Єдиний державний реєстр судових рішень Справа № 405/1540/26
провадження № 1-кс/405/1718/26
УХВАЛА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
05.06.2026 м. Кропивницький
слідчий суддя Подільського районного суду міста Кропивницького ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в м. Кропивницькому клопотання старшого слідчого ВР ОТЗ СУ ГУНП в Кіровоградській області ОСОБА_3 у кримінальному провадженні внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань 23.10.2023 року № 72023110100000011, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України про тимчасовий доступ до речей і документів,
ВСТАНОВИВ:
старша слідча ВР ОТЗ СУ Головного управління Національної поліції в Кіровоградській області ОСОБА_3 звернулася до Подільського районного суду міста Кропивницького з вказаним клопотанням, в обґрунтування якого посилаючись на обставини кримінального провадження, клопотання просила задовольнити.
В призначений до розгляду день та час слідча в судове засідання не з`явилася, надала суду заяву, відповідно до якої просила розглянути клопотання без її участі.
Особа, у володінні якої знаходяться речі та документи у судове засідання викликалася належним чином, причини неявки невідомі.
Оскільки, згідно ч. 4 ст. 163 КПК України відсутність слідчого та особи у володіння, які перебувають документи не є перешкодою для розгляду клопотання, слідчий суддя визнав можливим розглянути клопотання за відсутності слідчої та представників ІНФОРМАЦІЯ_1 на підставі наявних доказів, відповідно до положення ст. 163 КПК України.
Відповідно до вимог ч. 4 ст. 107 КПК України, враховуючи неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, фіксування за допомогою технічних засобів судового розгляду не здійснювалося.
Дослідивши клопотання та додані до нього матеріали, слідчий суддя за своїм внутрішнім переконанням, яке ґрунтується на всебічному, повному й неупередженому дослідженні всіх обставин, керуючись законом, оцінивши кожний доказ з точки зору належності, допустимості, достовірності, а сукупність зібраних доказів - з точки зору достатності та взаємозв`язку для прийняття відповідного процесуального рішення, приходить до наступних висновків.
Слідчим суддею встановлено, що у провадженні відділу розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУНП в Кіровоградській області перебувають матеріали досудового розслідування, внесеного 23.10.2023 до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 72023110100000011 за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 5 ст. 191 КК України, відповідно до якого ОСОБА_4 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , відповідно до наказу № 3к від 03.07.2018 на підставі Протоколу № 01/07 Загальних зборів учасників ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_1 ) призначений на посаду директора Товариства з обмеженою відповідальністю « ІНФОРМАЦІЯ_3 » (далі ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 ») та від 04.07.2018 року приступив до виконання обов`язків директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » з повним посадовим окладом згідно зі штатним розкладом.
Статутом ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » затвердженим Загальними зборами учасників ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » №10/08 від 10.08.2023 передбачені наступні положення:
Відповідно до п. 1.1 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » створене у відповідності з Конституцією України, Цивільним та Господарським кодексами України, Законом України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю», іншими нормативними актами, що регламентують діяльність юридичних осіб, та Статутом.
Відповідно до п.2.1 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » товариство є підприємницьким товариством, самостійним господарюючим суб?єктом з правами юридичної особи.
Відповідно до п. 2.2 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » набуває прав юридичної особи з моменту його державної реєстрації.
Відповідно до п.2.3 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » є власником майна, переданого йому Учасниками, продукції, виробленої Товариством у результаті його фінансово-господарської діяльності, одержаних доходів, а також іншого майна, набутого на підставах, що не заборонені законом.
Відповідно до п.2.4 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » має круглу печатку, штампи, інші печатки та бланки зі своїм найменуванням, власний товарний знак, емблему та інші реквізити.
Відповідно до п.2.5 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » має самостійний баланс, банківські рахунки у національній та іноземній валюті.
Відповідно до п.2.6 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » здійснює володіння, користування та розпорядження своїм майном у відповідності з цілями своєї діяльності.
Відповідно до п.2.7 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » діє на принципах повного господарського розрахунку, самоокупності, самофінансування та самостійно відповідає за результати своєї діяльності та виконання своїх зобов?язань. Товариство відповідає за своїми зобов?язаннями всім закріпленим за ним майном, на яке відповідно до закону може бути звернено стягнення на вимогу кредиторів.
Відповідно до п.2.8 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » має право від свого імені здійснювати правочини, набувати майнових та особистих, немайнових прав, виступати як позивач та відповідач у суді, господарському та третейському суді.
Відповідно до п.3.1 Статуту учасниками ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » є:
3.1.1 громадянин України ОСОБА_5 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб-платників податків НОМЕР_2 .
3.1.2. громадянин України ОСОБА_6 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_2 , реєстраційний номер облікової картки платників податків за даними Державного реєстру фізичних осіб-платників податків НОМЕР_3 ;
3.1.3. громадянин України ОСОБА_7 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 , реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб-платників податків НОМЕР_4 ;
3.1.4. громадянин України ОСОБА_8 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_4 , реєстраційний номер облікової картки платника податків за даними Державного реєстру фізичних осіб-платників податків НОМЕР_5 .
3.2. Учасники несуть відповідальність за зобов?язаннями Товариства в межах свого внеску. У випадках-передбачених Статутом, Учасник, який не повністю вніс свій вклад, відповідає за зобов?язаннями Товариства також у межах невнесеної частини вкладу.
Відповідно до п.5.1 Статуту ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » створюється з метою задоволення суспільних потреб у його товарах, послугах та роботах на основі отриманого прибутку у процесі діяльності, не забороненої чинним законодавством України, здійснення ефективного управління фінансовими, матеріальними та нематеріальними активами, залучення фінансових майнових ресурсів для розробки та впровадження інноваційних, науково-конструкторських та інших перспективних проектів, впровадження виробництва конкурентоспроможної продукції та послуг, а також надання науково- технічних, виробничих, організаційних і посередницьких послуг юридичним та фізичним особам (у том вислі підприємцям) на території України та за її межами.
Відповідно до п.5.7 Статуту, предметом діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » є:
5.7.1 Будівництво та ремонт доріг і автострад:
-будівництво автострад, вулиць, доріг, інших транспортних і пішохідних доріжок;
- укладання поверхонь вулиць, доріг, автострад, мостів або тунелів: асфальтування доріг, фарбування та маркування доріг, установлення аварійних загороджень, світлофорів та іншого подібного устаткування;
-будівництво злітно-посадкових смуг.
Відповідно до п.7.7 Статуту частка ОСОБА_4 , складає 1000 (одну тисячу) гривень 00 коп., що становить 10% Статутного капіталу ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 ».
Відповідно до п. 9.1 Статуту, вищим органом управління Товариства є Загальні збори учасників Товариства;
Відповідно до п.9.2 виконавчим органом Товариства є Директор Товариства.
Відповідно до п. 11.1.1 Статуту, виконавчий орган Товариства є одноособовим в особі Директора Товариства (надалі - Директор);
Відповідно до п. 11.1.2 Статуту директор здійснює керівництво усією поточною діяльністю Товариства;
Відповідно до п. 11.1.3 Статуту до компетенції Директора Товариства належить вирішення всіх питань, пов?язаних з управлінням поточною діяльністю Товариства, крім питань, що належать до виключної компетенції Загальних зборів учасників наглядової ради Товариства.
Відповідно до п. 11.1.4 Статуту директор підпорядкований та підзвітний Загальним зборам, рішення яких для нього є обов?язковими;
Відповідно до п. 11.2 Статуту у своїй діяльності Директор керується чинним законодавством, статутом Товариства, рішеннями Загальних зборів, трудовим контрактом, а також іншими внутрішніми нормативними актами Товариства.
Відповідно до п. 11.15 функції (обов?язки) Директора:
- здійснення оперативного керівництва діяльністю Товариства
- представлення інтересів Товариства перед третіми особами;
організація:
- виробничо-господарської діяльності Товариства;
- матеріально-технічного забезпечення господарської діяльності;
- фінансово-економічної роботи, обліку та звітності, ведення грошово-розрахункових операцій; сплати належних сум податків і зборів (обов?язкових платежів); діловодства, належного зберігання документів та ведення архіву); оботи та контролю за діяльністю дочірніх та спільних підприємств, філій та представництв Товариства; забезпечення надійного зберігання та надання учасникам Товариства за їх вимогою в будь-який час околів та інших матеріалів Загальних зборів, а також засвідчених витягів з них; кадрової роботи та соціально-побутового обслуговування робітників Товариства;
Відповідно п. 13.1 Статуту, Товариство веде оперативний, бухгалтерський та статистичний облік і звітність у порядку, який визначений Законодавством України, несе відповідальність за його достовірність.
Відповідно п. 13.4 Статуту, контроль, перевірка та ревізія фінансової та господарської діяльності Товариства здійснюється у встановленому порядку бухгалтерією, Наглядовою радою, аудиторськими службами, фінансовими органами, а у разі необхідності також іншими органами управління Товариства та іншими державними органами у межах їх компетенції.
Таким чином, ОСОБА_4 обіймаючи посаду директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », являвся службовою особою, наділеною організаційно-розпорядчими та адміністративно-господарськими функціями, а тому відповідно до частини 3 статті 18 КК України та примітки 1 до ст. 364 КК України, являвся службовою особою.
Також встановлено, що 27.10.2020 року ІНФОРМАЦІЯ_5 розміщено оголошення ІНФОРМАЦІЯ_6 , щодо проведення відкритих торгів про надання послуг за проектом «Послуги з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Кіровоградській області (Західний регіон)» очікуваною вартістю предмета закупівлі в розмірі 838 472 152,00 гривень.
У подальшому, між ІНФОРМАЦІЯ_5 в особі виконуючого обов`язки директора ОСОБА_9 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » в особі директора ОСОБА_4 , 19.01.2021 року укладено договір підряду №308/21 про надання послуг: «Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Кіровоградській області (Західний регіон) на загальну суму 822 279 780,00 грн.
І. ПРЕДМЕТ ДОГОВОРУ
1.1. Замовник доручає, а Виконавець зобов`язується у порядку та на умовах, визначених цим Договором, на власний ризик, своїми силами і засобами або з залученням субпідрядних організацій надати послуги згідно технічного завдання, викладеного в тендерній документації.
1.2. Найменування послуги: Експлуатаційне утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Кіровоградській області (Західний регіон).
1.3. Автомобільні дороги загального користування державного значення у Кіровоградській області, на яких Виконавцю доручається надання послуги зазначені у переліку автомобільних доріг загального користування державного значення у Кіровоградській області (Західний регіон) - Додаток №3.
При зміні мережі доріг перелік доріг уточнюється шляхом укладання Сторонами додаткової письмової угоди.
1.4. Замовник зобов`язується прийняти вказані в п.1.2 послуги та оплатити їх за рахунок бюджетних коштів в межах обсягів фінансування відповідно до затверджених фінансових планів або доведених лімітних довідок про бюджетне асигнування на відповідний період та планів фінансування.
1.5. Обсяг закупівлі послуги може бути зменшено залежно від фактичного фінансування видатків Замовника.
1.6. Виконавець приймає від Замовника право на експлуатаційне утримання автомобільних доріг, технічних засобів організації дорожнього руху, об`єктів дорожнього сервісу, інженерних споруд та придорожніх насаджень на них, що знаходяться на балансі Замовника, у відповідності до вимог ст. 9 Закону України "Про дорожній рух".
1.7. На період дії Договору, Виконавець відповідно до ст.9 Закону України «Про дорожній рух» та норм Глави 82 Цивільного кодексу України, в повній мірі відповідає за належне утримання доріг, забезпечення умов безпеки руху і несе повну безумовну майнову та іншу юридичну відповідальність в частині відшкодування майнової (матеріальної) і нематеріальної (в т.ч. моральної) шкоди та компенсації витрат власникам транспортних засобів, іншим учасникам дорожнього руху, якщо дорожньо-транспортна пригода сталася з причини незадовільного експлуатаційного утримання, а також забезпечує повне майнове відшкодування Замовнику, у разі заподіяння збитків користувачами доріг, та/або в процесі використання смуги відведення юридичними чи фізичними особами на мережі автомобільних доріг.
