Ухвала суду № 137872357, 29.06.2026, Святошинський районний суд міста Києва

Дата ухвалення
29.06.2026
Номер справи
759/16199/26
Номер документу
137872357
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 759/16199/26

У Х В А Л А

іменем України

"29" червня 2026 р.

Слідчий суддя Святошинського районного суду міста Києва ОСОБА_1 ,

за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 ,

прокурора ОСОБА_3 ,

представників власників майна - адвокатів ОСОБА_4 , ОСОБА_5 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м.Києві заяву/клопотання подану адвокатом ОСОБА_4 в інтересах власника майна - ОСОБА_6 про скасування арешту майна накладеного згідно до ухвали Святошинського районного суду м.Києва від 19.10.2022 р. у справі №759/13801/22, -

ВСТАНОВИВ:

08.06.2026 р. адвокат ОСОБА_4 через систему «Електронний суд» звернулась до суду з заявою/клопотанням в інтересах власника майна - ОСОБА_6 про скасування арешту майна накладеного згідно до ухвали Святошинського районного суду м.Києва від 19.10.2022 р. у справі №759/13801/22.

В обгрунтування заявлених вимог вказуючи на те, що ухвалою слідчого судді Святошинського районного суду м. Києва від 19.10.2022 р. задоволено клопотання начальника відділу Київської обласної прокуратури про накладення арешту на майно у кримінальному провадженні № 12021111230000288 від 08.04.2021, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 189, ч. 4 ст. 190 і ст. 356 КК України. Накладено арешт на майно, визнане речовими доказами у кримінальному провадженні № 12021111230000288, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 08.04.2021, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 189, ч. 4 ст.190 і ст. 356 КК України, а саме на земельні ділянки:

- з кадастровим номером 3223186800:05:005:0116, площею 0,02 га, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:003:0074, площею 1.6417 га, розташована за адресою: Киіївська область Обухівський район с. Романків, вулиця Лісова, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0067, площею 0.7776 га, розташована за адресою: Киіївська область Обухівський район с. Підгірці, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0065, площею 0.0555 га, розташована за адресою: Київська область Обухівський район с. Підгірці, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:003:0141, площею 5.3247 га, розташована за адресою: Киіївська область Обухівський район с. Романків, вулиця Лісова, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:005:0099, площею 0.4148 га, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:010:0066, площею 0.0713 га, розташована за адресою: Київська область Обухівськиий район с. Підгірці, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0048, площею 0.1384 га, розташована за адресою: Киіївська область Обухівський район с. Підгірці, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:010:0060, площею 0.2166 га, що належить на праві власності ОСОБА_6 ;

- з кадастровим номером 3223186800:05:005:0107, площею 0.1105 га, що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186800:05:009:0116, площею 1.5666 га, що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0061, площею 0.1484 га, що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186800:05:009:0098, площею 0.0427 га, , що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186800:05:009:0113, що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186800:05:009:0115, площею 1.0503 га, що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0076 , площею 0.3159 га, що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0074, площею 0.4199 га, що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186801:02:015:0029, площею 0.25 га, що належить на праві власності ОСОБА_6

- з кадастровим номером 3223186803:02:015:0036, площею 0.4395 га, що належить на праві власності ОСОБА_6 .

Вказаною ухвалою заборонено Міністерству юстиції України, Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України, територіальним органам Міністерства юстиції України та їх структурним підрозділам, нотаріусам України, іншим суб`єктам державної реєстрації прав, державним реєстраторам здійснювати проведення державної реєстрації будь-яких прав та/або обтяжень, а також вносити зміни щодо державної реєстрації будь-яких прав та/або обтяжень стосовно вищевказаних земельних ділянок та заборонено проведення будь-яких підготовчих, будівельних робіт (у тому числі влаштування будь-яких засобів обмеження руху), а також робіт пов`язаних з порушенням об`єктів благоустрою на вищевказаних земельних ділянках.

На обґрунтування клопотання представник заявник зазначила, що розслідування в кримінальному провадженні здійснюється більше п`яти років. Арешт на земельні ділянки, зберігається майже чотири роки. За цей час не відбулось жодного допиту власників заарештованих земельних ділянок. Жодній особі не повідомлено про підозру. Також зазначає, що земельні ділянки були набуті добросовісно - на підставі нотаріально посвідчених договорів купівлі-продажу в 2015 році, укладених із банком (АТ «ТАСКОМБАНК»). Тобто право власності на ці земельні ділянки було набуте на законних підставах шляхом їх придбання у попереднього власника за нотаріально посвідченими договорами купівлі-продажу та зареєстровані в державних реєстрах. Ніяких судових спорів (з 2015 року - дати придбання земельних ділянок) до теперішнього часу щодо договорів, від АТ «Таскомбанк» або інших осіб не було. Відповідно до ст. 204 ЦК України правочин є правомірним, якщо його недійсність прямо не встановлена законом або якщо він не визнаний судом недійсним, а матеріали кримінального провадження не містять даних, які б давали розумні підстави вважати, що земельні ділянки є об`єктом вчинення кримінально протиправних дій. Вважає, що такий ступінь втручання у права і свободи власника такого майна не виправдовує потребам досудового розслідування, і порушує при вказаних обставинах справедливий баланс між інтересами власника майна, гарантованими законом і завданням цього кримінального провадження. Враховуючи наведене, просили заяву задовольнити.

В судовому засіданні представник власника ОСОБА_6 , повністю підтримала клопотання та просила його задовольнити, вказуючи на обставини зазначені в клопотанні.

Представник власника ТОВ «Долина Ленд» - ОСОБА_5 , повністю підтримав клопотання та просив його задовольнити.

Прокурор в судовому засіданні просив відмовити в задоволенні клопотання, вказуючи на те, що досудове розслідування в даному кримінальному провадженні триває, необхідність в існуванні вказаного арешту існує, посилався на та, що в провадженні на даний час триває проведення експертизи по справі та зазначив, що відсутня можливість надати суду матеріали кримінального провадження так як вони були направлені для проведення експертизи до експертної установи.

Заслухавши думку представників власників майна, думку прокурора, дослідивши матеріали, перевіривши доводи клопотання, слідчий суддя приходить до висновку, що клопотання представника ОСОБА_6 - адвоката ОСОБА_4 підлягає задоволенню, з наступних підстав.

Як встановлено в судовому засіданні та вбачається з наданих слідчому судді матеріалів, відділом розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Київській області, який розташований за адресою: м. Київ, вул. Святошинська, 2-А, здійснюється досудове розслідування кримінального провадження № 12021111230000288 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 189, ч. 3 ст. 240 ч. 4 ст. 190 (чинна до 11.08.2023) та ст. 356 КК, внесеного до ЄРДР 08.04.2021 слідчими Обухівського РУП ГУНП в Київській області.

У ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_7 , залучивши до злочинної діяльності ОСОБА_6 , ОСОБА_8 , ОСОБА_9 і ОСОБА_10 , використовуючи ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД», ТОВ «СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «СОНЯЧНА», ТОВ «СЕРВІСНА КОМПАНІЯ «ДОЛИНА», ТОВ «АГЕНСТВО БЕЗПЕКИ «ДОЛИНА», ТОВ «ІНСАМ МЕРЕЖІ» і ТОВ «БІЛ-ОБСТ», примушують власників житлових будинків, розташованих на території котеджного містечка з умовною назвою «Сонячна долина», розташованого за адресою: вул. Лісова у селі Романків Обухівського району Київської області, до укладення фіктивних договорів про надання мешканцям послуг з водопостачання та водовідведення, газопостачання, електропостачання, послуг з охорони та обслуговування території шляхом введення в оману, шантажу, погроз, завдання шкоди майну потерпілих.

Вказані особи, усвідомлюючи відсутність введених в установленому законодавством порядку інженерних мереж та комунікацій, та фактично здійснюючи їх використання для забезпечення надання комунальних послуг, які у відповідності до закону не мають права надавати у зв?язку із відсутністю відповідних дозвільних документів, продовжують вчиняти протиправні діяння на території вищевказаного котеджного містечка. Вказані особи шахрайським шляхом заволодівають грошовими коштами, спричиняючи мешканцям котеджного містечка матеріальну шкоду. Вчиняють блокування під`їзних доріг до будинків мешканців котеджного містечка. Вчиняють пошкодження мереж, що ведуть до будинків, встановлюють засоби для обмеження дорожнього руху. Примушують мешканців будинків до укладення незаконних договорів, створюючи умови для заволодіння грошовими коштами.

Дороги, тротуари, централізовані мережі та комунікації, до яких приєднані житлові будинки по АДРЕСА_1 , збудовано за кошти інвесторів - власників житлових будинків. У зв?язку із тим, що будівництво вказаних доріг, мереж та комунікацій здійснювалося за спільні кошти інвесторів - новозбудовані об`єкти інфраструктури, а саме дороги, місця загального користування, мережі та комунікації мали бути передані забудовником котеджного містечка ТОВ «САС АРХ БУД» на баланс органу місцевого самоврядування, або у власність органу місцевого самоуправління.

Дороги та розташовані уздовж них об`єкти інфраструктури згідно містобудівної документації - Плану зонування території села Романків Обухівського району Київської області, затвердженого рішенням № 5.58. VII, 58-ї сесії сьомого скликання Підгірцівської сільської ради Обухівського району Київської області від 23.05.2019 та розміщеного на офіційному сайті Підгірцівського старостинського округу, відносяться до Зони транспортної інфраструктури населеного пункту ТР-2 «Зони території вулиць, майданів (в межах червоних ліній).

У кримінальному провадженні визнано речовими доказами земельні ділянки загального користування, власниками яких є ТОВ «Долина Ленд» і ОСОБА_6 , які перебувають в управлінні ТОВ «СК «Сонячна» і ТОВ «СК «Долина», а саме земельні ділянки із кадастровими номерами: 3223186800:05:005:0116, 3223186800:05:003:0074, 3223186800:05:004:0067, 3223186800:05:004:0065, 3223186800:05:003:0141, 3223186800:05:005:0099, 3223186800:05:010:0066, 3223186800:05:004:0048, 3223186800:05:010:0060, 3223186800:05:005:0107, 3223186800:05:009:0116, 3223186800:05:004:0061, 3223186800:05:009:0098, 3223186800:05:009:0113, 3223186800:05:009:0115, 3223186800:05:004:0076. 3223186800:05:004:0074, 3223186801:02:015:0029, 3223186803:02:015:0036, 3223186800:05:010:0061, 3223186800:05:004:0064, 3223180500:06:017:0060, 3223180500:06:017:0061, 3223180500:06:017:0063, 3223180500:06:017:0028, 3223180500:06:017:0025, 3223180500:06:017:0067, 3223180500:06:017:0031, 3223180500:06:017:0023, 3223180501:06:017:0030.

У провадженні визнано потерпілими власників приватних домоволодінь (мешканців) в «Котеджному містечку Сонячна Долина» та Обслуговуючий кооператив «Котеджне містечко Сонячна Долина».

Слідчим суддею Святошинського районного суду м. Києва 19.10.2022 року накладено арешт на вказані земельні ділянки, з метою заборони їх відчуження, здійснення на них будівельних робіт та благоустрою.

Також слід зазначити, що в кримінальному провадженні №12021111230000288 від 08.04.2021, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 189, ч. 4 ст. 190, ст. 356 КК України вже неодноразово накладався арешт на інженерні мережі (комунікації) та інженерні споруди, який був скасований в апеляційному порядку ухвалами від 12.06.2025 та 22.04.2026 року та 18.06ю2026 року.

Таким чином, станом на час розгляду вказаного клопотання, досудове розслідування у кримінальному провадженні №12021111230000288 від 08.04.2021 триває понад п`ять років. Незважаючи на такий значний проміжок часу, прокурором не надано суду жодних доказів, які б підтверджували необхідність подальшого обмеження права власності власників майна.

Встановлено, що у кримінальному провадженні №12021111230000288 від 08.04.2021, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 189, ч. 4 ст. 190, ст. 356 КК України, станом на 22.04.2026 року жодній особі не повідомлено про підозру.

Сам по собі факт існування кримінального провадження не може бути достатньою підставою для тривалого обмеження конституційного права власності. Арешт майна є винятковим заходом забезпечення кримінального провадження, який допускається лише за умови існування конкретних, належним чином доведених ризиків та лише протягом часу, коли таке втручання є об`єктивно необхідним.

Стаття 41 Конституції України закріплює положення про те, що кожен має право володіти, користуватися і розпоряджатися своєю власністю, результатами своєї інтелектуальної, творчої діяльності. Ніхто не може бути протиправно позбавлений права власності. Право приватної власності є непорушним.

Як свідчить практика Європейського суду з прав людини (далі ЄСПЛ), найчастіше втручання в право власності фізичних та юридичних осіб відбувається з боку державних органів, зокрема, органів виконавчої влади, іноді органів законодавчої й судової влади, шляхом прийняття законодавчих актів чи при винесенні незаконного рішення суду, тоді як ст.1 Першого Протоколу до Європейської конвенції з прав людини забороняє будь-яке невиправдане втручання державних органів.

Практика ЄСПЛ визначає, що стаття 1 Протоколу 1, яка спрямована на захист особи (юридичної особи) від будь-якого посягання держави на право володіти своїм майном, також зобов`язує державу вживати необхідні заходи, спрямовані на захист права власності (рішення по справі «Броньовський (Broniowski) проти Польші» від 22.06.2004р.).

У своїх висновках ЄСПЛ неодноразово нагадував, що перша та найважливіша вимога статті 1 Протоколу 1 полягає в тому, що будь-яке втручання публічної влади в право на мирне володіння майном має бути законним: друге речення п. 1 дозволяє позбавлення власності лише «на умовах, передбачених законом», а п. 2 визначає, що держави мають право здійснювати контроль за користуванням майном шляхом введення в дію «законів». Більше того, верховенство права, один з фундаментальних принципів демократичного суспільства, є наскрізним принципом усіх статей конвенції (рішення у справах «Амюр проти Франції», «Колишній король Греції та інші проти Греції» та «Малама проти Греції»).

Згідно ч. 1 ст. 174 КПК України підозрюваний, обвинувачений, їх захисник, законний представник, інший власник або володілець майна, які не були присутні при розгляді питання про арешт майна, мають право заявити клопотання про скасування арешту майна повністю або частково. Таке клопотання під час досудового розслідування розглядається слідчим суддею, а під час судового провадження - судом. Арешт майна також може бути скасовано повністю чи частково ухвалою слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження за клопотанням підозрюваного, обвинуваченого, їх захисника чи законного представника, іншого власника або володільця майна, якщо вони доведуть, що в подальшому застосуванні цього заходу відпала потреба або арешт накладено необґрунтовано.

Слідчим суддею встановлено, що з моменту накладення арешту на вказане майно пройшло понад 4 роки, що фактично протягом тривалого часу позбавляє власника майна гарантованого йому ст. 41 Конституції України права.

У рішеннях ЄСПЛ у справах «Амюр проти Франції», «Колишній король Греції та інші проти Греції», «Малама проти Греції», «Україна-Тюмень проти України», «Спорронг та Льонрот проти Швеції» констатовано, що перша та найважливіша вимога ст. 1 Першого протоколу до Європейської конвенції з прав людини полягає в тому, що будь-яке втручання публічної влади в право на мирне володіння майном має бути законним: друге речення першого пункту дозволяє позбавлення власності лише «на умовах, передбачених законом», а другий пункт визнає, що держави мають право здійснювати контроль за користуванням майном через введення в дію «законів». Крім того, верховенство права, один із фундаментальних принципів демократичного суспільства, є наскрізним принципом усіх статей Конвенції. Також суд нагадує, що втручання в право на мирне володіння майном повинно бути здійснено з дотриманням «справедливого балансу» між вимогами загального інтересу суспільства та вимогами захисту основоположних прав особи. Зокрема, має існувати обґрунтоване пропорційне співвідношення між засобами, які застосовуються, та метою, якої прагнуть досягти через вжиття будь-якого заходу для позбавлення особи її власності.

Надані суду матеріали не містять даних, які б давали розумні підстави вважати, що земельні ділянки є об`єктом вчинення кримінально протиправних дій, як на це посилається прокурор. Навпаки придбання майна законним шляхом, укладення нотаріально посвідчених договорів купівлі-продажу, свідчить про добросовісність поведінки особи та відсутність у неї будь-яких протиправних дій під час набуття права власності. Така поведінка є послідовною, правомірною та такою, що повністю відповідає принципу правової визначеності, який є складовою верховенства права та гарантує особі передбачуваність правових наслідків її дій.

Водночас фактичне позбавлення власника можливості володіти, користуватися та розпоряджатися майном протягом понад п`яти років, за відсутності будь-яких належних та допустимих доказів протиправності набуття чи використання цього майна, свідчить про непропорційне втручання у право власності. Таке втручання покладає на особу надмірний індивідуальний тягар, що суперечить як Конституційним гарантіям права власності, так і практиці Європейського суду з прав людини щодо принципу справедливого балансу між інтересами суспільства та захистом прав особи.

