Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 346/891/26
Провадження № 2-а/346/35/26
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
31 березня 2026 р.м. Коломия Коломийський міськрайонний суд Івано - Франківської області
в складі : судді Васильковського В.В.,
за участю секретаря Максим`юк М.А.,
розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду в місті Коломиї в порядку спрощеного позовного провадження справу за позовом ІНФОРМАЦІЯ_1 до ОСОБА_1 про тимчасове обмеження у праві керування транспортним засобом під час мобілізації,-
ВСТАНОВИВ :
25.02.2026 року, позивач, звернувшись до суду із даним позовом, в якому посилається на те, що (далі Відповідач), ІНФОРМАЦІЯ_2 відповідно до облікових даних перебуває на обліку військовозобов`язаних у ІНФОРМАЦІЯ_3 (далі - ІНФОРМАЦІЯ_4 ) з 10.09.2013 року, зареєстрований та проживає за адресою: АДРЕСА_1 . Відомості щодо ступені придатності та наявності права на відстрочку від мобілізації згідно статті 23 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» в облікових даних Відповідача - відсутні. Відповідач являється порушником правил військового обліку з 15 липня 2025року. 05 липня 2025 року о 9.00 годині Відповідач повинен був прибути до ІНФОРМАЦІЯ_5 за адресою: АДРЕСА_2 , для уточнення даних з військово-обліковими даними Державного реєстру, під час перевірки Державного реєстру було виявлено, що Відповідач не прибув до ІНФОРМАЦІЯ_5 05 липня 2025року о 9.00 годині з метою уточнення даних по повістці № 4169854, яка була 25 червня 2025 року централізовано сформована в Державному реєстрі та надіслана Позивачу засобами поштового зв`язку. Як вказано в рекомендованому повідомленні про вручення поштового відправлення (Форма 119 АТ «УКРПОШТА») повістка подана поштовому оператору 25.06.2025 о 13.28 год для відправлення Відповідачу на адресу, яка відповідає його обліковим даним в Державному реєстрі. В поштовому відправленні міститься повістка і опис вкладення до рекомендованого поштового відправлення (Форма 107П АТ «УКРПОШТА»), що підтверджує надсилання Відповідачу саме повістки № 4169854 від 25 червня 2025 року на одному аркуші. Інформація в поштовому відправленні та порядок надсилання Відповідачу повістки, сформованої за допомогою Державного реєстру, відповідають вимогам пункту 30-3 Порядку № 560. 04.07.2025 року на рекомендоване поштове відправлення з повісткою оператором об`єкта поштового зв`язку була наклеєна Довідка про причини повернення/доставлення з якої слідує, що поштове відправлення повертається у зв`язку з тим, що «одержувач відсутній за вказаною адресою» (Форма 20 АТ «УКРПОШТА») прикріплена до поштового відправлення). Вказують на те, що повістка про виклик Відповідача до ІНФОРМАЦІЯ_5 для уточнення облікових даних була надіслана Відповідачу відповідно до вимог Порядку № 560 і Відповідач вважається таким, що був належним чином оповіщений про його виклик до ІНФОРМАЦІЯ_5 (пункт 41Порядку № 560). У зв`язку з неявкою Відповідача до ІНФОРМАЦІЯ_5 по повістці відповідно до вимог абзацу 39 пункту 9 Положення про ТЦК та СП в Державному реєстрі було сформоване електронне звернення до Коломийського РВП ГУНП в Івано-Франківській області № Е2886978 про доставлення Відповідача до ІНФОРМАЦІЯ_5 , як особи, що порушує законодавство про оборону, мобілізаційну підготовку та мобілізацію, встановлені правила військового обліку, для складення протоколу (постанови) про адміністративне правопорушення. Причиною подання звернення «неприбуття за викликом до ІНФОРМАЦІЯ_6 у строк та місце зазначені в повістці». ІНФОРМАЦІЯ_2 ІНФОРМАЦІЯ_4 було отримано письмову відповідь від Коломийського РВП ГУНП у Івано-Франківській області Коломийський районного відділу поліції №202743-2025 від 03.11.2025(536817) повідомило начальника ІНФОРМАЦІЯ_5 про неможливість здійснити адміністративне затримання та доставлення громадянина до територіального центру комплектування та соціальної підтримки в зв`язку із відсутністю Відповідача за місцем проживання, на повідомлення не реагує, зі слів родичів відсутній тривалий час, однак відомо, що Відповідач перебуває на території України, але здійснити адміністративне затримання та доставлення громадянина ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 неможливо. На виконання Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» Відповідачу було надіслано вимогу про виконання обов`язку (обов`язків) військовозобов`язаним, резервістом №314/Г від 27.01.2026року якою ОСОБА_1 викликано відповідно до ст.27 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» для виконання обов`язків, передбачених ч.ч.1, 3 ст.22 вказаного Закону, до ІНФОРМАЦІЯ_5 на 07.02.2026року, та повідомлено, що наслідком невиконання такої вимоги буде звернення ІНФОРМАЦІЯ_5 на підставі ст.283-2 КАС України до суду з позовом про застосування тимчасового обмеження у праві керування транспортним засобом під час мобілізації. Вказану вимогу 27.01.2026року направлено за місцем реєстрації Відповідача за адресою: АДРЕСА_3 , та, як вбачається з поштового повідомлення про результати вручення рекомендованого поштового відправлення №R782030046020, не вручено, повернуто відправнику 10.02.2026року з відміткою про причини повернення: «адресат відсутній за вказаною адресою», «закінчення встановленого терміну зберігання». Як вбачається зі змісту письмової інформації Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській області (Філія ГСЦ МВС) територіальний сервісний центр МВС №2643 (ТСЦ МВС №2643) № 31/28/2822090-2025 від 06.12.2025 (189174), ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , 04.04.2012 року отримав посвідчення водія серії НОМЕР_1 , видане Надвірнянським ВРЕР при УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області. Тому, просять застосувати до ОСОБА_1 , тимчасове обмеження у праві керування транспортними засобами під час мобілізації, на строк до виконання або відкликання вимоги ІНФОРМАЦІЯ_5 про виконання обов`язку (обов`язків) військовозобов`язаним, резервістом.
10.03.2026 року від відповідача надійшов відзив на позовну заяву, в якому посилається на те, що він заперечує проти позову в повному обсязі. Відповідач, станом на дату подання цього відзиву заброньований як працівник підприємства на підставі наказу Міністерства економіки України, виданого відповідно до Порядку бронювання військовозобов?язаних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 27.01.2023 № 76. Бронювання є чинним, що підтверджується витягом з реєстру заброньованих, доданим до цього відзиву. Зазначений статус виключає можливість застосування до Відповідача будь-яких примусових заходів у сфері мобілізації, у тому числі обмеження у праві керування транспортним засобом. На підтвердження статусу заброньованого Відповідач долучає до цього відзиву витяг з реєстру заброньованих військовозобов?язаних. 26.02.2026 року Відповідач добровільно сплатив адміністративний штраф у повному обсязі. Оплата підтверджується квитанцією № K73E-TTP6-6P89-24PР від 26.02.2026 року, виданою АТ «УНІВЕРСАЛ БАНК» (monobank), на суму 8 610,50 грн скориставшись правом на сплату 50% від суми штрафу через застосунок «Дія». 3 огляду на те, що адміністративний штраф добровільно сплачено, постанова про накладення адміністративного стягнення є виконаною, а відповідний обов?язок відповідача належним чином виконаний. Таким чином, спірні правовідносини фактично припинилися, що свідчить про відсутність предмета спору у даній справі. За таких обставин подальше застосування обмеження права керування транспортними засобами є необґрунтованим і непропорційним, а продовження розгляду справи не відповідає принципам ефективності судового захисту та процесуальної економії, передбаченим ст. 2 КАС України. Тому, просить відмовити у задоволенні позовних вимог.
19.03.2026 року від ІНФОРМАЦІЯ_5 надійшла відповідь на відзив, у якому посилається на те, що станом на момент подання позовної заяви ІНФОРМАЦІЯ_7 (далі ІНФОРМАЦІЯ_4 ) про тимчасове обмеження відповідача у праві керування транспортними засобами, а саме 20 лютого 2026 року, відповідач не користувався правом на відстрочку від призову на військову службу. Відповідно до наявних облікових даних ІНФОРМАЦІЯ_4 , відповідач на вказану дату мав статус порушника правил військового обліку, що прямо свідчить про невиконання ним обов`язків, передбачених чинним законодавством України, зокрема Закон України «Про військовий обов`язок і військову службу» та Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію». Факт порушення відповідачем правил військового обліку підтверджується належними та допустимими доказами, які були подані разом із позовною заявою до суду. Зокрема, відповідачу неодноразово направлялися повістки, які поверталися без вручення, що свідчить про ухилення від виконання обов`язків військового обліку. Крім того, відповідачу направлялися вимоги, передбачені стаття 27 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», однак вони також залишилися невиконаними. Щодо доводів відповідача про наявність бронювання, зазначають те, що дійсно бронювання працівників підприємств, установ і організацій може надавати право на відстрочку від призову під час мобілізації. Водночас таке право виникає з моменту належного оформлення та підтвердження бронювання у встановленому законом порядку, а не заднім числом. Отже, до моменту оформлення бронювання відповідач обґрунтовано вважався порушником правил військового обліку, а станом на дату подання позовної заяви 20.02.2026 року перебував у статусі порушника, що і стало підставою для звернення позивача до суду з відповідною позовною заявою. Згідно із облікових даних Єдиного державного реєстру призовників, військовозобов`язаних та резервістів відповідач відповідно до Постанови №76 був автоматично системою заброньований з 08.03.2026 року (місце роботи ТЗОВ «АБОМІКС» код ЄДРПОУ 32465333). Тобто станом на 20.02.2026 та 26.02.2026 року Відповідач правом на відстрочку не користувався. Таким чином, доводи відзиву в цій частині є безпідставними та не спростовують правомірності дій позивача, підтверджених належними доказами, наявними в матеріалах справи. Спірні правовідносини виникли у зв`язку з допущеним відповідачем порушенням вимог законодавства у сфері військового обліку та мобілізаційної підготовки, що мало місце на момент звернення позивача до суду 20.02.2026 року та підтверджується належними доказами. Саме ці обставини підлягають судовій оцінці, що виключає можливість висновку про відсутність предмета спору. Тому, просять задовольнити позовні вимоги.
Ухвалою Коломийського міськрайонного суду від 26.02.2026 року відкрито спрощене позовне провадження по даній справі без виклику сторін.
Суд, дослідивши докази по справі, доходить наступних висновків.
Судом встановлено, що ІНФОРМАЦІЯ_4 направлено відповідачу Вимогу про виконання обов`язку (обов`язків) військовозобов`язаним, резервістом № 314/Г, якою ОСОБА_1 викликано відповідно до ст.27 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» для виконання обов`язків, передбачених ч.ч.1, 3 ст.22 вказаного Закону, до ІНФОРМАЦІЯ_5 на 07.02.2026 року о 09 год. 10 хв., та повідомлено, що наслідком невиконання такої вимоги буде звернення ІНФОРМАЦІЯ_5 на підставі ст.283-2 КАС України до суду з позовом про застосування тимчасового обмеження у праві керування транспортним засобом під час мобілізації (а.с. 17-18).
Також, встановлено, що вказану вимогу 27.01.2026 року направлено за місцем реєстрації Відповідача за адресою: АДРЕСА_3 (а.с. 18).
Відповідно до копії Повістки № 4169854, Відповідачу направлено вказану повістку, згідно якої: ОСОБА_1 , потрібно було з`явитися 05.07.2025 року о 9.00 годині з метою уточнення даних по вказаній повістці, яка була 25 червня 2025 року централізовано сформована в Державному реєстрі та надіслана Позивачу засобами поштового зв`язку (а.с. 23).
