Постанова № 13313656, 11.12.2010, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
11.12.2010
Номер справи
2а-5547/10/0470
Номер документу
13313656
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

11.12.2010

<копія >

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

05 жовтня 2010 р. Справа № 2а-5547/10/0470

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі:

головуючого судді Чабаненко С. В. <Текст > розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпропетровську адміністративну справу за адміністративним позовом Нікопольської об'єднаної державної податкової інспекції до Комунального підприємства "Житлово-експлуатаційна контора-2" про звернення стягнення на активи, - ВСТАНОВИВ:

До Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшов адміністративний позов Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції до Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора-2» з вимогами: звернути стягнення на активи Комунального підприємства «Житлово-комунальна контора-2» (код 31760942, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Електрометалургів, б. 46) в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 369604,32 грн. (р/р 31115029700029, код платежу 14010100, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області. МФО 805012); в рахунок погашення податкового боргу з податку на прибуток у розмірі 890,00 грн. (р/р 33218861700029, код платежу 11020101, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області. МФО 805012); в рахунок погашення податкового боргу з земельного податку у розмірі 15944,49 грн. (р/р 33213811700029, код платежу 13050100, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області. МФО 805012); в рахунок погашення податкового боргу з комунального податку у розмірі 86,70 грн. (р/р 33217828700029, код платежу 16010200, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області. МФО 805012).

В обґрунтування позову позивач зазначив, що оскільки Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2» у визначений строк не перерахувало податок на додану вартість, податок з прибутку підприємств, земельний податок, комунальний податок, що належать до сплати, то згідно із Законом України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» його податкові зобов'язання стали податковим боргом.

Таким чином станом на 09.04.2010р. Комунальне підприємство «Житлово-експлуатаційна контора-2» повинно сплатити на користь держави податковий борг з податку на додану вартість у розмірі 369604,32 грн.; податку на прибуток у розмірі 890,00 грн.; земельного податку у розмірі 15944,49 грн.; комунального податку у розмірі 86,70 грн.

Сторони в судове засідання не зявилися.

Представник позивача надав до суду клопотання в якому позов підтримав у повному обсязі та просив його задовольнити, справу розглядати без його участі.

Представник відповідача в судове засідання повторно не з'явився, про дату, час та місце проведення якого належним чином повідомлений, що підтверджується матеріалами справи.

Враховуючи відсутність перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, а також те, що особи, які беруть участь у справі не прибули в судове засідання та відсутність потреби заслухати свідка чи експерта, у відповідності до ч. 6 ст. 128 КАС України суд розглянув справу у письмовому провадженні.

Дослідивши, матеріали справи, суд доходить висновку, що позов підлягає задоволенню з наступних підстав.

Судом встановлено, матеріалами справи підтверджено, що Комунальне підприємство «Житлово-комунальна контора-2» зареєстроване Виконавчим комітетом Нікопольської міської ради Дніпропетровської області 29.11.2001р. та перебуває на обліку в Нікопольській обєднаній державній податковій інспекції, як платник податків, зборів (обовязкових платежів).

Станом на 09.04.2010 р. КП «ЖЕК-2» має податковий борг у розмірі 386525,51 грн., який складається з податку на додану вартість у розмірі - 369604,32 грн.; податку на прибуток у розмірі 890,00 грн.; земельного податку 15944,49 грн.; комунального податку 86,70 грн.

Податковий борг виник внаслідок несплати нарахованих податкових зобовязань по розстроченим та відстроченим податковим зобовязанням, а також самостійно нарахованих податкових зобов'язань.

Податковий борг з податку на додану вартість утворився в результаті наступного.

1)Відповідно до ст.14 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників тків перед бюджетами та державними цільовими фондами» № 2181-III від 21.12.2000 р. лі - Закон України № 2181-III) розстроченням податкових зобов'язань є надання платнику датків бюджетного кредиту на основну суму його податкових зобов'язань без урахування сум єні під проценти, розмір яких дорівнює розміру пені, визначеної згідно з пунктом 16.4 статті 6 цього Закону.

Платник податків, який звертається до податкового органу з заявою про розстрочення, відстрочення податкових зобов'язань, вважається таким, що узгодив суму такого податкового зобов'язання.

Розстрочення податкових зобов'язань надається на умовах податкового кредиту, за якими основна сума кредиту та нараховані на неї проценти погашаються рівними частками, починаючи з податкового періоду, наступного за періодом надання такого кредиту.

Заступником начальника Нікопольської ОДПІ за заявою КП «ЖЕК-2» прийнято рішення про розстрочення податкового зобов'язання № 28 від 02.03.2009 р., згідно якого КП «ЖЕК-2» надано розстрочення сплати податкового зобов'язання під проценти з податку на додану вартість у т.ч. по строкам сплати 20.07.2009 р., 20.08.2009 р., 21.09.2009 р., 20.10.2009 р., 20.11.2009 р., 21.12.2009 р., залишок несплаченої суми становить 14794,48 грн.

Додатково нараховані проценти за користування кредитом у сумі 631,34 грн.

2)Відповідно до п.З ч.І ст.9 Закону України «Про систему оподаткування» від 25.06.1991р. № 1251-XII платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Відповідно до ст.14 вказаного Закону до переліку загальнодержавних податків належить податок на додану вартість.

КП «ЖЕК-2» до Нікопольської ОДПІ було подано наступні декларації з податку на додану вартість:

-за червень 2009 р. (вх. № 33593), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до Сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 23472,00 грн.;

-за липень 2009 р. (вх. № 40003), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 22895,00 грн.;

-за серпень 2009 р. (вх. № 42695), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 6790,00 грн.;

-за вересень 2009 р. (вх. № 50622), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 390,00 грн.;

-за жовтень 2009 р. (вх. № 57126), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 1184,00 грн.;

-за листопад 2009 р. (вх. № 59729), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 914,00 грн.;

-за грудень 2009 р. (вх. № 67323), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 1317,00 грн.;

-за січень 2010 р. (вх. № 5539), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 805,00 грн.;

-за лютий 2010 р. (вх. № 7970), згідно якої сума ПДВ, яка підлягає нарахуванню до сплати в бюджет за підсумками поточного звітного періоду, складає 517,00 грн.

Відповідно до п.5.1 ст.5 Закону України № 2181 -III податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Згідно аб.1 пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 зазначеного Закону платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 цього Закону для подання податкової декларації.

КП «ЖЕК-2» у встановлені строки не сплачено суму податкових зобов'язань, зазначених у поданих ним податкових деклараціях.

3) 3 09.02.2009 р. по 13.02.2009 р. фахівцями Нікопольської ОДПІ проведено позапланову виїзну перевірку КП «ЖЕК-2» з питань дотримання вимог податкового законодавства з податку на прибуток підприємств, податку на додану вартість та комунального податку за період з 01.01.2007 р. по 31.12.2007 р., про що складено акт № 288/231.31760942 від 18.02.2009 р.

Перевіркою, зокрема, було встановлено порушення пп.7.3.1, пп.7.3.5 п.7.3, пп.7.7.1 п.7.7 ст.7. п. 11.11 ст.П Закону України «Про податок на додану вартість» N 168/97-ВР від 03.04.1997 р., в результаті чого занижено податок на додану вартість за період з 01.01.2007 р. по 31.12.2007 ' р. на суму 233381,00 грн.

Відповідно до пп.17.1.1 п.17.1 ст.П Закону України № 2181-III платник податків, що не подає податкову декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Згідно з пп.17.1.2 п.17.1 ст.17 вказаного Закону у разі коли контролюючий орган самостійно визначає суму податкового зобов'язання платника податків за підставами, викладеними у підпункті "а" підпункту 4.2.2 пункту 4.2 статті 4 цього Закону, додатково до штрафу, встановленого підпунктом 17.1.1 цього пункту, платник податків сплачує штраф у розмірі десяти відсотків суми податкового зобов'язання за кожний повний або неповний місяць затримки податкової декларації, але не більше п'ятдесяти відсотків від суми нарахованого податкового зобов'язання та не менше десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

КП «ЖЕК-2», не погодившись з висновками, викладеними в акті Нікопольської ОДПІ № 288/231.31760942 від 18.02.2009 р., розпочало процедуру апеляційного узгодження.

іенням Державної податкової адміністрації України № 17798/7/25-0115 від 19.08.2009 КП «ЖЕК-2» залишена без задоволення, а податкове повідомлення-рішення Нікопольської ОДПІ - без змін.

Таким чином, на підставі Акту № 288/231.31760942 від 18.02.2009 р. та з урахуванням результатів адміністративного узгодження Нікопольською ОДПІ було винесено податкове повідомлення-рішення № 0001212310/3/37717 від 02.09.2009 р., яким донараховано податок на у вартість у розмірі 295894,50 грн. (у т.ч. основний платіж - 195903,00 грн.. штрафні санкції - 99991,50 грн.). Зазначене податкове повідомлення-рішення отримано представником ЖЕК-2», що підтверджується повідомленням про вручення поштового відправлення.

Податковий борг з податку на прибуток утворився в результаті наступного.

1) Відповідно до п.3 ч.І ст.9 Закону України «Про систему оподаткування» від 25.06.1991 1251-XII платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни. Відповідно до ст.14 вказаного Закону до переліку загальнодержавних податків належить іок на прибуток.

КП «ЖЕК-2» до Нікопольської ОДПІ було подано декларацію з податку на прибуток підприємства за півріччя 2009 р., згідно якої сума податку до сплати склала 550,00 грн.

Відповідно до п.5.1 ст.5 Закону України № 2181 -III податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання податкової декларації. Згідно аб.1 пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 зазначеного Закону платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем оповідного граничного строку, передбаченого пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 цього Закону для подання податкової декларації.

КП «ЖЕК-2» у встановлені строки не сплачено суму податкових зобов'язань, зазначених поданій ним податковій декларації.

2) Відповідно до абз. «б» пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України 2181-III податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків). - протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу (півріччя).

Згідно з п.16.4 ст. 16 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» № 334/94-ВР від 28.12.1994 р. податок за звітний період сплачується його платником до відповідного бюджету у строк, визначений законом для квартального податкового періоду.

Платники податку у строки, визначені законом, подають до податкового органу податкову декларацію про прибуток за звітний період, розраховану наростаючим підсумком з урахуванням від'ємного значення об'єкта оподаткування минулих податкових періодів у разі його наявності відповідно до пункту 6.1 статті 6 цього Закону. При цьому за звітні квартал, півріччя та три квартали платники податку подають спрощену декларацію, а за результатами звітного року - повну.

Таким чином, граничні терміни подання декларації з податку на прибуток підприємств складають:

-за три квартали 2009 року - 09.11.2009 р.;

-за 2009 рік-09.02.2010 р.

Проте Відповідач не надав до Нікопольської ОДПІ декларацію з податку на прибуток підприємств за три квартали 2009 року та за 2009 рік, чим порушив абз. «б» пп.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України № 2181-Ш, п.16.4 ст.16 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» № 334/94-ВР від 28.12.1994 р.

Вказані порушення норм податкового законодавства з боку Відповідача були зафіксовані фахівцями Нікопольської ОДПІ у Акті № 2375/151.31760942 від 01.12.2009 р. (три квартали 2009 року) та Акті № 502/151.31760942 від 17.03.2010 р. (2009 рік).

Відповідно до пп.17.1.1 п.17.1 ст.17 Закону України № 2181 -III платник податків, що не подає декларацію у строки, визначені законодавством, сплачує штраф у розмірі десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян за кожне таке неподання або її затримку.

Таким чином, за результатами перевірки Нікопольською ОДНІ до Відповідача були штрафні санкції: на підставі Акту № 2375/151.31760942 від 01.12.2009 р. податковим повідомленням-рішенням Нікопольської ОДПІ № 00081510/0/1540 від 20.01.2010 р. у сумі 170,00 гри.; на підставі Акту № 502/151.31760942 від 17.03.2010 р. - податковим повідомленням- рішенням Нікопольської ОДПІ № 0000771510/0/11783 від 23.03.2010 р. у сумі 170,00 грн. перелічені податкові повідомлення-рішення отримані представником КП «ЖЕК-2», що підтверджується повідомленнями про вручення поштового відправлення.

Відповідно до пп.5.2.1 п.5.2 ст.5 Закону України № 2181 -III податкове зобов'язання ріка податків, нараховане контролюючим органом відповідно до п.4.2 та 4.3 ст.4 цього Закону вважається узгодженим у день отримання платником податків податкового повідомлення, за винятком випадків, визначених пп.5.2.2 цього Закону. Аб.З пп.5.3.1 п.5.3 ст.5 країни № 2181-ІП передбачено, що у разі визначення податкового зобов'язання контролюючим органом за підставами, зазначеними у пп."а" - "в" пп.4.2.2 п.4.2 ст.4, платник податків зобов'язаний погасити нараховану суму податкового зобов'язання протягом десяти календарних днів від дня отримання податкового повідомлення, крім випадків коли протягом цього строку такий платник податків розпочинає процедуру апеляційного узгодження. КП «ЖЕК-2» у встановлені строки не зверталось з відповідною скаргою до Нікопольської В або до суду з позовом про скасування вказаних податкових повідомлень-рішень та не сплатило донараховану суму податкових зобов'язань.

Податковий борг з земельного податку утворився в результаті наступного.

Відповідно до ст.9 Закону України «Про систему оподаткування» від 25.06.1991 р. № В-ХІІ платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни, у зв'язку з чим повинні подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Згідно п.8 ч.1 ст.14 Закону України «Про систему оподаткування» N 1251 -XII від 25. 06. 1991 року плата за землю (земельний податок, а також орендна плата за земельні ділянки державної і комунальної власності) належить до загальнодержавних податків і зборів обов'язкових платежів).

КП «ЖЕК-2» подано до Нікопольської ОДПІ податковий розрахунок земельного податку ш 783.від 27.01.2009 р., згідно якого за липень-грудень 2009 р. нараховано податку у сумі 5991,85 грн., залишок несплаченої суми складає 15944,49 грн.

Відповідно до п.5.1 ст.5 Закону України № 2181-ІП податкове зобов'язання, самостійно визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.

Згідно з ч.1 ст.17 Закону України «Про плату за землю» № 2535-ХІІ від 03.07.1992 податкове зобов'язання по земельному податку, а також по орендній платі за землі державної та комунальної власності, визначене у податковій декларації на поточний рік, сплачується рівними частками власниками та землекористувачами земельних ділянок за місцезнаходженням земельної ділянки за базовий податковий (звітний) період, який дорівнює календарному місяцю, щомісячно протягом 30 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця.

КП «ЖЕК-2» у встановлені строки не сплачено суму податкових зобов'язань, зазначених у поданому ним податковому розрахунку.

Податковий борг з комунального податку утворився в результаті наступного. Відповідно до ст.9 Закону України «Про систему оподаткування» від 25.06.1991 р. № -XII платники податків і зборів (обов'язкових платежів) зобов'язані сплачувати належні податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни, у зв'язку з чим повинні подавати до державних податкових органів та інших державних органів відповідно до законів декларації, бухгалтерську звітність та інші документи і відомості, пов'язані з обчисленням і сплатою податків і зборів (обов'язкових платежів).

Відповідно до ст.15 вказаного Закону до переліку місцевих податків належить комунальний податок.

Згідно зі ст.15 Декрету Кабінету Міністрів України «Про місцеві податки і збори» № 56-93 20.05.1993 р. комунальний податок справляється з юридичних осіб, крім бюджетних шов, організацій, планово-дотаційних та сільськогосподарських підприємств. Його граничний розмір не повинен перевищувати 10 відсотків річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Статтею 18 вищезазначеного Декрету передбачено, що органи місцевого самоврядування постійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок.

Відповідно до п.3 Положення про комунальний податок, затвердженого Рішенням Нікопольської міської ради №119-7/ХХІУ від 11.07.2003р., платники комунального податку постійно визначають суму податку, яку вказують у податковому розрахунку. Згідно п.4 чинного Положення платник комунального податку зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, яка визначена у податковій декларації (розрахунку). Авансові внески комунального податку здійснюються не пізніше 15 числа кожного місяця. Остаточна сплата комунального податку здійснюється на протязі 10 календарних днів, слідуючих за останнім днем граничного строку подання розрахунку комунального податку, тобто протягом 5 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного податкового кварталу.

Відповідно до п.5.1 ст.5 Закону України № 2181-ІП податкове зобов'язання, самостійно значене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації.

КП «ЖЕК-2» до Нікопольської ОДПІ було подано наступні податкові розрахунки комунального податку:

за 2 квартал 2009 року (вх. № 38068), згідно якого нараховано податку у сумі 66,30 грн.;

за 3 квартал 2009 року (вх. № 16966), згідно якого нараховано податку у сумі 5,10 грн.; - за 4 квартал 2009 року (вх. № 67329), згідно якого нараховано податку у сумі 15,30 грн.

КП «ЖЕК-2» у встановлені строки не сплачено суму податкових зобов'язань, зазначених у поданих ним податкових розрахунках.

Пункт 1.1 ст.1 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» №2181-111 від 21.12.2000 року передбачає, що платник податків - юридичні особи, їх філії, відділення, і відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, а також фізичні особи, які мають статус суб'єктів підприємницької діяльності чи не мають такого статусу, на яких згідно із закон покладено обов'язок утримувати та (або) сплачувати податки і збори (обов'язкові платежі), пеню, штрафні санкції.

Відповідно до п.11 ч.1 ст.10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та обєднані державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами за рахунок їх майна.

Згідно з підп.3.1.1. п.3.1. ст.3 Закону України «Про порядок погашення зобовязань платників податків перед бюджетом та державними цільовими фондами» активи платника податків можуть бути примусово стягнені в рахунок погашення його податкового боргу виключно за рішенням суду.

Відповідно до ст.5 п.5.1, п.5.4 п.п.5.4.1 Закону №2181-111 податкове зобов'язання, самості визначене платником податків у податковій декларації, вважається узгодженим з дня подання такої податкової декларації. Узгоджена сума податкового зобов'язання, не сплачена платником податків у строки, визначені цією статтею, вважається сумою податкового боргу платника податків.

Податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.

Активи платників податків - кошти, матеріальні та нематеріальні цінності, що належать юридичній або фізичній особі за правом власності або повного господарського відання (п.1.7 Закону №2181-111).

З урахуванням вищезазначеного суд доходить висновку, що позовні вимоги підлягають задоволенню.

Керуючись ст.ст. 2, 9, 11, 70-71, 86, 94, 160-163, 167, 186, 254 Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

ПОСТАНОВИВ:

Адміністративний позов Нікопольської обєднаної державної податкової інспекції до Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора-2» про звернення стягнення на активи задовольнити.

Звернути стягнення на активи Комунального підприємства «Житлово-експлуатаційна контора-2» (код 31760942, Дніпропетровська обл., м. Нікополь, вул. Електрометалургів, б. 46) в рахунок погашення податкового боргу з податку на додану вартість у розмірі 369604,32 грн. (триста шістдесят девять тисяч шістсот чотири гривні 32 коп.) (р/р 31115029700029, код платежу 14010100, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області. МФО 805012); в рахунок погашення податкового боргу з податку на прибуток у розмірі 890,00 грн. (вісімсот девяносто гривень) (р/р 33218861700029, код платежу 11020101, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області. МФО 805012); в рахунок погашення податкового боргу з земельного податку у розмірі 15944,49 грн. (пятнадцять тисяч девятсот сорок чотири гривні 49 коп.) (р/р 33213811700029, код платежу 13050100, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області. МФО 805012); в рахунок погашення податкового боргу з комунального податку у розмірі 86,70 грн. (вісімдесят шість гривень 70 коп.) (р/р 33217828700029, код платежу 16010200, отримувач відділення ДКУ у м. Нікополі, банк УДКУ у Дніпропетровській області. МФО 805012);

Постанова суду може бути оскаржена до Дніпропетровського апеляційного адміністративного суду через суд першої інстанції шляхом подання протягом 10 днів з дня отримання копії постанови апеляційної скарги в порядку, встановленому ст. 186 КАС України.

Суддя <(підпис) >

< Список >

< Список >

< Список >С.В. Чабаненко

< Текст >