Єдиний державний реєстр судових рішень Справа № 396/1158/25
Провадження № 3/396/489/25
П О С Т А Н О В А
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
27.08.2025 року м. Новоукраїнка
Суддя Новоукраїнського районного суду Кіровоградської області Цесельська О.С., за участю секретаря Трохимчук Я.О., з участю прокурора Татарової Л.А., захисника - адвоката Степаненка А.І., розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Новоукраїнка матеріали адміністративних справ, що надійшли з Управління стратегічних розслідувань в Кіровоградській області, про притягнення до адміністративної відповідальності:
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , уродженки с. Германівка Новоукраїнського р-ну Кіровоградської області, громадянки України, працюючої директором КУ «Центр обслуговування закладів соціальної-культурної сфери» Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області КУ «ЦОЗ СКС», зареєстрована та проживає по АДРЕСА_1 , раніше не притягувалась до адміністративної відповідальності, за ч.ч.1,2 ст. 172-7 КУпАП
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 21.05.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП. Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія закону, 21.05.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції « Про преміювання за травень 2024 року» від 21.05.2024 року № 56/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у травні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 21.02.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції» ( далі - Закону), чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП. Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія закону, 21.02.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа - пропозиції «Про преміювання за лютий 2024 року» від 21.02.2024 року № 22/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у лютому 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 24.08.2023 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 24.08.2023 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові службової записки з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 24.08.2023 № 116/01-08, з нагоди державного свята Дня незалежності України у розмірі 1000 гривень у серпні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 18.12.2023 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія закону, 18.12.2023 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції « Про виплату надбавки та премії за грудень 2023 року» від 18.12.2023 року № 174/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у грудні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 22.03.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.03.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про преміювання за березень 2024 року» від 22.03.2024 року № 31/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у березні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 23.10.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 23.10.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції « Про преміювання за жовтень 2024 року» від 23.10.2024 року № 131/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у жовтні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 22.01.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.01.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції « Про преміювання за січень 2024 року» від 22.01.2024 року № 08/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у січні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 07.03.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія закону, 07.03.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Службової записки з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 07.03.2024 № 29/01-08, з нагоди державного свята у розмірі 2000 гривень у березні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 23.10.2023 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія закону, 23.10.2023 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про виплату надбавки та премії за жовтень 2023 року» від 23.10.2023 року № 135/01-08, за результатами роботи у розмірі 50% посадового окладу у жовтні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 23.09.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія закону, 23.09.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Службової записки з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 23.09.2023 № 115/01-08, з нагоди професійного свята у розмірі посадового окладу у вересні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 23.09.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 23.09.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про преміювання за вересень 2024 року» від 23.09.2024 року № 114/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у вересні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 22.04.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.04.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про преміювання за квітень 2024 року» від 22.04.2024 року № 42/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у квітні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 22.07.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.07.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про преміювання за липень 2024 року» від 22.04.2024 року № 79/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у липні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 21.09.2023 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.09.2023 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про преміювання за вересень 2023 року» від 21.09.2023 року № 123/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у вересні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 21.11.2023 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія закону, 22.11.2023 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про виплату надбавки та премії за листопад 2023 року» від 21.11.2023 року № 160/01-08, за результатами роботи у розмірі 50% посадового окладу у листопаді 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 21.11.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.11.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про преміювання за листопад 2024 року» від 21.11.2024 року № 148/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у листопаді 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 21.08.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.08.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про преміювання за серпень 2024 року» від 21.08.2024 року № 92/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у серпні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 22.09.2023 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.09.2023 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові службової записки з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 22.09.2023 № 124/01-08, з нагоди професійного свята у розмірі посадового окладу у вересні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 22.08.2023 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.08.2023 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Службової записки з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 22.08.2023 № 94/01-08, з нагоди державного свята Дня незалежності України у розмірі 2000 гривень у серпні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 21.08.2023 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія закону, 21.08.2023 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про виплату надбавки та премії за серпень 2023 року» від 21.08.2023 року № 111/01-08, за результатами роботи у розмірі 50% посадового окладу у серпні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Також, ОСОБА_1 , будучи директором комунальної установи «Центр обслуговування закладів соціально-культурної сфери» Глодоської сільської ради 17.12.2024 року не виконала вимоги п.п. 1, 2 ч. 1 ст. 28 ЗУ «Про запобігання корупції», чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 1ст. 172-7 КУпАП.