ІІІ. ЦІНА ДОГОВОРУ
3.1. Ціна послуг, що доручаються Виконавцю за цим Договором складає 822 279 780,00 грн. (вісімсот двадцять два мільйони двісті сімдесят дев`ять тисяч сімсот вісімдесят гривень 00 копійок), у т.ч. ПДВ 20% - 137 046 630,00 гривень.
У тому числі по роках:
2021 - 274 093 260,00 грн. (двісті сімдесят чотири мільйони дев`яносто три тисячі двісті шістдесят гривень 00 копійок), у т.ч. ПДВ 20% - 45 682 210,00 грн.;
2022 - 274 093 260,00 грн. (двісті сімдесят чотири мільйони дев`яносто три тисячі двісті шістдесят гривень 00 копійок), у т.ч. ПДВ 20% - 45 682 210,00 грн.;
2023 - 274 093 260,00 грн. (двісті сімдесят чотири мільйони дев`яносто три тисячі двісті шістдесят гривень 00 копійок), у т.ч. ПДВ 20% - 45 682 210,00 грн.
3.2. Ціна Договору може бути переглянута за наступних умов:
3.2.1. зменшення обсягів закупівлі, зокрема з урахуванням фактичного обсягу видатків замовника:
3.2.2. погодження зміни ціни в договорі про закупівлю в бік зменшення (без зміни кількості (обсягу) та якості послуг);
3.2.3. зміни ціни у зв`язку із зміною ставок податків і зборів пропорційно до змін таких ставок;
3.2.4. зміни ціни в договорі про закупівлю у зв`язку зі зміною ставок податків і зборів та/або зміною умов щодо надання пільг з оподаткування пропорційно до зміни таких ставок та/або пільг з оподаткування;
3.2.5. зміни встановленого згідно із законодавством органами державної статистики індексу споживчих цін, зміни курсу іноземної валюти, зміни біржових котирувань або показників Platts, ARGUS регульованих цін (тарифів) і нормативів, що застосовуються в договорі про закупівлю, у випадку врахування цих показників в договірній ціні Виконавця у разі встановлення в договорі про закупівлю порядку зміни ціни;
3.2.6. продовження дії Договору для проведення процедури закупівлі наступного року, в обсязі, що не перевищує 20% ціни договору.
3.3. Вартість послуг визначається, як фактична вартість виконаних і прийнятих замовником послуг.
3.4. Ціна Договору визначається на підставі СОУ 42.1-37641918-085:2018, як динамічна і може бути переглянута згідно умови п.3.2. цього Договору, або, у разі скасування цих нормативних актів та прийняття нових, які регламентують умови формування договірної ціни на предмет даного Договору.
3.5. Закупівля обсягів послуг по цьому Договору буде відбуватись по узгоджених Замовником фактичних потребах, згідно актів-дефектів в межах ціни Договору та з урахуванням фактичного фінансування.
3.6. Суми взятих Замовником бюджетних зобов`язань за цим Договором можуть корегуватися протягом терміну дії Договору та в межах ціни Договору відповідно до затверджених головним розпорядником бюджетних коштів фінансових планів або доведених лімітних довідок про бюджетне асигнування на відповідний період та планів фінансування.
3.7. Кошти на покриття ризику всіх учасників виконання робіт з експлуатаційного утримання, що враховуються в договірній ціні, призначені на відшкодування:
- збільшення вартості обсягів робіт та витрат, характер і методи виконання яких не можуть бути точно визначені при складанні договірної ціни і уточнюються в процесі виконання робіт; збільшення вартості робіт, спричиненого зміною нормативно-правових актів або нормативних документів щодо експлуатаційного утримання автомобільних доріг;
- витрат, які пов`язані з додатковими роботами (роботи, які не увійшли у договірну ціну та обсяги на них) та обсягами (збільшення обсягів по передбаченим роботам), що мають непередбачуваний характер виконання та не можуть бути чітко зпрогнозовані (такі додаткові роботи або обсяги мають бути передбачені планом-завдання та актом дефектів).
3.8. Замовник має право в межах договірної ціни здійснювати перерозподіл послуг за видами і кількістю.
IV. ПРАВА ТА ЗОБОВ`ЯЗАННЯ СТОРІН
4.1. Виконавець зобов`язаний:
4.1.1. Своїми силами і засобами та з власних матеріалів, надати послуги в обсязі і термін, передбачений Договором і здати Замовнику в стані, що відповідає нормативним документам та кошторисній документації.
4.1.2. Не допускати відхилення від кошторисної документації, ДСТУ, ДБН і інших нормативно-технічних документів, надавати визначені цим Договором роботи якісно.
4.1.3. Поставити необхідні матеріали, конструкції, комплектуючі вироби відповідно до технічних норм та правил, здійснити їх приймання, розвантаження, складування і зберігання.
4.1.4. Побудувати своїми силами і засобами всі тимчасові споруди, необхідні для складування матеріалів, виробів, конструкцій і надання послуг за Договором.
4.1.5. Забезпечити на місці проведення робіт, безпечні умови праці, пожежну безпеку, виконання працюючими правил техніки безпеки.
4.1.6. Вести кошторисну, виробничу та виконавчу документацію своєчасно і в повному обсязі, передбачену діючими нормами і правилами.
4.1.7. У разі виникнення необхідності внесення змін в кошторис, узгоджувати ці питання з Замовником.
4.1.8. У разі виявлення в ході робіт не врахованих кошторисною документацією повідомити про це Замовника.
4.1.9. За власний рахунок усувати недоліки, неякісно та/або виконані з відхиленням від технічних норм та правил і кошторисної документації роботи.
