Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 420/32311/25
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
17 лютого 2026 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Білостоцького О.В., розглянувши в порядку спрощеного провадження, визначеного ч.5 ст.262 КАС України, адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до Територіального управління БЕБ в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити певні дії, -
ВСТАНОВИВ:
До Одеського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов ОСОБА_1 до Територіального управління БЕБ в Одеській області, в якому позивач просив суд:
- визнати протиправними дії Територіального управління БЕБ в Одеській області щодо незарахування до вислуги років ОСОБА_1 стажу державної служби за період з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021, з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023 та з 17.11.2023 по 27.06.2024, як періоду служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ;
- зобов`язати Територіальне управління БЕБ в Одеській області провести перерахунок та зарахувати ОСОБА_1 до вислуги років стаж державної служби, набутий за період з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021, з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023 та з 17.11.2023 по 27.06.2024, як такий, що відповідає пункту «и» частини 1 статті 17 Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб» №2262-XII та абзацу 12 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам, які мають право на пенсію відповідно до Закону України Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб, крім військовослужбовців строкової служби і членів їх сімей та прирівняних до них осіб».
В обґрунтування заявлених позовних вимог зазначено, що позивач був прии?нятий з 28.06.2024 року на службу до Бюро економічноі? безпеки Украі?ни. Наказом Територіального управління БЕБ в Одеськіи? області від 08.07.2024 року №46-к/ДСК до стажу служби для виплати надбавки за вислугу років зараховано, зокрема, але не виключно, такі періоди: з 28.06.2024 по 28.06.2024 00 р. 00 м. 01 дн. служба в БЕБ.
Згідно витягу з висновку Комісіі? з обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років ТУ БЕБ в Одеській області 294/23.13-10-24дск від 08.07.2024 позивач дізнався, що до періоду проходження ним служби в БЕБ не враховано час роботи на державніи? службі.
18.09.2025 року позивач звернувся із рапортом до керівника Територіального управління БЕБ в Одеськіи? області з проханням зарахувати до вислуги років час його роботи на державніи? службі з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021, з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023 та з 17.11.2023 по 27.06.2024. Водночас, листом від 19.09.2025 року відповідач повідомив про відсутність підстав для зарахування стажу роботи на державніи? службі до стажу служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання.
Не погоджуючись із вищевказаною відмовою, позивач звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом.
Ухвалою суду по справі №420/32311/25 було відкрито спрощене позовне провадження без виклику (повідомлення) сторін за наявними у справі матеріалами в порядку ч.5 ст.262 КАС України. Відповідачу запропоновано в 15-денний строк з дня отримання ухвали надати відзив на адміністративний позов.
Під час розгляду справи від представника Територіального управління БЕБ в Одеській області надійшов відзив на адміністративний позов, з якого вбачається, що відповідач позов не визнає та заперечує проти задоволення заявленої вимоги позивача про зарахування стажу державної служби до стажу атестованого працівника.
Разом з тим, від позивача до суду надійшла відповідь на відзив, де зазначено, що як Закон №2262-XII, так і Постанова №393, так і Інструкція №70, так і Положення №1333 чітко передбачають обов`язковість врахування до вислуги років стажу державної служби, що набутий особою до переходу на службу до Бюро економічної безпеки України.
Від представника відповідача до суду надійшли заперечення на відповідь на відзив, в яких зазначено, що державні службовці здійснюють службу, яка не передбачає проходження служби в умовах особливого режиму чи ризику, присвоєння спеціальних звань або несення дисциплінарної відповідальності за статутом. Надання права державним службовцям зараховувати періоди такої служби до стажу служби працівників, які мають спеціальні звання БЕБ фактично створило б необґрунтовану перевагу для осіб, які не несли правоохоронної служби, і тим самим порушило б принцип справедливості щодо тих працівників, які весь період служби проходили саме на посадах осіб, які мають спеціальні звання і на підставі цього набули право на пенсійне забезпечення за спеціальними умовами.
Згідно частини 2 ст. 262 КАС України розгляд справи по суті за правилами спрощеного позовного провадження починається з відкриття першого судового засідання. Якщо судове засідання не проводиться, розгляд справи по суті розпочинається через тридцять днів, а у випадках, визначених статтею 263 цього Кодексу, - через п`ятнадцять днів з дня відкриття провадження у справі.
Суд у справі встановив наступне.
ОСОБА_1 була прии?нятий з 28.06.2024 року на службу до Бюро економічноі? безпеки Украі?ни на посаду оперуповноваженого Управління Територіального управління БЕБ в Одеськіи? області, на підтвердження чого було надано наказ Територіального управління БЕБ в Одеськіи? області від 27.06.2024 року №28-к/ДСК.
Згідно наказу Територіального управління БЕБ в Одеськіи? області від 28.06.2024 року №270-к/ДСК-ДП позивачу присвоєно спеціальне звання середнього та начальницького складу лейтенант Бюро економічної безпеки України, що відповідачем за час розгляду справи не заперечувалось.
Наказом Територіального управління БЕБ в Одеськіи? області від 29.06.2024 №42к/ДСК позивача переведено з 01.07.2024 року на посаду старшого з особливих доручень інспектора Територіального управління БЕБ в Одеськіи? області.
При цьому, як підтверджується висновком Комісії з обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років Територіального управління БЕБ в Одеській області від 08.07.2024 року №294/23.13-10-24дск та наказом Територіального управління БЕБ в Одеській області від 08.07.2024 року №46-к/ДСК, позивачу з 28.06.2024 року було визначено стаж служби та встановлено щомісячну надбавку за вислугу років, особам, які мають спеціальні звання Бюро економічної безпеки України, у розмірі 45% від посадового окладу за наявністю стажу служби до двадцяти п`яти років (стаж служби - 21 рік 06 місяців 24 дні).
У висновку Комісії з обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років Територіального управління БЕБ в Одеській області від 08.07.2024 року №294/23.13-10-24дск зазначено, що станом на 28.06.2024 року до стажу служби позивача для виплати надбавки за вислугу років зараховано наступні періоди:
з 12.12.1993 по 01.06.1995 служба в ЗСУ (1 рік 05 місяць 20 днів);
з 26.03.1997 по 28.04.2017 служба в податковій міліції (20 років 01 місяць 03 дні);
з 28.06.2024 по 28.06.2024 служба в БЕБ (0 років 0 місяців 1 день).
Разом станом на 28.06.2024 року стаж служби становить: 21 рік 06 місяців 24 днів.
Водночас, згідно з біографічноі? довідки та витягу з послужного списку, виданих кадровою службою Територіального управління БЕБ в Одеськіи? області, позивачу до періоду проходження служби у Територіальному управлінні БЕБ в Одеській області не було враховано наступні періоди державної служби, а саме:
з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021 - в Головному управлінні ДФС у Миколаївській області;
з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023, з 17.11.2023 по 27.06.2024 - в Територіальному управлінні БЕБ в Одеській області.
18.09.2025 року позивач звернувся з рапортом до керівника Територіального управління БЕБ в Одеській області з проханням зарахувати до вислуги років вищевказані періоди роботи на державній службі з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021, з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023 та з 17.11.2023 по 27.06.2024.
Водночас, листом від 19.09.2025 року Територіальне управління БЕБ в Одеськіи? області повідомило про відсутність підстав для зарахування стажу роботи на державній службі до стажу служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання.
Не погоджуючись із вищевказаною відмовою, позивач звернувся до суду з вказаним адміністративним позовом.
Відповідно до вимог ч. 1 ст. 2 КАС України завданням адміністративного судочинства є справедливе, неупереджене та своєчасне вирішення судом спорів у сфері публічно-правових відносин з метою ефективного захисту прав, свобод та інтересів фізичних осіб, прав та інтересів юридичних осіб від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.
Відповідно до ч.2 ст.2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності суб`єктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони: 1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України; 2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано; 3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії); 4) безсторонньо (неупереджено); 5) добросовісно; 6) розсудливо; 7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи всім формам дискримінації; 8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія); 9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення; 10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.
Дослідивши адміністративний позов, відзив, відповідь на відзив, заперечення на відповідь на відзив, та надані письмові докази, оцінивши їх за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх всебічному, повному і об`єктивному дослідженні, заслухавши пояснення представників сторін у судових засіданнях, проаналізувавши положення чинного законодавства, що регулює спірні правовідносини, суд доходить висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.
Згідно ч.2 статті 19 Конституції України органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України.
Відповідно до ст. 55 Конституції України права і свободи людини і громадянина захищаються судом, кожному гарантується право на оскарження в суді рішень, дій чи бездіяльності органів державної влади, органів місцевого самоврядування, посадових і службових осіб.
Правові основи організації та діяльності Бюро економічної безпеки України врегульовані Законом України «Про Бюро економічної безпеки України» від 28.01.2021 року №1150-IX (далі Закон №1150-IX).
Відповідно до ст.30 Закону №1150-IX держава забезпечує соціальний захист працівників Бюро економічної безпеки України відповідно до Конституції України, цього Закону та інших актів законодавства.
Особи, які мають спеціальні звання Бюро економічної безпеки України, користуються соціальними гарантіями відповідно до Закону України "Про Національну поліцію" та інших законів України з урахуванням положень, встановлених цим Законом.
Пенсійне забезпечення осіб, які мають спеціальні звання Бюро економічної безпеки України, здійснюється в порядку та на умовах, передбачених Законом України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб". Пенсійне забезпечення державних службовців Бюро економічної безпеки України здійснюється відповідно до Закону України "Про загальнообов`язкове державне пенсійне страхування".
Відповідно до п.«и» ч.1 ст.17 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" №2262-XII (далі - Закон №2262-XII) особам з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, іншим особам, зазначеним у пунктах "б"-"д", "з" статті 1-2"д", "з" статті 1-2 "д", "з" статті 1-2 цього Закону, які мають право на пенсію за цим Законом, до вислуги років для призначення пенсії зараховуються час роботи в державних органах у разі переходу на військову службу в органи і військові формування Служби безпеки України, Управління державної охорони України, органи внутрішніх справ, Національну поліцію, Національне антикорупційне бюро України, державну пожежну охорону, Державну службу спеціального зв`язку та захисту інформації України, органи і підрозділи цивільного захисту, податкову міліцію, Бюро економічної безпеки України або Державну кримінально-виконавчу службу України на посади офіцерського та начальницького складу згідно з переліками посад, затверджуваними відповідно Службою безпеки України, Управлінням державної охорони України, Міністерством внутрішніх справ України, Національною поліцією, Національним антикорупційним бюро України, Державною службою спеціального зв`язку та захисту інформації України, центральними органами виконавчої влади, що забезпечують формування державної політики у сферах виконання кримінальних покарань, цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки, державної фінансової політики, а також у разі переходу на службу до Служби судової охорони на посади середнього і вищого складу згідно з переліком посад, що затверджується Головою Служби судової охорони.
Згідно ст.17-1 Закону №2262-XII порядок обчислення вислуги років та визначення пільгових умов призначення пенсій особам, які мають право на пенсію за цим Законом, встановлюється Кабінетом Міністрів України.
На виконання зазначених вимог Закону №2262-XII Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №393 від 17.07.1992 року «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам офіцерського складу, прапорщикам, мічманам, військовослужбовцям надстрокової служби та військової служби за контрактом, особам начальницького і рядового складу органів внутрішніх справ та членам їхніх сімей».
Відповідно до абз.12 п.1 Постанови №393 для призначення пенсій за вислугу років відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" особам з числа військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової служби) рядового, сержантського, старшинського та офіцерського складу, особам, зазначеним у пунктах "б"-"д", "ж" і "з" статті 1-2 такого Закону, до вислуги років зараховуються час роботи в державних органах у разі переходу на військову службу в органи і військові формування Служби безпеки, Управління державної охорони, органи внутрішніх справ, Національну поліцію, Національне антикорупційне бюро, Державну службу спеціального зв`язку та захисту інформації, органи і підрозділи цивільного захисту, державну пожежну охорону, податкову міліцію, Бюро економічної безпеки або Державну кримінально-виконавчу службу на посади офіцерського та начальницького складу згідно з переліками посад, затвердженими відповідно Службою безпеки, Управлінням державної охорони, Міністерством внутрішніх справ, Національною поліцією, Національним антикорупційним бюро, Державною службою спеціального зв`язку та захисту інформації, центральними органами виконавчої влади, що забезпечують формування державної політики у сферах цивільного захисту, пожежної і техногенної безпеки, державної фінансової політики, виконання кримінальних покарань, а також у разі переходу на службу до Служби судової охорони на посади середнього і вищого складу згідно з переліком посад, затвердженим Головою Служби судової охорони.
За п. 34 Положення про проходження служби особами, які мають спеціальні звання Бюро економічної безпеки України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 року №1333 (далі - Положення №1333), для обчислення періодів служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ, зараховується служба, визначена в пункті 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 р. № 393 "Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам, які мають право на пенсію відповідно до Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", крім військовослужбовців строкової служби і членів їх сімей та прирівняних до них осіб" , у календарному обчисленні (один місяць служби за один місяць).
При цьому, що пунктом 24 Положення №1333, лейтенанти Бюро економічної безпеки віднесені до середнього начальницького складу. З цього приводу суд акцентує увагу на тому, що позивачу з 27.06.2024 року було присвоєно спеціальне звання - леи?тенант Бюро економічноі? безпеки Украі?ни по Територіальному управлінню БЕБ в Одеськіи? області».
Згідно п.2 Інструкції з обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання Бюро економічної безпеки, затвердженої наказом Бюро економічної безпеки України від 19.04.2022 року №70 (далі - Інструкція №70) визначення періодів служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ здійснюється комісією з обчислення стажу служби для виплати надбавки за вислугу років.
Відповідно до п.5 Інструкції №70 періоди служби для виплати надбавки за вислугу років обчислюються відповідно до законодавства особам, які мають спеціальні звання БЕБ, та проходять службу у центральному апараті, заступникам керівників територіальних управлінь БЕБ,- центральною комісією.
За п.6 Інструкції №70 для обчислення періодів служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ, зараховуються періоди служби, визначені відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 17.07.1992 року № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам, які мають право на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб», крім військовослужбовців строкової служби і членів їх сімей та прирівняних до них осіб».
Згідно п.10 Інструкції №70 особам, які мають спеціальні звання БЕБ, яким у встановленому законодавством порядку зараховано до вислуги років раніше не враховані періоди служби, доплата надбавки за вислугу років здійснюється з дня надання ними документів, що підтверджують їх період служби (роботи).
До документів, що підтверджують періоди служби (роботи) для обчислення періодів служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ, належить трудова книжка (за наявності), послужний список, військовий квиток, документ про вищу освіту з додатками та інші документи, які відповідно до законодавства підтверджують стаж служби (довідки, виписки з наказів, дані, наявні в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування, тощо).
Враховуючи вищезазначене, як Закон №2262-XII, так і Постанова №393, так і Інструкція №70, а також Положення №1333 чітко передбачають обов`язковість врахування до вислуги років стажу державної служби, що набутий особою до переходу на службу до Бюро економічної безпеки України.
Як було встановлено судом під час розгляду справи, що відповідачем також не заперечувалось, позивач працював на державній службі в державних органах, а саме:
з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021 - в Головному управлінні ДФС у Миколаївській області;
з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023, з 17.11.2023 по 27.06.2024 - в Територіальному управлінні БЕБ в Одеській області.
Вищевказані відомості про періоди роботи на державній службі також підтверджуються відомостями, наявними у трудовій книжці серії НОМЕР_1 .
Водночас, відповідач не врахував до вислуги років вищевказані періоди роботи позивача на державній службі до його переходу на службу до Бюро економічної безпеки України (тобто, до 28.06.2024 року).
При цьому, суд зауважує, що п.10 Інструкції №70 до документів, що підтверджують періоди служби (роботи) для обчислення періодів служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ, також відносить трудову книжку та дані, наявні в реєстрі застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов`язкового державного соціального страхування.
Крім того, за приписами статті 48 Кодексу законів про працю України, положення якої кореспондуються зі статтею 62 Закону України «Про пенсійне забезпечення», трудова книжка є основним документом про трудову діяльність працівника.
З урахуванням вищевикладеного, вищезгаданими документами підтверджуються періоди державної служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ, а тому суд доходить висновку про наявність протиправної бездіяльності Територіального управління БЕБ в Одеській області щодо незарахування ОСОБА_1 періоду державної служби з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021, з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023, з 17.11.2023 по 27.06.2024, як періоду служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ.
З метою ефективного захисту порушених прав позивача суд вважає за необхідне зобов`язати Територіальне управління БЕБ в Одеській області провести перерахунок та зарахувати ОСОБА_1 до вислуги років період роботи на державній службі з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021, з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023, з 17.11.2023 по 27.06.2024, як такий, що відповідає абзацу 12 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року №393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам, які мають право на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Щодо розподілу судових витрат, суд зазначає наступне.
Відповідно до ч.1 ст.139 КАС України, при задоволенні позову сторони, яка не є суб`єктом владних повноважень, всі судові витрати, які підлягають відшкодуванню або оплаті відповідно до положень цього Кодексу, стягуються за рахунок бюджетних асигнувань суб`єкта владних повноважень, що виступав відповідачем у справі, або якщо відповідачем у справі виступала його посадова чи службова особа.
Позивачем за подання позовної заяви було сплачено судовий збір, що підтверджується матеріалами справи.
Враховуючи наявність для задоволення позовної заяви, суд вважає необхідним стягнути на користь позивача суму сплаченого судового у розмірі 1211,20 грн. з Територіального управління БЕБ в Одеській області за рахунок його бюджетних асигнувань.
Згідно зі ст. 242 КАС України рішення суду повинно ґрунтуватися на засадах верховенства права, бути законним і обґрунтованим. Законним є рішення, ухвалене судом відповідно до норм матеріального права при дотриманні норм процесуального права. Обґрунтованим є рішення, ухвалене судом на підставі повно і всебічно з`ясованих обставин в адміністративній справі, з наданням оцінки всім аргументам учасників справи. Судове рішення має відповідати завданню адміністративного судочинства, визначеному цим Кодексом.
Керуючись вимогами ст.ст. 2, 6-11, 77, 90, 241-246, 251, 255, 257-258, 262, 293, 295 КАС України, суд, -
ВИРІШИВ :
Адміністративний позов ОСОБА_1 до Територіального управління БЕБ в Одеській області про визнання протиправними дій та зобов`язання вчинити певні дії задовольнити.
Визнати протиправною бездіяльність Територіального управління БЕБ в Одеській області щодо незарахування ОСОБА_1 до вислуги років періоду роботи на державній службі з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021, з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023 та з 17.11.2023 по 27.06.2024, як періоду служби для виплати надбавки за вислугу років особам, які мають спеціальні звання БЕБ.
Зобов`язати Територіальне управління БЕБ в Одеській області провести перерахунок та зарахувати ОСОБА_1 до вислуги років період роботи на державній службі з 14.06.2017 по 17.05.2021, з 18.05.2021 по 31.12.2021, з 26.07.2022 по 05.06.2023, з 06.06.2023 по 16.11.2023 та з 17.11.2023 по 27.06.2024, як такий, що відповідає абзацу 12 пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 17 липня 1992 року № 393 «Про порядок обчислення вислуги років, призначення та виплати пенсій і грошової допомоги особам, які мають право на пенсію відповідно до Закону України «Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб».
Стягнути з Територіального управління БЕБ в Одеській області за рахунок його бюджетних асигнувань на користь ОСОБА_1 суму сплаченого позивачем судового збору за подання адміністративного позову у розмірі 1 211,20 грн.
Рішення суду може бути оскаржене до П`ятого апеляційного адміністративного суду в порядку та строки, встановлені статтями 293, 295 та пп.15.5 п.15 ч.1 розділу VII «Перехідні положення» КАС України.
Рішення суду набирає законної сили в порядку та строки, встановлені ст. 255 КАС України.
Повне найменування сторін по справі:
Позивач - ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , РНОКПП НОМЕР_2 ).
Відповідач - Територіальне управління БЕБ в Одеській області (65114, м. Одеса, вул. Акдеміка Корольова, 16/1, код ЄДРПОУ 44765955).
Суддя О.В. Білостоцький