Єдиний державний реєстр судових рішень
Україна
ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД П О С Т А Н О В А І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 червня 2011 р. справа № 2а/0570/7372/2011
Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17
час прийняття постанови:
Донецький окружний адміністративний суд в складі:
головуючогосудді Логойди Т. В.
при секретаріЧегринець А.М.
з участю представника позивача Мартинової З.М., представника відповідача Скакун С.О.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу за позовом Обласної виробничої лабораторії продуктів переробки плодоовочів до управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі міста Донецька про визнання протиправними та неправомірними дій, скасування рішень,
в с т а н о в и в :
У травні 2011 року Обласна виробнича лабораторія продуктів переробки плодоовочів звернулася до суду з вказаним адміністративним позовом, в якому зазначала, що управлінням Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі міста Донецька за результатами планової перевірки з питань дотримання вимог законодавства щодо нарахування, обчислення та сплати внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, інших платежів за період з 01 листопада 2002 року по 01 січня 2011 року та надання достовірних відомостей про застрахованих осіб до органів Пенсійного фонду за період з 01 січня 2000 року по 01 січня 2011 року складено акт від 22 квітня 2011 року №03-18/135, яким встановлено порушення товариством п. 4 ч. 2 ст.17 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування», а саме порушення достовірності формування і подачі відомостей застрахованих осіб, які використовуються в системі загальнообов'язкового пенсійного страхування.
29 квітня 2011 року на підставі п. 5 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» прийняті рішення про застосування фінансових санкцій: № 653/02-62/2/21958500 на суму 5419,10 грн., № 654/02-62/2/21958500 на суму 7454,19 грн., № 655/02-62/2/21958500 на суму 10063,71 грн., № 656/02-62/2/21958500 на суму 902,69 грн., № 657/02-62/2/21958500 на суму 667,96 грн.
Вважала дії органу Пенсійного фонду України щодо накладення штрафних санкцій за подачу недостовірних відомостей та винесення рішень про застосування фінансових санкцій протиправними, неправомірними та прийнятими з порушенням норм матеріального права, оскільки вони вчинені та прийняті на підставі норм, які згідно із Законом України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообовязкове державне соціальне страхування», який набрав чинності 01 січня 2011 року, виключено.
Крім того, вважала, що рішення про застосування фінансових санкцій неправомірно винесені до закінчення строку, наданого відповідачем розпорядженням про усунення порушень, на виконання якого надано коригуючі відомості.
Позивач просив:
- визнати протиправними та неправомірними дії управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі міста Донецька щодо застосування фінансових санкцій подання до органів Пенсійного фонду України недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку;
- скасувати рішення управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі міста Донецька від 29 квітня 2011 року № 653/02-62/2/21958500, № 654/02-62/2/21958500, № 655/02-62/2/21958500, № 656/02-62/2/21958500, № 657/02-62/2/21958500.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 18 травня 2011 року за клопотанням представника позивача провадження у справі зупинено. Ухвалою того ж суду від 23 травня 2011 року провадження поновлено.
В судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги з підстав, викладених в позові. Пояснив, що у січні 2010 року подали коригуючий звіт по страховим внескам за грудень 2009 року, але корегуючі відомості про застраховану особу до звіту вчасно не подали подали після проведення органом Пенсійного фонду планової перевірки у 2011 році. Просив задовольнити позов.
Представник відповідача проти позову заперечував, посилаючись на те, що під час перевірки встановлені порушення норм Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування», які на день вчинення порушення були чинними. Подані позивачем після проведення планової перевірки коригуючі відомості за 2007 2009 роки при накладенні фінансових санкцій враховані не були, оскільки вони подані позивачем не самостійно, а за наслідком виявлення органом Пенсійного фонду України порушень вимог законодавства. Хоча про необхідність їх подання позивач дізнався ще у 2009 року за наслідками проведеної Контрольно-ревізійним управлінням в Донецькій області перевірки. Прийняття органом Пенсійного фонду України розпорядження про усунення порушень не позбавляло його права на застосування щодо позивача фінансових санкцій. Хоча норму права, на підставі якої застосовані фінансові санкції, було виключено, між тим її застосування прямо передбачено ч. 7 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та пп. 9.1. п. 9 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України. Просив в задоволенні позову відмовити.