4.1.10. Забезпечити безперешкодні, безпечні, економічні та комфортні умови руху автотранспорту на мережі автодоріг.
4.1.11. Контролювати експлуатаційний стан усіх елементів дорожніх об`єктів, усувати виявлені пошкодження та інші перешкоди в дорожньому русі.
4.1.12. Забезпечити експлуатацію дорожніх об`єктів при надзвичайних ситуаціях та за несприятливих погодно-кліматичних умовах, а також у разі деформації та пошкодження елементів дорожніх об`єктів і аварій на підземних комунікаціях.
4.1.13. Аналізувати стан аварійності на автомобільних дорогах.
4.1.14. Виявляти аварійно-небезпечні ділянки і місця дорожньо-транспортних пригод, розробляти і проводити заходи щодо удосконалення організації дорожнього руху.
4.1.15. Брати участь в огляді місць дорожньо-транспортних пригод, для визначення дорожніх умов, з метою усунення недоліків.
4.1.16. Відшкодовувати майнову (матеріальну) і нематеріальну (в т.ч. моральну) шкоду та компенсацію витрат власникам транспортних засобів, іншим учасникам дорожнього руху, якщо дорожньо-транспортна пригода сталася з причини незадовільного експлуатаційного утримання.
4.1.17. Забезпечити збереження дорожнього покриття, технічних засобів, інженерних споруд та придорожніх насаджень, запобігати їх пошкодженню, псуванню та розкраданню, на мережі автодоріг переданих на експлуатаційне утримання. Вживати всіх заходів, спрямованих на відшкодування збитків завданих пошкодженням та розкраданням майна мережі автодоріг.
4.1.18. За участю представника Замовника, проводити перевірки технічного стану автодоріг та інженерних споруд, а також наявності технічних засобів і інженерного облаштування.
4.1.19. Дотримуватись вимог чинного антикорупційного законодавства.
4.2. Виконавець має право:
4.2.1. Одержувати плату за виконані та здані обсяги наданих послуг, у розмірах та у строки визначені цим Договором.
4.2.2. Залучати, за погодженням з Замовником, для надання певних видів послуг, субпідрядні організації.
4.3. Замовник зобов`язаний:
4.3.1. Приймати надані Виконавцем та підтверджені Замовником послуги згідно з Актом прийняття виконаних робіт (форма №КБ-2в) за умови дотримання Виконавцем пункту 5.5. цього Договору.
4.3.2. Своєчасно та в повному обсязі сплачувати за належним чином надані послуги порядку, передбаченому розділом 9 цього Договору та в межах виділеного фінансування.
4.3.3. Здійснювати в межах компетенції контроль за виконанням вимог нормативних документів по безпеці дорожнього руху.
4.3.4. Дотримуватись вимог чинного антикорупційного законодавства.
4.4. Замовник має право:
4.4.1. Інформувати Виконавця про впровадження нових та зміни в діючих нормативно-правових та інших нормативних документах щодо питань забезпечення безпеки руху на дорогах загального користування і споруд на них та експлуатаційного утримання.
4.4.2. Здійснювати технічний нагляд за відповідністю якості виконаних послуг діючим нормативним документам та кошторисній документації.
4.4.3. При виявленні відхилень від діючих норм при виконанні послуг видати Виконавцю відповідний припис і не приймати послуги до усунення недоліків за рахунок коштів Виконавця.
4.4.4. Достроково розірвати цей Договір у разі невиконання або неналежного виконання зобов`язань Виконавцем, повідомивши про це його у строк до 15 робочих днів.
4.4.5. Зменшувати обсяг надання послуг та загальну вартість цього Договору, в тому числі, залежно від реального фінансування видатків. У такому разі Сторони вносять відповідні зміни до цього Договору.
4.4.6. Повернути документи для оплати Виконавцю без здійснення оплати в разі їх неналежної підготовки та оформлення (відсутність необхідних підтверджуючих документів, невідповідність наданих розрахунків вимогам чинного законодавства у сфері ціноутворення, відсутність печатки, підписів тощо) або подання їх у неповному складі.
4.1. Замовник оплачує Генпідряднику виконанні роботи в межах бюджетного призначення та виключно за рахунок фактичних надходжень зі спеціального фонду міського бюджету.
4.2. Замовник здійснює щомісячно проміжні платежі Генпідряднику за виконані обсяги робіт на підставі Акту приймання виконаних робіт за звітний місяць форми КБ-2В га довідки КБ-3, підписаних уповноваженими представниками сторін.
Акт приймання виконаних підрядних робіт з усіма необхідними підтверджуючими документами (акти на приховані роботи, акти випробування бетону, сертифікати на матеріали, виконавчі схеми., креслення, індексу інфляції у попередній період та інше) згідно з вимогами проектно-кошторисної документації, договору та правил визначення вартості будівництва ДСТУ Б Д.1.1-1:2013 надається уповноваженому представнику Замовника не пізніше 28 числа звітного місяця.
4.3. Оплата за виконані роботи здійснюється Замовником в межах фактичних надходжень зі спеціального фонду міського бюджету у відповідному місяці, шляхом перерахування коштів на рахунковий рахунок Генпідрядника протягом 10 банківських днів після пред`явлення актів виконаних робіт форми № КБ-2В та підписання їх уповноваженим представником Замовника.
4.4. Замовник на власний розсуд вирішує можливість надання Генпідряднику попередньої оплати відповідно до вимог постанови Кабінету Міністрів України від 23.04.2014 № 117.
Розмір попередньої оплати не може перевищувати 30% вартості від бюджетного призначення на відповідний рік.
Генпідрядник зобов`язується використати одержаний аванс на придбання і постачання необхідних для виконання робіт матеріалів, конструкцій, виробів протягом трьох місяців після одержання авансу.
Генпідрядник протягом трьох місяців з дня надходження коштів попередньої оплати підтверджує їх використання за призначенням згідно з формами КБ-2В, КБ-3 за звітний період.
По закінченні тримісячного терміну Генпідрядник надає підтверджуючі документи щодо використання авансу. У разі не надання таких документів Генпідрядник повертає Замовнику не використану суму авансу.
4.5. Вартість робіт виконаних понад бюджетне призначення будуть оплачуватися після збільшення бюджетного призначення.
4.6. Враховуючи неритмічність фінансування на зазначені цілі, розрахунки за виконанні роботи будуть проводитись протягом поточного бюджетного року при надходженні відповідного фінансування та обумовлюватись додатковими угодами в межах договору.
XVI. СТРОК ДІЇ ДОГОВОРУ
16.1. Строком дії Договору є час, протягом якого Сторони будуть здійснювати свої права та виконувати свої обов`язки відповідно до Договору.
16.2. Договір набирає чинності з дня його підписання уповноваженими представниками Сторін та діє до 31 грудня 2023 року, а в частині розрахунків - до повного виконання зобов`язань.
16.3. Відповідно до частини шостої статті 41 Закону України «Про публічні закупівлі» дія цього Договору про закупівлю може бути продовжена на строк, достатній для проведення i процедури закупівлі на початку наступного року в обсязі, що не перевищує 20 відсотків суми, визначеної в цьому Договорі про закупівлю. 5.1. Строк виконання робіт з «01» липня 2018 року по «01» листопада 2018 року.
Зазначена копія договору підписана у двосторонньому порядку та скріплена печатками сторін.
Крім того, між ІНФОРМАЦІЯ_5 в особі виконуючого обов`язки директора ОСОБА_9 та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_4 » в особі директора ОСОБА_4 укладено додаткову угоду №34 від 27.12.2023 та додаткову угоду №37 від 27.12.2023 до Договору підряду №308/21 від 19.01.2021, якими продовжено термін виконання робіт, включаючи зимовий період грудня 2023 січня 2024 року.
Разом з цим, під час досудового розслідування встановлено, що у ОСОБА_4 у грудні 2023 січні 2024 року (точної дати слідством не встановлено) виник умисел на заволодіння, шляхом зловживання своїм службовим становищем, бюджетними коштами, які виділені на надання послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Кіровоградській області (Західний регіон) за договором підряду №308/21 від 19.01.2021 та за об`єктом « ІНФОРМАЦІЯ_7 ».
Відтак, ОСОБА_4 , обіймаючи посаду директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », зловживаючи своїм службовим становищем, діючи умисно, цілеспрямовано, в умовах воєнного стану та усвідомлюючи неможливість здійснення запланованих злочинних дій одноособово, точної дати, органом досудового розслідування, на даний час не встановлено, але не пізніше грудня 2023 року січня 2024 року, втягнув на даний час невстановлених органом досудового розслідування осіб, з метою реалізації свого злочинного умислу спрямованого на заволодіння, шляхом зловживання своїм службовим становищем, бюджетними коштами, виділеними на надання послуг з експлуатаційного утримання автомобільних доріг загального користування державного значення у Кіровоградській області (Західний регіон) за договором підряду №308/21 від 19.01.2021 та за об`єктом « ІНФОРМАЦІЯ_7 ».
Ознайомивши зі своїми злочинними намірами, невстановлених на даний час органом досудового розслідування осіб, ОСОБА_4 , запропонував їм прийняти участь у спільній, узгодженій реалізації опрацьованої ним злочинної схеми (плану) та отримання, таким чином, незаконного прибутку, як результат протиправних дій у сфері заволодіння бюджетних коштів.
В подальшому, під час досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_4 , у невставленому на даний час місці та часі, але не пізніше грудня 2023 року січня 2024 року, продовжуючи діяти умисно та цілеспрямовано, з метою реалізації спільного умислу, зловживаючи своїм службовим становищем, здійснив складання актів приймання виконаних робіт, до яких вніс завідомо неправдиві відомості про використані матеріали та обсяги проведених робіт, після чого засвідчив зазначені документи власним підписом. В свою чергу, інші невстановлені на даний час органом досудового розслідування особи, забезпечували виконання окремих дій, спрямованих на досягнення єдиного злочинного результату.
Реалізуючи спільний злочинний умисел, ОСОБА_4 , діючи узгоджено з іншими на даний час невстановленими особами, умисно не забезпечив дотримання принципів ефективності та цільового використання бюджетних коштів, передбачених п. 6 ч. 1 ст. 7 та п. 8 ч. 1 ст. 7 Бюджетного кодексу України, а також вимог п. 4.9 Настанови з визначення вартості будівництва та п. 9.8 Договору підряду №308/21, які вимагають, щоб поточні ціни на матеріальні ресурси приймалися за обґрунтованими, як правило, найменшими (при всіх рівних характеристиках) цінами на підставі аналізу цін на ринку будівельних матеріалів у регіоні, і не мали бути вищими за середню ціну в регіоні.
У ході реалізації спільного злочинного умислу ОСОБА_4 , використовуючи своє службове становище директора ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », забезпечував організацію та підписання первинних облікових документів, тоді як інші співучасники здійснювали підбір, погодження та документальне оформлення завідомо завищених цін на матеріальні ресурси, що надалі включались до актів приймання виконаних будівельних робіт.
У невстановлений досудовим розслідуванням час та не встановленому місці ОСОБА_4 , діючи умисно, підготував та подав на затвердження первинні облікові документи (акти приймання виконаних будівельних робіт форми № КБ-2в, довідки про вартість виконаних будівельних робіт та витрати форми № КБ-3, підсумкові відомості ресурсів), у яких під керівництвом ОСОБА_4 включено до вартості послуг протиожеледну суміш з вмістом хлориду натрію 10% та 20% за завідомо завищеними цінами. Такі ціни перевищували середньоринкові показники, встановлені висновком судової товарознавчої експертизи № 564/25-27 від 20.06.2025 (1341,201341,60 грн за тонну для 10% суміші та 2240,402241,20 грн за тонну для 20% суміші).
Зокрема, ОСОБА_4 підписав та передав на оплату такі акти виконаних будівельних робіт форми № КБ-2в:
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п. 9 МПК 10%, 50 т, сума 94 200,00 грн, завищення 37 120,00 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.7 МПК 10%, 23 т, сума 43 332,00 грн, завищення 12 475,20 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.11 МПК 20%, 116,0025 т, сума 357 751,71 грн, завищення 97 766,91 грн);
- Акт б/н за липень 2024 р. від 02.07.2024 (п.14 МПК 20%, 341,000025 т, сума 1 051 644,08 грн, завищення 287 394,82 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.9 МПК 10% та п.10 МПК 20%, 12 т та 1 т, сума 22 608,00 грн та 3 084,00 грн, завищення 6 508,80 грн та 842,80 грн);
- Акт б/н за липень 2024 р. від 02.07.2024 (п. 8 МПК 20%, 6,4 т, сума 19 737,6 грн, завищення 5 393,92 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п. 34 МПК 20%, 1519 т, сума 4 684 596,0 грн, завищення 1 280 213,2 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.30 МПК 20%, 812 т, сума 2 504 208,0 грн, завищення 684 353,60 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.18 МПК 20%, 32 т, сума 98 688,00 грн, завищення 26 969,60 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.26 МПК 20%, 1058,6 т, сума 3 264 722,4 грн, завищення 892 188,08 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.7 МПК 10%, 20 т, сума 37 680,00 грн, завищення 10 848,0 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.8 МПК 20%, 3,6 т, сума 11 102,40 грн, завищення 3 024,08 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.12 МПК 10% та п.13 МПК 10%, 48 т та 36 т, сума 90 432,00 грн та 67 824,00 грн, завищення 45 561,60 грн);
- Акт б/н за липень 2024 р. від 02.07.2024 (п.7 МПК 10%, 24 т, сума 45 216,00 грн, завищення 13 017,60 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.13 МПК 10%, 168 т, сума 316 512,00 грн, завищення 91 123,20 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.7 МПК 10%, 32 т, сума 60 288,00 грн, завищення 17 356,80 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.9 МПК 10% та п.10 ПСС 20%, 154 т та 31 т, сума 290 136,00 грн та 95 604,00 грн, завищення 83 529,60 грн та 26 126,80 грн);
- Акт б/н за серпень 2024 р. від 02.08.2024 (п.21 МПК 20%, 224,8 т, сума 693 283,2 грн, завищення 189 461,44 грн);
- Акт б/н за червень 2024 р. від 04.06.2024 (п.22 МПК 10% та п.23 МПК 20%, 228 т та 18 т, сума 429 552,00 грн та 55 512,00 грн, завищення 123 667,2 грн та 16 970,40 грн);
- Акт б/н за липень 2024 р. від 02.07.2024 (п.23ПСС 20%, 1245 т, сума 3 921 750,0 грн, завищення 1 131 456,0 грн);
- Акт б/н за серпень 2024 р. від 02.08.2024 (п.7 ПСС 10%, 315 т, сума 590 625,00 грн, завищення 168 021,0 грн);
- Акт б/н за серпень 2024 р. від 02.08.2024 (п.7 ППС 10%, 324,999 т, сума 609 373,13 грн, завищення 173 354,47 грн);
- Акт б/н за серпень 2024 р. від 02.08.2024 (п.9 ППС 10%, 354,999 т, сума 665 623,13 грн, завищення 189 356,47 грн).
Контрольованість та взаємопов`язаність суб`єктів господарювання, задіяних у постачанні протиожеледної суміші, підтверджується стійкими господарськими зв`язками, систематичністю операцій, а також економічною залежністю між ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ПП « ОСОБА_10 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_6 ) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_7 ).
Так, ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 », зареєстроване 28.01.2021, з 19.03.2021 фактично виступало основним та переважним постачальником протиожеледної суміші для ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », забезпечуючи переважну частку операцій з постачання відповідного товару, що свідчить про відсутність реальної альтернативи постачальників та формування замкнутого ланцюга господарських операцій.
При цьому ПП « ОСОБА_10 » та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » використовувались як посередницькі ланки між фактичним виробником (або первинним постачальником) та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », що створювало формальну багаторівневу схему постачання, не обумовлену реальними економічними потребами.
Підвищення вартості протиожеледної суміші здійснювалося поетапно, шляхом штучного збільшення ціни на кожному рівні ланцюга постачання, без об`єктивних економічних підстав, зокрема без зміни якісних характеристик товару, умов поставки чи обсягів закупівлі.
Зокрема, первинна ціна придбання протиожеледної суміші збільшувалась на рівні посередницьких підприємств, після чого включалась до первинних облікових документів ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » за завідомо завищеною вартістю, що у подальшому відображалося в актах приймання виконаних будівельних робіт форми КБ-2в та довідках форми КБ-3.
Надалі завищена вартість матеріалу безпідставно переносилась до загальної вартості виконаних робіт, що призводило до збільшення суми бюджетних коштів, заявлених до оплати та фактично перерахованих на рахунки ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 ».
Таким чином, використання контрольованих та взаємопов`язаних суб`єктів господарювання забезпечувало можливість формування завідомо завищеної вартості протиожеледної суміші, створювало формальну видимість законності господарських операцій та було спрямоване на заволодіння бюджетними коштами.
На підставі наданих документів ОСОБА_4 в інтересах ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », Службою здійснено перерахунок бюджетних коштів на рахунки ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » в оплату за завищеними актами на загальну суму 53906314,80 грн, зокрема:
- Платіжне доручення №296 від 03.05.2025, на суму 3 297229,20 грн;
- Платіжне доручення №313 від 03.05.2024, на суму 2 211064,80грн;
- Платіжне доручення №312 від 03.05.2024, на суму 757386,0 грн;
- Платіжне доручення №311 від 03.05.2024, на суму 19102,8 грн;
- Платіжне доручення №314 від 03.05.2024, на суму 25473,60 грн;
- Платіжне доручення №318 від 03.05.2024, на суму 2890177,20 грн;
- Платіжне доручення №317 від 03.05.2024, на суму 606412,8 грн;
- Платіжне доручення №316 від 03.05.2024, на суму 226242,20 грн;
- Платіжне доручення №315 від 03.05.2024, на суму 71847,60 грн;
- Платіжне доручення №319 від 03.05.2024, на суму 483480,0 грн;
- Платіжне доручення №280 від 03.05.2024, на суму 93015,60 грн;
- Платіжне доручення №320 від 03.05.2024, на суму 287739,60 грн;
- Платіжне доручення №279 від 03.05.2024, на суму 17439,60 грн;
- Платіжне доручення №289 від 03.05.2024, на суму 112954,80 грн;
- Платіжне доручення №288 від 03.05.2024, на суму 1833564,0 грн;
- Платіжне доручення №287 від 03.05.2024, на суму 40176,0 грн;
- Платіжне доручення №293 від 03.05.2024, на суму 23929,20 грн;
- Платіжне доручення №290 від 03.05.2024, на суму 109663,20 грн;
- Платіжне доручення №292 від 03.05.2024, на суму 89686,80 грн;
- Платіжне доручення №294 від 03.05.2024, на суму 69115,20 грн;
- Платіжне доручення №295 від 03.05.2024, на суму 52896,0 грн;
- Платіжне доручення №291 від 03.05.2024, на суму 36159,60 грн;
- Платіжне доручення №285 від 03.05.2024, на суму 965478,0грн;
- Платіжне доручення №286 від 03.05.2024, , на суму 305698,80 грн;
- Платіжне доручення №284 від 03.05.2024, на суму 390226,80 грн;
- Платіжне доручення №281 від 03.05.2024, на суму 470253,60 грн;
- Платіжне доручення №282 від 03.05.2024, на суму 419984,40 грн;
- Платіжне доручення №283 від 03.05.2024, на суму 3485822,40 грн;
- Платіжне доручення №378 від 05.06.2024, на суму 3894769,20 грн;
- Платіжне доручення №391 від 05.06.2024, на суму 204963,60 грн;
- Платіжне доручення №390 від 05.06.2024, на суму 65774,40 грн;
- Платіжне доручення №377 від 05.06.2024, на суму 148062,0 грн;
- Платіжне доручення №389 від 05.06.2024, на суму 141234,0 грн;
- Платіжне доручення №383 від 05.06.2024, на суму 60957,60 грн;
- Платіжне доручення №372 від 05.06.2024, на суму 440677,2 грн;
- Платіжне доручення №456 від 03.07.2024, на суму 1728070,80 грн;
- Платіжне доручення №381 від 05.06.2024, на суму 36906,0 грн;
- Платіжне доручення №380 від 05.06.2024, на суму 23696,40 грн;
- Платіжне доручення №457 від 03.07.2024, на суму 7363114,80 грн;
- Платіжне доручення №374 від 05.06.2024, на суму 4331653,20 грн;
- Платіжне доручення №373 від 05.06.2024, на суму 221744,40 грн;
- Платіжне доручення №392 від 05.06.2024, на суму 4047896,40 грн;
- Платіжне доручення №382 від 05.06.2024, на суму 55718,40 грн;
- Платіжне доручення №375 від 05.06.2024, на суму 12945,60 грн;
- Платіжне доручення №386 від 05.06.2024, на суму 208425,60 грн;
- Платіжне доручення №455 від 03.07.2024, на суму 64737,60 грн;
- Платіжне доручення №384 від 05.06.2024, на суму 374730,0 грн;
- Платіжне доручення №385 від 05.06.2024, на суму 70179,60 грн;
- Платіжне доручення №387 від 05.06.2024, на суму 541510,80 грн;
- Платіжне доручення №520 від 02.08.2024, на суму 876807,60 грн;
- Платіжне доручення №388 від 05.06.2024, на суму 1060173,60 грн;
- Платіжне доручення №458 від 03.07.2024, на суму 6004395,60 грн;
- Платіжне доручення №521 від 02.08.2024, на суму 803776,80 грн;
- Платіжне доручення №522 від 02.08.2024, на суму 824125,20 грн;
- Платіжне доручення №519 від 02.08.2024, на суму 907048,80 грн.
Зазначені платежі були здійснені на підставі підписаних ОСОБА_4 актів виконаних робіт та довідок про їх вартість із порушенням принципів ефективного та цільового використання бюджетних коштів за відповідною бюджетною програмою. Унаслідок цього було допущено заволодіння бюджетними коштами в особливо великих розмірах та спричинено збитки Службі відновлення та розвитку інфраструктури у Кіровоградській області на суму 10 115 944,45 грн (у тому числі ПДВ) через завищення середньоринкової вартості протиожеледної суміші.
Крім цього, в ході досудового розслідування, виникла необхідність у отримані інформації про здійснення господарської діяльності ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » (ЄДРПОУ НОМЕР_7 ), а саме податкової інформації яка має безпосереднє значення для досудового розслідування.
У зв`язку із здійсненням досудового розслідування виникла необхідність в отриманні інформації та документів щодо формування вартості піщано-сольової суміші, яка постачалась ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » на адресу замовника ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 ».
Встановлено, що податкову звітність ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » ( НОМЕР_7 ), подає до ІНФОРМАЦІЯ_10 .
Зокрема, необхідність витребування відомостей з ІНФОРМАЦІЯ_11 , обумовлена потребою встановлення фактичних обсягів придбання складових компонентів піщано-сольової суміші, порядку формування собівартості продукції, а також перевірки відомостей щодо калькуляції, яка подавалась підприємством у складі податкової звітності та пояснень до Таблиці даних платника ПДВ.
Вказана інформація має суттєве значення для кримінального провадження, оскільки дасть можливість:
- перевірити реальність здійснення господарських операцій;
- встановити джерела походження товару;
- співставити обсяги придбання компонентів із фактичними обсягами поставок;
- перевірити правильність формування вартості товару та можливе завищення ціни;
- встановити відповідність податкової звітності фактичним господарським операціям підприємства.
Отримані відомості можуть бути використані як докази під час досудового розслідування та мають значення для повного, всебічного й неупередженого дослідження обставин кримінального провадження.
Крім цього, в ході досудового розслідування, було встановлено, що під час подачі податкової звітності здійснюючи електронну взаємодію з контролюючими органами ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 », ПП « ОСОБА_11 », та ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » використовують ідентичні ІР-адреси, однак у зв`язку із тим що ІР-адреси є динамічними та розподіляються між декількома зареєстрованими в мережі пристроями, з метою якісного та повного встановлення обладнання кінцевого користувача необхідно отримати відомості щодо точної дати та часу подання податкової звітності з вказаних ІР-адрес.
Зареєстровані адреси за:
- НОМЕР_8 , НОМЕР_9 , належить поштовому серверу ІНФОРМАЦІЯ_12 , АДРЕСА_5 ;
- НОМЕР_10 належить провайдеру ІНФОРМАЦІЯ_13 , ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_14 », (код ЄДРПОУ НОМЕР_11 АДРЕСА_6 );
- НОМЕР_9 належить провайдеру ІНФОРМАЦІЯ_15 . ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_16 » (код ЄДРПОУ НОМЕР_12 , АДРЕСА_7 ).
Таким чином, слідчий суддя встановив, що існує необхідність у отримані тимчасового доступу до речей та документів володільцем яких є ІНФОРМАЦІЯ_1 , а саме розташована за адресою: АДРЕСА_8 , щодо ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 », а саме таблиці даних платника ПДВ та пояснення до таблиці даних платника ПДВ за період часу 01.01.2023 по 31.12.2024, а також електронні Інтернет та ІР-адреси, з яких на адресу податкового органу надходила податкова звітність ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » ( НОМЕР_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( НОМЕР_1 ), та ПП « ОСОБА_11 » ( НОМЕР_6 ) у період 19.01.2021 по теперішній час.
Згідно ч.1 ст. 131 КПК України заходи забезпечення кримінального провадження застосовуються з метою досягнення дієвості цього провадження.
Відповідно до п.5 ч. 2 ст. 131 КПК України тимчасовий доступ до речей і документів є заходом забезпечення кримінального провадження.
Відповідно до ч. 1 ст. 160 КПК України, сторони кримінального провадження мають право звернутися до слідчого судді під час досудового розслідування чи суду під час судового провадження із клопотанням про тимчасовий доступ до речей і документів, за винятком зазначених у статті 161 цього Кодексу. Слідчий має право звернутися із зазначеним клопотанням за погодженням з прокурором.
Згідно ст. 159 КПК України, тимчасовий доступ до речей і документів полягає у наданні стороні кримінального провадження особою, у володінні якої знаходяться такі речі і документи, можливості ознайомитися з ними, зробити їх копії та, у разі прийняття відповідного рішення слідчим суддею, судом, вилучити їх (здійснити їх виїмку). Тимчасовий доступ до речей і документів здійснюється на підставі ухвали слідчого судді, суду.
Відповідно до ч. 5 ст. 163 КПК України, слідчий суддя, суд постановляє ухвалу про надання тимчасового доступу до речей і документів, якщо сторона кримінального провадження у своєму клопотанні доведе наявність достатніх підстав вважати, що ці речі або документи: перебувають або можуть перебувати у володінні відповідної фізичної або юридичної особи; самі по собі або в сукупності з іншими речами і документами кримінального провадження, у зв`язку з яким подається клопотання, мають суттєве значення для встановлення важливих обставин у кримінальному провадженні; не становлять собою або не включають речей і документів, які містять охоронювану законом таємницю.
Дослідивши матеріали клопотання, яке погоджене прокурором, та подане у відповідності до ст. 160 КПК України, беручи до уваги, що речі та документи, доступ до яких просить надати слідчий, перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , яке розташоване за адресою: АДРЕСА_8 та має значення для встановлення обставин у кримінальному провадженні, а також враховуючи, що в інший спосіб довести вказані обставини неможливо, слідчий суддя вважає, що клопотання про надання доступу до документів підлягає задоволенню.
Керуючись .ст. 131, 132, 159-166, 369-372 КПК України,
ПОСТАНОВИВ:
клопотання слідчого задовольнити.
Надати старшому слідчому слідчого управління ВРОТЗ ГУНП в Кіровоградській області ОСОБА_12 та слідчим слідчої групи: старшому слідчому в ОВС ВРОТЗ СУ ГУНП в області майору поліції ОСОБА_13 ; старшому слідчому в ОВС ВРОТЗ СУ ГУНП в області майору поліції ОСОБА_14 ; старшому слідчому в ОВС ВРОТЗ СУ ГУНП в області майору поліції ОСОБА_15 ; старшому слідчому ВРОТЗ СУ ГУНП в області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_16 ; старшому слідчому ВРОТЗ СУ ГУНП в області капітану поліції ОСОБА_17 ; старшому слідчому ВР ОТЗ СУ ГУНП в області старшому лейтенанту поліції ОСОБА_18 на тимчасовий доступ до документів, що перебувають у володінні ІНФОРМАЦІЯ_1 , яке розташоване за адресою: АДРЕСА_8 , а саме:
- таблиці даних платника ПДВ та пояснення до таблиці даних платника ПДВ за період часу 01.01.2023 по 31.12.2024, подані ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_8 » ( НОМЕР_7 )
- електронні Інтернет та ІР-адреси, з яких на адресу податкового органу надходила податкова звітність ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_9 » ( НОМЕР_7 ), ТОВ « ІНФОРМАЦІЯ_3 » ( НОМЕР_1 ), та ПП « ОСОБА_11 » ( НОМЕР_6 ) у період 19.01.2021 по теперішній час.
Строк дії ухвали визначити до 05.08.2026 року.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Роз`яснити, що у разі невиконання даної ухвали слідчий суддя має право постановити ухвалу про дозвіл на проведення обшуку згідно з положеннями КПК України з метою відшукання та вилучення зазначених речей і документів.
Оригінал ухвали виготовлено у 2-х примірниках.
Слідчий суддя ОСОБА_19