Ухвала суду № 133973167, 06.02.2026, Вінницький міський суд Вінницької області

Дата ухвалення
06.02.2026
Номер справи
127/4039/26
Номер документу
133973167
Форма судочинства
Кримінальне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 127/4039/26

Провадження № 1-кс/127/1655/26

УХВАЛА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 лютого 2026 року м. Вінниця

Слідчий суддя Вінницького міського суду Вінницької області ОСОБА_1 , за участю секретаря судового засідання ОСОБА_2 , розглянувши в залі Вінницького міського суду Вінницької області клопотання слідчого СУ Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 , в рамках кримінального провадження № 42025020000000132, внесеного до ЄРДР 18.08.2025, про надання дозволу на проведення огляду свердловини №2, географічні координати 48.61968 28.77201, яка, відповідно дозволу на спеціальне водокористування №177/ВН/49д-22 від 12.09.2022, перебуває у користуванні КП «Тульчинводоканал», ЄДРПОУ 36759156, на земельній ділянці комунальної власності Тульчинської міської ради, ЄДРПОУ 04051141, кадастровий номер відсутній, за межами с. Суворовське Тульчинської міської територіальної громади, за відсутності фіксації судового розгляду технічними засобами, -

ВСТАНОВИВ:

Слідчий СУ Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітан поліції ОСОБА_3 звернувся до Вінницького міського суду Вінницької області з клопотанням, яке погоджене з прокурором про проведення обшуку.

Клопотання мотивовано тим, що СУ ГУНП у Вінницький області проводиться досудове розслідування у кримінальному провадженні № 42025020000000132 від 18.08.2025 року, за ознаками кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 364 КК України.

Встановлено, що комунальним підприємством «Тульчинводоканал» ЄДРПОУ 36759156 здійснюється господарська діяльність у формі централізованого водопостачання підземних вод без спеціального дозволу на користування надрами, що всупереч вимог статті 23 Кодексу України «Про надра», ст. ст. 30, 46, 48, 49 Водного кодексу України, підпункту 255.1 статті 255 Податкового кодексу України.

Стаття 23 Кодексу України «Про надра» надає право землевласникам і землекористувачам в межах земельних ділянок, які перебувають у їх власності або користуванні, без спеціального дозволу та гірничого відводу видобувати для своїх господарських і побутових потреб, не пов`язаних із відчуженням видобутих корисних копалин, корисні копалини місцевого значення і торф загальною глибиною розробки до 2 метрів, а також підземні води (крім мінеральних) для всіх потреб, крім виробництва фасованої питної води, за умови що обсяг видобування підземних вод із кожного з водозаборів не перевищує 300 метрів кубічних на добу.

Однією з обов`язкових умов для звільнення землевласників або землекористувачів від необхідності отримання дозволу на користування надрами є видобування підземних вод з метою її використання для власних потреб без отримання економічної вигоди.

Із системного аналізу приписів глави 11 (спеціальне водокористування для задоволення питних і господарсько-побутових потреб населення), глави 13 (особливості спеціального водокористування та користування водними об`єктами для потреб галузей економіки) ВКУ та приписів глави 2 (надання надр у користування), глави 4 (плата за користування надрами) КУпН слідує, що законодавець відносить господарсько-побутові потреби до потреб населення, натомість, виробничі потреби підприємства охоплюються поняттями «водокористування для потреб галузей економіки» та «промислові потреби».

Отже, видобувати підземні води без спеціальних дозволів в обсязі, що не перевищує 300 кубічних метрів на добу, суб`єкти господарювання мають право лише для власних потреб. У свою чергу, видобуток підземних вод для здійснення господарської діяльності вимагає отримання спеціального дозволу уповноваженого державою органу.

Вищевказана позиція підтверджена позицією суду, викладеною у постанові Львівського апеляційного адміністративного суду від 28.09.2018 № 876/2828/18.

Відповідно до абзацу тридцятого частини першої статті 1 Закону України «Про питну воду та питне водопостачання» (далі Закон) централізоване питне водопостачання - господарська діяльність із забезпечення споживачів питною водою за допомогою комплексу об`єктів, споруд, розподільних водопровідних мереж, пов`язаних єдиним технологічним процесом виробництва та транспортування питної води.

Відповідно до частини п`ятої статті 17 Закону у разі використання підземних вод для питного водопостачання відповідне підприємство повинне одержати згідно з законом дозвіл на користування надрами.

Статтею 1 Закону України «Про дозвільну систему у сфері господарської діяльності» визначено, що документ дозвільною характеру - дозвіл, висновок, рішення, погодження, свідоцтво, інший документ в електронному вигляді (запис про наявність дозволу, висновку, рішення, погодження, свідоцтва, іншого документа в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб - підприємців та громадських формувань), який дозвільний орган зобов`язаний видати суб`єкту господарювання у разі надання йому права на провадження певних дій щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності та/або без наявності якого суб`єкт господарювання не може проваджувати певні дії щодо здійснення господарської діяльності або видів господарської діяльності.

Згідно з пунктом 133 Додатку до Закону України «Про перелік документів дозвільного характеру у сфері господарської діяльності» документом дозвільного характеру на користування надрами є спеціальний дозвіл на користування надрами.

Частиною першою статті 19 КУпН встановлено, що право користування надрами надається шляхом надання спеціального дозволу на користування надрами.

Частиною першою статті 16 КУпН визначено, що спеціальний дозвіл на користування надрами надається за результатами аукціону (електронних торгів), а за наявності підстав, визначених частиною першою статті 16-2 цього Кодексу, - без проведення аукціону (електронних торгів).

Виходячи з наведених норм діючого законодавства України, суб`єкти господарювання, які здійснюють свою господарську діяльність із забезпечення споживачів питної води централізованим питним водопостачанням з підземних джерел, мають отримати у встановленому законодавством порядку спеціальний дозвіл на користування надрами та здійснювати рентні платежі за користування надрами.

Так, згідно інформації, викладеної у звітах про використання води (форма №2ТП-водгосп (річна)), а також, відомостей з Державної податкової служби, Комунальним підприємством «Тульчинводоканал» ЄДРПОУ 36759156, юридична адреса: Вінницька область, м. Тульчин, пров. Брацлавський, 6:

за 2020 рік усього було видобуто 924,2 тис. куб. м об`єму води, забраного із водних об`єктів, що врахований засобами вимірювальної техніки первинних водокористувачів, а саме: арт. свердловина 60/ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038 568,1 тис. куб. м; арт. свердловина 60/ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038 14,4 тис. куб. м; арт. свердловина 60/ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038 341,7 тис. куб. м.

При цьому, сплачено рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин на загальну суму 794929,9 грн.; рентної плати за спеціальне використання води на суму 234281, 71 грн;

за 2021 рік підприємством видобуто 997, 5 тис. куб. м, а саме: артезіанська свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 48.65651, 28.78875 642,2 тис. куб. м; артезіанська свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 48.65651, 28.77875 15,5 тис. куб. м; артезіанська свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0026, що розташована за географічними координатами: 48.65651, 28.78875 339,8 тис. куб. м.

При цьому, сплачено рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин на загальну суму 891765 грн.; рентної плати за спеціальне використання води на суму 283635,49 грн.;

за 2022 рік підприємством видобуто 876,5 тис. куб. м, а саме: водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 28.77877 48.65422 498,3 тис. куб. м; водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 28.77924 48.65525 10,3 тис. куб. м; водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0026, що розташована за географічними координатами: 28.78033 48.65315367,9 тис. куб. м.

При цьому, сплачено рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин на загальну суму 786521,85 грн.; рентної плати за спеціальне використання води на суму 259820,17 грн;

за 2023 рік підприємством видобуто 719,9 тис. куб. м, а саме: водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 28.77877 48.65422 377,7 тис. куб. м; водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 28.77924 48.65525 7,5 тис. куб. м; водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0026, що розташована за географічними координатами: 28.78033 48.65315334,7 тис. куб. м.

При цьому, сплачено рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин на загальну суму 1066910,4 грн.; рентної плати за спеціальне використання води на суму 189498,8 грн;

за 2024 рік підприємством видобуто 712,6 тис. куб. м, а саме: водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 28.77877 48.65422 369,4 тис. куб. м; водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 28.77924 48.65525 7,5 тис. куб. м; водозабірна свердловина ЧЕР/Ю.БУГ/0396/0038, що розташована за географічними координатами: 28.78033 48.65315335,7 тис. куб. м.

При цьому, сплачено рентної плати за користування надрами для видобування корисних копалин на загальну суму 1186794,95 грн.; рентної плати за спеціальне використання води на суму 187557,97 грн.

В ході проведення оперативно-пошукових заходів було встановлено, що артезіанські свердловини КП «Тульчинводоканал», які зазначені в звітності про використання води (Форма №2ТП-водгосп річна) з координатами: 48.65651 28.78875; 48.65422 28.77877; 48.65525 28.77924; 48.65315 28.78033; відсутні на місцевості, а на місці, де має розміщуватись свердловина за координатами: 48.65651 28.77875, наявна металева труба діаметром близько 400 мм, яка знаходиться у публічно доступному місці, не огороджена, а також будь-які ідентифікаційні позначення або інформація щодо її призначення відсутні.

Відповідно до інформації з порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів, в комунального підприємства «Тульчинводоканал», ЄДРПОУ 36759156, наявний дозвіл на спеціальне водокористування №177/ВН/49д-22 від 12.09.2022, згідно якого підприємством здійснюється забір води з підземних джерел у відведених для цього місцях (скважинах), які, з урахуванням відомостей з публічної кадастрової карти України, є наступними та мають нижче вказані GPS координати розташування та кадастрові номера земельних ділянок:

1. Водозабірна свердловина №1 - 48.65647 28.78718 - кадастровий номер відсутній (с. Мазурівка Тульчинської міської територіальної громади Тульчинського району Вінницької області)

2. Водозабірна свердловина №2 - 48.66215 28.78618 кадастровий номер: 0524382900:03:000:0111 (с. Мазурівка Тульчинської міської територіальної громади Тульчинського району Вінницької області)

3. Водозабірна свердловина №3/1 - 48.65463 28.76421 кадастровий номер відсутній (с-ще Капки Тульчинської міської територіальної громади)

4. Водозабірна свердловина №5 - 48.65765 28.78605 кадастровий номер відсутній (за межами с. Мазурівка Тульчинської міської територіальної громади)

5. Водозабірна свердловина №6 - 48.65766 28.78626 кадастровий номер відсутній (за межами с. Мазурівка Тульчинської міської територіальної громади)

6. Водозабірна свердловина №7 - 48.65654 28.78699 кадастровий номер відсутній (за межами с. Мазурівка Тульчинської міської територіальної громади)

7. Водозабірна свердловина №8 - 48.65851 28.79211 кадастровий номер відсутній (за межами с. Мазурівка Тульчинської міської територіальної громади)

8. Водозабірна свердловина №9 - 48.66019 28.7878 кадастровий номер відсутній (за межами с. Мазурівка Тульчинської міської територіальної громади)

9. Свердловина №10 - 48.65923 28.80456 кадастровий номер відсутній (розташована в межах с. Мазурівка Тульчинської міської територіальної громади)

10. Свердловина №1- 48.62068 28.77505 кадастровий номер відсутній (за межами с. Суворовське Тульчинської міської територіальної громади)

11. Свердловина №2 - 48.61968 28.77201 - кадастровий номер відсутній (за межами с. Суворовське Тульчинської міської територіальної громади)

12. Свердловина №б/н. - 48.58213 28.86926 - кадастровий номер відсутній (в межах с. Дранка Тульчинської міської територіальної громади Тульчинського району Вінницької області)

13. Свердловина № 814 - 48.63096 28.95029 кадастровий номер відсутній (розташована в межах с. Ганнопіль Тульчинської міської територіальної громади)

14. Свердловина № 1 - 48.70938 28.97552 - кадастровий номер відсутній (розташована в межах с. Холодівка Тульчинської міської територіальної громади)

15. Свердловина № 1- 48.73680 28.91275 - кадастровий номер відсутній (розташована за межами с. Крищинці Тульчинської міської територіальної громади)

16. Свердловина № 2 - 48.73117 28.89876 кадастровий номер відсутній (розташована в межах с. Крищинці Тульчинської міської територіальної громади)

17. Свердловина № 2 - 48.78813 28.80914 кадастровий номер: 0524380600:01:002:0309 (розташована в межах с. Бортники Тульчинської міської територіальної громади)

18. Свердловина № 1 - 48.81658, 28.80319 кадастровий номер: 0523082000:03:001:0109 (розташована в межах с. Бортники Тульчинської міської територіальної громади).

Також, встановлено, що свердловини КП «Тульчинводоканал», які зазначені у дозволі на спеціальне водокористування №177/ВН/49д-22 від 12.09.2022, обладнані каптажними спорудами, заглибними свердловинними насосами та приладами обліку електричної енергії (електролічильниками).

Відповідно до положень статей 46, 48 ВКУ, спеціальне водокористування здійснюється фізичними та юридичними особами для задоволення питних потреб населення, а також для господарсько-побутових, лікувальних, оздоровчих, сільськогосподарських, промислових, транспортних, енергетичних, рибогосподарських та інших державних і громадських потреб.

Крім того, відповідно до ст. 49 ВКУ, спеціальне водокористування є платним та здійснюється на підставі дозволу на спеціальне водокористування.

Згідно з статтею 30 ВКУ збори за спеціальне водокористування справляються з метою стимулювання раціонального використання і охорони вод та відтворення водних ресурсів і включають рентну плату за спеціальне використання води та екологічний податок за скиди забруднюючих речовин у водні об`єкти, які встановлюються Податковим кодексом України (далі - ПКУ).

Відповідно до підпункту 255.1 статті 255 ПКУ платниками рентної плати за спеціальне використання води є, зокрема, первинні водокористувачі - суб`єкти господарювання незалежно від форми власності: юридичні особи, їх філії, відділення, представництва, інші відокремлені підрозділи без утворення юридичної особи, постійні представництва нерезидентів, а також фізичні особи - підприємці, які використовують та/або передають вторинним водокористувачам воду, отриману шляхом забору води з водних об`єктів.

За наведених вище обставин виникла необхідність в проведенні огляду:

1. у місцях з GPS координатами: 1) 48.65651 28.78875; 2) 48.65422 28.77877; 3) 48.65525 28.77924; 4) 48.65315 28.78033; 5) 48.65651 28.77875 (координати свердловин, зазначені у поданій звітності Форми №2ТП-водгосп (річна));

2. у місцях з GPS координатами: 1) 48.65647 28.78718; 2) 48.66215 28.78618; 3) 48.65463 28.76421; 4) 48.65765 28.78605; 5) 48.65766 28.78626; 6) 48.65654 28.78699; 7) 48.65851 28.79211; 8) 48.66019 28.7878; 9) 48.65923 28.80456; 10) 48.62068 28.77505; 11) 48.61968 28.77201; 12) 48.58213 28.86926; 13) 48.63096 28.95029; 14) 48.70938 28.97552; 15) 48.73680 28.91275; 16) 48.73117 28.89876; 17) 48.78813 28.80914; 18) 48.81658, 28.80319 (координати свердловин, зазначені у дозволі на спеціальне водокористування №177/ВН/49д-22 від 12.09.2022), у ході проведення якого необхідно зафіксувати стан фактично розташованих свердловин, мережі трубо відведення, відомості про наявне обладнання, устаткування, з їх технічними характеристиками та показниками лічильників, а також, стан будівель, тимчасових, каптажних споруд, огороджувальних конструкцій біля свердловин, тощо.

