Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 2а/1570/311/2011
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
12 травня 2011 року
Одеський окружний адміністративний суду складі:
головуючого судді Вовченко O.A.,
секретар судового засідання Таратунська О.В.,
за участі:
представника позивача - ОСОБА_1, (довіреність від 04.01.2011 року)
представника позивача - ОСОБА_2, (довіреність від 03.03.2011 року)
представника відповідача - ОСОБА_3, (довіреність від 17.01.2011 року)
розглянувши у відкритому судовому засіданні в приміщенні суду справу за адміністративним позовом Державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт»до Державної податкової інспекції у Ренійському районі про скасування податкового повідомлення-рішення № 0010802301/1 від 21.12.2010 року в сумі 188589 грн., та про стягнення судового збору, суд -
В С Т А Н О В И В :
Державне підприємство «Ренійський морський торговельний порт»(Далі ДП «Ренійський МТП»), 10 січня 2011 року звернулося в Одеський окружний адміністративний суд з адміністративним позовом до Державної податкової інспекції у Ренійському районі (далі ДПІ у Ренійському районі) про скасування податкового повідомлення-рішення № 0010802301/0 від 15.12.2010 року в сумі 188589 грн., та про стягнення судового збору.
В обґрунтування позовних вимог, в позові зазначено, що 15.12. 2010 року, ДП «Ренійський МТП» отримали податкове повідомлення рішення ДПІ у Ренійському районі № 0010802301/0 від 15.12.2010 року де зазначено про порушення п.5.3 ст. 5, п.п. 8.1.2 п. 8.1, п.п. 8.6.1 п. 8.6 ст. 8, п.п. 11.3.1 п. 11.3 ст. 11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»; п. 2.3.1 п. 2.3.2 Наказу Мінтрансу № 188 від 12.03.2003 року Про внесення змін та доповнень до Збірника тарифів на роботи і послуги, що надаються вантажовласниками, а вантажовласникам морськими портами України в редакції Наказу від 02.06.2005 року; п.3.1 розділу 3 Порядку складання Декларації з податку на прибуток затвердженого Наказом ДПА України № 143 від 29.03.2003 року; п.п. 17.1.3 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами». Податкове повідомлення-рішення вважають необґрунтованим через неправильне застосування норм чинного законодавства, а саме:
- порт в податковому обліку відображав доходи на підставі даних бухгалтерського обліку, які підтверджені первинними документам. Підприємство не повинно щомісячно вказувати валовий дохід тому, що послуга по зберіганню вантажів фактично не здійснена доти доки не оформлені документи, підтверджуючі надання послуг;
- переміщення ПК Кондор № 82 і ПК Альбатрос № 96 з 28 та 23 причалів у фронт причалів 16 і 19 обумовлено виробничою необхідністю для перевантаження зернових вантажів та добрив. Відсутні підстави для збільшення первинної вартості обєктів. Витрати, які порт поніс у загальній сумі 145193,67 грн. (без ПДВ) оприбутковані у складі валових, та правомірно порт відобразив у рядку 04.1 Декларації.
Під час розгляду справи позивач уточнив позовні вимоги та просив суд скасувати частково податкове повідомлення рішення ДПІ у Ренійському районі № 0010802301/1 від 15.12.2010 року в сумі 188589,00 грн.
В судовому засіданні представники позивача підтримали позовні вимоги про скасування податкове повідомлення рішення ДПІ у Ренійському районі № 0010802301/1 від 15.12.2010 року частково - в сумі 188589,00 грн., посилаючись на обґрунтування, викладені в позовній заяві, та просили задовольнити позовні вимоги.
08 лютого 2011 року, від ДПІ у Ренійському районі до суду надійшли заперечення на адміністративний позов, де посилаючись на Наказ Мінтрансу № 188 від 12.03.2003 року, пункти Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку «Основні засоби», «Дохід» зазначено, що твердження позивача в позові є безпідставними оскільки: часткове визначення вартості послуг зберігання обумовлене договірними відносинами позивача із замовниками і відсутність відповідних дій з боку позивача ніяк не виправдовує факту відсутності первинного документу, на підставі якого ведеться бухгалтерський облік; помилковим є визначення позивача про те, що витрати по переміщенню портального крана не можуть бути віднесені на збільшення його первісної вартості за причиною, що кран вводиться в експлуатацію не вперше.
Представник відповідача, заперечував проти задоволення адміністративного позову посилаючись на обставини зазначені в запереченнях на адміністративний позов та в письмових поясненнях.
Заслухавши пояснення представників позивача, представника відповідача, дослідивши наявні у матеріалах справи письмові докази в їх сукупності, суд встановив наступне.
В ст. 73 Кодексу торговельного мореплавства України, визначено, що морський порт є державним транспортним підприємством, призначеним для обслуговування суден, пасажирів і вантажів на відведених порту території і акваторії, а також перевезення вантажів і пасажирів на суднах, що належать порту.
ДП «Ренійський МТП»(ідентифікаційний код 2293601438), зареєстроване Ренійським виконавчим комітетом Ради народних депутатів 19.12.1991 року, з проведенням в 2007 році перереєстрації, за адресою: м. Рені, вул. Дунайська, 188., та перебуває на податковому обліку в ДПІ у Ренійському районі.
Згідно ч.2 ст. 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобовязані діяти лише на підставі, в межах та у спосіб визначений Конституцією та законами України.
Приписами п.1 ч.1 ст.11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»від 04.12.1990 року № 509-ХІІ (зі змінами та доповненнями) визначено, що органи державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України, мають право здійснювати планові та позапланові виїзні перевірки своєчасності, достовірності, повноти нарахування і сплати податків та зборів (обов'язкових платежів), додержання валютного законодавства юридичними особами.
В період з 16.08.2010 року по 29.11.2010 року на підставі направлень від 16.08.2010 року № 000139/23 та від 28.09.2010 року № 000174/23 ДПІ у Ренійському районі, співробітниками ДПІ проведено планову виїзну перевірку ДП «Ренійський МТП» з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01.07.2009 року по 30.06.2010 року, валютного та іншого законодавства за період з 01.07.2009 року по 30.06.2010 року.
За результатами перевірки складено акт № 342/23-01125809 від 06.12.2010 року (а.с. 13-85). В акті перевірки зазначено, що перевіркою встановлені порушення:
- п.п. 4.1.6 п. 4.1 ст. 4, п. 5.1, п.п. 5.2.5 п. 5.2, п.п. 5.3.2, п.п. 5.3.3 п. 5.3 ст. 5, п.п. 8.1.2 п.8.1 п.п. 8.6.1 п. 8.6 ст. 8, п.п. 11.3.1 п. 11.3 ст. 11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», п. 8 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», п.10 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 15 «Дохід», п. 2.3.1 2.3.2 Наказу Мінтрансу № 188 від 12.03.2003 року «Про внесення змін та доповнень до Збірнику тарифів на роботи і послуги, що надаються вантажовласникам морськими портами України в редакції наказу від 02.06.2005 року, п. 3.1 розділу 3 Порядку складення Декларації з податку на прибуток, затвердженого Наказом ДПА України № 143 від 29.03.2003 року, п. 17.2 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», в результаті чого занижено податок на прибуток в періоді, що перевірявся, на загальну суму 133359 грн., та завищення відємного значення обєкту оподаткування податком на прибуток за період з 4 кварталу 2009 року по півріччя 2010 року в сумі 714520 грн.
- п. 1.8 ст. 1, п. 4.9 ст. 4, п.п. 5.3.5, п.п. 5.3.6 п. 5.3, п.п. 5.15 ст. 5, п.п. 7.4.4 п. 7.4 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість», п.п. 1.20.5-1 п. 1.20 ст. 1 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», п. 10 Положення (стандарту) бухгалтерського обліку 9 «Запаси», розділу 5 Порядку заповнення та подання податкової декларації з ПДВ, в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді, що перевірявся на загальну суму 9694 грн., по періодах, у тому числі занижено податок на додану вартість в період, що перевірявся у звязку із застосуванням звичайних цін 11977,00 грн.;
- абз.2 п.п 9.10.1 та п.п 9.10.2п. 9.10 ст. 9 та абз. а) п. 19.2 ст. 19 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб», в результаті чого допущено порушення вимог податкового законодавства під час перевірки питань щодо правильності утримання та своєчасності перерахування податку з доходів фізичних осіб до бюджету в періоді, що перевірявся на загальну суму 11471,22 грн., в тому числі по періодах;
- п.п. «б»п.5.1 ст. 5 Положення «Про ведення касових операцій в національній валюті в Україні», п. 1 ст. 3 Закону України «Про застосування РРО у сфері торгівлі, послуг та громадського харчування», в результаті чого встановлено несвоєчасне внесення готівкових коштів на розрахунковий рахунок підприємства 1570 грн., та проведення розрахунків фізичних осіб з підприємством готівкою у центральну касу підприємства без застосування РРО на загальну суму 6232 грн.
- Постанови КМУ № 303 від 01.03.1999 року та п.п 3.1 п. 3, п. 5.4 Інструкції «Про порядок нарахування та сплати збору за забруднення навколишнього середовища», встановлено його заниження за перевіряє мий період на загальну суму 31932 грн., в тому числі по періодах.
На підставі вказаного акту, податковим органом - ДПІ у Ренійському районі, прийнято податкове повідомлення рішення № 0010802301/0 від 15.12.2010 року (а.с. 86), де зазначено, що за порушення - п.п. 4.1.6 п. 4.1 ст. 4, п. 5.1, п.п. 5.2.5 п. 5.2, п.п. 5.3.2, п.п. 5.3.3 п. 5.3 ст. 5, п.п. 8.1.2 п.8.1 п.п. 8.6.1 п. 8.6 ст. 8, п.п. 11.3.1 п. 11.3 ст. 11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», п. 2.3.1 2.3.2 Наказу Мінтрансу № 188 від 12.03.2003 року «Про внесення змін та доповнень до Збірнику тарифів на роботи і послуги, що надаються вантажовласникам морськими портами України в редакції наказу від 02.06.2005 року, п. 3.1 розділу 3 Порядку складення Декларації з податку на прибуток, затвердженого Наказом ДПА України № 143 від 29.03.2003 року, п. п. 17.1.3 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», позивачу визначено податкове зобовязання за платежем податок на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності в сумі 195614 грн., з яких: 133359 грн. - основного платежу та 62255 грн. - штрафних (фінансових) санкцій.
Податкове повідомлення рішення № 0010802301/0 від 15.12.2010 року оскаржене позивачем до ДПІ у Ренійському районі та за наслідками розгляду скарги відповідач прийняв рішення про результати розгляду скарги № 10274/10/23-03 від 21.12.2010 року, згідно якого скарга ДП «Ренійський МТП» залишена без задоволення, а податкове повідомлення рішення без змін (а.с. 87-88).
21.12.2010 року відповідачем прийнято податкове повідомлення рішення № 0010802301/1 (а.с. 89), позивачу визначено податкове зобовязання за платежем податок на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності в сумі 195614 грн., з яких: 133359 грн. - основного платежу та 62255 грн. - штрафних (фінансових) санкцій.
Правомірність вказаного податкового повідомлення рішення в частині скасування податкового зобовязання по податку на прибуток в сумі 188589 грн., (за основним платежем 128684 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями 59905 грн.,) є предметом даного спору.
