Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа №701/609/26
Провадження №3/701/188/26
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 липня 2026 року Маньківський районний суд Черкаської області в складі головуючого судді - Калієвського Ігоря Дмитровича, при секретарі - Байдужій Г.І., за участю прокурора - Руденко Р.М. розглянувши у відкритому судовому засіданні в с-щі Маньківка матеріали справи про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , зареєстрована та жителька АДРЕСА_1 , директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області, депутата Маньківської селищної ради Уманського району Черкаської області, ІПН: НОМЕР_1 , за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП,-
В С Т А Н О В И В :
Відповідно до протоколу №346/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №111/01-04 від 24.06.2024 року з проханням виплатити премію за червень 2024 року в конкретному розмірі 2396,25 грн., тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №347/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час підписання листа №111/01-04 від 24.06.2024 року з проханням виплатити премію за червень 2024 року в конкретному розмірі 2396,25 грн., тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №348/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №211/01-04 від 20.08.2024 року з проханням виплатити премію за серпень 2024 року в конкретному розмірі посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №349/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №211/01-04 від 20.08.2024 року з проханням виплатити премію за серпень 2024 року в конкретному розмірі посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №350/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №246/01-04 від 20.09.2024 року з проханням виплатити премію за вересень 2024 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №351/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписанням листа №246/01-04 від 20.09.2024 року з проханням виплатити премію за вересень 2024 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №352/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №282/01-04 від 01.11.2024 року з проханням виплатити за рахунок економічного фонду заробітної плати премію до професійного свята - День працівника соціальної сфери в конкретному розмірі 100% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №353/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №282/01-04 від 01.11.2024 року з проханням виплатити премію до професійного свята - Дня працівника соціальної сфери в конкретному розмірі 100% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №354/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №267/01-04 від 17.12.2024 року з проханням виплатити премію за грудень 2024 року в конкретному розмірі посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №355/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №267/01-04 від 17.12.2024 року з проханням виплатити премію за грудень 2024 року в конкретному розмірі посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №356/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №18/01-04 від 21.01.2024 року з проханням погодити премію за січень 2025 року в конкретному розмірі 2878,50 грн., тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №357/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №18/01-04 від 21.01.2025 року з проханням погодити премію за січень 2025 року в конкретному розмірі 2875,50 грн., тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №358/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №29/01-04 від 20.02.2025 року з проханням погодити премію за лютий 2025 року в конкретному розмірі 30%, посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №359/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №29/01-04 від 20.02.2025 року з проханням погодити премію за лютий 2025 року в конкретному розмірі 30% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №360/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №59/01-04 від 20.03.2025 року з проханням погодити премію за березень 2025 року в конкретному розмірі 30% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №361/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №59/01-04 від 20.03.2025 року з проханням погодити премію за березень 2025 року в конкретному розмірі 30% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №362/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №71/01-04 від 18.04.2025 року з проханням погодити премію за квітень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №363/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №71/01-04 від 18.04.2025 року з проханням погодити премію за квітень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №364/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №86/01-04 від 20.05.2025 року з проханням погодити премію за травень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №365/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа№86/01-04 від 20.05.2025 року з проханням погодити премію за травень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №366/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №107/01-04 від 23.06.2025 року з проханням погодити премію за червень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №367/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №107/01-04 від 23.06.2025 року з проханням погодити премію за червень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №368/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №142/01-04 від 20.08.2025 року з проханням погодити премію за серпень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №369/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №142/01-04 від 20.08.2025 року з проханням погодити премію за серпень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №370/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №162/01-04 від 22.09.2025 року з проханням погодити премію за вересень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №371/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №162/01-04 від 22.09.2025 року з проханням погодити премію за вересень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №372/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №182/01-04 від 23.10.2025 року з проханням погодити премію до професфйного свята - День працівника соціальної сфери за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмір посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №373/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №182/01-04 від 23.10.2025 року з проханням погодити премію до професфйного свята - День працівника соціальної сфери за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмір посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №374/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №204/01-04 від 24.11.2025 року з проханням погодити премію за листопад 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №375/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №204/01-04 від 24.11.2025 року з проханням погодити премію за листопад 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №376/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №220/01-04 від 18.12.2025 року з проханням погодити премію за грудень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №377/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №220/01-04 від 18.12.2025 року з проханням погодити премію за грудень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №378/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №110/01-04 від 12.06.2024 року з проханням виплатити премію за червень 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №379/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №110/01-04 від 12.06.2024 року з проханням виплатити премію за червень 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №380/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №190/01-04 від 15.07.2024 року з проханням виплатити у липні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №381/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №190/01-04 від 15.07.2024 року з проханням виплатити у липні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №382/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №201/01-04 від 14.08.2024 року з проханням виплатити у серпні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №383/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №201/01-04 від 14.08.2024 року з проханням виплатити у серпні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №384/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №228/01-04 від 16.09.2024 року з проханням виплатити у вересні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №385/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №228/01-04 від 16.09.2024 року з проханням виплатити у вересні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №386/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №266/01-04 від 14.10.2024 року з проханням виплатити у жовтні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №387/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №266/01-04 від 14.10.2024 року з проханням виплатити у жовтні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №388/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №288/01-04 від 13.11.2024 року з проханням виплатити у листопаді 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №389/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №288/01-04 від 13.11.2024 року з проханням виплатити у листопаді 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №390/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №306/01-04 від 13.12.2024 року з проханням виплатити у грудні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №391/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №306/01-04 від 13.12.2024 року з проханням виплатити у грудні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №392/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №010/01-04 від 16.01.2025 року з проханням виплатити у січні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №393/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №010/01-04 від 16.01.2025 року з проханням виплатити у січні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №394/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №24/01-04 від 13.02.2025 року з проханням виплатити у лютому 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №395/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №24/01-04 від 13.02.2025 року з проханням виплатити у лютому 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №396/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №48/01-04 від 14.03.2025 року з проханням виплатити у березні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №397/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №48/01-04 від 14.03.2025 року з проханням виплатити у березні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №398/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №69/01-04 від 14.04.2025 року з проханням виплатити у квітні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №399/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №69/01-04 від 14.04.2025 року з проханням виплатити у квітні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №400/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №83/01-04 від 13.05.2025 року з проханням виплатити у травні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №402/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №103/01-04 від 16.06.2025 року з проханням виплатити у червні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №401/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №83/01-04 від 13.05.2025 року з проханням виплатити у травні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №403/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №103/01-04 від 16.06.2025 року з проханням погодити у червні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №404/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №116/01-04 від 11.07.2025 року з проханням погодити у липні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №405/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №116/01-04 від 11.07.2025 року з проханням погодити у липні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №406/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №138/01-04 від 13.08.2025 року з проханням погодити у серпні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №407/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №138/01-04 від 13.08.2025 року з проханням погодити у серпні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №408/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №156/01-04 від 12.09.2025 року з проханням погодити у вересні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №409/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №156/01-04 від 12.09.2025 року з проханням погодити у вересні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №410/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №181/01-04 від 15.10.2025 року з проханням погодити у жовтні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №411/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №181/01-04 від 15.10.2025 року з проханням погодити у жовтні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №412/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №195/01-04 від 14.11.2025 року з проханням погодити у листопаді 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №413/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №195/01-04 від 14.11.2025 року з проханням погодити у листопаді 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №414/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №217 від 12.12.2025 року з проханням погодити у грудні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №415/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №217 від 12.12.2025 року з проханням погодити у грудні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №416/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №34/01-04 від 12.02.2026 року з проханням погодити у лютому 2026 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до протоколу №417/2026 про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №34/01-04 від 12.02.2026 року з проханням погодити у лютому 2026 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Прокурор в судовому засіданні просив визнати ОСОБА_1 , винною в скоєнні даних адміністративних правопорушеннь та піддати адміністративному стягненню.
ОСОБА_1 та її представник в судове засідання не з`явилися, але згідно письмової заяви остання вину у вчинених адміністративних правопорушеннях визнає повністю та просить проводити судовий розгляд у її відсутність та відсутність її представника.
Суд враховуючи положення ст. 38 КУпАП щодо строків накладення адміністративних стягнень та позицію викладену в письмовій заяві ОСОБА_1 щодо визнання вини у вчинених адміністративних правопорушеннях повністю, вважає за можливе проводити розгляд справи у відсутність ОСОБА_1 та її представника з метою забаезпечення своєчасності розгляду справи та своєчасності накладення адміністративного стягнення.
Суд, заслухавши думку прокурора, всебічно та об`єктивно дослідивши матеріали провадження, відповідно до вимог ст. 280 КУпАП, дійшов наступних висновків.
Відповідно до ст. 7 КУпАП, ніхто не може бути підданий заходу впливу у зв`язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності. Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності з законом. Додержання вимог закону при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення забезпечується систематичним контролем з боку вищестоящих органів і посадових осіб, правом оскарження, іншими встановленими законом способами.
Статтею 280 КУпАП, передбачено що орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до вимог статті 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Відповідно до ст. ст. 251, 252 КУпАП орган (посадова особа) оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на всебічному, повному і об`єктивному дослідженні всіх обставин справи в їх сукупності, керуючись законом і правосвідомістю. Доказами в справі про адміністративне правопорушення є будь - які фактичні дані, на основі яких у визначеному законом порядку орган (посадова особа) встановлює наявність чи відсутність адміністративного правопорушення, винність даної особи в його вчиненні та інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Згідно ст. 68 Конституції України кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
Відповідно до ч. 1 ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції»: правопорушення, пов`язане з корупцією - діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно - правову відповідальність.
Згідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» ОСОБА_1 , є суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією.
Диспозицією ч. 1 ст. 172-7 КУпАП передбачена відповідальність за неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів.
Диспозицією ч. 2 ст. 172-7 КУпАП передбачена відповідальність за вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №346/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №111/01-04 від 24.06.2024 року з проханням виплатити премію за червень 2024 року в конкретному розмірі 2396,25 грн., тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №347/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів під час підписання листа №111/01-04 від 24.06.2024 року з проханням виплатити премію за червень 2024 року в конкретному розмірі 2396,25 грн., тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №348/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №211/01-04 від 20.08.2024 року з проханням виплатити премію за серпень 2024 року в конкретному розмірі посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №349/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №211/01-04 від 20.08.2024 року з проханням виплатити премію за серпень 2024 року в конкретному розмірі посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №350/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №246/01-04 від 20.09.2024 року з проханням виплатити премію за вересень 2024 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №351/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписанням листа №246/01-04 від 20.09.2024 року з проханням виплатити премію за вересень 2024 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №352/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №282/01-04 від 01.11.2024 року з проханням виплатити за рахунок економічного фонду заробітної плати премію до професійного свята - День працівника соціальної сфери в конкретному розмірі 100% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №353/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №282/01-04 від 01.11.2024 року з проханням виплатити премію до професійного свята - Дня працівника соціальної сфери в конкретному розмірі 100% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №354/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №267/01-04 від 17.12.2024 року з проханням виплатити премію за грудень 2024 року в конкретному розмірі посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №355/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №267/01-04 від 17.12.2024 року з проханням виплатити премію за грудень 2024 року в конкретному розмірі посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №356/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №18/01-04 від 21.01.2024 року з проханням погодити премію за січень 2025 року в конкретному розмірі 2878,50 грн., тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №357/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №18/01-04 від 21.01.2025 року з проханням погодити премію за січень 2025 року в конкретному розмірі 2875,50 грн., тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №358/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №29/01-04 від 20.02.2025 року з проханням погодити премію за лютий 2025 року в конкретному розмірі 30%, посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №359/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №29/01-04 від 20.02.2025 року з проханням погодити премію за лютий 2025 року в конкретному розмірі 30% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №360/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №59/01-04 від 20.03.2025 року з проханням погодити премію за березень 2025 року в конкретному розмірі 30% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №361/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №59/01-04 від 20.03.2025 року з проханням погодити премію за березень 2025 року в конкретному розмірі 30% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №362/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №71/01-04 від 18.04.2025 року з проханням погодити премію за квітень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №363/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №71/01-04 від 18.04.2025 року з проханням погодити премію за квітень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №364/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №86/01-04 від 20.05.2025 року з проханням погодити премію за травень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №365/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа№86/01-04 від 20.05.2025 року з проханням погодити премію за травень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №366/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №107/01-04 від 23.06.2025 року з проханням погодити премію за червень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №367/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №107/01-04 від 23.06.2025 року з проханням погодити премію за червень 2025 року в конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №368/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №142/01-04 від 20.08.2025 року з проханням погодити премію за серпень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №369/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №142/01-04 від 20.08.2025 року з проханням погодити премію за серпень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №370/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №162/01-04 від 22.09.2025 року з проханням погодити премію за вересень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №371/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №162/01-04 від 22.09.2025 року з проханням погодити премію за вересень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №372/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №182/01-04 від 23.10.2025 року з проханням погодити премію до професфйного свята - День працівника соціальної сфери за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмір посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №373/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №182/01-04 від 23.10.2025 року з проханням погодити премію до професфйного свята - День працівника соціальної сфери за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмір посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №374/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №204/01-04 від 24.11.2025 року з проханням погодити премію за листопад 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №375/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №204/01-04 від 24.11.2025 року з проханням погодити премію за листопад 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколів про адміністративне правопорушення №376/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №220/01-04 від 18.12.2025 року з проханням погодити премію за грудень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №377/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №220/01-04 від 18.12.2025 року з проханням погодити премію за грудень 2025 року за рахунок економії фонду заробітної плати в конкретному розмірі 110% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №378/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №110/01-04 від 12.06.2024 року з проханням виплатити премію за червень 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №379/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №110/01-04 від 12.06.2024 року з проханням виплатити премію за червень 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №380/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №190/01-04 від 15.07.2024 року з проханням виплатити у липні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №381/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №190/01-04 від 15.07.2024 року з проханням виплатити у липні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №382/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №201/01-04 від 14.08.2024 року з проханням виплатити у серпні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №383/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №201/01-04 від 14.08.2024 року з проханням виплатити у серпні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №384/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №228/01-04 від 16.09.2024 року з проханням виплатити у вересні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №385/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №228/01-04 від 16.09.2024 року з проханням виплатити у вересні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №386/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №266/01-04 від 14.10.2024 року з проханням виплатити у жовтні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №387/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №266/01-04 від 14.10.2024 року з проханням виплатити у жовтні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №388/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №288/01-04 від 13.11.2024 року з проханням виплатити у листопаді 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №389/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №288/01-04 від 13.11.2024 року з проханням виплатити у листопаді 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №390/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №306/01-04 від 13.12.2024 року з проханням виплатити у грудні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №391/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №306/01-04 від 13.12.2024 року з проханням виплатити у грудні 2024 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №392/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №010/01-04 від 16.01.2025 року з проханням виплатити у січні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №393/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №010/01-04 від 16.01.2025 року з проханням виплатити у січні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №394/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №24/01-04 від 13.02.2025 року з проханням виплатити у лютому 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №395/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №24/01-04 від 13.02.2025 року з проханням виплатити у лютому 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №396/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №48/01-04 від 14.03.2025 року з проханням виплатити у березні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №397/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №48/01-04 від 14.03.2025 року з проханням виплатити у березні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №398/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №69/01-04 від 14.04.2025 року з проханням виплатити у квітні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №399/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №69/01-04 від 14.04.2025 року з проханням виплатити у квітні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №400/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №83/01-04 від 13.05.2025 року з проханням виплатити у травні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №402/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №103/01-04 від 16.06.2025 року з проханням виплатити у червні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №401/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №83/01-04 від 13.05.2025 року з проханням виплатити у травні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №403/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №103/01-04 від 16.06.2025 року з проханням погодити у червні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №404/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №116/01-04 від 11.07.2025 року з проханням погодити у липні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №405/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №116/01-04 від 11.07.2025 року з проханням погодити у липні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №406/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №138/01-04 від 13.08.2025 року з проханням погодити у серпні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №407/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №138/01-04 від 13.08.2025 року з проханням погодити у серпні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №408/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №156/01-04 від 12.09.2025 року з проханням погодити у вересні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №409/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №156/01-04 від 12.09.2025 року з проханням погодити у вересні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №410/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №181/01-04 від 15.10.2025 року з проханням погодити у жовтні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №411/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №181/01-04 від 15.10.2025 року з проханням погодити у жовтні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №412/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №195/01-04 від 14.11.2025 року з проханням погодити у листопаді 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №413/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №195/01-04 від 14.11.2025 року з проханням погодити у листопаді 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №414/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №217 від 12.12.2025 року з проханням погодити у грудні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №415/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №217 від 12.12.2025 року з проханням погодити у грудні 2025 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №416/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону не повідомила належним чином про наявність у неї реального конфлікту інтересів зумовленого підписанням листа №34/01-04 від 12.02.2026 року з проханням погодити у лютому 2026 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1 ст. 172-7 КУпАП.
Так, відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення №417/2026 від 05.05.2026 року, пов`язане з корупцією ОСОБА_1 , будучи директором Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» Черкаської області та відповідно до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. З Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією в порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону вчинила дії в умовах реального конфлікту інтересів під час підписання листа №34/01-04 від 12.02.2026 року з проханням погодити у лютому 2026 року надбавку за складність та напруженість у роботі у конкретному розмірі 50% посадового окладу, тобто собі особисто, що стало підставою для видання розпорядження Маньківської селищної ради Черкаської області «Про преміювання директора Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Суб`єктивна сторона даного правопорушення характеризується виключно умисною формою вини.
Виходячи зі змісту диспозиції ст. 172-7 КУпАП та п. 2 примітки до цієї статті, порушення вимог стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів можуть полягати:
- у неповідомленні особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів - наявної суперечності між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що впливає на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень або на вчинення чи невчинення дій під час виконання вказаних повноважень (ч. 1 ст. 172-7 КУпАП);
- у вчиненні дій чи прийнятті рішень в умовах реального конфлікту інтересів, тобто за наявності суперечності між приватним інтересом особи та її службовими чи представницькими повноваженнями, що вплинуло на об`єктивність або неупередженість вчинення таких дій, або прийняття таких рішень (ч. 2 ст. 172-7 КУпАП).
Аналіз вказаних норм свідчить, що склад правопорушення за ч. ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП є формальним, а обов`язковим елементом його суб`єктивної сторони є умисна дія, тобто умисне неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів, а також умисне вчинення дій чи прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
В даному випадку, ОСОБА_1 , інкримінується вчинення нею адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, яке є адміністративним правопорушенням, пов`язаним з корупцією.
Відповідно до ст. 1 Закону України «Про запобігання корупції» правопорушення, пов`язане з корупцією, є діяння, що не містить ознак корупції, але порушує встановлені цим Законом вимоги, заборони та обмеження, вчинене особою, зазначеною у частині першій статті 3 цього Закону, за яке законом встановлено кримінальну, адміністративну, дисциплінарну та/або цивільно-правову відповідальність.
При цьому, відповідно до ст. 1 цього Закону в частині визначення понять, реальний конфлікт інтересів - суперечність між приватним інтересом особи та її службовим чи представницькими повноваженнями, що впливає на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, або на вчинення чи невчинення дій під час виконання зазначених повноважень.
Таким чином, конфлікт інтересів можливий за наявності двох важливих умов: 1) суперечності між приватними інтересами особи та її службовими повноваженнями; 2) наявність реальної чи потенційної можливості конфлікту негативно вплинути на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, а також на вчинення чи невчинення дій під час виконання наданих особі службових повноважень. Тобто конфлікт інтересів може мати місце лише тоді, коли зазначені суперечності між приватними інтересами особи та її службовими повноваженнями вже фактично вплинула на об`єктивність або неупередженість прийняття рішення (вчинення або невчинення дій), а також тоді коли вона потенційно може вплинути на них.
Так, вирішуючи питання про наявність в діях особи складу адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 172-7 КУпАП, для встановлення наявності факту прийняття рішення, вчинення чи невчинення дії в умовах реального конфлікту інтересів та розмежування реального і потенційного конфлікту інтересів, а також для кваліфікації рішення як такого, що прийняте в умовах реального конфлікту інтересів, має бути встановлено наявність обов`язкової сукупності таких юридичних фактів, встановлення яких має бути відображено як в протоколі про адміністративне правопорушення, так і в постанові суду: 1) наявність у правопорушника факту приватного інтересу, який має бути чітко сформульований (артикульований) та визначений; 2) наявність факту суперечності між приватним інтересом і службовими чи представницькими повноваженнями із зазначенням того, в чому саме ця суперечність знаходить свій вияв або вплив на прийняття рішення; 3) наявність повноважень на прийняття рішення; 4) наявність факту реального впливу суперечності між приватним та службовим чи представницьким інтересом на об`єктивність або неупередженість рішення.
Згідно з ст. 28 Закону, особи, зазначені у п. п. 1, 2 ч. 1 ст. 3 цього Закону, зобов`язані не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів, вживати заходів щодо недопущення виникнення реального, потенційного конфлікту інтересів та повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно.
Вина ОСОБА_1 , у вчиненні зазначених адміністративних правопорушень, підтверджується наявними в матеріалах справи доказами, а саме: даними, які містяться в протоколах про адміністративне правопорушення, пов`язаних з корупцією за номерами з№346/2026 по №417/2026 від 05.05.2026 року, копією повідомлення, відповідь на запит №12/01-04, копією списку працівників КУ «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» станом на 16.01.2026, копією розпорядження №10-ОС Маньківської селищної ради Черкаської області, копією посадової інструкції директора КУ «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» ОСОБА_1 , копією рішення №4-2/VІІІ від 11.01.2021 року Маньківської селищної ради, копією рішення №50-23/VІІІ від 06.03.2025 року Маньківської селищної ради, копієжю статуту КУ «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», копією виписки з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань Комунальної Установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», копією наказу №18-1/02-07 від 10.03.2025 року КУ «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради», копією положення про преміювання працівників комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Маньківської селищної ради» на 2025 рік, копією відповіді на запит №11/01-04 від 16.01.2026 року, копією відповіді на запит №111/01-04 від 24.06.2024 року, копією розпорядження Маньківської селищної ради №119-к від 24.06.2024 року, копією повідомлення №211/01-04 від 20.08.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №168-к від 20.08.2024 року, копією повідомлення №246/01-04 від 20.09.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №188-к від 20.09.2024 року, копією повідомлення №282/01-04 від 01.11.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №214-к від 01.11.2024 року, копією повідомлення №267/01-04 від 17.12.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №250-к від 17.12.2024 року, копією повідомлення №18/01-04 від 21.01.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №14-к від 21.01.2025 року, копією повідомлення №29/01-04 від 20.02.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №36-к від 20.02.2025 року, копією повідомлення №59/01-04 від 20.03.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №57-к від 20.03.2025 року, копією повідомлення №71/01-04 від 18.04.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №82-к від 18.04.2025 року, копією повідомлення №86/01-04 від 20.05.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №103-к від 20.05.2025 року, копією повідомлення №107/01-04 від 23.06.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №138-к від 23.06.2025 року, копією повідомлення №142/01-04 від 20.08.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №224-к від 20.08.2025 року, копією повідомлення №162/01-04 від 22.09.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №244-к від 22.09.2025 року, копією повідомлення №182/01-04 від 23.10.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №268-к від 23.10.2025 року, копією повідомлення №204/01-04 від 24.11.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №289-к від 24.11.2025 року, копією повідомлення №220/01-04 від 18.12.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №304-к від 18.12.2025 року, копією інформації ДСР НПУ №33090-2026 від 17.03.2026, копією інформації ДСР НПУ №36085-2026 від 24.03.2026, копією відповіді на запит №33090-2026 від 17.03.2026, копією відповіді на запит №36085-2026 від 24.03.2026, копією повідомлення №110/01-04 від 12.06.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №109-к від 13.06.2024 року, копією повідомлення №190/01-04 від 15.07.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №140-к від 15.07.2024 року, копією повідомлення №201/01-04 від 14.08.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №162-к від 15.08.2024 року, копією повідомлення №228/01-04 від 16.09.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №179-к від 16.09.2024 року, копією повідомлення №266/01-04 від 14.10.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №199-к від 14.10.2024 року, копією повідомлення №288/01-04 від 13.11.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №221-к від 13.11.2024 року, копією повідомлення №306/01-04 від 13.12.2024, копією розпорядження Маньківської селищної ради №244-к від 13.12.2024 року, копією повідомлення №010/01-04 від 16.01.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №7-к від 16.01.2025 року, копією повідомлення №24/01-04 від 13.02.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №27-к від 13.02.2025 року, копією повідомлення №48/01-04 від 14.03.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №52-к від 14.03.2025 року, копією повідомлення №69/01-04 від 14.04.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №71-к від 14.04.2025 року, копією повідомлення №83/01-04 від 13.05.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №95-к від 13.05.2025 року, копією повідомлення №103/01-04 від 16.06.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №126-к від 16.06.2025 року, копією повідомлення №116/01-04 від 11.07.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №170-к від 11.07.2025 року, копією повідомлення №138/01-04 від 13.08.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №216-к від 13.08.2025 року, копією повідомлення №156/01-04 від 12.09.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №238-к від 12.09.2025 року, копією повідомлення №181/01-04 від 15.10.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №261-к від 16.10.2025 року, копією повідомлення №195/01-04 від 14.11.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №276-к від 14.11.2025 року, копією повідомлення №217 від 12.12.2025, копією розпорядження Маньківської селищної ради №301-к від 12.12.2025 року, копією повідомлення №34/01-04 від 12.02.2026, копією розпорядження Маньківської селищної ради №18-к від 12.02.2026 року, копією наказу №308/519 від 05.10.2005 року Міністерства праці та соціальної політики України Міністерства охорони здоров`я України.
