Справа № 3-1157/11
П О С Т А Н О В А
іменем України
24 лютого 2011 року суддя Павлоградського міськрайонного суду Дніпропетровської області Токар Н.В. розглянувши матеріал, що надійшов з ДПІ м.Павлограда Дніпропетровської області відносно:
ОСОБА_1, ІНФОРМАЦІЯ_1, громадянина України, уродженця м.Павлоград Дніпропетровської області, працюючого керівником ТОВ «Вугіллязбутсервіс», який мешкає за адресою: АДРЕСА_1
про притягнення до адміністративної відповідальності за ч.1 ст.163-2 КУпАП,-
ВСТАНОВИВ:
При перевірці 17 лютого 2011 року ТОВ «Вугіллязбутсервіс», що знаходиться за адресою: АДРЕСА_1, було встановлено, що керівник ТОВ «Вугіллязбутсервіс»ОСОБА_1, несвоєчасно подав платіжні доручення на сплату податку на прибуток по строку 30.12.2010 року у сумі 700 грн. 50 коп., погашено платіжним дорученням № 2398040/2 від 05.01.2011 року, чим було порушено вимоги п.п.5.3.1 п.5.3 ст.5 Закону України від 20.12.00 №2181-??? «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», п. 10.2 ст. 10 Закону України від 03.04.1997 року №168/98-ВР «Про податок на додану вартість».
У судове засідання ОСОБА_1 не зявився, про час і місце слухання справи був належним чином повідомлений, причини неявки не повідомив.
Вивчивши надані суду матеріали справи про адміністративне правопорушення, проаналізувавши все між собою у сукупності, приходжу до висновку, що ОСОБА_1 винен у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-2 КУпАП.
Винність ОСОБА_1 підтверджується зібраними матеріалами: протоколом про адміністративне правопорушення серії АХ № 167628 від 17 лютого 2011 року (а.с.1), актом перевірки № 23-15/225-32906345 від 17.02.2011 року (а.с.4-5).
Таким чином, вважаю за необхідне накласти на правопорушника адміністративне стягнення у вигляді штрафу, оскільки застосування саме такого стягнення буде достатнім для його виправлення і попередить нові правопорушення.
На підставі викладеного і керуючись ст. ст. 163-2 ч. 1, 283, 284, 294 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ПОСТАНОВИВ:
На ОСОБА_1 за скоєння адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.163-2 КУпАП, накласти адміністративне стягнення у вигляді штрафу в доход держави у сумі 85 (вісімдесят пять) гривень.
Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до апеляційного суду Дніпропетровської області через Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області шляхом подачі скарги в 10-ти денний строк з дня винесення постанови.
Суддя:Н. В. Токар
Судове рішення № 14655499, Павлоградський міськрайонний суд Дніпропетровської області було прийнято 25.02.2011. Форма судочинства - Про адмінправопорушення, форма рішення - Постанова. На цій сторінці ви зможете знайти важливі відомості про це судове рішення. Ми надаємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних містить повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам швидко знаходити важливі відомості.
Це рішення відноситься до справи № 3-1157/11. Фірми, які зазначені в тексті цього судового документа: