Єдиний державний реєстр судових рішень ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
РІШЕННЯ
29.08.11р.Справа № 17/5005/9213/2011 За позовом Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" в особі Дніпропетровської філії Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", м. Дніпропетровськ
до Фізичної особи підприємця ОСОБА_1, м. Орджонікідзе Дніпропетровської області
про спонукання до внесення змін у договір № 2820513 від 27.01.05р.
Суддя Суховаров А.В.
Представники:
від позивача: ОСОБА_2, довір. № 5-2/44р від 10.01.11р.;
від відповідача: не зявився.
Суть спору:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот" в особі Дніпропетровської філії Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (далі - позивач) звернулось до господарського суду з позовом до Фізичної особи підприємця ОСОБА_1 (далі - відповідач), у якому просить спонукати відповідача внести зміни в договір № 2820513 на виконання робіт з радіочастотного моніторингу, обліку та контролю за використанням радіочастотного ресурсу України від 27.01.05р., укладений між ним та позивачем, шляхом укладення додаткової угоди.
Вмотивовує свої вимоги вказівкою на те, що низка умов договору № 2820513 від 27.01.05р. не відповідає вимогам діючого законодавства України.
Представник відповідача у призначене судове засідання не зявився. Про місце, час та дату розгляду спору повідомлений належним чином. Разом з тим, надіслав на адресу господарського суду клопотання про розгляд спору без його участі.
Відповідач позов не визнає. У відзиві обґрунтовує свої заперечення посиланнями на те, що оскільки на його адресу не було надіслано пропозиції та проект додаткової угоди, у позивача відсутнє право на звернення до суду, оскільки останній не додержав вимог передбачених статтею 188 Господарського кодексу України.
Суд вважає можливим здійснити розгляд спору за відсутності представника відповідача, оскільки останній повідомлений про слухання справи належно, а в матеріалах справи достатньо необхідних господарському суду документів для прийняття обґрунтованого та правомірного рішення.
В порядку ст. 85 ГПК України у судовому засіданні оголошено вступну та резолютивну частини рішення.
Розглянувши матеріали справи, заслухавши пояснення представника позивача та оцінивши надані докази в їх сукупності, господарський суд, -
встановив:
Відповідач є користувачем радіочастотного ресурсу України, так як використовує в своїй діяльності радіоелектронні засоби звязку типу D-LINK "DWL-1000AP+" 1шт., що розміщений за адресою: АДРЕСА_1; GlobalSun Tech "GL 2411" 1шт., що розміщений за адресою: АДРЕСА_2; GlobalSun Tech "GL 2411" 1шт., що розміщений за адресою: АДРЕСА_3.
На підставі п. 1 ст. 29 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" від 01.06.2000 р. за № 1770-ІІІ, відповідач отримав дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу широкосмугового радіодоступу № НОМЕР_2 від 23.11.2009 р.; дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу широкосмугового радіодоступу № НОМЕР_3 від 23.11.2009 р.; дозвіл на експлуатацію радіоелектронного засобу широкосмугового радіодоступу № НОМЕР_4 від 23.11.2009 р.
27.01.2005 року між позивачем (виконавцем) та відповідачем (замовником) було укладено договір № 2820513 на виконання робіт з радіочастотного моніторингу, обліку та контролю за використанням радіочастотного ресурсу України (далі - Договір), який рішенням господарського суду Дніпропетровської області від 04.08.10р. у справі № 16/122-10 визнано чинним.