Відповідно інформації з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо об`єкта нерухомого майна, власником земельної ділянки з кадастровим номером 0524382900:03:000:0111 площею 3,4446 га, цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва, є ОСОБА_4 , РНОКПП НОМЕР_1 , орендар Приватне сільськогосподарське підприємство «Україна», ЄДРПОУ 03734412, а тому слідчий просив слідчого суддю клопотання задовольнити.

Слідчий в судове засідання не з`явився, завчасно подав заяву про розгляд клопотання у його відсутність, клопотання підтримав у повному обсязі.

Дослідивши матеріали клопотання, оцінивши докази в їх сукупності, слідчий суддя дійшов наступного висновку.

Відповідно до ч. 4 ст. 107 КПК України фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження під час розгляду питань слідчим суддею, крім вирішення питання про проведення негласних слідчих (розшукових) дій, та в суді під час судового провадження є обов`язковим. У разі неприбуття в судове засідання всіх осіб, які беруть участь у судовому провадженні, чи в разі, якщо відповідно до положень цього Кодексу судове провадження здійснюється судом за відсутності осіб, фіксування за допомогою технічних засобів кримінального провадження в суді не здійснюється.

Враховуючи наведене, судовий розгляд клопотання здійснювався за відсутності фіксації судового процесу технічними засобами.

Відповідно до ст. 237 КПК України передбачено, що з метою виявлення та фіксації відомостей щодо обставин вчинення кримінального правопорушення слідчий, прокурор проводять огляд місцевості, приміщення, речей, документів та комп`ютерних даних. Огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи. Огляд комп`ютерних даних проводиться слідчим, прокурором шляхом відображення у протоколі огляду інформації, яку вони містять, у формі, придатній для сприйняття їх змісту (за допомогою електронних засобів, фотозйомки, відеозапису, зйомки та/або відеозапису екрана тощо або у паперовій формі).

Згідно ст. 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. Обшук проводиться на підставі ухвали слідчого судді місцевого загального суду, в межах територіальної юрисдикції якого знаходиться орган досудового розслідування, а у кримінальних провадженнях щодо злочинів, віднесених до підсудності Вищого антикорупційного суду, - на підставі ухвали слідчого судді Вищого антикорупційного суду. У разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням, яке повинно містити відомості про:

1) найменування кримінального провадження та його реєстраційний номер;

2) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв`язку з розслідуванням якого подається клопотання;

3) правову кваліфікацію кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність;

4) підстави для обшуку;

5) житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку;

6) особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться;

7) індивідуальні або родові ознаки речей, документів, іншого майна або осіб, яких планується відшукати, а також їхній зв`язок із вчиненим кримінальним правопорушенням;

8) обґрунтування того, що доступ до речей, документів або відомостей, які можуть у них міститися, неможливо отримати органом досудового розслідування у добровільному порядку шляхом витребування речей, документів, відомостей відповідно до частини другої статті 93 цього Кодексу, або за допомогою інших слідчих дій, передбачених цим Кодексом, а доступ до осіб, яких планується відшукати, - за допомогою інших слідчих дій, передбачених цим Кодексом. Зазначена вимога не поширюється на випадки проведення обшуку з метою відшукання знаряддя кримінального правопорушення, предметів і документів, вилучених з обігу.

До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів, якими прокурор, слідчий, дізнавач обґрунтовує доводи клопотання, а також витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, в рамках якого подається клопотання.

