Єдиний державний реєстр судових рішень
Україна
Донецький окружний адміністративний суд
Р І Ш Е Н Н Я
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
03 лютого 2026 року Справа№200/9118/25
Донецький окружний адміністративний суд у складі головуючого судді Загацької Т.В., розглянувши за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін адміністративну справу за позовом Головного управління ДПС у Донецькій області до державного підприємства «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» про стягнення податкового боргу,
В С Т А Н О В И В:
Головне управління ДПС у Донецькій області звернулось до суду з адміністративним позовом до державного підприємства «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» про стягнення податкового боргу з державного підприємства «ДОБРОПІЛЛІЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» (код ЄДРПОУ 43895975) до бюджету кошти з рахунків/електронних гаманців платника податків у банках, небанківських надавачах платіжних послуг/емітентах електронних грошей, обслуговуючих такого платника податків за Криворізькою ТГ (код території UA14160090000058463), у розмірі суми податкового боргу 694435,14 грн, а саме: - надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об`єкти, (код класифікації доходів бюджету 19010200) у сумі 693886,68 грн.; - надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини, (код класифікації доходів бюджету 19010300) у сумі 548,46 грн.
В обґрунтування своїх позовних вимог позивач посилався на несплату відповідачем в строки, визначені податковим законодавством, узгоджених податкових зобов`язань.
Ухвалою суду від 01.12.2025 відкрито провадження у справі за правилами спрощеного позовного провадження без виклику (повідомлення) сторін.
Адміністративний позов направлено на адресу відповідача у відповідності до норм діючого законодавства та доставлено до електронного кабінету останнього 24.11.2025, що підтверджується наявною в матеріалах справи довідкою про доставку електронного листа. Також, ухвалу суду від 01.12.2025 направлено та доставлено до електронного кабінету останнього 01.12.2025, що підтверджується наявною в матеріалах справи довідкою.
Проте, відзиву на позов у встановлений судом строк до суду не надходило, причин поважності його неподання відповідачем не повідомлено.
Відповідно до ч. 6 ст. 162 КАС України, у разі ненадання відповідачем відзиву у встановлений судом строк без поважних причин суд вирішує справу за наявними матеріалами.
Відповідно до положень ст.257 КАС України за правилами спрощеного позовного провадження розглядаються справи незначної складності. За правилами спрощеного позовного провадження може бути розглянута будь-яка справа, віднесена до юрисдикції адміністративного суду, за винятком справ, зазначених у частині четвертій цієї статті.
Згідно приписів ч.5 ст.262 КАС України суд розглядає справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними у справі матеріалами, за відсутності клопотання будь-якої зі сторін про інше. За клопотанням однієї із сторін або з власної ініціативи суду розгляд справи проводиться в судовому засіданні з повідомленням (викликом) сторін.
Отже, враховуючи вищевикладене, дана справа розглядається в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін за наявними в матеріалах справи доказами.
Дослідивши подані позивачем документи, суд встановив наступне.
Державне підприємство «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» зареєстроване у встановленому чинним законодавством України порядку, про що до Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань внесено відповідний запис та перебуває на обліку як платник податків, що підтверджується матеріалами справи.
Відповідно до розрахунку податкової заборгованості, сформованого на підставі ІКПП ITC Податковий блок, у відповідача наявний податковий борг на загальну суму 694 435,14 грн, а саме:
надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об`єкти (код класифікації доходів бюджету 19010200) у сумі 693 886,68 грн:
14 383,53 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк) розрахунок за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у воднi об`єкти Додаток 2 до податкової декларацiї екологiчного податку № 9233564287 вiд 08.11.2022 термін сплати 21.11.2022;
70 614,58 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у воднi об`єкти Додаток 2 до податкової декларацiї екологiчного податку № 9303211912 вiд 01.02.2023 термін сплати 20.02.2023;
159 165,47 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у воднi об`єкти Додаток 2 до податкової декларацiї декларацiї екологiчного податку № 9101690139 вiд 05.05.2023 термін сплати 22.05.2023;
153 879,75 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у воднi об`єкти Додаток 2 до податкової декларацiї декларацiї екологiчного податку № 9193061469 вiд 03.08.2023 термін сплати 21.08.2023;
135 771,18 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у воднi об`єкти Додаток 2 до податкової декларацiї декларацiї екологiчного податку № 9288536970 вiд 30.10.2023 термін сплати 20.11.2023;
160 072,17 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за скиди забруднюючих речовин безпосередньо у воднi об`єкти Додаток 2 до податкової декларацiї декларацiї екологiчного податку № 9380716058 вiд 05.02.2024 термін сплати 19.02.2024;
надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини (код класифікації доходів бюджету 19010300) у сумі 548,46 грн:
68,31 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на об`єктах Додаток 3 до податкової декларацiї екологiчного податку №9051286526 вiд 08.05.2022 термін сплати 20.05.2022;
89,10 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на об`єктах Додаток 3 до податкової декларацiї екологiчного податку №9133452117 вiд 20.07.2022 термін сплати 19.08.2022;
103,95 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на об`єктах Додаток 3 до податкової декларацiї екологiчного податку № 9233564270 вiд 08.11.2022 термін сплати 21.11.2022;
84,15 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на об`єктах Додаток 3 до податкової декларацiї екологiчного податку №9303211910 вiд 01.02.2023 термін сплати 20.02.2023;
69,30 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на об`єктах Додаток 3 до податкової декларацiї екологiчного податку №9101690111 вiд 05.05.2023 термін сплати 22.05.2023;
84,15 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на об`єктах Додаток 3 до податкової декларацiї екологiчного податку №9193061555 вiд 03.08.2023 термін сплати 21.08.2023;
24,75 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на об`єктах Додаток 3 до податкової декларацiї екологiчного податку №9288536938 вiд 30.10.2023 термін сплати 20.11.2023;
24,75 грн - нараховано платником самостійно основного платежу по строку (декларація термiн сплати поточний рiк), розрахунок за розмiщення вiдходiв у спецiально вiдведених для цього мiсцях чи на об`єктах Додаток 3 до податкової декларацiї екологiчного податку №9380716053 вiд 05.02.2024 термін сплати 19.02.2024.
У зв`язку з несплатою платником податків ДП «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ ВИДОБУТОК» узгоджених податкових зобов`язань, ГУ ДПС у Донецькій області було сформовано податкову вимогу форми «Ю» від 19.01.2024 № 0000005-1310-0599, яку спрямовано на адресу підприємства засобами поштового зв`язку рекомендованим листом з повідомленням про вручення поштового відправлення.
Лист з вимогою було вручено представнику підприємства 30.01.2024.
Податкову вимогу форми «Ю» від 19.01.2024 № 0000005-1310-0599 було оскаржено платником до ДПС України. Рішенням ДПС України про результати розгляду скарги від 12.04.2024 № 10633/6/99-00-06-03-06 податкову вимогу форми «Ю» від 19.01.2024 № 0000005-1310-0599 та рішення ГУ ДПС у Донецькій області від 19.01.2024 № 5/05-99-13-02-20/43895975 про опис майна у податкову заставу залишено без змін, а скаргу без задоволення.
ДП «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» 15.05.2024 звернулось з позовом до Донецького адміністративного суду про визнання протиправними та скасування податкової вимоги Головного управління ДПС у Донецькій області від 19.01.2024 форми «Ю» №0000005-1310-0599 та рішення Головного управління ДПС у Донецькій області від 19.01.2024 № 5/05-99-13-02-20/43895975 про опис майна у податкову заставу.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 14.06.2024 у справі №200/3012/24 позовну заяву ДП «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» до ГУ ДПС у Донецькій області про визнання протиправною та скасування вимоги, визнання протиправним та скасування рішення повернуто позивачу з усіма поданими до неї матеріалами.
ДП «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» 24.07.2024 повторно звернулось з позовом до Донецького адміністративного суду про визнання протиправними та скасування податкової вимоги Головного управління ДПС у Донецькій області від 19.01.2024 форми «Ю» № 0000005-1310-0599 та рішення Головного управління ДПС у Донецькій області від 19.01.2024 № 5/05-99-13-02-20/43895975 про опис майна у податкову заставу.
Ухвалою Донецького окружного адміністративного суду від 24.10.2024 у справі № 200/5079/24 залишено без розгляду заяву Державного підприємства «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» до Головного управління ДПС у Донецькій області про визнання протиправною і скасування вимоги, визнання протиправним і скасування рішення.
Несплата відповідачем у встановлений законом строк узгоджених сум грошових зобов`язань обумовила позивача на звернення до суду з даним адміністративним позовом.
Надаючи оцінку спірним правовідносинам, що виникли між сторонами, суд дійшов такого висновку.
Сплата податків є конституційним обов`язком платника податків відповідно до статті 67 Конституції України.
За визначенням, наведеним у підпункті 14.1.175 пункту 14.1 статті 14 Податкового кодексу України (далі також ПК України), податковий борг - сума узгодженого грошового зобов`язання, не сплаченого платником податків у встановлений цим Кодексом строк, та непогашеної пені, нарахованої у порядку, визначеному цим Кодексом.
Підпунктом 14.1.39 пункту 14.1 статті 14 ПК України встановлено, що грошове зобов`язання платника податків - сума коштів, яку платник податків повинен сплатити до відповідного бюджету або на єдиний рахунок як податкове зобов`язання та/або інше зобов`язання, контроль за сплатою якого покладено на контролюючі органи, та/або штрафну (фінансову) санкцію, що справляється з платника податків у зв`язку з порушенням ним вимог податкового законодавства та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, а також санкції за порушення законодавства у сфері зовнішньоекономічної діяльності та пеня.
Згідно з підпунктами 16.1.3, 16.1.4 пункту 16.1 статті 16 ПК України платник податків зобов`язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів; сплачувати податки та збори в строки та у розмірах, встановлених цим Кодексом та законами з питань митної справи.
Пунктом 31.1 статті 31 ПК України визначено, що строком сплати податку та збору визнається період, що розпочинається з моменту виникнення податкового обов`язку платника податку із сплати конкретного виду податку і завершується останнім днем строку, протягом якого такий податок чи збір повинен бути сплачений у порядку, визначеному податковим законодавством. Податок чи збір, що не був сплачений у визначений строк, вважається не сплаченим своєчасно. Момент виникнення податкового обов`язку платника податків, у тому числі податкового агента, визначається календарною датою.
Відповідно до пункту 36.1 статті 36 ПК України податковим обов`язком визнається обов`язок платника податку обчислити, задекларувати та/або сплатити суму податку та збору в порядку і строки, визначені цим Кодексом, законами з питань митної справи.
Пунктом 38.1 статті 38 ПК України передбачено, що виконанням податкового обов`язку визнається сплата в повному обсязі платником відповідних сум податкових зобов`язань у встановлений податковим законодавством строк.
Згідно із пунктом 54.1 статті 54 ПК України крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов`язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов`язання та/або пені вважається узгодженою.
Платник податків зобов`язаний самостійно сплатити суму податкового зобов`язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом 10 календарних днів, що настають за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого цим Кодексом для подання податкової декларації, крім випадків, встановлених цим Кодексом (пункт 57.1 статті 57 ПК України).
Згідно із пунктом 59.1 статті 59 ПК України у разі коли у платника податків виник податковий борг, контролюючий орган надсилає (вручає) йому податкову вимогу в порядку, визначеному для надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Податкова вимога надсилається не раніше першого робочого дня після закінчення граничного строку сплати суми грошового зобов`язання (абзац перший пункту 59.3 статті 59 ПК України).
Податкова вимога повинна містити відомості про факт виникнення податкового боргу та права податкової застави, розмір податкового боргу, який забезпечується податковою заставою, обов`язок погасити податковий борг та можливі наслідки його непогашення в установлений строк, попередження про опис активів, які відповідно до законодавства можуть бути предметом податкової застави, а також про можливі дату та час проведення публічних торгів з їх продажу (абзац другий пункту 59.3 статті 59 ПК України).
Пунктом 59.4 статті 59 ПК України передбачено, що податкова вимога надсилається (вручається) також платникам податків, які самостійно подали податкові декларації, але не погасили суми податкових зобов`язань у встановлені цим Кодексом строки, без попереднього надсилання (вручення) податкового повідомлення-рішення.
Відповідно до пункту 42.1 статті 42 ПК України податкові повідомлення-рішення, податкові вимоги або інші документи з питань адміністрування податків, зборів, платежів, податкового контролю, у тому числі з питань проведення перевірок, звірок, адресовані контролюючим органом платнику податків, повинні бути складені у письмовій формі, відповідним чином підписані та у випадках, передбачених законодавством, завірені печаткою такого контролюючого органу.