Позивач стверджує, що в звязку з тим, що Договір було укладено до внесення певних змін в Закон України "Про радіочастотний ресурс України" (далі - Закону), а також до прийняття "Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування", затвердженого рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 16.07.2009 р. за № 1599, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.08.09р. за № 741/16757, на сьогодні зміст укладеного між сторонами у справі Договору не відповідає вимогам законодавства України в сфері використання радіочастотного ресурсу України, а саме:
-в преамбулі Договору зазначено стороною "Український державний центр радіочастот", що суперечить вимогам ст. 16 Закону, так як згідно цієї статі проведення радіочастотного моніторингу здійснюється Державним підприємством "Український державний центр радіочастот";
-в розділі 1 предметом договору визначено, що "за цим договором Дніпропетровська філія Українського державного центру радіочастот бере на себе зобовязання по виконанню робіт з радіочастотного моніторингу, обліку та контролю за використанням радіочастотного ресурсу України, використання РЕЗ і ВП, систем кабельного телебачення ….", що не відповідає дійсності, так як відповідач на сьогодні не використовує ВП, системи кабельного телебачення;
-в п. 2.1.1 Договору зазначено, що "…виконавець зобовязується здійснювати контроль та періодичне інспектування РЕЗ замовника…", що на сьогодні не можливо, так як, відповідно до ст. 15 Закону, цю функцію покладено на Державну інспекцію звязку;
-в п. 2.2.2. Договору зазначено, що "…замовник зобовязаний…призначити особу, що має відповідну кваліфікацію, відповідальним за реєстрацію та експлуатацію РЕЗ", що не є потрібним, так як на сьогодні призначення відповідних осіб не передбачено законодавством про радіочастотний ресурс України;
-в п. 2.2.4. Договору зазначено, що "…замовник зобовязаний….проводити будь-яку реконструкцію або модернізацію використовуваної замовником радіомережі за відповідним дозволом Дніпропетровської філії Українського державного центру радіочастот", що не відповідає на сьогодні діючим вимогам, так як Дніпропетровська філія УДЦР на даний час не видає дозволи на реконструкцію або модернізацію будь-якої радіомережі;
-в п. 2.2.6. Договору зазначено, що "…замовник зобовязаний…не передавати у користування чи володіння РЕЗ іншим юридичним чи фізичним особам без відповідного письмового дозволу Дніпропетровської філії Українського державного центру радіочастот", що не відповідає на сьогодні діючим вимогам, так як Дніпропетровська філія УДЦР на даний час не видає дозволи на передачу у користування чи володіння РЕЗ іншим юридичним чи фізичним особам;
-в п. 3.2. Договору зазначено, що "…замовник здійснює оплату за кожен РЕЗ, зареєстрований в Дніпропетровській філії, в тому числі і за резервні і не зняті з обліку", що є недотриманням вимог п. 3.7 Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу (далі - Тарифи), затверджених рішенням НКРЗ від 11.12.08р. за № 1256 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25.12.08р. за № 1238/15929, так як згідно цього пункту, плата за роботи з радіочастотного моніторингу РЕЗ … також РЕЗ та ВП, що перебувають на консервації на підприємствах відповідно до порядку, визначеного постановою Кабінету Міністрів України від 28.10.97р. за № 1183 "Про порядок консервації основних виробничих фондів підприємств", не справляється;
-в розділі 3 Договору не зазначено порядок надіслання актів, та рахунків, що не відповідає вимогам викладених в розділі 3 Тарифів;
-в п. 4.3. Договору зазначено, що "…Дніпропетровська філія…має право скасувати дозволи на експлуатацію РЕЗ…", що на сьогодні не можливо, ст. 45 Закону передбачає інші підстави для анулювання дозволів;
-в п. 5.2 Договору зазначено, що "… при неефективному використання замовником виділеного частотного ресурсу, право на його використання може отримати інший користувач...", що на сьогодні не є предметом регулювання Договору;
-в п. 5.3 Договору зазначено, що "…робота РЕЗ замовника може бути тимчасово припинена за особистою вказівкою Дніпропетровської філії...", що на сьогодні не є в компетенції Дніпропетровської філії УДЦР, та не є предметом регулювання Договору.
Стаття 188 ГК України передбачає, що зміна та розірвання господарських договорів в односторонньому порядку не допускаються, якщо інше не передбачено законом або договором. Сторона договору, яка вважає за необхідне змінити або розірвати договір, повинна надіслати пропозиції про це другій стороні за договором. Сторона договору, яка одержала пропозицію про зміну чи розірвання договору, у двадцятиденний строк після одержання пропозиції повідомляє другу сторону про результати її розгляду. У разі якщо сторони не досягли згоди щодо зміни (розірвання) договору або у разі неодержання відповіді у встановлений строк з урахуванням часу поштового обігу, заінтересована сторона має право передати спір на вирішення суду.
Вивчивши матеріали справи господарський суд зазначає, що позивачем, з метою приведення договірних відносин до вимог чинного законодавства України та на виконання вимог ст. 188 Господарського кодексу України, 03.06.2011 року направлено на адресу відповідача пропозицію щодо внесення змін в Договір, а також два примірника додаткової угоди з додатками до неї, докази підтверджуючі відправлення є у справі (а.с. 24-25), проте пропозиція залишена без відповіді та задоволення.
В той же час, заперечення ж відповідача щодо неотримання ним названої вище пропозиції та проектів додаткової угоди господарським судом не приймаються, оскільки спростовуються долученим до матеріалів справи листом Дніпропетровського обласного вузла спеціального звязку № 18/25-2-1058 від 25.08.11р., за змістом якого пакет направлений 03.06.11р. на адресу відповідача вручено останньому 14.06.11р. під розпис.
До того ж, згідно до постанови Вищого господарського суду України від 02.02.10р. у справі № 32/175-09, внесення змін до договору здійснюється судом не за умови зясування додержання процедурного порядку запропонування змін, а в разі наявності відповідних підстав, передбачених законодавством.
Відповідно до рішення Конституційного Суду України від 09.07.02р. за № 15-рп/2002, застосування досудового врегулювання спору є правом, а не обовязком. Встановлення законом обовязкового досудового врегулювання спору обмежує можливість реалізації права на судовий захист.
Право особи (громадянина України, іноземця, особи без громадянства, юридичної особи) на звернення до суду за вирішенням спору не може бути обмежене законом, іншими нормативно-правовими актами. Встановлення законом або договором досудового врегулювання спору за волевиявленням субєктів правовідносин не є обмеженням юрисдикції судів і права на судовий захист.
У відповідності зі ст. 4 ЦК України, основу цивільного законодавства України становить Конституція України. Основним актом цивільного законодавства України є Цивільний кодекс України. Інші органи державної влади України, органи влади Автономної Республіки Крим можуть видавати нормативно-правові акти, що регулюють цивільні відносини, лише у випадках і в межах, встановлених Конституцією України та законом.
Дія актів цивільного законодавства у часі визначена положеннями ст. 5 ЦК України, зокрема, частиною першою цієї ж статті передбачено, що акти цивільного законодавства регулюють відносини, які виникли з дня набрання ними чинності.
Відповідно до а. 2 п. 2 ст. 15 Закону України "Про радіочастотний ресурс України" від 01.06.2000 р. № 1770-ІІІ (з послідуючими змінами та доповненнями) Державна інспекція зв'язку (ДІЗ) здійснює такі повноваження як, контроль за наявністю передбачених законом ліцензій, інших дозвільних документів у сфері користування радіочастотним ресурсом України.
Відповідно до п. 4.11 "Положення про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування" затвердженого Рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 16.07.2009 р. N 1599, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 07.08.2009 р. за N 741/16757, за результатами технічного радіоконтролю УДЦР надає до ДІЗ інформацію, необхідну для виконання функцій з державного нагляду за користуванням РЧР.
Згідно п. 3.3, п. 3.4, Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу (далі - Тарифи), затверджених рішенням НКРЗ від 11.12.2008 N 1256 та зареєстрованих у Міністерстві юстиції України 25.12.2008 за N 1238/15929, виконання робіт з радіочастотного моніторингу оформляється щомісяця актами виконаних робіт. УДЦР оформляє рахунки на оплату за виконанні роботи та разом з додатками до господарських договорів, актами виконаних робіт і податковими накладними надсилає користувачам РЧР. Тим самим, оплата має здійснюватися щомісяця.
Згідно п. 29 розділу 2 Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу, за одну базову станцію розмір оплати складає 55,40 грн. без ПДВ, тоді як відповідач використовує три радіоелектронних засоби широкосмугового радіо доступу.
Сторони в договорі не можуть відступити від положень актів цивільного законодавства, якщо в цих актах прямо вказано про це, а також у разі, якщо обов'язковість для сторін положень актів цивільного законодавства випливає з їх змісту або із суті відносин між сторонами (ст. 6 ЦК України).
Згідно вимогам ст. 203 ЦК України, зміст правочину не може суперечити цьому Кодексу, іншим актам цивільного законодавства, а також моральним засадам суспільства.
Таким чином, враховуючи положення Закону України "Про радіочастотний ресурс України" від 01.06.2000 р. № 1770-ІІІ, зі змінами та доповненнями, "Положенням про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування", затвердженим рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку України від 16.07.2009 р. № 1599, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.08.2009 р. за № 741/16757, "Тарифами на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов`язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу", затверджених рішенням Національної комісії з питань регулювання звязку України за № 1256 від 11.12.2008 р., зареєстровані в Міністерстві юстиції України 25.12.2008 р. за № 1238/15929, а також приписи Договору господарський суд дійшов обґрунтовано висновку про невідповідність умов спірної угоди вимогам діючого законодавства України, тому вважає за вірне задовольнити заявлені позивачем вимоги.
