Ухвала суду № 127786248, 20.05.2025, Господарський суд Львівської області

Дата ухвалення
20.05.2025
Номер справи
914/1024/25
Номер документу
127786248
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014,м.Львів, вул.Личаківська, 128

УХВАЛА

про відкриття провадження у справі про банкрутство

20.05.2025 Справа № 914/1024/25

Господарський суд Львівської області у складі судді Морозюка А.Я.,

за участю секретаря Полюхович Х.М.

розглянувши у судовому засіданні матеріали заяви Державної податкової служби України в особі Головного управління ДПС у Львівській області, м. Львів

про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" (79069, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 341, ідентифікаційний код 37073734)

за участю представників:

від кредитора: Підгайний О.І. - головний державний інспектор

від боржника: не з`явився

присутній: Гаврилюк О.Р. - арбітражний керуючий

ВСТАНОВИВ:

Державна податкова служби України в особі Головного управління ДПС у Львівській області звернулась до Господарського суду Львівської області із заявою про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" (79069, м. Львів, пр. Шевченка, буд. 341, ідентифікаційний код 37073734), в порядку норм Кодексу України з процедур банкрутства.

У заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" ініціюючий кредитор просив призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Гаврилюка Олександра Романовича.

На адресу суду надійшла заява арбітражного керуючого Гаврилюка Олександра Романовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого №(розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1361 від 08.08.2013) про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" з додатками (сформована в системі "Електронний суд" 01.04.2025).

Ухвалою суду від 21.04.2025 (після усунення кредитором недоліків на виконання ухвали суду від 07.04.2025 про залишення заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство без руху) заяву прийнято до розгляду; підготовче засідання суду призначено на 20.05.2025 р.

23.04.2025 від заявника на адресу суду надійшла заява від 22.04.2025 з інформацією про відсутність обставин, передбачених п. 2 ч. 1 ст. 175 ГПК України.

В підготовчому засіданні 20.05.2025 представник заявника вимоги про банкрутство боржника підтримав з підстав наведених у заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство та з посиланням на матеріали справи. Також підтримав кандидатуру арбітражного керуючого Гаврилюка О.Р. на призначення розпорядником майна у справі.

Боржник явку уповноваженого представника в підготовче засідання не забезпечив, вимог ухвали суду від 21.04.2025 не виконав, відзиву не подав, причин неявки не повідомив.

Присутній в судовому засіданні арбітражний керуючий Гаврилюк О.Р. свою заяву про згоду на участь у справі підтримав.

Відповідно до абз. 2 ч. 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, неявка у підготовче засідання сторін та представника державного органу з питань банкрутства, а також відсутність відзиву боржника не перешкоджають проведенню засідання.

Заслухавши пояснення представника кредитора, дослідивши матеріали заяви, суд дійшов висновку, що кредитором доведено наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство в порядку норм Кодексу України з процедур банкрутства.

До заяви додано Інформаційні дані, згідно яких дата державної реєстрації юридичної особи - Товариства з обмеженою відповідальністю Західінфо" - 30.04.2010 року.

В обґрунтування заяви кредитор зазначив, що Товариство з обмеженою відповідальністю "Західінфо" має заборгованість перед державним бюджетом в сумі 8 829 695,51 грн., яка виникла по податку на прибуток підприємств в розмірі 4 305 686,92 грн. та по податку на додану вартість із вироблених в Україна товарів в розмірі 4 524 008,59 грн. Вказана заборгованість підтверджується зворотнім боком облікової картки платника податку по кожному з платежів, довідкою від 12.03.2025 №2259/5/13-01-13-02 про податкову заборгованість, рішеннями Львівського окружного адміністративного суду від 22.03.2023 по справі №380/1175/23 та від 17.03.2020 по справі №380/1247/20, а також платіжними інструкціями, корінцем податкової вимоги від 20.02.2019 №1763-52.

Відповідно до ч. 1 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства перевірка обґрунтованості вимог заявника, а також з`ясування наявності підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство здійснюються господарським судом у підготовчому засіданні, яке проводиться в порядку, передбаченому цим Кодексом.

Відповідно до ч. 2 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, у підготовчому засіданні господарський суд розглядає подані документи, заслуховує пояснення сторін, оцінює обґрунтованість заперечень боржника, вирішує інші питання, пов`язані з розглядом справи.

Відповідно до ч. 3 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, якщо провадження у справі відкривається за заявою кредитора, господарський суд перевіряє можливість боржника виконати майнові зобов`язання, строк яких настав. Боржник може надати підтвердження спроможності виконати свої зобов`язання та погасити заборгованість.

Згідно приписів абз. 6 ч.2 ст. 34 Кодексу України з процедур банкрутства, до заяви кредитора - контролюючого органу, уповноваженого відповідно до Податкового кодексу України здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску на загальнообов`язкове державне соціальне страхування у межах своїх повноважень, іншого органу, який відповідно до закону здійснює контроль за справлянням інших обов`язкових платежів на загальнообов`язкове державне соціальне страхування, додаються докази вжиття заходів щодо стягнення (погашення) податкового боргу або іншої заборгованості у встановленому законодавством порядку.

Частиною 1 ст. 6 Закону України Про виконавче провадження встановлено, у випадках, передбачених законом, рішення щодо стягнення майна та коштів виконуються податковими органами, а рішення щодо стягнення коштів - банками та іншими фінансовими установами.

Згідно із пунктом 41.4. статті 41 Податкового кодексу України, органами стягнення є виключно контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 цього пункту, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці в межах своїх повноважень. Стягнення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску за виконавчими написами нотаріусів не дозволяється.

Згідно із пунктом 41.4. статті 41 Податкового кодексу України, органами стягнення є виключно контролюючі органи, визначені підпунктом 41.1.1 цього пункту, уповноважені здійснювати заходи щодо забезпечення погашення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску у межах повноважень, а також державні виконавці в межах своїх повноважень. Стягнення податкового боргу та недоїмки зі сплати єдиного внеску за виконавчими написами нотаріусів не дозволяється.

Згідно із підпунктом 41.1.1. пункту 41.1. статті 41 Податкового кодексу України контролюючими органами є податкові органи (центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, його територіальні органи) - щодо дотримання законодавства з питань оподаткування (крім випадків, визначених підпунктом 41.1.2 цього пункту), законодавства з питань сплати єдиного внеску, а також щодо дотримання іншого законодавства, контроль за виконанням якого покладено на центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну податкову політику, чи його територіальні органи.

Порядок стягнення податкового боргу платників податків регулюється статтями 95-99 Податкового кодексу України.

Відповідно до пункту 95.1 статті 95 Податкового кодексу України контролюючий орган здійснює за платника податків і на користь держави заходи щодо погашення податкового боргу такого платника податків шляхом стягнення коштів, які перебувають у його власності, а в разі їх недостатності - шляхом продажу майна такого платника податків, яке перебуває у податковій заставі.

Згідно з абзацом першим пункту 95.3 статті 95 Податкового Кодексу України стягнення коштів з рахунків/електронних гаманців платника податків у банках, небанківських надавачах платіжних послуг/емітентах електронних грошей, обслуговуючих такого платника податків, та з рахунків платників податків у системі електронного адміністрування податку на додану вартість, відкритих у центральному органі виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів, здійснюється за рішенням суду, яке направляється до виконання контролюючим органам, у розмірі суми податкового боргу або його частини.

Абзацом 4 пункту 95.5 статті 95 Податкового Кодексу України визначено, що рішення про стягнення коштів з рахунків/електронних гаманців такого платника податків у банках, небанківських надавачах платіжних послуг/емітентах електронних грошей є вимогою стягувача до боржника, що підлягає негайному та обов`язковому виконанню шляхом ініціювання переказу у платіжній системі за правилами відповідної платіжної системи.

Механізм виконання судових рішень про стягнення грошових коштів у рахунок погашення податкового боргу передбачений главою IV Інструкції про безготівкові розрахунки в національній валюті користувачів платіжних послуг, затвердженої постановою Правління Національного банку України від 29.07.2022 №163, яка передбачає оформлення платіжних інструкцій для примусового стягнення коштів у рахунок погашення податкового боргу. Відповідно до пункту 60 Інструкції ініціатором платіжної операції під час дебетового переказу коштів із рахунку платника без його згоди [далі - примусове списання (стягнення) коштів] є орган державної виконавчої служби (державні виконавці)/приватні виконавці та контролюючий орган (далі - стягувач). Підпунктом 2 пункту 62 Інструкції визначено, що стягувач ініціює примусове списання (стягнення) коштів із рахунків платників податків - на підставі рішення суду або рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу (за умов, визначених у пункті 95.5 статті 95 Податкового кодексу України). Відповідно до пункту 64 Інструкції стягувач не подає надавачу платіжних послуг платника виконавчий документ або судове рішення/рішення керівника (його заступника або уповноваженої особи) контролюючого органу, на підставі якого оформлено платіжну інструкцію. Натомість реквізити відповідного судового рішення зазначаються в самій платіжній інструкції (п. 63 Інструкції).

Так, із матеріалів заяви вбачається наступне.

Рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 22.03.2023 по справі №380/1175/23, стягнуто на користь відповідного бюджету з Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" податковий борг в розмірі 8 775 008,03 грн. В тексті рішення відображено, що заборгованість перед бюджетом станом на 05.01.2023 становить 8 775 088,03 грн., а саме, по: 1) податку на додану вартість із вироблених в Україні товарів у розмірі 4 471 211,84 грн. (нарахована відповідно до податкових повідомлень-рішень: № 0010891412 від 30.06.2017, яким визначено суму грошового зобов`язання розмірі 2 999 170,93 грн; № 2190/13-01-18-98/37073734 від 09.02.2022 року, яким визначено суму грошового зобов`язання розмірі 207,25 грн. Залишок несплаченої пені становить 1 471 833,66 грн.); 2) податку на прибуток у розмірі 4 303 876,19 грн. (нарахована відповідно до податкового повідомлення-рішення № 0010881412 від 30.06.2017, яким визначено суму грошового зобов`язання розмірі 2 910 688,63 грн. Залишок несплаченої пені становить 1 393 187,56 грн.) (рішення набрало законної сили 24.04.2023, згідно даних Єдиного державного реєстру судових рішень).

Також, рішенням Львівського окружного адміністративного суду від 17.03.2020 по справі №380/1247/20, стягнуто з рахунків Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" податковий борг в розмірі 54 607,48 грн. В тексті рішення відображено, що станом на 26.11.2019 податковий борг ТзОВ Західінфо становить 54 607,48 грн., в тому числі по податку на додану вартість в сумі 52 796,75 грн. та з податку на прибуток в сумі 1 810,73 грн., для сплати яких ТзОВ «Західінфо» було надіслано податкову вимогу від 20.02.2019 №4763-52 (рішення набрало законної сили 07.08.2020, згідно даних Єдиного державного реєстру судових рішень).

Відповідно до ч. 4 ст. 75 ГПК України обставини, встановлені рішенням суду в господарській, цивільній або адміністративній справі, що набрало законної сили, не доказуються при розгляді іншої справи, у якій беруть участь ті самі особи або особа, стосовно якої встановлено ці обставини, якщо інше не встановлено законом.

Окрім цього, до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство додано платіжні інструкції на примусове списання (стягнення) коштів від 18.06.2024 №321/07, №320/07, №322/07, №323/07, від 23.12.2024 №48/07, від 28.02.2024 №118/07, №116/07,№117/07, №114/07, №115,07, які на виконання рішень Львівського окружного адміністративного суду від 22.03.2023 по справі №380/1175/23 та від 17.03.2020 по справі №380/1247/20, скеровувались контролюючим органом в АТ «ОТП Банк», АТ «Укрексімбанк», АБ «Південний» для стягнення коштів з рахунків боржника. Однак були повернуті без виконання на підставі п.12, п. 27 розділу 1, п. 69 Інструкції НБУ №163 від 29.07.2022 (на рахунку платника відсутні кошти). Згідно доданих до заяви Даних про банківські рахунки у формі IBAN ТзОВ "Західінфо" має відкриті рахунки в АТ "Укрексімбанк» та АТ «ОТП Банк». Отже, внаслідок вжитих заходів сума заборгованості не була погашена.

Згідно довідки від 12.03.2025 №2959/5/13-01-13-02 про податкову заборгованість, станом на 12.03.2025 Товариство з обмеженою відповідальністю "Західінфо" має заборгованість в загальній сумі 8 829 695,51 грн. (в т.ч. 4 209 227,29 грн. - основний платіж по акту, 1 755 447,00 грн. - штрафні санкції, 2 865 021,22 грн. - пеня), яка складається із заборгованості, нарахованої по податку на прибуток на суму 4 305 686,92 грн., з якої: 2 209 780,00 грн. - основний платіж по акту, 702 719,36 грн. - штрафні санкції, 1 393 187,56 грн. - пеня; заборгованості, нарахованої по податку на додану вартість на суму 4 524 008,59 грн., з якої: 1 999 447,29 грн. - основний платіж за актом, 1 052 727,64 грн. - штрафні санкції, 1 471 833,66 грн. - пеня, що також прослідковується з інтегрованих карток по кожному з платежів.

Отже, матеріалами справи підтверджено заборгованість Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" перед бюджетом в сумі 8 829 695,51 грн., а також вжиття контролюючим органом заходів щодо стягнення (погашення) зазначеного податкового боргу, зокрема шляхом звернення до адміністративного суду з позовами про стягнення з Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" до бюджету податкової заборгованості, та шляхом скерування до банківських установ платіжних інструкцій на примусове списання (стягнення) коштів. Докази протилежного в матеріалах справи відсутні.

Окрім цього, в матеріалах заяви наявна Інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна від 10.03.2025 №417125902, із записами про публічне обтяження - арешт нерухомого майна юридичної особи ЄДРПОУ: 37073734 (ТзОВ «Західінфо»); лист Слідчого управління ГУНП у Львівській області від 28.02.2025 №70065-2025 про те, що кримінальних проваджень, розпочатих за фактом скоєння злочинів посадовими особами ТзОВ «Західінфо» немає; лист ТСЦ МВС №4641 від 08.03.2025 №31/28/17-4255-2025 про те, що за юридичною особою (ТзОВ «Західінфо») транспортні засоби не рахуються.

Відповідно до ч. 5 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства за результатами розгляду заяви про відкриття провадження у справі та відзиву боржника господарський суд постановляє ухвалу про відкриття провадження у справі або відмову у відкритті провадження у справі.

Згідно з ч. 6 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства суд відмовляє у відкритті провадження у справі про банкрутство, якщо вимоги кредитора свідчать про наявність спору про право, який підлягає вирішенню у порядку позовного провадження; вимоги кредитора (кредиторів) задоволені боржником у повному обсязі до підготовчого засідання суду.

В матеріалах справи відсутні докази, які б вказували на задоволення боржником вимог кредитора станом на дату підготовчого засідання, чи докази які б підтверджували спроможність боржника виконати свої зобов`язання. Також судом не встановлено інших підстав для відмови у відкритті провадження у справі про банкрутство ТзОВ "Західінфо".

Таким чином, врахувавши що сума основного зобов`язання (без врахування штрафних санкцій) складає 4 209 227 грн. 29 коп., а також 30 280 грн. 00 коп. складає судовий збір, та те, що в матеріалах справи відсутні докази які б вказували на можливість боржника виконати свої зобов`язання та погасити заборгованість, суд вважає, що кредитором доведено неплатоспроможність боржника та обґрунтовано наявність підстав для відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо".

Відповідно до ч. 8 ст. 39 Кодексу України з процедур банкрутства, питання введення процедури розпорядження майном боржника, призначення розпорядника майна, встановлення розміру його винагороди та джерела її сплати вирішується господарським судом в ухвалі підготовчого засідання.

Згідно з ч. 1 ст. 28 Кодексу України з процедур банкрутства, кандидатура арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією визначається судом шляхом автоматизованого відбору із застосуванням Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи з числа арбітражних керуючих, внесених до Єдиного реєстру арбітражних керуючих України, за принципом випадкового вибору.

Згідно з п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, до дня початку функціонування Єдиної судової інформаційно-телекомунікаційної системи призначення арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією у разі відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) здійснюється з урахуванням особливостей, визначених цим пунктом.

Заява ініціюючого кредитора або боржника - фізичної особи про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), крім відомостей, передбачених частиною першою статті 34, частиною другою статті 116 цього Кодексу, повинна містити пропозицію щодо кандидатури арбітражного керуючого для виконання повноважень розпорядника майна або керуючого реструктуризацією.

Ініціюючий кредитор або боржник - фізична особа додає до заяви про відкриття провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність) заяву арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, про участь у справі, яка повинна відповідати вимогам, встановленим частиною третьою статті 28 цього Кодексу.

Господарський суд, відкриваючи провадження у справі про банкрутство (неплатоспроможність), призначає арбітражного керуючого, зазначеного в абзаці другому цього пункту, розпорядником майна або керуючим реструктуризацією.

У заяві про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" ініціюючий кредитор просив призначити розпорядником майна арбітражного керуючого Гаврилюка Олександра Романовича.

В матеріалах справи наявна заява арбітражного керуючого Гаврилюка Олександра Романовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1361 від 08.08.2013) про участь у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо", підтримана арбітражним керуючим в судовому засіданні.

Згідно наведеної у заявах інформації, арбітражний керуючий Гаврилюк Олександр Романович не відноситься до категорії осіб, визначених ч. 3 ст. 28 Кодексу (доказів протилежного суду не надано), відтак з врахуванням наведених норм, суд дійшов висновку призначити розпорядником майна у даній справі арбітражного керуючого Гаврилюка О.Р.

Згідно з ч. 1 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства арбітражний керуючий виконує повноваження за грошову винагороду.

Згідно абз. 1, 6, 7 ч. 2 ст. 30 Кодексу України з процедур банкрутства розмір основної грошової винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна або ліквідатора визначається в розмірі середньомісячної заробітної плати керівника боржника за останніх 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, але не менше трьох розмірів мінімальної заробітної плати за кожний місяць виконання арбітражним керуючим повноважень.

Сплата основної винагороди арбітражного керуючого за виконання ним повноважень розпорядника майна, ліквідатора, керуючого санацією, керуючого реструктуризацією, керуючого реалізацією здійснюється за рахунок коштів, авансованих заявником (кредитором або боржником) на депозитний рахунок господарського суду, який розглядає справу, до моменту подання заяви про відкриття провадження у справі.

У разі якщо процедура триває після закінчення авансованих заявником коштів, основна винагорода арбітражного керуючого сплачується за рахунок коштів, одержаних боржником - юридичною особою у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі, або коштів фонду, створеного кредиторами для виплати грошової винагороди та відшкодування витрат арбітражного керуючого (у разі його створення).

У відповідності до наведених норм Кодексу України з процедур банкрутства, враховуючи відсутність у справі відомостей про середньомісячну заробітну плату керівника боржника за останні 12 місяців його роботи до відкриття провадження у справі, розпоряднику майна слід встановити грошову винагороду в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання ним повноважень, за рахунок коштів, авансованих заявником на депозитний рахунок Господарського суду Львівської області, коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.

Керуючись ст.ст. 2, 8, 28, 30, 39, 41, 44, п. 2-1 Прикінцевих та перехідних положень Кодексу України з процедур банкрутства, ст.ст.12, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд-

УХВАЛИВ:

1. Відкрити провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" (79069, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 341, ідентифікаційний код 37073734).

2. Визнати вимоги кредитора Державної податкової служби України в особі Головного управління ДПС у Львівській області - в розмірі 4 209 227 грн. 29 коп.; також визнати вимоги в розмірі 4 620 468 грн. 22 коп. штрафних санкцій, пені та 30 280 грн. 00 коп. - судового збору.

3. Ввести мораторій на задоволення вимог кредиторів боржника - Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" (79069, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 341, ідентифікаційний код 37073734).

4. Ввести процедуру розпорядження майном Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" (79069, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 341, ідентифікаційний код 37073734).

5. Розпорядником майна боржника призначити арбітражного керуючого Гаврилюка Олександра Романовича (свідоцтво про право на здійснення діяльності арбітражного керуючого (розпорядника майна, керуючого санацією, ліквідатора) №1361 від 08.08.2013; адреса: 79016, м. Львів, вул. Сембратовичів, 7).

6. Встановити розпоряднику майна арбітражному керуючому Гаврилюку Олександру Романовичу грошову винагороду в розмірі трьох мінімальних заробітних плат за кожен місяць виконання повноважень, за рахунок коштів, авансованих кредитором - ДПСУ в особі ГУ ДПС у Львівській області на депозитний рахунок Господарського суду Львівської області, коштів, одержаних боржником у результаті господарської діяльності, або коштів, одержаних від продажу майна боржника, яке не перебуває в заставі.

7. Оприлюднити на офіційному веб-порталі судової влади України оголошення про відкриття провадження у справі про банкрутство Товариства з обмеженою відповідальністю "Західінфо" (79069, м. Львів, вул. Шевченка, буд. 341, ідентифікаційний код 37073734).

8. Розпоряднику майна боржника арбітражному керуючому Гаврилюку О.Р.:

- до 10.07.2025 р. надати суду відомості про результати розгляду вимог кредиторів;

- повідомити усіх виявлених кредиторів про час та місце проведення попереднього засідання суду, докази повідомлення надати суду;

- до 20.07.2025 р. організувати та забезпечити проведення інвентаризації майна боржника та визначити його вартість;

- надати суду: витяг з Державного реєстру обтяжень рухомого майна по боржнику; інформаційну довідку з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна щодо боржника;

- надати суду документально підтверджений висновок про фінансове становище боржника, а також про можливість проведення санації боржника;

- надати суду висновок щодо наявності ознак фіктивного банкрутства, доведення до банкрутства, приховування стійкої фінансової неспроможності, незаконних дій у разі банкрутства;

- надати суду документально підтверджений звіт про проведену роботу.

9. Попереднє засідання суду призначити на: 12.08.25 на 11:00 год. Засідання відбудеться у приміщенні Господарського суду Львівської області за адресою: 79014; м. Львів, вул. Личаківська, 128.

10. Викликати в судове засідання кредитора, боржника, розпорядника майна.

11. Відповідно до вимог ч.15 ст.39 Кодексу України з процедур банкрутства копію ухвали надіслати кредитору, розпоряднику майна, боржнику, контролюючому органу, визначеному Податковим кодексом України, місцевому загальному суду, органу (особі), який здійснює примусове виконання судових рішень, рішень інших органів, за місцезнаходженням боржника, приватному виконавцю Михайловському С.В., Західному міжрегіональному управлінню Міністерства юстиції (м.Львів) Відділу з питань банкрутства, державному реєстратору.

Ухвала про відкриття провадження у справі про банкрутство набирає законної сили з моменту її прийняття, і може бути оскаржена в порядку та строки передбачені ст. 256, ст. 257 ГПК України.

Веб-адреса сторінки на офіційному веб-порталі судової влади України в мережі інтернет, за якою учасники справи можуть отримати інформацію по справі, що розглядається - http://lv.arbitr.gov.ua /sud5015/.

Повну ухвалу складено 26.05.2025 р.

Суддя Морозюк А.Я.