Постанова № 19990658, 30.11.2011, Луганський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
30.11.2011
Номер справи
2а-10914/11/1270
Номер документу
19990658
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Категорія №8.1.5

ПОСТАНОВА

Іменем України

30 листопада 2011 року Справа № 2а-10914/11/1270

Луганський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді:Чиркіна С.М.

при секретарі: Лушниковій О.С.

за участю:

преставників позивача: Морозова П.В., Ведмеденко Р.І.;

представника відповідача: Шкуліпи С.П.;

розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Антрацитівської обєднаної державної податкової інспеції до Антрацитівського міського комунального підприємства „Теплокомуненерго” про стягнення коштів на загальну суму 1 734 885,45 грн. з рахунків у банках обслуговуючих платника податків, в рахунок погашення податкового боргу,-

В С Т А Н О В И В :

21 листопада 2011 року до Луганського окружного адміністративнго суду з позовом звернулась Антрацитівська обєднана державна податкова інспекція (далі ДПІ або Позивач) до Антрацитівського міського комунального підприємства „Теплокомуненерго” (АМКП „Теплокомуненерго” або Відповідач) про стягнення коштів на загальну суму 1 734 885,45 грн. з рахунків у банках обслуговуючих платника податків, в рахунок погашення податкового боргу.

Позовні вимоги Позивач обґрунтовує тим, що станом на 24.10.2011 року Відповідач має податковий борг перед бюджетом у сумі 1 734 885,45 грн., який включає:

-суму боргу по податку на прибуток у розмірі 28 324,00 грн., у тому числі суму боргу за основним платежем 2 231,00 грн. та за штрафною санкцією у розмірі 26 093,00 грн.,

-суму боргу по податку на додану вартість у розмірі 1 637 990,53 грн., у тому числі за основним платежем 1 014 624,00 грн., за штрафною санкцією у розмірі 515 580,19 грн. та пеня у розмірі 107 786,34 грн.,

- суму боргу з екологічного податку за надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря у розмірі 32 370,38 грн.,

- суму боргу з екологічного податку за надходження від розміщення відходів у спеціально відведених місцях у розмірі 450,48 грн.,

-суму боргу по податку на землю у розмірі 21 234,35 грн.,

-суму податкового боргу зі збору за забруднення навколишнього середивища у розмірі 14 515,71 грн., у тому числі сума боргу за основним зобовязанням 10 283,47 грн., сума боргу за штрафною санкцією 351,90 грн. та пеня 3880,34 грн.,

Раніше з метою погашення податкового боргу, на адресу відповідача були напрвлені перша податкова вимога № 1/22 та друга податкова вимога №2/189. Даний борг відповідачем не сплачено у звязку з чим, позивач простить стягнути суму податкового боргу з рахунків у банках обслуговуючих АМКП „Теплокомуненерго”.

В судовому засіданні представники позивача надали пояснення, тотожні викладеним в позовній заяві, просили задовольнити позовні вимоги.

Представник відповідача у судовому засіданні надав відзив на позовну заяву, в якому зазначив, що визнає позовні вимоги у повному обсязі, проте просить встановити порядок виконання судового рішення шляхом розстрочення виконання постанови суду з грудня 2011 року по листопад 2016 року, зі сплатою рівними частинами щомісячно відповідно до графіку зазначеного у заяві. Заявлене клопотання обґрунтовує тяжким фінансовим становищем підприємства та неможливістю виконувати в повному обсязі зобовязання перед бюджетом, робітниками, постачальниками.

Представники позивача не заперечували проти встановлення порядку виконання рішення суду, шляхом розстрочення з грудня 2011 року по листопад 2016 року зі сплатою рівними частинами щомісячно, згідно графіку.

Заслухавши пояснення сторін, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 КАС України , суд прийшов до наступного.

Суб'єкт владних повноважень - орган державної влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень (п.7 ч.1 ст. З КАС України).

Як зазначено в п. 1 ч. 1 ст. З КАС України справа адміністративної юрисдикції - публічно-правовий спір у якому хоча б однією із сторін є орган виконавчої влади, орган місцевого самоврядування, їхня посадова чи службова особа або інший суб'єкт, який здійснює владні управлінські функції на основі законодавства.

З урахуванням викладеного, зазначена справа відносяться до юрисдикції адміністративних судів, оскільки учасником спору є суб'єкт владних повноважень (орган державної податкової служби, наділений публічно-владними повноваженнями).

Відповідач Антрацитівське міське комінальне підприємство „Теплокомуненерго”, і.к. 03076618, зареєстроване виконавчим комітетом Антрацитівської міської ради 21.05.1996 року, про що зроблено запис про включення відомостей про юридичну особу № 1 379 120 0000 000 481.( а.с.6-9).

АМКП „Теплокомуненерго” як платник податків знаходиться на обліку в Антрацитівській обєднаній державній податковій інспеції з 09.01.1992 року, про що свідчить довідка про взяття на облік платника податків від 15 вересня 2011 року № 471.(а.с.10).

Стаття 67 Конституції України передбачає, що кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

01 січня 2011 року набув чинності Податковий Кодекс України, який встановлює перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов'язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов'язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства.

Згідно підпункту 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України податковий борг - сума грошового зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов'язання (підпункту 14.1.175 пункту 14.1).

Згідно із п.п.16.1.3-16.1.4 статті 16 Податкового кодексу України платник податків зобов'язаний: сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи (підпункт 16.1.4 пункту 16.1 статті 16).

Згідно з підпунктом 54.1 статті 54 Податкового кодексу України платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом, крім випадків, передбачених податковим законодавством.

У відповідності із пунктом 49.18 статті 49 Податкового кодексу України податкові декларації, крім випадків, передбачених цим Кодексом, подаються за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює, зокрема,календарному місяцю (у тому числі в разі сплати місячних авансових внесків) - протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця (підпункт 49.18.1).

Платник податків відповідно до пункту 57.1 статті 57 Податкового кодексу України зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Відповідно до п.п.54.3 ст.54 ПКУ контролюючий орган зобов'язаний самостійно визначити суму грошових зобов'язань, зменшення (збільшення) суми бюджетного відшкодування та/або зменшення (збільшення) від'ємного значення об'єкта оподаткування податком на прибуток або від'ємного значення суми податку на додану вартість платника податків, передбачених цим Кодексом або іншим законодавством, у випадках передбачених п.п. 54.3.1 -54.3.6.

У разі коли відповідно до цього Кодексу або інших законів України контролюючий орган самостійно визначає податкове зобов'язання платника податків з причин, не пов'язаних з порушенням податкового законодавства, такий платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму податкового зобов'язання у строки, визначені в цьому Кодексі, а якщо такі строки не визначено, - протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення про таке нарахування.( п.57.2 ст.57 ПКУ)

У разі визначення грошового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у підпунктах 54.3.1-54.3.6 пункту 54.3 статті 54 цього Кодексу, платник податків зобов'язаний сплатити нараховану суму грошового зобов'язання протягом 10 календарних днів, що настають за днем отримання податкового повідомлення-рішення, крім випадків, коли протягом такого строку такий платник податків розпочинає процедуру оскарження рішення контролюючого органу ( п.57.3 ст.57 ПКУ)

Нарахування пені згідно із підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України розпочинається:

- при самостійному нарахуванні суми грошового зобов'язання платником податків - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного цим Кодексом;

- при нарахуванні суми грошового зобов'язання контролюючими органами - від першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати грошового зобов'язання, визначеного у податковому повідомленні - рішенні згідно із цим Кодексом.

Підпунктом 129.1.2 пункту 129.1 статті 129 Податкового кодексу України передбачено, що у день настання строку погашення податкового зобов'язання, нарахованого контролюючим органом або платником податків у разі виявлення його заниження на суму такого заниження та за весь період заниження (в тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження).

Відповідно до пункту 129.4 статті 129 Податкового кодексу України пеня, визначена підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті, нараховується на суму податкового боргу (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день виникнення такого податкового боргу або на день його (його частини) погашення, залежно від того, яка з величин таких ставок є більшою, за кожний календарний день прострочення у його сплаті.

Пеня, визначена підпунктом 129.1.2 пункту 129.1 цієї статті, нараховується із розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на день заниження.

З матеріалів справи вбачається,щосума боргу відповідача по податку на прибуток становить 28 324,00 грн., у тому числі суму боргу за основним платежем 2 231,00 грн. та за штрафною санкцією у розмірі 26 093,00 грн., що підтверджується:

- податковим повідомленням рішенням № 0000112310 від 20.04.2011 року (а.с.17) ;

- податковою декларацією № 9002985488 від 04.05.2011 року (а.с.18);

- податковою декларацією № 22127 від 09.08.2011 року (а.с.19).

Сума боргу по податку на додану вартість становить 1 637 990,53 грн., у тому числі за основним платежем 1 014 624,00 грн., за штрафною санкцією у розмірі 515 580,19 грн. та пеня у розмірі 107 786,34 грн., що підтверджується:

- податковою декларацією № 9000394411 від 17.02.2011 року (а.с.20-21);

- податковим повідомленням рішенням № 0000271600/0 від 23.02.2011 року (а.с.22);

- рішенням №13 про розстрочення грошових зобовязань від 29.04.2011 року (а.с.24);

- податковим повідомленням рішенням № 0000122310 від 20.04.2011 року (а.с17.);

- податковою декларацією № 9003454986 від 19.05.2011 року (а.с.25-26);

- податковою декларацією № 9004027289 від 17.06.2011 року (а.с.27-28);

- податковою декларацією № 9004979979 від 19.07.2011 року (а.с.29-30);

- податковою декларацією № 9007118907 від 19.08.2011 року (а.с.31-32);

- уточнюючим розрахунком податкових зобовязань № 9008118681 від 21.09.2011 року(а.с.33-35);

- податковим повідомленням рішенням № 0000651600 від 04.10.2011 року (а.с.36);

- довідкою про розрахунок пені у особовому рахунку № 1451/10/19-012 від 19.10.2011 року (а.с.16).

Відповідно до ст. 240 ПКУ платниками екологічного податку є суб'єкти господарювання, юридичні особи, що не провадять господарську (підприємницьку) діяльність, бюджетні установи, громадські та інші підприємства, установи та організації, постійні представництва нерезидентів, включаючи тих, які виконують агентські (представницькі) функції стосовно таких нерезидентів або їх засновників, під час провадження діяльності яких на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони здійснюються:

240.1.1. викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами забруднення.

240.1.3. розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об'єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини.

Підпунктами 250.1. 250.2 ПКУ передбачено , що базовий податковий (звітний) період дорівнює календарному кварталу.

Платники податку, крім тих, які визначені пунктом 240.2 статті 240 цього Кодексу, та податкові агенти складають податкові декларації за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, подають їх протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) кварталу, до органів державної податкової служби та сплачують податок протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем граничного строку подання податкової декларації.

Сума боргу з екологічного податку за надходження від викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря становить 32 370,38 грн., що підтверджується:

- податковою декларацією № 16153 від 10.05.2011 року (а.с.41-42);

- податковою декларацією № 21725 від 08.08.2011 року (а.с.43-44);

- податковою декларацією № 16167 від 10.05.2011 року (а.с.45-46);

- податковою декларацією № 21731 від 08.08.2011 року (а.с.47-48);

- податковою декларацією № 16151 від 10.05.2011 року (а.с.49-50);

- податковою декларацією № 21734 від 08.08.2011 року (а.с.51-52);

Сума боргу з екологічного податку за надходження від розміщення відходів у спеціально відведених місцях становить 450,48 грн., що підтверджується:

- податковою декларацією № 16153 від 10.05.2011 року (а.с.41-42);

- податковою декларацією № 21725 від 08.08.2011 року (а.с.43-44);

- податковою декларацією № 16167 від 10.05.2011 року (а.с.45-46);

- податковою декларацією № 21731 від 08.08.2011 року (а.с.47-48);

- податковою декларацією № 16151 від 10.05.2011 року (а.с.49-50);

- податковою декларацією № 21734 від 08.08.2011 року (а.с.51-52);

Відповідно до п.п 286.2 ст.286 ПКУ платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і до 1 лютого поточного року подають відповідному органу державної податкової служби за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік за формою, встановленою у порядку, передбаченому статтею 46 цього Кодексу, з розбивкою річної суми рівними частками за місяцями. Подання такої декларації звільняє від обов'язку подання щомісячних декларацій. При поданні першої декларації (фактичного початку діяльності як платника плати за землю) разом з нею подається довідка (витяг) про розмір нормативної грошової оцінки земельної ділянки, а надалі така довідка подається у разі затвердження нової нормативної грошової оцінки землі.

П.п.287.3. ст.287 ПКУ передбачає, що податкове зобов'язання щодо плати за землю, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за податковий період, який дорівнює календарному місяцю, щомісяця протягом 30 календарних днів, що настають за останнім календарним днем податкового (звітного) місяця.

Сума боргу по податку на землю становить 21 234,35 грн., що підтверджується:

- податковою декларацією № 921 від 28.01.2011 року (а.с.53-54).

Саму податкового боргу зі збору за забруднення навколишнього середивища становить 14 515,71 грн., у тому числі сума боргу за основним зобовязанням 10 283,47 грн., сума боргу за штрафною санкцією 351,90 грн. та пеня 3880,34 грн., що підтверджується:

- податковим розрахунком збору за забруднення навколишнього природного середовища № 12423 від 28.07.2010 року (а.с.55-56);

- податковим повідомленням рішенням № 0004091530/0 від 21.09.2010 року (а.с.57);

- податковим розрахунком збору за забруднення навколишнього природного середовища № 19231 від 01.11.2010 року (а.с.58-59);

- податковим розрахунком збору за забруднення навколишнього природного середовища № 26030 від 07.02.2010 року (а.с.60-61);

- податковим розрахунком збору за забруднення навколишнього природного середовища № 26033 від 07.02.2011 року (а.с.62-63);

- податковим розрахунком збору за забруднення навколишнього природного середовища №26542 від 11.03.2011 року (а.с.64-65);

- довідками про розрахунок пені у особовому рахунку № 1488/10/19-012 від 26.10.2011 року, № 1489/10/19-012 від 26.10.2011 року(а.с.14);

Відповідно до статті 6 Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”(який був чинним до 01 січня 2011 року) у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобовязання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.

На виконання вищезазначених положень Закону України від 21 грудня 2000 року № 2181-III “Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами”(який був чинним до 01 січня 2011 року) відповідачу було вручено першу податкова вимога № 1/22 та друга податкова вимога №2/189 ( а.с.66).

Вказані податкові вимоги відповідачем не оскаржувалися.

З матеріалів справи вбачається, що позивачем вживалися передбачені законодавством заходи щодо погашення податкового боргу про те, вони не призвели до погашення відповідачем податкового боргу.

З огляду на зазначене, податкова заборгованість відповідача на загальну суму 1734885,45 грн. визнана сторонами, підтверджена матеріалами справи та на час розгляду справи не погашена.

Відповідно до п.20.1.18 ст.20 Податкового кодексу України Державна податкова інспекція має право звертатися до суду щодо стягнення коштів платника податків, який має податковий борг, з рахунків у банках, обслуговуючих такого платника, на суму податкового боргу або його частини.

Згідно з п. 95.1 -95.3 ст. 95 Податкового кодексу України орган державної податкової служби здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податку шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 60 календарних днів з дня надіслання такому платнику податкової вимоги.

Стягнення коштів з рахунків платника податків у банках, обслуговуючих такого платника податків здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання органами державної податкової служби, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Відповідно до ч. 1 ст. 136 КАС України, позивач може відмовитися від адміністративного позову, а відповідачвизнати адміністративний позов протягом всього часу судового розгляду, зробивши усну заяву. Якщо відмову від адміністративного позову чи визнання адміністративного позову викладено в адресованій суду письмовій заяві, ця заява приєднується до справи.

Дії представника відповідача при визнанні адміністративного позову не суперечать закону і не порушують чиї-небудь права, свободи або інтереси, тому визнання позову приймається судом.

Враховуючи вищевикладене позовні вимоги обгрунтовані, пілтверджені матеріалами справи та підлягають задоволеню у понвому обсязі.

Відповідно до ч.1 ст. 257 КАС України у разі необхідності спосіб, строки і порядок виконання можуть бути визначені у самому судовому рішенні.

Враховуючи, що АМКП „Теплокомуненерго” є планово збитковим підприємством, яке отримує державну підтримку на собівартість, та перебуває в тяжкому фінансовому становищі, суд вважає, що клопотання представника відповідача щодо встановлення порядку виконання судового рішення шляхом погашення заборгованості з грудня 2011 року до листопада 2016 року включно, рівними частинами щомісячно відповідно до графіку, підлягає задоволенню.

Питання по судових витратах не вирішується, оскільки позивач звільнений від їх сплати у встановленому порядку, а ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України не передбачено їх стягнення у даних випадках.

На підставі частини 3 статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України у судовому засіданні 30 листопада 2011 року проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено до 05 грудня 2011 року, про що згідно вимог частини 2 статті 167 Кодексу адміністративного судочинства України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.

Керуючись статтями 2, 9, 10, 11, 17, 18, 71, 87, 94, 158-163, 167, 257 Кодексу адміністративного судочинства України, суд,-

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Антрацитівської обєднаної державної податкової інспеції до Антрацитівського міського комунального підприємства „Теплокомуненерго” про стягнення коштів на загальну суму 1 734 885,45 грн. з рахунків у банках обслуговуючих платника податків, в рахунок погашення податкового боргу задовольнити повністю.

Стягнути з Антрацитівського міського комунального підприємства „Теплокомуненерго” ( і.к 03076618) кошти на загальну суму податкового боргу у розмірі - 1 734 885,45 грн. ( один мільйон сімсот тридцять чотири тисячі вісімсот вісімдесят пять гривень сорок пять копійок) з рахунків у банках, обслуговуючих платника , у т.ч.:

- суму податкового боргу по податку на прибуток у розмірі 28324,00 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33217861700010, код платежу 11020201, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу по податку на додану вартість у розмірі 1637990,53 грн. перерахувати до Державного бюджету на р/р 31114029700010, код платежу 14010100, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач -Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу з екологічного податку за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по м. Антрацит у розмірі 25817,96 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33114362700010, код платежу 19010100, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу з екологічного податку за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по Боково Платівський с/раді у розмірі 3105,07 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33110362700014, код платежу 19010125, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу з екологічного податку за викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря по Кріпенський с/раді у розмірі 3447,35 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33119362700015, код платежу 19010127, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених місцях по м. Антрацит у розмірі 260,39 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33112364700010, код платежу 19010300, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених місцях по Боково Платівський с/раді у розмірі 90,34 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33118364700010, код платежу 19010325, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу з екологічного податку за розміщення відходів у спеціально відведених місцях по Кріпенський с/раді у розмірі - 99,75 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33117364700010, код платежу 19010327, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу з плати за землю у розмірі 21234,35 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33212811700010, код платежу 13050100, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу по збору за забруднення навколишнього природнього середовища по м. Антрацит у розмірі 13637,75 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33113329700010, код платежу 19050200, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу по збору за забруднення навколишнього природнього середовища по Боково Платівський с/раді у розмірі 872,26 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33118329700015, код платежу 19050225, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

- суму податкового боргу по збору за забруднення навколишнього природнього середовища по Кріпенський с/раді у розмірі 5,70 грн. перерахувати до місцевого бюджету р/р 33119329700014, код платежу 19050227, банк: ГУДКУ в Луганській області, МФО 804013, код отримувача 25992095, отримувач - Антрацитівське УДК.

Встановити Антрацитівському міському комунальному підприємству „Теплокомуненерго” порядок та спосіб виконання судового рішення, шляхом розстрочення стягнення коштів на загальну суму 1 734 885,45 грн. з рахунків у банках обслуговуючих платника податків, в рахунок погашення податкового боргу, а саме з грудня 2011 року по жовтень 2016 року включно по 29000,00 грн. щомісячно , за листопад 2016 року 23885,45 грн.-згідно узгодженого графіку.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Донецького апеляційного адміністративного суду.

Апеляційна скарга подається до Донецького апеляційного адміністративного суду через Луганський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 КАС України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого статтею 186 КАС України, якщо таку скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги постанова, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.

Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

Постанова складена у повному обсязі 05 грудня 2011 року.

СуддяС.М. Чиркін