Документи вважаються належним чином врученими, якщо вони надіслані у порядку, визначеному пунктом 42.4 цієї статті, надіслані за адресою (місцезнаходженням, податковою адресою) платника податків рекомендованим листом з повідомленням про вручення або особисто вручені платнику податків (його представнику) (пункт 42.2 статті 42 ПК України).
Відповідно до пункту 42.5 статті 42 ПК України у разі якщо пошта не може вручити платнику податків документ у зв`язку з відсутністю за місцезнаходженням посадових осіб платника податків, їхньою відмовою прийняти документ, незнаходження фактичного місця розташування (місцезнаходження) платника податків або з інших причин, документ вважається врученим платнику податків у день, зазначений поштовою службою в повідомленні про вручення із зазначенням причини невручення.
Згідно з пунктом 59.5 статті 59 ПК України у разі якщо у платника податків, якому надіслано (вручено) податкову вимогу, сума податкового боргу збільшується (зменшується), погашенню підлягає вся сума податкового боргу такого платника податку, що існує на день погашення.
У разі якщо після направлення (вручення) податкової вимоги сума податкового боргу змінилася, але податковий борг не був погашений в повному обсязі, податкова вимога додатково не надсилається (не вручається).
Порядок стягнення податкового боргу платників податків регулюється статтями 95-99 Податкового кодексу України.
Відповідно до пункту 95.1 статті 95 ПК України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.
Стягнення коштів та продаж майна платника податків провадяться не раніше ніж через 30 календарних днів з дня надіслання (вручення) такому платнику податкової вимоги (пункт 95.2 статті 95 ПК України).
Відповідно до підпункту «е» пункту 176.1 статті 176 ПК України платники податку зобов`язані своєчасно сплачувати узгоджену суму податкових зобов`язань, а також суму штрафних (фінансових) санкцій, нарахованих контролюючим органом, та пені, за винятком суми, що оскаржується в адміністративному або судовому порядку.
З матеріалів справи встановлено наявність у відповідача пред`явленого до стягнення податкового боргу, що виник внаслідок несплати грошових зобов`язань, самостійно визначених відповідачем у податкових деклараціях, та пені, нарахованої контролюючим органом.
Врахувавши викладені обставини даної справи, суд зазначає, що в матеріалах справи відсутні докази того, що податкова вимога була визнана протиправною та скасована. Таким чином, грошові зобов`язання позивача в т.ч. згідно податкової вимоги на момент розгляду даної справи є узгодженою, а відтак становить податковий борг.
Суд при вирішені спору керується правовою позицією Верховного Суду визначеною у постановах від 21.08.2019 у справі №2340/4023/18, від 24.04.2020 у справі №818/263/16, від 10.04.2020 у справі №813/7758/14, від 21.11.2019 у справі № 821/1126/16, 09.10.2019 у справі №803/1101/15-а.
Також суд зазначає, що податкове зобов`язання є грошовим виразом наявного у платника, зокрема податкового агента, податкового обов`язку зі сплати податку, виникнення, а також порядок та строки сплати якого обумовлені нормами податкового законодавства.
До складу суми грошового зобов`язання включається як сума податкового зобов`язання, так і сума штрафної (фінансової) санкції, якщо податкове законодавство передбачає її застосування. Виникнення у платника обов`язку зі сплати грошового зобов`язання зумовлене встановленням податковим органом порушення платником вимог податкового законодавства, що призвело до заниження податкових зобов`язань. Внаслідок цього податковий орган приймає рішення про донарахування сум відповідного податкового зобов`язання та/або застосування штрафної (фінансової) санкції.
Якщо податкове зобов`язання виникає згідно з податковим законодавством, яким встановлено розмір, порядок і строк його сплати, то на підставі прийнятого податковим органом відповідного рішення про нарахування у зв`язку із встановленням факту несплати податку у платника виникає грошове зобов`язання, яке підлягає сплаті у встановлений п.57.3 ст.57 ПК України строк після його узгодження. Грошові зобов`язання підлягають сплаті протягом десяти днів саме з дня їх узгодження, а не отримання нового податкового повідомлення-рішення, яким за результатами судового оскарження фактично фіксується сума узгодженого грошового зобов`язання, правомірність нарахування якого підтверджена судом.
Статтею 129 ПК України передбачено нарахування пені в обов`язковому порядку відповідно до ПК України й за встановленою ним формулою і не обумовлюється прийняттям контролюючим органом жодних додаткових рішень.
Відповідно до підпункту 129.1.1 п.129.1 ст.129 ПК України при нарахуванні контролюючим органом податкового зобов`язання у встановлених цим Кодексом випадках, не пов`язаних з проведенням перевірки, або при нарахуванні контролюючим органом грошового зобов`язання, визначеного за результатами перевірки, - починаючи з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків такого зобов`язання, визначеного в податковому повідомленні-рішенні згідно із цим Кодексом.
Тобто нарахування пені розпочинається з першого робочого дня, наступного за останнім днем граничного строку сплати платником податків цього зобов`язання за відповідний податковий (звітний) період.
З урахуванням підпункту 129.1.3 пункту 129.1 статті 129 ПК України при нарахуванні суми грошового зобов`язання, визначеного платником податків або податковим агентом, у тому числі у разі внесення змін до податкової звітності внаслідок самостійного виявлення платником податків помилок відповідно до статті 50 цього Кодексу, - після спливу 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати податкового зобов`язання.
Окрім того, суд в межах розгляду справи за позовом суб`єкта владних повноважень про стягнення заборгованості позбавлений процесуальної можливості здійснити правовий аналіз питання правомірності нарахованих контролюючим органом грошових зобов`язань, що визначені у податковому повідомленні - рішенні, аналогічно суд позбавлений можливості здійснити і оцінку правомірності нарахування пені. Правомірність та правильність такого нарахування має здійснити суд у провадженні за позовом платника податків про оскарження дій податкового органу з нарахування пені або у межах справи про стягнення податкового боргу, де заявлено зустрічний позов (правова позиція Верховного Суду у постанові від 15.06.2023 у справі № 160/13436/22).
Як встановлено ч. 1 ст. 9 КАС України, розгляд і вирішення справ в адміністративних судах здійснюється на засадах змагальності сторін та свободи в наданні ними суду своїх доказів і у доведенні перед судом їх переконливості.
Частиною 1 ст. 77 КАС України передбачено, що кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Аналіз зазначених вище вимог законодавства, наявні матеріали справи свідчать про те, що відповідачем в порушення вимог законодавства не сплачено суму податкового боргу, а отже позовні вимоги є обґрунтованими та такими, що підлягають задоволенню.
Відповідно до ч. 2 ст. 139 КАС України при задоволенні позову суб`єкта владних повноважень з відповідача стягуються виключно судові витрати суб`єкта владних повноважень, пов`язані із залученням свідків та проведенням експертиз.
Оскільки матеріали справи не містять доказів понесення позивачем витрат, пов`язаних із залученням свідків та проведенням експертиз, розподіл судових витрат не здійснюється.
Керуючись ст.ст. 2, 9, 77, 90, 243-246, 250, 257-262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд -
В И Р І Ш И В:
Адміністративний позов Головного управління ДПС у Донецькій області (87515, Донецька обл., м. Маріуполь, вул. Італійська, 59, код ЄДРПОУ ВП 44070187) до державного підприємства «ДОБРОПІЛЛЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» (85001, Донецька обл., м. Добропілля, Покровський р-н, просп. Шевченка, буд. 2, код ЄДРПОУ 43895975) про стягнення податкового боргу - задовольнити.
Стягнути з державного підприємства «ДОБРОПІЛЛІЯВУГІЛЛЯ-ВИДОБУТОК» (код ЄДРПОУ 43895975) до бюджету кошти з рахунків/електронних гаманців платника податків у банках, небанківських надавачах платіжних послуг/емітентах електронних грошей, обслуговуючих такого платника податків за Криворізькою ТГ (код території UA14160090000058463), у розмірі суми податкового боргу 694 435,14 грн, а саме: надходження від скидів забруднюючих речовин безпосередньо у водні об`єкти, (код класифікації доходів бюджету 19010200) у сумі 693 886,68 грн.; надходження від розміщення відходів у спеціально відведених для цього місцях чи на об`єктах, крім розміщення окремих видів відходів як вторинної сировини, (код класифікації доходів бюджету 19010300) у сумі 548,46 грн.
Повне судове рішення складено 03.02.2026.
Рішення може бути оскаржено до Першого апеляційного адміністративного суду шляхом подачі апеляційної скарги протягом тридцяти днів з дня складення повного рішення.
Рішення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Суддя Т.В.Загацька