ПОЛТАВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 травня 2011 року м.ПолтаваСправа № 2а-1670/3181/11 Полтавський окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Молодецького Р.І.,
при секретарі Лазоренко У.І.,
за участю: представника позивача - Іщерякова В.М.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні справу за адміністративним позовом регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Полтавській областідо фізичної особи - підприємця ОСОБА_2про стягнення фінансових санкцій, -
В С Т А Н О В И В:
14 квітня 2011 року регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Полтавській області (надалі - позивач)звернулось до Полтавського окружного адміністративного суду з адміністративним позовом до фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 (надалі - відповідач)про стягнення фінансової санкції в розмірі 1755 (одна тисяча сімсот п'ятьдесят п'ять) грн. 00 коп.
В обгрунтування заявлених вимог, позивач посилався на встановлену проведеною 15 лютого 2011 року перевіркою обставину зберігання відповідачем алкогольних напоїв у місці зберігання, не внесеному до Єдиного державного реєстру місць зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв, що є порушенням частини 33 статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" та факт неоплати відповідачем в установленому порядку суми фінансової санкції, застосованої до нього Рішенням про застосування фінансових санкцій від 22 лютого 2011 року № 160927.
У судовому процесі представник позивача позовні вимоги підтримав, посилаючись на обставини, викладені у позовній заяві.
Відповідач у судове засідання не зявився, про причини неприбуття у судове засідання не повідомив. Про дату, час та місце судового розгляду справи повідомлявся повістками про виклик. Повістки про виклик відповідача повертались до суду поштовим відділенням за закінченням терміну зберігання. Повістки надсилались відповідачу - фізичній особі - підприємцю за адресою місця знаходження (проживання), що зазначена в Єдиному Державному реєстрі юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців. За таких обставин, на підставі частини 4 статті 33 Кодексу адміністративного судочинства України, вважається, що повістки вручені відповідачу належним чином.
Відтак, суд доходить висновку, що спір підлягає вирішенню на підставі пояснень позивача та наявних у справі письмових доказів, оскільки вони повно та всебічно висвітлюють обставини спірних правовідносин, а недобросовісна правова поведінка відповідача у цьому випадку не може бути визнана перешкодою для відправлення правосуддя.
Розглянувши адміністративний позов та надані сторонами документи, заслухавши пояснення осіб, які беруть участь у справі, повно і всебічно зясувавши усі обставини, обєктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті та були досліджені в судовому засіданні, суд вважає, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Відповідач - ОСОБА_2, у встановленому законодавством порядку пройшов процедуру державної реєстрації як фізична особа-підприємець, 07 липня 2009 року отримав Свідоцтво про державну реєстрацію фізичної особи підприємця серії НОМЕР_2 та 08 липня 2009 року був взятий на облік у ДПІ у м. Полтаві, як платник податків, про що отримав відповідну довідку № 7630 від 08.07.2009 року.
Основні засади державної політики щодо регулювання виробництва, експорту, імпорту, оптової і роздрібної торгівлі спиртом етиловим, коньячним і плодовим, спиртом етиловим ректифікованим виноградним, спиртом етиловим ректифікованим плодовим, спиртом-сирцем виноградним, спиртом-сирцем плодовим, алкогольними напоями та тютюновими виробами, забезпечення їх високої якості та захисту здоров'я громадян, а також посилення боротьби з незаконним виробництвом та обігом алкогольних напоїв і тютюнових виробів на території України визначає Закон України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (надалі - Закон).
Згідно з частиною 1 статті 16 вказаного Закону контроль за дотриманням норм цього Закону здійснюють органи, які видають ліцензії, а також інші органи в межах компетенції, визначеної законами України.
Повноваження органів державної податкової служби України передбачені Законом України "Про державну податкову службу в Україні".
Відповідно до статті 1 цього Закону до системи органів державної податкової служби належать Державна податкова адміністрація України, державні податкові адміністрації в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі, державні податкові інспекції в районах, містах (крім міст Києва та Севастополя), районах у містах.
