Єдиний державний реєстр судових рішень
ІВАНО-ФРАНКІВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
"01" травня 2026 р. справа № 300/1204/26
м. Івано-Франківськ
Івано-Франківський окружний адміністративний суд в складі головуючого судді Григорука О.Б., розглянувши в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області про визнання дій протиправними та зобов`язання до вчинення дій
ВСТАНОВИВ:
03.03.2026 ОСОБА_1 звернулася до суду через систему "Електронний суд" з адміністративним позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 , просить:
визнати протиправною відмову Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області у внесенні змін до довідки № 34 від 16.01.2026 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премії за останні 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та надісланні її до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області для проведення ОСОБА_1 перерахунку основного розміру пенсії;
зобов`язати Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області внести зміни до довідки № 34 від 16.01.2026 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 шляхом включення до неї індексації грошового забезпечення за 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення, що подається для призначення пенсії, та надіслати таку довідку до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області для проведення перерахунку основного розміру пенсії.
Позовні вимоги мотивовані тим, що відповідно до наказу від 05.01.2026 № 5 о/с ОСОБА_1 , згідно з п. 2 ч. 1 ст. 77 Закону України "Про Національну поліцію" звільнено зі служби в поліції. Вислуга років для призначення пенсії склала 25 років 03 місяці 26 днів. 16.01.2026 Управлінням фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП в Івано-Франківській області виготовлено довідку № 34 від 16.01.2026 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію за останні 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", яку скеровано до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області для проведення розрахунку та призначення позивачу пенсії. Ознайомившись із вказаною довідкою мною з`ясовано, що до неї не включено суми нарахованої та виплаченої індексації грошового забезпечення за 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення, не зважаючи на те, що частиною 5 статті 94 Закону України "Про Національну поліцію" від 02.07.2015 № 580-VIII передбачено, що грошове забезпечення поліцейських індексується відповідно до закону. 06 лютого 2026 року позивач звернулася з листом до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з проханням внести зміни до довідки № 34 від 16.01.2026 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 шляхом включення до неї індексації грошового забезпечення за 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення, що подається для призначення пенсії, та надіслати таку довідку до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області для проведення перерахунку основного розміру пенсії. Однак, відповідно до листа-відповіді від 26.02.2026 № 40291-2026 (700832) Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області, надісланого на електронну скриню позивача, повідомлено, що для внесення змін до довідки про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" № 521 від 11.07.2023 відсутні правові підстави, оскільки вона відповідає усім вимогам Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб", затвердженого постановою Пенсійного фонду України від 30.01.2007 № 3-1 (із змінами). Вважаючи, що Головним управлінням Національної поліції в Івано-Франківській області протиправно відмовлено позивачу у внесенні змін до довідки № 34 від 16.01.2026 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премії за останні 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення, що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" та надісланні такої довідки до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області для проведення перерахунку основного розміру пенсії, позивач звернулася до суду з цим позовом.
Ухвалою Івано-Франківського окружного адміністративного суду відкрито провадження в даній адміністративній справі за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи (у письмовому провадженні).
Відповідач скористався правом на подання відзиву, який надійшов до суду через систему "Електронний суд" 23.03.2026. Відповідно до відзиву відповідач заперечив проти позову, просив відмовити в задоволенні позову з мотивів, що індексація грошового забезпечення не віднесена до складових грошового забезпечення. Індексація це відшкодування особам подорожчання споживчих товарів і послуг. Оскільки індексація не є складовою грошового забезпечення, на індексацію грошового забезпечення ЄСВ не нараховується та не сплачується, відсутні підстави для включення індексації в довідку про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб".
24.03.2026 через систему "Електронний суд" до суду надійшла відповідь позивача на відзив, відповідно до якої позивач заперечує доводи відповідача, просить позов задовольнити з обґрунтувань, що незважаючи на наявність спеціального законодавства, зокрема Закону № 2262-XII та відповідних підзаконних нормативних актів, якими врегульовуються відносини щодо обчислення (призначення, перерахунку) пенсій військовослужбовцям та наявність спеціального законодавства, яким імперативно визначаються види (складові) грошового забезпечення військовослужбовців, натомість які не врегульовують питання віднесення індексації грошового забезпечення до видів грошового забезпечення, з якого обчислюється пенсія, при вирішенні цього питання слід субсидіарно застосовувати положення спеціальних законів щодо механізму проведення індексації, її мети та правової природи (суті).
Розглянувши матеріали адміністративної справи в порядку письмового провадження за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами (у письмовому провадженні) у відповідності до вимог статті 262 Кодексу адміністративного судочинства України, дослідивши письмові докази, судом встановлено наступне.
Відповідно до наказу від 05.01.2026 № 5 о/с ОСОБА_1 , згідно з п. 2 ч. 1 ст. 77 Закону України "Про Національну поліцію" звільнено зі служби в поліції.
16.01.2026 Управлінням фінансового забезпечення та бухгалтерського обліку ГУНП в Івано-Франківській області виготовлено Довідку № 34 від 16.01.2026 (Додаток 8 до Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" (пункт 3 розділу ІI) про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію за останні 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення (за період з січня 2024 року по грудень 2025 року), що подається для призначення пенсії відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", яку скеровано до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області для призначення позивачу пенсії (а.с. 14).
Позивач звернулася до Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області з заявою від 06.02.2026, в якій просила внести зміни до довідки № 34 від 16.01.2026 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 шляхом включення до неї індексації грошового забезпечення за 24 календарні місяці служби підряд перед місяцем звільнення, що подається для призначення пенсії, та надіслати таку довідку до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області для проведення перерахунку основного розміру пенсії.
За результатом розгляду заяви від 06.02.2026 Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області відповіддю № 402912026 від 26.02.2026 (700832) повідомило, що статтею 43 Закону України від 09.04.1992 № 2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" визначено, що пенсії особам з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, особам, які мають право на пенсію за цим Законом, та членам їх сімей обчислюються з розміру грошового забезпечення, враховуючи відповідні оклади за посадою, оклади та/чи доплати за військове (спеціальне) звання, військовим (спеціальним) званням, процентну надбавку (доплату) за вислугу років, щомісячні додаткові види грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення) та премії в розмірах, установлених законодавством, з якого було сплачено єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, а до 1 січня 2011 року - страхові внески на загальнообов`язкове державне пенсійне страхування, у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Також пунктом 7 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 № 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам, які мають право на пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", крім військовослужбовців строкової служби і членів їх сімей та прирівняних до них осіб" визначено перелік складових грошового забезпечення, які враховуються при призначенні пенсії. Рішення щодо зміни розмірів та видів складових грошового забезпечення та внесення до їх складу індексації до Постанови № 988 з часу набрання нею чинності Урядом не приймались. Врахування для обчислення пенсії індексації грошового забезпечення Законом № 2262-ХІІ не передбачено, оскільки на індексацію грошового забезпечення єдиний внесок на загальнообов`язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) не нараховується та не сплачується. Для внесення змін до довідки про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію для призначення пенсії відповідно до Закону № 2262-ХІІ відсутні правові підстави, оскільки вона відповідає усім вимогам Порядку подання та оформлення документів для призначення (перерахунку) пенсій відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", затвердженого постановою Пенсійного фонду України від 30.01.2007 № 3-1 (із змінами) (а.с. 8).
При вирішенні даного спору суд виходить з наступного нормативно-правового регулювання спірних правовідносин.
Згідно частини 2 статті 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Стаття 46 Конституції України гарантує кожному громадянину право на соціальний захист, що включає пенсійне забезпечення у старості або у випадках, передбачених законом, як-то втрата працездатності чи годувальника. Таким чином, будь-яке обмеження або ігнорування права особи на належне пенсійне забезпечення є порушенням основоположного права, закріпленого Конституцією України.
Згідно зі статтею 102 Закону України "Про Національну поліцію" від 02 липня 2015 року № 580-VIII (далі - Закон № 580-VIII) пенсійне забезпечення поліцейських здійснюється за правилами, встановленими Законом № 2262-XII.
Цей Закон є спеціальним і застосовується до осіб, які перебували на службі в органах внутрішніх справ, Національній поліції та інших силових структурах.
Відповідно до частини третьої статті 43 Закону № 2262-ХІІ при призначенні пенсії враховуються оклад за посадою, оклад за званням, надбавки, доплати, підвищення, премії, а також інші щомісячні додаткові виплати, якщо з них сплачувався єдиний соціальний внесок.
При цьому у частині вісімнадцятій цієї ж статті встановлено, що пенсія має бути перерахована у разі змін у структурі грошового забезпечення, а також введення нових його видів. Усі ці положення підкреслюють важливість повного і коректного врахування всіх виплат при визначенні розміру пенсії.
Наказом Міністерства внутрішніх справ України від 06 квітня 2016 року № 260 затверджено Порядок та умови виплати грошового забезпечення поліцейським Національної поліції та курсантам вищих навчальних закладів МВС із специфічними умовами навчання (далі - Порядок № 260).
Цим нормативним актом деталізовано складові грошового забезпечення поліцейських, які включають: 1) посадовий оклад; 2) оклад за спеціальним званням; 3) щомісячні додаткові види грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер); 4) премії; 5) одноразові додаткові види грошового забезпечення.
Вказані положення узгоджуються з постановою Кабінету Міністрів України "Про грошове забезпечення поліцейських Національної поліції" від 11 листопада 2015 року № 988, пунктом 1 якої передбачено, що грошове забезпечення поліцейських складається з: посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (надбавки, доплати, підвищення посадового окладу), премій та одноразових додаткових виплат.
Таким чином, обидва документи як Порядок № 260, так і Постанова № 988 визначають однакову структуру грошового забезпечення, що має враховуватися при виготовленні довідки, яка подається до органів Пенсійного фонду України для призначення або перерахунку пенсії відповідно до вимог Закону України № 2262-ХІІ.
При цьому варто зауважити, що чинне законодавство України не містить прямої норми, яка б однозначно визначала індексацію грошового забезпечення як обов`язкову складову для обчислення пенсії відповідно до Закону № 2262-ХІІ.
Однак і прямої заборони враховувати індексацію також не передбачено. Саме ця колізія і становить предмет спору між сторонами.
Надаючи правову оцінку підставам включення до довідки про грошове забезпечення індексації грошового забезпечення, суд зазначає таке.
Положеннями статті 18 Закону України «Про державні соціальні стандарти та державні соціальні гарантії» від 05 жовтня 2000 року № 2017-ІІІ (далі - Закон № 2017-ІІІ) визначено, що законами України з метою надання соціальної підтримки населенню України в цілому та окремим категоріям громадян встановлюються державні гарантії, зокрема, щодо індексації доходів населення з метою підтримання достатнього життєвого рівня громадян та купівельної спроможності їх грошових доходів в умовах зростання цін.
Державні соціальні гарантії є обов`язковими для всіх державних органів, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності (частина друга статті 19 Закону № 2017-ІІІ).
Статтею 9 Закону України "Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей" від 20 грудня 1991 року № 2011-XII передбачено, що грошове забезпечення має бути проіндексовано відповідно до закону.
Правові, економічні та організаційні основи підтримання купівельної спроможності населення України в умовах зростання цін з метою дотримання встановлених Конституцією України гарантій щодо забезпечення достатнього життєвого рівня населення України регульовано Законом України "Про індексацію грошових доходів населення" від 03 липня 1991 року № 1282-ХІІ (далі - Закон № 1282-ХІІ).
Положеннями статті 1 вказаного Закону визначено, що індексація грошових доходів населення - встановлений законами та іншими нормативно-правовими актами України механізм підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг.
Статтею 2 цього Закону передбачено, що індексації підлягають грошові доходи громадян, одержані ними в гривнях на території України і які не мають разового характеру, зокрема оплата праці (грошове забезпечення).
Отже, індексація грошового забезпечення є однією з основних державних гарантій, спрямованою на підтримання купівельної спроможності населення України шляхом підвищення грошових доходів населення, що дає можливість частково або повністю відшкодовувати подорожчання споживчих товарів і послуг. При цьому проведення індексації у зв`язку зі зростанням споживчих цін (інфляцією) є обов`язковим для всіх юридичних осіб роботодавців, незалежно від форми власності та виду юридичної особи.
Враховуючи, що індексація поширюється на всі грошові доходи населення, які не мають разового характеру, а також те, що здійснення індексації врегульовано окремим законом, до якого стаття 9 Закону № 2011-ХІІ містить відсилочну норму, механізм індексації має універсальний характер, а питання її врахування у складі грошового забезпечення для призначення пенсії за вислугу років не регулюється положеннями Закону № 2011-ХІІ або Закону № 2262-ХІІ.
Так, за змістом статті 6 Закону № 1282-ХІІ у разі виникнення обставин, передбачених статтею 4 цього Закону, у встановленому законом порядку здійснюється перегляд розмірів: заробітної плати; пенсій; державної соціальної допомоги; стипендій, що виплачуються студентам державних та комунальних вищих навчальних закладів. Перегляд зазначених у частині першій цієї статті гарантій здійснюється у розмірах, що визначаються як результат добутку розміру доходу, що підлягає індексації в межах прожиткового мінімуму для відповідних соціальних і демографічних груп населення, та величини індексу споживчих цін.
Згідно зі статтею 4 Закону № 1282-ХІІ індексація грошових доходів населення проводиться в разі, коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації, який установлюється в розмірі 103 відсотка. Обчислення індексу споживчих цін для індексації грошових доходів населення провадиться наростаючим підсумком, починаючи з місяця введення в дію цього Закону.
Пунктом 5 Порядку проведення індексації грошових доходів населення, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17 липня 2003 року № 1078, передбачено, що у разі підвищення тарифних ставок (окладів), пенсій або щомісячного довічного грошового утримання, стипендій, виплат, що здійснюються відповідно до законодавства про загальнообов`язкове державне соціальне страхування, значення індексу споживчих цін у місяці, в якому відбувається підвищення, приймається за 1 або 100 відсотків. Обчислення індексу споживчих цін для проведення подальшої індексації здійснюється з місяця, наступного за місяцем підвищення зазначених грошових доходів населення.
Правове регулювання виплати індексації визначає умови (коли величина індексу споживчих цін перевищила поріг індексації), з настанням яких виникає право на щомісячне отримання суми індексації у структурі заробітної плати (грошового забезпечення) до настання обставин (підвищення тарифних ставок, окладів), за яких виплата розрахованої суми індексації припиняється до повторного настання обставин, які обумовлюють повторне виникнення права на отримання індексації.
Незважаючи на наявність спеціального законодавства, зокрема Закону № 2262-ХІІ, та відповідних підзаконних нормативних актів, якими врегульовуються відносини щодо обчислення (призначення, перерахунку) пенсій військовослужбовцям та наявність спеціального законодавства, зокрема Закону № 2011-ХІІ, яким імперативно визначені види (складові) грошового забезпечення військовослужбовців, які не врегульовують питання віднесення індексації грошового забезпечення до видів грошового забезпечення, з якого обчислюється пенсія, при вирішенні цього питання слід субсидіарно застосовувати положення спеціальних законів щодо механізму проведення індексації, її мети та правової природи (суті), зокрема Закону № 2017-ІІІ, Закону № 1282-ХІІ та Порядку № 1078.
Субсидіарне застосування зазначених норм права дає підстави для правового висновку, що індексація грошового забезпечення має систематичний (щомісячний) характер, а її правова природа полягає у підтриманні купівельної спроможності рівня заробітної плати (грошового забезпечення) внаслідок її знецінення через подорожчання споживчих товарів і послуг, а тому вона має бути врахована у складі грошового забезпечення військовослужбовців (поліцейських) для розрахунку пенсії за вислугу років, що забезпечує дотримання пенсійних прав осіб, звільнених з військової служби, як складової конституційного права на соціальний захист. В іншому випадку, не врахування індексації при обрахунку пенсії за вислугу років призвело б до застосування для визначення розміру пенсії знеціненого грошового забезпечення.
Такий правовий висновок викладено у постанові Судової палати для розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду Верховного Суду від 03 квітня 2019 року у справі № 638/9697/17, яким відступлено від висновків щодо застосування норми права у подібних правовідносинах, викладеного в постановах Касаційного адміністративного суду у складі Верховного Суду від 06 березня 2019 року у справі № 522/11262/16-а та від 13 березня 2019 року у справі № 522/7855/17 в частині відсутності підстав для включення до складу грошового забезпечення, з якого обчислюється пенсія, отриманої військовослужбовцем індексації грошового забезпечення.
До аналогічного правового висновку дійшов Верховний Суд в постанові від 26 серпня 2021 року у справі № 240/7853/19.
Отже, аналіз положень Конституції України, законів № 2262-XІІ, № 1282-XІІ, № 2017-ІІІ, № 580-VIII, підзаконних актів, а також сформованої правозастосовної практики Верховного Суду свідчить, що індексація є складовою грошового забезпечення, яка має систематичний характер, виплачується щомісячно та має бути врахована при визначенні розміру пенсії.
Суд звертає увагу, що застосування правової позиції Верховного Суду, викладеної у постанові від 30 січня 2024 року у справі № 580/1974/23, до обставин цієї справи є нерелевантним, оскільки правовідносини у зазначеній справі та у справі, що розглядається, не є аналогічними. У справі, розглянутій Верховним Судом у складі Судової палати з розгляду справ щодо захисту соціальних прав Касаційного адміністративного суду, ключовим було питання можливості включення до довідки про розмір грошового забезпечення, що враховується для перерахунку пенсії особам, зокрема тим, які проходили службу в органах внутрішніх справ, пенсія яким призначена відповідно до Закону № 2262-XII, у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення певній категорії осіб (у цьому випадку - поліцейським), сум індексації грошового забезпечення діючих поліцейських.
Натомість спірним у цій справі є право позивача на включення до довідки про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію відомостей про індексацію грошового забезпечення.
Вказана правова позиція висловлена Верховним Судом у складі колегії суддів Касаційного адміністративного суду в постанові від 16 лютого 2026 року у справі №560/5964/24.
Відповідно до частини 5 статті 242 Кодексу адміністративного судочинства України, при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постанові Верховного Суду від 16 лютого 2026 року у справі №560/5964/24.
Враховуючи вищенаведене є протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області щодо невключення до довідки № 34 від 16.01.2026 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію за період з січня 2024 року по грудень 2025 року, для призначення (перерахунку) пенсії позивача, індексації грошового забезпечення.
Належним способом захисту порушеного права, який відповідатиме змісту спірних правовідносин, буде ефективним та забезпечить належний судовий захист у тій мірі, яка є необхідною у даному конкретному випадку, буде зобов`язання Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області скласти та направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області оновлену довідку про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію за період з січня 2024 року по грудень 2025 року, для призначення (перерахунку) пенсії позивачу, із включенням до такої довідки індексації грошового забезпечення.
Таким чином, суд дійшов до висновку, позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають до задоволення.
Відповідно до частин 1, 2 статті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа. При частковому задоволенні позову судові витрати покладаються на обидві сторони пропорційно до розміру задоволених позовних вимог.
Враховуючи те, що позовні вимоги підлягають задоволенню, слід стягнути з відповідача, за рахунок його бюджетних асигнувань, на користь позивача судові витрати зі сплати судового збору в розмірі 1064,96 гривень.
На підставі статті 129-1 Конституції України, керуючись статтями 139, 241-246, 250 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -
ВИРІШИВ:
Позов задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області щодо невключення до довідки № 34 від 16.01.2026 про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію за період з січня 2024 року по грудень 2025 року, для призначення (перерахунку) пенсії ОСОБА_1 , індексації грошового забезпечення.
Зобов`язати Головне управління Національної поліції в Івано-Франківській області скласти та направити до Головного управління Пенсійного фонду України в Івано-Франківській області оновлену довідку про щомісячні додаткові види грошового забезпечення та премію за період з січня 2024 року по грудень 2025 року, для призначення (перерахунку) пенсії ОСОБА_1 , із включенням до такої довідки індексації грошового забезпечення.
Стягнути за рахунок бюджетних асигнувань Головного управління Національної поліції в Івано-Франківській області (76018, м. Івано-Франківськ, вул. Академіка Сахарова, 15, код ЄДРПОУ 40108798) на користь ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_1 ) сплачений судовий збір в розмірі 1064 (одна тисяча шістдесят чотири) грн 96 коп.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів, з дня складення повного судового рішення.
Апеляційна скарга подається до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Учасник справи, якому повне рішення суду не було вручене у день його складення, має право на поновлення пропущеного строку на апеляційне оскарження рішення суду, якщо апеляційна скарга подана протягом тридцяти днів з дня вручення йому повного рішення суду.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Григорук О.Б.