Єдиний державний реєстр судових рішень
ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26 травня 2011 року 10:15 Справа № 2а-0870/2170/11
Запорізький окружний адміністративний суд у складі:
головуючого судді Садового І.В,
при секретарі судового засідання Гайдай А.В.
за участю:
представника позивача: Деревянко Н.В.
відповідач: не зявився
розглянувши у судовому засіданні матеріали адміністративної справи
за позовною заявою: Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Запоріжжя
до: Закритого акціонерного товариства «Укренергочормет»
про: стягнення заборгованості з фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у розмірі 11 313 грн. 48 коп.
ВСТАНОВИВ:
11.04.2011 Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Запоріжжя звернулося до Запорізького окружного адміністративного суду із позовною заявою до Закритого акціонерного товариства «Укренергочормет» про стягнення суми боргу з фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за період з лютого 2010 року по січень 2011 року.
Ухвалою суду від 12.04.2011 позовну заяву Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Запоріжжя до Закритого акціонерного товариства «Укренергочормет» про стягнення суми боргу з фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій в частині стягнення суми боргу за період з лютого по вересень 2010 року у розмірі 21 728 грн. 85 коп. залишено без розгляду.
Ухвалою суду від 12.04.2011 відкрито провадження в адміністративній справі №2а-0870/2170/11, закінчено підготовче провадження та призначений судовий розгляд на 27.04.2011. У судовому засіданні оголошувалась перерва до 11.05.2011 за клопотанням позивача для надання додаткових пояснень.
Ухвалою суду від 11.05.2011 провадження у справі зупинено за клопотанням відповідача до 26.05.2011.
26.05.2011 провадження у справі поновлено зі стадії судового розгляду.
Розгляд справи здійснювався за допомогою технічних засобів, а саме: програмно-апаратного комплексу «Камертон».
У судовому засіданні 26.05.2011 на підставі ст.160 КАС України судом проголошено вступну та резолютивну частину постанови.
Позивач позовні вимоги підтримує у повному обсязі. Просить стягнути з відповідача заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пенсій за віком, призначених на пільгових умовах згідно п. «б» ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 №1788-ХІІ (із змінами та доповненнями) по пенсіонерам: ОСОБА_2, ОСОБА_3, ОСОБА_4, ОСОБА_5, ОСОБА_6, ОСОБА_7, ОСОБА_8, ОСОБА_9 за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року в розмірі 11 313 грн. 48 коп. Позовні вимоги обґрунтовує п.«б» ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 №1788-ХІІ (із змінами та доповненнями), Законом України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-ІV, Законом України «Про збір на обовязкове державне пенсійне страхування» від 26.06.1997 №400/97-ВР, Інструкцією про порядок обчислення і сплати страхувальниками і застрахованими особами внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України, затвердженої Постановою Правління Пенсійного фонду України від 19.12.2003 №21-1 (далі Інструкція №21-1). Просить позов задовольнити.
Відповідач у судове засідання не зявився. У попередньому судовому засіданні надав письмові заперечення на позов. Зазначав, що ч. 2 ст. 13 Закону України «Про пенсійне забезпечення», яка передбачала, що підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду України плату, що покриває витрата на виплату і доставку пенсій відповідно до пунктів «б-з» цієї статті до досягнення працівником пенсійного віку, передбаченого ст.12 цього ж Закону, у відповідному розмірі, було виключено відповідно до Закону України від 17.02.00 №1461-ХІV «Про внесення змін до деяких законів України». На момент прийняття (09.07.2003) та введення в дію (з 01.01.2004) Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» Закон України «Про пенсійне забезпечення» не передбачав обов'язку відшкодування підприємствами виплачених працівникам відповідних пільгових пенсій на підставі ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення». Відповідно до п. 2 розділу 15 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» підприємства та організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, крім тих, що були безпосередньо зайняті повний робочий день на підземних роботах (включаючи особливий склад гірничорятувальних частин) з видобутку вугілля, сланцю, руди та інших корисних копалин, на будівництві шахт та рудників за списком робіт і професій, затверджених Кабінетом Міністрів України, починаючи з дня набрання чинності цим Законом.
Таким чином, нормами чинного законодавства України прямо визначено обовязок підприємства лише з відшкодування витрат на виплату та доставку пільгових пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці тільки за списком №1 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України. На підставі викладеного просив відмовити у задоволенні позовних вимог.
Як вбачається з матеріалів справи Закрите акціонерне товариство «Укренергочормет» є платником збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, відповідно до Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування», а також платником страхових внесків відповідно до Закону України «Про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування» та зареєстроване в УПФУ в Заводському районі м.Запоріжжя як платних страхових внесків.
Судом встановлено, що колишнім працівникам закритого акціонерного товариства «Укренергочормет» Управлінням Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Запоріжжя було призначено пенсію на пільгових умовах відповідно до п. «б» ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» за Списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від 11.03.1994 №162. Пенсія була призначена на підставі уточнюючих довідок, виданих відповідачем, та встановлювала характер праці та право на призначення цієї пільгової пенсії вищезазначеним пенсіонерам.
Так, зокрема, ОСОБА_2 працював на підприємстві відповідача та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 6 міс. Стаж роботи, який враховано при обчислені - 10 р. 7 міс., відповідно частка плати даного підприємства становить 85,31%. Також, ОСОБА_2 працював на дочірньому підприємстві «Укренергочормет» та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 6 міс., стаж роботи який враховано при обчислені - 1 р. 10 міс., відповідно частка плати даного підприємства становить 14,69 %. Згідно розрахунку позивача сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України становить 4 667 грн. 08 коп. за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
ОСОБА_3 працював на підприємстві відповідача та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 6 міс. Стаж роботи, який враховано при обчислені 8 р. 2 міс, відповідно частка плати даного підприємства становить 65,98%. Згідно розрахунку позивача сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України становить 3 840 грн. 99 коп. за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
ОСОБА_4 працював на підприємстві відповідача та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 6 міс. Стаж роботи, який враховано при обчислені - 0 р. 7 міс., відповідно частка плати даного підприємства становить 5,16%. Згідно розрахунку позивача сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України становить 55 грн. 97 коп. за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
ОСОБА_5 працював на підприємстві відповідача та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 6 міс. Стаж роботи, який враховано при обчислені - 3р. 0,14 міс., відповідно частка плати даного підприємства становить 24,31 %. Згідно розрахунку позивача сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України становить 1 509 грн. 67 коп. за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
ОСОБА_6 працював на підприємстві відповідача та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 06 міс. Стаж роботи, який враховано при обчислені - 0 р.7,9 міс., відповідно частка плати даного підприємства становить 4,87%. Згідно розрахунку позивача сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України становить 155 грн. 25 коп. за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
ОСОБА_7 працював на підприємстві відповідача та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 06 міс. Стаж роботи, який враховано при обчислені -2 р. 6,19 міс., відповідно частка плати даного підприємства становить 20,42%. Згідно розрахунку позивача сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України становить 818 грн. 54 коп. за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
ОСОБА_8 працював на підприємстві відповідача та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 06 міс. Стаж роботи, який враховано при обчислені - 0 р.3,13 міс., відповідно частка плати даного підприємства становить 4,87%. Згідно розрахунку позивача сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України становить 105 грн. за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
ОСОБА_9 працював на підприємстві відповідача та виконував роботу, яка згідно законодавства дає йому право на пенсію на пільгових умовах. Стаж необхідний для призначення пенсії - 12 р. 06 міс. Стаж роботи, який враховано при обчислені - 0 р. 8,6 міс., відповідно частка плати даного підприємства Пенсійному Фонду України 5,78%. Згідно розрахунку позивача сума плати даного підприємства Пенсійному фонду України становить 160 грн. 98 коп. за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
Позивачем відповідачу надсилались розрахунки про суми фактичних витрат на виплату пільгової пенсії за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року.
Згідно розрахунку позивача загальна сума фактичних витрат на виплату і доставку пільгових пенсій, призначених вищезазначеним пенсіонерам за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року становить 11 313 грн. 48 коп.
Оцінивши надані докази в їх сукупності, суд вважає позовні вимоги обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню, виходячи з наступного.