Згідно з пунктом 1 статті 8 зазначеного Закону на Державну податкову адміністрацію України покладено функцію безпосереднього виконання, а також організації роботи державних податкових адміністрацій та державних податкових інспекцій, повязану, зокрема, із проведенням роботи: по боротьбі з незаконним обігом алкогольних напоїв та тютюнових виробів, веденням реєстрів місць зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, застосуванням у випадках, передбачених законодавством, фінансових санкцій до суб'єктів підприємницької діяльності за порушення законодавства про виробництво і обіг спирту етилового, коньячного, плодового, алкогольних напоїв і тютюнових виробів.
Як встановлено статтею 9 Закону України "Про державну податкову службу в Україні", державні податкові адміністрації в областях виконують функції, передбачені, в тому числі, пунктом 1 статті 8 цього Закону.
Указом Президента України від 11 липня 2001 року № 510/2001 "Про посилення державного контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" (із змінами і доповненнями, внесеними Указом Президента України від 26 червня 2002 року № 586/2002) з метою забезпечення реалізації державної політики у сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, підвищення ефективності контролю в цій сфері, збільшення надходжень доходів до бюджету покладено на Державну податкову адміністрацію України забезпечення реалізації державної політики у сфері контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, здійснення міжгалузевої координації у цій сфері.
Постановою Кабінету Міністрів України від 7 серпня 2001 р. № 940 "Про заходи щодо посилення державного контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів та справлянням акцизного збору" на виконання Указу Президента України від 11 липня 2001 р. № 510 "Про посилення державного контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів" вирішено питання щодо утворення у складі Державної податкової адміністрації Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів як самостійного функціонального підрозділу з правами юридичної особи, а у складі державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, мм. Києві та Севастополі - регіональних управлінь Департаменту з правами юридичної особи та їх територіальні підрозділи.
Згідно із Положенням про Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України, затвердженим наказом Державної податкової адміністрації України від 10 лютого 2007 р. за № 71 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 12 лютого 2007 р. за № 116/13383) (надалі - Положення) до кола основних завдань Департамент контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України (надалі - Департамент) належать, зокрема, здійснення контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів (п.п. 2.2. п. 2); застосування у випадках, передбачених законодавством, фінансових санкцій до суб'єктів господарювання за порушення вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (п.п. 2.12. п. 2); запобігання незаконному виробництву та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів, а також незаконному виробництву парфумерно-косметичної продукції з використанням спирту етилового на території України (п.п. 2.13. п. 2).
Для реалізації, визначених Положенням завдань, Департамент виконує такі пов'язані функції: контроль за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів; оптовою і роздрібною торгівлею алкогольними напоями та тютюновими виробами (п.п. 3.3. п. 3); проведення перевірок діяльності суб'єктів господарювання щодо виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, участь в інвентаризації спирту, готової продукції та сировини (п.п. 3.4. п. 3); унесення місць зберігання спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів до Єдиного державного реєстру місць зберігання (п.п. 3.13. п. 3); застосування у випадках, передбачених законодавством, фінансових санкцій до суб'єктів господарювання за порушення вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (п.п. 3.19. п. 3); звернення до суду з позовами, в тому числі про стягнення з суб'єктів господарювання сум фінансових санкцій у вигляді штрафів за порушення вимог законодавства, яке регулює відносини у сфері виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів (п.п. 3.20. п. 3).
Підпунктом 6.1. пункту 6 Положення встановлено, що Департаменту підпорядковані регіональні управління, які функціонують у складі державних податкових адміністрацій в Автономній Республіці Крим, областях, містах Києві та Севастополі.
Регіональні управління є юридичними особами, мають самостійний баланс, реєстраційні рахунки в органах Державного казначейства України, печатку із зображенням Державного Герба України і своїм найменуванням та інші печатки і штампи, відповідні бланки, мають право в межах покладених на них завдань вчиняти правочини, набувати майнових та особистих немайнових прав, нести обов'язки, бути позивачами та відповідачами у суді (п.п. 6.3. п. 6). Регіональні управління діють на підставі положень, що затверджуються директором Департаменту (п.п. 6.2., 6.3. п. 6).
До кола функцій регіональних управлінь належать в тому числі функції щодо контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, контроль за дотриманням суб'єктами господарювання вимог законодавства з питань зберігання, транспортування та реалізації спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів;
проведення перевірок діяльності суб'єктів господарювання щодо виробництва та обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, участь в інвентаризації спирту, готової продукції та сировини; застосування до суб'єктів господарювання у випадках, передбачених законодавством, фінансових санкцій за порушення вимог законодавства, яке регулює відносини при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами; звернення до суду з позовами, в тому числі про стягнення з суб'єктів господарювання сум фінансових санкцій у вигляді штрафів за порушення вимог законодавства, яке регулює відносини при здійсненні роздрібної торгівлі алкогольними напоями і тютюновими виробами (п.п. 6.4. п. 6).
Наказом № 302 Департаменту САТ ДПА України від 03 серпня 2009 року затверджене Положення про регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Полтавській області, пунктом 1.1. якого визначено, що Регіональне управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Полтавській області функціонує як самостійний структурний підрозділ з правами юридичної особи у складі Державної податкової адміністрації у Полтавській області та безпосередньо підпорядковується Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України.
Порядок проведення фактичних перевірок врегульовано нормами статті 80 Податкового кодексу України. Згідно із пунктами 80.1., 80.2 статті 80 Податковго кодексу України фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи) та може проводитися на підставі рішення керівника органу податкової служби, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з обставин, зазначених у згадуваній статті цього кодексу.
Відповідно до пункту 81.1. статті 81 Податкового кодексу України посадові особи органу державної податкової служби вправі приступити до проведення перевірки за наявності підстав для її проведення, визначених цим Кодексом та за умови пред'явлення направлення на проведення такої перевірки.
Пунктом 86.1. статті 86 Податкового кодексу України встановлено, що результати перевірок (крім камеральних) оформлюються у формі акта або довідки, які підписуються посадовими особами органу державної податкової служби та платниками податків або їх законними представниками (у разі наявності). У разі встановлення під час перевірки порушень складається акт. Якщо такі порушення відсутні, складається довідка.
Акт (довідка), складений за результатами перевірки та підписаний посадовими особами, які проводили перевірку, у строки визначені цим Кодексом, надається платнику податків або його законному представнику, який зобов'язаний його підписати.
У разі незгоди платника податків з висновками акта такий платник зобов'язаний підписати такий акт перевірки із зауваженнями, які він має право надати разом з підписаним примірником акта або окремо у строки, передбачені цим Кодексом.
За пунктом 86.5. статті 86 Податкового кодексу України акт (довідка) про результати фактичних перевірок, визначених статтею 80 цього Кодексу, складається у двох примірниках, підписується посадовими особами органів державної податкової служби, які проводили перевірку, реєструється не пізніше наступного робочого дня після закінчення перевірки. Підписання акта (довідки) таких перевірок особою, яка здійснювала розрахункові операції, платником податків та його законними представниками (у разі наявності) та посадовими особами органу державної податкової служби, які проводили перевірку, здійснюється за місцем проведення перевірки або у приміщенні органу державної податкової служби.
З метою реалізації законодавчо передбачених повноважень інспекторами Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Полтавській області 15 лютого 2011 року проведена перевірка дотримання субєктом господарювання ОСОБА_2 вимог, встановлених законодавством України, які є обовязковими до виконання при здійсненні торгівлі алкогольними напоями та /або тютюновими виробами, у барі "Saloon", що розташований за адресою: м.Полтава, вул. Зіньківська,6/1а.
Фактична перевірка відповідача проведена на підставі рішення В.о начальника регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Полтавській області, оформленого наказом № 23 від 28 січня 2011 року, та Направлення на перевірку № 57 від 11.02.2011 року.
За результатами перевірки складено акт від 15 лютого 2011 року № 50/16-32-03/НОМЕР_1 (надалі - Акт перевірки). Акт перевірки підписаний представником відповідача без зауважень із зазначенням залишення описаної продукції на зберіганні в барі "SALOON". На підставі зазначеного акту згідно з абзацем 11 частини 2 статті 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" рішенням позивача про застосування фінансових санкцій від 22 лютого 2011 року № 160927, до ФОП ОСОБА_2 застосовано фінансову санкцію у вигляді штрафу в розмірі 1755 грн. та зобов'язано відповідача сплатити суму санкції протягом 30 календарних днів, що настають за днем отримання даного рішення. Зазначене рішення отримано відповідачем 11.03.2004 року, що підтверджується повідомленням про доставку, копія якого наявна в матеріалах справи.
Згідно із частиною 1 статті 69 Кодексу адміністративного судочинства України доказами в адміністративному судочинстві є будь-які фактичні дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин, що обґрунтовують вимоги і заперечення осіб, які беруть участь у справі, та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Частиною 4 статті 70 зазначеного Кодексу встановлено, що обставини, які за законом повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися ніякими іншими засобами доказування, крім випадків, коли щодо таких обставин не виникає спору.
З матеріалів справи вбачається, що відповідач правом на оскарження Рішення Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Полтавській області про застосування фінансових санкцій від 22 лютого 2011 року № 160927 не скористався.
Згідно пункту 13 акту перевірки від 15 лютого 2011 року, інспекторами контролюючого органу виявлено обставину закінчення строку дії Ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями від 02.09.2010 року Серія НГ № 271 416 та встановлено факт зберігання алкогольних напоїв в місцях зберігання не внесених до Єдиного реєстру місць зберігання таких напоїв, загальна вартість алкогольних напоїв становить 1 755,00 грн. Таким чином констатовано порушення частини 33 статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".
Відповідно до статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється в місцях зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, внесених до Єдиного реєстру, незалежно від того, кому належить таке місце зберігання, або того, за заявою якого суб'єкта господарювання таке місце зберігання було внесено до Єдиного реєстру.
Статтею 1 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (абзац 18 частини 1) місце зберігання визначено, як місце, яке використовується для зберігання спирту, або приміщення, яке використовується для зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, відомості про місцезнаходження якого внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання.
Частиною 33 статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" (в редакції на момент виникнення спірних правовідносин) встановлено, що зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів здійснюється в місцях зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, внесених до Єдиного реєстру, незалежно від того, кому належить таке місце зберігання, або того, за заявою якого суб'єкта підприємницької діяльності таке місце зберігання було внесено до Єдиного реєстру.
Зазначена норма встановлює обов'язок суб'єктів господарювання зберігати спирт, алкогольні напої та тютюнові вироби виключно в спеціальних місцях зберігання.
Внесення даних до Єдиного реєстру проводиться на підставі заяви суб'єкта господарювання з обов'язковим зазначенням місцезнаходження місця зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, а також: для юридичних осіб - найменування, місцезнаходження, коду Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців; для фізичних осіб - підприємців - прізвища, імені, по батькові, місця проживання, номера свідоцтва про державну реєстрацію суб'єкта господарювання.
Правовідносини з приводу реєстрації місць зберігання алкогольних напоїв на тютюнових виробів деталізовані Порядком ведення Єдиного державного реєстру місць зберігання (затверджений наказом ДПА України від 28.05.2002р. №251, зареєстровано в Міністерстві юстиції України 15.08.2002р. за №670/6958; далі за текстом Порядок), згідно з п.1.1 якого Єдиний державний реєстр місць зберігання - це перелік місць, що використовуються для зберігання спирту, та приміщень, що використовуються для зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів (далі - місце зберігання), який містить відомості про місцезнаходження місць зберігання та відомості про заявників.
За визначенням статті 1 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" роздрібна торгівля - діяльність по продажу товарів безпосередньо громадянам та іншим кінцевим споживачам для їх особистого некомерційного використання незалежно від форми розрахунків, у тому числі на розлив у ресторанах, кафе, барах, інших суб'єктах господарювання громадського харчування; місце торгівлі - місце реалізації товарів, у тому числі на розлив, в одному торговому приміщенні (будівлі) за місцем його фактичного розташування, для тютюнових виробів - без обмеження площі, для алкогольних напоїв - торговельною площею не менше 20 кв. м, обладнане електронними контрольно-касовими апаратами (незалежно від їх кількості) або де є товарно-касові книги (незалежно від їх кількості), в яких фіксується виручка від продажу алкогольних напоїв та тютюнових виробів незалежно від того, чи оформляється через них продаж інших товарів; місце зберігання - місце, яке використовується для зберігання спирту, або приміщення, яке використовується для зберігання алкогольних напоїв та тютюнових виробів, відомості про місцезнаходження якого внесені до Єдиного державного реєстру місць зберігання.
Нормами законодавства не встановлено звільнення від обов'язку реєстрації внесення до Єдиного реєстру місць зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв або тютюнових виробів щодо суб'єктів господарювання.
Дійсність порушення відповідачем частини 33 статті 15 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" доведена матеріалами справи.
Судом встановлено, що місце зберігання роздрібних партій алкогольних напоїв та тютюнових виробів, в барі за адресою м.Полтава, вул.Зіньківська,6/1а, де здійснює підприємницьку діяльність ОСОБА_2 не внесено до Єдиного державного реєстру місць зберігання, що є порушенням вимог статті 15 Законом України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів".
Судом також з'ясовано, що рішення про застосування фінансових санкцій від 22 лютого 2011 року № 160927, яким на відповідача накладено фінансову санкцію у вигляді штрафу у сумі 1 755,00 грн. на підставі абзацу 11 частини 2 статті 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів", у судовому або позасудовому порядку не оскаржувалося.
Статтею 238 Господарського кодексу України передбачено, що за порушення встановлених законодавчими актами правил здійснення господарської діяльності до суб'єктів господарювання можуть бути застосовані уповноваженими органами державної влади або органами місцевого самоврядування адміністративно-господарські санкції, тобто заходи організаційно-правового або майнового характеру, спрямовані на припинення правопорушення суб'єкта господарювання та ліквідацію його наслідків. Види адміністративно-господарських санкцій, умови та порядок їх застосування визначаються цим Кодексом, іншими законодавчими актами. Адміністративно-господарські санкції можуть бути встановлені виключно законами.
Відповідно до абзацу 11 частини 2 статті 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" зберігання спирту, або алкогольних напоїв, або тютюнових виробів у місцях зберігання, не внесених до Єдиного реєстру, - 100 відсотків вартості товару, який знаходиться в такому місці зберігання, але не менше 1700 гривень.
Як випливає з аналізу наведеної норми, об'єктивною стороною встановленого нею правопорушення є зберігання спирту, алкогольних напоїв або тютюнових виробів у місцях, не внесених до Єдиного реєстру.
Виключною підставою для застування зазначеної відповідальності є зберігання відповідних об'єктів у місцях, не внесених до Єдиного реєстру.
Доказів сплати штрафу відповідачем суду не надано.
Згідно з частиною 5 статті 17 Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" у разі невиконання суб'єктом господарювання рішення органів, зазначених у частині третій цієї статті, сума штрафу стягується на підставі рішення суду.
Таким чином, вимога Регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України у Полтавській області про стягнення з відповідача фінансової санкції у вигляді штрафу у сумі 1 755,00 грн. є обґрунтованою і підлягає задоволенню.
На підставі викладеного, керуючись статтями 7, 8, 9, 10, 11, 71, 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України,-
П О С Т А Н О В И В:
Адміністративний позов регіонального управління Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв і тютюнових виробів Державної податкової адміністрації України в Полтавській області до фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 про стягнення фінансових санкцій задовольнити.
Стягнути з фізичної особи - підприємця ОСОБА_2 (Код НОМЕР_1; місце проживання: 36008, АДРЕСА_1; дата державної реєстрації фізичної особи-підприємця: 07 липня 2009 року; Свідоцтво про державну реєстрацію: Серія: В02, номер: 869168, дата видачі (заміни): 07 липня 2009 року; реєстровий номер 2 588 000 0000 023189) фінансову санкцію в розмірі 1755 (одна тисяча сімсот п'ятдесят п'ять) грн. 00 коп. до бюджету (код ЄДРПОУ УДК 34698804 ГУДКУ у Полтавській області, р/р 31115106700002, код бюджетної класифікації 21081100, символу 106, МФО 831019 "Адміністративні штрафи та санкції").
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена до Харківського апеляційного адміністративного суду через Полтавський окружний адміністративний суд шляхом подання апеляційної скарги протягом десяти днів з дня проголошення постанови з одночасним поданням її копії до суду апеляційної інстанції. У разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 Кодексу адміністративного судочинства України, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
Повний текст постанови виготовлено 31 травня 2011 року.
СуддяР.І. Молодецький