Ухвала суду № 20732551, 20.12.2011, Господарський суд Київської області

Дата ухвалення
20.12.2011
Номер справи
б8/127-10
Номер документу
20732551
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

01032, м. Київ, вул. Комінтерну, 16 тел. 235-24-26

УХВАЛА

"20" грудня 2011 р. Справа № Б8/127-10

Господарський суд Київської області в складі судді Скутельника П.Ф., при секретарі Каплі А.В., розглянувши справу

за заявою Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області, ідентифікаційний код юридичної особи: 19421230, місцезнаходження: 09117, Київська обл., м. Біла Церква вул. 50-річчя Перемоги, буд. 12,

до боржника приватного підприємства «Сільгосппостач», ідентифікаційний код юридичної особи: НОМЕР_3, місцезнаходження: 09142, Київська область, Білоцерківський район, с. Йосипівка, вул. Радянська, буд. 45,

про банкрутство,

за участю представників учасників провадження:

від Кредитора: головний державний податковий інспектор юридичного відділу Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області ОСОБА_1, яка діє на підставі довіреності №31542/10/10 від 26 жовтня 2011 року;

від Банкрута: не з'явився;

від ліквідатора: Дорошенко Я.В., який діє на підставі ліцензії Державного департаменту з питань банкрутства серії НОМЕР_2, видана 13 квітня 2007 року,

ВСТАНОВИВ:

до господарського суду Київської області звернулась Білоцерківська обєднана державна податкова інспекція Київської області (ідентифікаційний код юридичної особи: 19421230, місцезнаходження: 09117, Київська обл., м. Біла Церква вул. 50-річчя Перемоги, буд. 12) (надалі за текстом: «Кредитор») із заявою №30101/10/10 від 27 вересня 2010 року (вх. №4490 від 30 вересня 2010 року) про порушення справи про банкрутство боржника приватного підприємства «Сільгосппостач»(ідентифікаційний код юридичної особи: НОМЕР_3, місцезнаходження: АДРЕСА_3) (надалі за текстом: «Банкрут») в звязку з тим, що провести стягнення податкової заборгованості з Боржника, яке не знаходиться за юридичною адресою, не звітує про відсутність господарської діяльності до Білоцерківської ОДПІ більше року та за відсутністю майна боржника не можливо та на підставі ст. 52 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Ухвалою господарського суду Київської області від 04 жовтня 2010 року порушено провадження у справі №Б8/127-10; призначено справу до розгляду у підготовчому засіданні на 15 жовтня 2010 року; залучено до участі у справі засновника (учасника) Боржника громадянина ОСОБА_4, місце проживання: АДРЕСА_2; зобовязано учасників провадження надати документарні докази у справі; зобовязано Боржника провести аудит за останні 12 календарних місяці його господарської діяльності на надати аудиторський висновок суду; введено мораторій на задоволення вимог кредиторів відповідно до ст. 12 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, у звязку з чим заборонено органам стягнення та органам виконавчої служби стягнення на підставі виконавчих документів та інших документів, за якими здійснюються стягнення відповідно до законодавства.

Ухвалою господарського суду Київської області від 15 жовтня 2010 року відповідно до п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 77 Господарського процесуального кодексу України в звязку із незявленням представників сторін та неподанням витребуваних доказів, розгляд справи відкладено до 22 жовтня 2010 року.

22 жовтня 2010 року постановою господарського суду Київської області визнано грошові вимоги Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області у сумі 9520,00 грн. (дев'ять тисяч пятсот двадцять гривень 00 коп.), що складаються з штрафних санкцій; визнано банкрутом приватне підприємство «Сільгосппостач»; відкрито ліквідаційну процедуру та призначено ліквідатором арбітражного керуючого Борисова О.Ю. (ліцензія Державного департаменту з питань банкрутства серії ОСОБА_4 ідентифікаційний номер: НОМЕР_1); зобовязано ліквідатора протягом 15 днів з моменту винесення даної постанови прийняти бухгалтерську та іншу документацію, печатки, штампи, матеріальні та інші цінності від колишніх керівника Банкрута, головного бухгалтера та власника (учасника); зобовязано ліквідатора до завершення строку ліквідаційної процедури забезпечити виконання дій та заходів, передбачених ст. ст. 25-32 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з урахуванням особливостей передбачених ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; прийняти від органів Державної виконавчої служби виконавчі документи, письмово повідомити усіх кредиторів Боржника про уведення ліквідаційної процедури з зазначенням кінцевого строку направлення ліквідатору заяв з вимогами до Банкрута.

29 грудня 2010 року через загальний відділ (канцелярію) господарського суду Київської області надійшла заява Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області №41299/10/10 від 24 грудня 2010 року (вх. №16916 від 29 грудня 2010 року) про збільшення кредиторських вимог із додатками.

Ухвалою господарського суду Київської області від 18 січня 2011 року відповідно до ст. 77 Господарського процесуального кодексу України в звязку із неявкою учасників провадження у судове засідання та невиконанням вимог постанови господарського суду Київської області від 22 жовтня 2010 року, розгляд справи відкладено до 24 січня 2011 року; зобовязано ліквідатора Банкрута виконати вимоги постанови господарського суду Київської області від 22 жовтня 2010 року.

20 січня 2011 року через загальний відділ (канцелярію) господарського суду Київської області надійшла заява ліквідатора Банкрута арбітражного керуючого Борисова О.Ю. б/н, б/дати (вх. №750 від 20 січня 2011 року) про дострокове припинення повноважень.

Ухвалою господарського суду Київської області від 24 січня 2011 року заява ліквідатора Банкрута б/н, б/ дати про припинення його повноважень як ліквідатора Банкрута призначена до розгляду на 08 лютого 2011 року.

03 лютого 2011 року через загальний відділ (канцелярію) господарського суду Київської області надійшла заява арбітражного керуючого Дорошенка Я.В. б/н від 20 січня 2011 року (вх. №1638 від 03 лютого 2011 року) про призначення його ліквідатором Банкрута у справі про банкрутство із додатками.

Ухвалою господарського суду Київської області заява арбітражного керуючого Дорошенка Я.В. про призначення його ліквідатором Банкрута у справі про банкрутство призначена до розгляду на 08 лютого 2011 року.

Ухвалою господарського суду Київської області від 08 лютого 2011 року задоволено заяву арбітражного керуючого про дострокове припинення повноважень ліквідатора Борисова О.Ю. у справі №Б8/127-10; припинено повноваження ліквідатора Банкрута Борисова О.Ю. у справі №Б8/127-10; задоволено заяву арбітражного керуючого Дорошенка Я.В. про призначення останнього ліквідатором Банкрута у справі №Б8/127-10; призначено ліквідатором приватного підприємства «Сільгосппостач»у справі №Б8/127-10 арбітражного керуючого Дорошенка Я.В.; призначено засідання для розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу Банкрута на 17 травня 2011 року; зобовязано ліквідатора до 13 травня 2011 року надати суду звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Банкрута; зобовязано ліквідатора Банкрута арбітражного керуючого Дорошенка Я.В, до завершення строку ліквідаційної процедури забезпечити виконання дій та заходів, передбачених ст. ст. 25-32 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” з урахуванням особливостей передбачених ст. 52 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”; в разі наявності - прийняти від органів Державної виконавчої служби виконавчі документи, письмово повідомити усіх кредиторів Боржника про заміну ліквідатора та про продовження строків ліквідаційної процедури.

17 травня 2011 року через загальний відділ (канцелярію) господарського суду Київської області надійшло клопотання ліквідатора Банкрута №218 від 17 травня 2011 року (вх. №6615 від 17 травня 2011 року) про продовження терміну процедури ліквідації у справі.

Ухвалою господарського суду Київської області від 17 травня 2011 року задоволено клопотання ліквідатора про продовження строку ліквідаційної процедури; продовжено строк ліквідаційної процедури до 22 квітня 2012 року; відкладено засідання для розгляду звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу Банкрута на 20 грудня 2011 року; зобовязано ліквідатора Банкрута надати суду до 16 грудня 2011 року звіт ліквідатора та ліквідаційний баланс Банкрута.

