Єдиний державний реєстр судових рішень ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХЕРСОНСЬКОЇ ОБЛАСТІ
73000, м. Херсон, вул. Горького, 18
____________________________
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
08.08.2011 Справа № 5024/942/2011
Господарський суд Херсонської області у складі судді Гридасова Ю.В. при секретарі Шибінській А.Л., розглянув у відкритому судовому засіданні справу
за позовом Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" в особі Херсонської філії Українського державного центру радіочастот, м. Херсон,
до Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення, м. Київ,
про спонукання укласти договір.
за участю представників:
позивача - ОСОБА_1 - юрисконсульт, довіреність № 5-7/4090 від 18.02.2011р;
відповідача - ОСОБА_2.- юрисконсульт, довіреність № 582 від 10.06.2011р.
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот" в особі Херсонської філії Українського державного центру радіочастот звернулось до господарського суду Херсонської області з позовною заявою до Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення в особі Херсонської філії про спонукання укласти договір. В обґрунтування позовних вимог позивач посилається на положення ст.. ст.. 6, 14, 16, 19 Закону України «Про радіочастотний ресурс України»від 01.06.2000 р. № 1770, ст. ст.. 181, 187 Господарського кодексу України.
Представник позивача в ході судового засідання підтримав вимоги, викладені у позовній заяві.
Представник відповідача в ході судового розгляду справи заперечував проти позовних вимог, відповідно до відзиву на позовну заяву, посилаючись на наступні обставини.
Як стверджує представник відповідача, Херсонська філія Концерну РРТ (директор ОСОБА_3.) не має повноважень укладати спірний договір з наступних підстав: вартість послуг з проведення моніторингу радіочастотного ресурсу, згідно плану закупівель Концерну РРТ перевищує 100 тисяч гривень; відсутнє письмове погодження Концерну РРТ на укладання спірного договору. Відповідач не є користувачем радіочастотного ресурсу по позиціях, вказаних Позивачем в додатку до договору № 11-27-1. Відповідач не розповсюджує телерадіопрограми із застосуванням власних радіоелектронних засобів, а надає телерадіокомпаніям телекомунікаційні послуги по експлуатаційно-технічному обслуговуванню технічних засобів мовлення відповідно до своїх ліцензій на вид діяльності. Це, на думку представника відповідача доводить, що не дозвіл на експлуатацію передавачів визначає користувача радіочастотного ресурсу, а саме ліцензія на мовлення, на підставі якої видається дозвіл на експлуатацію РЕЗ. Відповідно до договорів з телерадіокомпаніями та ліцензій НКРЗ на вид діяльності, Відповідач не має права розповсюджувати телерадіопрограми. Право на розповсюдження телерадіопрограм надається тільки телерадіокомпаніям згідно ліцензій, які і повинні оплачувати користування радіочастотним ресурсом України та оплачувати радіочастотний моніторинг. Загальна вартість послуг з проведення моніторингу радіочастотного ресурсу, згідно плану закупівель Концерну РРТ перевищує 100 тисяч гривень, тому, на думку відповідача, дана послуга підпадає під дію Закону України «Про здійснення державних закупівель». Відповідач, на думку його представника, не розповсюджує телерадіопрограми із застосуванням власних радіоелектронних засобів, а надає телерадіокомпаніям телекомунікаційні послуги по експлуатаційно-технічному обслуговуванню технічних засобів мовлення відповідно до своїх ліцензій на вид діяльності. Це, на думку представника відповідача доводить, що не дозвіл на експлуатацію передавачів визначає користувача радіочастотного ресурсу, а саме ліцензія на мовлення, на підставі якої видається дозвіл на експлуатацію РЕЗ. Як стверджує відповідач, відповідно до договорів з телерадіокомпаніями та ліцензій НКРЗ на вид діяльності, Відповідач не має права розповсюджувати телерадіопрограми. Право на розповсюдження телерадіопрограм надається тільки телерадіокомпаніям згідно ліцензій, які і повинні оплачувати користування радіочастотним ресурсом України та оплачувати радіочастотний моніторинг.
За клопотанням сторін ухвалою по справі від 25.07.11 р. продовжено строк вирішення даного спору на 15 днів.
Судом оголошено вступну та резолютивну частини рішення по справі.
Заслухавши пояснення представників учасників судового процесу, що прибули в судове засідання, дослідивши матеріали справи, господарський суд
в с т а н о в и в:
На території м. Херсона та Херсонської області ДП «Український державний центр радіочастот»(УДЦР) діє в особі Херсонської філії УДЦР, згідно із затвердженими Статутом УДЦР та Положенням про філію.
Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (далі - «Концерн РРТ») також здійснює свою діяльність на території м. Херсона та Херсонської області в особі Херсонської філії Концерну РРТ.
Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення в особі Херсонської філії (Відповідач) є користувачем радіочастотного ресурсу України і використовує у своїй діяльності низку радіоелектронних засобів (далі - «РЕЗ»), розміщених на території м. Херсона та Херсонської області, на підставі виданих дозволів на експлуатацію.
З 01 квітня 2009 року по 31 березня 2011 року між Позивачем та Відповідачем діяв договір № 27-1 про виконання робіт (послуг) з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів. Згідно його умов Позивач здійснював роботи з радіочастотного моніторингу РЕЗ Відповідача, забезпечував їх електромагнітну сумісність та забезпечував усунення дії джерел радіозавад, а Відповідач оплачував виконані роботи згідно Тарифів та умов договору.
Листом від 24 лютого 2011 року Відповідач заявив про розірвання з 01 квітня 2011 року договору № 27-1 згідно п. 6.2. цього договору, посилаючись на те, що Концерн РРТ проводить процедуру закупівлі робіт (послуг) в одного виконавця. Пунктом 6.2. договору № 27-1 від 01 квітня 2009 року дійсно передбачено, що якщо за 30 (тридцять) днів до закінчення терміну дії Договору жодна з Сторін не заявить про намір його припинити або переглянути, даний Договір продовжує дію на наступний календарний рік, на тих же умовах.
03 березня 2011 року Позивач супровідним листом № 237-82 відправив Відповідачу проект договору № 11-27-1 від 01.04.2011 р. про виконання робіт (послуг) з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів (на тих же умовах), разом із додатком - у двох екземплярах. У супровідному листі Позивач довів необхідність укладення договору та внесення плати за радіочастотний моніторинг і вимагав від Відповідача або відізвати листа від 24 лютого 2011 року про припинення договору № 27-1 або укласти з 01.04.2011 року новий договір № 11-27-1. Стаття 181 Господарського кодексу України передбачає обов'язок сторони, яка отримала проект договору, на протязі двадцяти днів розглянути його і підписати або викласти обґрунтовані заперечення у протоколі розбіжностей. Але Відповідач власного листа про припинення договору від 01.04.2009 р. № 27-1 не відізвав, а новий договір (№ 11-27-1 від 01.04.2011р.) не підписав і на лист Позивача відповіді не надав.
06 квітня 2011 р. Позивач відправив Відповідачу письмову вимогу про обов'язковість укладення договору з радіочастотного моніторингу, у якій вдруге наполягає на укладенні договору з радіочастотного моніторингу № 11-27-1 від 01.04.2011р., але й на цей раз Відповідач договору не уклав і на вимогу-лист відповіді не надав.
Позивачем (підрозділами Херсонської філії УДЦР) роботи з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів Відповідача здійснюються постійно, як того й вимагає Закон України «Про радіочастотний ресурс України»від 01.06.2000 р. № 1770, із змінами та доповненнями, і постійно за результатами робіт складаються протоколи інструментальної оцінки параметрів випромінювання РЕЗ Відповідача.
У в зв'язку з отриманням Відповідачем дозволів на експлуатацію нових РЕЗ з 01 квітня 2011 року, Позивач, відповідно до п. 1.11., 1.12. Положення та п. 3.6. описової частини Тарифів, направив Відповідачу нову редакцію додатку, чинного з 01.04.2011 р., до договору № 11-27-1 від 01.04.2011 р. (на заміну старого додатку). Одночасно Позивач втретє закликав Відповідача укласти сам договір, але підписаного договору Відповідач на адресу Позивача не надіслав.
Згідно із вимогами ч. 2 ст. 6, ст. 16 та ст. 19 Закону України «Про радіочастотний ресурс України»від 01.06.2000 р. № 1770, із змінами та доповненнями здійснення радіочастотного моніторингу є обов'язковим, він здійснюється Позивачем ДП «Український державний центр радіочастот»(надалі за текстом - «УДЦР») за рахунок користувачів радіочастотного ресурсу (РЧР), які відповідно, зобов'язані його оплачувати.
Згідно із ч. 2 ст. 6 Закону України «Про радіочастотний ресурс України»від 01.06.2000 р. № 1770, із змінами та доповненнями (надалі Закон №1770), користувачі радіочастотного ресурсу України зобов'язані: дотримуватися стандартів, норм і правил використання радіочастотного ресурсу України (п. 1 ч. 2 ст. 6 Закону №1770); вносити платежі та збори, передбачені законом, а також у встановленому НКРЗ порядку плату за радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування (п. 5 ч. 2 ст. 6 Закону № 1770).
Відповідно до частини 4 ст. 19 Закону № 1770 радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального та спеціального користування здійснюється за рахунок користувачів радіочастотного ресурсу, яким є, зокрема Відповідач по справі.
Згідно із ч. 3 ст. 16 Закону № 1770, на Державне підприємство "Український державний центр радіочастот" покладені обов'язки: проведення радіочастотного моніторингу використання радіочастотного ресурсу України відповідно до цього Закону (п. 3 ч. 3 ст. 16 Закону № 1770); здійснення заходів щодо забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, випромінювальних пристроїв (п. 4 ч. 3 ст. 16 Закону № 1770); здійснення заходів щодо виявлення та усунення дії джерел радіозавад (п. 5 ч. 3 ст. 16 Закону).
Частиною четвертою цієї ж ст. 16 Закону № 1770 передбачено, що УДЦР здійснює роботи та надає послуги на договірних засадах. Перелік робіт та послуг, що виконує УДЦР, а також тарифи на них затверджуються НКРЗ у встановленому порядку.
Частина друга ст. 19 Закону № 1770 також встановлює, що радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування здійснюється УДЦР.
Відповідно до вимог ст. 6, 14 та 16 Закону №1770, рішенням НКРЗ від 11.12.2008 № 1256, яке зареєстровано в Міністерстві юстиції України 25.12.2008 р. за № 1238/15929, затверджені Тарифи на роботи (послуги) Державного підприємства "Український державний центр радіочастот", пов'язані з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу (надалі - «Тарифи»). Частиною 3 описової частини Тарифів встановлений порядок оплати за радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування. Так, п. 3.1. Тарифів передбачає, що роботи з радіочастотного моніторингу та забезпечення ЕМС РЕЗ, ВП у смугах радіочастот загального користування виконує УДЦР на платній основі за господарськими договорами з користувачами РЧР. А п. 3.2. Тарифів встановлює, що розмір оплати за роботи з радіочастотного моніторингу та забезпечення ЕМС РЕЗ, ВП визначається розділом II цих Тарифів.
Обов'язковість укладення договору про радіочастотний моніторинг та внесення плати за нього встановлена також Положенням про радіочастотний моніторинг у смугах радіочастот загального користування, затвердженим відповідно до Закону №1770 рішенням НКРЗ 16.07.2009 № 1599, яке зареєстровано в Міністерстві юстиції України 07.08.2009 р. за № 741/16757. Зокрема дане Положення передбачає, що оплата робіт, пов'язаних з радіочастотним моніторингом, здійснюється користувачами РЧР щомісячно на підставі договору з УДЦР відповідно до законодавства (п. 1.8.). Кожний користувач РЧР укладає з УДЦР договір про проведення радіочастотного моніторингу у смугах радіочастот загального користування (п. 1.9.). Договір про проведення радіочастотного моніторингу підписується повноважними представниками сторін не пізніше тридцяти календарних днів від дня видачі УДЦР заявникові першого дозволу на експлуатацію РЕЗ (ВП) (п. 1.10.). Перелік РЕЗ (ВП), стосовно яких проводяться роботи, пов'язані з радіочастотним моніторингом та забезпеченням ЕМС РЕЗ (ВП), наводиться у засвідчених сторонами додатках до договору (1.11.). Дані щодо виданих (анульованих) дозволів на експлуатацію РЕЗ (ВП) враховуються шляхом внесення змін у додаток до договору (п. 1.12).
Судом не приймаються до уваги посилання відповідача на те, що він не є користувачем радіочастотного ресурсу , оскільки на виконання вимог Закону України "Про радіочастотний ресурс України" відповідач отримав відповідні дозволи.
Відповідачем, відповідно до приписів ст.. 33 ГПК України, не представлено суду належних та допустимих доказів здійснення процедури державних закупівель щодо спірних правовідносин.
Статтею 181 ГК України встановлено, що господарський договір за загальним правилом викладається у формі єдиного документа, підписаного сторонами та скріпленого печатками. Допускається укладення господарських договорів у спрощений спосіб, тобто шляхом обміну листами, факсограмами, телеграмами, телефонограмами тощо, а також шляхом підтвердження прийняття до виконання замовлень, якщо законом не встановлено спеціальні вимоги до форми та порядку укладення даного виду договорів. Проект договору може бути запропонований будь-якою з сторін, У разі якщо проект договору викладено як єдиний документ, він надається другій стороні у двох примірниках, Сторона, яка одержала проект договору, у разі згоди з його умовами оформляє договір відповідно до вимог частини першої цієї статті і повертає один примірник договору другій стороні або надсилає відповідь на лист, факсограму тощо у двадцятиденний строк після одержання договору. За наявності заперечень щодо окремих умов договору сторона, яка одержала проект договору, складає протокол розбіжностей, про що робиться застереження у договорі, та у двадцятиденний строк надсилає другій стороні два примірники протоколу розбіжностей разом з підписаним договором.
Відповідно до ч. 1 ст. 187 ГК України спори, що виникають при укладанні господарських договорів за державним замовленням, або договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом. Інші переддоговірні спори можуть бути предметом розгляду суду у разі якщо це передбачено угодою сторін або якщо сторони зобов'язані укласти певний господарський договір на підставі укладеного між ними попереднього договору. День набрання чинності рішенням суду, яким вирішено питання щодо переддоговірного спору, вважається днем укладення відповідного господарського договору, якщо рішенням суду не визначено інше (ч. 2 вказаної статті).
За вказаних обставин, позовні вимоги підлягають задоволенню, а заперечення відповідача проти позову не приймаються судом до уваги.
Оскільки здійснення радіочастотного моніторингу та оплата за нього обов'язкові відповідно до Закону №1770, а радіомоніторинг здійснюється з 01 квітня 2011 р. по цей час, договір має бути укладений з 01 квітня 2011 р.
Судом також враховується, що Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення державне об'єднання підприємств, до складу якого входить Херсонська філія.
Херсонська філія, як відокремлений структурний підрозділ, діє на підставі Положення про філію (надалі за текстом - Положення). Відповідно до Положення, філія у своїй діяльності керується чинним законодавством України, Статутом Концерну, рішеннями Правління та Генерального директора Концерну та Положенням (п. п. 1.4, 3.2) та здійснює від імені Концерну частину його господарської та іншої діяльності, а також функції представництва в межах повноважень, закріплених Положенням (п. 3.1.).
