Постанова № 127519, 14.09.2006, Господарський суд Львівської області

Дата ухвалення
14.09.2006
Номер справи
5/1435-18/74а
Номер документу
127519
Форма судочинства
Господарське
Державний герб України

ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЛЬВІВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

79014, м. Львів, вул. Личаківська, 128

ПОСТАНОВА

14.09.06 Справа№ 5/1435-18/74А

Господарський суд Львівської області в складі

головуючого-судді Мартинюка В.Я.

при секретарі судового засідання Колтун Ю.М.

у відкритому судовому засіданні у м.Львові

розглянувши справу за позовом

Державної податкової інспекції (надалі ДПІ)

у Франківському районі м.Львова

до

Товариства з обмеженою відповідальністю спільне українсько-французьке підприємство (надалі ТзОВ СУФП) „Львів-Лілль”

про

припинення державної реєстрації

з участю представників:

від позивача – хххх –головний державний податковий інспектор (довіреність №20584/9/10 від 12.09.2006 року);

від відповідача – не з‘явився,

ВСТАНОВИВ:

що ДПІ у Франківському районі м.Львова звернулася до господарського суду з позовом про припинення державної реєстрації ТзОВ СУФП „Львів-Лілль”.

Підставами позову є не подання відповідачем обов’язкової податкової звітності протягом року.

Представник позивача в судовому засіданні позовні вимоги підтримав з викладених підстав, просить позов задоволити.

Відповідач явку повноважного представника в судове засідання не забезпечив, вимог ухвали від 28.08.2006 року не виконав, хоча належним чином був повідомлений про час та місце розгляду спору, підтвердженням чого є повідомлення про вручення поштового відправлення за №736610, отримане одним із засновників Волинською Л.В., а тому, справа розглядається без участі представника товариства, у відповідності до вимог ч.2 ст.128 КАС України.

Заслухавши представника позивача, розглянувши матеріали справи, дослідивши надані докази, суд даючи правову оцінку спірним правовідносинам виходив з наступного.

Згідно з матеріалами справи юридична особа ТзОВ СУФП „Львів-Лілль” зареєстровано Економічним управлінням Виконавчого комітету Львівської міської Ради народних депутатів 27.12.1995 року, підтвердженням чого є Свідоцтво про державну реєстрацію суб‘єкта підприємницької діяльності –юридичної особи №23884295 від 27.12.1995 року.

Згідно листа за №20-09/1932 від 01.08.2006 року відповідач перебуває на обліку в Головному управління статистики у Львівській області.

Відповідач взятий на облік платника податків 08.02.1996 року за №00503763, що підтверджується довідкою ДПІ у Франківському районі м.Львова від 07.09.2006 року.

Згідно акту від 21.08.2006 року, ТзОВ СУФП „Львів-Лілль” не подає податкову звітність, пов‘язану із нарахуванням та сплатою податків з березня 2004 року, у зв‘язку з чим порушує п.2 ст.9 Закону України „Про систему оподаткування” від 25.06.1991 року, з наступними змінами та доповненнями, щодо обов‘язків платника податків і зборів подавати податковому органу декларації, бухгалтерську звітність та інші документи й відомості, пов‘язані з обчисленням і сплатою податків і зборів.

Як вбачається із Довідки позивача за №18389/10/19 від 16.08.2006 року відповідач станом на 14.08.2006 року, заборгованості зі сплати податків, зборів (обов‘язкових платежів) не має.

Відповідно до вимог ч.2 ст.38 Закону України “Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб –підприємців” однією з підстав для постановлення судом рішення щодо припинення юридичної особи є неподання протягом року органам державної податкової служби податкових декларацій, документів фінансової звітності відповідно до закону.

За таких обставин, господарський суд вважає, що позовні вимоги підставні і обґрунтовані, а тому адміністративний позов належить задоволити.

Щодо судових витрат, то у відповідності до вимог ст.94 КАС України, зокрема, частин 2 та 3, судові витрати у формі судового збору, з відповідача не належить стягувати.

Керуючись ст.ст. 21, 69, 70, 160-163 КАС України, суд –

П О С Т А Н О В И В :

1. Позов задовольнити.

2. Припинити державну реєстрацію Товариства з обмеженою відповідальністю спільне українсько-французьке підприємство„Львів-Лілль”, код ЄДРПОУ 23884295.

3. Копії постанови надіслати сторонам, державному реєстратору –Головному управлінню статистики у Львівській області.

4. Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання заяви про апеляційне оскарження, встановленого цим Кодексом, якщо таку заяву не було подано. Якщо було подано заяву про апеляційне оскарження, але апеляційна скарга не була подана у строк, встановлений цим Кодексом, постанова набирає законної сили після закінчення цього строку. У разі подання апеляційної скарги судове рішення, якщо його не скасовано, набирає законної сили після закінчення апеляційного розгляду справи. Якщо строк апеляційного оскарження буде поновлено, то вважається, що постанова суду не набрала законної сили.

5. Заява про апеляційне оскарження та апеляційна скарга подаються до адміністративного суду апеляційної інстанції через суд першої інстанції, який ухвалив оскаржуване судове рішення. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції. Заява про апеляційне оскарження постанови суду першої інстанції подається протягом десяти днів з дня її проголошення. Апеляційна скарга на постанову суду першої інстанції подається протягом двадцяти днів після подання заяви про апеляційне оскарження. Апеляційна скарга може бути подана без попереднього подання заяви про апеляційне оскарження, якщо скарга подається у строк, встановлений для подання заяви про апеляційне оскарження.

Суддя Мартинюк В.Я.