Єдиний державний реєстр судових рішень
ВИЩИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД УКРАЇНИ
У Х В А Л А
20 грудня 2011 року м. Київ В/9991/3180/11
Суддя Вищого адміністративного суду України Розваляєва Т. С., перевіривши заяву ОСОБА_1 про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 20 жовтня 2010 року у справі за позовом ОСОБА_1 до Винницької міської ради Чернівецької області про визнання незаконним рішення,
встановив:
09 листопада 2011 року ОСОБА_1 звернувся до Вищого адміністративного суду України з заявою про перегляд ухвали Вищого адміністративного суду України від 20 жовтня 2010 року.
Згідно із статтею 2391 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень подається до Верховного Суду України через Вищий адміністративний суд України, який за змістом статей 2392 та 240 Кодексу адміністративного судочинства України перевіряє відповідність заяви вимогам цього Кодексу та вирішує питання про допуск справи до провадження.
Відповідно до частини 1 статті 237 Кодексу адміністративного судочинства України заява про перегляд судових рішень в адміністративних справах подається з мотивів неоднакового застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права, що потягло ухвалення різних за змістом судових рішень у подібних правовідносинах.
Зазначеними приписами чітко визначено, що необхідною підставою для подання заяви є неоднакове застосування судом (судами) конкретних норм матеріального права, однак скаржником у поданій заяві не зазначено, які саме норми матеріального права неоднаково застосовані судом (судами) касаційної інстанції при розгляді адміністративних справ.
Крім того, відповідно до пунктів 1, 3 частини 1 статті 2391 Кодексу адміністративного судочинства України до заяви про перегляд судових рішень мають бути додані копії заяви відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі; копії різних за змістом судових рішень, в яких має місце неоднакове застосування судом (судами) касаційної інстанції одних і тих самих норм матеріального права у подібних правовідносинах.
Однак, ОСОБА_1 до заяви таких документів не додано.
01 листопада 2011 року набрав чинності Закон України "Про судовий збір".
Згідно із статтею 4 цього Закону судовий збір справляється у відповідному розмірі від мінімальної заробітної плати у місячному розмірі, встановленої законом на 1 січня календарного року, в якому відповідна заява або скарга подається до суду, - у відсотковому співвідношенні до ціни позову та у фіксованому розмірі; ставка судового збору за подання касаційної скарги на рішення адміністративного суду складає 70 відсотків ставки, що підлягає сплаті при поданні позовної заяви, а у разі подання позовної заяви майнового характеру - 70 відсотків ставки, обчисленої виходячи з оспорюваної суми; за подання до адміністративного суду позову немайнового характеру ставка судового збору складає 0,03 розміру мінімальної заробітної плати.
За змістом статті 22 Закону України "Про Державний бюджет України на 2011 рік" з 01 січня 2011 року розмір мінімальної заробітної плати складає 941 грн 00 коп.
Отже, сума судового збору, яка підлягає сплаті за подачу цієї скарги, складає 19 грн 76 коп. Скаржником сплачено судовий збір в сумі 01 грн. 70 коп.
Скаржник не сплатив судовий збір в розмірі, встановленому чинним законодавством.
Ці кошти підлягають сплаті на рахунок за такими реквізитами: отримувач коштів - УДК у Печерському р-ні, рахунок отримувача - 31210255700007, код отримувача (код за ЄДРПОУ) - 26077922, код банку отримувача - 820019, банк отримувача - ГУ ДКУ у м. Києві, код класифікації доходу бюджету - 22030005 «Судовий збір (Вищий адміністративний суд України, 075)», символ звітності – 255.
Вказані порушення позбавляють Вищий адміністративний суд України можливості вирішити питання про допуск справи до провадження.
За таких обставин заяву слід залишити без руху, надавши скаржнику строк для усунення вказаних недоліків до 30 грудня 2011 року.
У разі невиконання вимог даної ухвали заяву буде повернуто скаржнику у відповідності до вимог частини 4 статті 2392 Кодексу адміністративного судочинства України.
Керуючись статтями 236 –240 Кодексу адміністративного судочинства України,
ухвалив:
Заяву ОСОБА_1 залишити без руху.
Встановити ОСОБА_1 строк до 30 грудня 2011 року для усунення зазначених недоліків.
Ухвала оскарженню не підлягає.
Суддя: