Єдиний державний реєстр судових рішень
РІВНЕНСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД
У Х В А Л А
за наслідками розгляду звіту суб`єкта владних повноважень
23 березня 2026 р. Р і в н е№460/21135/22
Рівненський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Комшелюк Т.О., розглянувши в порядку письмового звіт Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області про виконання рішення суду від 01 листопада 2022 року в адміністративній справі № 460/21135/22,
В С Т А Н О В И В:
У провадженні Рівненського окружного адміністративного суду перебувала адміністративна справа № 460/21135/22 за позовом ОСОБА_1 до Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області, треті особи, які не заявляють самостійних вимог щодо предмета спору, на стороні відповідача Державна судова адміністрація України та Служба судової охорони про визнання бездіяльності протиправною, зобов`язання вчинення певних дій.
Рішенням суду від 01.11.2022, позовні вимоги задоволено частково, зокрема, зобов`язано Територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області здійснити нарахування та виплату ОСОБА_1 додаткової винагороди відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім`ям під час дії воєнного стану" № 168 від 28.02.2022, починаючи з 24 лютого 2022 року до зміни законодавства або правового статусу позивача.
На виконання вказаного рішення суду в цій частині, позивачу 28.11.2023 виданий виконавчий лист.
20.01.2026 надійшла письмова заява про зобов`язання суб`єкта владних повноважень подати звіт про виконання судового рішення. Заява мотивована тим, що рішення суду не виконане.
Ухвалою суду від 21.01.2026 зобов`язано Територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області подати звіт про виконання судового рішення в адміністративній справі № 460/21135/22 протягом 60 календарних днів, з дня отримання суб`єктом владних повноважень цієї ухвали.
20.03.2026 від відповідача надійшов звіт на виконання рішення суду у даній справі. У цьому звіті відповідач зазначає, що ним вжито усіх можливих заходів к межах повноважень для виконання судового рішення. Завершення його виконання потребує додаткового часу та виконання дій, які від нього не залежать. Після виділення додаткових кошторисних призначень за програмою КПКВ 0501150, буде проведено виплату компенсації згідно рішення суду.
Відповідно до ч. 1 ст. 382-2 КАС України, суд розглядає звіт суб`єкта владних повноважень про виконання судового рішення протягом десяти днів з дня його надходження в порядку письмового провадження, а за ініціативою суду чи клопотанням сторін - у судовому засіданні з повідомленням учасників справи. Неприбуття у судове засідання осіб, які були належним чином повідомлені про дату, час і місце розгляду питання, не перешкоджає судовому розгляду.
З огляду на наведене положення норм права, суд вважає за можливе здійснити розгляд поданого відповідачем звіту про виконання судового рішення без повідомлення сторін в порядку письмового провадження.
Перевіривши правову та фактичну обґрунтованість мотивів, покладених відповідачем в основу звіту про виконання судового рішення, дослідивши докази, подані до такого звіту, а також матеріали справи, суд зазначає наступне.
Відповідно до частин першої-другої статті 129-1 Конституції України судове рішення є обов`язковим до виконання. Держава забезпечує виконання судового рішення у визначеному законом порядку.
Згідно з частинами першою-другою статті 370 Кодексу адміністративного судочинства України (далі - КАС України), судове рішення, яке набрало законної сили, є обов`язковим для учасників справи, для їхніх правонаступників, а також для всіх органів, підприємств, установ та організацій, посадових чи службових осіб, інших фізичних осіб і підлягає виконанню на всій території України, а у випадках, встановлених міжнародними договорами, згода на обов`язковість яких надана Верховною Радою України, або за принципом взаємності, - за її межами. Невиконання судового рішення тягне за собою відповідальність, встановлену законом.
За змістом ч. 1-2 ст. 382-3 КАС України, за наслідками розгляду звіту суб`єкта владних повноважень суд постановляє ухвалу про прийняття або відмову у прийнятті звіту, яку може бути оскаржено в апеляційному порядку за правилами частини п`ятої статті 382-1 цього Кодексу. Оскарження ухвали не зупиняє її виконання.
Суд відмовляє у прийнятті звіту, якщо суб`єктом владних повноважень не наведено обґрунтовані обставини, які ускладнюють виконання судового рішення, або заходи, які вживаються ним для виконання судового рішення, на переконання суду, є недостатніми для своєчасного та повного виконання судового рішення.
Суд також відмовляє у прийнятті звіту, якщо звіт подано без додержання вимог частин другої та/або третьої статті 382-2 цього Кодексу.
Суд нагадує, що рішенням суду від 01.11.2022, позовні вимоги задоволено частково, зокрема, зобов`язано Територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області здійснити нарахування та виплату ОСОБА_1 додаткової винагороди відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України "Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім`ям під час дії воєнного стану" № 168 від 28.02.2022, починаючи з 24 лютого 2022 року до зміни законодавства або правового статусу позивача.
Так, згідно зі статтею 165 Закону України "Про судоустрій і статус суддів" грошове забезпечення співробітників Служби складається з посадового окладу, окладу за спеціальним званням, щомісячних додаткових видів грошового забезпечення (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, які мають постійний характер), премії та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Грошове забезпечення співробітників Служби виплачується в розмірах, що встановлюються Кабінетом Міністрів України на рівні не нижчому, ніж установлений для поліцейських, і повинно стимулювати до комплектування Служби кваліфікованими співробітниками.
Постановою Кабінету Міністрів України від 3 квітня 2019 р. № 289 "Про грошове забезпечення співробітників Служби судової охорони" установлено, що порядок виплати грошового забезпечення співробітникам Служби затверджується Державною судовою адміністрацією України.
Механізм виплати грошового забезпечення співробітникам Служби, визначений Порядком виплати грошового забезпечення співробітникам Служби судової охорони, затвердженим наказом Державної судової адміністрації України від 26 серпня 2020 року № 384.
Згідно з пунктом 10 Порядку № 384, грошове забезпечення співробітникам виплачується за місцем проходження служби виключно в межах фондів оплати праці співробітників, затверджених у кошторисах Служби або територіального управління Служби на грошове забезпечення.
Відповідно до статті 161 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Служба є державним органом у системі правосуддя для забезпечення охорони та підтримання громадського порядку в судах. Фінансування Служби судової охорони здійснюється за рахунок коштів Державного бюджету України.
Пунктом третім частини третьої статті 148 цього Закону визначено, що функції головного розпорядника коштів Державного бюджету України щодо фінансового забезпечення діяльності Служби судової охорони здійснює Державна судова адміністрація України.
Пунктами 3 і 4 частини 5 статті 22 Бюджетного кодексу України визначено, що Державна судова адміністрація України як головний розпорядник бюджетних коштів отримує бюджетні призначення шляхом їх затвердження у законі про Державний бюджет України (рішенні про місцевий бюджет); приймає рішення одо делегування повноважень на виконання бюджетної програми розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня та/або одержувачами бюджетних коштів, розподіляє та доводить до них у встановленому порядку обсяги бюджетних асигнувань, а також затверджує кошториси розпорядників бюджетних коштів нижчого рівня (плани використання бюджетних коштів одержувачів бюджетних коштів), якщо інше не передбачено законодавством.
Згідно зі статтею 23 цього Кодексу, будь-які бюджетні зобов`язання та платежі з бюджету здійснюються лише за наявності відповідного бюджетного призначення, якщо іншого не передбачено законом про Державний бюджет України. Бюджетні призначення встановлюються законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет) у порядку, визначеному цим Кодексом.
Відповідно до статті 48 Бюджетного кодексу України розпорядники бюджетних коштів беруть бюджетні зобов`язання та здійснюють платежі тільки в межах бюджетних асигнувань, встановлених кошторисами, враховуючи необхідність виконання бюджетних зобов`язань минулих років. Зобов`язання, взяті учасником бюджетного процесу без відповідних бюджетних асигнувань або з перевищенням повноважень, встановлених цим Кодексом та законом про Державний бюджет України (рішенням про місцевий бюджет), не вважаються бюджетними зобов`язаннями (крім витрат, що здійснюються відповідно до частини шостої цієї статті) і не підлягають оплаті за рахунок бюджетних коштів.
Взяття таких зобов`язань є порушенням бюджетного законодавства. Витрати бюджету на покриття таких зобов`язань не здійснюються.
Згідно зі статті 51 Бюджетного кодексу, керівники бюджетних установ утримують чисельність працівників, військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу, поліцейських, співробітників Служби судової охорони та здійснюють фактичні видатки на заробітну плату (грошове забезпечення), включаючи видатки на премії та інші види заохочень чи винагород, матеріальну допомогу, лише в межах бюджетних асигнувань на заробітну плату (грошове забезпечення), затверджених для бюджетних установ у кошторисах.
Згідно постанови Кабінету Міністрів від 20 січня 2023 року № 43 «Про внесення змін до Постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 року № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім`ям під час дії воєнного стану"» співробітники Служби судової охорони були виключені.
Отже, додаткова винагорода співробітникам ТУ служби могла бути нарахована тільки по 20.01.2023.
Постановою Кабінету Міністрів України від 07 липня 2022 року № 793 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2022 р. № 168» були внесені зміни, а саме: слова і цифри «додаткова винагорода в розмірі 30000 гривень щомісячно» замінено словами і цифрами «додаткова винагорода в розмірі до 30000 гривень пропорційно в розрахунку на місяць».
У зв`язку із цим, наказом Державної судової Адміністрації України від 31.10.2022 № 396 затверджено Порядок і умови виплати співробітникам Служби судової охорони додаткової винагороди на період воєнного стану (далі Порядок № 396), відповідно до якого, розмір додаткової винагороди складав 10000грн пропорційно в розрахунку на місяць.
Судом встановлено та стверджується матеріалами справи, що на виконання цього рішення суду відповідачем проведено нарахування додаткової винагороди, передбаченої постановою Кабінету Міністрів України від 28.02.2022 року № 168 «Питання деяких виплат військовослужбовцям, особам рядового і начальницького складу, поліцейським та їх сім`ям під час дії воєнного стану» за період з 24.02.2022 по 22.11.2023.
Вказана обставина розрахунком потреби в коштах на виплату співробітнику Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області додаткової винагороди.
Отже відповідач здійснив нарахування такої додаткової винагороди позивачу на виконання рішення суду у цій справі.
Щодо виплати нарахованих коштів на виконання рішення суду.
Як стверджує відповідач, сума доплати буде виплачена після надходження фінансування у встановленому порядку.
Матеріалами справи стверджується, що розрахунок коштів (додаткової винагороди), що підлягають виплаті ОСОБА_1 за період несення служби у Службі судової охорони 08.11.2023 із супровідним листом за № 48.07-247/CCO надіслано на адресу Служби судової охорони.
Згідно листа Служби судової охорони від 11.01.2024 вих. № 1.30-02.2-98/вн, Службі судової охорони затверджено кошторис на 2024 рік за КПКВ 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя» у сумі 6973,6тис. грн.
Окрім цього, згідно вказаного листа, з метою дотримання справедливого підходу до черговості виплати працівникам Служби судової охорони коштів за судовими рішеннями, запроваджено єдиний облік потреби в коштах на виконання рішень судів на користь працівників Служби судової охорони в порядку черги, а саме: за датою набуття рішенням суду законної сили.
У додатку до даного листа наведена інформація щодо рішень судів, на задоволення яких у межах затвердженого кошторису Служби судової охорони виділені асигнування.
Згідно плану асигнувань загального фонду бюджету на 2024 рік Територіальному управлінню Служби судової охорони у Рівненській області для виплати додаткової винагороди на виконання рішень суду за програмою КПКВ 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя» нараховано 1000грн.
Кошторисні призначення територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області за програмою КПКВ 0501150 затверджено в сумі 1000грн.
13.02.2024 до центрального органу управління Служби судової охорони надійшов лист Державної судової адміністрації України від 09.02.2024 № 11-4208/24 «Про виділення додаткових бюджетних асигнувань», у якому йдеться про те, що із врахуванням обмеженості фінансового ресурсу, передбаченого ДСА України як головному розпоряднику бюджетних коштів на 2024 рік за бюджетною програмою КПКВК 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів і установ системи правосуддя», рішення судів мають виконуватись у межах передбаченого обсягу видатків за вказаною бюджетною програмою.
