Єдиний державний реєстр судових рішень
Віньковецький районний суд Хмельницької області
Справа № 670/255/26
Провадження № 2/670/290/26
УХВАЛА
02 липня 2026 року селище Віньківці
Віньковецький районний суд Хмельницької області в складі:
головуючого судді Голуба О.Є.
за участю секретаря судового засідання Сікорської В.О.
позивач не з`явився
третя особа приватний нотаріус Макаренко Т.Г. не з`явилася
третя особа ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області не з`явився
третя особа ТОВ «ЛАНИ ВІНЬКОВЕЧЧИНИ» не з`явився
третя особа ДП «Центр ДЗК» не з`явився
розглянувши в підготовчому засіданні в порядку загального позовного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Віньковецької селищної ради Хмельницької області, треті особи: приватний нотаріус Хмельницького районного нотаріального округу Макаренко Тетяна Геннадіївна, Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, державне підприємство «Центр державного земельного кадастру», товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАНИ ВІНЬКОВЕЧЧИНИ», про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування та скасування державної реєстрації права власності,
ВСТАНОВИВ:
До Віньковецького районного суду Хмельницької області надійшла позовна заява ОСОБА_1 до Віньковецької селищної ради Хмельницької області, треті особи: приватний нотаріус Хмельницького районного нотаріального округу Макаренко Тетяна Геннадіївна, Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування та скасування державної реєстрації права власності, в якій позивач просить:
- визнати за ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , місце проживання та реєстрації: АДРЕСА_1 , право власності на земельну ділянку площею 2,1753 га, з кадастровим номером 6820681500:03:002:0129, з цільовим призначенням для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, яка розташована на території Говорівського старостинського округу, Віньковецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області (колишньої Говорівської сільської ради, Віньковецького району, Хмельницької області), яка належала ОСОБА_2 , 1936 р.н., на підставі Державного акту на право серії ЯД № 017678 від 14.11.2007, зареєстрованого в Книзі реєстрації державних актів на право власності на землю та право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 010774900076, у порядку спадкування.
- скасувати в Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень запис про державну права власності № 59408841 від 07.04.2025 на земельну ділянку площею 2,1753 га, з кадастровим номером 6820681500:03:002:0129, цільове призначення якої для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, що розташована на території Говорівського старостинського округу, Віньковецької селищної ради Хмельницького району Хмельницької області (колишньої Говорівської сільської ради, Віньковецького району, Хмельницької області).
Ухвалою суду від 08.04.2026 позовну заяву залишено без руху та надано позивачу десятиденний строк з дня вручення ухвали для усунення недоліків позовної заяви.
На виконання ухвали про залишення позовної заяви без руху, у встановлений судом строк, до суду надійшла заява позивача про усунення недоліків позовної заяви.
Ухвалою суду від 04.05.2026 зазначену позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, розгляд якої постановлено здійснювати за правилами загального позовного провадження. Призначено підготовче засідання на 26.05.2026 о 14 годині.
Ухвалою суду від 04.05.2026 зазначену позовну заяву прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі, розгляд якої постановлено здійснювати за правилами загального позовного провадження. Призначено підготовче засідання на 26.05.2026 о 14 годині.
26.05.2026 підготовче засідання відкладено на 11.06.2026 о 13 годині у зв`язку із перебуванням головуючого у нарадчій кімнаті у кримінальному провадженні.
Ухвалою суду від 11.06.2026 залучено до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору ДП «Центр державного земельного кадастру» та ТОВ «ЛАНИ ВІНЬКОВЕЧЧИНИ».
Учасники судового процесу в підготовче засідання, призначене на 11 годину 02 липня 2026 року не з`явилися, про розгляд справи повідомлялися належним чином.
Позивач ОСОБА_1 в підготовче засідання не з`явилася, 22.05.2026 та 10.06.2026 подала до суду заяву про розгляд справи за відсутності позивача, так як здійснює догляд за своєю матір`ю, яка потребує постійного стороннього догляду, позовні вимоги підтримує в повному обсязі, просить задовольнити.