В судовому засіданні 20 грудня 2011 року присутні Кредитор (ініціюючий) та ліквідатор Банкрута. В судовому засіданні ліквідатор Банкрута надав звіт ліквідатора №918 від 05 грудня 2011 року до якого додано копії: форми №8 «Повідомлення про призначення арбітражного керуючого», заповненої 28 лютого 2011 року; запиту №16 від 08 березня 2011 року, адресованого начальнику Білоцерківської ОДПІ із доказами направлення: копіями повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01033 0847888 6, адресованого начальнику ОДПІ Білої Церкви з відміткою про вручення уповноваженій особі 11 березня 2011 року та фіскального чеку №6231 від 09 березня 2011 року УДППЗ «Укрпошта», КМД, Київ-33; вимоги №15 від 08 березня 2011 року, адресованої директору Банкрута, повідомлення №15/1 від 08 березня про наслідки відкриття ліквідаційної процедури, адресованого Банкруту із доказами направлення: копією фіскального чеку №6234 від 09 березня 2011 року УДППЗ «Укрпошта», КМД, Київ-33 та конверту Р 01033 0847887 8, адресованого Банкруту з довідкою (форма 19) з відміткою про причину повернення: “за зазначеною адресою не проживає”; листа №120 від 05 квітня 2011 року, адресованого комунальному підприємству Київської обласної ради «Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації» з доказом направлення: копією повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2803087 6, адресованого комунальному підприємству «Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації»з відміткою про вручення уповноваженій особі 12 квітня 2011 року; запиту №121 від 05 квітня 2011 року, адресованого Білоцерківському МРЕВ ДАІ при УДАІ ГУ МВС України у Київській області з доказом направлення: копією повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 28031350, адресованого начальнику Білоцерківського МРЕВ ДАІ з відміткою про вручення уповноваженій особі 11 квітня 2011 року; запиту №122 від 05 квітня 2011 року, адресованого Головному управлінню статистики у Київській області з доказом направлення: повідомленням про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2803134 1, адресованого начальнику Головного управління статистики у Київській області з відміткою про вручення уповноваженій особі 12 квітня 2011 року; запиту №123 від 05 квітня 2011 року, адресованого Інспекції державного технічного нагляду з доказом направлення: копією повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2803133 3, адресованого начальнику Держтехнагляду з відміткою про вручення уповноваженій особі 11 квітня 2011 року; запиту №124 від 05 квітня 2011 року, адресованого Головному управлінню Держкомзему у Київській області з доказом направлення: копією повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2803132 5, адресованого Головному управлінню Держкомзему у Київській області з відміткою про вручення уповноваженій особі 11 квітня 2011 року; запиту №125 від 05 квітня 2011 року, адресованого заступнику міністра транспорту та звязку України Голові державної авіаційної адміністрації з доказом направлення: копією повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2803131 7, адресованого Голові державної авіаційної адміністрації з відміткою про вручення уповноваженій особі 09 квітня 2011 року; запиту №126 від 05 квітня 2011 року, адресованого Білоцерківській об'єднаній державній податковій інспекції з доказом направлення: копією повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2803129 5, адресованого Білоцерківській об'єднаній державній податковій інспекції з відміткою про вручення уповноваженій особі 12 квітня 2011 року; запиту №128 від 05 квітня 2011 року, адресованого Інспекції Головного державного реєстратора флоту з доказом направлення: копією повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2803128 7, адресованого Головному державному реєстратору флоту з відміткою про вручення уповноваженій особі 11 квітня 2011 року; запиту №127 від 05 квітня 2011 року, адресованого Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку з доказом направлення: копією повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2803130 9, адресованого Голові Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку з відміткою про вручення уповноваженій особі 11 квітня 2011 року; запиту №172 від 14 квітня 2011 року, адресованого АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»із доказами направлення: копіями фіскального чеку №4980 від 14 квітня 2011 року УДППЗ «Укрпошта», КМД, Київ 32 та повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2906239 9, адресованого Голові правління АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»з відміткою про вручення поштового відправлення уповноваженій особі 15 квітня 2011 року; запиту №171 від 14 квітня 2011 року, адресованого АБ «Украинский Коммунальный Банк»з доказами направлення: копіями фіскального чеку №4978 від 14 квітня 2011 року УДППЗ «Укрпошта», КМД, Київ 32 та повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01032 2906237 2, адресованого Голові правління АБ «Украинский Коммунальный Банк»з відміткою про вручення уповноваженій особі 18 квітня 2011 року; запиту №537 від 29 липня 2011 року, адресованого УПФ України у Білоцерківському районі Київської області, повідомлення №543 від 29 липня 2011 року про відкриття ліквідаційної процедури, адресованого УПФ України у Білоцерківському районі Київської області з доказами направлення: копіями повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01030 0928855 0, адресованого УПФ України у Білоцерківському районі Київської області з відміткою про вручення уповноваженій особі 02 серпня 2011 року та фіскального чеку №7306 від 29 липня 2011 року УДППЗ «Укрпошта», КМД, Київ-33; запиту №538 від 29 липня 2011 року, адресованого ФСС від НВВ та ПЗ Білоцерківського району з доказами направлення: копіями фіскального чеку №7307 від 29 липня 2011 року УДППЗ «Укрпошта», КМД, Київ-33 та повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01033 0928857 6, адресованого ФСС від НВВ та ПЗ Білоцерківського району з відміткою про вручення уповноваженій особі 02 серпня 2011 року; запиту №539 від 29 липня 2011 року, адресованого ФСС з ТВП Білоцерківського району, повідомлення №544 від 29 липня 2011 року про відкриття ліквідаційної процедури, адресованого ФСС з ТВП Білоцерківського району з доказами направлення: копіями фіскального чеку №7308 від 29 липня 2011 року УДППЗ «Укрпошта», КМД Київ-33 та повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01033 0928854 1, адресованого ФСС з ТВП Білоцерківського району з відміткою про вручення уповноваженій особі 03 серпня 2011 року; запиту №540 від 29 липня 2011 року, адресованого Білоцерківському міськрайонного центру зайнятості з доказами направлення: копіями фіскального чеку №7309 від 29 липня 2011 року УДППЗ «Укрпошта», КМД, Київ-33 та повідомлення про вручення поштового відправлення (форма 119) Р 01033 0928856 8, адресованого Білоцерківському центру зайнятості з відміткою про вручення уповноваженій особі 02 серпня 2011 року; листа б/н від 11 квітня 2011 року, адресованого АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»; довідки №18/13674 від 27 грудня 2010 року управління Державної автомобільної інспекції, адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №515/01-17 від 02 грудня 2010 року Білоцерківської районної виконавчої дирекції Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, адресованої ліквідатору Банкруту; повідомлення №22/045/1/5159 від 16 серпня 2011 року про закриття рахунку Публічного акціонерного товариства «Український Комунальний Банк», адресованого ліквідатору Банкрута; довідки №433/01-25 від 08 серпня 2011 року Білоцерківської районної виконавчої дирекції Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №1289 від 03 серпня 2011 року Білоцерківського міськрайонного центру зайнятості, адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №2/9.1-1909/3016 від 20 липня 2011 року Інспекції головного державного реєстратору флоту, адресованої ліквідатору Банкрута; Витягу з Державного реєстру обтяжень рухомого майна на запит органу державної влади №32161972 на Банкрута; Витягу з Державного реєстру правочинів на запит органу державної влади №10118814 на Банкрута; довідки №2256 від 07 липня 2011 року комунального підприємства Київської обласної ради «Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації», адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №14/1-07/2169 від 04 травня 2011 року Головного управління статистики у Київській області, адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №1.19-04131 від 28 квітня 2011 року Державної авіаційної адміністрації (Державіаадміністрації), адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №405 від 22 квітня 2011 року Білоцерківського МРЕВ ДАІ, адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №13/016981 від 19 квітня 2011 року Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку, адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №0703-3/7275 від 19 квітня 2011 року Головного управління Держкомзему у Київській області, адресованої ліквідатору Банкрута; довідки № 10223/10/29-021 від 18 квітня 2011 року Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області, адресованої ліквідатору Банкрута; довідки №369 від 14 квітня 2011 року Інспекції Державного технічного нагляду, адресованої ліквідатору Банкрута; ліквідаційний баланс Банкрута станом на 05 грудня 2011 року; реєстр вимог кредиторів Банкрута станом на 05 грудня 2011 року. В свою чергу ліквідатор Банкрута просить затвердити поданий ним звіт та ліквідаційний баланс Банкрута.

