Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 405/383/26
2/405/173/26
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
26.03.2026 Подільський районний суд міста Кропивницького в складі
головуючої судді: Шевченко І.М.
з участю секретаря: Мишевець Т.І.
розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Кропивницький в порядку спрощеного провадження цивільну справу за позовом ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Екостайл» про захист прав споживача, визнання дій щодо нарахування заборгованості протиправними та зобов`язання списати заборгованість, -
В С Т А Н О В И В:
Позивач ОСОБА_1 звернувся в суд з позовом в якому просив визнати дії ТОВ «Екостайл» щодо нарахування йому заборгованості протиправними через відсутність акцептування публічного договору; зобов`язати відповідача списати наявну заборгованість за його особовим рахунком станом на дату ухвалення рішення суду; зобов`язати відповідача припинити нарахування плати за послуги з управління побутовими відходами до моменту укладення індивідуального договору, умови якого будуть відповідати чинним державним санітарним нормам (щодо відстані до контейнерів та графіку вивозу) та врахувати його особливі потреби, як особи з інвалідністю ІІІ групи.
Позов обґрунтовано тим, що відповідач здійснює безпідставне нарахування йому заборгованості за послуги з вивезення побутових відходів. Раніше відповідач намагався стягнути борг у сумі 9 586,29 грн через судовий наказ, проте ухвалою Подільського районного суду м. Кропивницького від 23.05.2025 року (справа № 405/8544/24) наказ було скасовано у зв`язку зі спірністю вимог. Попри це, відповідач продовжує обліковувати та нарощувати заборгованість. Вважає ці дії незаконними, оскільки не є стороною договору, фізично не може користуватися послугою, а сама послуга надається з грубим порушенням законодавства України.З метою досудового врегулювання спору 05.06.2025 року ним було особисто подано до ТОВ «Екостайл» заяву-претензію про скасування незаконних нарахувань. У відповіді № 376 від 12.06.2025 року відповідач відмовив у задоволенні його вимог, посилаючись на загальні норми законодавства. При цьому, відповідач повністю проігнорував фактичне ненадання послуг за його адресою, інвалідність, а також той факт, що з його боку не було вчинено жодних дій, які б свідчили про акцептування (прийняття) умов публічного договору, оскільки послугами відповідача він фактично не користується через їх недоступність та порушення санітарних норм.
Згідно з п. 1.1 та п. 3 Публічного договору відповідача від 31.12.2021 року, він є договором приєднання, він ніколи не підписував заяву-приєднання та не здійснював оплату рахунків (конклюдентні дії). Оскільки фізично не можу користуватися і ніколи не користувався послугами відповідача, факт приєднання до договору відсутній, а договір є неукладеним.
Він є особою з інвалідністю III групи та людиною похилого віку. Контейнери відповідача за його адресою відсутні. Найближче необлаштоване місце збору сміття розташоване на відстані 250 м від його будинку, що є прямим порушенням п. 2.8 Державних санітарних норм (Наказ МОЗ № 145) та ДБН Б.2.2-12:2019, які обмежують відстань до сміттєзбірників радіусом у 100 м. Через обмежені фізичні можливості та незаконне розташування точки збору, доступ до послуги для нього об`єктивно відсутній. Згідно з п. 6 Публічного договору, Виконавець зобов`язаний надавати послуги відповідно до законодавства. Проте вивіз сміття здійснюється лише один раз на тиждень, що прямо порушує п. 2.10 Санітарних норм, які вимагають щоденного вивозу в теплий період року. Внутрішній графік відповідача не може стояти вище державних санітарних стандартів. У його домоволодінні не утворюється об`єкт для надання послуг: органічні відходи він компостує на власній ділянці, а пластикову тару (пляшки) не використовує. Нарахування плати за ненадану та непотрібну послугу є протиправним.
Посилаючись на вказані обставини, норми чинного законодавства, просить задовольнити позов.
Ухвалою суду від 26.01.2026 року позов прийнято до розгляду та відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження, відповідачу надано термін для подання відзиву на позов.
11.02.2026 року відповідачем ТОВ «Екостайл» подано відзив на позов, в якому відповідач не погоджується з вимогами позивача, зазначаючи, що товариство визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Кропивницького (Кіровограда), та надає дані послуги на підставі: договору на надання послуг з вивезення побутових відходів з території м. Кіровограда від 07.08.2014 року № 235 та рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 15.12.2014 року № 611 (із змінами); на території Фортечного (Кіровського) району м. Кіровограда на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Фортечного (Кіровського) району м. Кіровограда від 01.03.2016 року № 8, укладеного із Головним управлінням житлово-комунального Кіровоградської міської ради, на території Подільського (Ленінського) району м. Кіровограда на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Подільського (Ленінського) району м. Кіровограда від 01.03.2016 року № 6 укладеного із Головним управлінням житлово-комунального Кіровоградської міської ради; з 16.09.2021 року на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Кропивницькому укладеного із Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради.
Згідно із пунктом 24 Правил надання послуг з управління побутовими відходами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 року № 835 (даним наказом також затверджені типові договори), послуги надаються споживачеві згідно з умовами договору, що укладається відповідно до типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами відповідно до статей 13 і 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
Позивач вищезазначених заходів не вживав, до Товариства не звертався в порядку визначеному законом, із наданням відповідних обґрунтувань, а саме на споживача покладено обов`язок на укладення договору із виконавцем послуг.
Товариство, як виконавець послуг, надає послуги індивідуальним споживачам на умовах публічного договору приєднання, який опубліковано на офіційному сайті Товариства запосиланням: https://ecostvle.ua/sDozhivacham/publichnii-doaovir/ (в тому числі із відображенням внесених змін до нього, які також опубліковано на офіційному сайті Товариства).
Відповідно до пункту 11.1. Публічного договору від 31.12.2021 (в тому числі публічних договорах від 11.09.2022, 01.07.2023, 01.01.2024, 15.12.2024, 05.02.2025, 30.01.2026) Договір набирає чинності з дня акцептування його Споживачем в порядку, визначеному пунктом 1.3. (та 1.2. відповідно (після змін)) Договору, але не раніше ніж через 30 (тридцять) днів з моменту (дати) опублікування і діє протягом 1 (одного) року з дати набрання чинності.
До Публічних договорів Товариства ОСОБА_1 не надавав відмову від укладання договору (ів) (внесення змін) та не надав своїх заперечень або протоколу розбіжностей до них, а вчинив дії, які засвідчують його волю до отримання (продовження отримання) відповідної комунальної послуги від цього виконавця і вважається таким, що прийняв умови Публічного договору Товариства, та є споживачем послуг Товариства. У порушення умов Публічного договору, а також норм законодавства позивачем не здійснюється оплата наданих йому Товариством послуг у результаті чого у нього утворилася заборгованість перед Товариством.
Згідно із Витягом з реєстру мешканців АДРЕСА_1 , у Товариства обліковується 2 особових рахунків, за особовим рахунком № НОМЕР_1 обліковується 4 особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 , Товариство здійснює нарахування за даною адресою із розрахунку кількості зареєстрованих осіб - 4 особи.
Таким чином, вищезазначені нарахування Товариства є правомірними, узгоджуються вимогами чинного законодавства, згідно із затвердженими тарифами та нормами накопичення відходів, що визначені на території Кропивницької громади, станом на 11.02.2026 року за ОСОБА_1 рахується заборгованість у розмірі 10 973,80 грн. (нарахування по грудень 2025 року).
18.02.2026 року позивачем подано відповідь на відзив із зазначенням відсутності акцептування договору та дій, які б свідчили про його прийняття та заявуу про розгляд справи за його відсутності.
Представник відповідача ТОВ «Екостайл» в судове засідання не з`явився, про час та місце слухання справи повідомлений.
Відповідно до ч.1 ст. 223 ЦПК України неявка у судове засідання будь-якого учасника справи за умови, що його належним чином повідомлено про дату, час і місце цього засідання, не перешкоджає розгляду справи.
Суд, дослідивши матеріали справи, встановив такі факти та відповідні їм правовідносини.
Відповідно до положень статей 55, 124 Конституції України, кожна особа має право в порядку, встановленому ЦПК України, звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.
Згідно зі статтею 15, 16 ЦК України кожна особа має право на захист свого цивільного права у разі його порушення, невизнання або оспорювання. Кожна особа має право на захист свого інтересу, який не суперечить загальним засадам цивільного законодавства.
Кожна особа має право звернутися до суду за захистом свого особистого немайнового або майнового права та інтересу.
Відповідно до частини першої статті 5 ЦПК України, здійснюючи правосуддя, суд захищає права, свободи та інтереси фізичних осіб, права та інтереси юридичних осіб, державні та суспільні інтереси у спосіб, визначений законом або договором.
Суд розглядає справи не інакше як за зверненням особи, поданим відповідно до цього Кодексу, в межах заявлених нею вимог і на підставі доказів, поданих учасниками справи або витребуваних судом у передбачених цим Кодексом випадках (частина перша статті 13 ЦПК України).
Судом встановлено, що Товариство з обмеженою відповідальністю «Екостайл» (надалі відповідач) визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Кропивницького (Кіровограда), та надає дані послуги на підставі:
договору на надання послуг з вивезення побутових відходів з території м. Кіровограда від 07.08.2014 року № 235 та рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 15.12.2014 року № 611 (із змінами);
на території Фортечного (Кіровського) району м. Кіровограда на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Фортечного (Кіровського) району м. Кіровограда від 01.03.2016 року № 8, укладеного із Головним управлінням житлово-комунального Кіровоградської міської ради, на території Подільського (Ленінського) району м. Кіровограда на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Подільського (Ленінського) району м. Кіровограда від 01.03.2016 року № 6 укладеного із Головним управлінням житлово-комунального Кіровоградської міської ради;
з 16.09.2021 року на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Кропивницькому укладеного із Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради.
Статтею 1 Закону Країни «Про управління відходами» визначено, що:
побутові відходи змішані та/або роздільно зібрані відходи від домогосподарств, включаючи відходи паперу, картону, скла, пластику, деревини, текстилю, металу, упаковки, біовідходи, відходи електричного та електронного обладнання, відходи батарей та акумуляторів, небезпечні відходи у складі побутових, великогабаритні та ремонтні відходи, а також змішані та/або роздільно зібрані відходи з інших джерел, якщо ці відходи подібні за своїм складом до відходів домогосподарств (пункт 26);
система управління побутовими відходами комплекс заходів із збирання, перевезення та оброблення побутових відходів, включаючи створення та забезпечення діяльності об`єктів, нагляд за ними та подальший догляд за об`єктами видалення побутових відходів, а також діяльність суб`єктів господарювання, що здійснюють окремі операції з управління побутовими відходами в межах територіальної громади або декількох територіальних громад (пункт 34);
утворювач відходів фізична особа, юридична особа, в результаті діяльності якої утворюються відходи, а також суб`єкти управління відходами, які здійснюють операції із сортування, змішування або інші операції, що призводять до зміни характеристик або складу відходів (пункт 41).
Відповідно до статті 33 Закону України «Про управління відходами», послуга з управління побутовими відходами є комунальною послугою і надається відповідно до законодавства про житлово-комунальні послуги та правил, встановлених Кабінетом Міністрів України, з урахуванням регіональних та місцевих планів управління відходами та правил благоустрою населеного пункту. До складу послуги з управління побутовими відходами входять операції із збирання, перевезення, відновлення та видалення побутових відходів. Суб`єкти господарювання, які здійснюють збирання та перевезення побутових відходів, визначаються органами місцевого самоврядування на конкурсних засадах у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. Виконавчий орган місцевої ради на конкурсних засадах може визначити декількох суб`єктів господарювання, які здійснюють господарську діяльність із збирання та перевезення побутових відходів, на території територіальної громади за територіальним принципом та/або за видами побутових відходів (змішані, великогабаритні, ремонтні, небезпечні).
Згідно із положеннями статей 16, 33 Закону України «Про управління відходи», утворювачі відходів (фізичні особи) зобов`язані укладати договір про надання послуги з управління побутовими відходами з виконавцем відповідної послуги та вносити плату за надання такої послуги відповідно до встановлених тарифів (до 09.07.2023 - послуги з поводження з побутовими відходами у відповідності із Законом України «Про відходи»).
Відповідно до підпункту 6.10. пункту 6 Правил благоустрою території міста Кропивницького, затверджених рішенням Міської ради міста Кропивницького від 18.12.2019 року № 3054, суб`єкти у сфері благоустрою (власники, балансоутримувачі або особи, які утримують території населених пунктів) зобов`язані укласти договір про надання послуги з поводження з побутовими відходами з суб`єктом господарювання, який визначений виконавчим комітетом Міської ради міста Кропивницького виконавцем послуг з поводження з побутовими відходами та своєчасно здійснювати оплату за отриману послугу.
Товариство визначено виконавцем послуг з вивезення побутових відходів на території міста Кропивницького (Кіровограда), та надає дані послуги на підставі (означено в розрізі періодів набуття статусу виконавця послуг):
договору на надання послуг з вивезення побутових відходів з території м. Кіровограда від 07.08.2014 року №235 та рішення виконавчого комітету Кіровоградської міської ради від 15.12.2014 року №611 (із змінами);
на території Фортечного (Кіровського) району м. Кіровограда на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Фортечного (Кіровського) району м. Кіровограда від 01.03.2016 року №8, укладеного із Головним управлінням житлово-комунального Кіровоградської міської ради, на території Подільського (Ленінського) району м. Кіровограда на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів на території Подільського (Ленінського) району м. Кіровограда від 01.03.2016 року №6 укладеного із Головним управлінням житлово-комунального Кіровоградської міської ради;
з 16.09.2021 року - на підставі договору на надання послуг з вивезення побутових відходів у місті Кропивницькому укладеного із Головним управлінням житлово-комунального господарства Кропивницької міської ради (строком на 5 років).
Згідно із пунктом 24 Правил надання послуг з управління побутовими відходами, затвердженими постановою Кабінету Міністрів України від 08.08.2023 року № 835 (даним наказом також затверджені типові договори), послуги надаються споживачеві згідно з умовами договору, що укладається відповідно до типових договорів про надання послуги з управління побутовими відходами відповідно до статей 13 і 14 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».
Згідно із пунктом 2 частини першої статті 5 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» управління побутовими відходами належить до комунальних послуг.
Частиною четвертою статі 13 Закону України «Про житлово-комунальні послуги» визначено, що з пропозицією про укладання договору про надання комунальних послуг або про внесення змін до нього (крім індивідуальних договорів, укладених відповідно до частини п`ятої цієї статті) може звернутися будь-яка сторона, надавши письмово другій стороні проект відповідного договору (змін до нього), складений згідно з типовим договором.
Якщо протягом 30 днів після отримання проекту договору (змін до нього) виконавець комунальної послуги, який одержав проект договору (змін до договору) від споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача), не повідомив про свою відмову від укладання договору (внесення змін) та не надав своїх заперечень або протоколу розбіжностей до нього і при цьому не припинив надання комунальної послуги цьому споживачу (або в інший спосіб засвідчив свою волю до надання відповідної комунальної послуги споживачу), договір (зміни до нього) вважається укладеним у редакції, запропонованій споживачем (іншою особою, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача), якщо інше не передбачено цим Законом.
Якщо споживач (інша особа, яка відповідно до договору або закону укладає такий договір в інтересах споживача), який отримав проект договору (змін до нього) від виконавця комунальної послуги, не повідомив протягом 30 днів про свою відмову від укладання договору (внесення змін) та не надав своїх заперечень або протоколу розбіжностей до нього, а вчинив дії, які засвідчують його волю до отримання (продовження отримання) відповідної комунальної послуги від цього виконавця (у тому числі здійснив оплату наданих послуг), договір (зміни до нього) вважається укладеним у редакції, запропонованій виконавцем комунальної послуги, якщо інше не передбачено цим Законом.
Необґрунтована відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає договір в інтересах споживача) від укладання договору є підставою для припинення в односторонньому порядку виконавцем надання відповідної комунальної послуги такому споживачу.
Відмова будь-якої із сторін від укладання запропонованого другою стороною договору не позбавляє її права звернутися з повторною пропозицією про укладання договору в порядку, визначеному цією частиною.
Законодавцем покладено на споживача обов`язок на укладення договору із виконавцем послуги з управління побутовими відходами, та, як наслідок, забезпечення належного збирання, перевезення та оброблення побутових відходів.
Відповідно до Закону України «Про управління відходами»:
утворювачі побутових відходів мають право самостійно шляхом компостування обробляти біовідходи на присадибних, дачних і садових ділянках згідно з правилами, встановленими центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері житлово-комунального господарства. (частина перша статті 31);
утворювачі побутових відходів зобов`язані: 1) укладати договори з виконавцем послуги з управління побутовими відходами та вносити у встановленому порядку плату за послугу з управління побутовими відходами; 2) забезпечувати передачу побутових відходів до системи управління побутовими відходами, а побутові відходи, на які поширюється розширена відповідальність виробника, до системи приймання або роздільного збирання, створеної організаціями розширеної відповідальності виробників;
забезпечувати у встановленому порядку роздільне збирання відходів за наявності об`єкта оброблення відходів. (частина друга статті 31).
Частина 2 статті 16 Закону України «Про управління відходами» визначає, що приписи цієї статті не поширюються на домогосподарства, а ст. 33 цього ж Закону стосується суб`єктів господарювання - надавачів комунальних послуг.
Статтею 638 ЦК України визначено, що договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди з істотних умов договору.
Частиною 2 статті 633 ЦК України передбачено, що умови публічного договору встановлюються однаковими для всіх споживачів, крім тих, кому за законом надані відповідні пільги.
Згідно із Витягом з реєстру мешканців АДРЕСА_1 , у Товариства обліковується 2 особових рахунків, за особовим рахунком № НОМЕР_1 обліковується 4 особи: ОСОБА_1 , ОСОБА_2 , ОСОБА_3 , ОСОБА_4 .
Як зазначає позивач, він не є суб`єктом утворення відходів і у нього відсутній обов`язок укладати договори з відповідачем.
Вказаний факт не оспорений відповідачем.
Як зазначено представником відповідача товариство, як виконавець послуг, надає послуги індивідуальним споживачам на умовах публічного договору приєднання, який опубліковано 01.12.2021 року на офіційному сайті Товариства за посиланням: https://ecostyle.ua/spozhivacham/publichnij-dogovir/. (в тому числі із змінами, які також опубліковано на офіційному сайті Товариства).
Відповідно до пункту 11.1. Публічного договору від 31.12.2021 (в тому числі публічних договорах від 11.09.2022, 01.07.2023, 01.01.2024) Договір набирає чинності з дня акцептування його Споживачем в порядку, визначеному пунктом 1.3. Договору, але не раніше ніж через 30 (тридцять) днів з моменту (дати) опублікування і діє протягом 1 (одного) року з дати набрання чинності.
Згідно з положень ч.3 ст. 12, ч.1 ст. 81 ЦПК України кожна сторона повинна довести ті обставини, на які вона посилається як на підстав) своїх вимог або заперечень, крім випадків, встановлених цим Кодексом.
Частиною шостою статті 81 ЦПК України передбачено, що доказування не може грунтуватися на припущеннях.
Згідно із ч.1 ст. 76 ЦПК України доказами є будь-які дані, на підставі яких суд встановлює наявність або відсутність обставин (фактів), що обгрунтовують вимоги і заперечення учасників справи, та інших обставин, які мають значення для вирішення справи.
Належними є докази, які містять інформацію щодо предмета доказування (частина перша статті 77 ЦПК України).Достовірними є докази, на підставі яких можна встановити дійсні обставини справи (стаття 79 ЦПК України).Достатніми є докази, які у своїй сукупності дають змогу дійти висновку про наявність або відсутність обставин справи, які входять до предмета доказування (частина перша статті 80 ЦІІК України).
У ч.1 ст. 89 ЦПК України визначено, що суд оцінює докази за своїм внутрішнім переконанням, що грунтується на всебічному, повному, об`єктивному та безпосередньому дослідженні наявних у справі доказів.
Як зазначено і самим представником відповідача, позивачем не вчинено жодних дій, визначених законом щодо звернення до відповідача із наданням відповідних обгрунтувань, а тому суд не може встановити факт приєднання споживача до умов цього договору.
Судом відмічається, що позивач ОСОБА_1 з метою досудового врегулювання спору 05.06.2025 року особисто подав до ТОВ «Екостайл» заяву-претензію про скасування незаконних нарахувань. У відповіді № 376 від 12.06.2025 року ТОВ «Екостайл» відмовило у задоволенні його вимог, посилаючись на загальні норми законодавства.
Крім того, у справі № 405/8544/24 про стягнення з ОСОБА_1 боргу у сумі 9 586,29 грн., ухвалою Подільського районного суду м. Кропивницького від 23.05.2025 року наказ було скасовано у зв`язку зі спірністю вимог.
Суд приходить до висновку, що позивачем ОСОБА_1 не вчинено жодних дій, які б свідчили про бажання укласти договір, досягнення згоди та прийняття умов, запропонованих ТОВ «Екостайл», а тому вимоги позову підлягають задоволенню в частині визнання дій протиправними та в частині списання наявної заборгованості за його особистим рахунком, а в частині вимог щодоприпинення нарахування плати за послуги з управління побутовими відходами до моменту укладення індивідуального договору, умови якого будуть відповідати чинним державним санітарним нормам (щодо відстані до контейнерів та графіку вивозу) та врахувати його особливі потреби, як особи з інвалідністю ІІІ групи суд залишає такі вимоги без задоволення.
Відповідно до вимог ст. 141 ЦПК України у разі задоволення позову судові витрати покладаються на відповідача, а тому, враховуючи те, що позивач звільнений від сплати судового збору на підставі ст. 5 Закону України «Про судовий збір», стягненню на користь держави з відповідача підлягають судові витрати щодо двох вимог немайнового характеру в сумі 2 662,40 грн.
Керуючись ст. ст. 7, 12, 17, 18, 76, 141, 259, 263-265 ЦПК України, -
У Х В А Л И В :
Позов ОСОБА_1 до Товариства з обмеженою відповідальністю «Екостайл» про захист прав споживача, визнання дій щодо нарахування заборгованості протиправними та зобов`язання списати заборгованість задовольнити частково.
Визнати дії Товариства з обмеженою відповідальністю «Екостайл» щодо нарахування заборгованості ОСОБА_1 протиправними через відсутність акцептування публічного договору.
Зобов`язати Товариство з обмеженою відповідальністю «Екостайл» списати заборгованість ОСОБА_1 за його особистим рахунком.
Інші вимоги ОСОБА_1 залишити без задоволення.
Стягнути з Товариства з обмеженою відповідальністю «Екостайл» на користь держави судові витрати по справі в сумі 2 662,40 грн.
Рішення може бути оскаржене протягом тридцяти днів з дня проголошення рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до суду апеляційної інстанції.
Рішення в повному обсязі буде виготовлене 26.03.2026 року.
Позивач: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_2 , прож. АДРЕСА_1 .
Відповідач: Товариство з обмеженою відповідальністю «Екостайл», м. Кропивницький, вул. Лавандова, 27, код ЄДРПОУ 38852421.
Суддя Подільського
районного суду
міста Кропивницького Ірина Миколаївна Шевченко