В силу положень ч. 3 ст. 653 Цивільного кодексу України якщо договір змінюється або розривається у судовому порядку, зобовязання змінюється або припиняється з моменту набрання рішенням суду про зміну або розірвання договору законної сили.
Позивачем, в силу положень ст. 33 ГПК України, документально було доведено ті обставини справи на які останній посилався як на підставу своїх позовних вимог.
Викладене є підставою для задоволення позову.
Згідно ст. 49 ГПК України, сплата судових витрат покладається на відповідача.
Керуючись ст.ст. 4, 32, 33, 36, 43, 45, 49, 82-85, 116-117 Господарського процесуального кодексу України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Вважати укладеною, з моменту набрання рішенням законної сили, Додаткову угоду до Договору № 2820513 на виконання робіт з радіочастотного моніторингу, обліку та контролю за використанням радіочастотного ресурсу України від 27.01.2005 року між Фізичною особою підприємцем ОСОБА_1 (АДРЕСА_4; ідентифікаційний код НОМЕР_1) та Державним підприємством "Український державний центр радіочастот" в особі Дніпропетровської філії Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (49009, м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 41; ЄДРПОУ 21908235) в наступній редакції:
Додаткова угода
до Договору на виконання робіт з радіочастотного моніторингу, обліку та контролю за використанням радіочастотного ресурсу України № 2820513 від 27.01.2005 р.
м. Дніпропетровськ __.__.____ р.
Сторони Договору на виконання робіт з радіочастотного моніторингу, обліку та контролю за використанням радіочастотного ресурсу України № 2820513 від 27.01.2005 р., Український державний центр радіочастот, та Приватний підприємець ОСОБА_1, відповідно до ст. 188 Господарського кодексу України, ст.ст. 651, 652, 653, 654 Цивільного кодексу України, уклали цю Додаткову угоду про таке:
1.Сторони вирішили назву Договору викласти в такій редакції: "Договір № 2820513 на роботи з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, випромінювальних пристроїв"
2.Сторони вирішили преамбулу Договору, та зміст викласти в такій редакції:
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот", далі - Виконавець, в особі начальника Дніпропетровської філії УДЦР ОСОБА_3, що діє на підставі Положення та Довіреності № 271 від 21.02.2011 р., з однієї сторони, та ОСОБА_1 далі - Замовник, що діє на підставі Свідоцтва про державну реєстрацію фізичної особи підприємця, з другої сторони, уклали цей Договір про нижче наведене:
1.Предмет Договору
1.1. Предметом цього Договору є проведення Виконавцем радіочастотного моніторингу, забезпечення електромагнітної сумісності (ЕМС) радіоелектронних засобів (РЕЗ), а також виявлення та усунення ненавмисних радіозавад роботі РЕЗ Замовника.
2. Обов'язки сторін
2.1. Виконавець зобовязується протягом всього терміну дії цього Договору проводити заходи щодо забезпечення ЕМС РЕЗ, які використовує Замовник, згідно з дозволами на експлуатацію РЕЗ, для чого:
2.1.1. здійснювати роботи з радіочастотного моніторингу у смугах частот, що використовує Замовник, з метою забезпечення ЕМС РЕЗ Замовника з РЕЗ інших користувачів;
2.1.2. інформувати Замовника про радіозавади, що виникають з його вини і вживати передбачені законодавством України заходи з метою усунення дії цих завад;
2.1.3. виявляти у наданій Замовнику смузі частот радіозавади, джерела цих радіозавад та усувати їх у строки та у порядку, визначених нормативно-правовими актами;
2.1.4. за заявками Замовника забезпечувати виявлення джерел та припинення дії радіозавад, які впливають на РЕЗ Замовника.
2.1.5. Виконавець зобовязується не надавати відомості про структуру мережі та РЕЗ Замовника без його дозволу, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2.2. Замовник зобовязується:
2.2.1. в процесі своєї діяльності дотримуватися вимог чинного законодавства, нормативно-правових актів щодо використання радіочастотного ресурсу та наданих дозволів;
2.2.2. своєчасно сплачувати на користь Виконавця плату за виконання робіт;
2.2.3. своєчасно забезпечувати Виконавця необхідними для виконання цього Договору документами та інформацією.
2.3. Сторони зобовязуються при зміні своєї назви, юридичної та поштової адрес чи банківських реквізитів письмово повідомляти про це іншу сторону протягом 10 (десяти) календарних днів з дня, коли ці зміни настали.
3. Термін виконання і вартість робіт, порядок розрахунку і термін оплати
3.1. Перелік РЕЗ Замовника вказано у Додатку до цього Договору, та відображено у рахунку на оплату робіт.
3.2. Вартість робіт з радіочастотного моніторингу та забезпеченню ЕМС РЕЗ, ВП, розраховано у Додатку до цього Договору. Вартість робіт визначено на підставі затверджених у встановленому законодавством порядку ”Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства „Український державний центр радіочастот ”, повязані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу ” , вона не включає податок на додану вартість. Податок на додану вартість нараховується згідно законодавства України. В залежності від збільшення або зменшення РЕЗ вартість робіт корегується.
3.3. Оплата за виконанні роботи здійснюється щомісяця.
3.4.Виконання робіт підтверджується щомісяця Актом виконаних робіт (протоколами вимірів зроблених Виконавцем).
3.5. Виконавець оформляє рахунки на оплату за виконанні роботи та разом з актами виконаних робіт і податковими накладними на протязі 10 календарних днів з моменту закінчення відповідного місяця надсилає їх Замовнику. Виконавець вправі вислати, Замовник сплатити рахунок раніше погодженого у Договорі терміну. В разі, якщо після сплати робіт, у встановленому законодавством порядку змінено тарифи, суми коригуються.
3.6. Якщо Замовник на протязі 15 календарних днів з моменту закінчення відповідного місяця письмово не повідомив Виконавця про ненадходження Рахунку, Актів виконаних робіт вважається що він їх отримав.
3.7. Замовник протягом 10 календарних днів з моменту закінчення відповідного місяця зобовязаний розглянути їх, підписати (або надіслати мотивовану відмову) та сплатити виконані роботи.
3.8. В разі, якщо після спливу терміну зазначеного в п. 3.7. Договору на адресу Виконавця не надійшло мотивованої відмови щодо підпису Актів виконаних робіт, роботи вважаються прийнятими, Замовник зобовязаний підписати Акти виконаних робіт, сплатити рахунок та на протязі 5 календарних днів повернути один примірник Акту виконаних робіт Виконавцю.
3.9. Розрахунки між Виконавцем і Замовником проводяться шляхом перерахування суми, що виставлена в рахунку, на розрахунковий рахунок Виконавця.
4. Відповідальність сторін
4.1. Виконавець відповідає за невиконання (неналежне виконання)своїх обовязків за цим договором.
4.2. Замовник відповідає за невиконання (неналежне виконання) своїх обовязків за цим договором та оплату робіт за Договором згідно чинного законодавства.
4.3. У випадку затримки з вини Замовника переказу коштів на банківський рахунок Виконавця понад один місяць, Замовник за проведені роботи сплачує на користь Виконавця грошові кошти з урахуванням пені за прострочення платежу. Розмір пені становить 1 (один) % за кожен день від суми простроченого платежу. Розмір пені обчислюється від суми простроченого платежу. та не може перевищувати подвійної облікової ставки Національного банку України, що діяла у період, за який сплачується пеня.
4.4. У разі неналежного виконання зобов'язань, прийнятих Виконавцем згідно з п.2.1 цього Договору (щодо забезпечення ЕМС належних Замовнику РЕЗ), внаслідок якого не був забезпечений належний радіозвязок в межах наданої Замовнику смуги радіочастот через наявність неприпустимих радіозавад, Замовник не оплачує вартість робіт за період часу, протягом якого вони існували. Період часу визначається після надходження повідомлення Замовника про радіозавади з моменту інструментальної перевірки наявності радіозавад спільною комісією представників Виконавця та Замовника.
4.5. Всі суперечки, які виникають при виконанні умов цього Договору і не врегульовані узгодженням сторін, розглядаються в порядку, передбаченому чинним законодавством України.
5. Особливі умови
5.1. Сторони повністю або частково звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання прийнятих на себе згідно з цим Договором зобовязань у разі настання обставин непоборної сили (форс-мажор), які не залежатимуть від волі Сторін, але безпосередньо впливатимуть на умови та обєктивні можливості Сторін виконувати Договір. Після припинення дії обставин непоборної сили Договір підлягає виконанню у визначеному законодавством України та самим Договором порядку.
5.2. У разі, якщо дозвіл на експлуатацію РЕЗ або ВП було отримано користувачем РЧР у поточному місяці, вартість робіт з радіочастотного моніторингу сплачується за повний місяць. У разі припинення користувачем РЧР експлуатації РЕЗ або ВП вартість робіт з радіочастотного моніторингу сплачується за повний поточний місяць. У разі анулювання дозволів на право експлуатації РЕЗ вартість робіт з радіочастотного моніторингу сплачується за повний місяць.
5.3. Цей Договір складається у 2-х примірниках, які мають однакову юридичну силу, з яких один зберігається у Замовника, другий - у Виконавця.
5.4. Державне підприємство "Український державний центр радіочастот" має статус платника податку на прибуток на загальних умовах.
6. Термін дії Договору
6.1. Цей Договір набирає чинності з дати його підписання уповноваженими представниками Сторін та діє до15.07. 2014 р.
6.2. Якщо після спливу терміну зазначеного в п. 6.1. у Сторін не буде підстав для розірвання цього Договору про що будь яка Сторона за 30 (тридцять) днів до закінчення терміну його дії зобовязана надіслати іншій Стороні письмове повідомлення, цей Договір вважається подовженим на період дії нових дозволів на експлуатацію РЕЗ.
6.3. Цей Договір може бути розірвано за взаємною згодою Сторін після анулювання дозволів виданих Замовнику.
7. Додаток до договору
7.1. Додаток № 1 Перелік РЕЗ Замовника з розрахунком вартості робіт.
8. Юридичні адреси та реквізити сторін
ВИКОНАВЕЦЬ ЗАМОВНИК
Державне підприємство УДЦР в особі
Дніпропетровської філії УДЦРФОП - ОСОБА_1
АДРЕСА_4,
49009, м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 41 Тел. (0562) 36-05-20 Факс 32-55-26Тел. _________ Розрахунковий рахунок 26008245690100 у ДОД ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" Розрахунковий рахунок НОМЕР_5 ПАТКБ "ПриватБанк"
МФО 305653, Код ЄДРПОУ 21908235МФО 305891 Код НОМЕР_1
Начальник
Дніпропетровської філії УДЦР ФОП
____ ОСОБА_3____ОСОБА_1 Додаток № 1 до договору № 2820513 від 27.01.2005 р.
ВласникФОП ОСОБА_1
Юридична адресаАДРЕСА_4.
Номер платника ПДВНомер свідоцтва - Код НОМЕР_1
Поточний рахунокНОМЕР_5
Вид РЕЗКіл-стьТариф за місяць без ПДВ, грн.Коеф. усклад. ЕМСКоеф дупл.Коеф. пільг УЧНІнші коеф.Плата за місяць без ПДВ, грн.Плата за квартал без ПДВ, грн.Плата за рік без ПДВ, грн. Широкосмуговий радіодоступ: (розд.2 стат.29 поз.)355.401111166.20498.601994.40 Всьогобез ПДВ:166.20498.601994.40 ПДВ:33.2499.72398.88 Всьогоз ПДВ:199.44598.322393.28 Примітка: Нарахування проведені вiдповiдно до Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", повязані з користуванням радіочастотним ресурсом України, затвердженими Рішенням Національної комісії з питань регулювання звязку України 11.12.2008 року № 1256 та зареєстровані в Міністерстві юстиції 25.12.2008 року за № 1238/15929. За додатковою iнформацiєю звертатися за тел.(0562)36-05-19.
ФОП ОСОБА_1Начальник Дніпропетровської філії УДЦР
_____підпис_____ __підпис__ ОСОБА_3
Стягнути з Фізичної особи підприємця ОСОБА_1 (АДРЕСА_4; ідентифікаційний код НОМЕР_1) на користь Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" в особі Дніпропетровської філії Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" (49009, м. Дніпропетровськ, пр. Калініна, 41; ЄДРПОУ 21908235) суму 85,00 грн. (вісімдесят пять грн. 00 коп.) державного мита, 236,00 грн. (двісті тридцять шість грн. 00 коп.) витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
Накази видати після набрання судовим рішенням законної сили.
Рішення набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його підписання.
Суддя А.В. Суховаров
Рішення підписано ____