Як вбачається з акту перевірки, підставою для прийняття оспорюваного рішення в частині скасування на суму 188589 грн., слугував висновок податкового органу про порушення позивачем вимог п.п. 4.1.6 п. 4.1 ст. 4, п. 5.1, п.п. 5.2.5 п. 5.2, п.п. 5.3.2, п.п. 5.3.3 п. 5.3 ст. 5, п.п. 8.1.2 п.8.1 п.п. 8.6.1 п. 8.6 ст. 8, п.п. 11.3.1 п. 11.3 ст. 11 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», п. 2.3.1 2.3.2 Наказу Мінтрансу № 188 від 12.03.2003 року «Про внесення змін та доповнень до Збірнику тарифів на роботи і послуги, що надаються вантажовласникам морськими портами України»в редакції наказу від 02.06.2005 року, п. 3.1 розділу 3 Порядку складення Декларації з податку на прибуток, затвердженого Наказом ДПА України № 143 від 29.03.2003 року, п. п. 17.1.3 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», що полягало на думку ДПІ у Ренійському районі у наступному:
- не здійснювались заходи щодо нарахування щомісячно та стягнення із замовників сум вартості наданих послуг із зберігання транзитних вантажів (щомісячно розрахунки вартості зберігання вантажів в порту Рені), які станом на дату перевірки ще не були перевантажені та знаходились на причалах та складах Порту,(а.с. 20-21) а саме :
- Imperial Holdings LTD за 2 кв. 2010 року - 1095 грн.
- СП «Тпейс»: 3 кв. 2009 року - 337272 грн., 4 кв. 2009 року - 32271 грн., 1 кв. 2010 року - 32025 грн., 2 кв. 2010 року - 32168 грн., що вплинуло на: заниження податку на прибуток: в 3 кв. 2009 року на суму 84318 грн., в 4 кв. 2009 року на суму 8068 грн.; завищення збитків підприємства: в 1 кв. 2010 року на суму 32025 грн., в 2 кв. 2010 р. на суму 33263 грн.;
- не збільшена балансова вартість 3 групи основних засобів із подальшим нарахуванням сум амортизаційних відрахувань, а витрати повязані із переміщенням обєктів основних засобів: перегон портального крану «Кондор»з причалу № 28 на причал № 19 та портального крану «Альбатрос»з фронту причалу № 23 на фронт причалу № 16 були відображені у складі валових витрат (а.с. 35-36).
Як визначено в п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»№ 334/94-ВР від 28.12.1994 року (далі Закон України № 334/94-ВР) валовий доход, це загальна сума доходу платника податку від усіх видів діяльності, отриманого (нарахованого) протягом звітного періоду в грошовій, матеріальній або нематеріальній формах як на території України, її континентальному шельфі, виключній (морській) економічній зоні, так і за її межами. Відповідно до п.п. 11.3.1 п. 11.3 ст. 11 Закон України № 334/94-ВР датою збільшення валового доходу вважається дата, яка припадає на податковий період, протягом якого відбувається будь-яка з подій, що сталася раніше: або дата зарахування коштів від покупця (замовника) на банківський рахунок платника податку в оплату товарів (робіт, послуг), що підлягають продажу, у разі продажу товарів (робіт, послуг) за готівку - дата її оприбуткування в касі платника податку, а за відсутності такої - дата інкасації готівки у банківській установі, що обслуговує платника податку; або дата відвантаження товарів, а для робіт (послуг) - дата фактичного надання результатів робіт (послуг) платником податку.
Приписами п. 2.3.1 2.3.2 Наказу Міністерства транспорту № 188 від 12.03.2003 року «Про внесення змін та доповнень до Збірнику тарифів на роботи і послуги, що надаються вантажовласникам морськими портами України», визначено, що за зберігання експортних, імпортних і транзитних вантажів, що прибули в порт (за винятком вантажів у контейнерах), плата не стягується протягом перших чотирьох календарних діб з моменту їх надходження (неповна доба вважається повною). Після закінчення вказаного терміну та до моменту вивезення вантажів із порту з вантажовласника стягується плата за зберігання вантажів за ставками, які наведені в табл. 2.3.1, залежно від маси вантажу, вказаної в транспортному документі. За зберігання контейнерів з експортними, імпортними і транзитними вантажами протягом однієї доби з моменту прибуття у порт плата не стягується. Після закінчення вказаного терміну до моменту навантаження контейнерів на судно або інший транспортний засіб плата стягується за кожний контейнер незалежно від виду та кількості вантажів, що в ньому містяться, за ставками, що наведені в табл. 2.3.2, залежно від номінальної маси (брутто) контейнера. Проаналізувавши вищезазначені приписи законодавства, суд вважає що ДПІ у Ренійському районі необґрунтовано визначило позивачу податкове зобовязання по податку на прибуток за зберігання транзитних вантажів в сумі 137772 грн., (за основним платежем 92386 грн., за штрафними (фінансовими) санкціями 45386 грн.,), оскільки в приписах зазначених нории законодавства на які посилається відповідач, як на порушення їх з боку позивача, не зазначається, що порт повинен здійснювати розрахунок за зберігання транзитних вантажів щомісячно. Згідно ч. 5 ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», підприємство самостійно визначає облікову політику підприємства.
У відповідності до ст. 8 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», ДП «Ренійський МТП», 31.12.2008 року видало наказ № 834 «Про облікову політику підприємства»(а.с. 115-121), де в п. 8.1.1 визначило, що оцінку ступеня завершеності операції з надання послуг здійснювати шляхом вивчення виконаних послуг на підставі первинних документів.
Відповідно до п. 10 Положення (стандарт) бухгалтерського обліку 15 «Дохід», затвердженого наказом Міністерства фінансів України № 290 від 29.11.1999 року, дохід, пов'язаний з наданням послуг, визнається, виходячи зі ступеня завершеності операції з надання послуг на дату балансу, якщо може бути достовірно оцінений результат цієї операції. Результат операції з надання послуг може бути достовірно оцінений за наявності всіх наведених нижче умов: можливості достовірної оцінки доходу; імовірності надходження економічних вигод від надання послуг; можливості достовірної оцінки ступеня завершеності надання послуг на дату балансу;можливості достовірної оцінки витрат, здійснених для надання послуг та необхідних для їх завершення.
В п. 2.3.5 Збірника тарифів на комплекс робіт, повязаних з обробленням вантажів у портах України, затвердженого Наказом Міністерства транспорту України від 31.10.1995 N 392 (у редакції наказу Міністерства транспорту України 12.03.2003 N 188), зазначено, що плата за зберігання вантажів та контейнерів, що прибули у порт, обчислюється з дати закінчення терміну технологічного зберігання, визначеного пунктами 2.3.1 та 2.3.2, до дати відправлення вантажу із порту. Дата відправлення вантажу із порту визначається: за експортом - за датою оформлення здавального акта або коносаменту (штурманської розписки), за імпортом - за датою оформлення залізничної, автотранспортної накладної або внутрішньої водної накладної. Дата надходження вантажу у порт визначається: за експортом - за датою оформлення приймального акта, за імпортом - за датою оформлення генерального акта. Статтею 3 п. 2 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», визначено, що фінансова, податкова, статистична та інші види звітності, що використовують грошовий вимірник, грунтуються на даних бухгалтерського обліку.
У відповідності до приписів п.2 ст.3 Закону України «Про бухгалтерський облік та фінансову звітність в Україні», для відображення підприємством в податковому обліку господарської операції необхідним є наявність даних бухгалтерського обліку, який підтверджений первинними документами.
Ґрунтуючись на вищезазначеному суд дійшов висновку, що ДП «Ренійський МТП», здійснюючи розрахунок за зберігання транзитних вантажів виходячи зі ступеня завершеності операції з надання послуг, з дати закінчення терміну технологічного зберігання до дати відправлення вантажу із порту, на підставі первинних документів, діяв у відповідності до приписів діючого законодавства.
В акті перевірки (а.с. 36) зазначено, що витрати повязані із переміщенням портальних кранів повинні були збільшити балансову вартість 3 групи основних засобів із подальшим нарахуванням сум амортизаційних відрахувань за нормами визначеними п.п. 8.6.1 п. 8.6 ст. 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств». Позивачем порушені вимоги п. 8 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби»та п.п. 8.6.1 п. 8.6 ст. 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», витрати повязані із переміщенням обєктів основних засобів були відображені у складі валових витрат у 4 кварталі 2009 року, внаслідок чого завищена сума витрат на 145193,67 грн.
В судовому засіданні встановлено, що: на підставі договору підряду № Р-76-2009 від 21.10.2009 року, укладеного між ДП «Ренійський МТП»та ТОВ «Ремтехморпорт», акту виконаних робіт та наказу начальника ДП «Ренійський МТП», ТОВ «Ремтехморпорт»виконані роботи по перегону портального крану «Кондор»(інвентарний № 82) з причалу № 28 на причал № 19. Технічне завдання на загальну суму 137240 грн. у т.ч. ПДВ 22873,33 грн.; на підставі договору підряду № 38/421-09/в від 01.10.2009 року, укладеного між ДП «Ренійський МТП»та ПП «Махмал», акту виконаних робіт, ПП «Махмал» виконані роботи по перегону портального крану «Альбатрос»(інвентарний № 96) з фронту причалу № 23 на фронт причалу № 16. Технічне завдання на загальну суму 36992,40 грн. у т.ч. ПДВ 6165,40 грн.
Представниками позивача в судовому засіданні зазначено, що переміщення портальних кранів було зумовлено виключно виробничою необхідністю у звязку зі збільшенням вантажопотоку добрив та технічними характеристиками суден перевізчиків зернових вантажів і причалу де був розміщений портальний кран, дана обставина не спростовувалася відповідачем.
Пунктом 8 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби»визначено складові первісної вартості обєкта основних засобів.
Кран Альбатрос № 96 придбаний позивачем у 1988 році, а кран Кондор № 82 у 1985 року, тобто на дату проведення перевірки, відносно цих обєктів, які обліковуються у позивача сформована первісна вартість, та поліпшення обєктів (портальних кранів) не здійснювалося.
З урахуванням викладеного суд вважає, що ДП «Ренійський МТП»не порушували приписи п.п. 8.6.1 п. 8.6 ст. 8 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»та п. 8 Положення (Стандарту) бухгалтерського обліку 7 «Основні засоби», а тому зменшення позивачу витрат за перегін крана за основним платежем 36298 грн., та визначення штрафних (фінансових) санкцій 14519 грн., є необґрунтованим.
Відповідно до ч.2 ст.71 КАСУ, в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
З урахуванням обставин справи та вище викладеного, суд дійшов висновку, що податкове повідомлення-рішення № 0010802301/1 від 21.12.2010 року в частині визначення Державному підприємству «Ренійський морський торговельний порт»податкового зобовязання в розмірі 188589,00 грн., з яких 128684,00 грн., - за основним платежем, та 59905,00 грн., - за штрафними (фінансовими) санкціями, прийняте відповідачем в порушення діючого законодавства, а позовні вимоги ДП «Ренійський МТП», засновані на діючому законодавстві, є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
Відповідно до положень ч.1 ст. 94 КАС України, визначено, що якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України (або відповідного місцевого бюджету, якщо іншою стороною був орган місцевого самоврядування, його посадова чи службова особа).
Позивачем документально підтверджено сплату судових витрат - судового збору - в сумі 3 гривни 40 копійок платіжне доручення № 1697 (а.с.12), тому суд вважає що судовий збір в сумі 3 гривни 40 копійок, підлягає стягненню з бюджету України на користь позивача.
Керуючись ст.ст. 2, 4, 6, 9, 11, 69-72, 86, 158-163, 167, 186, 254 КАС України, суд, -
ПОСТАНОВИВ:
Адміністративний позов Державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт» задовольнити.
Скасувати податкове повідомлення-рішення № 0010802301/1 від 21.12.2010 року Державної податкової інспекції у Ренійському районі в частині визначення Державному підприємству «Ренійський морський торговельний порт» податкового зобовязання в розмірі 188589,00 грн., з яких 128684,00 грн., - за основним платежем, та 59905,00 грн., - за штрафними (фінансовими) санкціями
Стягнути з Державного бюджету України на користь Державного підприємства «Ренійський морський торговельний порт» судовий збір в розмірі 3 (три) гривни 40 копійок.
Постанова набирає законної сили згідно ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції за правилами, встановленими ст. ст. 185 -187 Кодексу адміністративного судочинства України.
Повний текст постанови складено та підписано суддею 17 травня 2011 року.
Суддя Вовченко O.A.