КОПІЯ
У Х В А Л А
Справа № 2а/1770/4860/2011
07 листопада 2011 року м. Рівне
Суддя Рівненського окружного адміністративного суду Дорошенко Н.О., перевіривши виконання вимог статті 106 КАС України за позовною заявою
Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради <Список ><в особі >третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача< 3-тя особа >
доДержавної податкової інспекції у м. Рівне третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача <3-тя особа >
про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення
В С Т А Н О В И В:
Позовна заява не відповідає вимогам статті 106 КАС України.
04.11.2011 року Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради звернулося до суду з позовом до Державної податкової інспекції у м. Рівне про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення.
Відповідно до ч.3 ст.106 КАС України до позовної заяви додається також документ про сплату судового збору, крім випадків, коли його не належить сплачувати.
Позивачем до матеріалів адміністративного позову додано Рішення Рівненської міської ради №83 від 05.01.2011 року, яким звільнено Рівненську міську раду, її виконавчий комітет та виконавчі органи і міського голову від сплати в 2011 році державного мита за подання позовних заяв до Рівненського міського суду, Рівненського окружного адміністративного суду та апеляційних скарг до Апеляційного суду Рівненської області.
01.11.2011 року набрав чинності Закон України "Про судовий збір" від 08.07.2011 року №3674-VІ .
Відповідно до ст.9 Закон України "Про судовий збір" від 08.07.2011 року №3674-VІ судовий збір сплачується за місцем розгляду справи та зараховується до спеціального фонду Державного бюджету України.
Згідно ст.5 Декрету КМ України від 21.01.1993 №7-93 "Про державне мито" місцеві Ради народних депутатів мають право встановлювати додаткові пільги для окремих платників щодо сплати державного мита, яке зараховується до місцевих бюджетів, а Міністерство фінансів України - щодо державного мита, яке зараховується до державного бюджету України.
Отже, рішення Рівненської міської ради №83 від 05.01.2011 року не звільняє Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради від сплати судового збору.
На підставі вищевикладеного позивачем не додано до адміністративного позову доказів сплати судового збору або доказів звільнення від його сплати.
За таких обставин позовну заяву слід залишити без руху. Позивачу недоліки позовної заяви слід усунути шляхом подання до суду документа про сплату судового збору в сумі відповідно до Закон України "Про судовий збір" від 08.07.2011 року №3674-VІ за такими реквізитами: одержувачУДК у м. Рівне, код ЄДРПОУ 22586331, р/р 31217206700002 в ГУДКУ у Рівненській області, МФО банку 833017, код платежу 22030001, призначення платежу: судовий збір за подання адміністративного позову до відповідача (вказати найменування), або подати доказ звільнення позивача від його сплати .
Для усунення недоліків судом встановлюється строк не пізніше 7 днів з дня одержання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Керуючись частиною 1 статті 108 КАС України, суддя, -
У Х В А Л И В:
Позовну заяву Управління капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради <Список ><в особі >третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача< 3-тя особа >до Державної податкової інспекції у м. Рівне третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні відповідача <3-тя особа >про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - залишити без руху.
Встановити Управлінню капітального будівництва виконавчого комітету Рівненської міської ради <Список ><в особі >третя особа, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору на стороні позивача< 3-тя особа >строк для усунення недоліків позовної заяви - не пізніше 7 днів з дня одержання копії ухвали про залишення позовної заяви без руху.
Копію ухвали невідкладно надіслати особі, що звернулась з позовом.
Ухвала суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги ухвала, якщо її не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Апеляційна скарга подається до Житомирського апеляційного адміністративного суду через Рівненський окружний адміністративний суд. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до Житомирського апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга на ухвалу суду першої інстанції подається протягом п'яти днів з дня проголошення ухвали. Якщо ухвалу було постановлено у письмовому провадженні або без виклику особи, яка її оскаржує, апеляційна скарга подається протягом п'яти днів з дня отримання копії ухвали.
Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 КАС України, було повідомлено про можливість отримання копії ухвали суду безпосередньо в суді, то п'ятиденний строк на апеляційне оскарження ухвали суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії ухвали суду.
Суддя підпис Дорошенко Н.О.
З оригіналом згідно
Суддя Дорошенко Н.О.