Рішення № 138139414, 13.07.2026, Господарський суд м. Києва

Дата ухвалення
13.07.2026
Номер справи
910/15240/25
Номер документу
138139414
Форма судочинства
Господарське
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД міста КИЄВА 01054, м.Київ, вул.Б.Хмельницького,44-В, тел. (044) 334-68-95, E-mail: inbox@ki.arbitr.gov.uaРІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Київ

13.07.2026Справа № 910/15240/25

Господарський суд міста Києва у складі судді Полякової К.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження матеріали справи

за позовом Акціонерного товариства Укртрансгаз

до Служби безпеки України

про стягнення 71905,61 грн.

без виклику представників сторін (без проведення судового засідання)

ОБСТАВИНИ СПРАВИ:

Акціонерне товариство Укртрансгаз звернулося до Господарського суду міста Києва з позовом до Служби безпеки України про стягнення 59 145,66 грн. компенсації вартості відібраних без номінацій обсягів природного газу за січень 2016, січень, лютий, квітень 2017 року, а також нарахованих на цю суму трьох процентів річних від простроченої суми у розмірі 969,39 грн. та інфляційних втрат у сумі 2 088,58 грн., 9 225,02 грн. компенсації вартості наданих послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу за січень 2016 року та нарахованих на вказану суму трьох процентів річних від простроченої суми у розмірі 151,20 грн. та інфляційних втрат у сумі 325,76 грн.

Ухвалою Господарського суду міста Києва від 15.12.2025 прийнято позовну заяву до розгляду та відкрито провадження у справі. Розгляд справи вирішено здійснювати за правилами спрощеного позовного провадження без виклику сторін (без проведення судового засідання).

У відзиві на позовну заяву відповідач зазначив, що надані позивачем документи на підтвердження наявності боргу не є первинними документами. До того ж, за доводами позивача, частина газу поставлена поза обліком через бездіяльність АТ «НАК «Нафтогаз Україна», у зв`язку з чим відповідач вважає, що покладати на нього відповідальність за втрату частини газу в системі розподілу не є законним. Також відповідач зауважив, що позивачем не наведено будь-яких поважних причин пропущення вказаного строку позовної давності. Крім того, у межах справи № 910/14216/24 здійснено розгляд аналогічних вимог позивача, що вже задоволені відповідачем, відтак провадження в даній справі слід закрити.

У відповіді на відзив позивач указав, що предметом спору в справі № 910/14216/24 був інший період, за який стягнуто щомісячні платежі з оплати вартості послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу, а саме жовтень 2021 року вересень 2024 року. При цьому, стягнення вартості відібраних відповідачем без номінацій обсягів природного газу здійснюється на підставі прямої норми закону. До того ж, перебіг строків позовної давності був продовжений та в подальшому зупинений, у зв`язку з чим станом на момент подання позову не сплив.

Відповідно до пункту 3 частини 1 статті 231 ГПК України господарський суд закриває провадження у справі, якщо суд встановить обставини, які є підставою для відмови у відкритті провадження у справі відповідно до пунктів 2, 4, 5 частини першої статті 175 цього Кодексу, крім випадків, передбачених частиною другою статті 175 цього Кодексу.

Згідно з пунктом 2 частини 1 статті 175 ГПК України суддя відмовляє у відкритті провадження у справі, якщо, зокрема, є таке, що набрало законної сили, рішення суду у справі між тими самими сторонами, про той самий предмет і з тих самих підстав.

Водночас, процесуальне законодавство не позбавляє заявника права на розгляд спору про той же предмет у разі зазначення ним нових фактів, інших підстав позову та надання на їх доведення доказів, якими він обґрунтовує ці нові підстави.

Позови вважаються тотожними, якщо в них одночасно збігаються сторони, підстави та предмет спору, тобто коли позови повністю збігаються за складом учасників процесу, матеріально-правовими вимогами та обставинами, що обґрунтовують звернення до суду. Нетотожність хоча б одного із цих чинників не перешкоджає повторному зверненню до суду заінтересованих осіб за вирішенням спору.

