Єдиний державний реєстр судових рішень Категорія №8
ПОСТАНОВА
Іменем України
04 квітня 2011 року Справа № 2а-2357/11/1270 Луганський окружний адміністративний суд у складі:
Головуючого судді: Каюди А.М.,
при секретарі: Єгоровій О.О.
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративний позов Приватного підприємства "ІСТ-ОІЛ-Луганськ" до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську про визнання протиправними дій та зобовязання прийняти податкову звітність,-
ВСТАНОВИВ:
Позивач, Приватне підприємство "ІСТ-ОІЛ-Луганськ", звернувся до суду з позовом до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську з вимогами:
- визнати протиправними дії Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську щодо неприйняття у приватного підприємства "ІСТ-ОІЛ-Луганськ" (код ЄДРПОУ 35156326) та не визнання як податкової звітності: декларації з податку на прибуток підприємства за 2010 рік та додатку Р1 до рядка 04.6 декларації; уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок та розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за листопад та грудень 2010 року.
- зобов'язати Ленінську міжрайонну державну податкову інспекцію у м. Луганську прийняти та вважати поданою податкову звітність приватного підприємства "ІСТ-ОІЛ-Луганськ" (код ЄДРПОУ 35156326), а саме: декларацію з податку на прибуток підприємства за 2010 рік, уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок та розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за листопад та грудень 2010 року, а також занести вказані в цих деклараціях (уточнюючих розрахунках) показники (дані) до електронних баз даних податкової звітності, в тому числі до картки особового рахунку ПП "ІСТ-ОІЛ-Луганськ".
На обгрунтування заявлених вимог позивач зазначив наступне.
Приватне підприємство "ІСТ-ОІЛ-ЛУГАНСЬК" зареєстрований як суб'єкт господарювання - юридична особа виконавчим комітетом Луганської міської ради 15.06.2007 року, реєстр, запис № 13821020000013451, код ЄДРПОУ 35156326, про що видане свідоцтво про державну реєстрацію юридичної особи серії АО1 № 018371.
ПП "ІСТ-ОІЛ-ЛУГАНСЬК" є платником податків і зборів та перебуває на обліку в Ленінській міжрайонній державній податковій інспекції у м. Луганську (далі - Ленінська МДПІ у м. Луганську) з 16.06.2007 року, реєстр. № 1022 , що підтверджується довідкою про взяття на облік за формою № 4-ОІГЛ від 28.04.2010 року № 472.
Також ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" є платником податку на додану вартість, про що Ленінською МДПІ у м. Луганську видане свідоцтво про реєстрацію платника податку на додану вартість серії НБ № 010427 від 27.06.2007 року № 100049399, індивідуальний податковий номер:351563212364.
07.02.2011 року ПП «ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК» звернулося до Ленінської МДПІ у м. Луганську про прийняття оригіналів декларації з податку на прибуток підприємства за 2010 рік та додатку Р1 до рядка 04.6 декларації, які були заповнені відповідно до діючого законодавства України, підписані директором Слєпцової І.В. та скріплені мокрою печаткою підприємства. В прийнятті даної декларації та додатку Р1 до неї ПП "ІСТ-ОШ ЛУГАНСЬК", з незрозумілих причин було відмовлено.
07.02.2011 року ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" для виконання своїх обов'язків як платника податків, засобами поштового зв'язку (цінним листом) на адресу Ленінської МДПІ у м. Луганську був надісланий супровідній лист № 36 з оригіналами декларації з податку на прибуток підприємства за 2010 рік та додатку Р1 до рядка 04.6 декларації, які були заповнені відповідно до законодавства України та скріплені підписом директора Слєпцової І.В. і мокрою печаткою підприємства(опис вкладення до цінного листа).
Згодом на адресу ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" від Ленінської МДПІ у м. Луганську надійшов лист від 09.02.2011 року № 5377/28-517 в якому було вказано, що надіслана декларація з податку ш прибуток ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" за 2010 рік та додаток Р1 до рядка 04.6декларації, заповнено всупереч правилам діючого законодавства , подана ксерокопія звітного документу та додатку Р1 не скріплені мокрою печаткою підприємства.
Таким чином надіслана ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" на адресу Ленінської МДПІ у м. Луганську декларація з податку на прибуток підприємства за 2010 рік та додаток Р1 до рядка 04.6 декларації не були визнані як податкова звітність. Також в листі від 09.02.2011 року № 5377/28-517 було запропоновано ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" надати до Ленінської МДШ у м. Луганську нову декларацію з податку на прибуток підприємства за 2010 рік, оформлену належним чином.
02.03.2011 року ПП "ІСТ-ОІЛ-ЛУГАНСЬК" засобами поштового зв'язку (цінним листом) на адресу Ленінської МДПІ у м. Луганську, був надісланий супровідній лист № 6 з оригіналами декларації з податку на прибуток підприємства за 2010 рік та додатку Р1 до рядка 04.6 декларації, які були заповнені відповідно до положень пункту 46.5 ст. 46 та пунктів 48.1, 48.2, 48.3, ст. 48 Податкового Кодексу України від 02 грудня 2010 року №275 5-VI, підписані директором Слєпцової І.В. та скріплені мокрою печаткою підприємства (опис вкладення до цінного листа).
Згодом на адресу ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" від Ленінської МДПІ у м. Луганську надійшло два листа від 14.03.2011 року №10618/28-517 та від 15.03.2011 року №10737/28-517 в яких було вказано, що надіслана декларація з податку на прибуток ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" за 2010 рік та додаток Р1 до рядка 04.6 декларації, заповнені всупереч правилам діючого законодавства, не підписані посадовими особами та не скріплені печаткою підприємства.
Таким чином, надіслана ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" на адресу Ленінської МДПІ у м. Луганську декларація з податку на прибуток підприємства за 2010 рік та додаток Р1 до рядка 04.6 декларації не були визнані як податкова звітність і не були занесені до електронних баз податкової звітності.
Також Приватним підприємством "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" 02 березня 2011 року, у зв'язку з самостійно виявленими помилками, що містяться у раніше поданій податковій декларації, відповідно до пункту 50.1ст. 50 Податкового Кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-УІ, до Ленінської МДПІ у м. Луганську засобами поштового зв'язку (цінним листом),супровіднім листом № 5 були надіслані уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок та розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за листопад та грудень 2010 року з додатком № 5 до них та реєстрів отриманих та виданих податкових накладних в електронному виді за відповідні періоди. Всі направлені документи були заповнені відповідно до положень пункту 46.5 ст. 46 та пунктів 48.1, 48.2, 48.3, ст. 48 Податкового Кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-УІ, підписані директором Слєпцової І.В. та скріплені мокрою печаткою підприємства( опис вкладення до цінного листа).
Згодом на адресу ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" від Ленінської МДШ у м. Луганську надійшло два листа від 14.03.2011 року №10618/28-517 та від 15.03.2011 року № 10736/28-517 в яких було вказано, що у надісланих ПП «ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК» уточнюючих розрахунках податкових зобов'язань з податку на додану вартість за листопад та грудень 2010 року - додаток 5 не підписані посадовими особами та не скріплені печаткою підприємства.
Таким чином надіслані ПП "ІСТ-ОІЛ ЛУГАНСЬК" на адресу Ленінської МДПІ у м. Луганську уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з податку на додану вартість за листопад та грудень 2010 року не були визнані як податкова звітність і не були занесені до електронних баз податкової звітності.
Позивач ввжає, що такі дії Ленінської МДПІ у м. Луганську є протиправними, порушують права, інтереси та обов'язки ПП "ІСТ-ОІЛ-ЛУГАНСЬК" як платника податків.
Відповідач проти позову заперечував, на обгрунтування своїх заперечень зазначив наступне.