Відповідно до листа Служби судової охорони № 01.30-002.2-1154 від 22.04.2024 Службою проводиться відповідна робота щодо збільшення відповідних асигнувань.
Зокрема, листами Служби судової охорони від 12.01.2024 Nє30/01.30-02.2-63, від 01.02.2024 № 30/01.30-02.2-176 та від 15.04.2024 № 30/01.30-02.2-565 надано до Державної судової адміністрації України, як головного розпорядника коштів, інформацію про додаткову потребу в коштах на виконання рішень судів щодо задоволення позовів співробітників Служби з проханням додатково внести зміни до кошторису Служби на 2024 рік за КЕКВ 2800 «інші поточні видатки», за КПКВ 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя». Однак, додаткові асигнування Службі не надані.
Листом Служби судової охорони від 21.06.2024 № 0/01.30-02.2-1753/вн зазначено, що Служба проводить відповідну роботу щодо збільшення відповідних асигнувань та зауважено, що після надходження від Державної судової адміністрації України додаткових асигнувань Службою буде прийнято в установленому порядку рішення про розподіл бюджетних коштів між територіальними управліннями Служби на виконання рішень судів на користь працівників Служби в порядку черги, а саме: за датою набуття рішенням суду законної сили.
Листом від 16.10.2024 № 14-20395/24 Державна судова адміністрація України повідомила Службу судової охорони про чергове звернення до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету із пропозицією щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2024 рік» у частині збільшення бюджетних призначень за програмою 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя» на суму 1502,9 млн. грн, в якій врахована потреба Службі судової охорони в сумі 1367,93млн. грн.
Згідно листа Служби судової охорони від 10.01.2025 вих. № 1.30-02.2-76/вн Службі судової охорони затверджено кошторис на 2024 рік за КПКВ 0501150 « Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя» у сумі 6 720,8тис. грн.
У додатку до даного листа наведена інформація щодо рішень судів, на задоволення яких у межах затвердженого кошторису Служби судової охорони виділені асигнування.
Згідно плану асигнувань загального фонду бюджету на 2025 рік Територіальному управлінню Служби судової охорони у Рівненській області для виплати додаткової винагороди на виконання рішень суду за програмою КПКВ 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя» нараховано 500грн.
Кошторисні призначення територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області за програмою КПКВ 0501150 затверджено в сумі 500грн.
Відповідно до листа Служби судової охорони № 01.30-02.2-471/вн від 12.02.2025 Службою проводиться відповідна робота щодо збільшення відповідних асигнувань.
Зокрема, листами Служби судової охорони від 10.01.2025 № 30/01.30-02.2-36 та від 10.02.2025 № 30/01.30-02.2-158 надано до Державної судової адміністрації України, як головного розпорядника коштів, інформацію про додаткову потребу в коштах на виконання рішень судів щодо задоволення позовів співробітників Служби з проханням додатково внести зміни до кошторису Служби на 2025 рік за КЕКВ 2800 «інші поточні видатки», за КПКВ 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя».
Проте дотепер додаткові асигнування Службі не надані.
Відповідно до листа ДСА України від 14.02.2025 № 11-3300/25 «Про виділення додаткових бюджетних асигнувань» останній звернувся до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету із пропозицією щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» у частині збільшення бюджетних призначень за програмою 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя», в якій врахована потреба Служби судової охорони.
Листом ДСА України від 17.03.2025 № 11-5283/25 Службу судової охорони було поінформовано, що листом від 17.02.2025 № 08020-01-2/5032 Міністерством фінансів України пропозиції ДСА України не були підтримані, так як у період продовження дії воєнного стану наявні фінансові ресурси держави насамперед спрямовуються на виконання завдань щодо відсічі збройної агресії, тому, враховуючи численні звернення від судів, органів та установ системи правосуддя, ДСА України листом від 06.03.20254 № 11-4566/25 повторно звернулось до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету із пропозицією щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет на 2025 рік».
22.04.2025 до центрального органу управління Служби судової охорони надійшов лист Державної судової адміністрації України від 21.04.2025 № 11-7994/25 «Про виділення додаткових бюджетних асигнувань», у якому йдеться про те, що всі видатки, які затверджені програмою КПКВК 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів і установ системи правосуддя» розподілені між розпорядниками бюджетних коштів нижчого рівня, тому немає можливості виділити додаткові бюджетні асигнування на відповідний бюджетний період, та вчергове направлено звернення до Комітету Верховної Ради України з питань бюджету із пропозицією щодо внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2025 рік» у частині збільшення бюджетних призначень за програмою 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя» на суму 1525,2млн. грн.
Листом Служби судової охорони від 06.06.2025 № 30/01.30-02.2-1633/вн зазначено, що Службою продовжує проводитись відповідна робота, зокрема, вкотре надано до ДСА України інформацію про додаткову потребу в коштах на виконання рішень судів щодо задоволення позовів співробітників Служби судової охорони.
Листом від 10.09.2025 № 01.30-02.2-1094 Служба судової охорони вчергове звернулась до Державної судової адміністрації України щодо збільшення відповідних асигнувань та надала оновлену інформацію про додаткову потребу в коштах на виконання рішень судів щодо задоволення позовів співробітників Служби, у тому числі з виплати їм додаткової винагороди відповідно до Постанови № 168, сплати виконавчих зборів, витрат на виконавче провадження та штрафів у сумі 1421880314грн.
Листом Служби судової охорони від 28.10.2025 № 30/01.30-02.2-2925/вн зазначено, що Службою продовжує проводитись відповідна робота, зокрема, вкотре надано до ДСА У країни інформацію про додаткову потребу в коштах на виконання рішень судів щодо задоволення позовів співробітників Служби судової охорони.
Листом Служби судової охорони від 13.01.2026 № 30/01.30-02.2-94/вн Служба судової охорони повідомила, що Державною судовою адміністрацією України Службі судової охорони затверджено кошторис на 2026 рік за програмою КПКВ 0501150 «Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя» в сумі 6094,4тис.грн.
Разом з тим, кошторисні призначення територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області за програмою КПКВ 0501150 на 2026 рік затверджено в сумі лише 500грн.
26.01.2026 за № 48.06-50/вн надіслано доповідну записку начальника Територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області до центрального органу управління Служби судової охорони з проханням збільшити бюджетні асигнування для виплати ОСОБА_1 додаткової винагороди у сумі 315481,43грн.
Листом від 16.03.2026 № 01.30-02.2-753/вн Служба судової охорони повідомила, що відповідна робота щодо збільшення відповідних асигнувань продовжує проводитись, зокрема, Службою листом від 10.03.2026 № 30/01.30-02.2-334 надано до Державної судової адміністрації України, як головного розпорядника коштів, інформацію про додаткову потребу в коштах на виконання рішень судів щодо задоволення позовів співробітників Служби, зокрема, рішення Рівненського окружного адміністративного суду від 01.11.2022 у справі № 460/21135/22, з проханням додатково внести зміни до кошторису Служби за КЕКВ 2800 "Інші поточні видатки", за КПКВ 0501150 "Виконання рішень судів на користь суддів, працівників апаратів судів та працівників органів та установ системи правосуддя".
За наведених обставин суд дійшов висновку, що територіальним управлінням Служби судової охорони у Рівненській області вжито всіх можливих заходів у межах повноважень для виконання даного судового рішення. При чому закінчення його виконання потребує додаткового часу та виконання дій, які не залежать безпосередньо від територіального управління Служби судової охорони у Рівненській області.
Таким чином ОСОБА_1 буде проведено виплату додаткової винагороди відповідно до рішення суду у справі № 460/21135/22, після виділення додаткових кошторисних призначень за програмою КПКВ 0501150.
Неодноразово Верховний Суд у своїх рішеннях зазначав, що невиконання судового рішення в частині виплати грошових коштів за відсутності відповідного фінансового забезпечення та фактичної відсутності коштів не може вважатися невиконанням судового рішення без поважних причин, а накладення штрафу на керівника установи не захищає право особи на отримання бюджетних коштів.
Таким чином, рішення суду у даній справі в повному обсязі буде виконано після надходження фінансування. При цьому, матеріалами справи підтверджено, що відповідач не відмовлявся від виконання рішення суду, а виконав його у межах своїх повноважень.
Слід також зазначити, що приписами ч. 11 ст. 382-3 КАС України встановлено, що якщо суд прийняв звіт про виконання судового рішення, але суб`єктом владних повноважень відповідне судове рішення виконано не в повному обсязі, суд одночасно встановлює новий строк для подання звіту відповідно до частини третьої статті 382-1 цього Кодексу.
Матеріалами справи стверджується, що рішення суду не виконано в частині виплати позивачу нарахованих коштів.
Враховуючи наведені вище положення права стосовно розпорядників бюджетних коштів, та те, що рішення суду виконано відповідачем не в повному обсязі, суд вважає за необхідне прийняти поданий звіт відповідача та встановити відповідачу новий строк для подання звіту про виконання рішення суду у цій частині.
Керуючись статтями 248, 294, 295, 382-2, 382-3 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
У Х В А Л И В:
Прийняти поданий Територіальним управлінням Служби судової охорони у Рівненській області звіт про виконання рішення суду по справі №460/21135/22.
Встановити новий строк для подання звіту - зобов`язати Територіальне управління Служби судової охорони у Рівненській області подати звіт про виконання судового рішення в адміністративній справі №460/21135/22 протягом трьох місяців з дня отримання суб`єктом владних повноважень цієї ухвали
Роз`яснити, що звіт суб`єкта владних повноважень про виконання судового рішення має містити: 1) найменування суду першої інстанції, до якого подається звіт; 2) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб) особи, яка подає звіт, її місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб), поштовий індекс, ідентифікаційний код юридичної особи в Єдиному державному реєстрі підприємств і організацій України (для юридичних осіб, зареєстрованих за законодавством України), реєстраційний номер облікової картки платника податків (для фізичних осіб) за його наявності або номер і серію паспорта для фізичних осіб - громадян України, номери засобів зв`язку та електронної пошти (за наявності), відомості про наявність або відсутність електронного кабінету; 3) повне найменування (для юридичних осіб) або ім`я (прізвище, ім`я та по батькові (за наявності) (для фізичних осіб) інших учасників справи, їх місцезнаходження (для юридичних осіб) або місце проживання чи перебування (для фізичних осіб); 4) номер справи, в межах якої ухвалено відповідне судове рішення; 5) відомості про виконання суб`єктом владних повноважень судового рішення, строк, порядок та спосіб його виконання; 6) у разі невиконання судового рішення: орієнтовні строки виконання такого рішення та їх обґрунтування; відомості про обставини, які ускладнюють виконання судового рішення суб`єктом владних повноважень, які заходи вжито та вживаються ним для їх усунення; 7) перелік документів та інших матеріалів, що додаються до звіту та підтверджують обставини, зазначені у ньому.
До звіту належить додати: 1) довіреність або інший документ, що посвідчує повноваження представника, якщо звіт поданий представником і такі документи раніше не подавалися; 2) докази направлення копій звіту та доданих до нього матеріалів іншим учасникам справи з урахуванням положень статті 44 цього Кодексу.
Звіт суб`єкта владних повноважень про виконання судового рішення розглядається протягом десяти днів з дня його надходження і за наслідками розгляду такого звіту судом приймається рішення в порядку статті 382-3 Кодексу адміністративного судочинства України.
Ухвала набирає законної сили негайно після її підписання суддею.
Ухвала може бути оскаржена. Апеляційна скарга на ухвалу суду подається протягом п`ятнадцяти днів з дня складення повного судового рішення. Апеляційна скарга подається безпосередньо до Восьмого апеляційного адміністративного суду.
Повний текст ухвали складений 23 березня 2026 року
Суддя Т.О. Комшелюк