Єдиний державний реєстр судових рішень
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"17" червня 2026 р. справа № 300/5448/25
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд у складі судді Скільського І.І., розглянувши в письмовому провадженні в приміщенні суду адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС в Івано-Франківській області до Державного підприємства «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» про стягнення податкового боргу у розмірі 9714951,76 грн,
ВСТАНОВИВ:
Головне управління Державної податкової служби в Івано-Франківській області (надалі - позивач, ГУ ДПС в Івано-Франківській області) звернулося до суду з адміністративним позовом до Державного підприємства «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» (надалі відповідач, ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)») про стягнення податкового боргу у сумі 9714951,76 грн.
Позовні вимоги мотивовані наявністю у відповідача, станом на дату звернення до суду, заборгованості перед бюджетом в загальному розмірі 9714951,76 грн, яка виникла внаслідок несплати узгодженої суми податкового зобов`язання по сплаті податку на додану вартість, податку з частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій, податку на прибуток підприємств, податку на доходи фізичних осіб з грошового забезпечення, податку на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами із доходів платника податку у вигляді заробітної плати, штрафних санкцій, пені, військового збору та адміністративних штрафів. Враховуючи те, що у встановлений законом строк та ігноруючи податкову вимогу, надіслану відповідачу, сума податкового боргу добровільно не сплачена, позивач просить позов задовольнити повністю та стягнути дану заборгованість.
Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду відкрито провадження в даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження (а.с.82-83).
Відповідач отримав копію ухвали суду про відкриття провадження в даній адміністративній справі, що підтверджується довідкою про доставку електронного листа (а.с.84). Заяв чи клопотань відповідач суду не подав, правом на подання відзиву на позов, у п`ятнадцятиденний строк з дня вручення ухвали про відкриття провадження у справі, не скористався. Також відповідачем не повідомлено суд про поважність причин ненадання такого відзиву.
Згідно з частиною 6 статті 162 Кодексу адміністративного судочинства України у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Розглянувши матеріали адміністративної справи в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, дослідивши і оцінивши докази, судом встановлено наступне.
ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)»відповідно до витягу з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань, знаходиться на податковому обліку в органах державної податкової служби (а.с.49-52).
Згідно ч.1 ст.67 Конституції України, кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Підпунктом 14.1.156. пункту 14.1. статті 14 Податкового кодексу України визначено, що податкове зобов`язання це сума коштів, яку платник податків, у тому числі податковий агент, повинен сплатити до відповідного бюджету як податок або збір на підставі, в порядку та строки, визначені податковим законодавством (у тому числі сума коштів, визначена платником податків у податковому векселі та не сплачена в установлений законом строк).
Відповідно до п.п.14.1.175 п.14.1 ст.14 Податкового кодексу України податковим боргом є сума грошового зобов`язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгодженого платником податків або узгодженого в порядку оскарження, але не сплаченого у встановлений цим Кодексом строк, а також пеня, нарахована на суму такого грошового зобов`язання.
Підпунктом 16.1.3. пункту 16.1. статті 16 Податкового кодексу України визначено, що платники податків і зборів зобов`язані подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.
Підпункт 16.1.4 п.16.1 ст.16 Податкового кодексу України визначає, що платник податків зобов`язаний сплачувати податки та збори в строки та в розмірах, передбачених податковим законодавством. Виконанням податкового обов`язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов`язань у встановлений податковим законодавством строк (п.38.1 ст.38 Кодексу).
Відповідно до п. 54.1 ст. 54 Податкового кодексу України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов`язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом.
У відповідності до пункту 202.1 статті 202 Податкового кодексу України звітним (податковим) періодом є один календарний місяць з урахуванням таких особливостей: а) якщо особа реєструється як платник податку з іншого дня, ніж перший день календарного місяця, першим звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається від дня такої реєстрації та закінчується останнім днем першого повного календарного місяця; б) якщо податкова реєстрація особи анулюється в інший день, ніж останній день календарного місяця, то останнім звітним (податковим) періодом є період, який розпочинається з першого дня такого місяця та закінчується днем такого анулювання.
Відповідно до пунктів 203.1 та 203.2 статті 203 Податкового кодексу України податкова декларація подається за базовий звітний (податковий) період, що дорівнює календарному місяцю, протягом 20 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.
Сума податкового зобов`язання, зазначена платником податку в поданій ним податковій декларації, підлягає сплаті протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пунктом 203.1 цієї статті для подання податкової декларації.
У відповідності до приписів п.56.11 ст.56 Податкового кодексу України податкове зобов`язання, самостійно визначене платником податків, не підлягає оскарженню.
Приписами пункту 57.1. статті 57 Податкового кодексу України визначено, що платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Судом встановлено, що ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» самостійно визначено суму грошового зобов`язання з податку на додану вартість згідно поданої до контролюючого органу податкової декларації з податку на додану вартість від 03.07.2024 за червень 2026 року в сумі 4238 грн (а.с.13-14).
Таким чином, самостійно визначене грошове зобов`язання відповідача з податку на додану вартість, є узгодженим з дня подання такої декларації.
Відповідно до підпункту 62.1.3. пункту 62.1 статті 62 Податкового кодексу України податковий контроль здійснюється шляхом перевірок та звірок відповідно до вимог цього Кодексу, а також перевірок щодо дотримання законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, у порядку, встановленому законами України, що регулюють відповідну сферу правовідносин.
Контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки (пункт 75.1 статті 75 Податкового кодексу України).
Підпунктом 75.1.1 пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України встановлено, що камеральною вважається перевірка, яка проводиться у приміщенні контролюючого органу виключно на підставі даних, зазначених у податкових деклараціях (розрахунках) платника податків та даних системи електронного адміністрування податку на додану вартість (даних центрального органу виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, в якому відкриваються рахунки платників у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, даних Єдиного реєстру податкових накладних та даних митних декларацій), а також даних Єдиного реєстру акцизних накладних та даних системи електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового, даних СОД РРО.
Документальною перевіркою вважається перевірка, предметом якої є своєчасність, достовірність, повнота нарахування та сплати усіх передбачених цим Кодексом податків та зборів, а також дотримання валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) та яка проводиться на підставі податкових декларацій (розрахунків), фінансової, статистичної та іншої звітності, регістрів податкового та бухгалтерського обліку, ведення яких передбачено законом, первинних документів, які використовуються в бухгалтерському та податковому обліку і пов`язані з нарахуванням і сплатою податків та зборів, виконанням вимог іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також отриманих в установленому законодавством порядку контролюючим органом документів та податкової інформації, у тому числі за результатами перевірок інших платників податків (підпункт 75.1.2 пункту 75.1 статті 75 Податкового кодексу України).
Так, контролюючим органом на підставі акта про результати камеральної перевірки щодо порушення правил (термінів) сплати (перерахування) податків, платежів, зборів №10837/09-19-04-07-15/08680135 від 05.06.2024 (а.с.5-7), прийнято податкове повідомлення-рішення від 10.06.2024 за №0/13970/0407 (а.с.8).
Вказаним податковим повідомленням-рішенням до відповідача застосовано штраф за платежем податок з частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій в розмірі 150,4 грн. Зазначене податкове повідомлення-рішення отримане представником відповідача 10.06.2024, що підтверджується його підписом (а.с.8).
Крім цього, Головним управлінням ДПС в Івано-Франківські області на підставі акта про результати камеральної перевірки щодо порушення правил (термінів) сплати (перерахування) податків, платежів, зборів №16556/09-19-04-07-14/08680135 від 18.09.2024 (а.с.15-17), прийнято податкове повідомлення-рішення від 03.10.2024 за №0/21245/0407 (а.с.18), яким до відповідача застосовано штраф за платежем податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів в розмірі 1222,50 грн. Вказане податкове повідомлення-рішення отримане представником відповідача 10.10.2024, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с.20).
Також, позивачем на підставі акта документальної позапланової виїзної перевірки податкового, валютного та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи №17119/09-19-07-05/08680135 від 27.09.2024 (а.с.33-37), прийнято податкові повідомлення-рішення від 29.10.2024 №023989/0705, №023958/0705, №023965/0705, №023976/0705, №023968/0705, №023971/0705, №024009/2408, №024002/2408, №024010/2408, №024005/2408, №023955/0705 (а.с.40-48, 53-54).
Податковими повідомленнями-рішеннями від 29.10.2024 №023989/0705, №023958/0705, №023965/0705, збільшено відповідачу податкові зобов`язання за платежем податок на додану вартість із вироблених в Україні товарів на 2084797 грн, за штрафними санкціями 521201 грн, та застосовано штрафи у сумі 2720 грн та 1139648 грн (а.с.40-42).
Як вбачається з податкових повідомлень-рішень від 29.10.2024 №023976/0705, №023968/0705, збільшено ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» податкові зобов`язання за платежем податок з частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій на 2732445 грн та застосовано штраф у сумі 3060 грн (а.с.43-44).
Згідно з податковим повідомленням-рішенням від 29.10.2024 за №023971/0705, збільшено відповідачу податкові зобов`язання за платежем податок на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності на 1668780 грн, за штрафними санкціями 417195 грн (а.с.45).
Крім цього, податковими повідомленнями-рішеннями від 29.10.2024 за №024009/2408, №024002/2408, збільшено ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» суму грошового зобов`язання з податків та зборів, пені з податку на доходи фізичних осіб на 33180,12 грн, 187957,57 грн та 6327,09 грн, за штрафними санкціями 18079,44 грн, 121332,04 грн та 8430,13 грн, пеню 2200,45 грн, 8769,06 грн та 589,12 грн (а.с.46-47, 53).
Як вбачається з податкового повідомлення-рішення від 29.10.2024 №024010/2408, до відповідача застосовано штраф за платежем податок на доходи фізичних осіб, що сплачується податковими агентами, із доходів платника податку у вигляді заробітної плати в розмірі 1020 гривень (а.с.48).
Податковим повідомленням-рішенням від 29.10.2024 №023955/0705 до ДП «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» застосовано штраф у сумі 1020 грн за платежем адміністративні штрафи та інші санкції (а.с.54).
Вищевказані податкові повідомлення-рішення отримані представником відповідача 05.11.2024, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення (а.с.38-39).
Також, контролюючим органом на підставі акта про результати камеральної перевірки щодо неподання/несвоєчасного подання податкової звітності №9985/09-19-04-07-15/08680135 від 22.05.2024 (а.с.55-56), прийнято податкове повідомлення-рішення від 24.05.2024 за №0/12660/0407 (а.с.57).
Вказаним податковим повідомленням-рішенням до відповідача застосовано штраф за платежем податок з частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій в розмірі 5100 грн (враховуючи часткове погашення сума до стягнення складає 1900 грн). Зазначене податкове повідомлення-рішення отримане представником відповідача 24.05.2024, що підтверджується його підписом (а.с.57).
Водночас, Головним управлінням ДПС в Івано-Франківській області на підставі акта про результати камеральної перевірки щодо неподання/несвоєчасного подання податкової звітності №9016/09-19-04-05/8680135 від 18.04.2025 (а.с.59-60), прийнято податкові повідомлення-рішення від 13.05.2025 за №0/13325/0405 та №013330/0405 (а.с.62, 64).
Такими податковими повідомленнями-рішеннями до відповідача застосовано штраф за платежами податок на прибуток підприємств і організацій, що перебувають у державній власності та податок з частини чистого прибутку (доходу) господарських організацій в розмірі 1020 грн та 1020 грн відповідно. Зазначені податкові повідомлення-рішення отримані представником відповідача 18.05.2025 та 13.05.2025 відповідно, що підтверджується його підписами (а.с.62, 64).
У відповідності до пункту 129.1. статті 129 Податкового кодексу України нарахування пені розпочинається: при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов`язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов`язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов`язання, визначеного за результатами перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов`язання, визначеного в податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом; при нарахуванні контролюючим органом за результатами перевірки податкового зобов`язання та/або іншого зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, у разі виявлення його заниження - на суму такого заниження, починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків цього зобов`язання за відповідний податковий (звітний) період, щодо якого виявлено заниження, та за весь період заниження (у тому числі за період адміністративного та/або судового оскарження); при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання. При виявленні контролюючим органом за результатами перевірки заниження податковим агентом податкового зобов`язання при нарахуванні (виплаті) оподатковуваного доходу на користь нерезидентів або інших платників податків та/або несвоєчасної сплати, несплати (неперерахування) податковим агентом утриманих (нарахованих) податків до або під час виплати оподатковуваного доходу на користь нерезидента або іншого платника податків - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати податковим агентом суми податкового зобов`язання, визначеного цим Кодексом; у випадку несвоєчасного повернення надміру/помилково сплачених платежів, а також несвоєчасного відшкодування сум податку на додану вартість - починаючи з першого дня, наступного за останнім днем граничного строку повернення таких коштів.
Пунктом 129.4. статті 129 Податкового кодексу України передбачено, що на суми грошового зобов`язання, визначеного підпунктом 129.1.1 пункту 129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені) та в інших випадках визначення пені відповідно до вимог цього Кодексу, якщо її розмір не встановлений, нараховується пеня за кожний календарний день прострочення сплати грошового зобов`язання, включаючи день погашення, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день. На суми заниження податкового зобов`язання, визначеного підпунктами 129.1.2 та 129.1.4 пункту 129.1 цієї статті, нараховується пеня за кожний календарний день заниження податкового зобов`язання, включаючи день настання строку погашення податкового зобов`язання, визначеного контролюючим органом, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день. На суми грошового зобов`язання, визначеного підпунктом 129.1.3 пункту 129.1 цієї статті (включаючи суму штрафних санкцій за їх наявності та без урахування суми пені), нараховується пеня за кожний календарний день прострочення його сплати, починаючи з 91 календарного дня, що настає за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання, включаючи день погашення, із розрахунку 100 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день. На суми несвоєчасно сплачених та/або несплачених (неперерахованих) податковим агентом визначених податкових зобов`язань відповідно до підпункту 129.1.4 пункту 129.1 цієї статті контролюючим органом нараховується пеня за кожний календарний день такої несплати (неперерахування), включаючи день погашення податкового зобов`язання, з розрахунку 120 відсотків річних облікової ставки Національного банку України, діючої на кожний такий день.
Згідно пункту 129.5. статті 129 Податкового кодексу України зазначений розмір пені застосовується щодо всіх платників та всіх видів податків, зборів та інших грошових зобов`язань, крім пені, яка нараховується за порушення строку розрахунку у сфері зовнішньоекономічної діяльності, що встановлюється відповідним законодавством.
Відповідно до пункту 131.1. статті 131 Податкового кодексу України нараховані контролюючим органом суми пені самостійно сплачуються платником податків.
Суми пені зараховуються до бюджетів, до яких згідно із законом зараховуються відповідні податки (пункту 131.3. статті 131 Податкового кодексу України).
Судом встановлено, що контролюючим органом нараховано відповідачу пеню в загальному розмірі 758208,47 грн., що підтверджується розрахунком пені та зворотнім боком облікових карток платника податків (а.с.21-30, 66-76).
Таким чином, загальна сума податкових зобов`язань, штрафних санкцій та пені нарахованих контролюючим органом складає 9714951,76 грн.
Згідно п. 59.1, 59.5 ст.59 Кодексу у разі коли платник податків не сплачує узгодженої суми грошового зобов`язання в установлені законодавством строки, орган державної податкової служби надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення рішення.
У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Як встановлено судом податковим органом надсилалися відповідачу податкові вимога форми «Ю1» від 19.10.2001 №1/55 на суму 5766,32 грн та форми «Ю2» від 29.11.2001 №2/455 на суму 6390,10 грн, які 25.10.2001 та 05.12.2001 отримані представником відповідача, що підтверджується його підписом. На час розгляду справи податкові вимоги є неоскарженими та невідкликаними (а.с.11-12).
При цьому податковий борг відповідача в загальному розмірі 9714951,76 грн, підтверджується податковою декларацією з податку на додану вартість від 03.07.2024, довідкою про борг від 29.07.2025, податковими вимогами форми «Ю1» від 19.10.2001 №1/55, форми «Ю2» від 29.11.2001 №2/455, інтегрованими картками платника податку та вищевказаними податковими повідомленнями-рішеннями.
Доказів, які б свідчили про погашення заборгованості, що є предметом стягнення або спростування її наявності, відповідачем суду не надано.
За таких обставин суд приходить до висновку, що відповідач зобов`язаний погасити податковий борг в загальній сумі 9714951,76 грн. Наявність такого обов`язку у відповідача є визначальною для вирішення вказаного спору, крім того, даний обов`язок забезпечується статтею 67 Конституції України.
Згідно підпункту 20.1.19. пункту 20.1 статті 20 Податкового кодексу України, контролюючі органи наділені, зокрема, правом застосовувати до платників податків передбачені законом фінансові (штрафні) санкції (штрафи) за порушення податкового чи іншого законодавства, контроль за додержанням якого покладено на контролюючі органи; стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми грошових зобов`язань та/або податкового боргу у випадках, порядку та розмірі, встановлених цим Кодексом та іншими законами України; стягувати суми недоїмки із сплати єдиного внеску; стягувати суми простроченої заборгованості суб`єктів господарювання перед державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) за кредитами (позиками), залученими державою (Автономною Республікою Крим чи територіальною громадою міста) або під державні (місцеві) гарантії, а також за кредитами із бюджету в порядку, визначеному цим Кодексом та іншими законами України.
Відповідно до пункту 95.1. статті 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Згідно пункту 95.3. статті 95 Податкового кодексу України стягнення коштів з рахунків/електронних гаманців платника податків у банках, небанківських надавачах платіжних послуг/емітентах електронних грошей, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих у центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.
Враховуючи вищевикладене, суд приходить до висновку, що позовні вимоги Головного управління ДПС в Івано-Франківській області про стягнення з Державного підприємства «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» податкового боргу у загальному розмірі 9714951,76 грн, є обґрунтованими, а позов таким що підлягає до задоволення.
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 241-246, 250, 255 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
позов задовольнити повністю.
Стягнути з рахунків у банках, що обслуговують Державне підприємство «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» (код ЄДРПОУ - 08680135) та за рахунок готівки, що йому належить в дохід бюджету податковий борг в розмірі 9714951 (дев`ять мільйонів сімсот чотирнадцять тисяч дев`ятсот п`ятдесят одна) гривня 76 копійок.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку. Відповідно до статей 255, 295, 297 Кодексу адміністративного судочинства України, апеляційна скарга на рішення суду подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції протягом тридцяти днів з дня складення рішення в повному обсязі.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його проголошення або складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Строк на апеляційне оскарження також може бути поновлений в разі його пропуску з інших поважних причин, крім випадків, визначених частиною другою статті 299 цього Кодексу.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
Учасники справи:
позивач - Головне управління ДПС в Івано-Франківській області (код ЄДРПОУ ВП 43968084, вул. Незалежності, 20, м. Івано-Франківськ, 76018),
відповідач Державне підприємство «Підприємство державної кримінально-виконавчої служби України (№41)» (код ЄДРПОУ 08680135, вул. Привокзальна, 30, с. Товмачик, Коломийський район, Івано-Франківська область, 78250).
Суддя /підпис/ Скільський І.І.