Єдиний державний реєстр судових рішень Справа № 296/1742/26
3/296/640/26
П О С Т А Н О В А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
"05" березня 2026 р. м.Житомир
Корольовський районний суд м Житомира в складі
Головуючої судді Шимон Л.С.,
при секретарі Бричук Ю.В.,
за участю прокурора Коки С.Л.,
особи, яка притягується до відповідальності,
розглянувши матеріали, які надійшли з Управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою АДРЕСА_1 , працюючого в ТОВ «ВПК Україна»,
за ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 , будучи у період з 30.08.2024 року по 01.02.2025 року начальником групи бронювання відділу військового обліку та бронювання сектору мобілізаційно-оборонної роботи ІНФОРМАЦІЯ_2 та відповідно до пп.«г» п.1 ч.1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, в порушення вимог частини другої статті 45 Закону несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, чим порушив вимоги, передбачені чинним законодавством України.
Так, на підставі наказу ІНФОРМАЦІЯ_2 №260 від 30.08.2024р. ОСОБА_1 приступив до виконання обов`язків за посадою начальника групи бронювання відділу військового обліку та бронювання сектору мобілізаційно-оборонної роботи ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Наказом ІНФОРМАЦІЯ_2 №37 від 01.02.2025 року капітана ОСОБА_1 звільнено у запас за станом здоров`я.
Згідно ч.9 ст.20 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» на військових посадових осіб поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».
Приписами статті 3 Закону визначено коло осіб, на яких поширює свою дію цей Закон, зокрема підпунктом «г» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону передбачено його розповсюдження на військових посадових осіб Збройних Сил України.
Відповідно до ч.12 ст.6 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» військові посадові особи - це військовослужбовці, які обіймають штатні посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов`язків, або які спеціально уповноважені на виконання таких обов`язків згідно із законодавством.
Згідно з положеннями Закону України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» за своїм службовим становищем і військовим званням військовослужбовці можуть бути начальниками або підлеглими стосовно інших військовослужбовців (ст.29 Закону), начальник має право віддавати підлеглому накази і зобов`язаний перевіряти їх виконання, підлеглий зобов`язаний беззастережно виконувати накази начальника, крім випадків віддання явно злочинного наказу, і ставитися до нього з повагою (ст.30 Закону).
У відповідності до пункту 3 ч.7 ст.45 Закону військовослужбовці, які проходять службу у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки або відряджені до них (крім осіб рядового складу підрозділів охорони відповідних центрів), подають декларації у строки, визначені ч.ч.1-4 ст.45 Закону (абз.12 ч.7 ст.45 Закону), тобто на них поширюються загальні правила стосовно строків подання декларацій.
Отже, капітан ОСОБА_1 є суб`єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов`язані із корупцією, у тому числі за ч.1 ст.172-6 КпАП України.
Відповідно до абзацу 1 ч.2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпункті «ґ» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
Пунктом 5 частини 1 статті 12 Закону передбачено, що Національне агентство з питань запобігання корупції з метою виконання покладених на нього повноважень має приймати з питань, що належать до його компетенції, обов`язкові для виконання нормативно-правові акти.
Згідно Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» було введено воєнний стан на усій території України, строк дії якого неодноразово продовжувався.
12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», відповідно до якого відновлено електронне декларування та відкритий доступ (з урахуванням безпекових заходів) до реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Згідно даних публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, ОСОБА_1 подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка припиняє діяльність, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, 27.01.2026 о 21 год 27хв, тобто несвоєчасно.
У відповідності до статті 68 Конституції України кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
З приводу несвоєчасності подачі електронної декларації ОСОБА_1 пояснив, що з вимогами антикорупційного законодавства ознайомлений, помилково вважав, що таку декларацію вже подавати не потрібно, оскільки вже подав декларацію щорічну за 2024р.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свої пояснення підтримав. Повідомив про визнання вини, його звільнення співпало по часу на період подачі щорічних декларацій за минулий рік, і думав що цієї декларації буде достатньо.
Прокурор просив притягнути особу до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КпАП України, оскільки вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією. Надав письмову промову.
Заслухавши особу, яка притягається до відповідальності, прокурора, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до ст.245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом. Відповідно до ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадській організації, трудового колективу, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Судом встановлено з матеріалів справи, що відповідно до наказу ІНФОРМАЦІЯ_2 №26 від 23.01.2024р. старшого лейтенанта ОСОБА_1 з 23.01.2024р. зараховано до списків особового складу ІНФОРМАЦІЯ_3 , вважати таким, що справи та посаду прийняв і приступив до виконання обов`язків за посадою.
Відповідно до наказу ІНФОРМАЦІЯ_2 №260 від 30.08.2024р. капітана ОСОБА_1 з 30.08.2024р. вважати таким, що справи та посаду прийняв і приступив до виконання обов`язків за посадою начальника групи бронювання відділу військового обліку та бронювання сектору мобілізаційно-оборонної роботи ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Наказом начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 №37 від 01.02.2025 року капітана ОСОБА_1 звільнено у запас за станом здоров`я за пунктом 2 частини 4 статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу».
Відповідно до абзацу 1 ч.2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «ґ» пункту 2, частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
Згідно Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» було введено воєнний стан на усій території України, строк дії якого неодноразово продовжувався.
12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», відповідно до якого відновлено електронне декларування та відкритий доступ (з урахуванням безпекових заходів) до реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Відповідно до даних з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, ОСОБА_1 подав відповідну декларацію 27.01.2026 року, тобто несвоєчасно. Поважних причин, які б унеможливили подання декларацій у визначений законом строк, ОСОБА_1 суду не наведено і жодних доказів на їх підтвердження не надано.
Оцінивши досліджені у судовому засіданні докази у їх сукупності, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 , будучи суб`єктом відповідальності за корупційні правопорушення, в порушення вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка припиняє свої повноваження, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-6 КУпАП Факт несвоєчасного подання декларації підтверджено матеріалами справи і належними, допустимими доказами не спростований. В матеріалах справи відсутні будь-які дані про те, що несвоєчасне подання ОСОБА_1 декларації зумовлено поважними причинами. Поважних причин не встановлено і в судовому засіданні і належними, допустимими доказами не підтверджено.
Враховуючи вищевикладене, безпосередньо дослідивши письмові докази, заслухавши пояснення учасників процесу, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-6 КУпАП. Обставин, що обтяжують відповідальність правопорушника, в ході розгляду справи не встановлено.
Враховуючи особу, характер вчиненого правопорушення, суд накладає адміністративне стягнення в межах санкції ч.1 ст.172-6 КУпАП у виді штрафу, в мінімальному розмірі.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.36, 247, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про запобігання корупції», -
ПОСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.
Штраф стягнути на рахунок: Отримувач коштів: ГУК у Житомирській області;/Житомир обл./21081100, Код отримувача: 37976485, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Код банку отримувача: 899998, Рахунок отримувача: UА228999980313090106000006797, Код класифікації доходів бюджету: 21081100.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави в особі ДСА України судовий збір у розмірі 665 гривень 60 копійок. Отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Код банку отримувача(МФО): 899998, Рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, Код класифікації доходів бюджету: 22030106.
Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний суд м. Житомира протягом десяти днів з дня її винесення.
Корольовський районний суд м Житомира в складі
Головуючої судді Шимон Л.С.,
при секретарі Бричук Ю.В.,
за участю прокурора Коки С.Л.,
особи, яка притягується до відповідальності,
розглянувши матеріали, які надійшли з Управління стратегічних розслідувань Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, зареєстрованого та проживаючого за адресою АДРЕСА_1 , працюючого в ТОВ «ВПК Україна»,
за ч.1 ст.172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення, -
ВСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 , будучи у період з 30.08.2024 року по 01.02.2025 року начальником групи бронювання відділу військового обліку та бронювання сектору мобілізаційно-оборонної роботи ІНФОРМАЦІЯ_2 та відповідно до пп.«г» п.1 ч.1 статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, в порушення вимог частини другої статті 45 Закону несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, чим порушив вимоги, передбачені чинним законодавством України.
Так, на підставі наказу ІНФОРМАЦІЯ_2 №260 від 30.08.2024р. ОСОБА_1 приступив до виконання обов`язків за посадою начальника групи бронювання відділу військового обліку та бронювання сектору мобілізаційно-оборонної роботи ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Наказом ІНФОРМАЦІЯ_2 №37 від 01.02.2025 року капітана ОСОБА_1 звільнено у запас за станом здоров`я.
Згідно ч.9 ст.20 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» на військових посадових осіб поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції».
Приписами статті 3 Закону визначено коло осіб, на яких поширює свою дію цей Закон, зокрема підпунктом «г» пункту 1 частини 1 статті 3 Закону передбачено його розповсюдження на військових посадових осіб Збройних Сил України.
Відповідно до ч.12 ст.6 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу» військові посадові особи - це військовослужбовці, які обіймають штатні посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов`язків, або які спеціально уповноважені на виконання таких обов`язків згідно із законодавством.
Згідно з положеннями Закону України «Про Статут внутрішньої служби Збройних Сил України» за своїм службовим становищем і військовим званням військовослужбовці можуть бути начальниками або підлеглими стосовно інших військовослужбовців (ст.29 Закону), начальник має право віддавати підлеглому накази і зобов`язаний перевіряти їх виконання, підлеглий зобов`язаний беззастережно виконувати накази начальника, крім випадків віддання явно злочинного наказу, і ставитися до нього з повагою (ст.30 Закону).
У відповідності до пункту 3 ч.7 ст.45 Закону військовослужбовці, які проходять службу у територіальних центрах комплектування та соціальної підтримки або відряджені до них (крім осіб рядового складу підрозділів охорони відповідних центрів), подають декларації у строки, визначені ч.ч.1-4 ст.45 Закону (абз.12 ч.7 ст.45 Закону), тобто на них поширюються загальні правила стосовно строків подання декларацій.
Отже, капітан ОСОБА_1 є суб`єктом відповідальності за адміністративні правопорушення, пов`язані із корупцією, у тому числі за ч.1 ст.172-6 КпАП України.
Відповідно до абзацу 1 ч.2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпункті «ґ» пункту 2 частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, протягом 30 календарних днів з дня припинення відповідної діяльності подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
Пунктом 5 частини 1 статті 12 Закону передбачено, що Національне агентство з питань запобігання корупції з метою виконання покладених на нього повноважень має приймати з питань, що належать до його компетенції, обов`язкові для виконання нормативно-правові акти.
Згідно Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» було введено воєнний стан на усій території України, строк дії якого неодноразово продовжувався.
12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», відповідно до якого відновлено електронне декларування та відкритий доступ (з урахуванням безпекових заходів) до реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Згідно даних публічної частини Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, ОСОБА_1 подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка припиняє діяльність, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, 27.01.2026 о 21 год 27хв, тобто несвоєчасно.
У відповідності до статті 68 Конституції України кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей. Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.
З приводу несвоєчасності подачі електронної декларації ОСОБА_1 пояснив, що з вимогами антикорупційного законодавства ознайомлений, помилково вважав, що таку декларацію вже подавати не потрібно, оскільки вже подав декларацію щорічну за 2024р.
В судовому засіданні ОСОБА_1 свої пояснення підтримав. Повідомив про визнання вини, його звільнення співпало по часу на період подачі щорічних декларацій за минулий рік, і думав що цієї декларації буде достатньо.
Прокурор просив притягнути особу до адміністративної відповідальності за вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КпАП України, оскільки вважає, що в діях ОСОБА_1 вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією. Надав письмову промову.
Заслухавши особу, яка притягається до відповідальності, прокурора, дослідивши матеріали справи, суд приходить до наступного висновку.
Відповідно до ст.245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом. Відповідно до ст.280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадській організації, трудового колективу, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Судом встановлено з матеріалів справи, що відповідно до наказу ІНФОРМАЦІЯ_2 №26 від 23.01.2024р. старшого лейтенанта ОСОБА_1 з 23.01.2024р. зараховано до списків особового складу ІНФОРМАЦІЯ_3 , вважати таким, що справи та посаду прийняв і приступив до виконання обов`язків за посадою.
Відповідно до наказу ІНФОРМАЦІЯ_2 №260 від 30.08.2024р. капітана ОСОБА_1 з 30.08.2024р. вважати таким, що справи та посаду прийняв і приступив до виконання обов`язків за посадою начальника групи бронювання відділу військового обліку та бронювання сектору мобілізаційно-оборонної роботи ІНФОРМАЦІЯ_2 .
Наказом начальника ІНФОРМАЦІЯ_2 №37 від 01.02.2025 року капітана ОСОБА_1 звільнено у запас за станом здоров`я за пунктом 2 частини 4 статті 26 Закону України «Про військовий обов`язок і військову службу».
Відповідно до абзацу 1 ч.2 статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», особи, зазначені у пункті 1, підпунктах «ґ» пункту 2, частини першої статті 3 цього Закону, які припиняють діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, протягом 30 календарних днів з дня припинення відповідної діяльності подають декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями.
Згідно Указу Президента України від 24.02.2022 №64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні» було введено воєнний стан на усій території України, строк дії якого неодноразово продовжувався.
12 жовтня 2023 року набрав чинності Закон України № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану», відповідно до якого відновлено електронне декларування та відкритий доступ (з урахуванням безпекових заходів) до реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.
Відповідно до даних з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави та місцевого самоврядування, ОСОБА_1 подав відповідну декларацію 27.01.2026 року, тобто несвоєчасно. Поважних причин, які б унеможливили подання декларацій у визначений законом строк, ОСОБА_1 суду не наведено і жодних доказів на їх підтвердження не надано.
Оцінивши досліджені у судовому засіданні докази у їх сукупності, суд приходить до висновку, що ОСОБА_1 , будучи суб`єктом відповідальності за корупційні правопорушення, в порушення вимог статті 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно без поважних причин подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, яка припиняє свої повноваження, за період, не охоплений раніше поданими деклараціями, чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.172-6 КУпАП. Факт несвоєчасного подання декларації підтверджено матеріалами справи і належними, допустимими доказами не спростований. В матеріалах справи відсутні будь-які дані про те, що несвоєчасне подання ОСОБА_1 декларації зумовлено поважними причинами. Поважних причин не встановлено і в судовому засіданні і належними, допустимими доказами не підтверджено.
Враховуючи вищевикладене, безпосередньо дослідивши письмові докази, заслухавши пояснення учасників процесу, суд приходить до висновку, що в діях ОСОБА_1 міститься склад адміністративного правопорушення, відповідальність за яке передбачена ч.1 ст.172-6 КУпАП. Обставин, що обтяжують відповідальність правопорушника, в ході розгляду справи не встановлено.
Враховуючи особу, характер вчиненого правопорушення, суд накладає адміністративне стягнення в межах санкції ч.1 ст.172-6 КУпАП у виді штрафу, в мінімальному розмірі.
На підставі вищевикладеного, керуючись ст.ст.36, 247, 283, 284 Кодексу України про адміністративні правопорушення, Законом України «Про запобігання корупції», -
ПОСТАНОВИВ :
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , визнати винним у вчиненні правопорушення, передбаченого ч.1 ст.172-6 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) гривень.
Штраф стягнути на рахунок: Отримувач коштів: ГУК у Житомирській області;/Житомир обл./21081100, Код отримувача: 37976485, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Код банку отримувача: 899998, Рахунок отримувача: UА228999980313090106000006797, Код класифікації доходів бюджету: 21081100.
Стягнути з ОСОБА_1 на користь держави в особі ДСА України судовий збір у розмірі 665 гривень 60 копійок. Отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП), Код банку отримувача(МФО): 899998, Рахунок отримувача: UA908999980313111256000026001, Код класифікації доходів бюджету: 22030106.
Постанова може бути оскаржена до Житомирського апеляційного суду через Корольовський районний суд м. Житомира протягом десяти днів з дня її винесення.
Cуддя Л. С. Шимон