Судом встановлено, що Обласна виробнича лабораторія продуктів переробки плодоовочів є юридичною особою та як платник страхових внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування та єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування зареєстрована в управлінні Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі міста Донецька.
25 березня 2011 року позивача повідомлено про проведення планової перевірки.
Органом Пенсійного фонду України на підставі плану-графіку перевірок на 2 квартал 2011 року, наказу управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі міста Донецька від 25 березня 2011 року №101-п, направлення на перевірку від 05 квітня 2011 року, проведено планову перевірку позивача з питань дотримання вимог законодавства щодо нарахування, обчислення та сплати внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування, інших платежів за період з 01 листопада 2002 року по 01 січня 2011 року та надання достовірних відомостей про застрахованих осіб до органів Пенсійного фонду за період з 01 січня 2000 року по 01 січня 2011 року, за результатами якої складено акт від 22 квітня 2011 року №03-18/135, яким встановлено порушення товариством ст. 21 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування», Порядку формування та подання органам Пенсійного фонду України відомостей про застраховану особу, що використовуються в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 10 червня 2004 року №7-6, Порядку формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 05 листопада 2009 року №26-1, а саме подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку, про застраховану особу: за 2007 рік - по 4 особам, за 2008 рік - по 5 особам, за 2009 рік - по 8 особам, за 2010 рік - по 6 особам, зокрема за червень та серпень по 1 особі.
Акт перевірки субєктом господарювання підписано без зауважень та надано пояснення про помилковість не донарахування страхових внесків, помилковість включення суми відпускних у звіт, помилковість збільшення страхових внесків, помилковість включення до фонду оплати праці заробітної плати працівників, які не є застрахованими особами підприємства, за відповідні періоди.
В той же день - 22 квітня 2011 року органом Пенсійного фонду України прийнято розпорядження про усунення порушень №03-23/30, яким на підставі п. 7 ст. 7, п. 1 ст. 8 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» з метою усунення порушень, виявлених у сфері загальнообов'язкового державного пенсійного страхування позивачу приписано у 20-ти денний строк надати «коригуючі» індивідуальні відомості на застрахованих осіб, суму нарахованого доходу, суму нарахованих внесків, прізвища яких невірно зазначені, у тому числі на 4 застраховані особи за 2007 рік, на 5 застрахованих осіб за 2008 рік, на 8 застрахованих осіб за 2009 рік, на 1 застраховану особу за червень 2010 року, на 2 застраховані особи за серпень 2010 року, на 1 застраховану особу за вересень 2010 року, на 1 застраховану особу за жовтень 2010 року, на 2 застраховані особи за листопад 2010 року, на 2 застраховані особи за грудень 2010 року.
29 квітня 2011 року позивачем подані коригуючі відомості за 2007 2009 роки.
29 квітня 2011 року на підставі п. 5 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» щодо вказаних періодів за подання недостовірних відомостей прийняті рішення про застосування фінансових санкцій:
- рішення № 653/02-62/2/21958500, яким накладено штраф в розмірі 5419,10 грн. (за 2007 рік);
- рішення № 654/02-62/2/21958500, яким накладено штраф в розмірі 7454,19 грн. (за 2008 рік);
- рішення № 655/02-62/2/21958500, яким накладено штраф в розмірі 10063,71 грн. (за 2009 рік);
- рішення № 656/02-62/2/21958500, яким накладено штраф в розмірі 902,69 грн. (за червень 2010 року);
- рішення № 657/02-62/2/21958500, яким накладено штраф в розмірі 667,96 грн. (за серпень 2010 року).
Розрахунки сум штрафів відображено в додатках до вказаних рішень, штрафи накладено в розмірі 10 відсотків суми страхових внесків, які були сплачені або підлягали сплаті за відповідний звітний період та самостійно визначені позивачем у поданих ним звітах.
Судом також встановлено, що у 2009 року Контрольно-ревізійним управлінням в Донецькій області проведено перевірку Обласної виробничої лабораторії продуктів переробки плодоовочів, за наслідками якої складено акт від 29 грудня 2009 року № 07-17/028, п. 6 якого встановлено, зокрема, що ревізією дотримання законодавства при нарахуванні та виплаті працівникам допоміг, премій, інших заохочувальних та компенсаційних виплат за період з 01 січня 2007 року по 30 вересня 2009 року встановлено, що в порушення п. 4 (б) постанови Кабінету Міністрів України «Про оплату праці працівників на основі Єдиної тарифної сітки розрядів і коефіцієнтів з оплати праці працівників установ, закладів та організацій окремих галузей бюджетної сфери» від 30 серпня 2002 року № 1298, п. 2.2 наказу Мінагрополітики України «Про умови оплати праці працівників бюджетних установ та організацій, що обслуговують сільське господарство» від 03 листопада 2005 року №602 працівникам Обласної виробничої лабораторії продуктів переробки плодоовочів при наданні щорічної відпустки надавалась матеріальна допомога на оздоровлення в сумі більшій ніж посадовий оклад, що призвело до проведення завищених витрат на оплату праці на загальну суму 14 440,51 грн. (в т.ч.: в 2007 році - 2 291,16 грн., в 2008 році - 3523,70 грн., за 9 місяців 2009 року - 8 625,65 грн.) та, як наслідок, до зайвої сплати внесків до державних цільових фондів на суму 5 244,74 грн. (в т.ч.: в 2007 році - 829,42 грн., в 2008 році - 1275,58 грн., за 9 місяців 2009 року - З 139,74 грн.). Завідувач Обласної виробничої лабораторії продуктів переробки плодоовочів пояснила, що данні порушення допущені помилково. Розрахунок наведено у додатку 16 до акта.
Перевіривши матеріали справи, вирішивши питання чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються, чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи, та докази на їх підтвердження, яку правову норму належить застосувати до цих правовідносин, суд приходить до висновку про те, що позов не підлягає задоволенню з таких підстав.
Обовязок страхувальника подавати достовірні відомості, що використовуються в системі персоніфікованого обліку, про застраховану особу, був передбачений Порядком формування та подання органам Пенсійного фонду України відомостей про застраховану особу, що використовуються в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, затверджений постановою правління Пенсійного фонду України від 10 червня 2004 року №7-6, який був чинним та підлягав застосуванню щодо періоду, за який встановлено порушення до 01 січня 2010 року, Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, затвердженим постановою правління Пенсійного фонду України від 05 листопада 2009 року №26-1, який був чинним та підлягав застосуванню за період з 01 січня 2010 року до 01 січня 2011 року.
Так, до 01 січня 2010 року п. 1.3 Порядку формування та подання органам Пенсійного фонду України відомостей про застраховану особу, що використовуються в системі загальнообов'язкового державного пенсійного страхування, затвердженого постановою правління Пенсійного фонду України від 10 червня 2004 року №7-6, було встановлено, що страхувальник один раз на рік до 1 квітня поточного року згідно із затвердженим графіком подає до територіального органу Пенсійного фонду за місцем реєстрації комплект документів первинної звітності до системи персоніфікованого обліку відомостей про застрахованих осіб за попередній рік. Перелік форм документів первинної звітності до СПОВ наведено у розділі 2 цього Порядку.
У разі виявлення недостовірних відомостей, які подані та/або накопичені в електронних базах даних персоніфікованого обліку, страхувальник подає до відповідного територіального органу Пенсійного фонду необхідні коригуючі або скасовуючі документи щодо виявлених недостовірних звітів про застраховану особу.
Пунктом 1.5 вказаного Порядку було встановлено, що за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей, що використовуються у системі персоніфікованого обліку, та іншої звітності, передбаченої законодавством, до територіальних органів Пенсійного фонду на страхувальника накладається штраф у розмірі 10 відсотків від суми страхових внесків, які були сплачені або підлягали сплаті за відповідний звітний період, за кожний повний або неповний місяць затримки подання відомостей, звітності, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі повторного протягом року такого порушення - у розмірі 20 відсотків від зазначених сум та не менше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
З 01 січня 2010 року вказаний Порядок втратив чинність на підставі постанови правління Пенсійного фонду України від 05 листопада 2009 року №26-1, якою затверджено Порядком формування та подання страхувальниками звіту щодо сум нарахованих внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування органам Пенсійного фонду України, який був чинним та підлягав застосуванню щодо періоду з 01 січня 2010 року по 01 січня 2010 року
Пунктом 2.1 вказаного Порядку було встановлено, що страхувальники, крім осіб, зазначених в пунктах 2.2 - 2.4 цього розділу, формують та подають до органів Пенсійного фонду звіт не пізніше ніж через 20 календарних днів із дня закінчення базового звітного періоду. Базовим звітним періодом для них є календарний місяць.