Представник відповідача Лужняк В.О. в підготовче засідання не з`явився, 11.06.2026 подав до суду відзив на позовну заяву, в якому зазначив, що Віньковецька селищна рада вважає, що при перенесенні відомостей з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру було невірно перенесений кадастровий номер (можливо була допущена технічна помилка). Реєстрація земельної ділянки кадастровий номер 6820681500:03:002:0129 селищною радою здійснювалась у порядку обліку невитребуваних земельних часток (паїв) відповідно до статті 13 Закону України «Про порядок виділення в натурі (на місцевості) земельних ділянок власникам земельних часток (паїв)». Крім того, на підставі рішення Віньковецької селищної ради №1-22ЗП-16/2021 від 22.12.2021 підписано договір оренди з ТОВ «ЛАНИ ВІНЬКОВЕЧЧИНИ» на 7 років, або до моменту реєстрації права власності на орендовану земельну ділянку іншою особою та отримання власником витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності. Згідно з статтею 79-1 ЗК України формування земельної ділянки полягає у визначенні земельної ділянки як об`єкта цивільних прав. Формування земельної ділянки передбачає визначення її площі, меж та внесення інформації про неї до Державного земельного кадастру. Сформовані земельні ділянки підлягають державній реєстрації у Державному земельному кадастрі. Земельна ділянка вважається сформованою з моменту присвоєння їй кадастрового номера. Відповідно до статті 202 ЗК України державна реєстрація земельних ділянок здійснюється у Державному земельному кадастрі в порядку, встановленому Законом. Якщо позивачка просить скасувати запис про державну реєстрацію на земельну ділянку площею 2,1753 га з кадастровим номером 6820681500:03:002:0129, то і паралельно потрібно скасувати запис про державну реєстрацію на земельну ділянку площею 2,18 га з кадастровим номером 6820681500:03:002:0024. Віньковецька селищна рада вважає, що потрібно виправити помилку допущену у відомостях Державного земельного кадастру, відповідно до ст. 37 Закону України «Про державний земельний кадастр», а не змінювати кадастровий номер у Державному акті. Відтак просить у задоволенні позовних вимог громадянки ОСОБА_1 до Віньковецької селищної ради просить відмовити, справу розглядати без участі представника селищної ради.
Третя особа приватний нотаріус Макаренко Т.Г. в підготовче засідання не з`явилася, 01.07.2026 подала до суду заяву про розгляд цивільної справи без її участі, у вирішенні справи покладається на думку суду.
Представник третьої особи ГУ Держгеокадастру в Хмельницькій області в підготовче засідання не з`явився, 22.05.2026 подала до суду пояснення третьої особи щодо позову, де зазначила, що згідно з інформацією Державного земельного кадастру встановлено, що земельна ділянка з кадастровим номером 6820681500:03:002:0024, зазначена у вищезазначеному державному акті, не відповідає конфігурації межам та місцю розташування земельної ділянки, яка фактично належала ОСОБА_2 . Разом з тим, у Державному земельному кадастрі наявна земельна ділянка з кадастровим номером 6820681500:03:002:0129, яка відповідає конфігурації та місцю розташуванню земельної ділянки зазначеної у Державному акті серії ЯД № 017678 від 14.11.2007. Таким чином, під час перенесення з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру в автоматизованому порядку після 01.01.2013 року допущено технічну помилку щодо просторового відображення земельної ділянки, а саме земельну ділянку перенесено до ДЗК із невірною конфігурацією та невідповідністю її фактичному місцю розташування відповідно до Державного акта серії ЯД № 017678 від 14.11.2007. До вступу 01.01.2013 року в дію Закону України «Про Державний земельний кадастр» обов`язок ведення Державного реєстру земель покладався виключно на Державне підприємство «Центр Державного земельного кадастру» та його територіальні органи шляхом внесення записів до бази даних Державного реєстру земель та вчинення записів у відповідних книгах реєстрації. Перенесення відомостей з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру здійснювалося операторами ДП «Центру державного земельного кадастру». Разом з тим, Головному управлінню Держгеокадастру у Хмельницькій області причини невірного перенесення - невідомі, оскільки перенесення здійснювалось в автоматизованому порядку працівниками іншої юридичної особи. При вирішенні справи просить врахувати подані пояснення.
Також 16.06.2026 позивач ОСОБА_1 подала до суду відповідь на відзив відповідача, в якому звертала увагу суду, що даний відзив подано з порушенням строків та порядку подання відзиву на позовну заяву, передбаченою ст. 178 ЦПК України. Також зазначила, що твердження, які викладені у ньому є безпідставними, необґрунтованими та такими, що не спростовують моїх доводів з огляду на наступне. Так, хибним та не коректним вважає твердження відповідача з приводу того, що потрібно виправити помилку допущену у відомостях Державного земельного кадастру, а не змінювати кадастровий номер у Державному акті. 02.03.2026 вона звернулася до представників Держгеокадастру у Хмельницькій області щодо неможливості оформлення документів у порядку спадкування на земельну ділянку площею 2,18 га, кадастровий номер 6820681500:03:002:0024 (що зазначений в державному акті), яка належала її батькові ОСОБА_2 , щоб вони виправили помилку у відомостях Державного земельного кадастру. У зв`язку з чим, їй було надано інформацію з відділу № 1 Управління забезпечення реалізації державної політики у сфері земельних відносин ГУ Держгеокадастру у Хмельницькій області від 06.03.2026 за № 349/291-26, (дана інформація долучена до матеріалів позову) в якій зазначено, що кадастровий номер 6820681500:03:002:0024, зазначений у Державному акті на право власності на земельну ділянку серії ЯД №017678 від 14.11.2007 не відповідає конфігурації (межам) земельної ділянки. Водночас у Державному земельному кадастрі наявний кадастровий номер 6820681500:03:002:0129, який відповідає конфігурації та місцю розташування зазначеної земельної ділянки відповідно до вищевказаного Державного акту. Додатково повідомила, що внести будь-які відомості до Державного земельного кадастру технічно не можливо у зв`язку з тим, що 19.09.2024 зареєстровано договір про встановлення сервітуту Акціонерного товариства «Хмельницькобленерго», строк дії якого безстроковий.
Відповідно до інформації з Державного реєстру речових прав на земельну ділянку з кадастровий номер 6820681500:03:002:0129 встановлено, що 19.09.2024 між АТ «Хмельницькобленерго» та Віньковецькою селищною радою був укладений договір про встановлення сервітуту, внесено запис про державну реєстрацію іншого речового права за № 59408942 від 07.04.2025.
Зазначає, що враховуючи вищевикладену відповідь відділу № 1 Головного управління Держгеокадастру у Хмельницькій області та неодноразове безпосереднє спілкування з працівниками Держгеокадастру, вийти з даної ситуації шляхом виправлення помилки допущеної у відомостях Державного земельного кадастру, на жаль, технічно не можливо, у зв`язку з тим, що даний договір сервітуту не дає можливості внести відповідні зміни і таким чином, вирішити зазначену ситуацію.
Звертає суду увагу, що селищна рада зазначила у відзиві на позов, що при перенесені відомостей з Державного реєстру земель до Державного земельного кадастру було невірно перенесений кадастровий номер (можливо була технічна помилка), але селищна рада не знала про допущенні помилки і діяла згідно чинного законодавства. При цьому, селищна рада просить суд відмовити у задоволенні позовних вимог до неї. Однак вона не погоджується з таким твердженням відповідача, оскільки через технічні помилки, які були допущенні посадовими та службовими особами органів влади позивача як законного спадкоємця неправомірно позбавляють права власності на земельну ділянку. Таким чином вважає, що позиції відповідача у справі є безпідставними, необґрунтованими та такими, що не можуть бути підставою для відмови у задоволенні її позовних вимог.
Представник третьої особи ТОВ «ЛАНИ ВІНЬКОВЕЧЧИНИ» Пшибельська Л.С. в підготовче засідання не з`явилася, 22.06.2026 подала до суду письмову заяву, в якій просила розгляд справи проводити за відсутності представника товариства, при вирішенні спору покладається на думку суду.
Представник третьої особи ДП «Центр ДЗК» Ніколаєнко Н.О. в підготовче засідання не з`явилася, 01.07.2026 в електронній формі через електронний кабінет подала до суду заяву про розгляд справи за відсутності представника третьої особи. Також подала письмові пояснення у справі де зазначила, що з 01.01.2011 ДП «Центр ДЗК» передано функції з державної реєстрації земельних ділянок територіальним органам Держкомзему України (правонаступник - Держгеокадастр) відповідно до Постанови від 09.09.2009 № 1021 (втрата чинності 01.01.2013). 01.01.2013 державна реєстрація земельних ділянок здійснюється у Державному земельному кадастрі відповідно до вимог Закону України «Про Державний земельний кадастр». Відомості з Державного реєстру земель, ведення якого здійснювалося до 01.01.2013, були перенесені до Державного земельного кадастру в автоматизованому порядку на виконання вимог абзацу першого пункту 4 2 Розділу VII «Прикінцеві та перехідні положення» Закону України «Про Державний земельний кадастр», яким встановлено, що у разі якщо земельні ділянки, обмеження (обтяження) у їх використанні зареєстровані до набрання чинності цим Законом у Державному реєстрі земель, відомості про такі земельні ділянки, обмеження (обтяження) підлягають перенесенню до Державного земельного кадастру в автоматизованому порядку, без подання заяв про це їх власниками, користувачами та без стягнення плати за таке перенесення. Будь-які дії ДП «Центр ДЗК» мали виключно технічний характер. Відповідно до вимог Закону України «Про Державний земельний кадастр», Порядку ведення Державного земельного кадастру, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.10.2012 № 1051, яка набрала чинності одночасно з набранням чинності Законом України «Про Державний земельний кадастр» (далі Порядок від 17.10.2012 № 1051), внесення відомостей до Державного земельного кадастру, здійснення державної реєстрації земельних ділянок, обмежень у їх використанні, скасування такої реєстрації, формування поземельних книг на земельні ділянки, внесення записів до них, забезпечення їх зберігання, присвоєння кадастрових номерів земельним ділянкам належать до повноважень державних кадастрових реєстраторів Держгеокадастру та державних кадастрових реєстраторів його територіальних органів.
ДП «Центр ДЗК» входить до сфери управління Держгеокадастру та є адміністратором Державного земельного кадастру, який виконує виключно технічні функції із забезпечення функціонування та розвитку Державного земельного кадастру, а саме: здійснює заходи із створення та супроводження програмного забезпечення Державного земельного кадастру, відповідає за технічне і технологічне забезпечення, збереження та збереження та захист відомостей, що містяться у Державному земельному кадастрі (частина третя статті 6 Закону України «Про Державний земельний кадастр» та пункт 1 наказу Державної служби України з питань геодезії, картографії та кадастру від 28.01.2016 № 36 «Про визначення адміністратора Державного земельного кадастру»). При цьому третя особа ДП «Центр ДЗК» не має доступу до Державного земельного кадастру, не наділений повноваженнями щодо внесення відомостей та надання будь-якої інформації з Державного земельного кадастру. Внесення відомостей про земельні ділянки до державного реєстру земель та подальше ведення Державного земельного кадастру здійснювалося відповідно до законодавства, чинного на момент вчинення відповідних дій.
Відповідно до статті 37 Закону України «Про Державний земельний кадастр» помилки у відомостях Державного земельного кадастру, у тому числі технічні та інші помилки, підлягають виправленню у порядку, визначеному законодавством. Отже, у разі виявлення невідповідностей у відомостях про земельну ділянку, зокрема щодо її конфігурації, координат поворотних точок меж або графічного відображення, законодавством передбачено процедуру виправлення помилок у відомостях Державного земельного кадастру.
Виправлення відомостей щодо конфігурації земельної ділянки є процедурою усунення невідповідностей між відомостями Державного земельного кадастру та документацією, яка є підставою для їх внесення, або документацією із землеустрою. Таке виправлення не є формуванням нової земельної ділянки, не змінює її правового режиму та саме по собі не породжує, не змінює і не припиняє речових прав на земельну ділянку. Такі виправлення спрямовані на забезпечення достовірності кадастрових даних та приведення їх у відповідність до документації, яка є підставою для внесення відомостей до кадастру. При цьому факт виправлення помилки не свідчить про незаконність первинно внесених відомостей, оскільки необхідність такого виправлення може бути зумовлена виявленням технічних неточностей, особливостями перенесення даних з попередніх реєстрів, уточненням координат або іншими обставинами, передбаченими законодавством. На момент здійснення реєстраційних дій структурні підрозділи ДП «Центр ДЗК» діяли відповідно до законодавства, чинного на той час, та на підставі документів, поданих для проведення державної реєстрації земельної ділянки. Слід враховувати, що значна кількість відомостей про земельні ділянки була внесена до автоматизованої системи Державного земельного кадастру шляхом перенесення інформації з попередніх реєстрів та баз даних, створених у різні періоди із застосуванням різних програмних комплексів, картографічних матеріалів, систем координат та вимог законодавства, чинного на той час. У зв`язку з цим під час подальшого ведення Державного земельного кадастру могли виявлятися розбіжності щодо координат поворотних точок, конфігурації або графічного відображення земельних ділянок. Сам по собі факт виявлення та виправлення такої невідповідності не свідчить про незаконність дій посадових осіб, які здійснювали ведення державного реєстру земель, а навпаки є реалізацією передбаченого законом механізму забезпечення достовірності відомостей Державного земельного кадастру.
Крім того, відповідно до Порядку від 17.10.2012 № 1051 виправлення помилок здійснюється лише за наявності визначених законом підстав та відповідних документів, а внесення змін до відомостей кадастру не допускається довільно або без належного документального підтвердження. Таким чином, ДП «Центр ДЗК» вважає, що виправлення помилки щодо конфігурації земельної ділянки є передбаченою законодавством процедурою забезпечення достовірності відомостей Державного земельного кадастру і саме по собі не може бути підставою для висновку про порушення прав позивача протиправність дій органу, який здійснював ведення Державного земельного кадастру.
Водночас звертала увагу суду, що підприємство не є стороною спірних матеріальних правовідносин щодо набуття, переходу чи припинення права власності на спірну земельну ділянку, не приймало рішень про передачу земельної ділянки у власність, не видавало Державного акта на право власності на земельну ділянку серії ЯД № 017678, зареєстрованого в Книзі записів реєстрації державних актів на право власності на землю та на право постійного користування землею, договорів оренди землі за № 010774900076 з кадастровим номером 6820681500:03:002:0024 та не здійснювало державної реєстрації речових прав на нерухоме майно відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень». На момент виникнення спірних правовідносин структурні підрозділи ДП «Центр ДЗК» здійснювали ведення державного реєстру земель відомостей до нього виключно в межах повноважень, визначених законодавством, на підставі документів, поданих уповноваженими органами та особами. Просить врахувати дані пояснення, заперечення та доводи при вирішенні справи.
Оскільки сторони в підготовче засідання не з`явилися, фіксування судового процесу за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснювалося відповідно до ч. 2 ст.247 ЦПК України.
Оглянувши матеріали справи, подані заяви та клопотання, суд дійшов такого висновку.
Відповідно до положень частин першої та другої статті 2 ЦПК України завданнями цивільного судочинства є справедливий, неупереджений та своєчасний розгляд і вирішення цивільних справ з метою ефективного захисту порушених, невизнаних або оспорюваних прав, свобод чи інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб, інтересів держави. Суд та учасники судового процесу зобов`язані керуватися завданнями цивільного судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.
Відповідно до ч. 1 ст. 189 ЦПК України, одним із завдань підготовчого провадження є зокрема остаточне визначення предмета спору та характеру спірних правовідносин, позовних вимог та складу учасників судового процесу.
Суд та учасники судового процесу зобов`язані керуватися завданнями цивільного судочинства, яке превалює над будь-якими іншими міркуваннями в судовому процесі.
Згідно п. 19 ч. 2 ст. 197 ЦПК України, здійснює інші дії, необхідні для забезпечення правильного і своєчасного розгляду справи по суті.
Велика Палата Верховного Суду в постанові від 17 квітня 2018 року у справі №523/9076/16-ц (провадження № 14-61цс18) вказала, що визначення відповідачів, предмета та підстав спору є правом позивача, натомість встановлення належності відповідачів й обґрунтованості позову обов`язком суду, який виконується під час розгляду справи.
Відповідно до п. 4 ч. 2 ст.197 ЦПК України, у підготовчому засіданні суд вирішує питання про вступ у справу інших осіб, заміну неналежного відповідача, залучення співвідповідача, об`єднання справ і роз`єднання позовних вимог, прийняття зустрічного позову, якщо ці питання не були вирішені раніше.
Відповідно до норми ч. 3, 6, 7 ст. 53 ЦПК України, якщо суд при вирішенні питання про відкриття провадження у справі або при підготовці справи до розгляду встановить, що рішення суду може вплинути на права та обов`язки осіб, що не є стороною у справі, суд залучає таких осіб до участі у справі як третіх осіб, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору. Треті особи, які не заявляють самостійних вимог, мають процесуальні права і обов`язки, встановлені ст. 43 цього Кодексу. Вступ у справу третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, не тягне за собою розгляду справи спочатку.
Водночас у постанові від 26 червня 2019 року у справі № 910/17792/17 (провадження № 12-280гс18) Велика Палата Верховного Суду зазначила, що підставою для вступу (залучення) в судовий процес третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог на предмет спору, є її заінтересованість у результатах вирішення спору ймовірність виникнення у майбутньому в неї права на позов або пред`явлення до неї позовних вимог зі сторони позивача чи відповідача.
Згідно ч. 1 ст. 53 ЦПК України треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, можуть вступити у справу на стороні позивача або відповідача до закінчення підготовчого провадження у справі або до початку першого судового засідання, якщо справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження, у разі коли рішення у справі може вплинути на їхні права або обов`язки щодо однієї зі сторін. Їх може бути залучено до участі у справі також за заявою учасників справи.
Враховуючи наведене вище, суд дійшов висновку, що до участі в розгляді справи в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору слід залучити АТ «Хмельницькобленерго», оскільки рішення у даній справі в майбутньому може вплинути на його права та обов`язки.
Відповідно до п. 2 ч. 2 ст. 198 ЦПК України суд відкладає підготовче засідання в межах визначеного цим Кодексом строку підготовчого провадження у випадках залучення до участі або вступу у справу третьої особи, заміни неналежного відповідача, залучення співвідповідача.
Керуючись ст. 53, 197, 198, 260-261 ЦПК України, суд
ПОСТАНОВИВ:
Залучити до участі у справі в якості третьої особи, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору акціонерне товариство «Хмельницькобленерго» (адреса місцезнаходження: 29018, Хмельницька область, м. Хмельницький, вул. Храновського, буд. 11А, ЄДРПОУ 22767506).
Копію ухвали та копію позовної заяви з додатками направити третій особі.
Роз`яснити третій особі, яка не заявляє самостійних вимог щодо предмета спору, що згідно ч. 6 ст. 53 ЦПК України, вона має права та обов`язки, визначені у статті 43 цього Кодексу та відповідно до ст. 192 ЦПК України право подати протягом десяти днів, з дня отримання копії ухвали письмові пояснення щодо позову або відзиву, в яких слід викласти свої аргументи і міркування на підтримку або заперечення проти позову.
Докази надсилання вищезазначених пояснень учасникам справи надати суду.
Підготовче засідання в цивільній справі за позовом ОСОБА_1 до Віньковецької селищної ради Хмельницької області, треті особи: приватний нотаріус Хмельницького районного нотаріального округу Макаренко Тетяна Геннадіївна, Головне управління Держгеокадастру у Хмельницькій області, державне підприємство «Центр державного земельного кадастру», товариство з обмеженою відповідальністю «ЛАНИ ВІНЬКОВЕЧЧИНИ», про визнання права власності на земельну ділянку у порядку спадкування та скасування державної реєстрації права власності, відкласти на 23.07.2026 о 13 год 00 хв.
У підготовче засідання викликати учасників справи.
Учасники справи мають право брати участь у судовому засіданні в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду.
Про участь у справі в режимі відеоконференції поза межами приміщення суду учасник справи подає заяву не пізніше ніж за п`ять днів до судового засідання. Копія заяви в той самий строк надсилається іншим учасникам справи.
Інформацію щодо даної справи учасники справи можуть отримати на офіційному вебпорталі судової влади України за вебадресою: https://court.gov.ua/sud2202/gromadyanam/spisok/.
Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання та оскарженню не підлягає.
Суддя О.Є. Голуб