ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
вул.Шевченка 16, м.Івано-Франківськ, 76000, тел. 2-57-62
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
11 березня 2008 р.
Справа № 12/4
за позовом ТзОВ "Траян" 76000, м.Івано - Франківськ, вул.Вільна , 41
до відповідача Івано-Франківська міська рада вул.Грушевського,21,м.Івано-Франківськ,76000
про укладення договору купівлі-продажу
Представники:
Від позивача: Селянін В.О., (довіреність б/н від 29.01.08р. - представник)
Від відповідача: Кедик Н.С., (довіреність №1085/05-17/07в від 24.07.06р. - спеціаліст юридичного відділу)
СУТЬ СПОРУ: заявлено позов про зобв"язання Івано-Франківської міської ради укласти із ТзОВфірма"Траян" договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 1,1915 га в межах вулиць Дністровська-Базарна-Шеремети-Станіславська-Галицька в м.Івано-Франківську згідно проекту договору , поданого ТзОВфірма"Траян" .
Позовні вимоги грунтуються на положеннях Земельного та Цивільного кодексів України , якими регулюються відносини з приводу передачі юридичним особам у власність земельних ділянок .
Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав з підстав , викладених в позовній заяві .
Представник відповідача проти позову заперечив , вказав на те , що необхідною умовою укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки , яка перебуває у комунальній власності, є наявність відповідного рішення органу місцевого самоврядування , зобов"язання цього органу укласти договір купівлі-продажу земельної ділянки за відсутності такого рішення є порушенням виключного права міської ради як органу самоврядування , передбаченого ст.13 Конституції України на здійснення права власності від імені українського народу та управління землями , яке підлягає захисту . При цьому як на підставу своїх тверджень представник відповідача посилався на ч.6ст.128 Земельного кодексу України , відповідно до якої рішення Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевої державної адміністрації, сільської, селищної, міської ради, державного органу приватизації, центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів про продаж земельної ділянки є підставою для укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.
Розглянувши матеріали справи , вислухавши представників сторін , оцінивши зібрані в справі докази та надавши їм належної правової оцінки , суд встановив наступне .
18.03.1998 р. між позивачем (орендар) та виконавим комітетом Івано-Франківської міської ради(орендодавець) укладено договір на тимчасове користування землею на умовах оренди , відповідно до умов якого позивачу надано в тимчасове користування земельну ділянку загальною площею 1,35 га згідно з планом землекористування терміном на 20 років для організації торгівлі продовольчими товарами та товарами масового попиту .
На підставі договорів купівлі-продажу від 24.12.1997 р. , 02.08.1999 р. , 15.06.01 р. , 24.09.2004 р. та 07.09.2005 р. ТзОВфірма"Траян" передано у власність об"єкти нерухомого майна , розташовані на вищезазначеній земельній ділянці , що підтверджується оглядом в судовому засіданні фотокопій вказаних договорів .
Рішенням виконавчого комітету Івано-Франківської міської ради №283 від 17.08.2006 р. позивачу надано дозвіл на проведення проектно-пошукових робіт(збір матеріалів погодження місця розташування земельної ділянки) для будівництва торгово-розважального центру на орендованій земельній ділянці в межах вулиць Дністровська-Базарна-Шеремети-Станіславська-Галицька в м.Івано-Франківську на підставі розробленої містобудівної концепції на забудову цієї території .
Рішенням Івано-Франківської міської ради від 17.10.06 надано позивачу дозвіл на складання проекту землеустрою щодо відведення зазначеної земельної ділянки .
На виконання вищезазначеного рішення позивачем виготовлено проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та отримано позитивний висновок Державної експертизи обласного головного управління земельних ресурсів Держкомзему України від 21.02.07 №471/П.
27.07.07 між сторонами по справі укладено договір оренди земельної ділянки площею 1,1915 га(згідно проекту відведення) терміном на три роки для будівництва торгово-розважального центру на орендованій земельній ділянці в межах вулиць Дністровська-Базарна-Шеремети-Станіславська-Галицька в м.Івано-Франківську .
В той же час , 14.12.06 позивач звернувся до Івано-Франківської міської ради з клопотанням щодо продажу спірної земельної ділянки .
Рішенням Івано-Франківської міської ради ТзОВфірма"Траян" надано дозвіл на складання експертної грошової оцінки земельної ділянки з врахуванням рішення міської ради "Про порядок визначення вартості земельних ділянок при їх відчуженні з комунальної власності" та цінова Пропозиція міської ради .
На виконання вищезазначеного рішення позивачем виготовлено звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки , погоджено ( висновок Державної експертизи обласного головного управління земельних ресурсів Держкомзему України від 13.08.07 №2975/П) та направлено відповідачу для прийняття рішення щодо продажу спірної земельної ділянки .
Як встановлено зі слів представника позивача в судовому засіданні , 10.12.07 на засіданні ХХІ сесії міської ради розглядалося питання щодо продажу земельної ділянки ТзОВфірма"Траян" , однак при голосуванні це питання не набрало необхідної кількості голосів.
Листом від 22.12.07 позивач звернувся до Івано-Франківської міської ради щодо надання останньою рішення з приводу продажу земельної ділянки площею 1,1915 га для будівництва торгово-розважального центру на орендованій земельній ділянці в межах вулиць Дністровська-Базарна-Шеремети-Станіславська-Галицька в м.Івано-Франківську , 09.12.08 позивачем на адресу Івано-Франківської міської ради направлено проект договору купівлі-продажу зазначеної земельної ділянки із клопотанням розглянути вказаний проект і в двадцятиденний термін повідомити позивача про результати розгляду , проте жодного рішення з цього приводу позивачем не отримано .
Суд вважає позов таким , що підлягає задоволенню , з огляду на наступне .
Ст. 19 Конституції України зобов’язує органи місцевого самоврядування, їх посадових осіб діяти тільки з підстав, в межах повноважень та у спосіб, які передбачені Конституцією України та Законами України , а ст. 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»до виключної компетенції сільських, селищних, міських рад віднесено вирішення питань регулювання земельних відносин.
Відповідно до ст. 12 Земельного кодексу України (далі- Кодекс) до повноважень сільських, селищних, міських рад у галузі земельних відносин належить передача земельних ділянок комунальної власності у власність громадян та юридичних осіб відповідно до цього Кодексу.
За змістом ст.127 Кодексу органи державної влади та органи місцевого самоврядування, державні органи приватизації і центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів відповідно до їх повноважень здійснюють продаж земельних ділянок державної чи комунальної власності громадянам та юридичним особам, які мають право на набуття земельних ділянок у власність, а також іноземним державам відповідно до цього Кодексу.
Продаж земельних ділянок державної та комунальної власності громадянам та юридичним особам здійснюється на конкурентних засадах (аукціон), крім викупу земельних ділянок, на яких розташовані об'єкти нерухомого майна, що є власністю покупців цих ділянок .
Зважаючи на той факт , що на спірній земельній ділянці розташовані об"єкти нерухомого майна - власність ТзОВфірма"Траян" відповідно до умов договорів купівлі-продажу від 24.12.1997 р. , 02.08.1999 р. , 15.06.01 р. , 24.09.2004 р. та 07.09.2005 р. , суд приходить до висновку про те , що продаж зазначеної земельної ділянки слід здійснювати шляхом викупу відповідно до ч.2ст. 127 Кодексу . При цьому суд приймає до уваги положення ст.120 Земельного та ст.377 Цивільного кодексів України , відповідно до яких до особи, яка придбала житловий будинок, будівлю або споруду, переходить право власності на земельну ділянку, на якій вони розміщені, без зміни її цільового призначення, у розмірах, встановлених договором ;якщо договором про відчуження житлового будинку, будівлі або споруди розмір земельної ділянки не визначено, до набувача переходить право власності на ту частину земельної ділянки, яка зайнята житловим будинком, будівлею або спорудою, та на частину земельної ділянки, яка необхідна для їх обслуговування.
Частиною 2 статті 128 Кодексу встановлено , що юридичні особи, зацікавлені у придбанні земельних ділянок у власність, подають заяву (клопотання) до відповідного органу виконавчої влади або сільської, селищної, міської ради, або державного органу приватизації, або центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів.
Матеріалами справи підтверджується факт дотримання позивачем вимог вищенаведеної правової норми .
Частинами 3 , 6 статті 128 Кодексу визначено , що Рада міністрів Автономної Республіки Крим, місцева державна адміністрація або сільська, селищна, міська рада або державний орган приватизації, або центральний орган виконавчої влади з питань земельних ресурсів у місячний термін розглядає заяву і приймає рішення про продаж земельної ділянки або про відмову в продажу із зазначенням причин відмови. Рішення Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевої державної адміністрації, сільської, селищної, міської ради, державного органу приватизації, центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів про продаж земельної ділянки є підставою для укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.
На підставі вищенаведеного суд прийшов до висновку, що діюче законодавство зобов’язує міську раду в силу належних їй повноважень розглянути та прийняти відповідне рішення. Відсутність обґрунтованого рішення міської ради з цього приводу свідчить про бездіяльність міської ради та позбавляє позивача права на реалізацію його інтересів у спосіб, визначений чинним законодавством.
Крім того , частина 5 зазначеної статті містить вичерпний перелік підстав для відмови в продажу земельної ділянки :
а) неподання документів, необхідних для прийняття рішення щодо продажу такої земельної ділянки;
б) виявлення недостовірних відомостей у поданих документах;
в) якщо щодо суб'єкта підприємницької діяльності порушена справа про банкрутство або припинення його діяльності.
З матеріалів справи та пояснень представника позивача в судовому засіданні встановлено , що позивачем подані всі необхідні документи для розгляду заяви щодо продажу спірної земельної ділянки , відомості , що в них містяться , достовірні , справа про банкрутство ТзОВ фірма"Траян" не порушувалася .
Твердження представника позивача в судовому засіданні не спростовано представником відповідача .
Відповідно до ч.3ст.179 Господарського кодексу України укладення господарського договору є обов'язковим для сторін, якщо він заснований на державному замовленні, виконання якого є обов'язком для суб'єкта господарювання у випадках, передбачених законом, або існує пряма вказівка закону щодо обов'язковості укладення договору для певних категорій суб'єктів господарювання чи органів державної влади або органів місцевого самоврядування.
За змістом ч.6ст. 128 Кодексу рішення Ради міністрів Автономної Республіки Крим, місцевої державної адміністрації, сільської, селищної, міської ради, державного органу приватизації, центрального органу виконавчої влади з питань земельних ресурсів про продаж земельної ділянки є підставою для укладання договору купівлі-продажу земельної ділянки.
Наведене дає підстави для висновку суду про обов"язковість укладення договору купівлі-продажу земельної ділянки між сторонами по справі .
Крім того , статтею 187 Господарського кодексу України встановлено , що спори, що виникають при укладанні господарських договорів за державним замовленням, або договорів, укладення яких є обов'язковим на підставі закону та в інших випадках, встановлених законом, розглядаються судом. Інші переддоговірні спори можуть бути предметом розгляду суду у разі якщо це передбачено угодою сторін або якщо сторони зобов'язані укласти певний господарський договір на підставі укладеного між ними попереднього договору. День набрання чинності рішенням суду, яким вирішено питання щодо переддоговірного спору, вважається днем укладення відповідного господарського договору, якщо рішенням суду не визначено інше.
В силу ч.5ст.11 Цивільного кодексу України у випадках, встановлених актами цивільного законодавства, цивільні права та обов'язки можуть виникати з рішення суду.
За змістом ч.4ст.179 Господарського кодексу України при укладенні господарських договорів сторони можуть визначати зміст договору на основі: вільного волевиявлення, коли сторони мають право погоджувати на свій розсуд будь-які умови договору, що не суперечать законодавству; примірного договору, рекомендованого органом управління суб'єктам господарювання для використання при укладенні ними договорів, коли сторони мають право за взаємною згодою змінювати окремі умови, передбачені примірним договором, або доповнювати його зміст; типового договору, затвердженого Кабінетом Міністрів України, чи у випадках, передбачених законом, іншим органом державної влади, коли сторони не можуть відступати від змісту типового договору, але мають право конкретизувати його умови; договору приєднання, запропонованого однією стороною для інших можливих суб'єктів, коли ці суб'єкти у разі вступу в договір не мають права наполягати на зміні його змісту.
