Єдиний державний реєстр судових рішень
гСправа № 212/12492/26 Провадження № 2/0187/1433/26ПЕТРИКІВСЬКИЙ РАЙОННИЙ СУД ДНІПРОПЕТРОВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
про повернення позовної заяви
"05" листопада 2026 р.
Суддя Петриківського районного суду Дніпропетровської області Соловйов І.М., перевіривши в селищі Петриківка матеріали позовної заяви Товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес Позика» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості,-
В С Т А Н О В И В :
23.10.2026 до Петриківського районного суду Дніпропетровської області на підставі ухвали Покровського районного суду міста Кривого Рогу надійшла позовна заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес позика» (далі - позивач) до ОСОБА_1 (далі - відповідач), в якій позивач просить суд:
- стягнути з відповідача на користь заява Товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес позика» заборгованість за Договором № 544095-КС-001 про надання кредиту від 27.06.2025 року, що становить 54 514,32 грн, що складається з: - Суми прострочених платежів по тілу кредиту 22 285,76 грн; - Суми заборгованості по відсотках відповідно до ст. 625 ЦКУ - 13 508,32 грн;.
Також просить стягнути з відповідача витрати по сплаті судового збору в розмірі 2662,40 грн.
Ухвалою суду від 27.10.2026 позовну заяву залишено без руху та надано заявнику строк для усунення її недоліків сім днів із дня вручення копії ухвали. Копію зазначеної ухвали заявник отримав 28.10.2026, що підтверджується довідкою про доставку електронного документа. Отже, останнім днем строку для усунення недоліків позовної заяви було 04.11.2026.
У встановлений строк та станом на день постановлення цієї ухвали документів на усунення недоліків скарги від заявника не надійшло. Таким чином, недоліки заяви, зазначені в ухвалі суду від 27.10.2026, не усунуто.
У визначений строк та станом на день постановлення ухвали, будь-яких документів від заявника не надійшло, відповідно недоліки вказані в ухвалі суду не виконанні.
Згідно ч. 3 ст. 185 ЦПК України, якщо позивач не усунув недоліки позовної заяви у строк, встановлений судом, заява вважається неподаною і повертається позивачеві.
При цьому, слід зазначити, що повернення позовної заяви не призводить до ситуації, коли особа позбавляється права на судовий захист, оскільки це не перешкоджає позивачу повторно звернутись до суд після усунення обставин, які послугували підставою для повернення позовної заяви.
Керуючись статтями 185, 258, 260, 261, 353 ЦПК України, -
ПОСТАНОВИВ:
Позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю «Бізнес Позика» до ОСОБА_1 про стягнення заборгованості, вважати неподаною та повернути заявнику.
Роз`яснити, що повернення позовної заяви не позбавляє права повторного звернення до суду в порядку, встановленому законом.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення безпосередньо до Дніпровського апеляційного суду.
Повний текст судового рішення складено та підписано 05.11.2026.
Суддя І.М. Соловйов
Судове рішення № 141246068, Петриківський районний суд Дніпропетровської області було прийнято 05.11.2026. Форма судочинства - Цивільне, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти корисні дані про це судове рішення. Ми надаємо зручний та швидкий доступ до поточних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних включає повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам легко знаходити корисні дані.
Це рішення відноситься до справи № 212/12492/26. Фірми, які зазначені в тексті цього судового документа: