Єдиний державний реєстр судових рішень
ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД міста КИЄВА
01025, м. Київ, вул. Десятинна, 4/6, тел. 278-43-43 П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
м. Київ
04 червня 2010 року 10:44 № 2а-4606/10/2670
Окружний адміністративний суд міста Києва у складі:
Головуючого - судді Дегтярьової О.В.,
при секретарі судового засідання Патратій О.В.
за участю представника позивача Каргалика Д.М. (довіреність від 16.12.2008р. № 147),
розглянувши у відкритому судовому засіданні адміністративну справу
за позовом Державної податкової інспекції у Соломянському районі міста Києва
доТовариства з обмеженою відповідальністю «Авіатор-буд»
простягнення податкового боргу в розмірі 5533, 22 грн., -
В С Т А Н О В И В:
До Окружного адміністративного суду м. Києва звернулась ДПІ у Соломянському районі м. Києва з позовом до ТОВ «Авіатор-буд»про стягнення податкового боргу в розмірі 5 533, 22 грн.
В обґрунтування позовних вимог позивач посилався на те, що у відповідача наявна заборгованість з податку на прибуток в розмірі 2862, 40 грн. та з податку на додану вартість у розмірі 2670, 82 грн.
У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні та просив задовольнити позовні вимоги.
У судові засідання уповноважені представники відповідача не зявлялись.
Відповідач належним чином повідомлений судом про дату, час та місце судового розгляду відповідно до вимог ч. 8 ст. 35 Кодексу адміністративного судочинства України.
Від відповідача відзив на позовну заяву, заперечень проти позову, будь-яких пояснень, заяв чи клопотань до суду не надходило.
Заслухавши пояснення представника позивача, дослідивши матеріали справи, всебічно і повно зясувавши всі фактичні обставини справи, обєктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд дійшов висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню з огляду на таке.
ТОВ «Авіатор-буд»перебуває на обліку як платник податків в ДПІ у Соломянському районі м. Києва.
19 червня 2007 року, 08 квітня 2009 року та 09 грудня 2009 року ДПІ у Соломянському районі м. Києва провела невиїзні документальні перевірки своєчасності подання податкової звітності ТОВ «Авіатор-буд», за результатами яких були складені акти № 7791/15-1/33492174 від 19 червня 2007 року, № 1757/15-1-33492174 від 08 квітня 2009 року та № 17064/15-1-33492174 від 09 грудня 2009року.
В актах перевірки було встановлено порушення підпункту 4.1.4 п. 4.1 ст. 4, підпункту 5.3.1 п. 5.3. ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»та п. 16.4 ст. 16 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств», що мало вираз у неподанні податкових декларацій з податку на прибуток, не сплати узгодженої суми податкового зобовязання протягом граничних термінів.
19 червня 2007 року, 08 квітня та 09 грудня 2009 року ДПІ в Соломянському районі м. Києва були складені акти про неможливість ознайомлення з результатами перевірки № 6872/15-01 від 19.06.2007 року, №1768/15-01 від 08.04.2009року та № 15671/15-01 від 19 грудня 2009 року у звязку з незнаходженням відповідача за зазначеною в установчих та звітних документах адресою.
ДПІ у Соломянському районі м. Києва на підставі зазначених актів перевірки прийняла наступні податкові повідомлення-рішення № 0024701504/0 від 20 червня 2007 року, № 0017271501/0 від 08 квітня 2009 року, № 0051911501/0 від 09 грудня 2009 року, якими згідно з підпунктом 17.1.1, підпунктом 17.1.7, п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»застосувала до ТОВ «Авіатор - буд»суму штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 170, 00 грн., 0, 50 грн. та 1360, 00 грн., відповідно на загальну суму 1 530, 05 грн.
Вказані податкові повідомлення рішення були надіслані відповідачу листом з повідомленням про вручення, проте були повернуті відділом поштового звязку податковому органу з відміткою «за зазначеною адресою не знаходиться».
04 травня 2007 року відповідачем до податкового органу було подано декларацію з податку на прибуток підприємств (вх. № 63236), в якій самостійно визначено суму податку до сплати в розмірі 1 141, 00 грн.
Відповідачем було сплачено 1, 00 грн. податку на прибуток підприємства, що підтверджується довідкою позивача.
Крім того, 16 травня 2007 року ДПІ у Соломянському районі м. Києва провела перевірку дотримання платіжної дисципліни ТОВ «Авіатор-буд»з податку на додану вартість за результатами якої було складено акт № 5198/16-2/33492174 від 16.05.2007 р.
В акті перевірки було встановлено порушення відповідачем підпункту 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»що мало вираз у несплаті суми узгодженого податкового зобовязання з податку на додану вартість у строки визначені законодавством.
ДПІ у Соломянському районі м. Києва на підставі зазначеного акта перевірки прийняла податкове повідомлення-рішення № 0010731504/0 від 16.05.2007р., яким згідно з підпунктом 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»застосувала до ТОВ «Авіатор - буд»суму штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 8, 10 грн.
Як вбачається з матеріалів справи, вказане податкове повідомлення рішення було надіслано відповідачу листом з повідомленням про вручення, проте повернуто відділом поштового звязку податковому органу з відміткою «за зазначеною адресою не знаходиться».
У звязку із встановленням факту невручення податкового повідомлення рішення по причині незнаходження платника податку за місцезнаходженням було складено акт № 2103/15-2 від 16.05.2007р. про невручення податкового повідомлення платнику податків - субєкту підприємницької діяльності ТОВ «Авіатор-буд». Дане податкового повідомлення-рішення було розміщене на дошці податкових оголошень.
26 червня 2008 року, 04 березня 2009 року та 03 липня 2009 року позивачем були проведені перевірки своєчасності подання податкової звітності ТОВ «Авіатор-буд»за результатами якої були складені акти № 7638/15-2/33492174 від 26.06.2008р., № 2718/15-2-33492174 від 04.03.2009р. та № 7508/15-2-33492174 від 03.07.2009р.
В актах перевірки були встановлені порушення відповідачем підпункту 4.1.4 п 4.1. ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами», що мало вираз у неподанні податкових декларацій з податку на додану вартість.
ДПІ у Соломянському районі м. Києва на підставі зазначених актів перевірки прийняла податкові повідомлення-рішення № 0021501504/0 від 27.06.2008р., № 0006171504/0 від 05.03.2009 року, та № 0020311504/0 від 06 07.2009 р., яким згідно з підпунктом 17.1.1 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»застосувала до ТОВ «Авіатор - буд»суму штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 340, 00 грн., 1360,00 грн. та 850,00 грн. відповідно на загальну суму 2550, 00 грн.
Вказані податкові повідомлення рішення були надіслані відповідачу листом з повідомленням про вручення, проте повернуті відділом поштового звязку податковому органу з відміткою «за зазначеною адресою не знаходиться».
У звязку із встановленням факту невручення податкових повідомлень рішення по причині незнаходження платника податку за місцезнаходженням були складені акти № 2960/15-2 від 11.07.2008 р., № 970/15-2 від 19.03.2009р. та 2958/15-2 від 13.07.2009р. про невручення податкових повідомлень платнику податків - субєкту підприємницької діяльності ТОВ «Авіатор-буд». Дані податкові повідомлення-рішення були розміщенні на дошці податкових оголошень.
Крім того, ТОВ «Авіатор-буд»були подані декларації з податку на додану вартість за лютий 2007 року від 19.03.2007р. № 11602 та за березень 2007 року від 12.04.2007р. № 36048. В деклараціях відповідачем були самостійно визначені зобовязання з податку в сумі 433, 00 грн. та в сумі 100,00 грн. відповідно на загальну суму 533, 00 грн. та частково сплачено в розмірі 398, 70 грн.
Відповідно до п. 16.4. ст. 16 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств»(в редакції на момент спірних правовідносин) платники податку у строки, визначені законом, подають до податкового органу податкову декларацію про прибуток за звітний період, розраховану наростаючим підсумком з урахуванням відємного значення обєкта оподаткування минулих податкових періодів у разі його наявності відповідно до пункту 6.1 статті 6 цього Закону. При цьому за звітні квартал, півріччя та три квартали платники податку подають спрощену декларацію, а за результатами звітного року - повну.
Відповідно до п. 7.8.1 п. 7.8 ст. 7 Закону України «Про податок на додану вартість»(в редакції на момент спірних правовідносин) податковим (звітним) періодом для податку на додану вартість є календарний місяць.
Спеціальним законом з питань оподаткування, який установлює порядок погашення зобовязань юридичних або фізичних осіб перед бюджетами та державними цільовими фондами з податків і зборів (обовязкових платежів), включаючи збір на обовязкове державне пенсійне страхування та внески на загальнообовязкове державне соціальне страхування, нарахування і сплати пені та штрафних санкцій, що застосовуються до платників податків контролюючими органами, у тому числі за порушення у сфері зовнішньоекономічної діяльності, та визначає процедуру оскарження дій органів стягнення є Закон України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами».
Згідно з підпунктом 1.11 ст. 1 вищезазначеного Закону під податковою декларацією розуміється документ, що подається платником податків до контролюючого органу у строки, встановлені законодавством, на підставі якого здійснюється нарахування та/або сплата податку, збору (обовязкового платежу).
Відповідно до пп. 4.1.4. п. 4.1 ст. 4 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює:
а) календарному місяцю (у тому числі при сплаті місячних авансових внесків),- протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця;
б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків), - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя);
в) календарному року, крім випадків, передбачених підпунктом «г»підпункту 4.1.4 цього пункту, - протягом 60 календарних днів за останнім календарним днем звітного (податкового) року;
г) календарному року для платників податку на доходи фізичних осіб (прибуткового податку з громадян), - до 1 квітня року, наступного за звітним.
Таким чином, діючим законодавством на платників податків покладено обовязок подавати податкові декларації, в тому числі з податку на прибуток та податку на додану вартість.
Відповідно до підпункту 4.1.1 п. 4.1 ст. 4 цього ж Закону платник податків самостійно обчислює суму податкового зобовязання, яку визначає у податковій декларації.
Відповідно до п. 5.1 ст. 5 цього ж Закону податкове зобовязання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Зазначене податкове зобовязання не може бути оскаржене платником податків в адміністративному або судовому порядку. Якщо у майбутніх податкових періодах (з урахуванням строків давності, визначених статтею 15 цього Закону) платник податків самостійно виявляє помилки у показниках раніше поданої податкової декларації, такий платник податків має право надати уточнюючий розрахунок.
Відповідно до підпункту 5.3.1 п. 5.3 ст. 5 цього ж Закону платник податків зобовязаний самостійно сплатити суму податкового зобовязання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку. строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.
Відповідно до підпункту 17.1.1 п. 17.1 ст. 17 цього ж Закону платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.
Згідно підпункту 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 цього ж Закону у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобовязання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобовязаний сплатити штраф у таких розмірах:
- при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;
- при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобовязання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.
При цьому, п. 17.3 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»(в редакції на момент спірних правовідносин) передбачено, що сплата (стягнення) штрафних санкцій, передбачених цією статтею, прирівнюється до сплати (стягнення) податку та оскарження їх сум.
Крім того, відповідачем на порушення п. 9.8 ст. 9 Закону України «Про податок на додану вартість»не було повернуто податковому органу реєстраційне свідоцтво платника податку на додану вартість.
Відповідно до підпункту «г»п. 9.8 ст. 9 Закону України «Про податок на додану вартість»(в редакції на момент спірних правовідносин) реєстрація діє до дати її анулювання, яка відбувається, зокрема, якщо особа, зареєстрована як платник податку, не надає податковому органу декларації з цього податку протягом дванадцяти послідовних податкових місяців або подає таку декларацію (податковий розрахунок), яка (який) свідчить про відсутність оподатковуваних поставок протягом такого періоду, а також у випадках, визначених законодавством стосовно порядку реєстрації субєктів господарювання.
Відповідно до п. 9.8 ст. 9 Закону України «Про податок на додану вартість»платник податку зобовязаний повернути податковому органу реєстраційне свідоцтво якщо анулювання реєстрації здійснюється за ініціативою податкового органу, - протягом двадцяти календарних днів від дня прийняття рішення про анулювання. У цьому випадку затримка у поверненні такого свідоцтва прирівнюється до затримки у наданні податкової звітності з цього податку.
