Постанова № 128100418, 11.06.2025, Господарський суд Хмельницької області

Дата ухвалення
11.06.2025
Номер справи
924/1122/24
Номер документу
128100418
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ХМЕЛЬНИЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

29607, м. Хмельницький, майдан Незалежності, 1 тел. 71-81-84, факс 71-81-98

_____________

ПОСТАНОВА

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

м. Хмельницький

"11" червня 2025 р.Справа № 924/1122/24

Господарський суд Хмельницької області у складі судді Кочергіної В.О., при секретарі судового засідання Висоцькій А.Ю., розглянувши матеріали справи

за заявою Головного управління ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький

до Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області

про банкрутство юридичної особи

За участю:

від ініціюючого кредитора: Пюрова Ю.О. згідно Витягу з ЄДРЮФГФ

від боржника: не з`явився

розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Д.С. (в режимі відеоконференції)

З оголошенням перерви в судовому засіданні 15.05.2025 та 28.05.2025.

11.06.2025 в попередньому судовому засіданні проголошено вступну і резолютивну частини постанови відповідно до ст. 240 ГПК України.

ВСТАНОВИВ:

20.12.2024 на адресу Господарського суду Хмельницької області надійшла заява Головного управління ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький до Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області про відкриття провадження у справі про банкрутство.

Відповідно до протоколу автоматизованого розподілу судової справи між суддями від 20.12.2024, заяву передано для розгляду судді Кочергіній В.О.

Ухвалою суду від 25.12.2024 прийнято заяву ГУ ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький до ФГ "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області про відкриття провадження у справі про банкрутство до розгляду.

Ухвалою суду від 07.01.2025, окрім іншого:

- відкрито провадження у справі №924/1122/24 про банкрутство ФГ "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області;

- визнано вимоги кредитора ГУ ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький до боржника у сумі 1472843,62грн по орендній платі з юридичних осіб, з якої 1452976,04грн основного боргу та 19867,58грн пені;

- введено мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника;

- введено процедуру розпорядження майном боржника;

- призначено розпорядником майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. м Одеса;

- призначено попереднє засідання у справі.

07.01.2025 судом здійснено офіційне оприлюднення оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області на офіційному веб-сайті Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду в мережі Інтернет, номер публікації якого 74977.

05.02.2025 на адресу суду через службу діловодства від Головного управління ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький надійшла заява (вх.№05-06/174/25) з кредиторськими вимогами до боржника у справі про банкрутство у сумі 382945,80грн, які просить суд внести до реєстру вимог кредиторів.

07.03.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшла заява та відзив (вх.№05-22/1884/25 та вх.№05-22/1882/25 відповідно) про результати розгляду заяви про визнання грошових вимог до боржника, в якому грошові вимоги ГУ ДПС у Хмельницькій області визнає у повному об`ємі.

11.03.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С надійшло клопотання (вх.№05-22/1968/25) про долучення до матеріалів справи доказів проведення процедури розпорядження майна у даній справі.

Ухвалою суду від 13.03.2025 визнано грошові вимоги ГУ ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький до боржника Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області у сумах: 6056,00грн судового збору сплаченого за подання заяви з грошовими вимогами до боржника (1 черга задоволення вимог кредиторів (не враховується під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу на підставі ч.4 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства); 8426,70грн основного платежу - 3 черга задоволення вимог кредиторів; 15662,86грн штрафних санкцій та 358856,24грн пені - 6 черга задоволення вимог кредиторів.

Ухвалою суду від 21.03.2025:

- визнано грошові вимоги Головного управління ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький до Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області у сумах: 30280,00грн судового збору сплаченого за подання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство та 72000,00грн авансування винагороди арбітражному керуючому (1 черга задоволення вимог кредиторів (не враховується під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу на підставі ч.4 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства); 1452976,04грн основного боргу - 3 черга задоволення вимог кредиторів; 19867,58грн пені - 6 черга задоволення вимог кредиторів;

- визнано грошові вимоги ГУ ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький до боржника Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області у сумах: 6056,00грн судового збору сплаченого за подання заяви з грошовими вимогами до боржника (1 черга задоволення вимог кредиторів (не враховується під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу на підставі ч.4 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства); 8426,70грн основного платежу - 3 черга задоволення вимог кредиторів; 15662,86грн штрафних санкцій та 358856,24грн пені - 6 черга задоволення вимог кредиторів;

- зобов`язано розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. організувати проведення загальних зборів кредиторів боржника за місцезнаходженням боржника; письмово повідомити учасників у справі про банкрутство про місце, дату і час проведення зборів кредиторів боржника, належні докази про що надати суду. Скликання перших загальних зборів кредиторів провести не пізніше 31.03.2025;

- зобов`язано розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надати суду протокольне рішення зборів кредиторів боржника про утворення і склад комітету кредиторів боржника, протоколи зборів кредиторів (в порядку п. 4 ч. 5 ст. 48 КУзПБ) і засідання комітету кредиторів боржника (в порядку п. 4 ч. 8 ст. 48 КУзПБ) з прийнятим рішенням щодо введення наступної судової процедури банкрутства та визначення кандидатури арбітражного керуючого.

- призначено підсумкове засідання суду у справі на 11:40год. 28.04.2025.

25.03.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшло клопотання (вх.№05-06/490/25) про витребування доказів. В клопотанні розпорядник майна просить суд витребувати у ГУ ДПС у Хмельницькій області (код ЄДРПОУ ВП 44070171) 2900, м. Хмельницькій, вул. Пилипчука, 17) копії річної звітності, в т.ч. фінансової звітності Ф-1 (Ф-1М), звітів про фінансові результати Ф-2(Ф-2М), звітів про дебіторську та кредиторську заборгованість Фермерського господарства "Зелений світ 2018" (код ЄДРПОУ № 42068637) та інші звіти, які були подані боржником за 2020- 2024р.р. В обгрунтування поданого клопотання зазначає про те, що ним надіслано запит до ГУ ДПС у Хмельницькій області щодо надання документів для проведення аналізу фінансового стану підприємства боржника, проте відповіді не отримано. До клопотання долучено копію відповідного запиту від 22.01.2025 №02-07/19, адресованого податковому органу.

Ухвалою суду від 02.04.2025 клопотання розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. про витребування доказів задоволено. Зобов`язано ГУ ДПС у Хмельницькій області у строк до 14.04.2025 включно надіслати на адресу суду належним чином завірені копії річної звітності, в т.ч. фінансової звітності Ф-1 (Ф-1М), звітів про фінансові результати Ф-2(Ф-2М), звітів про дебіторську та кредиторську заборгованість Фермерського господарства "Зелений світ 2018" (код ЄДРПОУ № 42068637) та інші звіти, які були подані боржником за 2020- 2024р.р.

24.04.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшло повідомлення про утворення комітету кредиторів (вх.№05-22/3161/25).

24.04.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшов протокол зборів кредиторів боржника (вх.№05-06/703/25).

24.04.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшов реєстр вимог кредиторів у справі про банкрутство (вх.№05-06/704/25).

24.04.2025 до суду ГУ ДПС у Хмельницькій області, на виконання вимог ухвали суду від 02.04.2025, надіслано фінансову звітність мікропідприємства за 2020 рік; податкові розрахунки земельного податку за 2020-2024 роки; податковий розрахунок земельного податку за 2020 рік (уточнюючий).

13.05.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшло клопотання (вх.№05-06/820/25) про затвердження звіту розпорядника майна за підсумками процедури розпорядження майном боржника, із доданим звітом та відповідними доказами.

13.05.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшла заява (вх.№05-06/822/25) на участь у справі про банкрутство.

13.05.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшло клопотання (вх.№05-22/3702/25) про долучення доказів скликання та проведення зборів кредиторів боржника із доданими доказами.

22.05.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшло клопотання (вх.№05-22/3992/25) про долучення додаткових доказів у справі.

22.05.2025 до суду через систему "Електронний суд" розпорядником майна арбітражним керуючим Котенко Д.С. надіслано клопотання (вх.№05-06/905/25), в якому просить суд визнати боржника банкрутом, відкрити відносно нього ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С.

22.05.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшов протокол зборів кредиторів боржника (вх.№05-06/906/25).

22.05.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшла заява (вх.№05-06/907/25) на участь у справі про банкрутство.

06.06.2025 до суду через систему "Електронний суд" від розпорядника майна боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. надійшло клопотання (вх.№05-22/4379/25) про долучення додаткових доказів у справі.

В судових засіданнях неодноразово оголошувались перерви.

Ухвалою суду від 11.06.2025 суд:

- затвердив звіт розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Д.С. про виплату основної грошової винагороди під час виконання ним повноважень розпорядника майна у справі №924/1122/24 за період з 07.01.2025 по 07.04.2025;

- клопотання розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Д.С. про виплату основної грошової винагороди під час виконання ним повноважень розпорядника майна у даній справі задовольнив;

- здійснив виплату основної грошової винагороди арбітражного керуючого Котенка Д.С. за виконання повноважень розпорядника майна у розмірі 72000,00грн в межах грошових коштів, що надійшли від Головного управління ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький з депозитного рахунку Господарського суду Хмельницької області.

Розпорядник майна арбітражний керуючий Котенко Д.С. (в режимі відеоконференції), а також представник ініціюючого кредитора в попередньому судовому засіданні 11.06.2025 висловили усні клопотання про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури у даній справі із призначенням ліквідатором арбітражного керуючого Котенка Д.С.

Розглядом матеріалів справи судом встановлено наступне.

31.03.2025 було проведено перші збори комітету кредиторів ФГ "Зелений Світ 2018", що підтверджено протоколом зборів кредиторів №1 від 31.03.2025, на яких були присутні представник від єдиного ініціюючого кредитора ГУ ДПС у Хмельницькій області з кількістю голосів 1461402,74 - Ковалишина Н.В. (на підставі довіреності від 25.11.2024 №13776/5/22-01-13-02-10), а також арбітражний керуючий Котенко Д.С.

31.03.2025 було проведено збори комітету кредиторів, що підтверджено протоколом зборів комітету кредиторів від 31.03.2025, на яких єдиним кредитором з кількістю голосів 1461402,74 вирішено: обрати місце і спосіб проведення зборів (комітету) кредиторів; обрати комітет кредиторів у складі ГУ ДПС у Хмельницькій області.

22.05.2025 до суду через систему "Електронний суд" розпорядником майна арбітражним керуючим Котенко Д.С. надіслано клопотання (вх.№05-06/905/25), в якому просить суд визнати боржника банкрутом, відкрити відносно нього ліквідаційну процедуру та призначити ліквідатором боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. До клопотання долучено протоколом зборів комітету кредиторів від 31.03.2025, на яких єдиним кредитором з кількістю голосів 1461402,74 вирішено: обрати місце і спосіб проведення зборів (комітету) кредиторів; обрати комітет кредиторів у складі ГУ ДПС у Хмельницькій області. На засіданні зборів кредиторів, яке відбулось 12.05.2025 (протокол №2 від 12.05.2025) вирішено прийняти звіт розпорядника майна до відома; схвалити звіт розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Д.С. про виплату основної грошової винагороди під час виконання ним повноважень розпорядника майна у справі №924/1122/24 та здійснення витрат у сумі 549,99грн; подати до суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури у даній справі із призначенням ліквідатора арбітражного керуючого Котенка Д.С.

Згідно з ч. 5 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення про визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів; дострокове припинення повноважень комітету кредиторів або окремих його членів; схвалення плану санації боржника та схвалення внесення змін до нього; звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство; інші питання, передбачені цим Кодексом, у тому числі віднесені до компетенції комітету кредиторів.

У відповідності до ч. 8 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про обрання голови комітету; скликання зборів кредиторів; звернення до господарського суду з вимогою про визнання правочинів (договорів) боржника недійсними на будь-якій стадії процедури банкрутства; визначення кандидатури арбітражного керуючого для призначення у справі про банкрутство; звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого; надання згоди на продаж майна боржника (крім майна, що є предметом забезпечення) та погодження умов продажу майна боржника (крім майна, що є предметом забезпечення) у процедурі санації відповідно до плану санації або у процедурі ліквідації банкрута; внесення пропозицій господарському суду щодо продовження або скорочення строку процедур розпорядження майном боржника чи санації боржника; інші питання, передбачені цим Кодексом.

Рішення зборів (комітету) кредиторів вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість голосів кредиторів, присутніх на зборах (комітеті) кредиторів (ч. 9 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства).

У відповідності до ч.ч. 1, 2 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства, у підсумковому засіданні суду у процедурі розпорядження майном боржника здійснюється перехід до наступної судової процедури (процедури санації, ліквідації) або закривається провадження у справі.

До закінчення процедури розпорядження майном боржника збори кредиторів приймають одне з таких рішень: схвалити план санації та подати до господарського суду клопотання про введення процедури санації і затвердження плану санації; подати до господарського суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури.

У разі наявності обставин, що не дають зборам кредиторів можливості у встановлені строки прийняти одне з таких рішень, збори кредиторів можуть прийняти рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом.

У підсумковому засіданні господарський суд ухвалює одне з таких судових рішень: ухвалу про продовження строку процедури розпорядження майном у межах граничних строків, визначених цим Кодексом; ухвалу про введення процедури санації та затвердження плану санації у разі схвалення плану санації боржника зборами кредиторів та погодження його забезпеченими кредиторами в порядку, встановленому цим Кодексом; постанову про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури; ухвалу про закриття провадження у справі про банкрутство (ч. 3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства).

Завдання підсумкового засідання суду полягає у з`ясуванні ознак банкрутства та наявності можливості визначення наступної судової процедури і подальшого здійснення провадження у справі (аналогічна правова позиція викладена у постанові Касаційного господарського суду у складі Верховного Суду від 22.04.2021 у справі №918/420/16, від 08.06.2022 у справі №904/6691/20).

У свою чергу, наявність підстав для прийняття відповідного рішення, передбаченого ч. 3 ст. 49 Кодексу України з процедур банкрутства, встановлюється методом дослідження вчинених розпорядником майна дій, визначених ч. 3 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства, під час процедури розпорядження майном.

Частиною 1 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що під розпорядженням майном розуміється система заходів щодо нагляду та контролю за управлінням і розпорядженням майном боржника з метою забезпечення збереження, ефективного використання майнових активів боржника, здійснення аналізу його фінансового стану, а також визначення наступної процедури (санації чи ліквідації).

Частиною 3 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства встановлено обов`язки розпорядника майна під час процедури розпорядження майном, зокрема, проведення аналізу фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника; виявлення (за наявності) ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства.

Розпорядником майна арбітражним керуючим Котенко Д.С. надіслано до суду звіт за підсумками процедури розпорядження майном ФГ "Зелений світ 2018" (вх.№05-06/820/25 від 13.05.2025).

Згідно з абз. 11 ч. 3 ст. 44 Кодексу, розпорядник майна зобов`язаний не пізніше двох місяців з дня відкриття провадження у справі про банкрутство провести інвентаризацію майна боржника та визначити його вартість.

Як стверджується матеріалами справи, ухвалою суду від 07.01.2025 зобов`язано розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Д.С. провести інвентаризацію майна боржника та визначити його вартість не пізніше 25.02.2025 та до 03.03.2025 подати суду результати проведеної інвентаризації майна боржника з копіями інвентаризаційних відомостей, оформлених у відповідності до вимог чинного законодавства.

28.01.2025 арбітражним керуючим видано наказ №1 про проведення інвентаризації активів боржника, голова комісії Котенко Д.С.

За результатами проведеної інвентаризації 30.01.2025 складено: Акт про відсутність за юридичною адресою керівних органів боржника; Інвентаризаційний опис основних засобів з відміткою про відсутність майнових активів; Акт інвентаризації наявності фінансових інвестицій; Акт інвентаризації розрахунків з дебіторами та кредиторами; Акт про результати інвентаризації грошових коштів; Акт інвентаризації щодо відшкодування матеріальних збитків; Акт контрольної перевірки інвентаризації цінностей; Протокол інвентаризаційної комісії.

Розпорядником майна, з метою встановлення інформації щодо майнового стану боржника 22.01.2025, були направлені запити:

- №02-07/5 до Державної інспекції архітектури України, щодо документів, які дають право на виконання підготовчих та будівельних робіт і засвідчують прийняття в експлуатацію закінчених будівництвом об`єктів, де замовником є боржник (05.02.2025 отримано відповідь №538/0.3/18-25 від Державної інспекції архітектури та містобудування України що відомості відсутні);

- №2-07/18 до ГУ ДСНС України в Хмельницькій області щодо надання інформації про наявність у боржника майна цивільної оборони та захисних споруд (відповідь не отримано);

- №02-07/13 до Філії ГОІЦ АТ "Укрзалізниці" щодо надання інформації чи є власником вантажних вагонів боржник (30.01.2025 отримано відповідь №50/154 про відсутність вагонів за боржником);

- №02-7/3 до Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку, щодо надання інформації про наявність цінних паперів за боржником (03.02.2025 отримано відповідь №10/04/1362 про відсутність акцій);

- №02-07/17 до департаменту Державної виконавчої служби щодо надання інформації про наявність проваджень в яких є боржник на виконанні (відповідь не отримано);

- №02-07/6 до Головного сервісного центру МВС щодо надання інформації про зареєстровані транспортні засоби за боржником (29.01.2025 отримано відповідь №31/3095-2130-2025 про відсутність зареєстрованих за боржником транспортних засобів);

- №0-6/7 до Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів про надання інформації щодо зареєстрованої сільгосптехніки (29.01.2025 отримано відповідь №29-18/2070 про відсутність сільгосптехніки зареєстрованої за боржником);

- №02-07/19 до ГУ ДПС у Хмельницькій області про надання відомостей про наявність рахунків у боржника; відомостей стосовно погашення податкової заборгованості за рахунок майна боржника, суму заборгованості та за рахунок якого майна вона погашалась; копії актів опису майна, яке знаходилось в податковій заставі (у разі наявності), а також залишок майнових активів, які не реалізовані ДПС; довідку про наявність (відсутність) договорів про спільну діяльність боржника з іншими підприємствами, установами організаціями; у разі наявності копії балансів Ф-1 (Ф-1М), звітів про фінансові результати Ф-2(Ф-2М), дебіторська та кредиторська заборгованість ФГ "Зелений Світ 2018", акти інвентаризації та інші звіти, які були подані боржником за 2020- 2024р.р. Згідно відповіді ГУ ДПС у Хмельницькій обл. від 21.04.2025 №6251/6/22-01-04-04-12 боржник перебуває на загальній системі оподаткування, в ДПІ 2225 як платник податків за основним місцем обліку. До контролюючого органу за 2020-2024р.р. в електронному вигляді подано наступну звітність: Фінансову звітність мікропідприємства за 2020р., податкові розрахунки земельного податку за 2020-2024р.р., податковий розрахунок земельного податку за 2020р. (уточнюючий).

22.01.2025 розпорядником майна направлено запит №02-07/20 до Головного управління статистики у Хмельницькій області для можливості проведення аналізу господарсько-фінансової діяльності ФГ "Зелений світ 2018" (код ЄДРПОУ № 42068637) відповідно до наказу Мінекономіки №1361 від 26.10.2010 та Мінюсту №327/5 від 26.02.2013 надати необхідні документи (із зазначеним переліком) за 2020-2024 р.р. (відповідь не отримано).

Також розпорядником майна 22.01.2025, були направлені запити:

- №02-07/16 до ДП "Державні реєстри України" щодо надання відомостей щодо зерна, яке, згідно даних основного реєстру складських документів та зерна, прийнятого на зберігання що належить боржнику (29.01.2025 за № 77 отримано відповідь про відсутність зерна);

- №02-07/15 до Фонду державного майна про надання інформації чи обліковується за боржником майно, яке є державною власністю та не увійшло до статутного фонду товариства у процесі приватизації та знаходиться в його користуванні (отримано відповідь №10-24-3123 від 03.02.2025 про відсутність майна);

- №02-7/14 до ДП "Агенство з ідентифікації та реєстрації тварин" щодо наявності у власності тварин (03.02.2025 отримано відповідь №232/8-11 про відсутність тварин);

- №02-07/21 до Департаменту з питань оборонної роботи та цивільного захисту населення, щодо надання інформації про наявність майна цивільного захисту (відповіді не отримано);

- №02-7/12 до Державної служби морського та внутрішнього водного транспорту та судноплавства щодо надання відомостей щодо реєстрації суден за боржником (03.03.2025 отримано відповідь №1705/02-1-3/15-25 про відсутність відомостей);

- №02-07/11 до ДП "Український державний центр радіочастот" щодо надання дозволів на експлуатацію радіоелектронних засобів (30.01.2025 отримано відповідь №80/09.4.2/1386/25 про відсутність дозволів);

- №02-07/10 до Державної митної служби надати відомості щодо надання документально підтвердженої інформації про боржника в період з 01.01.2020 по теперішній час: Чи здійснювалось митне оформлення товарів, ввезених боржником на митну територію України або вивезених боржником за межі митної території України, якщо так, то яких товарів та на яку задекларовану вартість? Чи наявні товари боржника на митних ліцензійних складах? Чи наявні кошти боржника на депозитному рахунку митниці за весь період реєстрації. В разі вибуття з власності майна за період, що запитується, прошу в інформації зазначити: дату та підставу вибуття та надати її (30.01.2025 отримано відповідь №19/19-02-04/14/541 про відсутність відомостей);

- №02-07/9 до Державної служби з питань праці щодо наявності, перереєстрацію, продаж великовантажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, підіймальних споруд, парових та водогрійних котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води, об`єктів нафтогазового комплексу за боржником (05.03.2025 отримано відповідь №ПЗ/1/872-25 від 11.02.2025, №ЦЗ/3.1/1692-25, ПС/1/3028-25 від 12.02.2025, №Ц/1/5253-25 від 13.02.2025, №ПНС/2/2570-25 від 17.02.2025, №ЗХ/1/2961-25 від 18.02.2025, № ПД/2/1871-25 від 20.02.2025, №СХ/2/1632-25 від 21.02.2025 про відсутність великовантажних та інших технологічних транспортних засобів, що не підлягають експлуатації на вулично-дорожній мережі загального користування, підіймальних споруд, парових та водогрійних котлів, посудин, що працюють під тиском, трубопроводів пари та гарячої води, об`єктів нафтогазового комплексу);

- №02-07/8 до Державної авіаційної адміністрації щодо зареєстрованих повітряних суден (20.02.2025 отримано відповідь №12/12.5-291-25 про відсутність повітряних суден);

- №02-06/3 до ДО "Український національний офіс Інтелектуальної власності та інновацій" ("Укрнові") щодо інформації чи є власник об`єктів права інтелектуальної власності (30.01.2025 отримано відповідь №771/3103-07-2025 про відсутність об`єктів інтелектуальної власності).

Крім цього, розпорядником майна проведено аналіз фінансово-господарського стану, інвестиційної та іншої діяльності боржника та становища на ринках боржника, а також виявлення (за наявністю) ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства, в якому встановлено таке.

Фермерське господарство "Зелений Світ 2018" було створене 13.04.2018. Розмір статутного (складеного) капіталу (пайового фонду) складає 1000,00грн. Основним видом діяльності підприємства є вирощування зернових культур (крім рису), бобових культур і насіння олійних культур (квед 01.11). Перелік засновників (учасників): ОСОБА_1 . Керівником підприємства є ОСОБА_1 . Згідно протоколу інвентаризаційної комісії ФГ "Зелений Світ 2018" не має активів, проте має пасиви у вигляді кредиторської заборгованості в сумі 1855789,42грн. Відповідно до методики Аналіз фінансово-господарської діяльності необхідно провести за останні три роки до дня відкриття провадження у справі про банкрутство боржника, тобто за 2022-2024р.р.. Проте остання звітність ФГ "Зелений Світ 218" була надана за 2021р. з прочерками, а з 2022р. підприємство не звітує, що унеможливлює дослідити загальні тенденції, які відбувалися на підприємстві протягом 2022-2024р.р. в динаміці. Порівняти Коефіцієнт Бівера та оцінити фінансовий стан господарства за аналізуємий період не являється можливим через відсутність фінансових звітів Ф1 "Баланс" та Ф2 "Звіти про фінансові результати". Визначити показника поточної платоспроможності, коефіцієнта покриття, коефіцієнта забезпечення власними засобами не являється можливим. Ознаки критичної неплатоспроможності, що відповідають фінансовому стану потенційного банкрутства, мають місце у разі, коли на початку і наприкінці періоду присутні ознаки поточної неплатоспроможності, а коефіцієнт покриття і коефіцієнт забезпечення власними засобами менше їх нормативного значення - 1,0 відповідно. Остання звітність ФГ "Зелений Світ 2018" була надана за 2021р., з прочерками а з 2022р. підприємство не звітує. Враховуючи те, що господарство не звітувало в 2022-2024р.р., можна припустити що воно не проводило господарську діяльність і неплатоспроможність виникла до аналізуємого періоду. Аналіз фінансово-господарської діяльності провести повноцінно згідно Методики за останні три роки до дня відкриття провадження у справі про банкрутство неможливо, оскільки немає можливості дослідити загальні тенденції, які відбувалися на підприємстві протягом 2022-2024р.р. в динаміці за відсутності необхідної документації. За результатами проведеного аналізу не можливо встановити факт доведення боржника до банкрутства, проте керівник боржника у разі відсутності майнових активів для розрахунку з кредиторами не звернувся до господарського суду у відповідності до ч.6 ст. 34 КУзПБ щодо порушення провадження у справі про банкрутство, несе субсидіарну відповідальність. За період 2022-2024р.р. боржник не проводив господарську діяльність, результати інвентаризації, витяги з ЄДР та відповіді від державних структур про відсутність майнових активів свідчать про неможливість задовольнити вимоги кредиторів. В такому разі задоволення визнаних судом вимог кредиторів можливе шляхом застосування ліквідаційної процедури. На підставі розглянутих питань та наявних документів, можна зробити наступні висновки: фінансовий стан ФГ "Зелений Світ 2018" характеризується надкритичною неплатоспроможністю, коли задоволення визнаних судом вимог кредиторів можливе не інакше, як через застосування ліквідаційної процедури; ознаки фіктивного банкрутства підприємства не встановлені; ознаки доведення посадовими особами боржника до банкрутства на даний час встановити немає можливості; ознаки приховування тривалий час стійкої фінансової неспроможності не встановлені; фінансове, інвестиційне становище боржника та його становище на ринках є незадовільним, у зв`язку з чим доцільним для задоволення вимог кредиторів є застосування ліквідаційної процедури.

З огляду на вищенаведене, на неплатоспроможному підприємстві ФГ "Зелений Світ 2018" неможливе погашення вимог кредиторів не інакше як через застосування по відношенню до боржника ліквідаційної процедури, рекомендовано визнати боржника банкрутом та ввести процедуру ліквідації.

Згідно даних розпорядника майна, за період процедури розпорядження майном будь-яких інвестиційних пропозицій ( в тому числі плану санації) на розгляд суду чи розпоряднику майна не надходило.

Відповідно до абз. 8 ч. 3 ст. 44 Кодексу України з процедур банкрутства, розпорядник майна зобов`язаний скликати збори і комітет кредиторів та організовувати проведення їх засідань. Протягом 10 днів з дня постановлення ухвали за результатами попереднього засідання господарського суду розпорядник майна письмово повідомляє кредиторів згідно з реєстром вимог кредиторів, уповноважену особу працівників боржника та уповноважену особу засновників (учасників, акціонерів) боржника про місце і час проведення зборів кредиторів та організовує їх проведення (абз.1 ч.1 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства).

Згідно наявних в матеріалах справи протоколів зборів комітету кредиторів від 31.03.2025 та від 12.05.2025, на засіданні комітету кредиторів був присутній представник від єдиного кредитора ГУ ДС у Хмельницькій області з кількістю голосів 1461402,74.

Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства, учасниками зборів кредиторів боржника з правом вирішального голосу є конкурсні кредитори, визнані господарським судом у попередньому засіданні та внесені розпорядником майна до реєстру вимог кредиторів.

Частина 4 цієї статті Кодексу України з процедур банкрутства визначає, що конкурсні кредитори мають на зборах кредиторів кількість голосів, пропорційну сумі вимог кредиторів, включених до реєстру вимог кредиторів за результатами попереднього засідання господарського суду та кратну одній тисячі гривень.

Під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу не враховуються суми неустойки (штрафу, пені), інші фінансові санкції, моральна шкода, судовий збір у справі про банкрутство, заявлені або сплачені кредиторами в провадженні у справі про банкрутство.

Відповідно до ч. 2 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства перші збори кредиторів вважаються повноважними, якщо на них присутні кредитори, які мають не менше ніж дві третини голосів.

Частиною 5 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства передбачено, що до компетенції зборів кредиторів належить прийняття рішення, зокрема про: визначення кількісного складу та обрання членів комітету кредиторів; звернення до господарського суду з клопотанням про введення наступної процедури у справі про банкрутство; інші питання, передбачені цим Кодексом, у тому числі віднесені до компетенції комітету кредиторів.

Протокольне рішення зборів кредиторів про утворення та склад комітету кредиторів подається до господарського суду (ч. 7 ст. 48 Кодексу України з процедур банкрутства).

Як вбачається з матеріалів справи, на засіданні зборів комітету кредиторів, яке відбулось 31.03.2025, єдиним кредитором з кількістю голосів 1461402,74 вирішено: обрати місце і спосіб проведення зборів (комітету) кредиторів; обрати комітет кредиторів у складі ГУ ДПС у Хмельницькій області.

На засіданні зборів кредиторів, яке відбулось 12.05.2025 (протокол №2 від 12.05.2025) вирішено прийняти звіт розпорядника майна до відома; схвалити звіт розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Д.С. про виплату основної грошової винагороди під час виконання ним повноважень розпорядника майна у справі №924/1122/24 та здійснення витрат у сумі 549,99грн; подати до суду клопотання про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури у даній справі із призначенням ліквідатора арбітражного керуючого Котенка Д.С.

Підставою для прийняття такого рішення стало те, що у межах справи про банкрутство боржника, розпорядником майна виконані усі необхідні умови процедури розпорядження майном, складено та затверджено реєстр заявлених вимог кредиторів, від боржника не надійшло пропозицій по відновленню його платоспроможності та погашенню заборгованості перед кредиторами, заяв від фізичних осіб та (або) юридичних осіб, які бажають взяти участь у санації боржника не надійшло.

22.05.2025 розпорядником майна арбітражним керуючим Котенко Д.С. до суду, через систему "Електронний суд" надіслано клопотання (вх.№05-06/905/25) про визнання боржника банкрутом, відкриття відносно нього ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С.

Судом враховується, що встановлення факту неплатоспроможності боржника здійснюється на підставі аналізу активів і пасивів підприємства, зокрема, активи визначаються відповідно до даних інвентаризації майна підприємства, пасиви боржника визначаються згідно затвердженого судом реєстру вимог кредиторів.

Так, ухвалою суду від 21.03.2025, окрім іншого:

- визнано грошові вимоги Головного управління ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький до Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області у сумах: 30280,00грн судового збору сплаченого за подання заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство та 72000,00грн авансування винагороди арбітражному керуючому (1 черга задоволення вимог кредиторів (не враховується під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу на підставі ч.4 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства); 1452976,04грн основного боргу- 3 черга задоволення вимог кредиторів; 19867,58грн пені - 6 черга задоволення вимог кредиторів;

- визнано грошові вимоги ГУ ДПС у Хмельницькій області м. Хмельницький до боржника Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області у сумах: 6056,00грн судового збору сплаченого за подання заяви з грошовими вимогами до боржника (1 черга задоволення вимог кредиторів (не враховується під час визначення кількості голосів кредиторів з правом вирішального голосу на підставі ч.4 ст.48 Кодексу України з процедур банкрутства); 8426,70грн основного платежу - 3 черга задоволення вимог кредиторів; 15662,86грн штрафних санкцій та 358856,24грн пені - 6 черга задоволення вимог кредиторів.

Згідно долученого розпорядником майна до матеріалів справи реєстру вимог кредиторів, станом на 31.03.2025 заборгованість боржника перед єдиним ініціюючим кредитором становить загалом 1964125,42грн.

При цьому, доказів наявності у боржника майна, достатнього для задоволення вказаної суми кредиторських вимог, матеріали справи не містять. Доказів поліпшення фінансового становища боржника з моменту відкриття провадження у справі про його банкрутство ані розпорядником майна, ані боржником суду не надано; заяв від потенційних інвесторів щодо оздоровлення фінансового становища боржника до суду не надходило.

З аналізу наведеного вбачається наявність ознак, які свідчать про стійку фінансову неплатоспроможність боржника та неможливість задоволення вимог кредитора не інакше, як через застосування до боржника ліквідаційної процедури.

Пунктом 4 ст. 205 Господарського кодексу України передбачено, що у разі неплатоспроможності суб`єкта господарювання через недостатність його майна для задоволення вимог кредиторів він може бути оголошений за рішенням суду банкрутом. Умови, порядок та наслідки оголошення суб`єкта господарювання банкрутом встановлюється цим Кодексом та іншими законами.

Враховуючи викладене, беручи до уваги рішення зборів кредиторів про звернення до господарського суду з клопотанням про визнання боржника банкрутом, оформлене відповідним протоколом від 12.05.2025, наявність відповідного клопотання розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Д.С. та доказів, що свідчать про виявлення кредиторської заборгованості та недостатності майнових активів для її задоволення, відсутність доказів погашення заборгованості боржником, а також відсутність підстав для введення процедури санації, суд вважає за необхідне визнати Фермерське господарство "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637) банкрутом та відкрити відносно нього ліквідаційну процедуру.

Відповідно до ч. 1 ст. 60 КУзПБ, у постанові про визнання боржника банкрутом та відкриття ліквідаційної процедури господарський суд призначає ліквідатора банкрута з урахуванням вимог, установлених цим Кодексом, з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України.

Відповідно до приписів п. 1 ст. 28 КУзПБ арбітражний керуючий для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, у разі відсторонення розпорядника майна або керуючого реструктуризацією, визначеного Єдиною судовою інформаційно-телекомунікаційною системою, від виконання повноважень, керуючий санацією, керуючий реалізацією та ліквідатор призначаються господарським судом за клопотанням комітету кредиторів.

Абзацом 4 п. 8 ст. 48 КУзПБ визначено, що до компетенції комітету кредиторів належить прийняття рішення про звернення до господарського суду з клопотанням про призначення арбітражного керуючого, припинення повноважень арбітражного керуючого та про призначення іншого арбітражного керуючого.

Як вбачається з протоколу зборів кредиторів боржника від 12.05.2025, вирішено звернутись до Господарського суду Хмельницької області з клопотанням про призначення арбітражного керуючого Котенка Д.С. ліквідатором ФГ "Зелений Світ 2018".

Зборами кредиторів у справі №924/1122/24, оформлених протоколом від 12.05.2025, було погоджено кандидатуру арбітражного керуючого Котенка Д.С. на призначення ліквідатором Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637).

Частиною 2 статті 10 КУзПБ, визначено, що одна й та сама особа може здійснювати повноваження арбітражного керуючого на всіх стадіях провадження у справі про банкрутство відповідно до вимог цього Кодексу.

Зважаючи на те, що кандидатура арбітражного керуючого погоджена в установленому порядку зборами кредиторів боржника, кандидатура арбітражного керуючого Котенка Д.С. відповідає вимогам ст.ст. 11, 28 Кодексу України з процедур банкрутства, суд дійшов висновку про призначення ліквідатором Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області арбітражного керуючого Котенка Д.С.

Відповідно до ч. 1 ст. 58 Кодексу України з процедур банкрутства у випадках, передбачених цим Кодексом, господарський суд у судовому засіданні за участю сторін ухвалює постанову про визнання боржника банкрутом і відкриває ліквідаційну процедуру. Суд визначає строк, протягом якого ліквідатор зобов`язаний здійснити ліквідацію боржника. Цей строк не може перевищувати 12 місяців.

З дня ухвалення господарським судом постанови про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури: господарська діяльність банкрута завершується закінченням технологічного циклу з виготовлення продукції у разі можливості її продажу, крім укладення та виконання договорів, що мають на меті захист майна банкрута або забезпечення його збереження (підтримання) у належному стані, договорів оренди майна, яке тимчасово не використовується, на період до його продажу у процедурі ліквідації тощо; строк виконання всіх грошових зобов`язань банкрута вважається таким, що настав; у банкрута не виникає жодних додаткових зобов`язань, у тому числі зі сплати податків і зборів (обов`язкових платежів), крім витрат, безпосередньо пов`язаних із здійсненням ліквідаційної процедури; припиняється нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута; відомості про фінансове становище банкрута перестають бути конфіденційними чи становити комерційну таємницю; продаж майна банкрута допускається в порядку, передбаченому цим Кодексом; скасовуються арешт, накладений на майно боржника, визнаного банкрутом, та інші обмеження щодо розпорядження майном такого боржника. Накладення нових арештів або інших обмежень щодо розпорядження майном банкрута не допускається; припиняються повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном, якщо цього не було зроблено раніше, члени виконавчого органу (керівник) банкрута звільняються з роботи у зв`язку з банкрутством підприємства, а також припиняються повноваження власника (органу, уповноваженого управляти майном) майна банкрута (ч.1 ст.59 КУзПБ).

З метою виявлення кредиторів з вимогами за зобов`язаннями боржника, визнаного банкрутом, що виникли під час проведення процедур банкрутства, у відповідності до ч. 3 ст. 59 Кодексу України з процедур банкрутства, здійснити офіційне оприлюднення повідомлення про визнання боржника банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури на офіційному веб-порталі судової влади України.

Керуючись ст. ст. 232, 233, 238, 240, 241, 256, п. 17.5. розділу ХІ ГПК України, ст.ст. 28, 30, 58-61 Кодексу України з процедур банкрутства, суд -

ПОСТАНОВИВ:

1. Клопотання розпорядника майна арбітражного керуючого Котенка Дмитра Сергійовича (вх.№05-06/905/25 від 22.05.2025) про визнання боржника банкрутом, відкриття ліквідаційної процедури та призначення ліквідатором боржника арбітражного керуючого Котенка Д.С. задовольнити.

2. Припинити процедуру розпорядження майном боржника - Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637).

3. Припинити повноваження арбітражного керуючого Котенка Д.С. як розпорядника майна Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637).

4. Визнати банкрутом Фермерське господарство "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637).

5. Відкрити відносно Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637) ліквідаційну процедуру на строк, що не може перевищувати 12 місяців.

6. Призначити ліквідатором банкрута Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637) арбітражного керуючого Котенка Дмитра Сергійовича (65049, м Одеса, а/с 15; свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1882 від 27.12.2018).

7. Господарську діяльність Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637) завершити.

8. Строк виконання всіх грошових зобов`язань Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637) та зобов`язання щодо сплати податків і зборів (обов`язкових платежів) вважати таким, що настав 11.06.2025.

9. Припинити нарахування неустойки (штрафу, пені), процентів та інших економічних санкцій за всіма видами заборгованості банкрута.

10. Оприлюднити у встановленому ч. ч. 3, 4 ст. 59 КУзПБ порядку повідомлення про визнання боржника - Фермерського господарства "Зелений Світ 2018" (с. Великі Зозулинці Красилівського району Хмельницької області, код ЄДРПОУ 42068637) банкрутом і відкриття ліквідаційної процедури.

11. Припинити повноваження органів управління банкрута щодо управління банкрутом та розпорядження його майном з 11.06.2025.

12. Зобов`язати посадових осіб банкрута протягом 15 днів з дня призначення ліквідатора передати бухгалтерську та іншу документацію, печатки і штампи, матеріальні та інші цінності банкрута ліквідатору. У разі ухилення від виконання зазначених обов`язків відповідні посадові особи банкрута несуть відповідальність відповідно до закону.

13. Зобов`язати ліквідатора до завершення ліквідаційної процедури забезпечити виконання дій та заходів, передбачених Кодексом України з процедур банкрутства та за результатами роботи по ліквідації підприємства-банкрута до 11.06.2026 надати суду звіт ліквідатора про виконану роботу та ліквідаційний баланс банкрута.

До звіту ліквідатора в обов`язковому порядку мають бути додані: реєстр вимог кредиторів станом на дату складення ліквідаційного балансу; довідка органу ДФС щодо наявності/відсутності у Боржника банківських рахунків та докази закриття рахунків у разі їх наявності; довідки Держпродспоживслужби щодо зареєстрованої за Банкрутом техніки; Державної архітектурно-будівельної інспекції України щодо видачі Боржнику документів дозвільного чи декларативного характеру; Територіального сервісного центру МВС щодо наявності у Банкрута транспортних засобів; Управління Держпраці у Хмельницькій області щодо інформації про наявність/відсутність у Банкрута дозволів на виконання робіт підвищеної небезпеки і наявність технологічних транспортних засобів; Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку України щодо перебування у власності Банкрута цінних паперів; ГУ регіональної статистики щодо участі Банкрута в інших юридичних особах та наявності філій і відокремлених підрозділів; ГУ Держгеокадасту у Хмельницькій області щодо наявності у Банкрута земельних ділянок; Державної служби морського та річкового транспорту України щодо наявності у власності Боржника плавзасобів і суден; Регіонального відділення ФДМ України по Хмельницькій області щодо наявності на балансі Банкрута державного майна; Державної митної служби України щодо здійснення Боржником зовнішньоекономічної діяльності; звіти за наслідками пошуку на офіційних веб-сайтах інформації про наявність/відсутність у Боржника прав інтелектуальної власності та прав на повітряні судна; докази передачі до архівної установи документації Банкрута, що підлягає довгостроковому зберіганню; витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна та інформаційна довідка з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно щодо Боржника; інформація за результатами розгляду комітетом кредиторів звіту ліквідатора.

14. Відповідно до ч.6 ст. 59 КУзПБ постанова про визнання боржника банкрутом є підставою для скасування всіх арештів та інших обмежень щодо майна такого боржника (крім тих, які застосовано у кримінальному провадженні) та вчинення відповідних реєстраційних дій.

15. Постанову надіслати: Красилівському відділу Державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області, Регіональному відділу з питань банкрутства Управління банкрутства Центрального міжрегіонального управління Міністерства юстиції (м. Київ), Відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Красилівської міської ради (для внесення до Єдиного державного реєстру запису про відповідне судове рішення (п.1 ст.39 Закону України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб - підприємців"), Вели?козозулинецькій сільській раді, кредитору, боржнику, податковому органу за місцезнаходженням боржника; ліквідатору арбітражному керуючому Котенку Д.С.

Постанова набирає законної сили з моменту її прийняття 11.06.2025 та може бути оскаржена протягом двадцяти днів шляхом подання апеляційної скарги до Північно-західного апеляційного господарського суду.

Повний текст постанови складено та підписано 13.06.2025.

Суддя В.О. Кочергіна

Виготовлено 10 примірників:

1- до справи (в паперовому екз.);

2- кредитору ГУ ДПС у Хмельницькій області (в електронний кабінет);

3- боржнику ФГ "Зелений Світ 2018" (31036, Хмельницька область, Красилівський район, с. Великі Зозулинці рекоменд. з повідом. про вручення);

4 - арбітражному керуючому Котенко Д.С. ( ІНФОРМАЦІЯ_1 на електронну пошту);

5- Відділу з питань державної реєстрації виконавчого комітету Красилівської міської ради (на електронну пошту gromada@krasyliv-rada.gov.ua);

6 - Центрально-Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (на електронну пошту info@km.minjust.gov.ua);

7 - Головному управлінню статистики у Хмельницькій області (на електронну пошту gus@km.ukrstat.gov.ua);

8 - Красилівський відділ державної виконавчої служби у Хмельницькому районі Хмельницької області (на електронну пошту info@kr.km.dvs.gov.ua);

9-Великозозулинецькій сільській раді (Хмельницька обл., Красилівський р-н, с. Великі Зозулинці, вул. Леніна, буд. 10, рекомендованим з повідомленням про вручення);

10- Красилівська ДПІ ГУ ДПС у Хмельницькій області (на електронну пошту km.official@tax.gov.ua).