Відповідно до ч. 7 ст. 236 КПК України, при обшуку слідчий, прокурор має право проводити вимірювання, фотографування, звуко- чи відеозапис, складати плани і схеми, виготовляти графічні зображення обшуканого житла чи іншого володіння особи чи окремих речей, виготовляти відбитки та зліпки, оглядати і вилучати документи, тимчасово вилучати речі, які мають значення для кримінального провадження. Предмети, які вилучені законом з обігу, підлягають вилученню незалежно від їх відношення до кримінального провадження. Вилучені речі та документи, які не входять до переліку, щодо якого прямо надано дозвіл на відшукання в ухвалі про дозвіл на проведення обшуку, та не відносяться до предметів, які вилучені законом з обігу, вважаються тимчасово вилученим майном.

Частиною 1 ст. 234 КПК України передбачено, що обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення.

Відповідно до п. 6 ч. 3 ст. 234 КПК передбачено, що клопотання про обшук має містити відомості про особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться.

Крім цього, п. 4 ч. 5 ст. 234 КПК України передбачено, що слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук (огляд), якщо прокурор, слідчий, дізнавач не доведе, що відшукуванні речі, документи, які мають відношення до кримінального провадження, мають суттєве значення для кримінального провадження та можуть перебувати за вказаною у клопотанні адресою. Будь яких належних та допустимих доказів в підтвердження того, на свердловині №2, географічні координати 48.61968 28.77201, яка, відповідно дозволу на спеціальне водокористування №177/ВН/49д-22 від 12.09.2022, перебуває у користуванні КП «Тульчинводоканал», ЄДРПОУ 36759156, на земельній ділянці комунальної власності Тульчинської міської ради, ЄДРПОУ 04051141, кадастровий номер відсутній, за межами с. Суворовське Тульчинської міської територіальної громади, знаходяться речі та документи, які мають відношення до кримінального правопорушення слідчому судді в ході розгляду клопотання не надано та слідчим доведено не було, а також не було надано обґрунтованих доказів в підтвердження необхідності проведення огляду.

З огляду на вищенаведене, враховуючи те, що в ході розгляду встановлено необґрунтованість та недоведеність клопотання, тому слідчий суддя дійшов висновку, що у задоволенні клопотання слідчого СУ Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 , в рамках кримінального провадження № 42025020000000132, внесеного до ЄРДР 18.08.2025, про надання дозволу на проведення огляду слід відмовити.

На підставі наведеного, керуючись ст. 233, 234, 235, 237, 309, 395 КПК України, слідчий суддя, -

ПОСТАНОВИВ:

В задоволенні клопотання слідчого СУ Головного управління Національної поліції у Вінницькій області капітана поліції ОСОБА_3 , в рамках кримінального провадження № 42025020000000132, внесеного до ЄРДР 18.08.2025, про надання дозволу на проведення огляду свердловини №2, географічні координати 48.61968 28.77201, яка, відповідно дозволу на спеціальне водокористування №177/ВН/49д-22 від 12.09.2022, перебуває у користуванні КП «Тульчинводоканал», ЄДРПОУ 36759156, на земельній ділянці комунальної власності Тульчинської міської ради, ЄДРПОУ 04051141, кадастровий номер відсутній, за межами с. Суворовське Тульчинської міської територіальної громади відмовити.

Відповідно до ч.2 ст. 237 КПК України огляд житла чи іншого володіння особи здійснюється згідно з правилами цього Кодексу, передбаченими для обшуку житла чи іншого володіння особи.

Відповідно до ч. 6 ст. 234 КПК України у разі відмови у задоволенні клопотання про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи слідчий, прокурор не має права повторно звертатися до слідчого судді з клопотанням про дозвіл на обшук того самого житла чи іншого володіння особи, якщо у клопотанні не зазначені нові обставини, які не розглядалися слідчим суддею.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя