Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 560/19180/24
РІШЕННЯ
іменем України
08 липня 2025 рокум. Хмельницький
Хмельницький окружний адміністративний суд в особі головуючого-судді Печеного Є.В., розглянувши адміністративну справу за позовом ОСОБА_1 до ІНФОРМАЦІЯ_1 про визнання дій протиправними та зобов`язання вчинити дії,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 звернувся до суду з позовом до ІНФОРМАЦІЯ_1 , в якому просить:
" - визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_2 щодо зменшення ОСОБА_1 в оновлених довідках від 02.08.2024 №ХС51262 про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022 та 01.01.2023 для перерахунку пенсії, розміру надбавки за особливості проходження служби та премії.
- зобов`язати ІНФОРМАЦІЯ_3 скласти та подати до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області на ОСОБА_1 оновлені довідки про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022 та 01.01.2023, в яких на підставі постанови Кабінету Міністрів України від 30 серпня 2017 року № 704 Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб та Порядку виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам, „затвердженого наказом Міністра оборони України від 07 червня 2018 року № 260, вказати розміри, зокрема: надбавки за особливості проходження служби - 65% посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років (6578,65 грн, 7106,45 грн., 7766,20 грн., 8397,68 грн.); премії - 47% посадового окладу (2528,60 грн., 2730,70 грн., 2984,50 грн.) та премії - 153% посадового окладу (10511,10 грн.)".
В обґрунтування позовних вимог зазначає, що перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України у Хмельницькій області та отримує пенсію призначену на підставі Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб".
Вказує, що звернувся до відповідача із заявою про видачу оновлених довідок, однак отримав відмову.
Позивач вважає, що відмова відповідача у наданні пенсійному органу нової довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку пенсії є протиправною.
Ухвалою Хмельницького окружного адміністративного суду від 31.03.2025 відкрито провадження в адміністративній справі, розгляд справи призначено за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення учасників справи та зобов`язано ІНФОРМАЦІЯ_3 в десятиденний строк з дня вручення даної ухвали суду надати до суду письмову інформацію щодо конкретного відсотку надбавки за особливості проходження служби та премії, які було виплачено за посадою ОСОБА_1 або посадою прирівняною до цієї посади у спірний період.
Відповідач подав до суду відзив, у якому в задоволенні позову просить відмовити.
Посилається на те, що у спірних правовідносинах діяв на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені законодавством України. На підставі викладеного, просить у задоволенні позову відмовити.
Позивач правом на подання відповіді на відзив не скористався.
На виконання ухвали суду від 23.12.2024 року, відповідач надав надав інформацію яка міститься в пенсійній справі, зокрема, вказав, що позивачу станом на 01 січня 2020 року виплачувалася надбавка за особливості проходження служби - 65% та премія - 47 %; станом на 01 січня 2021 року виплачувалася надбавка за особливості проходження служби - 65% та премія - 47 %, станом на 01 січня 2022 року виплачувалася надбавка за особливості проходження служби - 65% та премія - 47 %, станом на 01 січня 2023 року виплачувалася надбавка за особливості проходження служби - 65% та премія - 153 %.
Дослідивши наявні в матеріалах справи докази у їх взаємному зв`язку та сукупності, суд встановив таке.
Позивач перебуває на обліку в Головному управлінні Пенсійного фонду України в Хмельницькій області та отримує пенсію призначену відповідно до Закону України від 09.04.1992 року № 2262-ХІІ "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб".
На виконання рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 10.06.2024 р у справі № 560/5000/24, ІНФОРМАЦІЯ_3 направив до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області довідки про розмір грошового забезпечення для перерахунку основного розміру пенсії позивача станом на: 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022, 01.01.2023 року.
Позивач вважаючи, що відповідачем додаткові види грошового забезпечення обраховані в розмірі прожиткового мінімуму на 01.01.2018 рік у розмірі 1762 грн, а тому, звернувся до суду за захистом порушених прав.
Надаючи правову оцінку спірним правовідносинам, суд враховує таке.
Спеціальним законом, який регулює правовідносини у сфері пенсійного забезпечення громадян України із числа осіб, які перебували на військовій службі, є Закон України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" від 09.04.1992 року № 2262-ХІІ (далі - Закон № 2262-XII).
Згідно із ч.4 ст.63 Закону № 2262-ХІІ, усі призначені за цим Законом пенсії підлягають перерахунку у зв`язку з підвищенням грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
Отже, підставою для проведення перерахунку пенсії є підвищення грошового забезпечення відповідних категорій військовослужбовців, осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, на умовах, у порядку та розмірах, передбачених Кабінетом Міністрів України.
30 серпня 2017 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову №704 "Про грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу та деяких інших осіб" (далі - постанова № 704), яка передбачала з 01 березня 2018 року збільшення розмірів посадових окладів та окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців.
Пунктом 2 постанови №704 установлено, що грошове забезпечення військовослужбовців, осіб рядового і начальницького складу складається з посадового окладу, окладу за військовим (спеціальним) званням, щомісячних (підвищення посадового окладу, надбавки, доплати, винагороди, які мають постійний характер, премії) та одноразових додаткових видів грошового забезпечення.
Додатком 1 до постанови № 704 встановлено тарифну сітку розрядів і коефіцієнтів посадових окладів військовослужбовців з числа осіб рядового, сержантського і старшинського складу, офіцерського складу (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу.
Пунктом 4 постанови №704 (у первинній редакції) передбачалось, що розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.
21 лютого 2018 року Кабінет Міністрів України прийняв постанову № 103 "Про перерахунок пенсій особам, які звільнені з військової служби, та деяким іншим категоріям осіб" (далі - постанова №103).
Пунктом 6 постанови №103 внесено зміни до постанови № 704, внаслідок яких пункт 4 Постанови № 704 викладено у новій редакції, а саме: "4. Установити, що розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 01 січня 2018, на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13 і 14". Водночас, зміни до додатків 1, 12, 13 і 14 не вносилися.
Отже, станом на 01 січня 2018 року та 01 січня 2019 року пункт 4 постанови №704 визначав, що при обчисленні розмірів посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу використовується такий показник, як "розмір прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлений законом на 1 січня 2018 року".
Проте постановою Шостого апеляційного адміністративного суду від 29 січня 2020 року у справі № 826/6453/18 визнано протиправним та скасовано пункт 6 постанови № 103, яким були внесені зміни до пункту 4 постанови № 704.
Вказаною постановою скасовані зміни, у тому числі до пункту 4 постанови № 704, та відновлено його попередню редакцію, згідно з якою розміри посадових окладів, окладів за військовими (спеціальними) званнями військовослужбовців, осіб рядового та начальницького складу визначаються шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (але не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року), на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.
Відповідно до частини другої статті 265 Кодексу адміністративного судочинства України, нормативно-правовий акт втрачає чинність повністю або в окремій його частині з моменту набрання законної сили відповідним рішенням суду.
Таким чином, з 29 січня 2020 року - дня набрання законної сили рішенням Шостого апеляційного адміністративного суду у справі № 826/6453/18 - діє редакція пункту 4 постанови № 704, яка діяла до зазначених змін.
Аналогічні правові висновки викладені Верховним Судом у постанові від 19 жовтня 2022 року у справі № 400/6214/21.
Враховуючи викладене вище, оскільки зміни, внесені постановою №103 до пункту 4 постанови №704, визнані у судовому порядку нечинними, з 29 січня 2020 року діє редакція пункту 4 Постанови № 704, яка діяла до зазначених змін, у якій вказано, що для визначення посадового окладу та окладу за військовим званням застосовується не прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений законом на 01 січня 2018 року, а прожитковий мінімум для працездатних осіб, встановлений законом на 1 січня календарного року, але з гарантією того, що такий показник прожиткового мінімуму повинен становити не менше 50 відсотків розміру мінімальної заробітної плати, встановленого законом на 1 січня календарного року.
Законом України "Про Державний бюджет України на 2018 рік" прожитковий мінімум встановлювався з 1 січня у розмірі 1 762 грн.
Через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (у 2020 році згідно із Законом №294-IX такий визначено у розмірі 2102 грн., у 2021 році згідно Закону №1082-IX - 2270 грн., у 2022 році відповідно до Закону №1928-IX - 2481 грн., у 2023 році відповідно до Закону №2710-ІХ - 2684 грн.) виникли підстави для перерахунку пенсій, призначених згідно із Законом №2262-ХІІ, виходячи з розміру складових, розрахованих згідно з постановою №704 у відповідності до вимог статей 43 і 63 Закону №2262-ХІІ та статті 9 Закону №2011-ХІІ, визначених шляхом множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, на відповідний тарифний коефіцієнт.
Зважаючи на викладене, у позивача наявні підстави на отримання оновленої довідки для перерахунку пенсії станом на 01.01.2023 із застосуванням пункту 4 постанови № 704 у первинній редакції, а саме множення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року на відповідний тарифний коефіцієнт згідно з додатками 1, 12, 13, 14.
Також Верховний Суд у постановах від 02 серпня 2022 року у справі №440/6017/21 та від 10 січня 2023 року у справі № 120/8682/21-а дійшов висновку, що через зростання прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року, зокрема згідно із Законом №1082-IX ("Про Державний бюджет України на 2021 рік"), у осіб з числа військовослужбовців виникло право на отримання довідки про розміри грошового забезпечення для перерахунку пенсії за формою, що передбачена додатком 2 до Порядку №45, з урахуванням оновлених даних про розмір посадового окладу та окладу за військовим (спеціальним) званням, які визначаються шляхом застосування пункту 4 постанови № 704 із використанням для їх визначення розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановленого законом на 1 січня календарного року (через його збільшення на відповідний рік).
Суд зазначає, що на виконання рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 10.06.2024 р у справі № 560/500/24 відповідач направив до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області довідку про розмір грошового забезпечення від 02.08.2024 № ХС51262 станом на:
" - 01.01.2020 в якій вказана надбавка за особливості проходження служби 65% ( в сумі 5513,63 грн ) та щомісячної премії 47 % (2119,70 грн);
- 01.01.2021 в якій вказана надбавка за особливості проходження служби 65% ( в сумі 5513,63 грн ) та щомісячної премії 47 % (2119,70 грн);
- 01.01.2022 в якій вказана надбавка за особливості проходження служби 65% ( в сумі 5513,63 грн ) та щомісячної премії 47 % (2119,70 грн);
- 01.01.2023 в якій вказана надбавка за особливості проходження служби 65% ( в сумі 5513,63 грн ) та щомісячної премії 153 % (6900,30 грн).
Наказом Міністра оборони України від 07 червня 2018 року №260 затверджено Порядок виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України та деяким іншим особам (далі Порядок №260). Цей наказ набирає чинності з дня його офіційного опублікування та застосовується з дня набрання чинності Постановою №704.
Порядок визначає механізм та умови виплати грошового забезпечення військовослужбовцям Збройних Сил України, Державної спеціальної служби транспорту України та деяким іншим особам.
Відповідно до п.2 розділу І Порядку №260, грошове забезпечення включає: щомісячні основні види грошового забезпечення; щомісячні додаткові види грошового забезпечення; одноразові додаткові види грошового забезпечення.
До щомісячних основних видів грошового забезпечення належать: посадовий оклад; оклад за військовим званням; надбавка за вислугу років.
До щомісячних додаткових видів грошового забезпечення належать: підвищення посадового окладу; надбавки; доплати; винагорода військовослужбовцям, які обіймають посади, пов`язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту; премія.
До одноразових додаткових видів грошового забезпечення належать: винагороди (крім винагороди військовослужбовцям, які обіймають посади, пов`язані з безпосереднім виконанням завдань із забезпечення кібербезпеки та кіберзахисту); допомоги.
Згідно із приписами п. 5 постанови № 704, надано право керівникам державних органів у межах асигнувань, що виділяються на їх утримання, серед іншого, установлювати надбавку за особливості проходження служби військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) та особам рядового і начальницького складу в розмірі до 100 відсотків посадового окладу з урахуванням окладу за військовим (спеціальним) званням та надбавки за вислугу років. Порядок та умови виплати такої надбавки визначати керівникам державних органів залежно від якості, складності, обсягу та важливості виконуваних обов`язків за посадою.
Відповідно до п.1 розділу VI Порядку № 260, військовослужбовцям (крім військовослужбовців строкової військової служби) щомісячно виплачується надбавка за особливості проходження служби в розмірах до 100 відсотків посадового окладу, окладу за військове звання та надбавки за вислугу років залежно від складності та важливості виконуваних обов`язків.
Зважаючи на викладене, відсотковий розмір надбавки за особливості проходження служби розраховується від розміру посадового окладу, окладу за військовим званням та надбавки за вислугу.
Відсотковий розмір надбавки за особливості проходження служби у довідці становить 100 відсотків, але вказана сума у грошовому значенні розрахована арифметично невірно.
Так, відповідно до довідки станом на 01.01.2020 від 02.08.2024 № ХС51262 , загальна сума: посадового окладу (5380,00 грн.), окладу за військовим званням (1600,00 грн.) та надбавки за вислугу років (3141,00 грн.) становить 10121,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 65% (надбавка за особливості проходження служби), становить 6578,65 грн.
Таким чином, розмір надбавки за особливості проходження служби 65% у даному випадку повинен становити 6578,65 грн., а не 5513,63 грн., як зазначено відповідачем в довідці станом на 01.01.2020 від 02.08.2024 № ХС51262.
Відповідно до довідки станом на 01.01.2021 від 02.08.2024 № ХС51262, загальна сума: посадового окладу (5810,00 грн.), окладу за військовим званням (1730,00 грн.) та надбавки за вислугу років (3393,00 грн.) становить 10933,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 65% (надбавка за особливості проходження служби), становить 7106,45 грн.
Таким чином, розмір надбавки за особливості проходження служби 65% у даному випадку повинен становити 7106,45 грн., а не 5513,63 грн., як зазначено відповідачем в довідці станом на 01.01.2021 від 02.08.2024 № ХС51262.
Відповідно до довідки станом на 01.01.2022 від 02.08.2024 № ХС51262, загальна сума: посадового окладу (6350,00 грн.), окладу за військовим званням (1890,00 грн.) та надбавки за вислугу років (3708,00 грн.) становить 11945,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 65% (надбавка за особливості проходження служби), становить 7764,25 грн.
Таким чином, розмір надбавки за особливості проходження служби 65% у даному випадку повинен становити 7764,25 грн., а не 5513,65 грн., як зазначено відповідачем в довідці станом на 01.01.2022 від 02.08.2024 № ХС51262.
Відповідно до довідки станом на 01.01.2023 від 02.08.2024 № ХС51262 , загальна сума: посадового окладу (6870,00 грн.), окладу за військовим званням (2040,00 грн.) та надбавки за вислугу років (4009,50 грн.) становить 11945,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 65% (надбавка за особливості проходження служби), становить 7764,25 грн.
Таким чином, розмір надбавки за особливості проходження служби 65% у даному випадку повинен становити 6578,65 грн., а не 5513,63 грн., як зазначено відповідачем в довідці станом на 01.01.2020 від 02.08.2024 № ХС51262.
Крім того, відповідно до підпункту 2 пункту 5 Постанови №704, керівнику державного органу, надано право здійснювати преміювання військовослужбовців (крім військовослужбовців строкової військової служби), осіб рядового і начальницького складу відповідно до їх особистого внеску в загальний результат служби у межах фонду преміювання, утвореного в розмірі не менш, як 10 відсотків посадових окладів та економії фонду грошового забезпечення.
Відповідно до п. 1 Розділу XVI Порядку № 260, розмір щомісячної премії, але не менше 10 відсотків посадового окладу, встановлює Міністр оборони України для відповідних категорій військовослужбовців.
Тобто, відсотковий розмір премії розраховується від розміру посадового окладу.
Відсотковий розмір премії зазначений у довідці станом на 01.01.2020 від 02.08.2024 № ХС51262 становить 47 %.
Як встановлено судом, розмір посадового окладу позивача становить 5380,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 47% від 5380,00 грн., розмір премії становить 2119.670 грн.
Відсотковий розмір премії зазначений у довідці станом на 01.01.2021 від 02.08.2024 № ХС51262 становить 47 %.
Як встановлено судом, розмір посадового окладу позивача становить 5810,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 47% від 5810,00 грн., розмір премії становить 2730.70 грн.
Відсотковий розмір премії зазначений у довідці станом на 01.01.2022 від 02.08.2024 № ХС51262 становить 47 %.
Як встановлено судом, розмір посадового окладу позивача становить 6350,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 47% від 6350,00 грн., розмір премії становить 2984.50 грн.
Відсотковий розмір премії зазначений у довідці станом на 01.01.2023 від 02.08.2024 № ХС51262 становить 153 %.
Як встановлено судом, розмір посадового окладу позивача становить 6870,00 грн.
Виходячи з арифметичного розрахунку 153% від 6870,,00 грн., розмір премії становить 10511.10 грн.
Одночасно, щодо способу захисту обраного позивачем, то суд зазначає про таке.
Відповідно до ч. ч. 1, 2 ст. 5 КАС України, кожна особа має право в порядку, встановленому цим Кодексом, звернутися до адміністративного суду, якщо вважає, що рішенням, дією чи бездіяльністю суб`єкта владних повноважень порушені її права, свободи або законні інтереси, і просити про їх захист шляхом:
1) визнання протиправним та нечинним нормативно-правового акта чи окремих його положень;
2) визнання протиправним та скасування індивідуального акта чи окремих його положень;
3) визнання дій суб`єкта владних повноважень протиправними та зобов`язання утриматися від вчинення певних дій;
4) визнання бездіяльності суб`єкта владних повноважень протиправною та зобов`язання вчинити певні дії;
5) встановлення наявності чи відсутності компетенції (повноважень) суб`єкта владних повноважень;
6) прийняття судом одного з рішень, зазначених у пунктах 1-4 цієї частини та стягнення з відповідача - суб`єкта владних повноважень коштів на відшкодування шкоди, заподіяної його протиправними рішеннями, дією або бездіяльністю.
Захист порушених прав, свобод чи інтересів особи, яка звернулася до суду, може здійснюватися судом також в інший спосіб, який не суперечить закону і забезпечує ефективний захист прав, свобод, інтересів людини і громадянина, інших суб`єктів у сфері публічно-правових відносин від порушень з боку суб`єктів владних повноважень.
За таких обставин і правових підстав, суд вважає за необхідне забезпечити ефективний захист прав позивача шляхом:
- визнання протиправними дій ІНФОРМАЦІЯ_1 , які виразились у зменшенні у грошовому виразі, вказаних в довідках від 02.08.2024 №ХС51262 про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022 та 01.01.2023 про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , а саме: розмірів надбавки за особливості проходження служби та премії;
- зобов`язання ІНФОРМАЦІЯ_1 , на виконання рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 10.06.2024 №560/5000/24, підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області оновлені довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , обчисливши розмір надбавки за особливості проходження служби та премії зазначені у довідках від 02.08.2024 №ХС51262 про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022 та 01.01.2023 із розміру посадових окладів та окладів за військове звання, які визначені виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлених станом на 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022, 01.01.2023 року.
При вирішенні спорів щодо правомірності рішень, дій ІНФОРМАЦІЯ_1 як суб`єкта владних повноважень, необхідно враховувати, що відповідно до вимог ст. 77 Кодексу адміністративного судочинства України обов`язок доведення відповідних обставин у спорах між особою та суб`єктом владних повноважень покладається на суб`єкта владних повноважень.
Виходячи із зазначеного вище, суд дійшов висновку про наявність підстав для задоволення позовних вимог повністю.
Оскільки, позивач звільнений від сплати судового збору та не сплачував його, розподіл судових витрат не здійснюється.
Керуючись статтями 6, 72-77, 139, 244, 246, 250, 255, 295 Кодексу адміністративного судочинства України, суд
ВИРІШИВ:
адміністративний позов задовольнити.
Визнати протиправними дії ІНФОРМАЦІЯ_1 , які виразились у зменшенні у грошовому виразі, вказаних в довідках від 02.08.2024 №ХС51262 про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022 та 01.01.2023 року, розміру грошового забезпечення ОСОБА_1 , а саме: розмірів надбавки за особливості проходження служби та премії
Зобов`язати ІНФОРМАЦІЯ_3 , на виконання рішення Хмельницького окружного адміністративного суду від 10.06.2024 №560/5000/24, підготувати та надати до Головного управління Пенсійного фонду України в Хмельницькій області оновлені довідки про розмір грошового забезпечення ОСОБА_1 , обчисливши розмір надбавки за особливості проходження служби та премії зазначені у довідках від 02.08.2024 №ХС51262 про розмір грошового забезпечення станом на 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022 та 01.01.2023 із розміру посадових окладів та окладів за військове звання, які визначені виходячи з розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб, встановлених станом на 01.01.2020, 01.01.2021, 01.01.2022, 01.01.2023 року.
Судові витрати розподілу не підлягають.
Рішення суду набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги всіма учасниками справи, якщо апеляційну скаргу не було подано. У разі подання апеляційної скарги рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після повернення апеляційної скарги, відмови у відкритті чи закриття апеляційного провадження або прийняття постанови судом апеляційної інстанції за наслідками апеляційного перегляду.
Рішення може бути оскаржене в апеляційному порядку до Сьомого апеляційного адміністративного суду протягом тридцяти днів з дня складення повного судового рішення.
Позивач:ОСОБА_1 ( АДРЕСА_1 , ідентифікаційний номер - НОМЕР_1 ) Відповідач:ІНФОРМАЦІЯ_3 ( АДРЕСА_2 , код ЄДРПОУ - НОМЕР_2 )
Головуючий суддя Є.В. Печений