Відповідно до Розділу IV "Права та обмеження в діяльності філії" Положення, філія мас право вступати у господарські та цивільно-правові відношення з підприємствами, установами, організаціями, незалежно від форм власності, відповідно до цілей Положення та інтересів Концерну, а також за дорученням укладати від імені Концерну будь-які не заборонені цим Положенням та чинним законодавством угоди, договори з будь-якими юридичними особами, п. 5.3. Положення передбачає укладання угод, договорів з підприємствами... за погодженням та від імені Концерну.
Управління поточною діяльністю філії здійснюється директором Філії, який є уповноваженим представником Концерну і діє від імені Концерну на підставі Положення та довіреності. В межах своїх повноважень, наданих йому довіреністю здійснює дії щодо укладання угод, договорів (Розділ 6 Положення).
Відповідно до Довіреності від 10.05.2011 року № 2187/9-09 (а.с. 97, том 2) виданої директору Херсонської філії ОСОБА_3., він має наступні повноваження:
- самостійно укладати, підписувати, змінювати, розривати від імені Концерну усі правочини, договори, ..., які стосуються: комунальних платежів, послуг проводового телефонного зв'язку, забезпечення енергоживлення ...тощо.
- за письмовим погодженням Концерну РРТ укладати господарські договори на закупівлю товарів, робіт і послуг, які в межах плану закупівель Концерну РРТ не перевищують 100 тис. грн.;
бути представником Концерну, зокрема, у господарських судах.
Таким чином, Херсонська філія Концерну РРТ (директор ОСОБА_3.) не має повноважень укладати спірний договір, про що вірно зазначено відповідачем у відзиві на позовну заяву однак, даний спір підсудний господарському суду за місцем знаходження Філії відповідача, відповідно до приписів ч. 4 ст. 15 ГПК України.
Відповідно до ст. 49 Господарського процесуального кодексу України судові витрати покладаються на відповідача.
На підставі зазначених вище норм матеріального права, керуючись ст. ст. 82-85 Господарського процесуального кодексу України,
в и р і ш и в:
1. Позов задовольнити.
2. Спонукати Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (04112, м. Київ, вул.. Дорогожицька, 10, ідентифікаційний код 01190043, р/рахунок 26005168057001 в РЦ КБ "Приватбанк", МФО 320649) укласти з Державним підприємством "Український державний центр радіочастот" в особі Херсонської філії Українського державного центру радіочастот (73009, м. Херсон, вул. Нафтовиків, 5, код ЄДРПОУ 22761225, р/р 26003702579921 в AT "Райффайзен Банк "Аваль" у м. Києві, МФО 380805) договір № 11-27-1 від 01.04.2011р. про виконання робіт (послуг) з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів, разом із додатком - в редакції Позивача, а саме:
Договір № 11-27-1
про виконання робіт (послуг) з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності радіоелектронних засобів
Державне підприємство "Український державний центр радіочастот", далі - «Виконавець», в особі начальника Херсонської філії Ткачука Олександра Кириловича, який діє на підставі Положення про філію та довіреності від 26 липня 2010 p., реєстраційний № 326, з однєї сторони, та …, далі - «Замовник», в особі …, що діє на підставі …, з іншої сторони, уклали цей Договір про нижче наведене:
І. Предмет Договору
1.1.Виконавець зобов'язується здійснювати роботи (послуги) з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності (ЕМС) радіоелектронних засобів (РЕЗ) Замовника (далі - «роботи»), а Замовник зобов'язується прийняти ці роботи та оплатити їх на умовах даного Договору.
