Рішення № 131042981, 06.10.2025, Дніпропетровський окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
06.10.2025
Номер справи
640/8735/19
Номер документу
131042981
Форма судочинства
Адміністративне
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ДНІПРОПЕТРОВСЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД РІШЕННЯ ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 жовтня 2025 рокуСправа №640/8735/19

Дніпропетровський окружний адміністративний суд у складі

головуючого судді Ніколайчук С.В.

розглянувши у письмовому провадженні у місті Дніпро адміністративну справу за позовною заявою Товариства з обмеженою відповідальністю "КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА" (ідентифікаційний код 40830407, місцезнаходження: 01025, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 12-В) до Головне управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС (код ЄДРПОУ 44116011) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення

УСТАНОВИВ:

Товариство з обмеженою відповідальністю "КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА" звернулось до Окружного адміністративного суду міста Києва з цим позовом до Головного управління ДФС у м. Києві про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення від 06.03.2019 року № 0196171206.

В обґрунтування позовної заяви позивач зазначив, що податкова накладна № 1 та № 2 в подальшому № 3 та № 4 за фактом надходження грошових коштів від Швейцарського посольства в Україні складена ТОВ "КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА" з дотриманням законодавчо встановлених норм, оскільки нормами податкового закнодавства не передбачений механізм виправлення самостійно виявлених помилок, який би включав необхідність повторного складання та реєстрації податкової накладної за результатами проведеної господарської операції.

На думку позивача, реалізація ТОВ "КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА" гарантованого Податковим кодексом права на виправлення помилок, допущених при складанні податкової накладної, не може бути підставою для застосування штрафних санкцій.

Ухвалою Окружного адміністративного суду міста Києва від 29 травня 2019 року суд відкрив провадження у справі в порядку спрощеного позовного провадження без повідомлення (виклику) сторін та проведення судового засідання за наявними у справі матеріалами.

12 липня 2019 року Головне управління ДФС у м. Києві подало відзив на позовну заяву, де зазначило, що представника відповідача проведена камеральна перевірка своєчасності реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) ТОВ «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА» квітень-грудень 2017 року, якою встановлено порушення п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі - ПКУ) (акт перевірки від 11.02.2019 №1294/26-15-12-06- 16 40830407).

Як свідчать обставини справи, згідно з ІС «ЄРПН» податкові накладні, виписані ТОВ «Креатів Проджектс Україна» у періоді, що перевірявся, зареєстровані в ЄРПН з порушенням законодавчо встановлених термінів, а саме: порушено терміни реєстрації податкової накладної на суму ПДВ 928221,02 гривень.

Враховуючи вищевикладене, відповідно до п. 1201.1 ст. 1201 Кодексу, ГУ ДФС у ч. Києві винесено ППР від 06.03.2019 №0196171206 щодо застосування штрафу на загальну суму 100910,44 грн., а саме: у розмірі 10% на суму 90125,99 грн. (затримка до 15 календарних днів); у розмірі 40% на суму 10784,45 грн. (затримка від 61 до 365 календарних днів) за порушення граничних термінів реєстрації податкових накладних/розрахунків коригування в ЄРПН.

Крім того, податкові накладні (перелік згідно акту перевірки), які зареєстровані позивачем з порушенням граничного встановленого пунктом 201.10 статті 201 Податкового кодексу України, містять код ставки податку на додану вартість «20», що свідчить про те, що накладні складені на постачання товарів/послуг для операцій, що оподатковуються податком на додану вартість.

17.07.2019 року позивач подав відповідь на відзив, де вказав, що факт виправлення самостійно виявлених помилок та повторна реєстрація податкової накладної, складеної за фактом постачання послуг на користь Швейцарського Посольства в Україні, звільнених від оподаткування податком додатну вартість, стало підставою для застосування до ТОВ «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА» штрафних санкцій за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Законом України від 13.12.2022 року № 2825-IX Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду (далі - Закон № 2825-IX) Окружний адміністративний суд міста Києва ліквідовано, утворено Київський міський окружний адміністративний суд із місцезнаходженням у місті Києві.

Відповідно до положень абзаців другого-четвертого пункту 2 розділу ІІ Закону № 2825-IX до початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду справи, підсудні окружному адміністративному суду, територіальна юрисдикція якого поширюється на місто Київ, розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом, крім випадку, передбаченого абзацом четвертим цього пункту.

Не розглянуті Окружним адміністративним судом міста Києва адміністративні справи, які були передані до Київського окружного адміністративного суду та розподілені між суддями до набрання чинності Законом України Про внесення зміни до пункту 2 розділу II Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду» міста Києва та утворення Київського міського окружного адміністративного суду щодо забезпечення розгляду адміністративних справ, розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом.

Інші адміністративні справи, які не розглянуті Окружним адміністративним судом міста Києва, у тому числі ті, що передані до Київського окружного адміністративного суду до набрання чинності Законом України Про внесення зміни до пункту 2 розділу II Прикінцеві та перехідні положення Закону України «Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва» та утворення Київського міського окружного адміністративного суду щодо забезпечення розгляду адміністративних справ, але не розподілені між суддями (крім справ, підсудність яких визначена частиною першою статті 27, частиною третьою статті 276, статтями 289-1, 289-4 Кодексу адміністративного судочинства України), передаються на розгляд та вирішення іншим окружним адміністративним судам України шляхом їх автоматизованого розподілу між цими судами з урахуванням навантаження, за принципом випадковості та відповідно до хронологічного надходження справ у порядку, визначеному Державною судовою адміністрацією України. Справи, підсудність яких визначена частиною першою статті 27, частиною третьою статті 276, статтями 289-1, 289-4 Кодексу адміністративного судочинства України, до початку роботи Київського міського окружного адміністративного суду розглядаються та вирішуються Київським окружним адміністративним судом.

Відповідно до пункту 6 частини першої статті 152 та частини п`ятої статті 153 Закону України «Про судоустрій і статус суддів», Закону України «Про внесення зміни до пункту 2 розділу II Прикінцеві та перехідні положення Закону України №2825 Про ліквідацію Окружного адміністративного суду міста Києва» та утворення Київського міського окружного адміністративного суду щодо забезпечення розгляду адміністративних справ, з метою відновлення належного доступу громадян та юридичних осіб до правосуддя у публічно-правових спорах, наказом Державної судової адміністрації України від 16.09.2024 року №399 затверджено Порядок передачі судових справ, нерозглянутих Окружним адміністративним судом міста Києва (далі - Порядок № 399).

На виконання положень п. 2 розділу ІІ Прикінцевих та перехідних положень Закону України №2825 Окружним адміністративним судом міста Києва скеровано за належністю матеріали адміністративної справи № 640/8735/19.

03.02.2025 року на адресу Дніпропетровського окружного адміністративного суду надійшли матеріали адміністративної справи № 640/8735/19.

Згідно з протоколом автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 03.02.2025 року ця адміністративна справа передана судді Ніколайчук С.В. для розгляду.

Ухвалою від 10 лютого 2025 року суд прийняв до розгляду адміністративну справу № 640/8735/19 та продовжив розгляд справи.

Ухвалою від 28 лютого 2025 року суд замінив сторону у справі № 640/8735/19 з Головного управління ДФС у м. Києві на належного відповідача Головне управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС (код ЄДРПОУ 44116011).

Ухвалою від 20 червня 2025 року суд вирішив подальший розгляд справи здійснювати подальший розгляд адміністративної справи № 640/8735/19 за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА» (ідентифікаційний код 40830407, місцезнаходження: 01025, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 12-В) до Головного управління ДПС у м. Києві (ідентифікаційний код 44116011, місцезнаходження: 04116, місто Київ, вулиця Шолуденка, будинок 33/19) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення здійснювати за правилами загального позовного провадження. Підготовче засідання призначив на 17 липня 2025 року 11-00 год.

Суд переніс розгляд справи 26.08.2025.

Ухвалою від 26 серпня 2025 року суд продовжив строк підготовчого провадження у справі № 640/8735/19 на 30 днів. Призначив підготовче засідання на 16 вересня 2025 року.

Ухвалою від 16 вересня 2025 року суд закрив підготовче провадження в адміністративній справі № 640/8735/19. Призначив розгляд справи по суті у судовому засіданні на 06.10.2025.

Представники в судове засідання не прибули, про дату, час та місце розгляду справи повідомлені належним чином.

У разі неявки у судове засідання всіх учасників справи або якщо відповідно до положень цього Кодексу розгляд справи здійснюється за відсутності учасників справи (у тому числі при розгляді справи в порядку письмового провадження), фіксування судового засідання за допомогою звукозаписувального технічного засобу не здійснюється (ч. 4 ст. 229 Кодексу адміністративного судочинства України).

Дослідивши матеріали справи, всебічно і повно з`ясувавши всі фактичні обставини, на яких ґрунтуються позовні вимоги, об`єктивно оцінивши докази, які мають юридичне значення для розгляду справи і вирішення спору, суд встановив такі обставини та відповідні їм правовідносини.

ГУ ДФС у м. Києві проведена камеральна перевірка своєчасності реєстрації податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних (далі - ЄРПН) ТОВ «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА» квітень-грудень 2017 року, якою встановлено порушення п. 201.10 ст. 201 Податкового кодексу України (далі - ПКУ).

За результатами перевірки складено акт від 11.02.2019 №1294/26-15-12-06- 16 40830407.

За результатами перевірки встановлені порушення, а саме: згідно з ІС «ЄРПН» податкові накладні, виписані ТОВ «Креатів Проджектс Україна» у періоді, що перевірявся, зареєстровані в ЄРПН з порушенням законодавчо встановлених термінів, а саме: порушено терміни реєстрації податкової накладної на суму ПДВ 928221,02 гривень.

За результатами перевірки прийнято податкове повідомлення-рішення від 06.03.2019 № 0196171206, яким до позивача застосовано штраф в розмірі 100910, 44 грн за порушення граничних строків реєстрації податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Суд встановив, що 06 квітня 2017 року між TOB «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА» та Швейцарським Посольством в Україні було укладено договір підряду №170406 (далі-договір).

Відповідно до умов договору, Швейцарське Посольство в Україні (за договором-замовник) доручає, а ТОВ «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА» зобов`язується виконати власними або залученими силами і засобами ремонтні роботи на об`єкті, який знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Мазепи, буд. 16, кв. 24 (за договором - послуги), а замовник зобов`язується прийняти та оплатити послуги виконавця на умовах цього договору. Загальна вартість робіт за договором становить 161766,84 грн.

На виконання договору 13 квітня 2017 року ТОВ «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС УКРАЇНА» отримало від Швейцарського Посольства в Україні передплату в розмірі 108 323,60 грн (платіжне доручення №137), у зв`язку з чим, була виписана ПН 13.04.2017 на суму 108 323,60 грн, дата реєстрації 19.04.2017 року за № 9069463817, яка підлягає наданню покупцю (отримувачу) із зазначенням типу причини 02 (скла постачання неплатнику податку).

24.04.2017 року між сторонами був підписаний акт виконаних робіт 161 766,84 грн, у зв`язку з чим була виписана податкова накладна №2 від 24.04.2017 року на суму 53 443,24 грн, дата реєстрації 25.04.2017 року за № 9075017821, яка не підлягає покупцю (отримувачу) із зазначенням типу причини 02 (складена на постачання не податку).

В подальшому, у зв`язку з самостійно виявленою помилкою, допущеною при складанні податкової накладної №1 та податкової накладної №2, на покупця Швейчарське Посольство в Україні 03 липня 2017 року ТОВ «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС Україна» складено розрахунок коригування №1 до податкової накладної №1 від 13.04.2017 на суму 108323,00 грн та розрахунок коригування № 2 до податкової накладної № 2 від 24 суму 53443,24 грн, які були зареєстровані в ЄРПН 20 липня 2017 року.

20 липня 2017 року ТОВ «КРЕАТІВ ПРОДЖЕКТС Україна» свладено податкові накладні, які не підлягають наданню покупцю (отримувачу) № 3 на суму 108323,00 та № 4 на суму 53 443,24 грн із зазначенням типу причини - 12 (Складена на постачальника неплатнику, в якій зазначається назва покупця (для власних потреб дипломатичних місій в Україні)).

Факт складання та реєстрації розрахунку коригування кількісних і якісних показників №1 від 03 липня 2017 року до податкової накладної №1 від 13 липня 2017 року та розрахунку коригування кількісних і якісних показників №2 від 03.07.2017 на податкову накладну № 2 від 24.04.2017 року, підтверджується відповідною Квитанцією про реєстрацію податкової накладної/розрахунку коригування кількісних і якісних показників до податкової накладної в ЄРПН.

Не погоджуючись з прийняттям податкового повідомлення-рішення від 06.03.2019 № 0196171206, яким до позивача застосовано штраф в розмірі 100910, 44 грн, позивач звернувся до суду з цим позовом.

Надаючи правову оцінку встановленим обставинам справи, доводам позивача, викладеним в позовній заяві, та доводам відповідача, викладеним в відзиві на позов, суд врахував такі норми чинного законодавства, які діють на момент виникнення спірних правовідносин та релевантні їм джерела права.

Відносини, що виникають у сфері справляння податків і зборів, вичерпний перелік податків та зборів, що справляються в Україні, та порядок їх адміністрування, платників податків та зборів, їх права та обов`язки, компетенцію контролюючих органів, повноваження і обов`язки їх посадових осіб під час здійснення податкового контролю, а також відповідальність за порушення податкового законодавства регулює та визначає Податковий кодекс України від 02.12.2010 р. №2755-VI (далі - ПК України).

Відповідно до підпункту16.1.3пункту16.1статті16 Податкового кодексу Україниплатник податків зобов`язаний подавати до контролюючих органів у порядку, встановленому податковим та митним законодавством, декларації, звітність та інші документи, пов`язані з обчисленням і сплатою податків та зборів.

Згідно з вимогами пункту201.1статті201 Податкового кодексу Українина дату виникнення податкових зобов`язань платник податку зобов`язаний скласти податкову накладну в електронній формі з дотриманням умови щодо реєстрації у порядку, визначеному законодавством, електронного підпису уповноваженої платником особи та зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних у встановлений цим Кодексом термін.

За змістом окремих абзаців пункту201.10статті201 Податкового кодексу Українипри здійсненні операцій з постачання товарів/послуг платник податку - продавець товарів/послуг зобов`язаний в установлені терміни скласти податкову накладну, зареєструвати її в Єдиному реєстрі податкових накладних та надати покупцю за його вимогою. Податкові накладні, які не надаються покупцю, а також податкові накладні, складені за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування, підлягають реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних.

Реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у Єдиному реєстрі податкових накладних повинна здійснюватися з урахуванням граничних строків: для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 1 по 15 календарний день (включно) календарного місяця, - до останнього дня (включно) календарного місяця, в якому вони складені; для податкових накладних/розрахунків коригування до податкових накладних, складених з 16 по останній календарний день (включно) календарного місяця, - до 15 календарного дня (включно) календарного місяця, наступного за місяцем, в якому вони складені.

У разі порушення таких строків застосовуються штрафні санкції згідно з цим Кодексом.

Відповідно до пункту120-1.1статті120-1 Податкового кодексу Українипорушення платниками податку на додану вартість граничного строку, передбаченогостаттею 201 цього Кодексу, для реєстрації податкової накладної та/або розрахунку коригування до такої податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних (крім податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою) тягне за собою накладення на платника податку на додану вартість, на якого відповідно до вимог статей192та201цьогоКодексупокладено обов`язок щодо такої реєстрації, штрафу в розмірі, зокрема, 10 відсотків суми податку на додану вартість, зазначеної в таких податкових накладних/розрахунках коригування, - у разі порушення строку реєстрації до 15 календарних днів.

Суд зазначає, що наявність обов`язку у платника податків щодо здійснення реєстрації відповідних податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних не є спірним у цій справі. Спірним є саме наявність чи відсутність підстав для застосування штрафу, передбаченого пунктом120-1.1статті120-1 Податкового кодексу України.

З 01 січня 2017 року Законом України «Про внесення внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21.12.2016 року №1797-VІІІ змінено редакцію пункту120-1.1статті120-1 Податкового кодексу України. На відміну від попередньої редакції цієї статті, яка встановлювала штрафні санкції за порушення термінів реєстрації виключно податкових накладних, що підлягають наданню покупцям, чинною на момент виникнення правовідносин редакцією визначено, що штрафні санкції застосовуються за порушення граничного строку, передбаченогостаттею 201 цього Кодексу, для реєстрації всіх податкових накладних та/або розрахунків коригування до таких податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних. Винятком є виключно порушення термінів реєстрації податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю), складеної на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.

Відповідно до пункту 8 Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.12.2015 №1307 при складанні податкових накладних, особливості заповнення яких викладені в пунктах 10-15 цього Порядку, у верхній лівій частині таких накладних у графі "Не підлягає наданню отримувачу (покупцю) з причини" робиться помітка "X" та зазначається тип причини.

Положеннями вказаного Порядку визначено детальний перелік податкових накладних, які не підлягають наданню отримувачу (покупцю). Цей перелік включає в себе не тільки податкові накладні, складені на постачання для операцій, які не є об`єктом оподаткування податком на додану вартість та операції, які звільнені від оподаткування податком на додану вартість, але й інші групи операцій, здійснення яких обумовлює ненадання податкових накладних продавцю.

Таким чином, системний аналіз статті201, пункту120-1.1статті120-1 Податкового кодексу України, Порядку заповнення податкової накладної, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 13.12.2015 №1307 дає підстави для висновку про те, що порушення платником податку на додану вартість граничного строку реєстрації податкової накладної в Єдиному реєстрі податкових накладних є підставою для застосування до такого платника штрафу, за виключенням випадку порушення строку реєстрації податкової накладної, що не надається отримувачу (покупцю) та складена на постачання товарів/послуг для операцій: які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.

Тобто для звільнення від відповідальності, передбаченої пунктом120-1.1статті120-1 Податкового кодексу України, необхідна наявність двох обов`язкових складових: податкова накладна не повинна надаватись отримувачу (покупцю) та, водночас, повинна бути складена на постачання товарів/послуг для операцій, які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.

Вказана правова позиція висловлена у рішеннях Верховного Суду від 04.09.2018 року у справі № 816/1488/17, від 11.12.2018 року у справі № 807/68/18, від 11.12.2018 у справі №820/2298/18 та від 07.02.2019 року у справі №808/3250/17.

Відповідно до ч.5ст.242 КАС Українивизначено, що при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин суд враховує висновки щодо застосування норм права, викладені в постановах Верховного Суду.

Згідно з ч.6ст.13 Закону України «Про судоустрій і статус суддів»висновки щодо застосування норм права, викладені у постановах Верховного Суду, враховуються іншими судами при застосуванні таких норм права.

У спірному випадку позивачне врахував змін нормативного регулювання, які відбулися у зв`язку із прийняттямЗакону України «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо покращення інвестиційного клімату в Україні» від 21 грудня 2016 року № 1797-VIII, і тлумачить ці норми права норми вибірково.

З матеріалів справи видно, що при реєстрації спірних податкових накладних були відсутні дві обов`язкові умови (податкова накладна не повинна надаватись отримувачу (покупцю) та, водночас, повинна бути складена на постачання товарів/послуг для операцій, які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою), які звільняють від відповідальності, передбаченої пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України.

Позивач посилається лише на умову, що спірні податкові накладні не повинні надаватись отримувачу (покупцю), що є недостатньою умовою для звільнення від відповідальності, передбаченої пунктом 120-1.1 статті 120-1 Податкового кодексу України

Суд звертає увагу, що обов`язком суду при виборі і застосуванні норми права до спірних правовідносин є обов`язкове врахування висновків щодо застосування норм права, викладених в постановах Верховного Суду, тому суд зобов`язаний враховувати правову позицію Верховного Суду від 04.09.2018 року у справі № 816/1488/17, від 11.12.2018 року у справі № 807/68/18, від 11.12.2018 у справі №820/2298/18 та від 07.02.2019 року у справі №808/3250/17, згідно якої для звільнення від відповідальності, передбаченої пунктом120-1.1статті120-1 Податкового кодексу України, необхідна наявність двох обов`язкових складових: податкова накладна не повинна надаватись отримувачу (покупцю) та, водночас, повинна бути складена на постачання товарів/послуг для операцій, які звільнені від оподаткування або які оподатковуються за нульовою ставкою.

Відповідно до ч. 1ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства Україникожна сторона повинна довести ті обставини, на яких ґрунтуються її вимоги та заперечення, крім випадків, встановленихстаттею 78 цього Кодексу.

Враховуючи встановлені судом обставини та те, що у даному випадку позивач не звільнений від відповідальностіпередбаченої п.120-1.1статті120-1 Податкового кодексу України, суд дійшов висновку про правомірність застосування контролюючим органом до позивача штрафних санкцій та винесення оскаржуваного податкового повідомлення-рішення.

За вказаних обставин, виходячи з меж заявлених позовних вимог, системного аналізу положень чинного законодавства України та матеріалів справи, суд зробив висновок про відмову в задоволенні позову.

Відповідно достатті 139 Кодексу адміністративного судочинства України, у зв`язку з відмовою позивачу в задоволенні позову понесені ним судові витрати, пов`язані зі зверненням до суду, не відшкодовуються.

Керуючись ст. 77, 78, 90, 139, 241-246, 262 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ВИРІШИВ:

У задоволенні позовних вимог Товариства з обмеженою відповідальністю "Креатів Проджектс Україна" (ідентифікаційний код 40830407, місцезнаходження: 01025, місто Київ, вулиця Володимирська, будинок 12-В) до Головне управління ДПС у м. Києві, як відокремленого підрозділу ДПС (код ЄДРПОУ 44116011) про визнання протиправним та скасування податкового повідомлення-рішення - відмовити.

Рішення суду набирає законної сили відповідно до вимог статті 255 Кодексу адміністративного судочинства України та може бути оскаржене в строки, передбачені статтею 295 Кодексу адміністративного судочинства України.

Повний текст рішення складено 16.10.2025 року.

Суддя С.В. Ніколайчук