По даному факту 03 квітня 2009 року ДПІ у Соломянському районі м. Києва провела невиїзну документальну перевірку щодо дотримання вимог податкового законодавства ТОВ «Авіатор-буд», за результатами якої було складено акт № 7513/15-2-33492174 від 03 07.2007 року.
06 липня 2009 року ДПІ у Соломянському районі м. Києва на підставі акта перевірки прийняла податкове повідомлення рішення № 0020391504/0, яким згідно з підпунктом 17.1.1 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»застосувала до ТОВ «Авіатор-буд»суму штрафних (фінансових) санкцій в розмірі 170, 00 грн.
Як вбачається з матеріалів справи, вказане податкове повідомлення рішення було надіслано відповідачу листом з повідомленням про вручення, проте повернуто відділом поштового звязку податковому органу з відміткою «за зазначеною адресою не знаходиться».
У звязку із встановленням факту невручення податкового повідомлення рішення по причині незнаходження платника податку за місцезнаходженням було складено акт № 2957/15-2 від 13.07.2009р. про невручення податкового повідомлення платнику податків - субєкту підприємницької діяльності ТОВ «Авіатор-буд». Дане податкове повідомлення-рішення було розміщено на дошці податкових оголошень.
Згідно з п. 6.1 ст. 6 вищезгаданого Закону у разі коли сума податкового зобовязання розраховується контролюючим органом відповідно до статті 4 цього Закону, такий контролюючий орган надсилає платнику податків податкове повідомлення, в якому зазначаються підстава для такого нарахування, посилання на норму податкового закону, відповідно до якої був зроблений розрахунок або перерахунок податкових зобовязань, сума податку чи збору (обовязкового платежу), належного до сплати та штрафних санкцій за їх наявності, граничні строки їх погашення, а також попередження про наслідки їх несплати в установлений строк та граничні строки, передбачені законом для оскарження нарахованого податкового зобовязання (штрафних санкцій за їх наявності).
Відповідно до підпункту 5.2.1 п. 5.2. ст. 5 цього ж Закону податкове зобовязання, нараховане контролюючим органом відповідно до пунктів 4.2. та 4.3. статті 4 цього Закону, вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення, з винятком випадків, визначених підпунктом 5.2.2. цього пункту.
Абзацом першим підпункту 5.2.2 п. 5.2 ст. 5 вищезгаданого Закону передбачено, що платник податків має право звернутися до контролюючого органу із скаргою про перегляд рішення, яка подається у письмовій формі, у разі коли платник податків вважає, що контролюючий орган невірно визначив суму податкового зобовязання або прийняв будь-яке інше рішення, що суперечить законодавству з питань оподаткування або виходить за межі його компетенції, встановленої законом.
З урахуванням строків давності платник податків має право оскаржити до суду рішення контролюючого органу про нарахування податкового зобовязання у будь-який момент після отримання відповідного податкового повідомлення. У цьому випадку зазначене рішення контролюючого органу не підлягає адміністративному оскарженню (абзац перший підпункту 5.2.5. п. 5.2 ст. 5 цього ж Закону).
За змістом п. 1.3 ст. 1 та підпункту 5.4.1 п. 5.4 ст. 5 цього ж Закону узгоджена сума податкового зобовязання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), не сплачена платником податків у встановлений строк, визнається сумою податкового боргу платника податків.
Вищезазначені податкові повідомлення рішення ДПІ у Соломянському районі м. Києва відповідно до вимог підпункту 6.2.4 п. 6.2 ст. 6 вищезгаданого Закону вважаються врученими відповідачу, а тому сума податкового зобовязання, визначена в цих податкових повідомленнях рішеннях, з урахуванням того, що відповідачем вказані податкові повідомлення рішення не оскаржувались в адміністративному або судовому порядку, є узгодженою сумою податкового зобовязання, яка не була сплачена у встановлені строки, і визнається податковим боргом.
Крім того, сумою податкового боргу визнається сума податкового зобовязання, що була самостійно визначена відповідачем в податкових деклараціях, але не сплачена протягом граничних строків.
Відповідно до ст. 16 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»відповідачу на суму податкового боргу була нарахована пеня в розмірі 0, 32 грн., що підтверджується довідками позивача та копією облікової картки відповідача (зворотній бік) станом на 31 грудня 2009 року.
Отже, у відповідача на момент розгляду справи наявний податковий борг з податку на додану вартість в сумі 2862, 40 грн. та з податку на прибуток в сумі 2670, 82 грн., що підтверджується також зворотнім боком облікових карток відповідача з податку на додану вартість та з податку на прибуток.
Відповідно до абзацу першого підпункту 6.2.1. п. 6.2. ст. 6 вищезазначеного Закону у разі коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобовязання в установлені строки, податковий орган надсилає такому платнику податків податкові вимоги.
ДПІ у Соломянському районі м. Києва виставило відповідачу першу податкову вимогу № 1/1085 від 28 березня 2007 року на суму боргу 375, 74 грн., а також другу податкову вимогу № 2/2940 від 29 серпня 2007 року на суму 1 829, 14 грн., які були отримані відповідачем 26 липня 2007 року та 28 вересня 2007 року, про що свідчать поштові повідомлення про вручення.
31 жовтня 2007 року позивач прийняв рішення № 638 про стягнення коштів та продаж інших активів платника податків в рахунок погашення його податкового боргу, згідно якого вирішив здійснити стягнення коштів та продаж інших активів, що перебувають у власності ТОВ «Авіатор-буд», а також тих активів, права власності, на які він набуде у майбутньому в рахунок погашення узгодженої суми податкового боргу цього платника податків.
На день розгляду справи сума податкового боргу відповідачем не погашена.
Згідно з підпунктом 3.1.1 п. 3.1. ст. 3 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами»активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.
Органами, уповноваженими здійснювати заходи з погашення податкового боргу, згідно з підпунктом 2.3.1 п. 2.3 ст. 2 цього ж Закону, є виключно податкові органи.
Згідно з п. 11 ст. 10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні»(в редакції на момент виникнення спірних правовідносин) державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та обєднані державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.
Пунктом одинадцятим ст. 11 цього ж Закону передбачено право органів державної податкової служби у випадках, в межах компетенції та у порядку, встановлених законами України стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірах, встановлених законами України.
Отже, враховуючи викладене, та з огляду на те, що відповідачем не надано суду доказів, які б спростовували доводи позивача, позовні вимоги про стягнення з відповідача податкового боргу в загальному розмірі 5533, 22 грн. (2862, 40 грн. податок на додану вартість, 2670, 82 грн. податок на прибуток) є обґрунтованими та підлягають задоволенню.
Відповідно до ч. 2 ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України якщо судове рішення ухвалене на користь сторони субєкта владних повноважень, суд присуджує з іншої сторони всі здійснені нею документально підтвердженні судові витрати, повязані із залученням свідків та проведенням судових експертиз.
Оскільки спір вирішено на користь субєкта владних повноважень, звільненого від сплати судового збору, а також за відсутності витрат позивача - субєкта владних повноважень, повязаних із залученням свідків та проведенням судових експертиз, судові витрати (судовий збір) стягненню з відповідача не підлягають.
Керуючись ст. ст. 69 - 71, ст. 94, ст. ст. 158-163, ст. 167, ст. 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
П О С Т А Н О В И В:
1. Позов задовольнити повністю.
2. Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Авіатор-буд»(03151, м. Київ, вул. Волинська, 60, ідентифікаційний код 33492174) до Державного бюджету України суму податкового боргу в загальному розмірі 5533, 22 грн. (пять тисяч пятсот тридцять три) грн. 22 коп., у тому числі 2862 (дві тисячі вісімсот шістдесят дві) грн. 40 коп. податковий борг з податку на додану вартість та 2670 (дві тисячі шістсот сімдесят) грн. 82 коп. податковий борг з податку на прибуток.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у встановлений строк, постанова суду першої інстанції набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи.
Постанова може бути оскаржена до суду апеляційної інстанції протягом десяти днів з дня її складання за правилами, встановленими статтями 185-187 Кодексу адміністративного судочинства України, шляхом подання через суд першої інстанції заяви про апеляційне оскарження з наступним поданням протягом двадцяти днів апеляційної скарги. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.
СуддяО.В. Дегтярьова
Дата виготовлення та підписання повного тексту постанови 18 червня 2010 року.