Провадження у справі №Б8/127-10 знаходиться в процедурі ліквідації на стадії затвердження звіту ліквідатора Банкрута та ліквідаційного балансу Банкрута.

Заслухавши представника Кредитора, ліквідатора Банкрута, розглянувши звіт ліквідатора Банкрута, ліквідаційний баланс Банкрута та детально дослідивши матеріали справи, суд дійшов висновку про те, що звіт ліквідатора Банкрута та ліквідаційний баланс Банкрута підлягають затвердженню на підставі наступного.

Відповідно до частин 1, 2, 5 ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, після завершення усіх розрахунків з кредиторами ліквідатор подає до господарського суду звіт та ліквідаційний баланс, до якого додаються: показники виявленої ліквідаційної маси (дані її інвентаризації); відомості про реалізацію об'єктів ліквідаційної маси з посиланням на укладені договори купівлі-продажу; копії договорів купівлі-продажу та акти приймання - передачі майна; реєстр вимог кредиторів з даними про розміри погашених вимог кредиторів; документи, які підтверджують погашення вимог кредиторів.

Господарський суд після заслуховування звіту ліквідатора та думки членів комітету кредиторів або окремих кредиторів виносить ухвалу про затвердження звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу.

Ліквідатор повідомляє державний орган з питань банкрутства про завершення ліквідаційної процедури.

Якщо за результатами ліквідаційного балансу після задоволення вимог кредиторів не залишилося майна, господарський суд виносить ухвалу про ліквідацію юридичної особи - банкрута. Копія цієї ухвали направляється органу, який здійснив державну реєстрацію юридичної особи - банкрута, та органам державної статистики для виключення юридичної особи з Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України, а також власнику (органу, уповноваженому управляти майном), органам державної податкової служби за місцезнаходженням банкрута.

Якщо ліквідатор не виявив майнових активів, що підлягають включенню до ліквідаційної маси, він зобов'язаний подати господарському суду ліквідаційний баланс, який засвідчує відсутність у банкрута майна.

Відповідно до норми ч. 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними. В свою чергу, затвердження звіту ліквідатора в порядку, передбаченому ст. 32 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” є підставою для припинення провадження у справі згідно п. 6 ч. 1 ст. 40 цього Закону.

Так, вивчивши матеріали справи, судом встановлено, що публікація оголошення про визнання приватного підприємства «Сільгосппостач»Банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури здійснена в газеті «Голос України» №3 від 11 січня 2011 року.

Відповідно до звіту ліквідатора та наданих останнім в судовому засіданні 20 грудня 2011 року пояснень ліквідатором з метою формування ліквідаційної маси вчинено наступні дії.

08 березня 2011 року ліквідатором Банкрута начальнику Білоцерківської ОДПІ направлено запит №16 з проханням надати наступну інформацію: 1) копії останньої податкової звітності Банкрута; 2) відомості про наявність у Банкрута рахунків у банках чи інших кредитних установах; 3) надати інформацію чи є підприємство банкрут засновником (акціонером) інших юридичних осіб; 4) в разі, якщо на підприємстві проводилися перевірки, належним чином засвідчені копії актів щодо цих перевірок.

Директору Банкрута 08 березня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено вимогу №15 з проханням передати бухгалтерську та іншу документацію Банкрута, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності Банкрута ліквідатору, протягом пятнадцяти днів з дня призначення ліквідатора, а саме: 1) оригінали установчих документів товариства: статут Банкрута; Свідоцтво про державну реєстрацію; документи щодо реєстрації Банкрута в державних фондах, органах статистики та податкових органах тощо; 2) оригінали внутрішніх документів Банкрута, що підтверджують повноваження керівних органів; 3) оригінали протоколів зборів керівних органів банкрута; 4) відомості про видані довіреності; 5) відомості про: списання необоротних активів (акти списання, перелік списаного майна); укладені й діючі угоди (копії договорів); відомості про операції (перерахування грошових коштів, відчуження або передання активів товариства); про нерухоме майно відносно до якого Банкрут є орендодавцем або орендарем із зазначенням обєкта оренди; його первісної та остаточної вартості, розміру орендної плати; відомості щодо активів підприємства, переданих у заставу; перелік підприємств із зазначенням поштових адрес та кодів ЄДРПОУ в яких Банкрут має частку у статутному фонді; перелік філій, підприємств та дочірніх підприємств Банкрута (із зазначенням адресів та кодів ЄДРПОУ); 6) документацію по Банкруту, а саме: баланс підприємства (ф-1); звіт про фінансові результати (ф-2); звіт про рух грошових коштів (ф-3); звіт про власний капітал (ф-4); примітки до річної фінансової звітності (ф-5); звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (ф-11-ОС); звіт про фінансові результати й дебіторську та кредиторську заборгованість (ф-1-Б); звіт праці (ф-1-ПВ); звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці (ф-1-ПВ (умови праці)); 7) печатку Банкрута.

Ліквідатором Банкрута 05 квітня 2011 року направлено лист №120 комунальному підприємству Київської обласної ради «Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації»з проханням надати відомості щодо того, чи володіє Банкрут нерухомими майном із зазначенням інформації щодо цього майна; якими були останні дії по розпорядженню даним майном до яких вдавалося керівництво Банкрута (за останні 3 роки).

Запит №121 05 квітня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено Білоцерківському МРЕВ ДАІ при УДАІ ГУ МВС України у Київській області з проханням надати інформацію щодо зареєстрованих Банкрутом транспортних засобів протягом останніх трьох років та причини зняття їх з обліку (за останні 3 роки).

05 квітня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено запит №122 Головному управлінню статистики у Київській області з проханням надати довідку про перебування у Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України структурних підрозділів або підприємств, засновником яких є Банкрут за останні 3 роки, а також ліквідатор Банкрута просить надати копії наступних документів за останні 3 роки: баланс підприємства (форма №1, для субєктів малого підприємства форма №1-м); звіт про фінансові результати (форма №2, для субєктів малого підприємства форма №2-м); звіт про рух грошових коштів (форма №3); звіт про власний капітал (форма №4); примітки до річної фінансової звітності (форма №5); звіт про наявність та рух основних фондів, амортизацію (знос) (форма №11-ОЗ); обстеження технологічних інновацій промислового підприємства (форма №1-інновація); звіт про фінансові результати і дебіторську та кредиторську заборгованість (форма №1-Б); звіт з праці (форма №1-ПВ); звіт про стан умов праці, пільги та компенсації за роботу зі шкідливими умовами праці (форма №1-ПВ (умови праці)); звіт про використання робочого часу (форма №3-ПВ); звіт про виробництво промислової продукції (форма №1П-НПП).

Інспекції державного технічного нагляду 05 квітня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено запит №123 з проханням надати відомості про реєстрацію і перереєстрацію Банкрутом тракторної, сільськогосподарської, дорожньо-будівельної та меліоративної техніки (за останні 3 роки).

Ліквідатором Банкрута 05 квітня 2011 року направлено запит №124 Головному управлінню Держкомзему у Київській області із проханням надати інформацію: стосовно наявності у Банкрута земельних ділянок у власності, користуванні і в тому числі в оренді із зазначенням детальної інформації щодо цього майна; якими були останні дії по розпорядженню даним майном до яких вдавалось керівництво Банкрута (за останні 3 роки).

Запит №125 ліквідатором Банкрута 05 квітня 2011 року направлено заступнику міністра транспорту та звязку України Голові державної авіаційної адміністрації з проханням надати відомості про реєстрацію і перереєстрацію Банкрутом авіаційної техніки (за останні 3 роки).

05 квітня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено запит №126 Білоцерківській об'єднаній державній податковій інспекції з проханням надати наступну інформацію: 1) копії останньої податкової звітності Банкрута; 2) відомості про наявність кредиторів, суму кредиторської заборгованості та дані про кредиторів (по можливості за останні 3 роки); відомості про наявність у Банкрута рахунків та вкладів у банках чи інших кредитних установах; 4) у разі проведення перевірок належним чином завірені копії актів перевірок.

Інспекції Головного державного реєстратора флоту 05 квітня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено запит №128 з проханням надати відомості про наявність у власності Банкрута водних транспортних засобів (за останні 3 роки).

Ліквідатором Банкрута 05 квітня 2011 року Державній комісії з цінних паперів та фондового ринку направлено запит №127 з проханням надати інформацію щодо володіння Банкрутом цінними паперами інших підприємств (за останні 3 роки).

Запит №172 ліквідатором Банкрута 14 квітня 2011 року направлено АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК»з проханням надати інформацію по операціях на рахунках Банкрута за останні 36 місяців; надати інформацію про залишок коштів на рахунках Банкрута.

14 квітня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено АБ «Украинский Коммунальный Банк»запит №171 з проханням надати інформацію про відкриті Банкрутом рахунки; інформацію по операціях на рахунках Банкрута за останні 36 місяців; інформацію про залишок коштів на рахунках Банкрута.

УПФ України у Білоцерківському районі Київської області 29 липня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено запит №537 з проханням надати: 1) копії документів останньої звітності Банкрута; 2) відомості про наявність у Банкрута рахунків та вкладів у банках чи інших кредитних установах; 3) відомості щодо заборгованості перед УПФ України у Білоцерківському районі; 4) відомості про нарахування внесків у ПФ України; 3) відомості щодо заборгованості по заробітній платі перед працівниками ПП «Сільгосппостач».

Ліквідатором Банкрута 29 липня 2011 року направлено запит №538 ФСС від НВВ та ПЗ Білоцерківського району з проханням надати інформацію щодо наявності або відсутності у Банкрута заборгованості перед Фондом соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань; копії документів останньої звітності Банкрута; відомості щодо заборгованості по заробітній платі перед працівниками ПП «Сільгосппостач».

Запит №539 ліквідатором Банкрута 29 липня 2011 року направлено ФСС з ТВП Білоцерківського району з проханням надати: інформацію щодо заборгованості Банкрута перед Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності України; копії документів останньої звітності Банкрута; відомості щодо заборгованості по заробітній платі перед працівниками ПП «Сільгосппостач».

29 липня 2011 року ліквідатором Банкрута направлено Білоцерківському міськрайонного центру зайнятості запит №540 з проханням надати наступну інформацію: 1) копії останньої звітності Банкрута; 2) чи має Банкрут заборгованість перед Фондом державного соціального страхування; 3) відомості щодо заборгованості по заробітній платі перед працівниками ПП «Сільгосппостач».

За наслідками вчинення ліквідатором Банкрута для формування ліквідаційної маси дій, останнім встановлено наступне, а саме: в довідці №18/13674 від 27 грудня 2010 року управлінням Державної автомобільної інспекції повідомлено, що згідно з даними автоматизованої інформаційно-пошукової системи УДАІ Київської області станом на 24 грудня 2010 року за Банкрутом транспортні засоби серед зареєстрованих в Київській області не значаться.

Білоцерківською районною виконавчою дирекцією Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в довідці №515/01-17 від 02 грудня 2010 року повідомлено, що Банкрут не має заборгованості перед Білоцерківською районною виконавчою дирекцією Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

В повідомленні №22/045/1/5159 від 16 серпня 2011 року Публічного акціонерного товариства «Український Комунальний Банк»повідомлено, що р/с №26002229051, що належить Банкруту закрито.

Білоцерківською районною виконавчою дирекцією Київського обласного відділення Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності в довідці №433/01-25 від 08 серпня 2011 року повідомлено, що Банкрут не має заборгованості перед Фондом соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.

Білоцерківським міськрайонним центром зайнятості в довідці №1289 від 03 серпня 2011 року повідомлено, що остання розрахункова відомість про нарахування і перерахування страхових внесків до Фонду загальнообовязкового державного соціального страхування на випадок Банкрута надана за 2004 рік (заборгованість складає 22,00 грн.); подання відомостей до центру зайнятості щодо заборгованості по заробітній платі перед працівниками Законом України «Про загальнообовязкове державне соціальне страхування на випадок безробіття»не передбачено.

В довідці №2/9.1-1909/3016 від 20 липня 2011 року Інспекцією головного державного реєстратору флоту повідомлено, що записи щодо суден власником або судновласником яких є Банкрут в Державному судновому реєстрі України та в Судновій книзі України, що ведеться по м. Києву, відсутні.

Комунальним підприємством Київської обласної ради «Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації»в довідці №2256 від 07 липня 2011 року повідомлено, що в комунальному підприємстві Київської обласної ради «Білоцерківське міжміське бюро технічної інвентаризації»відсутні дані про зареєстровані на праві власності обєкти нерухомого майна за Банкрутом.

В довідці №14/1-07/2169 від 04 травня 2011 року Головного управління статистики у Київській області повідомлено, що Банкрут серед засновників інших субєктів в Єдиному державному реєстрі підприємств та організацій України по Київській області станом на 04 травня 2011 року не значиться; також повідомлено, що Банкрут по формах статистичної звітності, зокрема, по формах фінансової звітності за останні 3 роки в Головне управління статистики у Київській області не звітувало жодного разу.

Державною авіаційною адміністрацією (Державіаадміністрацією) в довідці №1.19-04131 від 28 квітня 2011 року повідомлено, що в державному реєстрі цивільних повітряних суден України на Банкрута повітряних суден не зареєстровано.

В довідці №405 від 22 квітня 2011 року Білоцерківського МРЕВ ДАІ повідомлено, що станом на 24 квітня 2011 року за Банкрутом зареєстрованих транспортних засобів не значаться.

Державною комісією з цінних паперів та фондового ринку в довідці №13/016981 від 19 квітня 2011 року повідомлено, що станом на 31 грудня 2010 року Банкрут серед власників, які володіють 10% і більше пакетів акцій емітентів відсутнє.

В довідці №0703-3/7275 від 19 квітня 2011 року Головним управлінням Держкомзему у Київській області повідомлено, що за наявною інформацією земельні ділянки в межах Київської області за Банкрутом не обліковуються.

Білоцерківською обєднаною державною податковою інспекцією Київської області в довідці №10223/10/29-021 від 18 квітня 2011 року повідомлено, у Банкрута відкриті рахунки: №26002229051 в «УКПКОМУНБАНК»(дата відкриття 26 квітня 2004 року), №260010316800 в АТ «БРОКБІЗНЕСБАНК» (дата відкриття 08 жовтня 2004 року), №260000316810 (дата відкриття 08 жовтня 2004 року). У вказаній довідці також повідомлено, що по Банкруту з моменту реєстрації документальна перевірка не проводилась; інформація про наявність кредиторів, суму кредиторської заборгованості, відомості про кредиторів відсутні.

В довідці №369 від 14 квітня 2011 року Інспекцією Державного технічного нагляду повідомлено, що відповідно до компютерної бази даних Банкрут техніку не реєстрував.

Відсутність майна у Банкрута підтверджено також Витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна на запит органу державної влади №32161972 на Банкрута відповідно до якого відсутня інформація стосовно майна Банкрута, що внесено до Державного реєстру обтяжень рухомого майна та Витягом з Державного реєстру правочинів на запит органу державної влади №10118814 на Банкрута відповідно до якого щодо правочинів, стороною якого є Банкрут в Державному реєстрі правочинів інформація відсутня.

Розглянувши звіт ліквідатора Банкрута, реєстр вимог кредиторів Банкрута, судом встановлено наступне.

Згідно звіту ліквідатора, у місячний термін від дня опублікування оголошення про визнання приватного підприємства «Сільгосппостач»Банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури до нього не надходило жодної заяви про грошові вимоги до Банкрута.

До поданого ліквідатором Банкрута реєстру вимог кредиторів Банкрута включено: вимоги Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області в сумі 11 689,85 (одинадцять тисяч шістсот вісімдесят девять гривень 85 коп.) грн., що віднесені ліквідатором Банкрута до 6 черги задоволення.

Розглянувши заяву Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області, судом встановлене наступне.

Згідно ч. 6 ст. 14 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги кредиторів, визнані боржником або господарським судом, включаються розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів. Відповідно до ч. 1 п. 49 Постанови Пленуму Верховного Суду України №15 «Про судову практику в справах про банкрутство», згідно з частиною шостою статті 14 Закону вимоги кредиторів, визнані боржником або господарським судом, включаються розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів. За змістом цієї норми до реєстру мають включатися визнані вимоги всіх конкурсних кредиторів, у тому числі безспірні вимоги кредитора (кредиторів), за заявою якого (яких) порушено справу про банкрутство.

Відповідно до ч. 2 ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, з дня призначення ліквідатора до нього переходять права керівника (органів управління) юридичної особи банкрута.

Згідно абз. 1 п. 87 Постанови Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику в справах про банкрутство», відповідно до частини другої статті 23 Закону з дня прийняття господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, керівник банкрута звільняється з роботи у зв'язку з банкрутством підприємства, про що робиться запис у його трудовій книжці, а також припиняються повноваження власника (власників) майна банкрута, якщо цього не було зроблено раніше.

Частиною 4 п. 45 Постанови Пленуму Верховного Суду України від 18 грудня 2009 року №15 «Про судову практику в справах про банкрутство»передбачено, що кредитор (кредитори), за заявою якого (яких) порушено справу про банкрутство, не подає (подають) заяв після опублікування в офіційному друкованому органі оголошення про порушення цієї справи. Вимоги ініціюючих кредиторів вважаються визнаними і після їх перевірки у підготовчому засіданні підлягають внесенню розпорядником майна до реєстру.

22 жовтня 2010 року постановою господарського суду Київської області у справі №Б8/127-10 визнано грошові вимоги Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області у сумі 9520,00 (девять тисяч пятсот двадцять гривень 00 коп.) грн., що складаються зі штрафних санкцій.

Згідно ч. 2 ст. 35 Господарського процесуального кодексу України, факти, встановлені рішенням господарського суду (іншого органу, який вирішує господарські спори), за винятком встановлених рішенням третейського суду, під час розгляду однієї справи, не доводяться знову при вирішенні інших спорів, в яких беруть участь ті самі сторони.

Згідно підпункту 6 ч. 1 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, у шосту чергу задовольняються інші вимоги.

Також судом взято до уваги таке. 29 грудня 2010 року від Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області надійшла заява №41299/10/10 від 24 грудня 2010 року (вх. №16916 від 29 грудня 2010 року) про збільшення кредиторських вимог, в якій Кредитор просить збільшити його кредиторські вимоги у справі №Б8/127-10 про банкрутство Боржника на суму 2169.85 грн., встановити загальну суму кредиторських вимог Кредитора у справі №Б8/127-10 в сумі 11689,85 грн. Відповідно до довідки №40966/10/24-0 від 15 грудня 2010 року про суму податкового боргу станом на дату винесення судом ухвали про банкрутство, вимоги на загальну суму 11689,85 грн. складаються з 3400,00 грн. штрафних санкцій по податку на прибуток приватних підприємств, 6120,00 грн. штрафних санкцій по податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг), 749,11 грн. пені по податку на прибуток приватних підприємств, 1420,74 грн. пені по податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів (робіт, послуг). Вказані вимоги на загальну суму 11689,85 грн. внесені ліквідатором Банкрута до реєстру вимог кредиторів Банкрута до шостої черги задоволення.

Враховуючи вищевикладене, керуючись вищенаведеним, в тому числі абз. 8 ст. 1, ч. 2 ст. 25 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вказані вимоги Кредитора в сумі 11689,85 грн. визнаються судом. Вище перелічені вимоги підлягають задоволенню у шосту чергу відповідно до підпункту 6 ч. 1 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”.

Врахувавши вищевикладене, сума в розмірі 11689,85 (одинадцять тисяч шістсот вісімдесят дев'ять гривень 85 коп.) грн. підлягає задоволенню в шосту чергу.

Відповідно до частин 5, 6 ст. 31 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, вимоги, заявлені після закінчення строку, встановленого для їх подання, не розглядаються і вважаються погашеними. Вимоги, не задоволені за недостатністю майна, вважаються погашеними.

Ліквідатором Банкрута подано суду ліквідаційний баланс, в якому станом на 05 грудня 2011 року засвідчено відсутність майна Банкрута.

В судовому засіданні ліквідатор Банкрута підтвердив, що ним не виявлено майна Банкрута, яке є предметом застави, що також підтверджено Витягом з Державного реєстру обтяжень рухомого майна на запит органу державної влади №32161972 на Банкрута; майно Банкрута, яке б знаходилось у третіх осіб на зберіганні або передавалось іншим особам, та за яке не отримані кошти, не виявлено; звільнення працівників, яким має бути виплачена вихідна допомога, не проводилось, вихідна допомога не виплачувалась; у Банкрута відсутня заборгованість з виплати заробітної плати; у звязку з відсутністю документів бухгалтерського обліку аудиторська перевірка господарської діяльності, в тому числі фінансової звітності Банкрута не проводилась; на час проведення ліквідаційної процедури всі рахунки Банкрута закриті.

Таким чином судом встановлено, що грошові вимоги кредитора Банкрута Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області не можуть бути погашенні в звязку з відсутністю майна Банкрута.

Отже, у звязку з відсутністю майна та будь-яких інших активів у Банкрута за рахунок реалізації яких можна погасити вимоги Кредитора Білоцерківської обєднаної державної податкової інспекції Київської області у сумі 11689,85 (одинадцять тисяч шістсот вісімдесят дев'ять гривень 85 коп.) грн., його грошові вимоги,вважаються погашеними.

Представник Кредитора (ініціюючого) висловив думку про повне виконання ліквідатором Банкрута своїх обов'язків у ліквідаційній процедурі, вважає, що звіт ліквідатора Банкрута і ліквідаційний баланс Банкрута підлягають затвердженню.

За таких обставин, розглянувши матеріали справи, звіт ліквідатора, ліквідаційний баланс, а також додані до звіту документи та заслухавши ліквідатора Банкрута, представника Кредитора судом встановлено, що ліквідатором Банкрута вжито всіх необхідних дій для виявлення документації, встановлення активів Банкрута, для задоволення вимог кредиторів та виконання покладених на ліквідатора Банкрута Законом України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом” обовязків, в звязку з чим, звіт ліквідатора Банкрута та ліквідаційний баланс Банкрута підлягають затвердженню, а приватне підприємство «Сільгосппостач»ліквідації та виключенню з Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців.

Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, господарський суд припиняє провадження у справі про банкрутство, якщо: затверджено звіт ліквідатора в порядку, передбаченому ст. 32 цього Закону. У звязку із затвердженням судом звіту ліквідатора та ліквідаційного балансу, суд дійшов висновку припинити провадження у справі №Б8/127-10.

Відповідно до ч. 5 ст. 39 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб підприємців», у разі, якщо після завершення ліквідаційної процедури в процесі банкрутства, яка встановлена законом, судом постановлене рішення про ліквідацію юридичної особи - банкрута, суд, що виніс відповідне рішення, в день набрання ним законної сили направляє його державному реєстратору за місцезнаходженням юридичної особи - банкрута для проведення державної реєстрації припинення юридичної особи.

Керуючись ст.ст. 31, 32, 40 Закону України “Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом”, ст. 86 Господарського процесуального кодексу України, ч. 5 ст. 39 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осібпідприємців», Постановою Пленуму Верховного Суду України «Про судову практику в справах про банкрутство»від 18 грудня 2009 року №15, суд

УХВАЛИВ:

1.Затвердити звіт ліквідатора Банкрута арбітражного керуючого Дорошенка Ярослава Валерійовича та ліквідаційний баланс приватного підприємства «Сільгосппостач»(ідентифікаційний код юридичної особи: НОМЕР_3, місцезнаходження: АДРЕСА_3).

2.Ліквідувати юридичну особу Банкрута приватне підприємство «Сільгосппостач»(ідентифікаційний код юридичної особи: НОМЕР_3, місцезнаходження: АДРЕСА_3).

3.Вимоги усіх кредиторів визнати погашеними.

4.Провадження у справі №Б8/127-10 про банкрутство приватного підприємства «Сільгосппостач»(ідентифікаційний код юридичної особи: НОМЕР_3, місцезнаходження: АДРЕСА_3) припинити.

5.Зобовязати ліквідатора Банкрута арбітражного керуючого Дорошенка Я.В. подати державному реєстратору Білоцерківської районної державної адміністрації (09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого, буд. 2) копію даної ухвали для проведення реєстрації припинення юридичної особи Банкрута.

6.Зобовязати ліквідатора Банкрута арбітражного керуючого Дорошенка Я.В. повідомити Управління з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України (04071, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 5/2, каб. 2) про завершення ліквідаційної процедури.

7.Ухвалу надіслати: державному реєстратору Білоцерківської районної державної адміністрації (09100, Київська область, м. Біла Церква, вул. Я.Мудрого, буд. 2); Головному Управлінню статистики в Київській області (04050, м. Київ-50, вул. Тургенівська, 71);

Копію ухвали надіслати: Білоцерківській обєднаній державній податковій інспекції Київської області (09117, Київська обл., м. Біла Церква вул. 50-річчя Перемоги, буд. 12); приватному підприємству «Сільгосппостач» (АДРЕСА_3); Управлінню з питань банкрутства Департаменту нотаріату, банкрутства та функціонування центрального засвідчувального органу Міністерства юстиції України (04071, м. Київ, вул. Ярославська, буд. 5/2, каб. 2); арбітражному керуючому Дорошенку Я.В. (на дві адреси: АДРЕСА_4.

СуддяСкутельник П.Ф.