Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 420/28681/23
РІШЕННЯ
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
10 грудня 2025 року м. Одеса
Одеський окружний адміністративний суд під головуванням судді Андрухіва В.В., розглянувши в порядку спрощеного позовного провадження у письмовому провадженні адміністративну справу за позовною заявою Головного управління ДПС в Одеській області до Товариства з обмеженою відповідальністю АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС про накладення арешту на кошти,
ВСТАНОВИВ:
Головне управління ДПС в Одеській області звернулося до суду з позовом до Товариства з обмеженою відповідальністю АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС, та просить:
- прийняти рішення про накладення арешту на кошти, які перебувають на рахунках ТОВ АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС (код ЄДРПОУ 34280742, місце реєстрації: 66442, Одеська область, Ананьївський район, село Долинське, вул. Свято-Успенська, буд. 136), відкритих у банківських установах.
В обґрунтування позовних вимог позивач зазначає, що Головним управлінням ДПС в Одеській області у відповідності до вимог пп. 19-1.4, 19-1.1.8 п. 19-1.1 ст. 19-1, ст. 20, пп. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75, пп. 80.2.2 п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України прийнято наказ від 14.07.2023 року № 5395-п «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «АГРО- АЛЬЯНССЕРВІС» з 18.07.2023 тривалістю 10 діб, перевіряємий період з 18.07.2020 року - по дату закінчення фактичної перевірки, з метою здійснення контролю щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами). У відповідності до наказу та направлень на перевірку від 12.06.2023 року № 10608/15-32-07-06 та № 10609/15-32-07-06 посадовими особами Головного управління ДПС в Одеській області 24.07.2023 року був здійсненний вихід з метою проведення фактичної перевірки ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» (код 34280742) за адресою: Одеська область, Лиманський район, с.Гвардійське, вул.Олімпійська, буд.1/13, з метою здійснення контролю щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами), та здійснено заходи щодо вручення копії наказу Головного управління ДПС в Одеській області від 14.07.2023 № 5395-п та направлень на проведення перевірки. У ході виходу співробітнику ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» було пред`явлено службові посвідчення, копію наказу на проведення фактичної перевірки від 14.07.2023 №5395-п та направлень на перевірку від 17.07.2023 № 10608/15-32/07-06, №10609/15-32/07-06. 25.07.2023 о 16:30 за результатами зустрічі з керівником підприємства Маринат О.П., контролюючий орган повідомлено про не допуск до проведення фактичної перевірки згідно наказу від 14.07.2023 № 5395-п, про що було складено акт відмови від допуску до перевірки від 25.07.2023 року (зареєстровано у наступному в контролюючому органі 25.07.2023 за № 3172/15-32/07-06). 26.07.2023 року о 13 годині 15 хвилин заступником начальника Головного управління ДПС в Одеській області Миколою Бородюком було прийнято рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» (код 34280742). Головним управлінням ДПС в Одеській області було забезпечено звернення до Одеського окружного адміністративного суду із заявою про підтвердження обгрунтованості умовного адміністративного арешту майна платника податків. В свою чергу, постановою П`ятого апеляційного адміністративного суду від 23.08.2023 року заяву Головного управління ДПС в Одеській області задоволено: підтверджено обгрунтованість рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС». З огляду на викладене, а також враховуючи той факт, що Відповідачем відмовлено посадовим особам Головного управління ДПС в Одеській області у допуску до проведення фактичної перевірки підприємства, призначеної згідно з наказом від 14.07.2023 року № 5395-п, в силу приписів статті 94 ПК України наявні всі правові підстави застосування арешту коштів, які перебувають на рахунках ТОВ «АГРО- АЛЬЯНССЕРВІС» (код ЄДРПОУ 34280742). для
Ухвалою від 23.10.2023 року адміністративний позов залишено без руху для усунення недоліків позову.
Ухвалою від 07.11.2023 року прийнято до розгляду вказану позовну заяву та відкрито провадження у справі. Ухвалено розглядати справу в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення сторін (у письмовому провадженні) за наявними у справі матеріалами.
17.11.2023 року від представника відповідача ТОВ АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС надійшов відзив на адміністративний позов, згідно якого останній з позовними вимогами не погоджується та просить у задоволенні позову відмовити. У відзиві на позовну заяву відповідач зазначає, що на адресу підприємства посадові особи ГУ ДПС в Одеській області не з`являлись, акт щодо відсутності за місцем знаходження юридичної особи та його майна за податковою адресою не складався, жодних дій для виконання рішення про арешт майна ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» не приймали. Разом з тим, накладення арешту на кошти є виключним способом забезпечення виконання зобов`язання. у розумінні пп.20.1.33 п.20.1 ст. 20 ПК України, контролюючі органи мають право звертатися до суду щодо накладення арешту на кошти та інші цінності, що знаходяться в банку, платника податків, який має податковий борг, у разі якщо у такого платника податків відсутнє майно та/або його балансова вартість менша суми податкового боргу, та/або таке майно не може бути джерелом погашення податкового боргу. Наведена законодавча норма встановлює одночасно як право контролюючого органу на звернення до суду з вимогою про накладення арешту на кошти платника податків, так і підстави для реалізації цього повноваження. Як вбачається з повідомлення про об`єкти оподаткування, або об`єкти пов`язані з оподаткуванням, або через які проводиться діяльність, форма 20-ОПП за 2020 рік, наявна в електронному кабінеті платника податків, згідно якої вбачається, що у ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» наявні основні засоби, а також згідно з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно у ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» наявне майно, транспортні засоби та інше. Позивачем не надано доказів того, що ним було здійснено заходи для виконання рішення про арешт майна відповідача, а також, що здійснювався пошук майна відповідача. Тому, позовні вимоги про накладення арешту на кошти та інші цінності ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС», які знаходяться на відкритих рахунках у банках обслуговуючих такого платника, є передчасними та не можуть бути задоволеними.
Дослідивши в письмовому провадженні наявні в матеріалах справи докази, суд встановив такі обставини.
Судом встановлено, що згідно відомостей з Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, Товариство з обмеженою відповідальністю «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» (код ЄДРПОУ 34280742) зареєстровано як юридична особа з 27.09.2006 року та основним видом економічної діяльності є: 01.11 Вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур.
14.07.2023 року в.о. начальника ГУ ДПС в Одеській області на підставі пп. 19-1.1.4, пп. 19-1.1.8 п. 19-1.1 ст. 19-1, ст. 20, пп. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75, пп. 80.2.2 п. 80.2 ст. 80, пп. 69.2 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами) та у зв`язку з наявною податковою інформацією, отриманою в рамках проведеного аналізу, що свідчить про можливі порушення граничних сум розрахунків готівкою прийнято наказ № 5395-п «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «Агро-Альянссервіс», яким наказано провести фактичну перевірку ТОВ «Агро-Альянссервіс» (код ЄДРПОУ 34280742), податкова адреса Одеська область, Ананьївський район, с. Долинське, вул Свято-Устенська, буд. 136, адреса господарського об`єкту: Одеська область. Лиманський район, с. Гвардійське, вул. Олімпійська, буд. 1/13 з 18 липня 2023 року тривалістю 10 діб. Перевірку провести за період діяльності з 18.07.2020 року по дату закінчення фактичної перевірки з метою здійснення контролю щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).
17.07.2023 року на підставі пп. 19-1.1.4, пп. 19-1.1.8 п. 19-1.1 ст. 19-1, ст. 20, пл. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75, пп. 80.2.2 п. 80.2 ст. 80, пп. 69.2 п. 69 підрозділу 10 розділу ХХ Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VI (із змінами) та наказу № 5395-п від 14.07.2023 р. Головним управлінням ДПС в Одеській області оформлено направлення № 10608/15-32-07-06 та № 10609/15-32-07-06 на проведення фактичної перевірки ТОВ «Агро-Альянссервіс», з 18.07.2023 року тривалістю 10 діб.
25.07.2023 року посадовими особами Головного управління ДПС в Одеській області складено акт № 3172/15-32-07-06 про недопуск ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» працівників Головного управління ДПС в Одеській області до проведення фактичної перевірки.
26.07.2023 року о 13:15 Головним управлінням ДПС в Одеській області прийнято рішення про застосування умовного адміністративного арешту майна платника податків ТОВ «Агро-Альянссервіс».
Постановою П`ятого апеляційного адміністративного суду від 23.08.2023 року по справі № 420/19162/23 підтверджено обґрунтованість умовного адміністративного арешту майна товариства з обмеженою відповідальністю «Агро-Альянссервіс» (код 34280742) згідно рішення Головного управління ДПС в Одеській області про застосування адміністративного арешту майна платника податків від 26 липня 2023 року.
Також судом встановлено, що рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 25.12.2023 року по справі № 420/19411/23, яке набрало законної сили, визнано протиправним та скасовано наказ Головного управління ДПС в Одеській області № 5395-п від 14.07.2023 р. «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «Агро-Альянссервіс».
Згідно ст. 67 Конституції України, кожен зобов`язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.
Відповідно до ст.15 Податкового кодексу України, платниками податків визнаються фізичні особи (резиденти і нерезиденти України), юридичні особи (резиденти і нерезиденти України) та їх відокремлені підрозділи, які мають, одержують (передають) об`єкти оподаткування або провадять діяльність (операції), що є об`єктом оподаткування згідно з цим Кодексом або податковими законами, і на яких покладено обов`язок із сплати податків та зборів згідно з цим Кодексом.
У відповідності з пп. 16.1.13 п. 16.1 ст. 16 Податкового кодексу України, платник податків зобов`язаний допускати посадових осіб контролюючого органу під час проведення ними перевірок до обстеження приміщень, територій (крім житла громадян), що використовуються для одержання доходів чи пов`язані з утриманням об`єктів оподаткування, а також для проведення перевірок з питань обчислення і сплати податків та зборів у випадках, встановлених цим Кодексом.
У свою чергу, відповідно до пп. 20.1.4 п. 20.1 ст. 20 Податкового кодексу України, контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, мають право проводити відповідно до законодавства перевірки і звірки платників податків (крім Національного банку України), у тому числі після проведення процедур митного контролю та/або митного оформлення.
Згідно з п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України, контролюючі органи мають право проводити камеральні, документальні (планові або позапланові; виїзні або невиїзні) та фактичні перевірки.
Фактичною вважається перевірка, що здійснюється за місцем фактичного провадження платником податків діяльності, розташування господарських або інших об`єктів права власності такого платника. Така перевірка здійснюється контролюючим органом щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами) (пп. 75.1.3 п. 75.1 ст. 75 Податкового кодексу України).
Статтею 80 Податкового кодексу України визначений порядок проведення фактичної перевірки.
Згідно з п. 80.1 ст. 80 Податкового кодексу України, фактична перевірка здійснюється без попередження платника податків (особи).
За приписами п. 80.2 ст. 80 Податкового кодексу України, фактична перевірка може проводитися на підставі рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, оформленого наказом, копія якого вручається платнику податків або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції під розписку до початку проведення такої перевірки, та за наявності хоча б однієї з таких підстав, зокрема:
80.2.5. у разі наявності та/або отримання в установленому законодавством порядку інформації про порушення вимог законодавства в частині виробництва, обліку, зберігання та транспортування спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та рідин, що використовуються в електронних сигаретах, та цільового використання спирту платниками податків, обладнання акцизних складів витратомірами-лічильниками та/або рівномірами-лічильниками, а також здійснення функцій, визначених законодавством у сфері виробництва і обігу спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, рідин, що використовуються в електронних сигаретах, пального.
Так, відповідно до ст. 19-1 ст. 19 Податкового кодексу України, контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 пункту 41.1 статті 41 цього Кодексу, виконують такі функції, крім особливостей, передбачених для державних податкових інспекцій статтею 19-3 цього Кодексу:
19-1.1.4. здійснюють контроль, зокрема за наявністю ліцензій на провадження видів господарської діяльності, що підлягають ліцензуванню відповідно до закону, наявністю торгових патентів;
19-1.1.14. здійснюють контроль у сфері виробництва, обігу та реалізації підакцизних товарів, контроль за їх цільовим використанням, забезпечують міжгалузеву координацію у цій сфері.
Згідно з п. 80.5 ст. 80 Податкового кодексу України, допуск посадових осіб контролюючих органів до проведення фактичної перевірки здійснюється згідно із статтею 81 цього Кодексу.
Як передбачено п. 81.1 ст. 81 Податкового кодексу України, посадові особи контролюючого органу мають право приступити до проведення документальної виїзної перевірки, фактичної перевірки за наявності підстав для їх проведення, визначених цим Кодексом, та за умови пред`явлення або надіслання у випадках, визначених цим Кодексом, таких документів:
направлення на проведення такої перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, реквізити наказу про проведення відповідної перевірки, найменування та реквізити суб`єкта (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) або об`єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична), підстави, дата початку та тривалість перевірки, посада та прізвище посадової (службової) особи, яка проводитиме перевірку. Направлення на перевірку у такому випадку є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, що скріплений печаткою контролюючого органу;
копії наказу про проведення перевірки, в якому зазначаються дата видачі, найменування контролюючого органу, найменування та реквізити суб`єкта (прізвище, ім`я, по батькові фізичної особи - платника податку, який перевіряється) та у разі проведення перевірки в іншому місці - адреса об`єкта, перевірка якого проводиться, мета, вид (документальна планова/позапланова або фактична перевірка), підстави для проведення перевірки, визначені цим Кодексом, дата початку і тривалість перевірки, період діяльності, який буде перевірятися. Наказ про проведення перевірки є дійсним за наявності підпису керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу та скріплення печаткою контролюючого органу;
службового посвідчення осіб (належним чином оформленого відповідним контролюючим органом документа, що засвідчує посадову (службову) особу), які зазначені в направленні на проведення перевірки.
Непред`явлення або ненадіслання у випадках, визначених цим Кодексом, платнику податків (його посадовим (службовим) особам або його уповноваженому представнику, або особам, які фактично проводять розрахункові операції) цих документів або пред`явлення зазначених документів, що оформлені з порушенням вимог, встановлених цим пунктом, є підставою для недопущення посадових (службових) осіб контролюючого органу до проведення документальної виїзної або фактичної перевірки.
Відмова платника податків та/або посадових (службових) осіб платника податків (його представників або осіб, які фактично проводять розрахункові операції) від допуску до перевірки на інших підставах, ніж визначені в абзаці п`ятому цього пункту, не дозволяється.
Як встановлено судом з матеріалів справи, наказом Головного управління ДПС в Одеській області від 14.07.2023 року №5395-п «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «Агро-Альянссервіс» призначена фактична перевірка ТОВ «Агро-Альянссервіс» з метою здійснення контролю щодо дотримання норм законодавства з питань регулювання обігу готівки, порядку здійснення платниками податків розрахункових операцій, ведення касових операцій, наявності ліцензій, свідоцтв, у тому числі про виробництво та обіг підакцизних товарів, дотримання роботодавцем законодавства щодо укладення трудового договору, оформлення трудових відносин з працівниками (найманими особами).
25.07.2023 року представником ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» відмовлено в допуску до проведення фактичної перевірки посадовим особам Головного управління ДПС в Одеській області, про що складено Акт відмови від допуску до перевірки від 25.07.2023 року № 3172/15-32-07-06.
Відповідно до п. 94.1 ст. 94 Податкового кодексу України, адміністративний арешт майна платника податків (далі - арешт майна) є винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов`язків, визначених законом.
Так, відповідно до пп. 94.2.3 п. 94.2 ст. 94 Податкового кодексу України, арешт майна може бути застосовано, якщо платник податків відмовляється від проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав для її проведення або від допуску посадових осіб контролюючого органу.
Згідно п. 94.3, п. 94.4 ст. 94 Податкового кодексу України, арешт майна полягає у забороні платнику податків вчиняти щодо свого майна, яке підлягає арешту, дії, зазначені у пункті 94.5 цієї статті.
Арешт може бути накладено контролюючим органом на будь-яке майно платника податків, крім майна, на яке не може бути звернено стягнення відповідно до закону, та коштів на рахунку платника податків.
Як передбачено п. 94.6 ст. 94 Податкового кодексу України, керівник (його заступник або уповноважена особа) контролюючого органу за наявності однієї з обставин, визначених у пункті 94.2 цієї статті, приймає рішення про застосування арешту майна платника податків, яке надсилається:
94.6.1. платнику податків з вимогою тимчасово зупинити відчуження його майна;
94.6.2. іншим особам, у володінні, розпорядженні або користуванні яких перебуває майно такого платника податків, з вимогою тимчасово зупинити його відчуження.
Арешт коштів на рахунку/електронному гаманці платника податків здійснюється виключно на підставі рішення суду шляхом звернення контролюючого органу до суду.
Звільнення коштів з-під арешту банк, інша фінансова установа, небанківський надавач платіжних послуг, емітент електронних грошей здійснює за рішенням суду.
Аналіз наведених норм свідчить про те, що не допуск платником податків посадових осіб контролюючого органу до проведення документальної або фактичної перевірки за наявності законних підстав на це є підставою, зокрема, для арешту коштів на рахунку/електронному гаманці платника податків, який (арешт) може бути накладений на підставі рішення суду шляхом звернення контролюючого органу до суду.
Підставою звернення Головного управління ДПС в Одеській області до суду з даним позовом стали саме обставини недопуску до проведення фактичної перевірки ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС», згідно наказу від 14.07.2023 року №5395-п, тобто положення пп. 94.2.3 п. 94.2 ст. 94 Податкового кодексу України.
Водночас, на вирішення спірних правовідносин мають вплив наступні обставини.
Як встановлено судом, ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» було оскаржено наказ Головного управління ДПС в Одеській області від 14.07.2023 року №5395-п «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «Агро-Альянссервіс» (код ЄДРПОУ 34280742)» у судовому порядку (адміністративна справа №420/19411/23).
Рішенням Одеського окружного адміністративного суду від 25.12.2023 року по справі № 420/19411/23, яке набрало законної сили, визнано протиправним та скасовано наказ Головного управління ДПС в Одеській області № 5395-п від 14.07.2023 р. «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «Агро-Альянссервіс».
Відповідно до частини 4 статті 78 КАС України обставини, встановлені рішенням суду у господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.
Отже, наказ Головного управління ДПС в Одеській області від 14.07.2023 року №5395-п «Про проведення фактичної перевірки ТОВ «Агро-Альянссервіс» (код ЄДРПОУ 34280742)», за яким контролюючому органу було відмовлено у допуску до проведення фактичної перевірки, скасований у судовому порядку, що свідчить про відсутність законних підстав проведення фактичної перевірки ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС».
У спірних правовідносинах звернення до суду із позовною заявою щодо накладення арешту на кошти випливає з правовідносин, які виникли у зв`язку з недопуском до проведення перевірки на підставі зазначеного вище наказу.
З огляду на вищевикладене, суд зазначає, що у зв`язку зі скасуванням наказу на проведення перевірки, відсутні підстави для проведення перевірки, а відповідно і обов`язок відповідача допуску посадових осіб до її проведення на підставі такого наказу.
Отже, враховуючи наявність судового рішення, яким фактично встановлено відсутність законних підстав для проведення фактичної перевірки, суд доходить висновку про відсутність підстав для задоволення позовних вимог контролюючого органу про накладення арешту на кошти відповідача.
Зазначене узгоджується з правовою позицією Верховного Суду, викладеною у постановах від 27.05.2021 у справі №813/191/18, від 23.06.2020 у справі №813/3715/15.
Враховуючи вищевикладене, суд дійшов висновку, що матеріалами справи не підтверджено існування підстав, передбачених пп. 94.2.3 п. 94.2 та п. 94.6 ст. 94 Податкового кодексу України, для накладення арешту на кошти, які перебувають на рахунках ТОВ «АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС» відкритих в банківських установах, відтак, позовні вимоги не підлягають задоволенню.
Згідно ч. 1 ст. 77 КАС України кожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановлених статтею 78 цього Кодексу.
Відповідно до ч. 1 ст. 90 КАС України суд оцінює докази, які є у справі, за своїм внутрішнім переконанням, що ґрунтується на їх безпосередньому, всебічному, повному та об`єктивному дослідженні.
Підстави для розподілу судових витрат відсутні.
Керуючись ст.ст. 2, 5-6, 9, 72, 77, 78, 90, 139, 241-246, 262, 293 КАС України, суд,
ВИРІШИВ:
У задоволенні адміністративного позову Головного управління ДПС в Одеській області (адреса: вул. Семінарська, 5, м. Одеса, 65044, код ЄДРПОУ ВП 44069166) до Товариства з обмеженою відповідальністю АГРО-АЛЬЯНССЕРВІС (вул. Свято-Успенська, 136, с. Долинське, Ананьївський район, Одеська область, 66442, код ЄДРПОУ 34280742) про накладення арешту на кошти, які перебувають на рахунках, відкритих у банківських установах відмовити.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано.
У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Апеляційна скарга на рішення суду подається протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення до П`ятого апеляційного адміністративного суду.
Суддя В.В. Андрухів
.