Єдиний державний реєстр судових рішень ЗАПОРІЗЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
УХВАЛА
про прийняття звіту
18 травня 2026 рокуСправа № 280/4166/25 м. Запоріжжя
Суддя Запорізького окружного адміністративного суду Татаринов Д.В. розглянувши звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області про виконання судового рішення у справі за позовом ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області (пр. Соборний, 158-Б, м. Запоріжжя, 69057, ЄДРПОУ 20490012), Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області (84122, пл. Соборна, 3, м. Слов`янськ, Донецька область; вул. Надії Алексеєнко, 106, м. Дніпро, Дніпропетровська обл., 49008, ЄДРПОУ 13486010) про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
В провадженні Запорізького окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа №280/4166/25 за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області, Головного управління Пенсійного фонду в Донецькій області про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити певні дії.
Рішенням Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року, позовні вимоги ОСОБА_1 задоволено частково.
Вказаним судовим рішенням:
- визнано протиправними дії Головного управління Пенсійного фонду України у Запорізькій області щодо відмови в проведенні перерахунку пенсії ОСОБА_1 із зарахуванням до загального страхового стажу періодів роботи з 01 квітня 2003 року по 30 червня 2005 року, з 27 жовтня 2019 року по 30 вересня 2021 року, з 01 січня 2023 року 31 березня 2023 року, з 11 квітня 2023 року по 30 квітня 2023 року та з 01 березня 2025 року 30 червня 2025 року, з зарахуванням періодів роботи з 12 листопада 1984 року по 14 січня 1987 року, з 20 липня 1987 року по 15 грудня 1987 року до стажу роботи на пільгових умовах за Списком № 1, а також з урахуванням довідок про заробітну плату за період роботи з 01 січня 1984 року по 31 грудня 1988 року, видані ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» та Державним архівом Запорізької області;
- зобов`язано Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області здійснити з 24 березня 2025 року перерахунок та виплату пенсії за віком ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , із зарахуванням до загального страхового стажу періодів з 27 жовтня 2019 року по 30 вересня 2021 року, з 01 січня 2023 року 31 березня 2023 року, з 11 квітня 2023 року по 30 квітня 2023 року та з 01 березня 2025 року 30 червня 2025 року, та з зарахуванням періодів з 12 листопада 1984 року по 14 січня 1987 року, з 20 липня 1987 року по 15 грудня 1987 року до стажу роботи на пільгових умовах за Списком № 1, а також з урахуванням довідок про заробітну плату за період роботи з 01 січня 1984 року по 31 грудня 1988 року, виданих ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» №№ 1774,1775 від 11 червня 2021 року та Державним архівом Запорізької області № 01-32/П-1387 від 24 червня 2021 року та № 05-07/ П-522 від 28 лютого 2025 року;
- в задоволенні решти позовних вимог відмовлено.
02 квітня 2026 року до суду надійшла заява представника Партатуса О.С. про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення у справі № 280/4166/25.
Ухвалою суду від 03 квітня 2026 року вищезазначену заяву призначено до судового розгляду без виклику учасників справи в порядку письмового провадження. Також, вказаною ухвалою суду від Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області витребувано докази виконання за рішення Запорізького окружного адміністративного суду у справі № 280/4166/25 в частині як перерахунку, так і виплати коштів. Витребувані докази зобов`язано надати у строк до 08 квітня 2026 року.
Ухвалою суду від 10 квітня 2026 року заяву представника ОСОБА_1 про встановлення судового контролю за виконанням судового рішення у справі №280/4166/25 задоволено. Вказаною ухвалою суду Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області зобов`язано протягом тридцяти днів з дати отримання копії цієї ухвали подати звіт про повне виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі № 280/4166/25.
06 травня 2026 року від представника Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області на адресу суду надійшов звіт про виконання судового рішення в обґрунтування якого вказано, що виплата перерахованих коштів здійснюватиметься позивачу у відповідності до Порядку здійснення з бюджету Пенсійного фонду України видатків на виплату пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці), призначених (перерахованих) на виконання судових рішень, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2025 року № 821.
Розглянувши звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області про виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі № 280/4166/25, суд зазначає наступне.
Статтею 124 Конституції України визначено, що судові рішення ухвалюються судами України та є обов`язковими до виконання на всій території України.
Згідно частини 2 статті 14 КАС України судові рішення, що набрали законної сили, є обов`язковими до виконання всіма органами державної влади, органами місцевого самоврядування, їх посадовими та службовими особами, фізичними і юридичними особами та їх об`єднаннями на всій території України.
Обов`язковість судових рішень закріплено також і статтею 370 КАС України.
Підстави та порядок встановлення судового контролю за виконанням судових рішень в адміністративних справах, визначені статтею 382 КАС України.
Так, відповідно до частини 1 вказаної статті Кодексу суд, який розглянув адміністративну справу як суд першої інстанції і ухвалив судове рішення, за письмовою заявою особи, на користь якої ухвалено судове рішення і яка не є суб`єктом владних повноважень, або за власною ініціативою може зобов`язати суб`єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати у встановлений судом строк звіт про виконання судового рішення.
В адміністративних справах з приводу обчислення, призначення, перерахунку, здійснення, надання, одержання пенсійних виплат, соціальних виплат непрацездатним громадянам, виплат за загальнообов`язковим державним соціальним страхуванням, виплат та пільг дітям війни, інших соціальних виплат, доплат, соціальних послуг, допомоги, захисту та пільг за письмовою заявою заявника суд зобов`язує суб`єкта владних повноважень, не на користь якого ухвалене судове рішення, подати звіт про виконання судового рішення.
Статтею 382-3 КАС України передбачено, що за наслідками розгляду звіту суб`єкта владних повноважень суд постановляє ухвалу про прийняття або відмову у прийнятті звіту, яку може бути оскаржено в апеляційному порядку за правилами частини п`ятої статті 382-1 цього Кодексу.
Суд відмовляє у прийнятті звіту, якщо суб`єктом владних повноважень не наведено обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, або заходи, які вживаються ним для виконання судового рішення, на переконання суду, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення.
Суд також відмовляє у прийнятті звіту, якщо звіт подано без додержання вимог частин другої та/або третьої статті 382-2 цього Кодексу.
У разі постановлення ухвали про відмову у прийнятті звіту суд накладає на керівника суб`єкта владних повноважень штраф у сумі від двадцяти до сорока розмірів прожиткового мінімуму для працездатних осіб, а також додатково може встановити новий строк подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу або за власною ініціативою розглянути питання про зміну способу і порядку виконання судового рішення.
Половина суми штрафу стягується на користь заявника, інша половина - до Державного бюджету України.
Відповідно до абзацу другого частини п`ятої статті 382-3 КАС України якщо судове рішення стосується здійснення виплат (пенсійних, соціальних тощо), суд може зменшити розмір штрафу або звільнити від його сплати на підставі доказів, які підтверджують відсутність бюджетних асигнувань у суб`єкта владних повноважень та вжиття його керівником всіх необхідних заходів для встановлення таких бюджетних асигнувань, які, на переконання суду, на момент розгляду звіту є достатніми і вичерпними.
Аналіз правових норм, що підлягають застосуванню до спірних правовідносин, дає підстави для висновку про те, що невиконання боржником рішення суду без поважних на те причин тягне за собою певні наслідки, встановлені нормами статті 382-3 КАС України. А тому, вирішуючи питання щодо прийняття або відмови у прийнятті звіту про виконання судового рішення з подальшим застосуванням таких заходів судового контролю як встановлення нового строку для подання звіту й накладення штрафу на керівника суб`єкта владних повноважень (боржника), суд має встановити факт невиконання боржником судового рішення без поважних причин.
Зокрема, суд повинен з`ясувати чи вживалися суб`єктом владних повноважень (зокрема в особі його керівника) всі необхідні та вичерпні заходи для своєчасного і повного виконання судового рішення, та які саме заходи; чи діяв зазначений керівник при вжитті тих чи інших заходів добросовісно, пропорційно, своєчасно та обґрунтовано; чи існували документально підтверджені поважні обставини, які ускладнюють виконання судового рішення. Необхідність встановлення судом цих обставин під час розгляду звіту про виконання судового рішення, ухваленого у справі, яка стосується здійснення пенсійних (соціальних та ін.) виплат, випливає безпосередньо зі змісту частин другої і п`ятої статті 382-3 КАС України.
Із поданого до суду звіту про виконання судового рішення вбачається, що на виконання судового рішення у справі № 280/4166/25 Головним управлінням Пенсійного фонду України в Запорізькій області до страхового стажу зараховано періоди роботи з 27 жовтня 2019 року по 30 вересня 2021 року, з 01 січня 2023 року 31 березня 2023 року, з 11 квітня 2023 року по 30 квітня 2023 року та з 1 березня 2025 року по 30 червня 2025 року. До страхового стажу та «пільгового» стажу за списком №1 зараховано періоди роботи з 2 листопада 1984 року по 14 січня 1987 року, з 20 липня 1987 року по 15 грудня 1987 року. Зазначені періоди до загального страхового стажу зараховані із кратністю 2, що видно із розрахунку стажу (арк.2 Розрахунку стажу, таблиця «Страховий стаж з урахуванням перетину періодів»: без застосування кратності страховий стаж ОСОБА_1 складає 39 років 06 місяців 28 днів, із застосуванням кратності 41 років 06 місяців 28 днів). Таким чином, після виконання рішення суду у справі № 280/4166/25 повний страховий стаж ОСОБА_1 склав 41 рік 06 місяців 28 днів, у т. ч. 2 додаткові роки за Списком № 1. Копія розпорядження про перерахунок пенсії та копія розрахунку стажу після виконання рішення суду додаються. Заробітна плата для обчислення пенсії ОСОБА_1 врахована за період з 01 січня 1984 року на підставі довідок про заробітну плату за період роботи з 01 січня 1984 року по 31 грудня 1988 року, виданих ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» №№1774, 1775 від 11 червня 2021 року та Державним архівом Запорізької області №01-32/П-1387 від 24 червня 2021 року, та № 05-07/ П-522 від 28 лютого 2025 року. Копія розрахунок заробітної плати, яку враховано для призначення пенсії, та копії довідки про заробітну плату ОСОБА_1 (додані до звіту).
В результаті перерахунку пенсії нараховано суму боргу за пенсійними виплатами в розмірі 15450,81 грн., про що свідчать протоколи індивідуального перерахунку пенсії за період з 01 квітня 2025 року по 31 березня 2026 року. Станом на 31 травня 2026 року сума боргу становить 17381,20 грн.
Станом на день подання Звіту пенсія обраховується відповідно до вимог рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі № 280/4166/25 (з урахуванням здійснення з 24 березня 2025 року перерахунку пенсії за віком із зарахуванням до загального страхового стажу періодів з 27 жовтня 2019 року по 30 вересня 2021 року, з 01 січня 2023 року 31 березня 2023 року, з 11 квітня 2023 року по 30 квітня 2023 року та з 01 березня 2025 року 30 червня 2025 року, та з зарахуванням періодів з 12 листопада 1984 року по 14 січня 1987 року, з 20 липня 1987 року по 15 грудня 1987 року до стажу роботи на пільгових умовах за Списком № 1, а також з урахуванням довідок про заробітну плату за період роботи з 01 січня 1984 року по 31 грудня 1988 року, виданих ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» №№ 1774,1775 від 11 червня 2021 року та Державним архівом Запорізької області № 01-32/П-1387 від 24 червня 2021 року та № 05-07/ П-522 від 28 лютого 2025 року).
Вищезазначене, на думку суду, підтверджує факт виконання Головним управлінням рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року в частині перерахунку пенсії починаючи з 24 березня 2026 року.
Окрім того, у зв`язку з прийняттям постанови Кабінету Міністрів України від 14 липня 2025 року № 821 донарахована сума пенсії ОСОБА_1 виплачується відповідно до вимог даної постанови. Згідно зі статтею 23 Бюджетного кодексу України будь-які бюджетні зобов`язання та платежі з бюджету можна встановлювати лише за наявності відповідного бюджетного призначення, встановленого законом про Державний бюджет України. Відповідно до статті 8 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» виплата пенсій, у тому числі додаткових пенсій, доплат, надбавок та підвищень до них, компенсаційних виплат, встановлених законодавством, звільненим із служби військовослужбовцям, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей забезпечується за рахунок коштів Державного бюджету України. Пенсійний фонд України реалізує бюджетну програму КПКВК 2506080 «Фінансове забезпечення виплати пенсій, надбавок і підвищень до пенсій, призначених за пенсійними програмами, та дефіциту коштів Пенсійного фонду України», згідно із якою Пенсійному фонду України виділяються кошти на виплату пенсій у розмірах, визначених законодавством (головним розпорядником коштів за цією програмою є Міністерство соціальної політики України, розпорядником нижчого рівня - Пенсійний фонд України). Виплата донарахованої суми за рішенням суду, яка перевищує бюджетні призначення на поточний рік, буде здійснена після відповідного фінансування Державного бюджету України. Постановою Кабінету Міністрів України від 14 липня 2025 року № 821 (набрала чинності 17 липня 2025 року) затверджено Порядок здійснення з бюджету Пенсійного фонду України
Станом на день подання звіту заборгованість, яка виникла внаслідок виконання судового рішення по справі № 280/4166/25 виплачена часткового за рахунок вищезазначеної програми.
Згідно доданих представником відповідача до суду додаткових пояснень, з урахуванням борг за судовими рішеннями становить станом на 13 травня 2026 року становить 8 060,68 грн. Доплата за судовими рішенням у справах №280/4166/25 погашатиметься Головним управлінням межах коштів, передбачених Планом доходів та видатків (бюджетом) та Помісячним розписом доходів і видатків Головного управління на погашення заборгованості на виплату пенсій (щомісячного грошового утримання), на виконання ретроспективних судових рішень.
Дійсно, суд, проаналізувавши доводи ГУ ПФУ в Запорізькій області, викладені у наданому звіті про виконання судового рішення, встановив, що рішення Запорізького окружного адміністративного суду по справі № 280/4166/25 в частині здійснення з перерахунку пенсії на виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі №280/4166/25 виконано, але в частині погашення нарахованої виплати станом на день подання цього звіту таке рішення залишається не виконаним.
Верховний Суд України у своїх постановах (зокрема, від 24 січня 2018 року у справі №405/3663/13-а, від 13 червня 2018 року у справі №757/29541/14-а, від 21 серпня 2019 року у справі №754/3105/17, від 21 травня 2020 року у справі №310/6910/16-а) неодноразово вказував про те, що невиконання судового рішення в частині виплати грошових коштів, за відсутності відповідного фінансового забезпечення та фактичної відсутності коштів, не може вважатись невиконанням судового рішення без поважних причин.
Отже, не можна вважати фактично виконаним рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі № 280/4166/25 шляхом здійснення виключно перерахунку пенсії позивача та внесення заборгованості до реєстру судових рішень, адже порядок та спосіб у який таке судове рішення мало бути виконано, встановлений у його мотивувальній частині.
Відтак, ГУ ПФУ в Запорізькій області не доведено повного та фактичного виконання рішення суду у даній справі, не надано доказів виплати на користь ОСОБА_1 належних йому коштів.
Прийняття судом такого звіту, як належного виконання судового рішення, суперечить статті 129-1 Конституції України, статті 13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», статтям 14, 370 КАС України.
При цьому, суд погоджується з позицією відповідача, що невиконання рішення суду в частині здійснення виплати пов`язане з об`єктивними причинами, які не залежать від волі відповідача, оскільки виділення коштів відбувається за відповідними бюджетними асигнуваннями з Пенсійного фонду України.
Таким чином, аналізуючи причинно-наслідковий зв`язок невиконання в повному обсязі рішення суду, суд вважає відсутніми ознаки вини та умислу у діях ГУ ПФУ в Запорізькій області та, відповідно, робить висновок про недоцільність застосування до нього штрафних санкцій.
Накладення штрафу на керівника ГУ ПФУ в Запорізькій області в порядку статті 382 КАС України жодним чином не прискорить виділення бюджетних коштів Пенсійному фонду України, які, в свою чергу, могли би бути спрямовані на виплату заборгованості з пенсії за минулий період, зокрема позивачу.
14 липня 2025 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №821, якою затверджений Порядок здійснення з бюджету Пенсійного фонду України видатків на виплату пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці), призначених (перерахованих) на виконання судових рішень.
Відповідно до пунктів 4 - 7 цього Порядку видатки на виплату нарахованих пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці) за рішеннями суду за минулий час (тобто за період, визначений за рішеннями суду, які набрали законної сили та видані або ухвалені після набрання чинності Законом України «Про гарантії держави щодо виконання судових рішень», на виконання яких визначено зобов`язання органу Пенсійного фонду України здійснити нарахування/перерахунок/виплату сум пенсії, доплат, надбавок тощо до пенсії, довічного грошового утримання суддям у відставці, за час, що передує даті набрання законної сили такими рішеннями суду) та перерахованих пенсій за такими рішеннями суду здійснюються за окремими напрямами, передбаченими в бюджеті Пенсійного фонду України на таку мету, за джерелами виплати відповідних сум, визначених законодавством.
Виплати нарахованих на виконання рішень суду сум пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці) за минулий час проводяться щомісяця одержувачам, яких включено до переліку станом на 1 число місяця, що передує місяцю, в якому здійснюється виплата. На забезпечення таких виплат щомісяця спрямовується частина бюджетних асигнувань відповідно до розпису державного бюджету/помісячного розпису доходів і видатків бюджету Пенсійного фонду України на відповідну мету в межах коштів, передбачених бюджетом Пенсійного фонду України на відповідний рік.
Видатки на виплату перерахованих пенсій за рішенням суду здійснюються в межах бюджетних асигнувань відповідно до розпису державного бюджету/помісячного розпису доходів і видатків бюджету Пенсійного фонду України на відповідну мету, які передбачені бюджетом Пенсійного фонду України на відповідний рік, одержувачам, яких включено до переліку станом на 1 число місяця, що передує місяцю, в якому здійснюється виплата.
Для забезпечення виплат за рішеннями суду, передбачених пунктами 5 і 6 цього Порядку, виплата пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці) проводиться в сумі, що визначається пропорційно виділеним на зазначені цілі бюджетним асигнуванням відповідно до розпису державного бюджету/помісячного розпису доходів і видатків бюджету Пенсійного фонду України, які передбачені бюджетом Пенсійного фонду України на відповідний рік, але не більшій від належної до виплати суми, що обліковується в переліку.
Невиплачені протягом поточного бюджетного періоду суми нарахованих на виконання рішень суду сум пенсій (щомісячного довічного грошового утримання суддям у відставці) за минулий час і перерахованих пенсій за рішенням суду виплачуються в наступному бюджетному періоді в межах встановлених бюджетних асигнувань у порядку, передбаченому пунктами 5-7 цього Порядку.
Враховуючи черговість виплат на виконання рішень суду, яка визначається датою набрання ними законної сили, суд враховує, що виплата заборгованості із пенсії на виконання судового рішення у справі № 280/4166/25 буде здійснення з урахуванням положень Порядку №821.
З урахуванням вказаного, суд вважає, що наявні підстави для прийняття звіту в частині, оскільки можливі заходи для виконання рішення наразі вжиті боржником, що підтверджується наданими доказами. Виплата доплати пенсії на виконання судового рішення у справі № 280/4166/25 не проведена за наявності обґрунтованих обставин, наведених боржником.
Висновки суду узгоджуються з правовою позицією Верховного Суду, викладеною в ухвалі від 13 листопада 2025 року по справі №640/16655/21.
Згідно частини 11 статті 382-3 КАС України якщо суд прийняв звіт про виконання судового рішення, але суб`єктом владних повноважень відповідне судове рішення виконано не в повному обсязі, суд одночасно встановлює новий строк для подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу.
Відповідно до частини 3 статті 382-1 КАС України встановлений судом строк для подання звіту про виконання судового рішення має бути достатнім для його підготовки. Достатнім є строк, який становить не менше десяти календарних днів з дня отримання суб`єктом владних повноважень відповідної ухвали та не перевищує трьох місяців.
Оскільки відповідачем виконане рішення суду не у повному обсязі (не надано доказів виплати ОСОБА_1 донарахованих сум пенсії), тому, на думку суду наявні підстави для встановлення відповідачу нового строку для подання відзиву про виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі № 280/4166/25 - протягом трьох місяців з дня отримання копії цієї ухвали.
Керуючись статтями 243, 248, 256, 382 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
УХВАЛИВ:
Прийняти звіт Головного управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області про виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі № 280/4166/25 (вхід. № 24630 від 06 травня 2026 року) в частині здійснення з 24 березня 2025 року перерахунку пенсії за віком із зарахуванням до загального страхового стажу періодів з 27 жовтня 2019 року по 30 вересня 2021 року, з 01 січня 2023 року 31 березня 2023 року, з 11 квітня 2023 року по 30 квітня 2023 року та з 01 березня 2025 року 30 червня 2025 року, та з зарахуванням періодів з 12 листопада 1984 року по 14 січня 1987 року, з 20 липня 1987 року по 15 грудня 1987 року до стажу роботи на пільгових умовах за Списком № 1, а також з урахуванням довідок про заробітну плату за період роботи з 01 січня 1984 року по 31 грудня 1988 року, виданих ВП «Запорізька АЕС» ДП НАЕК «Енергоатом» №№ 1774,1775 від 11 червня 2021 року та Державним архівом Запорізької області № 01-32/П-1387 від 24 червня 2021 року та № 05-07/ П-522 від 28 лютого 2025 року.
Встановити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізькій області новий строк для подання до суду першої інстанції звіту про виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі № 280/4166/25 в частині виплати на користь ОСОБА_1 донарахованих сум пенсії протягом трьох місяців з дня отримання копії даної ухвали Запорізького окружного адміністративного суду.
Роз`яснити Головному управлінню Пенсійного фонду України в Запорізькій області, що звіт про виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі № 280/4166/25 має відповідати вимогам, встановленим частинами другою, третьою статті 382-2 КАС України.
Зобов`язати Головне управління Пенсійного фонду України в Запорізькій області надати суду докази виплати ОСОБА_1 пенсії, перерахованої на виконання рішення Запорізького окружного адміністративного суду від 18 вересня 2025 року у справі №280/4166/25.
Роз`яснити Головному правлінню Пенсійного фонду України в Запорізькій області, що звіт суб`єкта владних повноважень про виконання судового рішення має відповідати вимогам, встановленим частинами другою та третьою статті 382-2 КАС України.
Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня її проголошення. Якщо справа була розглянута в порядку письмового провадження, зазначений строк обчислюється з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається до Третього апеляційного адміністративного суду.
Повний текст ухвали складений та підписаний 18 травня 2026 року.
Суддя Д.В. Татаринов