Як слідує з матеріалів даної справи, предметом спору є стягнення залишку щомісячних платежів з оплати вартості відібраних без номінацій обсягів природного газу у січні 2016 року, січні, лютому, квітні 2017 року, а саме за період жовтень 2024 року листопад 2025 року в сумі 59 145,66 грн. (4 224,69*14 платежів); залишок щомісячних платежів з оплати вартості наданих послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу у січні 2016 року, а саме за період жовтень 2024 року листопад 2025 року в сумі 9 225,02 грн. (658,93*14 платежів); нарахованих на суму боргу в розмірі 59 145,66 грн. за період з 01.11.2024 до 02.12.2025 трьох процентів річних у розмірі 969,39 грн. та інфляційних втрат в сумі 2 088,58 грн., а також нарахованих на суму боргу 9 225,02 грн. за період з 01.11.2024 до 02.12.2025 трьох процентів річних у розмірі 151,20 грн. та інфляційних втрат в сумі 325,76 грн.

Утім, предметом спору в справі № 910/14216/24 були вимоги про стягнення з відповідача вартості відібраних без номінацій обсягів природного газу у січні 2016 року, січні, лютому, квітні 2017 року за період 01.10.2021 - 01.10.2024 у сумі 152 088,84 грн. (4 224,69*36 платежів), вартості наданих послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу за січень 2016 року за період 01.10.2021 - 01.10.2024 у сумі 23 721,48 грн. (658,93*36 платежів); інфляційних втрат у розмірі 25 117,09 грн. та 3% річних у розмірі 7 848,33 грн. за період з 01.11.2021 по 17.10.2024 року.

Отже, у даній справі та в справі № 910/14216/24 предмет спору є відмінний, оскільки стосується різних періодів стягнення щомісячних платежів із оплати вартості відібраних без номінацій обсягів природного газу та його транспортування в січні 2016 року, січні, лютому, квітні 2017 року.

З огляду на наведене, правові підстави для закриття провадження у справі на підставі пункту 3 частини 1 статті 231 ГПК України відсутні.

При розгляді справи судом враховано частину 1 статті 6 Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, яка визначає право особи на справедливий і публічний розгляд його справи упродовж розумного строку.

Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтується позов, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору по суті, суд

ВСТАНОВИВ:

Розпорядженнями Кабінету Міністрів України від 05.10.2016 № 742-р "Деякі питання опалювального сезону 2016/17", від 04.10.2017 № 720-р "Деякі питання опалювального сезону 2017/2018 року", від 03.10.2018 № 717-р "Деякі питання опалювального сезону 2018/19 року" покладено на Публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" обов`язок разом з операторами газотранспортних та газорозподільних систем забезпечити протягом опалювальних сезонів 2016/17, 2017/2018, 2018/19 безперебійне постачання природного газу виробникам теплової енергії для виробництва теплової енергії для бюджетних установ, релігійних та інших організацій, для надання послуг з постачання теплової енергії та гарячої води населенню в необхідних обсягах.

Так, між Службою безпеки України та Публічним акціонерним товариством "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" укладено договори № 2636/15-ТЕ(Т)-41 від 02.03.2015, 4926/17-ТЕ(Т)-41 від 03.01.2017, 4927/17-ТЕ(Т)-41 від 03.01.2017, 00723/17-ТЕ(Т)-41 від 28.04.2017

За результатом опрацювання поданих номінацій, позивачем встановлено відсутність поданих номінацій АТ "НАК "Нафтогаз України", а також замовника послуг транспортування та фактичної передачі природного газу у період січень 2016, січень, лютий, квітень 2017 року.

На підтвердження відбору відповідачем природного газу в зазначених обсягах позивачем долучено до матеріалів справи зведений реєстр місячних обсягів газу, що подані в точку виходу до газорозподільної системи ПАТ «Київгаз» за січень 2016 року, за яким підтверджений обсяг номінацій - « 0», фактичний обсяг за місяць - січень 2016 року обсягом 88,887 тис. куб. м; звіти AT «Київгаз» про фактичні обсяги розподілу природного газу по постачальниках зі зведеними реєстрами AT «Київгаз» про фактичний обсяг розподілу природного газу по споживачах за січень 2017 року обсягом 110,200 тис. куб. м; за лютий 2017 року обсягом 81,204 тис. куб. м; за квітень 2017 року обсягом 27,267 тис. куб. м; реєстр обсягів газу, що були використані споживачами по договорах з НАК Нафтогаз України із мереж АТ «Київгаз» в лютому 2017 року (складеним та підписаним Оператором ГРМ (АТ «Київгаз») за результатами здійсненої алокації), у якому зазначено спожиті обсяги природного газу СБУ (згідно алокації АТ «Київгаз») за лютий 2017 року обсягом 81,204 тис.куб.м; реєстри реалізації природного газу за прямими договорами НАК Нафтогаз України теплопостачальним підприємствам (складеним та підписаним АТ «НАК «Нафтогаз України») за січень 2016, січень, лютий, квітень 2017, відповідно у яких зазначені документально оформлені обсяги природного газу СБУ з АТ «НАК «Нафтогаз України» в наступних обсягах та періодах: у січні 2016 року в загальному обсязі 18,887 тис.куб.м; у січні 2017 року в загальному обсязі 108,700 тис.куб.м; у лютому 2017 року в загальному обсязі 79,891 тис.куб.м; у квітні 2017 року в загальному обсязі 3,870 тис.куб.м; акти приймання-передачі природного газу, підписаними між Службою безпеки України та АТ «НАК «Нафтогаз України»: від 31.01.2016 на обсяг 18,887 тис.м.куб.; від 31.01.2017 на обсяг 86,094 тис.м.куб., 22,606 тис.м.куб. Загальний обсяг 108,700 тис.м.куб.; від 28.02.2017 на обсяг 60,313 тис.м.куб., 19,578 тис.м.куб. Загальний обсяг 79,891 тис.м.куб.; від 30.04.2017 на обсяг 3,870 тис.м.куб.

До 31.12.2019 (часу створення та початку функціонування окремого суб`єкта на ринку природного газу України оператора ГТС) позивач виконував функції оператора ГТС, який здійснював діяльність із транспортування природного газу газотранспортною системою на користь третіх осіб (замовників).

Частиною 1 статті 11 Закону України "Про ринок природного газу" передбачено, що з метою забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу на суб`єктів ринку природного газу у виключних випадках та на визначений строк можуть покладатися спеціальні обов`язки в обсязі та на умовах, визначених Кабінетом Міністрів України після консультацій із Секретаріатом Енергетичного Співтовариства.

Згідно з постановами Кабінету Міністрів України від 01.10.2015 № 758 "Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов`язків на суб`єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу (відносини у перехідний період)" (надалі Постанова № 758), від 22.03.2017 № 187 "Про затвердження Положення про покладення спеціальних обов`язків на суб`єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу" (надалі Постанова № 187) на Публічне акціонерне товариство "Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" покладено обов`язок постачати природний газ виробникам теплової енергії, які здійснюють виробництво теплової енергії для всіх категорій споживачів.

За змістом Закону України «Про заходи, спрямовані на врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій та підприємств централізованого водопостачання і водовідведення» (далі - Закон № 1730) заборгованістю, що підлягає врегулюванню відповідно до цього Закону, є, зокрема кредиторська заборгованість теплопостачальних та теплогенеруючих організацій перед постачальником природного газу, операторами газорозподільних систем, оператором газотранспортної системи та особою, що виконувала функції оператора газотранспортної системи до 31 грудня 2019 року включно, за спожитий природний газ, використаний для виробництва теплової та електричної енергії (у тому числі за договорами купівлі-продажу природного газу для власних потреб, що був використаний виключно для виробництва теплової та електричної енергії), надання послуг з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, послуг з постачання теплової енергії та постачання гарячої води (у тому числі у разі заміни сторони у зобов`язанні та/або у разі правонаступництва), а також послуги з його розподілу і транспортування.

Відповідно до Закону № 1730 дія цього Закону поширюється на відносини із врегулювання заборгованості теплопостачальних та теплогенеруючих організацій за спожитий природний газ та інші енергоносії та послуги з розподілу і транспортування природного газу, теплову енергію, послуги з централізованого водопостачання та централізованого водовідведення, а також підприємств централізованого водопостачання і водовідведення за спожиту електричну енергію, послуги з її розподілу/передачі, за питну воду, придбану з метою її подальшої реалізації споживачам, та/або за очищення стічних вод іншими підприємствами централізованого водопостачання і водовідведення.

Відповідно до частини 2 статті 8 Закону № 1730 (у редакції Закону України «Про заходи, спрямовані на подолання кризових явищ та забезпечення фінансової стабільності на ринку природного газу»), підприємства, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, надають послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води, які протягом періоду з 1 грудня 2015 року по 31 грудня 2019 року здійснювали відбір природного газу з газотранспортної системи без поданих номінацій, зобов`язані протягом 72 місяців, починаючи з 1 жовтня 2021 року, щомісяця рівними частинами компенсувати особі, що здійснювала функції оператора газотранспортної системи до 31 грудня 2019 року включно, вартість відібраних без номінацій обсягів природного газу за цінами реалізації природного газу категоріям споживачів, визначеними положенням про покладення спеціальних обов`язків на суб`єктів ринку природного газу для забезпечення загальносуспільних інтересів у процесі функціонування ринку природного газу, затверджених постановами Кабінету Міністрів України на виконання статті 11 Закону України "Про ринок природного газу", чинних протягом періоду таких відборів для відповідних категорій споживачів.

У постановах Верховного Суду від 04.05.2023 у справі № 914/1940/22 та від 16.02.2024 у справі № 905/2044/19 зазначено, що аналіз наведених приписів Закону № 1730 дає підстави для висновку, що необхідними та визначальними умовами для застосування положень статті 8 цього Закону є суб`єктний склад учасників процедури врегулювання заборгованості, якими є підприємства, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, надають послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води та особа, що здійснювала функції оператора газотранспортної системи до 31.12.2019 включно; предмет врегулювання - заборгованість, яка склалася з вартості об`ємів природного газу, відбір якого відбувався без поданих постачальником газу номінацій та за умови відсутності підписаних актів приймання-передачі природного газу з постачальниками щодо таких обсягів; період виникнення предмету врегулювання - відбір природного газу упродовж 01.12.2015-31.12.2019, та строк виникнення оплати настав з 01.10.2021.

Згідно зі статтею 5 розділу 1 глави І Кодексу ГТС номінацією визнається попереднє повідомлення, надане замовником послуг транспортування оператору газотранспортної системи, стосовно обсягів природного газу, які будуть подані замовником послуг транспортування протягом доби до газотранспортної системи в точках входу та відібрані з газотранспортної системи в точках виходу. Несанкціонований відбір природного газу відбір природного газу за відсутності по суб`єкту ринку природного газу підтвердженої номінації (підтвердженого обсягу природного газу) на відповідний розрахунковий період.

Відповідно до статті 1 розділу 3 глави І Кодексу ГТС оператор газотранспортної системи на підставі договору транспортування природного газу та згідно з умовами, визначеними в цьому Кодексі, надає суб`єктам ринку природного газу послуги транспортування природного газу газотранспортною системою в межах договірних потужностей та підтверджених номінацій.

Так, відбір відповідачем природного газу у січні 2016 року, січні, лютому та квітні 2017 року у загальному розмірі 96 210 тис.м.куб. відбувся без поданих постачальником газу (ПАТ "НАК "Нафтогаз України") номінацій та за відсутності підписаних актів приймання-передачі природного газу з постачальниками щодо таких обсягів у спірний період.

При цьому, розрахунок вартості відібраних без номінацій обсягів природного газу у визначених періодах позивачем здійснено за цінами реалізації природного газу по категоріям споживачів, які були чинні протягом періоду таких відборів, на суму 304 177,94 грн. Розмір щомісячної оплати, починаючи з жовтня 2021 року, становить 4 224,69 грн. на місяць.

Крім того, вартість наданих послуг із транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу за січень 2016 року загальним обсягом 70,000 тис. куб. м. за цінами, визначеними відповідно до постанови НКРЕКП № 3159 від 29.12.2015, загалом становить 47 443,20 грн, яку відповідач зобов`язаний сплатити протягом 72 місяців, починаючи з 1 вересня 2022 року, щомісяця рівними частинами. Розмір щомісячної оплати (починаючи з 01.09.2022) вартості наданих послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу становить 658,93 грн.

Дані обставини встановлені в рішенні Господарського суду міста Києва від 31.03.2025 у справі № 910/14216/24, що залишено без змін постановою Північного апеляційного господарського суду від 30.06.2025, та стягнуто зі Служби Безпеки України на користь Акціонерного товариства «Укртрансгаз» 175 810,32 грн. заборгованості, 25 117,09 грн. інфляційних втрат, 7 848,33 грн. 3% річних та 2 505,31 грн. судового збору.

Судом прийняті до уваги доводи відповідача щодо відсутності належних первинних документів на підтвердження визначення відібраних без номінацій обсягів природного газу в спірний період. Водночас, обсяг природного газу у вказаних періодах визначений позивачем у розмірі 96 210 тис. куб. м за принципом алокації.

При цьому, дані обставини щодо визначення відібраних відповідачем без номінацій обсягів та вартості природного газу в січні 2016 року, січні, лютому та квітні 2017 року, а також вартості наданих послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу за січень 2016 року встановлені в рішенні Господарського суду міста Києва від 31.03.2025 у справі № 910/14216/24 та є преюдиційними.

Так, судами в межах справи № 910/14216/24 встановлено, що станом на момент розгляду справи (станом на 17.10.2024) строк оплати вартості відібраних без номінацій обсягів природного газу у січні 2016 року, січні, лютому, квітні 2017 року є таким, що настав за період 01.10.2021 - 01.10.2024, тому з відповідача підлягають стягненню 152 088,84 грн. (4 224,69*36 платежів). Також, строк оплати (за період 01.10.2021 - 01.10.2024) настав щодо вартості наданих послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу за січень 2016 року, а тому з відповідача стягнуто 23 721,48 грн. (658,93*36 платежів). Також, стягнуто нараховані інфляційні втрати в розмірі 25 117,09 грн. та 3% річних у розмірі 7 848,33 грн. за період з 01.11.2021 по 17.10.2024.

Обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом (частина 4 статті 75 ГПК України).

Таким чином, у межах даного позову позивач просив стягнути залишок щомісячних платежів з оплати вартості відібраних без номінацій обсягів природного газу у січні 2016 року, січні, лютому, квітні 2017 року, а саме за період жовтень 2024 року листопад 2025 року в сумі 59 145,66 грн. (4 224,69*14 платежів); залишок щомісячних платежів з оплати вартості наданих послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу у січні 2016 року, а саме за період жовтень 2024 року листопад 2025 року в сумі 9 225,02 грн. (658,93*14 платежів).

З урахуванням наведеного вище, суд дійшов висновку задовольнити позовні вимоги в цій частині в повному обсязі.

Крім того, позивач просив стягнути нараховані на суму боргу в розмірі 59 145,66 грн. за період з 01.11.2024 до 02.12.2025 три проценти річних у розмірі 969,39 грн. та інфляційні втрати в сумі 2 088,58 грн., а також нараховані на суму боргу 9 225,02 грн. за період з 01.11.2024 до 02.12.2025 три проценти річних у розмірі 151,20 грн. та інфляційні втрати в сумі 325,76 грн.

Відповідно до статті 625 ЦК України боржник, який прострочив виконання грошового зобов`язання, на вимогу кредитора зобов`язаний сплатити суму боргу з урахуванням встановленого індексу інфляції за весь час прострочення, а також три проценти річних від простроченої суми, якщо інший розмір процентів не встановлений за договором або законом.

За арифметичним перерахунком суду з відповідача підлягають стягненню нараховані компенсаційні виплати в повному обсязі.

Щодо заяви відповідача про застосування наслідків спливу строку позовної давності, суд дійшов висновку про наступне.

Згідно з положеннями статті 257 ЦК України загальна позовна давність встановлюється тривалістю у три роки.

Позовна давність це строк, у межах якого особа може звернутися до суду з вимогою про захист свого цивільного права або інтересу (стаття 256 ЦК України).

Водночас, зобов`язання підприємств, що виробляють, транспортують та постачають теплову енергію, надають послуги з централізованого опалення та централізованого постачання гарячої води виникло з імперативної норми Закону України № 1730, а саме частини 2 статті 8 цього Закону, в якому вказано, що такі підприємства, які протягом періоду з 1 грудня 2015 року по 31 грудня 2019 року здійснювали відбір природного газу з газотранспортної системи без поданих постачальником газу номінацій та у яких відсутні підписані акти приймання-передачі природного газу з постачальником щодо таких обсягів, зобов`язані, незалежно від включення до реєстру, укладення договору реструктуризації та підписання акту звіряння взаєморозрахунків, протягом 72 місяців, починаючи з 1 жовтня 2021 року, щомісяця рівними частинами компенсувати (оплатити) особі, що здійснювала функції оператора газотранспортної системи до 31 грудня 2019 року включно: вартість відібраних без номінацій обсягів природного газу та послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу.

З огляду на наведене, зобов`язання відповідача компенсувати (оплатити) вартість відібраних у січні 2016 року, січні, лютому, квітні 2017 року без номінацій обсягів природного газу та послуг транспортування виникло лише з 01.10.2021, зокрема, за період щомісячних платежів жовтень 2024 року листопад 2025 року.

Отже, позивач звернувся з даним позовом до суду в межах строку позовної давності.

Ураховуючи викладене, суд дійшов висновку про наявність правових підстав для задоволення позову в повному обсязі.

Відповідно до частини 1 статті 73 Господарського процесуального кодексу України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обґрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.

Згідно з частиною 1 статті 74 ГПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень.

Статтею 76 ГПК України визначено, що належними є докази, на підставі яких можна встановити обставини, які входять в предмет доказування. Суд не бере до розгляду докази, які не стосуються предмета доказування. Предметом доказування є обставини, які підтверджують заявлені вимоги чи заперечення або мають інше значення для розгляду справи і підлягають встановленню при ухваленні судового рішення.

Відповідно до частини 1 статті 77 ГПК України обставини, які відповідно до законодавства повинні бути підтверджені певними засобами доказування, не можуть підтверджуватися іншими засобами доказування.

За приписами частини 1 статті 86 ГПК України суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.

Понесені позивачем витрати по оплаті судового збору відповідно до статті 129 ГПК України покладаються на відповідача.

Керуючись статтями 86, 129, 232, 236-241 ГПК України, суд

УХВАЛИВ:

Позовні вимоги Акціонерного товариства Укртрансгаз задовольнити повністю.

Стягнути зі Служби безпеки України (01601, м. Київ, вул. Володимирська, 33; ідентифікаційний код 00034074) на користь Акціонерного товариства Укртрансгаз (01021, м. Київ, Кловський узвіз, 9/1; ідентифікаційний код 30019801) 59 145 (п`ятдесят дев`ять тисяч сто сорок п`ять) грн. 66 коп. компенсації вартості відібраних без номінацій обсягів природного газу за січень 2016, січень, лютий, квітень 2017 року, 969 (дев`ятсот шістдесят дев`ять) грн. 39 коп. трьох процентів річних, 2 088 (дві тисячі вісімдесят вісім) грн. 58 коп. інфляційних втрат, 9 225 (дев`ять тисяч двісті двадцять п`ять) грн. 02 коп. компенсації вартості наданих послуг транспортування відібраних без номінацій обсягів природного газу за січень 2016 року, 151 (сто п`ятдесят одну) грн. 20 коп. трьох процентів річних, 325 (триста двадцять п`ять) грн. 76 коп. інфляційних втрат, а також 2422 (дві тисячі чотириста двадцять дві) грн. 40 коп. витрат зі сплати судового збору.

Видати наказ після набрання рішенням законної сили.

Рішення господарського суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.

Суддя К.В. Полякова