Справа № 3 1257/11
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
14 березня 2011 року суддя Бабушкінського районного суду міста Дніпропетровська Бібік М.М., розглянувши справу про адміністративне правопорушення, щодо ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, працює: керівником КЗО «Міський дит.будинок №1 для дітей сиріт»; мешкає: АДРЕСА_1; якого притягнуто за ч.1 ст. 163-2 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 працюючи керівником КЗО «Міський дит.будинок №1 для дітей сиріт», яке розташоване за адресою: м. Дніпропетровськ, вул.Тополина, буд.33, допустив несвоєчасне надання платіжного доручення до установи банку на сплату за забруднення навколишнього природного середовища, терміном сплати 19.11.2010 р., фактично борг погашено п/д від 23.11.2010 року на суму 10,00 грн., чим скоїв адміністративне правопорушення, передбачені ч. 1 ст. 163-2, КУпАП. Дане правопорушення було встановлено невиїзною документальною перевіркою своєчасності сплати за забруднення навколишнього природного середовища до бюджету КЗО «Міський дит.будинок №1 для дітей сиріт».
В судове засідання ОСОБА_1 не з'явився, про день, місце та час розгляду справи був повідомлений належним чином, клопотання про відкладення розгляду справи не надавав, тому суд вважає за можливе розглянути справу у його відсутність.
Розглянувши матеріали справи вважаю, що вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-2 КУпАП, доведена повністю та підтверджується матеріалами справи про адміністративне правопорушення, а саме протоколом про адміністративне правопорушення АХ №304943 від 17 грудня 2010 року та актом перевірки № 6274/1503/24996843 від 17.12.2010 р.
Приймаючи до уваги викладене, суддя дійшов висновку про доведеність вини ОСОБА_1
Суддя при визначенні виду та розміру покарання виходить з характеру скоєного, особистості правопорушника й ступеню його вини, майнового стану й обставин, що помякшують та обтяжують його відповідальність, та вважає за необхідне накласти на нього адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави.
Керуючись ст. ст. 7, 163-2, 252, 283, 284 КУпАП, суддя
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст. 163-2 КУпАП.
Накласти на ОСОБА_1 адміністративне стягнення у вигляді штрафу на користь держави в розмірі сто сімдесят гривень.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником або на неї може бути внесено протест прокурора протягом десяти днів з дня винесення постанови.
Суддя М. Бібік
Судове рішення № 16748497, Бабушкінський районний суд м. Дніпропетровська було прийнято 20.06.2011. Форма судочинства - Про адмінправопорушення, форма рішення - Постанова. На цій сторінці ви зможете знайти ключові відомості про це судове рішення. Ми забезпечуємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних містить повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам зручно знаходити ключові відомості.
Це рішення відноситься до справи № 3-1257/11. Фірми, які зазначені в тексті цього судового документа: