Рішення № 136430077, 07.05.2026, Личаківський районний суд м.Львова

Дата ухвалення
07.05.2026
Номер справи
463/6898/25
Номер документу
136430077
Форма судочинства
Цивільне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 463/6898/25

Провадження № 2/463/249/26

РІШЕННЯ

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

07 травня 2026 року Личаківський районний суд м. Львова

в складі: головуючого судді Нора Н.В.

при секретарі Заверуха О.Б.

представника позивача Шумелди Р.Р.

представника відповідача ОСОБА_1 (ЛМР)

представника відповідача Бойко У.Ю.

розглянувши у відкритому судовому засіданні в порядку загального позовного провадження в залі суду в м. Львові цивільну справу за позовом ОСОБА_2 до Львівської міської ради, об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Артура Шталя», третя особа Головне управління Держгеокадастру у Львівській області про визнання незаконним та скасування рішення

в с т а н о в и в:

Позивач звернувся до суду із позовом до відповідачів в якому, просить суд визнати незаконним та скасувати рішення узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів № 16 від 13.06.2025 в частині питання № 6, яким: скасовано рішення Узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів № 13 від 07.03.2025 та погоджено межі земельної ділянки на АДРЕСА_1 , по лініях «Б-В», «В-А» відповідно до акту обстеження та показу меж земельної ділянки з схемою розмежування землекористувань (розробник ФОП ОСОБА_3 ).

Позовні вимоги мотивує тим, що рішенням узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів № 16 від 13.06.2025 року погоджено межі земельної ділянки на АДРЕСА_1 , по лініях «Б-В», «В-А» відповідно до акту обстеження та показу меж земельної ділянки з схемою розмежування землекористувань (розробник ФОП ОСОБА_3 ). Під час ознайомлення з матеріалами спору, з`ясовано що: заява від ОСББ «Артура Шталя» не відповідає вимогам та не містить усіх необхідних даних, визначених у Додатку до Положення (відсутня обов`язкова інформація, передбачена в додатку №2 до Положення про узгоджувальну комісію для вирішення земельних спорів Львівської міської ради, що відповідно до вимог п. 4.2 цього Положення, є підставою для відмови у розгляді заяви про вирішення земельного спору); до заяви не додано: акта встановлення та узгодження меж земельної ділянки; копії технічного паспорта на об`єкт нерухомого майна; копії документів, які посвідчують право власності на нерухоме майно та документів, на підставі яких виникло право власності; рішення минулих років про виділення земельної ділянки у користування (у разі наявності, а такий документ існує, лише на площу 297,50 кв.м, а саме рішення Виконкому Львівської міської Ради депутатів трудящих від 23.02.1954 № 240); письмової відмови суміжних користувачів земельних ділянок у погодженні меж земельної ділянки; представники ОСББ «Артура Шталя» до співвласників житлового будинку АДРЕСА_2 , щодо погодження меж земельної ділянки не звертались; представлені копії плану земельної ділянки масштабу 1:500 із зазначенням загальної площі земельної ділянки не засвідчені розробником. Звертає увагу на те, що Комісія не мала права вирішувати спір між співвласниками будинку АДРЕСА_2 та ОСББ «Артура Шталя» щодо збільшення площі земельної ділянки за рахунок ділянки наданої для обслуговування будинку АДРЕСА_2 . Перелік осіб, вказаних в протоколі узгоджувальної комісії №16 від 13.06.2025 як члени узгоджувальної комісії, що прийняли рішення про погодження меж земельної ділянки на АДРЕСА_1 , не відповідає складу узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів Львівської міської ради, затвердженому ухвалою ЛМР №592 від 22.04.2021 року. Зазначає, що рішенням Узгоджувальна комісії для вирішення земельних спорів погодила межі земельної ділянки ОСББ "Артура Шталя" орієнтовною площею 0,0500 га за рахунок земель, що належать на праві користування співвласникам будинку АДРЕСА_2 ; а саме орієнтовно половину декоративного саду, що підтверджується планом земельної ділянки масштабу 1:500 (планом топографічного знімання); що підтверджується топографічним зніманням означених планів земельних ділянок, яким встановлено накладення земельних ділянок, площа накладання становить 0,0215га (215 кв.м). При цьому, земельна ділянка у власників будинку АДРЕСА_3 , надана в користування рішенням Виконкому Львівської міської Ради депутатів трудящих № 240, не вилучалась; письмової згоди на вилучення земельної ділянки чи її частини, як це передбачено абз. 2 ч. 2 ст. 123 ЗКУ, співвласники не надавали.

Представником відповідача, об`єднанням співвласників багатоквартирного будинку «Артура Шталя» було подано відзив на позовну заяву в якому просить відмовити в задоволенні позову з підстав безпідставності, оскільки права позивачки не порушені тому, що вона не могла у 1997 році отримати право постійного користування на земельну ділянку під буд. АДРЕСА_2 .

Представником відповідача, Львівської міської ради, подано відзив на позовну заяву, просить відмовити в задоволенні позову з підстав відсутності доказів завершення процедури реалізація набуття права користування земельною ділянкою за будинкоуправлінням АДРЕСА_4 в матеріалах справи відсутні. Зазначає, що спірна земельна ділянка ніколи не була сформованою раніше. Дана обставина підтверджується листом ГУ Держгеокадастру у Львівській області від 29.11.2024 року №3994/15-24. Відповідно категорія земель та вид цільового призначення земельної ділянки визначаються в межах відповідного виду функціонального призначення території, передбаченого затвердженим комплексним планом просторового розвитку території територіальної громади або генеральним планом населеного пункту. Власне, на момент прийняття оскаржуваного рішення узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів Львівської міської ради, не було визначено категорії даної земельної ділянки. Також звернув увагу суду, що рішення узгоджувальної комісії не є рішенням органу місцевого самоврядування, носить рекомендаційний характер і спрямоване на мирне врегулювання земельних спорів. Цим рішенням права та обов`язки щодо землекористування не визначаються. Висновки комісії носять рекомендаційний характер. Відтак, рішення узгоджувальної комісії не є рішенням органу місцевого самоврядування в розумінні ст. 16 ЦК України, ч. 3 ст. 152, ст. 158 ЗК України, №16 від 13.06.2025 року не створює для сторін жодних правових наслідків з виникненням прав та обов`язків. Таке рішення узгоджувальної комісії у формі протоколу є лише підставою для прийняття органом місцевого самоврядування ухвали, який у разі виникнення спору, зокрема, оскарження ухвали, буде надано як доказ, який повинен оцінюватися судом в подальшому. Таким чином, оскарження протоколу узгоджувальної комісії чинним законодавством України не передбачено, як спосіб захисту судом цивільних прав та інтересів особи.

Ухвалою судді Личаківського районного суду м. Львова від 04.08.2025 року у цивільній справі за позовом ОСОБА_2 до Львівської міської ради, об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Артура Шталя», третя особа Головне управління Держгеокадастру у Львівській області про визнання незаконним та скасування рішення прийнято до розгляду та відкрито провадження по справі.

Ухвалою Личаківського районного суду м. Львова від 02.12.2026 року підготовче провадження у справі за позовом ОСОБА_2 до Львівської міської ради, об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Артура Шталя», третя особа Головне управління Держгеокадастру у Львівській області про визнання незаконним та скасування рішення закрито та призначено до судового розгляду.

В судове засідання з`явились представник позивача ОСОБА_4 , представник відповідача ОСОБА_1 (ЛМР), представник відповідача Бойко У.Ю. та надали пояснення аналогічні тим, які викладені у письмових заявах по суті.

Інші учасники цивільної справи у судове засідання не з`явились, були належним чином повідомлені про причини неявки суд не повідомили.

Повно та всебічно дослідивши матеріали цивільної справи, об`єктивно оцінивши докази, які мають значення для розгляду спору по суті, суд встановив такі обставини справи та визначені відповідно до них правовідносини.

Відповідно до ч.1ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підставу своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.

Суд враховує вимоги ст. 80 ЦПК України, зокрема достатність доказів для вирішення справи, наданих до суду.

У відповідності ч. 1 ст. 328 ЦК України, право власності набувається на підставах, що не заборонені законом.

Відповідно до вимог ст. 263 ЦПК України судове рішення повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права із дотриманням норм процесуального права. Судове рішення має відповідати завданню цивільного судочинства, визначеному цим Кодексом. Обґрунтованим є рішення, ухвалене на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин, на які сторони посилаються як на підставу своїх вимог і заперечень, підтверджених тими доказами, які були досліджені у судовому засіданні.

Згідно з вимогами статті 264 ЦПК під час ухвалення рішення суд вирішує, чи мали місце обставини, якими обґрунтовувалися вимоги та заперечення, та якими доказами вони підтверджуються; чи є інші фактичні дані, які мають значення для вирішення справи; та докази на їх підтвердження.

Відповідно до вимог статей 76-79 ЦПК України доказуванню підлягають обставини (факти), які мають значення для ухвалення рішення у справі і щодо яких у учасників справи, виникає спір. Доказування по цивільній справі, як і судове рішення не може ґрунтуватися на припущеннях.

Судом встановлено, що із свідоцтва про право власності № НОМЕР_1 від 24.10.1997 року вбачається, що позивачка є власником квартири за адресою АДРЕСА_5 .

Рішенням Виконкому Львівської міської Ради депутатів трудящих від 23.02.1954 № 240 по кварталу 830 залишено в користуванні земельні ділянки відповідно до існуючих норм за землекористувачами, в т.ч.: за Будинкоуправлінням № НОМЕР_2 Сталінського району земельну ділянку при будинку АДРЕСА_6 . Павлова при будинку АДРЕСА_1 земельну ділянку площею 297,5 кв.м.

З долучених до матеріалів цивільної справи додатків вбачається, що Львівською міською радою вулицю Марченка перейменовано на вул. Бр. Тершаковців.

Узгоджувальна комісія для вирішення земельних спорів Львівської міської ради утворена згідно з ухвалою Львівської міської ради від 22.04.2021 р. № 592 «Про узгоджувальну комісію для вирішення земельних спорів»

Рішенням Узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів № 16 від 13.06.2025 року погоджено межі земельної ділянки на АДРЕСА_1 , по лініях «Б-В», «В-А» відповідно до акту обстеження та показу меж земельної ділянки з схемою розмежування землекористувань (розробник ФОП ОСОБА_3 ).

Пунктом 2 вищевказаної ухвали затверджено Положення про узгоджувальну комісію для вирішення земельних спорів (далі Положення).

Згідно з п. 1.4 вищезазначеного Положення, основною формою діяльності узгоджувальної комісії є засідання; основним документом, який створює комісія, є протокол. За результатами розгляду спорів щодо меж земельних ділянок, які перебувають у власності і користуванні громадян, дотримання громадянами правил добросусідства, узгоджувальна комісія готує своє рішення, яке оформляється відповідно до протоколу і яке підписують голова та секретар узгоджувальної комісії.

Відповідно до п. 1.5. Положення про узгоджувальну комісію для вирішення земельних спорів, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 22.04.2021 № 592 - рішення узгоджувальної комісії є підставою для формування земельних ділянок відповідно до ст. 79-1 Земельного кодексу України і Закону України "Про Державний земельний кадастр" та розгляду міською радою питань передачі земельних ділянок у власність або надання у користування.

Відповідно до п. 2.1. Положення узгоджувальна комісія розглядає звернення фізичних та юридичних осіб із земельних спорів із суміжними землекористувачами.

Як вбачається із п. 1.5 Положення рішення узгоджувальної комісії є підставою для прийняття ухвали міської ради про затвердження документації із землеустрою .

Львівською міською радою прийнято ухвалу №6892 від 16.09.2025 року "Про затвердження ОСББ "Артура Шталя" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у постійне користування на АДРЕСА_1 ".

Згідно п. 1 даної Ухвали Львівська міська рада ухвалила: Затвердити об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку Артура Шталя (код ЄДРПОУ 45461647) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 0,0500 га (у тому числі площею 0,0014 в межах червоних ліній під об`єктом нерухомого майна) на вул. (кадастровий номер 4610137200:03:004:0029) Грицька у постійне Чубая, користування 11 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з обмеженнями без права загородження, встановлення шлагбаумів, перешкод або обмежувачів, як перекривають наскрізні проїзди та проходи, що сполучають вулиці / двори (вид цільового призначення земельної ділянки 02.03 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку) за рахунок земель житлової та громадської забудови, перевівши їх із земель, що не надані у власність або користування.

Відповідно до інформації з РРПНМ 04.10.2025 року за ЛМР зареєстровано право власності на земельну ділянку кадастровий номер 4610137200:03:004:0029 пл. 0,05 га (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 3216160846101).

Також зареєстровано право постійного користування земельною ділянкою кадастровий номер 4610137200:03:004:0029 пл. 0,05 га за ОБ`ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ''Артура Шталя'', код ЄДРПОУ: 45461647.

Відповідно до статті 19 Конституції України правовий порядок в Україні ґрунтується на засадах, відповідно до яких ніхто не може бути примушений робити те, що не передбачено законодавством. Органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.

Способи захисту права на земельну ділянку визначенні статтею 152 Земельного кодексу України (далі Земельний кодекс), відповідно до частини третьої якої захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом:

а) визнання прав;

б) відновлення стану земельної ділянки, який існував до порушення прав, і запобігання вчиненню дій, що порушують права або створюють небезпеку порушення прав;

в) визнання угоди недійсною;

г) визнання недійсними рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування;

ґ) відшкодування заподіяних збитків;

д) застосування інших, передбачених законом, способів.

Відповідно до положень статті 158 Земельного кодексу земельні спори вирішуються судами, органами місцевого самоврядування. Виключно судом вирішуються земельні спори з приводу володіння, користування і розпорядження земельними ділянками, що перебувають у власності громадян і юридичних осіб, а також спори щодо розмежування територій сіл, селищ, міст, районів та областей. Органи місцевого самоврядування вирішують земельні спори у межах території територіальних громад щодо меж земельних ділянок, що перебувають у власності і користуванні громадян, обмежень у використанні земель та земельних сервітутів, додержання громадянами правил добросусідства, а також спори щодо розмежування меж районів у містах.

У разі незгоди власників землі або землекористувачів з рішенням органу місцевого самоврядування спір вирішується у судовому порядку.

Відповідно до статті 159 Земельного кодексу земельні спори розглядаються органами місцевого самоврядування на підставі заяви однієї із сторін у тижневий строк з дня подання заяви. Земельні спори розглядаються за участю зацікавлених сторін, які повинні бути завчасно повідомлені про час і місце розгляду спору. У разі відсутності однієї із сторін при першому вирішенні питання і відсутності офіційної згоди на розгляд питання розгляд спору переноситься. Повторне відкладання розгляду спору може мати місце лише з поважних причин. Відсутність однієї із сторін без поважних причин при повторному розгляді земельного спору не зупиняє його розгляд і прийняття рішення. У рішенні органу місцевого самоврядування визначається порядок його виконання. Рішення передається сторонам у триденний строк з дня його прийняття.

Статтею 152 Земельного кодексу визначено способи захисту прав на земельні ділянки.

Відповідно до частини 3 статті 152 Земельного кодексу захист прав громадян та юридичних осіб на земельні ділянки здійснюється шляхом: а) визнання прав; б) відновлення стану земельної ділянки, який існував до порушення прав, і запобігання вчиненню дій, що порушують права або створюють небезпеку порушення прав; в) визнання угоди недійсною; г) визнання недійсними рішень органів виконавчої влади або органів місцевого самоврядування; ґ) відшкодування заподіяних збитків; д) застосування інших, передбачених законом, способів.

Узгоджувальна комісія для вирішення земельних спорів Львівської міської ради утворена згідно з ухвалою Львівської міської ради від 22.04.2021 р. № 592 «Про узгоджувальну комісію для вирішення земельних спорів»

Пунктом 2 вищевказаної ухвали затверджено Положення про узгоджувальну комісію для вирішення земельних спорів (далі Положення).

Згідно з п. 1.4 вищезазначеного Положення, основною формою діяльності узгоджувальної комісії є засідання; основним документом, який створює комісія, є протокол. За результатами розгляду спорів щодо меж земельних ділянок, які перебувають у власності і користуванні громадян, дотримання громадянами правил добросусідства, узгоджувальна комісія готує своє рішення, яке оформляється відповідно до протоколу і яке підписують голова та секретар узгоджувальної комісії.

Відповідно до п. 1.5. Положення про узгоджувальну комісію для вирішення земельних спорів, затвердженого ухвалою Львівської міської ради від 22.04.2021 № 592 - рішення узгоджувальної комісії є підставою для формування земельних ділянок відповідно до ст. 79-1 Земельного кодексу України і Закону України "Про Державний земельний кадастр" та розгляду міською радою питань передачі земельних ділянок у власність або надання у користування.

Відповідно до п. 2.1. Положення узгоджувальна комісія розглядає звернення фізичних та юридичних осіб із земельних спорів із суміжними землекористувачами.

Як вбачається із п. 1.5 Положення рішення узгоджувальної комісії є підставою для прийняття ухвали міської ради про затвердження документації із землеустрою .

Рішенням Узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів № 16 від 13.06.2025 року погоджено межі земельної ділянки на АДРЕСА_1 , по лініях «Б-В», «В-А» відповідно до акту обстеження та показу меж земельної ділянки з схемою розмежування землекористувань (розробник ФОП ОСОБА_3 ).

Як виснувала Велика Палата Верховного Суду у постанові від 20.03.2019 у справі №350/67/15-ц, підписання акта погодження меж самостійного значення не має, воно не призводить до виникнення, зміни або припинення прав на земельну ділянку, як і будь-яких інших прав у процедурі приватизації, а також непогодження меж земельної ділянки із суміжними власниками та землекористувачами не може слугувати підставою для відмови відповідної місцевої ради в затвердженні технічної документації.

Ураховуючи вищенаведену правову позицію, рішення узгоджувальної комісії не є рішенням органу місцевого самоврядування в розумінні статей 152 та 158 Земельного кодексу, оскільки рішення № 16 від 13.06.2025 року про погодження меж земельної ділянки не створює для сторін жодних правових наслідків з виникненням прав та обов`язків, а є лише підставою для прийняття органом місцевого самоврядування ухвали.

Окрім цього, судом також було встановлено, що Львівською міською радою прийнято ухвалу №6892 від 16.09.2025 року "Про затвердження ОСББ "Артура Шталя" проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надання земельної ділянки у постійне користування на АДРЕСА_1 ".

Згідно п. 1 даної Ухвали Львівська міська рада ухвалила: Затвердити об`єднанню співвласників багатоквартирного будинку Артура Шталя (код ЄДРПОУ 45461647) проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки та надати земельну ділянку площею 0,0500 га (у тому числі площею 0,0014 в межах червоних ліній під об`єктом нерухомого майна) на вул. (кадастровий номер 4610137200:03:004:0029) Грицька у постійне Чубая, користування 11 для обслуговування багатоквартирного житлового будинку з обмеженнями без права загородження, встановлення шлагбаумів, перешкод або обмежувачів, як перекривають наскрізні проїзди та проходи, що сполучають вулиці / двори (вид цільового призначення земельної ділянки 02.03 для будівництва і обслуговування багатоквартирного житлового будинку) за рахунок земель житлової та громадської забудови, перевівши їх із земель, що не надані у власність або користування.

Відповідно до інформації з РРПНМ 04.10.2025 року за ЛМР зареєстровано право власності на земельну ділянку кадастровий номер 4610137200:03:004:0029 пл. 0,05 га (реєстраційний номер об`єкта нерухомого майна: 3216160846101).

Також зареєстровано право постійного користування земельною ділянкою кадастровий номер 4610137200:03:004:0029 пл. 0,05 га за ОБ`ЄДНАННЯ СПІВВЛАСНИКІВ БАГАТОКВАРТИРНОГО БУДИНКУ ''Артура Шталя'', код ЄДРПОУ: 45461647.

Ухвалою Личаківського районного суду м. Львова від 09 лютого 2026 року у справі №463/914/26 про прийняття позовної заяви до розгляду та відкриття провадження у справі за позовною заявою ОСОБА_2 до Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Артура Шталя», Львівської міської ради, третя особа: Головне управління Держгеокадастру у Чернівецькій області, про визнання незаконною та скасування ухвали, скасування кадастрової реєстрації земельної ділянки та державної реєстрації права постійного користування земельною ділянкою.

Цивільні права/інтереси захищаються у спосіб, який передбачений законом або договором, та є ефективним для захисту конкретного порушеного або оспорюваного права/інтересу позивача. Якщо закон або договір не визначають такого ефективного способу захисту, суд відповідно до викладеної в позові вимоги позивача може визначити у рішенні такий спосіб захисту, який не суперечить закону. При розгляді справи суд має з`ясувати: чи передбачений обраний позивачем спосіб захисту законом або договором; чи передбачений законом або договором ефективний спосіб захисту порушеного права/інтересу позивача; чи є спосіб захисту, обраний позивачем, ефективним для захисту його порушеного права/інтересу у спірних правовідносинах. Якщо суд зробить висновок, що обраний позивачем спосіб захисту не передбачений законом або договором та/або є неефективним для захисту порушеного права/інтересу позивача, у цих правовідносинах позовні вимоги останнього не підлягають задоволенню. Вказаний висновок викладено у постанові Верховного Суду від 10 лютого 2021 року в справі № 754/5841/17.

Верховний Суд у постанові від 02 червня 2022 року у справі № 602/1455/20 вказав, що у цивільному судочинстві діє принцип диспозитивності, який покладає на суд обов`язок розглядати лише ті питання, про вирішення яких його просять сторони у справі, та позбавляє можливості ініціювати судове провадження. Формування змісту й обсягу позовних вимог є диспозитивним правом позивача. Отже, кожна сторона сама визначає стратегію свого захисту, зміст своїх вимог і заперечень, а також предмет та підстави позову, тягар доказування лежить на сторонах спору, а суд розглядає справу виключно в межах заявлених ними вимог і наданих доказів (статті 12, 13 ЦПК України).

Таким чином суд приходить до висновку, що позивач заявивши викладені позовні вимоги, фактично звернулась за захистом своїх майнових цивільних прав щодо прибудинкової території будинку у якому їй на праві власності належить квартира та користування земельною ділянкою, що межує з будинком, де за ОСББ «Артура Шталя» зареєстроване уже речове право. Відтак, скасування спірного рішення Узгоджувальної комісії для вирішення земельних спорів Львівської міської ради не призведе до відновлення прав фізичної особи на землекористування.

З огляду на викладене, з урахуванням наведених сторонами обгрунтувань, та наданих доказів, які містять матеріали справи, а також практики Верховного Суду у подібних правовідносинах, правозастосовного до спірних правовідносин законодавства України, суд приходить до висновку, що позивач при зверненні до суду обрав неналежний спосіб захисту, що є самостійною підставою для відмови у задоволенні позовних вимог.

Згідно зі ст.141 ЦПК України судові витрати позивачу за рахунок відповідача не відшкодовуються, оскільки судом відмовлено у задоволенні позовних вимог.

Керуючись ст.ст.7, 9, 11-13, 81, 89, 141, 259, 263, 264, 265, 268 ЦПК України, суд, -

ухвалив:

в задоволенні позову ОСОБА_2 до Львівської міської ради, об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Артура Шталя», третя особа Головне управління Держгеокадастру у Львівській області про визнання незаконним та скасування рішення відмовити.

На рішення суду може бути подана апеляційна скарга протягом 30 днів з часу складання повного судового рішення до Львівського апеляційного суду. Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручено в день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.

Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.

У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.

Повне найменування (ім`я) учасників справи та їх місце проживання (місцезнаходження):

Позивач: ОСОБА_2 (зареєстроване місце проживання: АДРЕСА_7 РНОКПП НОМЕР_3 ).

Відповідач: Львівська міська рада (місцезнаходження: 79006, м. Львів, площа Ринок, 1, ЄДРПОУ 04055896).

Відповідач: Об`єднання співвласників багатоквартирного будинку «Артура Шталя» (місцезнаходження: 79005, м. Львів, вул. Чубая Грицька, 11 ЄДРПОУ 45461647).

Треті особи: Головне управління Держгеокадастру у Львівській області (місцезнаходження: 79019, м. Львів, проспект В`ячеслава Чорновола,4 ЄДРПОУ 39769942).

Суддя Нор Н.В.