Як встановлено з матеріалів справи, в рекомендованому повідомленні про вручення поштового відправлення (Форма 119 АТ «УКРПОШТА») повістка № 4169854 подана поштовому оператору 25.06.2025 о 13.28 год для відправлення Відповідачу на адресу, яка відповідає його обліковим даним в Державному реєстрі (а.с. 21).
Відповідно до копії Рапорту від 20.02.2026 року, начальником відділення обліку та бронювання ІНФОРМАЦІЯ_5 майором ОСОБА_2 , було встановлено та перевірено, що громадянином ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , не було виконано Вимогу №314/Г від 27.01.2026 року щодо прибуття 07.02.2026 о 09:10 год. до ІНФОРМАЦІЯ_5 . В період з 27.01.2026року і по 20.02.2026року ОСОБА_1 не прибував до ІНФОРМАЦІЯ_5 , даних щодо реєстрації заяв чи звернень від ОСОБА_1 - не виявлено. Згідно інформаційної системи «Оберіг» станом на 20.02.2026року являється порушником правил військового обліку (неявка по повістці № 4169854 від 25.06.25 р.) (а.с. 26).
Згідно з копією Листа Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Львівській, Івано-Франківській та Закарпатській області (Філія ГСЦ МВС) територіальний сервісний центр МВС №2643 (ТСЦ МВС №2643) № 31/28/2822090-2025 від 06.12.2025 (189174), ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , 04.04.2012 року отримав посвідчення водія серії НОМЕР_1 , видане Надвірнянським ВРЕР при УДАІ УМВС України в Івано-Франківській області (а.с. 29-30).
Відповідно до копії квитанції № К73Е-ТТР6-6Р89-24РР від 26.02.2026 року, ОСОБА_1 , сплатив адміністративний штраф у розмірі 8610 грн. 50 коп. (а.с. 40).
Згідно з копією Результату бронювання за заявою № 20260220-1989073, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , заброньований, термін бронювання до 23.01.2027 року (а.с. 41).
Відповідно до копії Витягу зі застосунку «Резерв+» від 08.03.2026 року, в ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , наявна відстрочка до 23.01.2027 року, тип відстрочки бронювання (а.с. 42).
Згідно з приписами ч.2ст. 19 Конституції України, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до Указу Президента України №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 року, у зв`язку з військовою агресією російської федерації проти України в Україні введено воєнний стан із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року, який триває і по теперішній час.
Указом Президента України № 69/2022 «Про загальну мобілізацію» у зв`язку з військовою агресією російської федерації проти України та з метою забезпечення оборони держави, підтримання бойової і мобілізаційної готовності Збройних Сил України та інших військових формувань оголошено проведення в Україні загальної мобілізації.
У відповідності до положень ст. 1 Закону України «Про оборону України» особливий період - період, що настає з моменту оголошення рішення про мобілізацію (крім цільової) або доведення його до виконавців стосовно прихованої мобілізації чи з моменту введення воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях та охоплює час мобілізації, воєнний час і частково відбудовний період після закінчення воєнних дій.
Закон України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» від 21.10.1993 №3543-ХІІ встановлює правові основи мобілізаційної підготовки та мобілізації в Україні, визначає засади організації цієї роботи, повноваження органів державної влади, інших державних органів, органів місцевого самоврядування, а також обов`язки підприємств, установ і організацій незалежно від форми власності (далі - підприємства, установи і організації), повноваження і відповідальність посадових осіб та обов`язки громадян щодо здійснення мобілізаційних заходів.
Відповідно до абз. 1 ч. 1, ч. 3 ст. 22 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» громадяни зобов`язані, зокрема, з`являтися за викликом до територіального центру комплектування та соціальної підтримки у строк та місце, зазначені в повістці (військовозобов`язані, резервісти Служби безпеки України - за викликом Центрального управління або регіонального органу Служби безпеки України, військовозобов`язані, резервісти розвідувальних органів України - за викликом відповідного підрозділу розвідувальних органів України), для взяття на військовий облік військовозобов`язаних чи резервістів, визначення їх призначення на особливий період, направлення для проходження медичного огляду. Інші військовозобов`язані протягом 60 днів з дня набрання чинності указом Президента України про оголошення мобілізації, затвердженим Верховною Радою України, зобов`язані уточнити свої облікові дані через центри надання адміністративних послуг або електронний кабінет призовника, військовозобов`язаного, резервіста, або у територіальному центрі комплектування та соціальної підтримки за місцем свого перебування або знаходження. У разі отримання повістки про виклик до територіального центру комплектування та соціальної підтримки громадянин зобов`язаний з`явитися у зазначені у ній місце та строк. У разі неприбуття громадянин зобов`язаний у найкоротший строк, але не пізніше трьох діб від визначених у повістці дати і часу прибуття до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, повідомити про причини неявки шляхом безпосереднього звернення до зазначеного у повістці територіального центру комплектування та соціальної підтримки або в будь-який інший спосіб з подальшим його прибуттям у строк, що не перевищує сім календарних днів.
Механізм організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов`язаних та резервістів визначено Порядком організації та ведення військового обліку призовників, військовозобов`язаних та резервістів, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України №1487 від 30.12.2022 року, додатком 2 до якого є Правила військового обліку призовників, військовозобов`язаних та резервістів.
Відповідно до положень підпункту 2 пункту 1 Правил призовники, військовозобов`язані та резервісти повинні зокрема прибувати за викликом районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів на збірні пункти, призовні дільниці, до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів у строки, зазначені в отриманих ними документах (мобілізаційних розпорядженнях, повістках, розпорядженнях) районних (міських) територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки, органів СБУ, відповідних підрозділів розвідувальних органів для взяття на військовий облік та визначення призначення на особливий період, оформлення військово-облікових документів, проходження медичного огляду, направлення на підготовку з метою здобуття або вдосконалення військово-облікової спеціальності, призову на військову службу або на навчальні (перевірочні) та спеціальні збори військовозобов`язаних та резервістів.
Порядок проведення призову громадян на військову службу під час мобілізації, на особливий період, затверджений постановою Кабінету Міністрів України №560 від 16.05.2024 року.
Відповідно до ч.1, 2 ст. 27 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» у разі невиконання під час мобілізації громадянином обов`язків, передбачених частинами першою, третьою статті 22 цього Закону, та вчинення ним адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 210-1 Кодексу України про адміністративні правопорушення, керівник територіального центру комплектування та соціальної підтримки звертається до органів та підрозділів, що входять до системи поліції, щодо здійснення адміністративного затримання та доставлення такого громадянина до територіального центру комплектування та соціальної підтримки.
У разі отримання письмової відповіді про неможливість здійснити адміністративне затримання та доставлення громадянина до територіального центру комплектування та соціальної підтримки його керівник протягом п`яти днів з дня отримання такої відповіді надсилає такому громадянину в паперовій формі засобами поштового зв`язку рекомендованим листом з повідомленням про вручення на адресу його місцезнаходження, місця проживання чи перебування вимогу про виконання обов`язку (обов`язків) військовозобов`язаним, резервістом, форма та зміст вимоги визначаються Міністерством оборони України.
Згідно ч. 4 ст. 27 вказаного Закону, у разі якщо громадянин добровільно протягом 10 календарних днів з дня вручення вимоги не виконав зазначеного у ній обов`язку (обов`язків), територіальний центр комплектування та соціальної підтримки звертається до суду в порядку, встановленому законом, з приводу тимчасового обмеження такого громадянина у праві керування транспортним засобом під час мобілізації - на строк до виконання або відкликання такої вимоги.
У відповідності до ч.3 ст.27 цього Закону, днем вручення вимоги є: 1)день вручення вимоги під розписку засобами поштового зв`язку; 2)день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати вимогу чи відмітки про неможливість вручення вимоги особі з інших причин за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, повідомленою цією особою територіальному центру комплектування та соціальної підтримки; 3) день проставлення у поштовому повідомленні відмітки про відмову отримати вимогу чи відмітки про неможливість вручення вимоги особі з інших причин за адресою місцезнаходження, місця проживання чи перебування особи, що зареєстровані у встановленому законом порядку, якщо ця особа не повідомила територіальному центру комплектування та соціальної підтримки іншої адреси.
Порядок тимчасового обмеження громадян у праві керування транспортним засобом під час мобілізації встановлений ст. 283-2 КАС України, згідно з положеннями частин першої, другої якої у разі невиконання громадянином України у строки, встановлені Законом, вимоги територіального центру комплектування та соціальної підтримки про виконання обов`язку (обов`язків) військовозобов`язаним, резервістом територіальний центр комплектування та соціальної підтримки звертається до суду із позовною заявою про застосування судом тимчасового обмеження такої особи у праві керування транспортним засобом під час мобілізації. Позов подається до суду першої інстанції протягом 30 днів з дня виникнення підстав, що дають територіальному центру комплектування та соціальної підтримки право на пред`явлення позовних вимог відповідно до Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", за загальними правилами підсудності, встановленими цим Кодексом.
Відповідно до правил ч.1 ст.77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78цього Кодексу.
Згідно з ч.8 ст.283-2 КАС України, суд відмовляє у задоволенні заявлених позивачем вимог у разі, якщо позивач не доведе існування обставин та вжиття заходів, передбачених Законом України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", а саме: 1) невиконання особою під час мобілізації обов`язків, передбачених частиною третьою статті 22 Закону України "Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію", та вчинення нею адміністративного правопорушення, передбаченого статтею 210-1КодексуУкраїни про адміністративні правопорушення; 2)неможливість здійснити адміністративне затримання та доставити таку особу до територіального центру комплектування та соціальної підтримки органами та підрозділами, що входять до системи поліції; 3)вручення такій особі вимоги територіального центру комплектування та соціальної підтримки про виконання обов`язку (обов`язків) військовозобов`язаним, резервістом відповідно; 4) невиконання такою особою зазначеного у вимозі обов`язку (обов`язків).
Як встановлено з матеріалів справи, на виконання приписів абз. 2 ч. 1 ст. 27 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», 27.01.2026 року позивачем складено вимогу № 314/Г про виконання обов`язку (обов`язків) військовозобов`язаним, резервістом, якими відповідача викликано для виконання обов`язків, передбачених ч.1, 3 ст.22 вказаного Закону, до територіального центру комплектування та соціальної підтримки, які надіслані відповідачу засобами поштового зв`язку рекомендованими листами з повідомленнями про вручення за місцем його проживання та які повернулися відправнику з відмітками «адресат відсутній за вказаною адресою».
Також, судом встановлено, що відповідачем було сплачено адміністративний штраф у розмірі 8610 грн. 50 коп., що підтверджується квитанції № К73Е-ТТР6-6Р89-24РР від 26.02.2026 року (а.с. 40).
Як встановлено з матеріалів справи, ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , заброньований, термін бронювання до 23.01.2027 року.
Таким чином, суд доходить висновку, що відповідачем виконано обов`язки, передбачені ст.. 22 ЗУ «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», а тому в задоволенні позовних вимог слід відмовити.
На підставі вищевикладеного та, керуючись ст.27 Закону України «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію», ст.ст. 12, 19-20, ч.1 ст.77, ч. 4 ст.229, ст.ст. 244-246, 250, 255, 283-2 КАС України, суд, -
УХВАЛИВ:
В задоволенні позову відмовити.
Рішення може бути оскаржене до Восьмого апеляційного адміністративного суду шляхом подан ня апеляційної скарги через Коломийський міськрайонний суд протягом 10 днів з дня проголошення судового рішення.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови суду апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Відомості про учасників:
Позивач: ІНФОРМАЦІЯ_8 , код ЄДРПОУ: НОМЕР_2 , адреса: АДРЕСА_4 .
Відповідач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , РНОКПП: НОМЕР_3 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_3 .
Суддя: Васильковський В. В.