Відповідно до пп. 1.8 й 2.15 Порядку страхувальник зобов'язаний повідомляти органи Пенсійного фонду про зміну відомостей, що вносяться до системи персоніфікованого обліку, про застраховану особу, за яку або на користь якої ним сплачуються страхові внески, в десятиденний строк з дня одержання цих відомостей
У разі виявлення помилки у звіті страхувальник має право до кінцевого терміну подання цього звіту повторно сформувати та подати звіт до органу Пенсійного фонду за місцем взяття на облік. Чинним вважається останній електронний або паперовий звіт, поданий страхувальником до закінчення термінів подання звітності, визначених цим Порядком.
Пунктом 1.6 вказаного Порядку було встановлено, що до страхувальників за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку та іншої звітності, передбаченої законодавством, до територіальних органів Пенсійного фонду застосовуються фінансові санкції, передбачені Законом.
Органом Пенсійного фонду України встановлено порушення позивачем наведених вимог законодавства у виді подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку, про застраховану особу за 2007 - 2009 роки, за червень 2010 року та за серпень 2010 року.
Факт подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку, про застраховану особу, представником позивача не заперечувався та в судовому засіданні визнано.
Частиною 2 ст. 64 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування», яка визначає права та обов'язки виконавчої дирекції Пенсійного фонду та її територіальних органів, виконавча дирекція Пенсійного фонду зобов'язана здійснювати контроль за достовірністю поданих страхувальниками і застрахованими особами відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку.
Пунктом 5 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» було встановлено, що виконавчі органи Пенсійного фонду застосовують до страхувальників фінансові санкції за неподання, несвоєчасне подання, подання не за встановленою формою або подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку та іншої звітності, передбаченої законодавством, до територіальних органів Пенсійного фонду накладається штраф у розмірі 10 відсотків суми страхових внесків, які були сплачені або підлягали сплаті за відповідний звітний період, за кожний повний або неповний місяць затримки подання відомостей, звітності, але не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, а в разі повторного протягом року такого порушення - у розмірі 20 відсотків зазначених сум та не менше 20 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Частину дев'яту статті 106 виключено на підставі Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування», який набрав чинності з 01 січня 2011 року.
Між тим, повноваження якими органи Пенсійного фонду були наділені до 1 січня 2011 року, зокрема, щодо застосування до страхувальників передбачених вказаними нормами фінансових санкцій за порушення норм законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, відповідно до ч. 7 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» та пп. 9.1. п. 9 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1, залишилися.
Так, відповідно до ч. 7 розділу VIII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов'язкове державне соціальне страхування» на період до повного стягнення заборгованості із сплати страхових внесків за діючими видами загальнообов'язкового державного соціального страхування та сум штрафних санкцій, нарахованих та/або не сплачених у період до 1 січня 2011 року, в тому числі нарахованих внесків, строк сплати яких на 1 січня 2011 року не настав, та відповідних штрафних санкцій за фондами загальнообов'язкового державного соціального страхування зберігаються повноваження щодо контролю за правильністю нарахування, своєчасністю сплати страхових внесків, застосування фінансових санкцій, якими вони були наділені до набрання чинності цим Законом.
Підпунктом 9.1. п. 9 Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1, встановлено, що до страхувальників за порушення норм законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування застосовуються фінансові санкції відповідно до повноважень, якими органи Пенсійного фонду були наділені до 1 січня 2011 року.
Санкції, що передбачені п. 5 ч. 9 ст. 106 Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування», також встановлені пп. 9.3.5 п. 9 вказаної Інструкції, відповідно до якої при застосуванні фінансових санкцій за порушення вказаних норм права складається рішення за формою згідно з додатком 17 та/або додатком 17а цієї Інструкції. Підставою для прийняття відповідних рішень є акт про зазначене порушення, складений у довільній формі, або акт перевірки.
Відповідачем правомірно застосовані наведені положення законодавства.
За порушення норм законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування у виді подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку, про застраховану особу за 2007, 2008, 2009 роки, за червень 2010 року та за серпень 2010 року, що знайшло підтвердження в ході розгляду справи, субєктом владних повноважень правильно до страхувальника застосовані фінансові санкції у вигляді штрафу в порядку та розмірах, що відповідали вимогам законодавства.
Субєкт владних повноважень на час винесення рішень діяв на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені законодавством, і не порушив права та законні інтереси позивача.
Посилання представника позивача на подання коригуючих відомостей є неприйнятним, оскільки вказані відомості подані не за результатом самостійно виявлених позивачем помилок, а після проведеної органом Пенсійного фонду України перевірки, в ході якої встановлено факт подання недостовірних відомостей про застраховану особу.
Посилання на те, що орган Пенсійного фонду України неправомірно виніс рішення про застосування фінансових санкцій до закінчення строку, наданого відповідачем розпорядженням про усунення порушень від 22 квітня 2011 року №03-23/30, є неприйнятними з огляду на наступне.
Положення п. 7 ст. 7, п. 1 ст. 8 Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності», на підставі яких прийнято вказане розпорядження, є загальними для органів державного нагляду (контролю).
Спеціальні положення, які підлягають застосуванню до спірних правовідносин, містять, зокрема, Закон України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» та Інструкція про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої постановою правління Пенсійного фонду України від 19 грудня 2003 року № 21-1.
Постановою правління Пенсійного фонду України від 03 серпня 2009 року №19-1 «Про внесення змін до Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України» пп. 9.3.5 п. 9.3 вказаної Інструкції доповнено абзацом наступного змісту:
«До 31 грудня 2010 року рішення про застосування фінансових санкцій за подання недостовірних відомостей, що використовуються в системі персоніфікованого обліку, приймається лише у разі невиконання страхувальником розпорядчого документа про усунення порушень протягом 30 днів від дня його одержання».
Постанову правління Пенсійного фонду України від 03 серпня 2009 року №19-1 прийнято відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та постанови Кабінету Міністрів України від 21 травня 2009 року №502 «Про тимчасові обмеження щодо здійснення заходів державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності на період до 31 грудня 2010 року», пунктом 1 якої постановлено органам і посадовим особам, уповноваженим законами здійснювати державний нагляд (контроль) у сфері господарської діяльності до 31 грудня 2010 року, зокрема:
видавати суб'єктові господарювання припис про усунення протягом 30 діб виявлених порушень, підготовлений на підставі акта про проведення перевірки, якщо інший строк не передбачено законом;
приймати рішення про застосування до суб'єктів господарювання фінансових і адміністративних санкцій лише у разі невиконання ними протягом 30 діб від дня одержання приписів про усунення виявлених порушень (крім порушень, що неможливо усунути);
не застосовувати санкції за порушення, які усунуті на виконання припису.
Отже, обмеження щодо прийняття рішень про застосування фінансових санкцій в залежності від усунення чи не усунення виявлених порушень вимог законодавства в установлений контролюючим органом строк діяли лише щодо прийняття такими органами рішень до 31 грудня 2010 року.
В даній справі і перевірка проводилася, і рішення приймалися після 31 грудня 2010 року, тому вказані обмеження до спірних правовідносин застосуванню не підлягали, а підлягали застосуванню спеціальні норми права, які підставою для прийняття відповідних рішень визначають відповідний акт, яким встановлені порушення вимог законодавства про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування, і не звільняють особу від відповідальності в залежності від тих чи інших обставин, які виникли після проведеної (після 31 грудня 2010 року) перевірки.
Пунктом 16 розділу XV «Прикінцеві положення» Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» також встановлено, що до приведення законодавства України у відповідність із цим Законом, закони України та інші нормативно-правові акти застосовуються в частині, що не суперечить цьому Закону.
Враховуючи наведене правові підстави для задоволення позову відсутні.
Керуючись статтями 23, 94, 162, 163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
п о с т а н о в и в :
В задоволенні позову Обласної виробничої лабораторії продуктів переробки плодоовочів до управління Пенсійного фонду України у Ворошиловському районі міста Донецька про визнання протиправними та неправомірними дій, скасування рішень відмовити.
Постанова набирає законної сили у строк та у порядку, що визначені статтею 254 КАС України, і може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції у порядку, визначеному статтею 186 КАС України, шляхом подачі апеляційної скарги протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Постанову складено в повному обсязі 02 червня 2011 року.
Суддя Логойда Т. В.