Так, наказом начальника відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту виконавчого комітету Глодоської сільської ради Новоукраїнського району Кіровоградської області від 12.01.2021 року №1-к «Про призначення ОСОБА_1 », ОСОБА_1 призначено на посаду директора КУ «ЦОЗ СКС» з 13.01.2021 року. Перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 17.12.2024 року не повідомила у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, - сільського голову перед підписанням та переданням на затвердження Глодоському сільському голові Листа пропозиції «Про преміювання за грудень 2024 року» від 17.12.2024 року № 161/01-08, за результатами роботи у розмірі 100% посадового окладу у грудні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії.
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 17.12.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові лист пропозицію «Про преміювання за грудень 2024 року» від 17.12.2024 № 162/01-08, за результатами роботи у розмірі 80 % посадового окладу у грудні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
Також, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.07.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за липень 2024 року» від 22.07.2024 № 79/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у липні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.08.2023 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про виплату надбавки та премії за серпень 2023 року» від 21.08.2023 № 111/01-08, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.01.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за січень 2024 року» від 22.01.2024 № 08/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у січні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.09.2023 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за вересень 2023 року» від 21.09.2023 № 123/01-08, за результатами роботи у розмірі 50 % посадового окладу у вересні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.03.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за березень 2024 року» від 22.03.2024 № 31/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у березні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 18.12.2023 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за грудень 2023 року» від 18.12.2023 № 174/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у грудні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.08.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за серпень 2024 року» від 21.08.2024 № 92/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у серпні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.08.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові службову записку з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 22.08.2024 № 94/01-08 з нагоди державного свята Дня незалежності України у розмірі 2000 гривень, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 23.10.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за жовтень 2024 року» від 23.10.2024 № 131/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у жовтні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 22.09.2023 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові службову записку з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 22.09.2023 № 124/01-09, з нагоди професійного свята у розмірі посадового окладу, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.11.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за листопад 2024 року» від 21.11.2024 № 148/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у листопаді 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 23.09.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за вересень 2024 року» від 23.09.2024 № 114/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у вересні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 23.10.2023 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за жовтень 2023 року» від 23.10.2023 року № 135/01-08, за результатами роботи у розмірі 50 % посадового окладу у жовтні 2023 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 07.03.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові службову записку з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 07.03.2024 № 29/01-08 з нагоди державного свята у розмірі 2000 гривень, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 23.09.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові службову записку з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 23.09.2024 № 115/01-08 з нагоди професійного свята у розмірі посадового окладу, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 24.08.2023 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові службову записку з пропозицією щодо погодження преміювання працівників установи та директора від 24.08.2023 № 116/01-08 з нагоди державного свята Дня незалежності України у розмірі 1000 гривень, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.05.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за травень 2024 року» від 21.05.2024 № 56/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у травні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 17.12.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за грудень 2024 року» від 17.12.2024 № 161/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у грудні 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
Крім того, ОСОБА_1 , як директор КУ «ЦОЗ СКС», наділена організаційно розпорядчими та адміністративно господарськими функціями і в розумінні п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону є посадовою особою юридичної особи публічного права, будучи суб`єктом, на якого поширюється дія Закону, 21.02.2024 року вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів, - підписала та передала на затвердження Глодоському сільському голові Лист пропозицію «Про преміювання за лютий 2024 року» від 21.02.2024 № 22/01-08, за результатами роботи у розмірі 100 % посадового окладу у лютому 2024 року, при цьому не утрималась від здійснення оцінки власної роботи та внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії, а також не надала інформацію, на підставі якої керівник міг би самостійно визначити конкретний розмір премії, чим вчинила адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, передбачене ч. 2ст. 172-7 КУпАП.
В судове засідання ОСОБА_1 не з"явилася, захисник прохав закрити провадження за ч.1 ст. 172-7 КУпАП та ч.2 ст. 172-7 КУпАП на підставі п.1 ч.1 ст. 247 КУпАП за відсутністю складу адміністративних правопорушень, зазначаючи, що рішення про погодження конкретного розміру стимулюючих виплат директору установи приймав орган вищого рівня (суб"єкт призначення), відтак не мала можливості будь - яким чином вплинути на розмір її преміювання, з огляду на те, що такий розмір в подальшому погоджувався з уповноваженим органом суб"єкту призначення - головою Глодоської сільської ради, що виключає наявність реального конфлікту інтересів.
Прокурор у судовому засіданні зазначила, що протоколи про притягнення до адміністративної відповідальності щодо ОСОБА_1 складено обґрунтовано, оскільки вона вчинила вказані правопорушення, у зв`язку з чим повинна бути притягнута до адміністративної відповідальності з накладенням адміністративного стягнення за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
Вислухавши у судовому засіданні учасників та дослідивши матеріали справи, суд прийшов до висновку про наявність у діях ОСОБА_1 складу адміністративного правопорушення, передбаченого ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
Судом встановленоі матеріаламисправи підтверджується,що ОСОБА_1 є посадовоюособою зазначеноюу підпункті"а"пункту 2частини 1статті 3- суб`єктомдекларування врозумінні вимог ЗаконуУкраїни "Про запобіганнякорупції", обіймаючипосаду директоракомунальної установи «Центробслуговування закладівсоціально-культурноїсфери» Глодоської сільськоїради Новоукраїнського району,та єсуб`єктомвідповідальності закорупційні правопорушення. Крім того, ОСОБА_1 порушила вимоги ст. 28 ЗУ «Про запобігання та врегулювання конфлікту інтересів», перебуваючи на посаді директора КУ «ЦОЗ СКС», будучи суб"єктом, на якого поширюється дія Закону, не повідомляла у встановленому законом порядку про наявність в неї реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника та вчиняла дії в умовах реального конфлікту інтересів.
За невиконання вищевказаних норм ОСОБА_1 , передбачена адміністративна відповідальність за ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП, доводиться письмовими доказами - фотокопіями відповідних листів - пропозицій та службових записок, складених ОСОБА_1 щодо її преміювання на адресу Глодоського сільського голови, фотокопіями щомісячних розпоряджень голови Глодоської сільської ради про погодження виплати надбавок та премій директору комунальної установи ОСОБА_1 , копіями наказів директора КУ "Центр обслуговування закладів соціально - культурної сфери" Глодоської сільської ради про виплату надбавок та премій ОСОБА_1 , складені останньою.
Також суд враховує Роз`яснення НАЗК «Щодо наявності/ відсутності конфлікту інтересів під час реалізації повноважень з окремих питань оплати плаці» №11 від 13.06.2022 (далі Роз`яснення НАЗК), відповідно до якого конфлікт інтересів виникає у керівника, який приймає рішення про встановлення собі стимулюючих виплат, зокрема, у випадку, коли особа подає пропозицію (у формі письмового подання чи іншим чином) щодо розміру стимулюючих виплат, а безпосередньо рішення про встановлення стимулюючих виплат приймає керівник вищого рівня.
Таким чином, приватний інтерес при реалізації цього повноваження стосовно себе пов`язаний із можливістю впливу на зміст рішення керівника органу, підприємства, установи, організації про встановлення стимулюючих виплат.
Оскільки особа не може об`єктивно оцінити власну роботу, при внесенні пропозицій щодо розміру премії чи надбавки для себе між її приватним інтересом, що полягає у бажанні отримати стимулюючу виплату у вищому розмірі, та службовими повноваженнями виникає суперечність, яка впливає на її об`єктивність при вчиненні зазначених дій, що є реальним конфліктом інтересів.
Якщо окремі керівники, керуючись зазначеними положеннями, готуватимуть пропозиції щодо встановлення розміру власної премії, вони діятимуть в умовах реального конфлікту інтересів.
Для уникнення реального конфлікту інтересів у цій ситуації необхідно:
- утриматись від здійснення оцінки своєї роботи та, відповідно, внесення пропозицій щодо визначення собі конкретного розміру премії чи надбавки;
- за наявності потреби надавати керівнику вищого рівня необхідну інформацію, на підставі якої він зможе самостійно визначити конкретний розмір премії чи надбавки.
В Методичних рекомендаціях «Щодо застосування окремих положень ЗаконуУкраїни «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції» № 13 від 21.10.2022 НАЗК зауважує на тому, що реалізація службових/представницьких повноважень стосовно себе відноситься до типових обставин та ситуацій, що свідчать про наявність приватного інтересу чи зумовлюють його виникнення. До таких ситуацій можна віднести прийняття (або участь у прийнятті) рішень особою щодо себе самої, які стосуються оплати праці, відведення земельних ділянок, використання права на депутатське звернення чи депутатський запит у власних інтересах.
З урахуванням викладеного, суд прийшов до висновку про наявність у діях ОСОБА_1 складу адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП України.
Підстав для закриття провадження по справі у зв"язку з відсутністю складу адміністративних правопорушень, суд не вбачає.
Призначаючи ОСОБА_1 адміністративне стягнення, суд, відповідно до ст. 33 КУпАП враховує характер правопорушень, дані про особу ОСОБА_1 . Обставин, які пом`якшують відповідальність ОСОБА_1 та обставин, що обтяжують її відповідальність, не встановлено.
У відповідності до ч.2 ст.4 Закону України «Про судовий збір», суд вважає за необхідне стягнути з правопорушника судовий збір на користь держави.
Керуючись ст.ст.36,40-1,279,280,283,284,285,287 КУпАП, суддя
ПОСТАНОВИВ:
Визнати ОСОБА_1 винною у вчиненні адміністративних правопорушеннь, передбачених ч.ч.1, 2 ст. 172-7 КУпАП та накласти на неї адміністративне стягнення, згідно зі ст. 36 КУпАП, шляхом накладення стягнення в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених - у виді штрафу в розмірі 250 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 4250 гривень.
Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 судовий збір в розмірі 605 (шістсот п`ять) грн. 60 коп. отримувач коштів ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106, код за ЄДРПОУ 37993783, код банку отримувача (МФО) 899998, рахунок отримувача UA 908999980313111256000026001, кодкласифікації доходів бюджету- 22030106, банк отримувача - Казначейство України (ЕАП).
Штраф має бути сплачений не пізніш як через 15 днів з дня отримання постанови, а в разі оскарження постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення в установу банку України. У разі несплати штрафу у встановлений строк, постанову буде надіслано для примусового виконання до органу державної виконавчої служби за місцем проживання правопорушника, роботи або знаходження його майна.
Відповідно до ч. 2 ст. 308 КУпАП у порядку примусового виконання постанови про стягнення штрафу за вчинення правопорушення, з правопорушника стягується подвійний розмір штрафу зазначеного у постанові про стягнення штрафу.
Постанова у справі про адміністративне правопорушення може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, захисником, потерпілим, його представником протягом десяти днів з дня винесення постанови. Апеляційна скарга на постанову суду у справі про адміністративне правопорушення подається до Кропивницького апеляційного суду через Новоукраїнський районний суд Кіровоградської області.
Повний текст постанови складено 29.08.2025 року.
Суддя: О. С. Цесельська