1.2.Перелік РЕЗ, щодо яких здійснюються роботи з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності, наведено у Додатку до Договору, який є невід'ємною складовою частиною цього Договору. 2. Обов'язки сторін
2.1.Виконавець зобов'язується протягом всього терміну дії цього Договору здійснювати роботи, пов'язані з радіочастотним моніторингом РЕЗ, які використовує Замовник згідно з дозволами на експлуатацію РЕЗ, для чого:
2.1.1. здійснювати технічний радіоконтроль у смугах частот, що використовує Замовник, з метою забезпечення ЕМС РЕЗ Замовника з РЕЗ інших користувачів;
2.1.2. інформувати Замовника про радіозавади, що виникають з його вини і вживати передбачені законодавством України заходи з метою усунення дії цих завад;
2.1.3. виявляти у наданій Замовнику смузі частот радіозавади, джерела цих радіозавад та усувати їх у строки та у порядку, визначеному нормативно-правовими актами;
2.1.4. за заявками Замовника забезпечувати виявлення джерел та припинення дії радіозавад, які впливають на РЕЗ Замовника;
2.не розголошувати відомості про структуру мережі та РЕЗ Замовника без його дозволу, за винятком випадків, передбачених чинним законодавством України.
2.2.Замовник зобов'язується:
2.2.1. в процесі своєї діяльності дотримуватися вимог чинного законодавства, нормативно-правових актів щодо використання радіочастотного ресурсу та наданих ліцензій і дозволів;
2.2.3. своєчасно здійснювати оплату за виконання робіт;
2.2.4. своєчасно забезпечувати Виконавця необхідними для виконання цього Договору документами та інформацією, а також забезпечувати доступ представників Виконавця на об'єкти розташування РЕЗ.
2.3.Сторони зобов'язуються при зміні своєї назви, юридичної чи поштової адрес або банківських реквізитів письмово повідомляти про це іншу сторону протягом 10 (десяти) календарних днів з дня виникнення цих змін. 3. Вартість робіт і порядок розрахунків 3.1.Вартість робіт, пов'язаних з радіочастотним моніторингом, наведена у Додатку до Договору, визначається на підставі затверджених у встановленому порядку "Тарифів на роботи (послуги) Державного підприємства „Український державний центр радіочастот", пов'язаних з користуванням радіочастотним ресурсом України та виділенням номерного ресурсу" за один календарний місяць і не включає податок на додану вартість, який нараховується згідно законодавства України.
3.2.Оплата робіт здійснюється щомісячно, не пізніше останнього робочого дня місяця, за який здійснюється платіж.
Періодичність платежів за надані роботи може встановлюватися раз на квартал, раз на півріччя або раз на рік, про що обов'язково зазначається у Додатку до Договору. У такому разі оплата здійснюється не пізніше останнього робочого дня першого місяця періоду, за який здійснюються платежі.
3.3.Оплата робіт здійснюється шляхом перерахування суми, що підлягає оплаті, на розрахунковий рахунок Виконавця. 3.4.Виконання робіт оформляється щомісячно актами виконаних робіт.
4. Відповідальність сторін
4.1.За невиконання чи неналежне виконання своїх обов'язків за цим Договором винна Сторона несе відповідальність згідно умов даного Договору та чинного законодавства.
4.2.За порушення строків оплати виконаних робіт Замовник сплачує Виконавцю грошові кошти з урахуванням пені, розмір якої становить подвійну облікову ставку Національного банку України, що діяла у період прострочення платежу.
5. Особливі умови
5.1. Сторони повністю або частково звільняються від відповідальності за невиконання чи неналежне виконання своїх зобов'язань за цим Договором у разі настання обставин непоборної сили (форс-мажор), які не залежатимуть від волі Сторін, але безпосередньо впливатимуть на умови та об'єктивні можливості Сторін виконувати Договір. Після припинення дії обставин непоборної сили Договір підлягає виконанню у визначеному законодавством України та самим Договором порядку.
5.2.Сторони погоджуються, що у разі настання змін в законодавстві щодо умов виконання або оплати робіт за даним Договором, або змін самих тарифів, Договір та/або Додаток підлягають обов'язковому корегуванню відповідно до чинного законодавства, при цьому нові умови Договору (Додатку) починають діяти з моменту набуття чинності відповідними змінами у законодавстві.