За таких обставин подальше застосування арешту не відповідає вимогам необхідності та пропорційності. Воно перетворюється із заходу забезпечення кримінального провадження на фактичне безстрокове обмеження права власності без належного правового та доказового обґрунтування.

За таких обставин подальше збереження арешту не переслідує легітимної процесуальної мети, а є необґрунтованим втручанням у право власності, що порушує принцип розумності строків кримінального провадження, принцип пропорційності та справедливого балансу між інтересами держави і правами добросовісних власників майна.

Таким чином, враховуючи тривалість досудового розслідування, відсутність нових обставин, недоведеність існування будь-яких ризиків, передбачених кримінальним процесуальним законом, а також відсутність доказів необхідності подальшого втручання у право власності, арешт майна втратив свою процесуальну мету та підлягає скасуванню.

Керуючись ст 170, 174, 309, 372 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

Заяву/клопотання подану адвокатом ОСОБА_4 в інтересах власника майна - ОСОБА_6 про скасування арешту майна накладеного згідно до ухвали Святошинського районного суду м.Києва від 19.10.2022 р. у справі №759/13801/22 - задовольнити.

Скасувати арешт на майно, накладений відповідно до ухвали Святошинського районного суду м.Києва від 19.10.2022 р. у справі №759/13801/22, у кримінальному провадженні № 12021111230000288, відомості щодо якого внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 08.04.2021, за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 189, ч. 4 ст.190 і ст. 356 КК України, а саме на земельні ділянки:

- з кадастровим номером 3223186800:05:005:0116, площею 0,02 га, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:003:0074, площею 1.6417 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Романків, вулиця Лісова, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0067, площею 0.7776 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0065, площею 0.0555 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:003:0141, площею 5.3247 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Романків, вулиця Лісова, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:005:0099, площею 0.4148 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Романків, вулиця Лісова, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:010:0066, площею 0.0713 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0048, площею 0.1384 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:010:0060, площею 0.2166 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Романків, вул. Лісова, що належить на праві власності ОСОБА_6 ;

- з кадастровим номером 3223186800:05:005:0107, площею 0.1105 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ОСОБА_6 ;

- з кадастровим номером 3223186800:05:009:0116, площею 1.5666 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Романків, вул. Лісова, що належить на праві власності ТОВ «ДОЛИНА ЛЕНД» (ЄДРПОУ 44006897);

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0061, площею 0.1484 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ОСОБА_6 ;

- з кадастровим номером 3223186800:05:009:0098, площею 0.0427 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ОСОБА_6 ;

- з кадастровим номером 3223186800:05:009:0113, площею 0.0343 га, розташована за адресою: АДРЕСА_1 , що належить на праві власності ОСОБА_6 ;

- з кадастровим номером 3223186800:05:009:0115, площею 1.0503 га, розташована за адресою: АДРЕСА_1 , що належить на праві власності ОСОБА_6 ;

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0076 , площею 0.3159 га, розташована за адресою: АДРЕСА_1 , що належить на праві власності ОСОБА_6 .

- з кадастровим номером 3223186800:05:004:0074, площею 0.4199 га, розташована за адресою: АДРЕСА_1 , що належить на праві власності ОСОБА_6 .

- з кадастровим номером 3223186801:02:015:0029, площею 0.25 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ОСОБА_6 .

- з кадастровим номером 3223186803:02:015:0036, площею 0.4395 га, розташована за адресою: Киі?вська область Обухівськии? район с. Підгірці, що належить на праві власності ОСОБА_6 .

Скасувати заборону Міністерству юстиції України, Департаменту державної реєстрації Міністерства юстиції України, територіальним органам Міністерства юстиції України та їх структурним підрозділам, нотаріусам України, іншим суб`єктам державної реєстрації прав, державним реєстраторам здійснювати проведення державної реєстрації будь-яких прав та/або обтяжень, а також вносити зміни щодо державної реєстрації будь-яких прав та/або обтяжень стосовно вищевказаних земельних ділянок.

Скасувати заборону проведення будь-яких підготовчих, будівельних робіт (у тому числі влаштування будь-яких засобів обмеження руху), а також робіт пов`язаних з порушенням об`єктів благоустрою на вищевказаних земельних ділянках.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя: ОСОБА_1