Статтею 1 Закону України «Про збір на обов'язкове державне пенсійне страхування» №400/97-ВР від 26.06.1997 встановлено, що платниками збору на обов'язкове державне пенсійне страхування є суб'єкти підприємницької діяльності незалежно від форм власності, їх об'єднання, бюджетні, громадські та інші установи та організації, об'єднання громадян та інші юридичні особи, а також фізичні особи - суб'єкти підприємницької діяльності, які використовують працю найманих працівників.
Пунктом «б» - «з» ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» №1788 від 05.11.1991 передбачено, що на пільгових умовах мають право на пенсію за віком, незалежно від місця останньої роботи: працівники, зайняті повний робочий день на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці, - за списком № 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджуваним Кабінетом Міністрів України, і за результатами атестації робочих місць: чоловіки - після досягнення 55 років і при стажі роботи не менше 25 років, з них не менше 12 років 6 місяців на зазначених роботах; водії міського пасажирського транспорту (автобусів, тролейбусів, трамваїв): чоловіки - після досягнення 55 років і при стажі роботи 25 років, в тому числі на зазначеній роботі не менше 10 років.
Відповідно до абз.4 п.1 ч.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058-ІV, підприємства і організації з коштів, призначених на оплату праці, вносять до Пенсійного фонду плату, що покриває фактичні витрати на виплату і доставку пенсій особам, які були зайняті повний робочий день на підземних роботах, на роботах з особливо шкідливими і особливо важкими умовами праці за Списком №1 та на інших роботах із шкідливими і важкими умовами праці за Списком №2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України, та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах або за вислугу років, які відповідно до законодавства, що діяло раніше, мали право на пенсію на пільгових умовах або за вислугу років, здійснюється згідно з окремим законодавчим актом через професійні та корпоративні фонди.
Таким чином, відшкодування витрат на виплату і доставку пільгових пенсій до досягнення працівником пенсійного віку, призначених за Списком №2, мають здійснюватись відповідно до ч.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 № 1058 - ІV та п.п. «б»- «з» ч.1 ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від 05.11.1991 №1788-ХІІ.
Порядок відшкодування вказаних витрат Пенсійному фонду України врегульований розділом 6 «Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України», затвердженої постановою Пенсійного фонду України від 19.12.2203 №21-1.
Згідно з п.6.1. Інструкції про порядок обчислення і сплати страхувальниками та застрахованими особами внесків на загальнообовязкове державне пенсійне страхування до Пенсійного фонду України (затверджена постановою правління Пенсійного фонду України від 19.12.03 №21-1 і зареєстрована в Міністерстві юстиції України 16.01.04 за № 64/8663), відшкодуванню підлягають витрати Пенсійного фонду на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах, відповідно до ч. 2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» в таких розмірах:
- (…) для платників, зазначених у підпункті 2.1.1 пункту 2.1 цієї Інструкції (крім тих, які є платниками фіксованого сільськогосподарського податку), - також 100 відсотків фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених відповідно до абзацу першого частини 2 Прикінцевих положень Закону застрахованим особам, які працювали або працюють на роботах із шкідливими і важкими умовами праці за Списком N 2 виробництв, робіт, професій, посад і показників, затверджених Кабінетом Міністрів України та за результатами атестації робочих місць, на посадах, що дають право на призначення пенсії за віком на пільгових умовах (…) у таких розмірах: (…) - 80 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2010 році; - 90 відсотків від фактичних витрат на виплату і доставку цих пенсій, призначених та/або виплачених у 2011 році.
Відповідно до п.6.2 Інструкції №21-1 витрати на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах особам, які мають стаж, що дає право на призначення цих пенсій на декількох підприємствах, покривається цими підприємствами пропорційно стажу роботи. При цьому стаж роботи на останньому підприємстві враховується у повному розмірі, а з попередніх місць роботи осіб він додається до стажу необхідного для призначення пенсій на пільгових умовах.
Пунктами 6.4, 6.8 цієї Інструкції №21-1 встановлено, що розмір сум до відшкодування на поточний рік визначається відділами доходів органів Пенсійного фонду України, щорічно в повідомленнях про розрахунок сум фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до ч.2 «Прикінцевих положень» Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-ІV, які надсилаються підприємствам до 20-го січня поточного року на протязі 10 днів з дня прийняття рішення про призначення пенсії. Підприємства щомісяця, до 25 числа, вносять до Пенсійного фонду зазначену в повідомленні місячну суму фактичних витрат на виплату та доставку пенсій, призначених на пільгових умовах.
Таким чином, суд виходить з того, що якщо працівнику призначено пенсію відповідно до пункту «з»-«б» ч.1 ст.13 Закону України «Про пенсійне забезпечення» від.05.11.1991 №1788-ХІІ, то фактичні витрати на виплату і доставку пенсій за віком на пільгових умовах покриваються підприємствами, робота на якому дає право на пільгову пенсію.
Відповідачу надсилались розрахунки фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, призначених відповідно до п.2 Прикінцевих положень Закону України «Про загальнообовязкове державне пенсійне страхування» від 09.07.2003 №1058-ІV за період: жовтень 2010 року - січень 2011 року на загальну суму 11 313 грн. 48 коп.
Несплачена сума заборгованості по відшкодуванню з фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій за зазначений вище період становить 11 313 грн. 48 коп.
Доводи відповідача не приймаються судом на підставі наступного:
На теперішній час ЗАТ «Укренергочорметремонт» підпадає під дію Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом».
Відповідно до ч.15 ст.11 Закону України № 2343-ХІІ від 14.05.1992 «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» після опублікування оголошення справи про банкрутство в офіційному друкованому органі всі кредитори незалежно від настання строку виконання зобов'язань мають право подавати заяви з грошовими вимогами до боржника.
В зв'язку з об'явою у газеті «Голос України» від 21.01.2010 про порушення провадження по справі про банкрутство ЗАТ «Укренергочормет», управлінням була проведена позапланова перевірка правильності нарахування та своєчасності і повноти перерахування та надходження страхових внесків на загальнообов'язкове державне пенсійне страхування.
За результатами перевірки встановлено, що відповідач має заборгованість перед УПФУ в Заводському районі м.Запоріжжя станом на 17.04.2009 - 440 061 грн. 49 коп.
Ухвалою господарського суду Запорізької області від 04.03.2010 по справі №25/10/10 було затверджено реєстр кредиторів та внесені до другої черги задоволення вимог кредиторів.
По теперішній час підприємство-боржник знаходиться в процедурі розпорядження майном та постійно подовжує дію мораторію на задоволення вимог кредиторів. Відповідно до ст.1 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», що грошові зобов'язання, які виникають після порушення справи про банкрутство, безпосередньо в процедурі банкрутства, поточними вимогами, із огляду на приписи ст.23 Закону можуть пред'являтися в межах тільки ліквідаційної процедури. Таким чином, питання щодо включення поточних вимог до реєстру вимог може бути вирішено виключно судом та/або в межах ліквідаційної процедури. Поточні кредиторські вимоги стягуються в вільному правовому полі.
По-друге, відповідно до ст.8 «Порядку проведення органами Пенсійного фонду України розстрочення сум заборгованості зі сплати збору на обов'язкове державне пенсійне страхування, нарахованого до 1 січня 2004 року, з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій, із сплати фінансових санкцій та пені, що виникла до 1 січня 2011 року» договір розстрочення підлягає розірванню у разі, якщо боржник визнається неплатоспроможним. Процедура визнання боржника неплатоспроможним починається з моменту порушення справи про банкрутство за Законом України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом». ЗАТ «Укренергочормет» було визнано неплатоспроможнім ухвалою господарського суду Запорізької області 30.12.2009 та порушено провадження по справі про банкрутство.
Таким чином, є недоцільним укладати договір розстрочення ЗАТ «Укренергочормет» після порушення справи про його банкрутство.
Крім того, пунктом 4 частини 1 статті 17 КАС України передбачено, що до компетенції адміністративних судів щодо вирішення адміністративних справ віднесено розгляд спорів за зверненням суб'єкта владних повноважень у випадках, встановлених законом.
В п.7 ч.1 ст.3 КАС України визначено, що суб'єкт владних повноважень - це орган державної влади, орган місцевого самоврядування. їхня посадова чи службова особа, інший суб'єкт при здійсненні ними владних управлінських функцій на основі законодавства, в тому числі на виконання делегованих повноважень.
