Постанова № 133134655, 06.01.2026, Погребищенський районний суд Вінницької області

Дата ухвалення
06.01.2026
Номер справи
143/1024/25
Номер документу
133134655
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 143/1024/25

ПОСТАНОВА

Іменем України

06.01.2026 року м. Погребище

Погребищенський районний суд Вінницької області

у складі:

головуючої судді Тітової Т. Л.,

за участю секретаря Затоковенко Т. О.,

прокурора Огірчук О.Ю.,

особи, яка притягується до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 ,

розглянувши матеріали, які надійшли від Управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України про притягнення до адміністративної відповідальності:

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП НОМЕР_1 , громадянина України, жителя АДРЕСА_1 , завідувача Погребищенського відділу Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини, за ч. 1 ст. 172-6 КУпАП,

встановив:

Відповідно до протоколу про адміністративне правопорушення, пов`язаного з корупцією № 698 від 13.10.2025, складеного оперуповноваженим 1-го сектору (протидії корупції) управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України капітаном поліції Корєшковим В. С., ОСОБА_1 , будучи звільненим 23.07.2024 з посади завідувача Погребищенського відділу ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області, та будучи головою комісії з реорганізації (з 08.12.2022 по 21.02.2024), являючись згідно підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» (далі Закону), суб`єктом відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, в порушення вимог абз. 2 ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», несвоєчасно, без поважних причин, подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування щорічну декларацію за 2024 рік (після звільнення), в чому вбачаються ознаки адміністративного правопорушення, пов`язаного з корупцією, відповідальність за яке передбачена ч. 1 ст. 172-6 Кодексу України про адміністративні правопорушення.

У судовому засіданні ОСОБА_1 визнав обставини, викладені в протоколі про адміністративне правопорушення № 698 від 13.10.2025, та пояснив, що не мав умислу на несвоєчасне подання декларації. За його словами, декларацію було подано одразу після того, як йому стало відомо про обов`язок її подання. Також ОСОБА_1 зазначив, що за результатами перевірки, проведеної НАЗК, недостовірних відомостей у поданій декларації не виявлено. Він щиро розкаюється у вчиненому порушені встановленого строку подання декларації.

Прокурор у судовому засіданні зазначила, що в діях ОСОБА_1 наявний склад адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, у зв`язку з чим просила суд притягнути його до адміністративної відповідальності та накласти стягнення у виді штрафу в розмірі 50 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Суд, заслухавши пояснення особи, яка притягується до адміністративної відповідальності, думку прокурора, дослідивши матеріали справи, дійшов висновку про наявність у діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та дійшов висновку про таке.

Відповідно до ст. 68 Конституції України кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Згідно з вимогами статей 245, 251, 252, 280 КУпАП при розгляді справи про адміністративне правопорушення суд зобов`язаний повно, всебічно та об`єктивно з`ясувати всі обставини справи, дослідити в судовому засіданні наявні у справі докази, дати їм належну правову оцінку і, в залежності від встановленого, прийняти мотивоване законне рішення.

Згідно ст. 255 КУпАП працівники Національної поліції уповноважені на складання протоколів про вчинення адміністративних правопорушень, пов`язаних із корупцією за статтями 172-4 172-9 КУпАП.

Статтею 251 КУпАП визначено, що обов`язок щодо збирання доказів покладається на осіб, уповноважених на складання протоколів про адміністративні правопорушення, визначених статтею 255 цього кодексу.

Відповідно до ч. 1 ст. 65 Закону України «Про запобігання корупції» за вчинення корупційних або пов`язаних з корупцією правопорушень особи, зазначені в ч. 1 ст. 3 цього закону притягуються до кримінальної, адміністративної, цивільно-правової, дисциплінарної відповідальності у встановленому законом порядку.

Згідно з п. 3 ч. 1 ст. 23 Закону України «Про Національну поліцію» поліцейський для виконання покладених на поліцію завдань вживає заходів з метою виявлення кримінальних, адміністративних правопорушень; припиняє виявлені кримінальні та адміністративні правопорушення.

Пунктом 6 Положення про Національну поліцію України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України № 877 від 28 жовтня 2015 року передбачено, що Національна поліція для виконання покладених на неї завдань має право одержувати в установленому законодавством порядку від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та їх посадових осіб, а також громадян та їх об`єднань інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на неї завдань.

Також пп. 3 п. 1 розділу II Положення про Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України, затвердженого наказом від 23 жовтня 2019 року № 1077 передбачено, що одним із завдань Департаменту є реалізація повноважень Національної поліції України в частині протидії корупції і кримінальної корупції серед посадових осіб, на яких поширюється дія Закону України «Про запобігання корупції», вжиття заходів з метою виявлення корупційних правопорушень і правопорушень, пов`язаних з корупцією, та їх припинення відповідно до законодавства України.

Підпунктом 26 пункту 1 розділу III зазначеного Положення визначено, що Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України здійснює збирання доказів про вчинення корупційних правопорушень та правопорушень, пов`язаних з корупцією, а підпунктом 3 пункту 1 розділу IV цього ж Положення передбачено, що Департамент стратегічних розслідувань Національної поліції України має право відповідно до компетенції в установленому порядку одержувати від державних органів та органів місцевого самоврядування, підприємств, установ, організацій незалежно від форми власності та їх посадових осіб, а також громадян та їх об`єднань інформацію, документи і матеріали, необхідні для виконання покладених на нього функцій.

Відповідно до ч. 1 та п. 2, п. 4 ч. 2 ст. 60 Закону України «Про запобігання корупції» особам, зазначеним у пунктах 1, 2, 4 і 5 частини першої статті 3 цього закону, а також особам, які постійно або тимчасово обіймають посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських обов`язків, або спеціально уповноважені на виконання таких обов`язків у юридичних особах приватного права незалежно від організаційно-правової форми, забороняється: відмовляти фізичним або юридичним особам в інформації, надання якої цим фізичним або юридичним особам передбачено законом; надавати несвоєчасно, недостовірну чи не в повному обсязі інформацію, яка підлягає наданню відповідно до Закону України «Про запобігання корупції» . Не може бути віднесена до інформації з обмеженим доступом інформація про розміри, види оплати праці, матеріальної допомоги та будь-яких інших виплат з бюджету; про конфлікт інтересів осіб, зазначених у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 цього закону, та заходи з його врегулювання.

Керуючись нормами чинного законодавства, суд дійшов висновку, що органи Національної поліції наділені повноваженнями з`ясування обставин можливого вчинення адміністративних правопорушень, а також складання протоколів про вчинення адміністративних порушень, пов`язаних з корупцією.

За змістом статей 279, 280 КУпАП справа про адміністративне правопорушення має суддею розглядатись у межах тих обставин, які зазначені у протоколі про таке порушення з дослідженням доказів у справі.

Згідно з ч. 1 ст. 9 КУпАП адміністративним правопорушенням (проступком) визнається протиправна, винна (умисна або необережна) дія чи бездіяльність, яка посягає на громадський порядок, власність, права і свободи громадян, на встановлений порядок управління і за яку законом передбачено адміністративну відповідальність.

Міжнародні стандарти протидії корупції зобов`язують держави вживати заходів для встановлення у своєму національному законодавстві відповідальності за вчинення корупційних діянь. Це закріплено, зокрема, у главі ІІ «Кримінальної Конвенції про боротьбу з корупцією» від 27.01.1999, главі ІІ Додаткового протоколу до неї від 15.05.2003, главі ІІІ «Конвенції ООН проти корупції» від 31.10.2003, що ратифіковані Верховною Радою України 18.10.2006 та є обов`язковими для України.

Так, ч. 1 ст. 172-6 КУпАП передбачена відповідальність за несвоєчасне подання без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Об`єктом даного адміністративного правопорушення є суспільні відносини у сфері запобігання корупції, а безпосереднім відносини у сфері здійснення антикорупційного фінансового контролю.

Предметом правопорушення є декларація, подана шляхом заповнення на офіційному вебсайті Національного агентства з питань запобігання корупції за минулий рік.

Об`єктивна сторона адміністративного правопорушення полягає у несвоєчасному поданні без поважних причин декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування.

Суб`єктивна сторона правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, характеризується виключно виною у формі прямого умислу за інтелектуальною ознакою.

Судом встановлено, що відповідно до наказу ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 10.07.2017 № 160-к ОСОБА_1 призначено на посаду начальника Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини з 11.07.2017 (а. с. 23).

Згідно з копією відомості щодо ознайомлення з пам`яткою «Про загальні правила та етичної поведінки державних службовців та посадових осіб», а також з пам`яткою «Про запобігання вчинення корупційних правопорушень та виникнення конфлікту інтересів», ОСОБА_1 , обіймаючи посаду начальника Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини, був ознайомлений під особистий підпис (а. с. 44).

Відповідно до копії відомості щодо прийняття участі у нараді-навчанні з питань вивчення основних положень антикорупційного законодавства та роз`яснення корупційних ризиків і заходів щодо їх усунення Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини (додаток до протоколу № 12 від 19.11.2018) ОСОБА_1 , під особистий підпис був ознайомлений з вимогами антикорупційного законодавства (а. с. 47).

11.01.2022 ОСОБА_1 , обіймаючи посаду начальника Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини, був ознайомлений з відповідальністю щодо порушень Закону України «Про запобігання корупції» (а. с. 45).

Згідно з наказом ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 13.02.2023 № 121-к ОСОБА_1 звільнено за переведенням з 13.02.2023 до Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини (а. с. 24).

Відповідно до наказу ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 13.02.2023 № 1 ОСОБА_1 прийнято на посаду заступника начальника Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини з 14.02.2023 за переведенням з Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини (а. с. 30-35).

Згідно з копією розписки від 17.04.2024 ОСОБА_2 , перебуваючи на посаді заступника начальника Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини, під особистий підпис був ознайомлений з відповідальністю за порушення Закону України «Про запобігання корупції» (а. с. 46).

Відповідно до наказу Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 22.07.2024 № 28 ОСОБА_1 переведено за його згодою на посаду завідувача Погребищенським відділом Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини з 23.07.2024, увільнивши з посади заступника начальника Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини (а. с. 36-39).

Також, згідно з наказом ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 08.12.2022 № 142-О ОСОБА_1 призначено головою комісії з реорганізації Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини (а. с. 56-90).

Відповідно до підпункту «а» пункту 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції» посадові особи юридичних осіб публічного права є суб`єктами декларування та несуть відповідальність за вчинення правопорушень, пов`язаних із корупцією.

Абзацом 2 ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції» встановлено, що особи, які припинили діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність, зазначену у підпунктах «а» , «в» «ґ» пункту 2 частини першої статті 3, зобов`язані до 1 квітня наступного року після року припинення діяльності подати в установленому частиною першою цієї статті порядку декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік.

Відповідно до п. 15 ч. 1 ст. 11 Закону України «Про запобігання корупції» до повноважень Національного агентства належить надання рекомендаційних роз`яснень, методичної та консультаційної допомоги з питань застосування актів законодавства з питань етичної поведінки, запобігання та врегулювання конфлікту інтересів у діяльності осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, та прирівняних до них осіб, застосування інших положень цього Закону та прийнятих на його виконання нормативно-правових актів, захисту викривачів.

З метою реалізації вказаного повноваження та на виконання п. 3 розділу ІІ Закону України від 20.09.2023 № 3384-ІХ «Про внесення змін до деяких Законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» Національне агентство підготувало роз`яснення від 13.11.2023 № 4 для забезпечення однакового застосування положень Закону стосовно заходів фінансового контролю та щодо типів існування декларацій (коли слід їх подавати та який звітний період вони охоплюють).

Отже ОСОБА_1 , будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, у відповідності до підпункту «а» п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» та примітки до ст. 172-6 КУпАП суб`єктом відповідальності за правопорушення пов`язані з корупцією, повинен був подати щорічну декларацію за 2024 рік (щорічна після звільнення) не пізніше 31.03.2025.

Відповідно до відомостей, отриманих з Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, ОСОБА_1 подав декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за 2024 рік (щорічна після звільнення) 07.04.2025 о 17 год. 10 хв.

Як роз`яснив Вищий спеціалізований суд України з розгляду цивільних і кримінальних справ у частині 2 пункті 1 листа «Щодо притягнення до адміністративної відповідальності за окремі правопорушення, пов`язані з корупцією» від 22.05.2017 № 223-943/0/4-17, конструктивною ознакою цього правопорушення є також несвоєчасне подання декларації без поважних на те причин. Тобто за наявності останніх, відповідальність за аналізованою частиною статті виключається. Під поважними причинами слід розуміти неможливість особи подати вчасно декларацію у зв`язку з хворобою, перебуванням особи на лікуванні, внаслідок стихійного лиха (повені, пожежі, землетрусу), технічних збоїв офіційного вебсайту Національного агентства з питань запобігання корупції, витребуванням відомостей, необхідних для внесення в декларацію, перебуванням (триманням) під вартою тощо.

Посилання ОСОБА_1 на те, що порушення виникло через неповідомлення його ГУ Держпродспоживслужби про порядок та строки подання декларації після звільнення не є обставиною, що виключає можливість своєчасного подання ним декларації.

На підтвердження поважності причин несвоєчасного подання декларації ОСОБА_1 не подано жодних доказів.

Факт несвоєчасної подачі декларації про майновий стан за 2024 рік (щорічна після звільнення) ОСОБА_1 підтверджується відомостями з «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функції держави або місцевого самоврядування» і не заперечується особою, яка притягується до адміністративної відповідальності.

Отже, будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, ОСОБА_1 несвоєчасно подав без поважних причин декларацію осіб, які припинили діяльність, пов`язану з виконанням функцій держави або місцевого самоврядування, або іншу діяльність за 2024 рік (щорічна після звільнення), чим порушив вимоги ч. 2 ст. 45 Закону України «Про запобігання корупції», чим вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

На підтвердження факту вчинення ОСОБА_1 адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, до суду надані наступні докази:

- протоколи про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією № 698 від 13.10.2025 (а. с. 1-8);

- копія щорічної декларації ОСОБА_1 за 2024 рік, в якій вказана дата та час подання: 07.04.2025 о 17 год. 10 хв. (а. с. 10-15);

- копія листа № 20899/02-2025 від 30.05.2025 (а. с. 16);

- копія листа № 47-06/44127-25 від 21.05.2025 (а. с. 17, 18);

- копія листа № 63306-2025 від 30.05.2025 (а. с. 19-21);

- копія листа про надання інформації та копій документів № 14/4767-25 від 05.06.2025 (а. с. 22);

- копія наказу ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 10.07.2017 № 160-к «Про призначення на посаду начальника Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини (а. с. 23);

- копія наказу ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 13.02.2023 № 121-к «Про звільнення ОСОБА_1 » (а. с. 24);

- копія посадової інструкції начальника Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини від 07.07.2017 (а. с. 25-29);

- копія заяви ОСОБА_1 від 14.02.2023 про прийняття його з 14.02.2023 на посаду заступника начальника лікарні за переведенням (а. с. 30);

- копія наказу ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 13.02.2023 № 1 «Про прийняття працівників до Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини» (а. с. 31-35);

- копія заяви ОСОБА_1 від 22.07.2024 про переведення його на посаду завідувача Погребищенським відділом (а. с. 36);

- копія наказу Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини ГУ Держпродспоживслужби у Вінницькій області від 22.07.2024 № 28 «Про переведення працівників Погребищенського відділу Вінницької РДЛВМ» (а. с. 37-39);

- копія посадової інструкції заступника начальника Вінницької районної державної лікарні ветеринарної медицини (а. с. 40-43);

- копія відомості Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо ознайомлення з пам`яткою «Про загальні правила етичної поведінки державних службовців та посадових осіб» та пам`яткою «Про запобігання вчинення корупційних правопорушень та виникнення конфлікту інтересів» (а. с. 44);

- копія розписки ОСОБА_1 від 11.01.2022 про ознайомлення з відповідальністю щодо порушення Закону України «Про запобігання корупції» (а. с. 45);

- копія розписки ОСОБА_1 від 17.04.2024 про ознайомлення з відповідальністю щодо порушення Закону України «Про запобігання корупції» (а. с. 46);

- копія відомості Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини щодо прийняття участі у нараді-навчанні з питань вивчення основних положень антикорупційного законодавства та роз`яснення корупційних ризиків і заходів щодо їх усунення (а. с. 47);

- копія листа Управління проведення спеціальних перевірок та моніторингу способу життя Національного агентства з питань запобігання корупції № 47-09/27771/21 від 26.04.2021 (а. с. 48, 49);

- копія листа Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України № 20899/02-2025 від 30.05.2025 «Про надсилання матеріалів» (а. с. 50);

- копія листа Управління проведення спеціальних перевірок та контролю за своєчасністю подання декларацій Національного агентства з питань запобігання корупції № 47-06/44127-25 від 21.05.2025 (а. с. 51, 52);

- копія повідомлення Національного агентства з питань запобігання корупції про факт неподання чи несвоєчасного подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування від 10.04.2025 № 28-19/9063 (а. с. 53);

- копія послідовності дій користувача «Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування», які вчинив ОСОБА_1 , дата реєстрації: 04.03.2017, РНОКПП: НОМЕР_1 , період: 01.01.2025-08.04.2025 (а. с. 54-55);

- копії документів щодо реорганізації Погребищенської районної державної лікарні ветеринарної медицини (а. с. 56-90);

- копія листа Департаменту інформаційних систем, аналітичної роботи та захисту інформації Національного агентства з питань запобігання корупції № 70-09/54329-25 від 23.06.2025 щодо технічних несправностей та перебоїв у роботі інформаційно-комунікаційної системи «Єдиний державний реєстр декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування» (а. с. 91, 92);

- копія пояснення ОСОБА_1 від 13.10.2025 (а. с. 93);

- рапорт о/у 1-го сектору (протидії корупції) УСР у Вінницькій області ДСР Національної поліції України капітана поліції Корєшкова В. С. від 13.10.2025 (а. с. 94).

Отже, відомостей щодо обставин, які об`єктивно могли перешкодити ОСОБА_1 подати декларацію про майновий стан у встановлений законом строк, суду не надано, а матеріали справи таких не містять.

З урахуванням обставин справи, зокрема відсутності суспільно небезпечних наслідків та шкоди від вчиненого адміністративного правопорушення, а також беручи до уваги, що правопорушення стосується несвоєчасного подання декларації без наміру приховування інформації чи вчинення шахрайських дій, суд вважає за доцільне застосувати мінімальний штраф, передбачений санкцією частини першої статті 172-6 КУпАП.

Враховуючи, що обставин, які обтяжують відповідальність ОСОБА_1 , не встановлено, а також беручи до уваги відсутність умислу на порушення вимог фінансового контролю, суд вважає, що призначення штрафу відповідає принципам законності, справедливості та індивідуалізації покарання.

Призначення штрафу також дозволяє досягти мети адміністративного стягнення, визначеної статтею 23 КУпАП.

Обставин, що обтяжують або пом`якшують відповідальність ОСОБА_1 , судом не встановлено. Водночас суд враховує, що ним було вжито заходів для подання декларації, хоча й з порушенням встановленого строку.

З урахуванням характеру вчиненого адміністративного правопорушення та особи ОСОБА_1 , який уперше притягується до адміністративної відповідальності, суд вважає за можливе накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в мінімальному розмірі, передбаченому ч. 1 ст. 172-6 КУпАП.

Відповідно до ст. 40-1 КУпАП судовий збір у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення сплачується особою, на яку накладено таке стягнення.

На підставі викладеного, керуючись статтями 27, 40-1, 172-6, 283, 284 КУпАП,ч. 15 ст. 615 КПК України, суд

постановив:

Визнати ОСОБА_1 винуватим у скоєнні адміністративного правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 172-6 КУпАП, та накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в розмірі п`ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що становить 850 (вісімсот п`ятдесят) грн 00 коп. в дохід держави (отримувач ГУК у Вінницькій області/м. Погребище/21081100, код отримувача (ЄДРПОУ) 37979858, банк отримувача: казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача UA 528999980313070106000002892, код класифікації доходів бюджету: 21081100).

Роз`яснити ОСОБА_1 , що штраф має бути сплачений ним не пізніше як через п`ятнадцять днів з дня вручення йому постанови про накладення штрафу, з наданням до суду квитанції у вказаний строк. У разі несплати штрафу, постанова звертається для примусового виконання до відділу державної виконавчої служби, а з порушника стягується подвійний розмір штрафу.

Стягнути з ОСОБА_1 665 грн 60 коп. судового збору (отримувач коштів ГУК у м. Києві (м. Київ) 22030106; код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783; банк отримувача: Казначейство України (ЕАП); рахунок отримувача UA908999980313111256000026001; код класифікації доходів бюджету 22030106).

Постанова суду у справах про адміністративне правопорушення набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.

Постанова може бути оскаржена до Вінницького апеляційного суду протягом десяти днів з часу її винесення через Погребищенський районний суд Вінницької області.

На підставі ч. 15 ст. 615 КПК України суд обмежився проголошенням лише резолютивної частини постанови.

Суддя