Оглядом в судовому засіданні проекту договору купівлі-продажу земельної ділянки , поданого позивачем , встановлено , що цей договір відповідає вимогам чинного законодавства , що регулює спірні відносини , зокрема ст.132 Земельного , ст.180 Господарського та положень Цивільного кодексу України .
Щодо ціни продажу спірної земельної ділянки , що зазначена в поданому позивачем проекті договору купівлі-продажу , суд вважає її обгрунтованою з огляду на наступне .
Відповідно до ч.8 ст.128 Кодексу вартість земельної ділянки визначається на підставі її грошової та експертної оцінки, яка проводиться за методикою, затвердженою Кабінетом Міністрів України , а ч.4ст.201 цього ж кодексу встановлено , що експертна грошова оцінка використовується при здійсненні цивільно-правових угод щодо земельних ділянок.
Матеріалами справи підтверджується , що при визначенні ціни спірної земельної ділянки позивачем використано звіт про експертну грошову оцінку земельної ділянки , який висновком Державної експертизи обласного головного управління земельних ресурсів Держкомзему України від 13.08.07 №2975/П оцінено позитивно та погоджено .
Аналізуючи вищенаведене , суд приходить до висновку про обгрунтованість позовних вимог, тому позов підлягає задоволенню .
Судові витрати по справі стягнути з відповідача на користь позивача .
Керуючись ст. 124 Конституції України, ч.2 статті 19 Конституції України, Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.ст. 128 , 132 , 201 Земельного кодексу України , ст.ст.179, 187 Господарського кодексу України , ст. 49, 82-84 Господарського процесуального кодексу України, суд
ВИРІШИВ:
позов задоволити.
Зобв"язати Івано-Франківську міську раду (м.Івано-Франківськ , вул.Грушевського , 21 , код 25698131) укласти із ТзОВфірма "Траян" договір купівлі-продажу земельної ділянки площею 1,1915 га для будівництва торгово-розважального центру на орендованій земельній ділянці в межах вулиць Дністровська-Базарна-Шеремети-Станіславська-Галицька в м.Івано-Франківську згідно проекту договору , поданого ТзОВфірма "Траян" , в наступній редакції :
" Д О Г О В І Р
КУПІВЛІ-ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ
Місто Івано-Франківськ,
Ми нижчепідписані: Івано-Франківська міська Рада, ід. код 20568100, розташована в м. Івано-Франківську по вул. Грушевського, 21, в особі міського голови Анушкевичуса Віктора Андрюсовича, який проживає : м. Івано-Франківськ, вул. Південний Бульвар, 42 кв.117, що діє на підставі Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», надалі Продавець,
та Товариство з обмеженою відповідальністю фірма „Траян", ідентифікаційний код за ЄДРПОУ 19399938, місцезнаходження якого м. Івано-Франківськ, вул. Вільна, 40 в особі директора Васковця Сергія Івановича, ідентифікаційний номер в ДРФО 2354402626, що мешкає в м. Івано-Франківську, вул. Вільна, 40, та діє на підставі статуту, зареєстрованого в Івано-Франківським міськвиконкомом 21.04.1995р., зі змінами та доповненнями від 30.12.2003р., надалі Покупець, уклали цей договір про наступне :
1. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Продавець передає за плату, а Покупець приймає у власність земельну ділянку з усіма обтяженнями і сервітутами площею 1,1915 га ( одна ціла тисяча дев'ятсот п'ятнадцять десятитисячних гектара) для будівництва торгово-розважального центру в районі вулиць Дністровська-Базарна-Шеремети-Станіславська-Галицька згідно плану (схеми) земельної ділянки, що додається та зобов’язується сплатити за неї грошову суму , визначену цим договором.
1.2. Земельна ділянка , зазначена в п. 1.1 цього договору належить продавцю на праві власності, згідно із п.12 розділу Х «Перехідні положення»Земельного кодексу України.
1.3.Цільове призначення земельної ділянки –для будівництва торгово-розважального центру
1.4. На земельній ділянці, зазначеній в п. 1.1. розміщені об’єкти нерухомості: будівлі і споруди, що належать Покупцю на праві власності .
1.5. На земельну ділянку сервітути не встановлено.
1.6. Продавець гарантує, що земельна ділянка, яка є предметом даного договору, вільна від будь-яких майнових прав і претензій третіх осіб, про які на момент підписання цього договору Продавець чи Покупець не міг не знати, не знаходиться під арештом, в заставі і в спорі не перебуває.
2. ЦІНА ПРОДАЖУ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ, СТРОКИ І ПОРЯДОК ОПЛАТИ.
2.1. Ціна продажу земельної ділянки становить 2771430 (два мільйона сімсот сімдесят одна тисяча чотириста тридцять грн.), 00 коп., без врахування ПДВ.
2.2. Сума, зазначена в п. 2.1. цього договору сплачується Покупцем одноразовим платежем, протягом 10 (десяти) днів з моменту державної реєстрації даного договору. Покупець перераховує кошти на рахунок Продавця за реквізитами: Одержувач Місцевий бюджет, р/р № 33113327700002, код за ЄДРПОУ 20568100, код платежу 33010101, МФО 836014 в УДК Івано-Франківської обл.
3. ОБОВ'ЯЗКИ СТОРІН
3.1. Покупець зобов’язаний:
3.1.1. Здійснювати платежі в порядку та в розмірах, передбачених пп. 2.1, 2.2. цього договору;
3.1.2. До повної сплати ціни продажу земельної ділянки за цим договором не передавати прав на придбану земельну ділянку третім особам без згоди на це Продавця.
3.1.3. Надавати Продавцю необхідні матеріали, відомості, документи, тощо про виконання умов цього договору.
3.1.4. Дотримуватись обтяжень та сервітутів, що накладені та встановлені на придбану земельну ділянку (забезпечувати безкоштовне і безперешкодне використання об'єктів загального користування –пішохідні та автомобільні дороги, об'єкти інженерної інфраструктури, можливість доступу на земельну ділянку відповідних служб для обслуговування і ремонту об'єктів загального користування та інженерної інфраструктури, розміщення на земельній ділянці межових і геодезичних знаків та під'їздів до них, тощо).
3.1.5. З моменту набуття права власності на придбану земельну ділянку за цим договором сплачувати земельний податок в розмірах і порядку, передбачених чинним законодавством України про плату за землю.
3.1.6. При зміні власника на придбану за цим договором земельну ділянку Покупець зобов'язаний покласти всі обтяження та сервітути за цим договором на нового власника земельної ділянки
3.1.7. Протягом п’яти днів після підписання цього договору нотаріально посвідчити цей договір та зареєструвати його у встановленому законодавством порядку.
3.2. Продавець зобов'язується:
3.2.1. Не пізніше 30 (тридцяти) днів після підписання цього договору та видачі державного акту на право власності на землю, відвести межі придбаної земельної ділянки в натурі (на місцевості) з участю представника Покупця.
3.2.2. Прийняти оплату від Покупця вартості земельної ділянки в розмірах та в терміни, обумовлені розділом 2 цього договору.
3.2.3. Протягом 10 (десяти) календарних днів з моменту нотаріального посвідчення даного договору провести державну реєстрацію договору купівлі-продажу земельної ділянки в установленому порядку.
4. ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ СТОРІН
4.1. У разі невиконання Покупцем умов даного договору Продавець має право вимагати виконання Покупцем своїх обов'язків, передбачених цим договором, належним чином, а також відшкодування збитків, завданих невиконанням або неналежним виконанням зобов'язань, або має право розірвати цей договір у встановленому порядку і вимагати відшкодування збитків, спричинених його розірванням.
4.2. В разі прострочення термінів оплати, передбачених п.2.2. цього договору, Покупець сплачує Продавцю пеню в розмірі подвійної облікової ставки НБУ, що діє в період прострочення несплаченої суми, за кожен день прострочки.
4.3. Сплата штрафних санкцій не звільняє Покупця від обов’язків виконання договірних зобов’язань в період дії умов даного договору купівлі-продажу.
4.4.Відповідальність та права сторін, що не передбачені цим договором, визначаються відповідно до законодавства України.
5. ПЕРЕХІД ПРАВА ВЛАСНОСТІ НА ЗЕМЕЛЬНУ ДІЛЯНКУ.
5.1. Право власності на придбану земельну ділянку виникає в Покупця після одержання державного акту на право власності на землю, який видається Покупцю за умови сплати ним повної вартості придбаної земельної ділянки.
5.2. З моменту набуття Покупцем права власності на земельну ділянку встановлений раніше правовий режим і всі правовстановлюючі документи про права Покупця на користування (оренду) цієї земельної ділянки втрачають чинність.
6. РИЗИК ВИПАДКОВОГО ПОГІРШЕННЯ АБО ВИПАДКОВОГО ПСУВАННЯ ЗЕМЕЛЬНОЇ ДІЛЯНКИ.
6.1. Ризик випадкового погіршення або випадкового псування земельної ділянки несе Покупець з моменту переходу до нього права власності.
6.2. У випадку, коли Продавець прострочив передачу земельної ділянки або Покупець прострочив її прийняття, ризик випадкового погіршення або випадкового псування несе сторона, що прострочила передачу або прийняття.
7. ЗМІНИ УМОВ ДОГОВОРУ ТА ЙОГО РОЗІРВАННЯ.
7.1. Зміна умов договору або внесення доповнень до нього можливі тільки за згодою сторін.
7.2. Всі зміни та доповнення до договору здійснюються тільки в письмовій формі з наступним посвідченням таких змін та доповнень в органах нотаріату, оформляються у вигляді додаткової угоди, що є невід'ємною частиною цього договору.
7.3. Цей договір не може бути розірваний в односторонньому порядку.
7.4. У разі невиконання однією із сторін умов цього договору він може бути змінений або розірваний на вимогу другої сторони за рішенням суду або господарського суду у встановленому порядку відповідно до їх компетенції.
8. ДОДАТКОВІ УМОВИ
8.1. Всі спори, що виникають при виконанні умов цього договору або в зв'язку з тлумаченням його положень, вирішуються шляхом переговорів, або шляхом вирішення справи судом.
8.2. Цей договір є обов'язковим для сторін з моменту підписання його обома сторонами.
8.3. Цей договір відповідно до ст.657 Цивільного кодексу України підлягає державній реєстрації у термін вказаний в п. 3.2.3. цього договору.
8.4. Цей договір складений і підписаний в трьох примірниках, кожен з яких має однакову юридичну силу. Один примірник зберігається у справах приватного нотаріуса Івано-Франківського міського нотаріального округу а решта видаються на руки сторонам.
8.5. Невід'ємною частиною цього договору є:
- план земельної ділянки,
8.6. Цей договір і документ про сплату повної вартості земельної ділянки є підставою для видачі та реєстрації Державного акту на право власності на землю. За видачу Державного акта справляється плата в порядку та розмірах, що визначені Кабміном України. Державний акт на право власності на землю підлягає реєстрації в Ів. Франківському міському відділі Івано-Франківської регіональної філії Центру державного земельного кадастру при Державному комітеті України по земельних ресурсах.
ПІДПИСИ:
Продавець Покупець
Івано-Франківська міська рада Товариство з обмеженою відповідальністю
фірма "Траян"
Міський голова Директор
_____В.Анушкевичус ___С.Васковець
Державну реєстрацію засвідчено
Згідно п. 8.3. за № _____ від ____ 2008 р.
Міський голова
___В.Анушкевичус "
Стягнути з Івано-Франківської міської ради (м.Івано-Франківськ , вул.Грушевського , 21 , код 25698131) 85 грн. держмита та 118 грн. витрат на інформаційно-технічне забезпечення судового процесу на користь ТзОВфірма"Траян""(м.Івано-Франківськ , вул.Вільна , 40 , код 19399938).
Наказ видати після набрання рішенням законної сили .
Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня його прийняття, у разі, якщо в судовому засіданні було оголошено лише вступну та резолютивну частину рішення, воно набирає законної сили після закінчення десятиденного строку з дня підписання повного рішення, оформленого відповідно до статті 84 Господарського процесуального кодексу України.
рішення підписано :
Виготовлено в АС "Діловодство суду"
______