5.3.Всі суперечки, які виникають при виконанні умов цього Договору і не врегульовані узгодженням Сторін, розглядаються в порядку, передбаченому чинним законодавством. 5.4. Цей Договір складений у 2-х примірниках, які мають однакову юридичну силу, з яких один зберігається у Замовника, другий - у Виконавця.
5.5. Виконавець є платником податку на прибуток на загальних умовах.
6. Строк дії Договору
6.1. Цей Договір набирає чинності з дати його підписання уповноваженими представниками Сторін і діє протягом в 1 (одного) календарного року, а в частині розрахунків - до повного виконання Сторонами своїх зобов'язань.
6.2. Додаток до цього Договору набирає чинності з дати, яка зазначена у самому Додатку, та діє до моменту підписання Сторонами нового Додатку або до припинення дії Договору. Зміна переліку РЕЗ, щодо яких здійснюються роботи за даним Договором відповідно до виданих та/або анульованих дозволів на їхню експлуатацію, є обов'язковою підставою для заміни Додатку.
6.3. Якщо за 30 (тридцять) днів до закінчення терміну дії Договору жодна з Сторін не надасть обгрунтованої заяви про намір його переглянути, даний Договір продовжує дію на наступний календарний рік, на тих же умовах.
Додаток до договору № 11- 27-1 від 01.04.2011 р.
Перелік РЕЗ, щодо яких здійснюються роботи (послуги) з радіочастотного моніторингу та забезпечення електромагнітної сумісності
Замовник: Концерн радіомовлення, радіозв'язку та телебачення в особі Херсонської філії, на підставі Тарифів, затверджених рішенням Національної комісії з питань регулювання зв'язку №1256 від 11.12.2008 року та зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 25.12.2008 р. за № 1238/15929 (із змінами)
Стаття тарифів, радіотехнологія, одиниця виміруТариф за місяць без ПДВ, грн..Кількість РЕЗКількість
частот або
каналівКоеф. пільгПлата за місяць, грн..
30.1. РЕЗ радіорелейного зв'язку у діапазоні частот до 17 ГГц включно72.50120.687.00
30.1. РЕЗ радіорелейного зв'язку у діапазоні частот до 17 ГГц включно72.501540.62610.00
35.3. РЕЗ звукового мовлення при потужності передавача понад 1,0 кВт143.30210.8229.28
36.3. РЕЗ телевізійного мовлення при потужності передавача понад 10 Вт до 100 Вт включно178.301410.81996.96
36.4. РЕЗ телевізійного мовлення при потужності передавача понад 0,1 кВт до 5,0 кВт включно218.80310.8525.12
Періодичність платежів - щомісячно
Всього без ПДВ: 5448,36 грн., ПДВ: 1089,67грн., Всього з ПДВ: 6538,03 грн.
Вважати датою укладання договору 01.04.2011 р.
3.Стягнути з Концерну радіомовлення, радіозв'язку та телебачення (04112, м. Київ, вул.. Дорогожицька, 10, ідентифікаційний код 01190043, р/рахунок 26005168057001 в РЦ КБ "Приватбанк", МФО 320649) на користь Державного підприємства "Український державний центр радіочастот" в особі Херсонської філії Українського державного центру радіочастот (73009, м. Херсон, вул. Нафтовиків, 5, код ЄДРПОУ 22761225, р/р 26003702579921 в AT "Райффайзен Банк "Аваль" у м. Києві, МФО 380805) 85грн.00коп. витрат по сплаті державного мита, 236грн.00коп. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу.
4.Наказ видати після набрання рішенням законної сили.
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття, а у разі, якщо у судовому засіданні було оголошено лише вступну і резолютивну частини рішення, воно набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня підписання рішення, оформленого відповідно до вимог статті 84 Господарського процесуального кодексу України (вступна, описова, мотивувальна і резолютивна частини).
Суддя Ю.В. Гридасов
Дата оформлення та підписання рішення
відповідно до вимог ст. 84 Господарського
процесуального кодексу України "17" серпня 2011 р.