Статтею 3 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" від 04.12.90. № 509-ХІІ (із змінами та доповненнями) передбачено, що органи державної податкової служби України у своїй діяльності керуються Конституцією України, законами України, іншими нормативно-правовими актами органів державної влади, також рішеннями Верховної Ради АРК і Ради міністрів АРК, органів місцевого самоврядування з питань оподаткування, виданими у межах повноважень.
Ст. 48 п. 48.1 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI зі змінами та доповненнями зазначає, що податкова декларація складається за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями пункту 46.5 ст. 46 Податкового кодексу України та чинному на час її подання. Згідно ст. 48 п. 48.3 Податкового кодексу: "Податкова декларація повинна містити такі обов'язкові реквізити... підписи платника податку -фізичної особи або посадових осіб платника податку, засвідчені печаткою платника податку (за наявності).
Слід зазначити, що декларація з податку на прибуток підприємства за 2010 рік -дод. Р1 не підписана відповідними посадовими особами та не скріплено печаткою підприємства та уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з ПДВ за листопад та грудень 2010 року - дод. 5 не підписані відповідними посадовими особами та не скріплені печаткою підприємства.
Ст. 48. п. 48.7 Податкового кодексу України передбачає: "Податкова звітність, складена з порушенням норм цієї статті, не вважається податковою декларацією".
Ленінська МДПІ у м. Луганську повідомила ПП "Іст-Оіл-Луганськ" про вказані недоліки, направивши на їх адресу листи з повідомленням про вручення поштового відправлення. Враховуючи вищенаведені обставини Ленінська МДПІ у м. Луганськ діяла сумлінно та на підставі норм діючого законодавства, не порушуючи жодної з них.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, розглянувши справу в межах заявлених позовних вимог і наданих сторонами доказів, оцінивши докази відповідно до вимог ст.ст.69-72 КАС України, суд дійшов висновку про задоволення позову з огляду на наступне.
Порядок складання подання та прийняття податкових декларацій визначени нормами статей 48, 49 Податкового кодексу України, відповідно до яких:
Стаття 48. Складення податкової декларації
48.1. Податкова декларація складається за формою, затвердженою в порядку, визначеному положеннями пункту 46.5 статті 46 цього Кодексу та чинному на час її подання.
Форма податкової декларації повинна містити необхідні обов'язкові реквізити і відповідати нормам та змісту відповідних податку та збору.
48.2. Обов'язкові реквізити - це інформація, яку повинна містити форма податкової декларації та за відсутності якої документ втрачає визначений цим Кодексом статус із настанням передбачених законом юридичних наслідків.
48.3. Податкова декларація повинна містити такі обов'язкові реквізити:
тип документа (звітний, уточнюючий, звітний новий);
звітний (податковий) період, за який подається податкова декларація;
звітний (податковий) період, що уточнюється (для уточнюючого розрахунку);
повне найменування (прізвище, ім'я, по батькові) платника податків згідно з реєстраційними документами;
код платника податків згідно з Єдиним державним реєстром підприємств та організацій України або податковий номер;
реєстраційний номер облікової картки платника податків або серію та номер паспорта (для фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідний орган державної податкової служби і мають відмітку у паспорті);
місцезнаходження (місце проживання) платника податків;
найменування органу державної податкової служби, до якого подається звітність;
дата подання звіту (або дата заповнення - залежно від форми);
ініціали, прізвища та реєстраційні номери облікових карток посадових осіб платника податків;
підписи платника податку - фізичної особи та/або посадових осіб платника податку, визначених цим Кодексом, засвідчені печаткою платника податку (за наявності).
48.4. У окремих випадках, коли це відповідає сутності податку або збору та є необхідним для його адміністрування, форма податкової декларації додатково може містити такі обов'язкові реквізити:
відмітка про звітування за спеціальним режимом;
код виду економічної діяльності ( КВЕД) ;
код органу місцевого самоврядування за КОАТУУ;
індивідуальний податковий номер та номер свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість згідно з даними реєстру платників податку на додану вартість за звітний (податковий) період.
48.5. Податкова декларація повинна бути підписана:
48.5.1. керівником платника податків або уповноваженою особою, а також особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації до органу державної податкової служби. У разі ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації безпосередньо керівником платника податку така податкова декларація підписується таким керівником та особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку;
48.5.2. фізичною особою - платником податків або його законним представником;
48.5.3. особою, відповідальною за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації згідно із договором про спільну діяльність або угодою про розподіл продукції.
48.6. Якщо податкова декларація подається податковими агентами - юридичними особами, вона повинна бути підписана керівником такого агента та особою, яка відповідає за ведення бухгалтерського обліку та подання податкової декларації такого агента, а якщо податковим агентом є платник податків - фізична особа - таким платником податків.
48.7. Податкова звітність, складена з порушенням норм цієї статті, не вважається податковою декларацією.
Стаття 49. Подання податкової декларації до органів державної податкової служби
49.1. Податкова декларація подається за звітний період в установлені цим Кодексом строки органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків.
49.2. Платник податків зобов'язаний за кожний встановлений цим Кодексом звітний період подавати податкові декларації щодо кожного окремого податку, платником якого він є, відповідно до цього Кодексу незалежно від того, чи провадив такий платник податку господарську діяльність у звітному періоді.
Платники податку на прибуток підприємств, які оподатковуються за ставкою нуль відсотків відповідно до пункту 154.6 статті 154 цього Кодексу, подають органам державної податкової служби декларації (розрахунки) з податку на прибуток підприємств за спрощеною формою у порядку, встановленому цим Кодексом.
49.3. Податкова декларація подається до органу державної податкової служби за вибором платника податків, якщо інше не передбачено цим Кодексом, в один із таких способів:
а) особисто платником податків або уповноваженою на це особою;
б) надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
в) засобами електронного зв'язку в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
49.4. Платники податків, що належать до великих та середніх підприємств, подають податкові декларації до органу державної податкової служби в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством.
49.5. У разі надсилання податкової декларації поштою, платник податку зобов'язаний здійснити таке відправлення на адресу відповідного органу державної податкової служби не пізніше ніж за десять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, визначеного цією статтею.
49.6. У разі втрати або зіпсуття поштового відправлення чи затримки його вручення органу державної податкової служби з вини оператора поштового зв'язку, такий оператор несе відповідальність відповідно до закону. У такому разі платник податків звільняється від будь-якої відповідальності за неподання або несвоєчасне подання такої податкової декларації.
Платник податків протягом п'яти робочих днів з дня отримання повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення зобов'язаний надіслати поштою або надати особисто (за його вибором) органу державної податкової служби другий примірник податкової декларації разом з копією повідомлення про втрату або зіпсуття поштового відправлення.
49.7. Незалежно від факту втрати або зіпсуття такого поштового відправлення чи затримки його вручення платник податків зобов'язаний сплатити суму податкового зобов'язання, самостійно визначену ним у такій податковій декларації, протягом строків, установлених цим Кодексом.
49.8. Прийняття податкової декларації є обов'язком органу державної податкової служби. Під час прийняття податкової декларації уповноважена посадова особа органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язана перевірити наявність та достовірність заповнення всіх обов'язкових реквізитів, передбачених пунктами 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу. Інші показники, зазначені в податковій декларації платника податків, до її прийняття перевірці не підлягають.
49.9. За умови дотримання платником податків вимог цієї статті посадова особа органу державної податкової служби, в якому перебуває на обліку платник податків, зобов'язана зареєструвати податкову декларацію платника датою її фактичного отримання органом державної податкової служби.
За умови дотримання вимог, встановлених статтями 48 і 49 цього Кодексу податкова декларація, надана платником, також вважається прийнятою:
49.9.1. за наявності на всіх аркушах, з яких складається податкова декларація та, за бажанням платника податків, на її копії, відмітки (штампу) органу державної податкової служби, яким отримана податкова декларація, із зазначенням дати її отримання, або квитанції про отримання податкової декларації у разі її подання засобами електронного зв'язку, або поштового повідомлення з відміткою про вручення органу державної податкової служби, у разі надсилання податкової декларації поштою;
49.9.2. у разі, якщо орган державної податкової служби із дотриманням вимог пункту 49.11 цієї статті не надає платнику податків повідомлення про відмову у прийнятті податкової декларації або у випадках, визначених цим пунктом, не надсилає його платнику податків у встановлений цією статтею строк.
49.10. Відмова посадової особи органу державної податкової служби прийняти податкову декларацію з будь-яких причин, не визначених цією статтею, у тому числі висунення будь-яких не визначених цією статтею передумов щодо такого прийняття (включаючи зміну показників такої податкової декларації, зменшення або скасування від'ємного значення об'єктів оподаткування, сум бюджетних відшкодувань, незаконного збільшення податкових зобов'язань тощо) забороняється.
49.11. У разі подання платником податків до органу державної податкової служби податкової декларації, заповненої з порушенням вимог пунктів 48.3 та 48.4 статті 48 цього Кодексу, такий орган державної податкової служби зобов'язаний надати такому платнику податків письмове повідомлення про відмову у прийнятті його податкової декларації із зазначенням причин такої відмови:
49.11.1. у разі отримання такої податкової декларації, надісланої поштою або засобами електронного зв'язку, - протягом п'яти робочих днів з дня її отримання;
49.11.2. у разі отримання такої податкової декларації особисто від платника податку або його представника - протягом трьох робочих днів з дня її отримання.
49.12. У разі отримання відмови органу державної податкової служби у прийнятті податкової декларації платник податків має право:
49.12.1. подати податкову декларацію та сплатити штраф у разі порушення строку її подання;
49.12.2. оскаржити рішення органу державної податкової служби у порядку, передбаченому статтею 56 цього Кодексу.
49.13. У разі якщо в установленому законодавством порядку буде встановлено факт неправомірної відмови органом державної податкової служби (посадовою особою) у прийнятті податкової декларації, остання вважається прийнятою у день її фактичного отримання органом державної податкової служби.
В судовому засіданні було досліджено оригінали документів наданих позивачем на підтвердження викладених в позовній заяві обставин, які свідчать про вжиття позивачем всіх можливих заходів щодо своєчасного подання податкової звітності у спосіб передбачений законом.
Відповідно до статті 71 Кодексу адміністративного судочинства України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності суб'єкта владних повноважень обов'язок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.
Відповідно до статті 70 КАС України "Належність та допустимість доказів" належними є докази, які містять інформацію щодо предмету доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмету доказування.
Ухвалою суду від 24.03.2011 про відкриття провадження у справі позивачу було запропоновано надати суду примірники документів, отриманих від позивача 09.02.2011 та 11.03.2011, які були не визнані податковою звітністю відповідно до повідомлень №5377/28-517 від 09.02.2001, №10618/28-517 від 14.03.2011.
Незважаючи на покладений КАС обов"язок та пропозицію суду відповідачем було надано лише засвідчені відповідачем копії документів, які отримувалися від позивача, оригінали цих документів відповідачем не були надані.
Стаття 11 КАС України передбачає, що розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюються на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Дослідивши примірники податкової звітності надані представниками сторін суд зазначає наступне.
Стосовно доводів відповідача, що декларація з податку на прибуток підприємства за 2010 рік -дод. Р1 не підписана відповідними посадовими особами та не скріплено печаткою підприємства та уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з ПДВ за листопад та грудень 2010 року - дод. 5 не підписані відповідними посадовими особами та не скріплені печаткою підприємства слід зазначити, що в наданих відповідачем засвідчених копіях декларації з прибутку підприємств за 2010 рік та додатку Р1 до неї в супереч доводам відповідача містяться як підпис посадової особи позивача так і відбиток печатки (а.с. 61-62), так само містяться підписи та відбиток печатки і на уточнюючих розрахунках з ПДВ за листопад, грудень 2010 року (а.с. 57, 59). Стосовно відсутності підписів та відбитку печатки в додатку №5 до уточнюючих розрахунків слід зазначити, що відповідачем взагалі надано засвідчену копію лише першого аркуша додатку №5 без зворотнього боку (а.с. 58, 60). За таких обставин посилання відповідача на відсутність підписів та відбитка печатки в поданих позивачем документах податкової звітності оцінюються судом критично, з огляду на їх невідповідність фактично наданим податковим органом примірникам звітності та невиконанням відповідачем обов"язку щодо надання для огляду оригіналів документів, отриманих від позивача.
За таких обставин суд вважає позовні вимоги обгрунтованими та такими, що підлягають задоволенню, а заперечення відповідача такими, що суперечать фактичним обставинам справи та наданим доказам на їх підтвердження.
Також слід зазначити, що позивач неодноразово звертався з аналогічними позовами до Ленінської МДПІ у м. Луганську з вимогами визнати протиправними дії та зобов"язати прийняти податкову звітність за попередні періоди у справах №2а-4118/10/1270, 2а-6395/10/1270, 2а-10118/10/1270, які були задоволені постановами суду першої інстанції, залишеними без змін за наслідками апеляційного перегляду.
Відповідно до статті 94 КАС України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони, яка не є суб'єктом владних повноважень, суд присуджує всі здійснені нею документально підтверджені судові витрати з Державного бюджету України.
Керуючись ст. ст. 17, 18, 94, 158-163, 167 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Позовні вимоги приватного підприємства "ІСТ-ОІЛ-Луганськ" до Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську про визнання протиправними дій та зобовязання прийняти податкову звітність задовольнити повністю.
Визнати протиправними дії Ленінської міжрайонної державної податкової інспекції у м. Луганську щодо неприйняття у приватного підприємства "ІСТ-ОІЛ-Луганськ" (код ЄДРПОУ 35156326) та не визнання як податкової звітності: декларації з податку на прибуток підприємства за 2010 рік та додатку Р1 до рядка 04.6 декларації; уточнюючих розрахунків податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок та розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за листопад та грудень 2010 року.
Зобов'язати Ленінську міжрайонну державну податкову інспекцію у м. Луганську прийняти та вважати поданою податкову звітність приватного підприємства "ІСТ-ОІЛ-Луганськ" (код ЄДРПОУ 35156326), а саме: декларацію з податку на прибуток підприємства за 2010 рік, уточнюючі розрахунки податкових зобов'язань з податку на додану вартість у зв'язку з виправленням самостійно виявлених помилок та розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів за листопад та грудень 2010 року, а також занести вказані в цих деклараціях (уточнюючих розрахунках) показники (дані) до електронних баз даних податкової звітності, в тому числі до картки особового рахунку ПП "ІСТ-ОІЛ-Лугвнськ".
Стягнути з Державного бюджету України на користь приватного підприємства "ІСТ-ОІЛ-Луганськ" судовий збір у сумі 3,40 грн. (три гривні 40 коп.).
Постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, встановленого Кодексом адміністративного судочинства України, якщо таку скаргу не було подано.
Постанова суду може бути оскаржена до Донецького апеляційного адміністративного суду. Апеляційна скарга подається до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.
Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.
На підставі частини 3 статті 160 КАС України у судовому засіданні проголошено вступну та резолютивну частини постанови. Складення постанови у повному обсязі відкладено, про що згідно вимог частини 2 статті 167 КАС України повідомлено після проголошення вступної та резолютивної частин постанови у судовому засіданні.
Постанова у повному обсязі складена та підписана 11.04.2011.
СуддяА.М. Каюда