Відповідно до ч.1 ст.2 КАС України завданнями адміністративного судочинства є захист прав, свобод та інтересів фізичних та юридичних осіб у сфері публічно-правових відносин. Тобто адміністративним судом розглядається публічно-правовий спір, у якому хоча б однією зі сторін є орган державної влади, якій здійснює владні управлінські функції на основі законодавства.
Згідно з п.1.1 Положення про управління Пенсійного фонду України в районах, містах і у районах у містах, затвердженого Постановою Правління Пенсійного фонду України від 30.04,2002 року № 8-2 управління в районах, містах, районах у містах є органами Пенсійного фонду, підвідомчими відповідно головним управлінням цього Фонду в АРК. областях, містах Києві та Севастополі, що разом з цими управліннями утворюють систему органів Пенсійного фонду.
Відповідно до пп.6 п.2.2 Положення про управління Пенсійного фонду України управління відповідно до покладених на нього завдань контролює надходження страхових внесків та інших платежів до Пенсійного фонду від підприємств, установ, організацій та громадян, збирає у встановленому порядку відповідну звітність, проводить планові та позапланові перевірки фінансово-бухгалтерських документів, звітів та інших документів щодо правильності обчислення та сплати страхових внесків, цільового використання коштів Пенсійного фонду в організаціях, що здійснюють виплату та доставку пенсій.
З наведеного випливає, що управління Пенсійного фонду у прийнятті рішення про стягнення простроченої заборгованості зі сплати страхових внесків та інших платежів, діють як органи державної влади у здійсненні ними владних управлінських функцій як суб'єкт владних повноважень.
Отже одним із завдань та функцій Пенсійного фонду України є призначення пільгових пенсій, виплата таких пенсій з коштів Пенсійного фонду, здійснення контролю за своєчасним та повним відшкодуванням підприємствами, організаціями витрат на виплату та доставку зазначених пенсій.
Відповідно до вищевикладеного, управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Запоріжжя є суб'єктом владних повноважень, який здійснює владні управлінські функції, а правовідносини, що виникли між УПФУ та ЗАТ «Укренергочормет» носять характер публічно-правових. Тобто наявні всі підстави, визначені положеннями КАС України, згідно до яких на зазначений публічно-правовий спір поширюється юрисдикція адміністративних судів.
Отже, суд приходить до висновку, що позовні вимоги обґрунтовані та підлягають задоволенню.
Відповідно до п.4 ст.94 Кодексу адміністративного судочинства України у справах, в яких позивачем є субєкт владних повноважень, а відповідачем - фізична чи юридична особа, судові витрати, здійснені позивачем, з відповідача не стягуються.
Керуючись ст. ст. 94, 158, 160, 162, 163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Позов Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Запоріжжя до Закритого акціонерного товариства «Укренергочормет» про стягнення заборгованості з відшкодування фактичних витрат на виплату та доставку пільгових пенсій у розмірі 11 313 грн. 48 коп. задовольнити.
Стягнути з Закритого акціонерного товариства «Укренергочормет» (69000, м.Запоріжжя, вул.Цимлянська, буд.27, м.Запоріжжя, код ЄДРПОУ 00192502) на користь Управління Пенсійного фонду України в Заводському районі м.Запоріжжя (69067, м.Запоріжжя, вул.Свободи, буд.32, р/р 25603301001077, МФО 313957, банк: Запорізьке обласне управління ВАТ «Державний ощадний банк України») заборгованість з відшкодування фактичних витрат на виплату і доставку пенсій, призначених на пільгових умовах за Списком №2 за період з жовтня 2010 року по січень 2011 року в розмірі 11313 грн. (одинадцять тисяч триста тринадцять) грн. 48 коп.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо вона не була подана у встановлені строки. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті апеляційного провадження або набрання законної сили рішенням за наслідками апеляційного провадження.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через Запорізький окружний адміністративний суд шляхом подачі в 10-денний строк з дня її проголошення, а в разі складення постанови у повному обсязі відповідно до статті 160 КАС України, або прийняття постанови у письмовому провадженні - з дня отримання копії постанови, апеляційної скарги, з подачею її копії відповідно до кількості осіб, які беруть участь у справі.
Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Суддя І.В.Садовий
Постанова складена у повному обсязі 27.05.2011