Таким чином, факт вчинення ОСОБА_1 , вказаних у протоколах про адміністративне правопорушення, знайшов своє підтвердження, а у суду не виникло сумнівів щодо наявності в діях ОСОБА_1 , складу адміністративних правопорушеннь, передбачених ч. 1 ст. 172-7 КУпАП та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП, оскільки остання в судове засідання будь - яких допустимих та належних доказів про спростування доказів, які наявні у справі, не надавала.
При накладенні стягнення за адміністративні правопорушення у відповідності до вимог ст. 33 КУпАП враховуються характер вчинененого правопорушення, особа порушника, ступінь її вини, майновий стан, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність.
Обставини, що пом`якшують відповідальність та обставин, що обтяжують відповідальність за адміністративне правопорушення, не встановлено.
Аналізуючи викладене необхідно застосувати до ОСОБА_1 , за вчинення зазначених адміністративних правопорушеннь, із застосуванням положень ч. 2 ст. 36 КУпАП, такий вид адміністративного стягнення як штраф в межах санкції ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
У відповідності до вимог ст. 40-1 КУпАП у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення у провадженні по справі про адміністративне правопорушення особою, на яку накладено таке стягнення, сплачується судовий збір. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір» №3674-VI від 08.07.2011 року (із наступними змінами).
На підставі вищенаведеного та керуючись ст. ст. 9, 23, 33-35, 36, 172-6, 221, 276, 277, 283, 284 КУпАП, суд, -
П О С Т А Н О В И В :
ОСОБА_1 визнати винною в скоєнні правопорушення передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, ч. 2 ст. 172-7 КУпАП та у відповідності до ч. 2 ст. 36 КУпАП піддати адміністративному стягненню у вигляді штрафу в розмірі двохсот неоподатковуваних мінімумів доходів громадян в сумі 3400 грн. (три тисячі чотириста гривень) 00 копійок, (отримувач коштів ГУК у Черк.обл./тг смт.Маньк/21081100, код за ЄДРПОУ 37930566, банк отримувача казначейство України (ел.адм.подат.), рахунок отримувача UA348999980313030106000023743, код класифікації доходів бюджету 21081100), на користь держави.
Постанова є обов`язковою для виконання державними і громадськими органами, підприємствами, установами, організаціями, посадовими особами і громадянами.
У разі несплати ОСОБА_1 штрафу не пізніше як через 15 (п`ятнадцять) днів з дня вручення їй постанови про накладення штрафу, а в разі оскарження такої постанови - не пізніше як через 15 (п`ятнадцять) днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення згідно ст. 307 КУпАП, відповідно до ч. 2 ст. 308 КУпАП, у порядку примусового виконання постанови стягнути з ОСОБА_1 и подвійний розмір штрафу, а саме 6800 грн. (шість тисяч вісімсот гривень) 00 копійок.
У разі несплати правопорушником штрафу у зазначений строк постанова про накладення штрафу надсилається для примусового виконання до відділу виконавчої служби за місцем проживання порушника, роботи або за місцезнаходженням його майна в порядку, встановленому законом.
Стягнути з ОСОБА_1 в дохід держави судовий збір у сумі 665 грн., (шістсот шістдесят п`ять гривень) 60 копійок на рахунок (IBAN) UA 908999980313111256000026001 (Отримувач коштів ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, Код за ЄДРПОУ 37993783, Банк отримувача Казначейство України (ЕАП), МФО 899998, Код класифікації доходів бюджету 22030106).
Постанова може бути оскаржена до Черкаського апеляційного суду.
Скаргу на постанову у справі, може бути подано протягом 10 (десяти) днів з дня винесення постанови, через Маньківський районний суд Черкаської області.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги, якщо скаргу про апеляційне оскарження, не було подано.
СуддяІ.Д.Калієвський