Єдиний державний реєстр судових рішень
532/696/25
1-кп/532/96/2025
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
07 травня 2025 р. м. Кобеляки
Кобеляцький районний суд Полтавської області у складі:
головуючого судді ОСОБА_1
за участю:
секретаря
судового засідання ОСОБА_2
прокурорів ОСОБА_3 , ОСОБА_4
представника потерпілої
особи ОСОБА_5 ,
обвинуваченої ОСОБА_6 ,
розглянувши у підготовчому судовому засіданні в залі Кобеляцького районного суду Полтавської області кримінальне провадження № 42024172070000025 від 01.04.2024 року про обвинувачення:
ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , уродженки м. Кобеляки Кобеляцького району Полтавської області, зареєстрована та мешкає за адресою: АДРЕСА_1 , українки, громадянки України, з вищою освітою, працевлаштована на посаді головного спеціаліста (фахівця з публічних закупівель) фінансово-господарського апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, раніше не судимої,
у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України,
Встановив:
27 березня 2025 року до Кобеляцького районного суду Полтавської області надійшов обвинувальний акт та реєстр матеріалів досудового розслідування з додатками у кримінальному провадженні, внесеному до Єдиного реєстру досудових розслідувань за № 42024172070000025 від 01.04.2024 року стосовно ОСОБА_6 , обвинуваченої у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України.
Згідно з обвинувальним актом ОСОБА_6 обвинувачується у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України за таких обставин.
Рішенням другої позачергової сесії восьмого скликання Кобеляцької міської ради № 4 від 17.12.2020 створено юридичну особу Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради та затверджено Положення про Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради (далі по тексту Положення).
Згідно з п. 1.1, 1.3 Розділу 1 Положення, Виконавчий комітет Кобеляцької міської ради є виконавчим органом Кобеляцької міської ради, який відповідно до Конституції України та Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» утворюється територіальною громадою в особі Кобеляцької міської ради, є підконтрольним та підзвітним Кобеляцькій міській раді, а з питань делегованих повноважень органів виконавчої влади підконтрольний органам виконавчої влади.
Виконавчий комітет, як виконавчий орган Кобеляцької міської ради є юридичною особою, має відповідні печатку із зображенням Державного Герба України та своїм найменуванням, штампи, бланки із своїм найменування, самостійний баланс, рахунки в органах Державного казначейства та інші атрибути юридичної особи (п.п. 1.9-1.10 Положення).
Пунктом 2.1 Положення передбачено, що призначенням виконавчого комітету, як виконавчого органу міської ради є здійснення організаційного забезпечення діяльності Кобеляцької міської ради, забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку громади, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів. Призначенням виконавчого комітету, як колегіального органу міської ради є здійснення виконавчих функцій і повноважень місцевого самоврядування у межах, визначених Законом України «Про місцеве самоврядування в Україні» та іншими законами України.
Також пунктом 2.4 Положення передбачено що серед іншого основним повноваженням та завданням Виконавчого комітету є прийняття рішень щодо забезпечення збалансованого економічного та соціального розвитку території громади, ефективного використання природних, трудових і фінансових ресурсів.
Очолює виконавчий комітет Кобеляцький міський голова (п. 3.1 Положення).
Розпорядженням Кобеляцького міського голови № 255 від 05.03.2021 «Про призначення ОСОБА_6 » призначено ОСОБА_6 з 09 березня 2021 року на посаду головного спеціаліста юридичного відділу апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради та присвоєно 14 ранг посадової особи місцевого самоврядування в межах сьомої категорії посад.
Згідно з розпорядження Кобеляцького міського голови № 258 від 10.03.2021 «Про призначення уповноваженої особи відповідальної за організацію та проведення спрощених закупівель» призначено відповідальним за організацію та проведення закупівель у Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради згідно Закону України «Про публічні закупівлі» (далі уповноважена особа) головного спеціаліста юридичного відділу апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради ОСОБА_6 , на яку покладено обов`язок забезпечення організації та проведення закупівель відповідно до вимог чинного законодавства України.
На підставі розпорядження Кобеляцького міського голови № 78 від 18.10.2022 «Про переведення ОСОБА_6 », переведено ОСОБА_6 з 18 жовтня 2022 року на рівнозначну посаду головного спеціаліста (фахівця з публічних закупівель) фінансово-господарського відділу апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради з посади головного спеціаліста юридичного відділу апарату Кобеляцької міської ради із збереженням раніше присвоєного 14 рангу посадової особи місцевого самоврядування в межах сьомої категорії посад.
Рішенням Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради № 729 від 30.12.2021 затверджено Положення про уповноважену особу. Згідно з п. 1.2., 1.6 зазначеного положення уповноважена особа працівник Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, яка визначена відповідальною за організацію та проведення процедур закупівель/спрощених закупівель згідно із Законом на підставі розпорядження міського голови. Уповноважена особа у своїй діяльності керується Законом, принципами здійснення публічних закупівель, визначених Законом, іншими нормативно-правовими актами та цим положенням.
Розпорядженням Кобеляцького міського голови № 78 від 18.10.2022 затверджено посадову інструкцію фахівця з публічних закупівель (далі по тексту Посадова інструкція), якою визначено обов`язки, права і відповідальність фахівця з публічних закупівель Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради. Із вказаною Посадовою інструкцією 18.10.2022 ознайомлена ОСОБА_6 , про що мається її підпис.
Згідно з п.п. 2.1-2.12 Розділу 2 Посадової інструкції фахівець з публічних закупівель виконує завдання та обов`язки: складає та затверджує річний план закупівель; обирає процедури закупівель; забезпечує рівні умови для всіх учасників, об`єктивний та чесний вибір переможця; забезпечує складання, затвердження та зберігання відповідних документів з питань публічних закупівель, визначених законом про публічні закупівлі; забезпечує оприлюднення інформації та звіту щодо публічних закупівель відповідно до вимог Закону про публічні закупівлі; представляє інтереси замовника з питань, пов`язаних із закупівлями, зокрема під час перевірок і контрольних заходів, розгляду скарг і судових справ, надає в установлений строк необхідні документи та відповідні пояснення; аналізує виконання договорів, укладених згідно із Законом про публічні закупівлі; здійснює роботу в системі Є-ДАТА з внесенням звітності та договорів щодо закупівель; моніторить зміни в законодавчому і нормативному забезпеченні функціонування системи публічних закупівель в Україні; виконує інші функції, що випливають з покладених на відділ завдань; вчиняє інші дії, передбачені законодавством; виконує інші доручення начальника фінансово-господарського відділу.
Пунктами 4.1-4.6 Розділу 3 закріплено права фахівця з публічних закупівель: брати участь у плануванні видатків і визначенні потреби в товарах, роботах і послугах, що закуповуватимуться; узгоджувати проекти документів, зокрема договору про закупівлю, щоб забезпечити його відповідність умовам процедури закупівлі, та підписувати в межах компетенції документи; брати участь у проведенні нарад, зборів із питань, пов`язаних із функціональними обов`язками; отримувати від службових осіб і підрозділів замовника інформацію та документи, необхідні для виконання завдань, пов`язаних з організацією та проведення процедур закупівель; роз`яснювати й консультувати структурні підрозділи замовника в межах своїх повноважень; ініціювати створення робочих груп із числа службових (посадових) та інших осіб структурних підрозділів замовника з метою складання технічних вимог до предмета закупівлі, оцінки поданих тендерних пропозицій та підготовки проектів договорів тощо; навчатися з питань організації та здійснення закупівель; візувати та підписувати документи, що належать до його компетенції.
Відповідно до п.п. 4.1-4.6 Розділу 4 Посадової інструкції фахівець з публічних закупівель може бути притягнутий до відповідальності за: порушення під час прийняття рішень щодо процедур закупівель, вибору та застосування таких процедур; невиконання або неналежне виконання посадових завдань та обов`язків, правопорушення, скоєні під час здійснення своєї діяльності відповідно до законодавства; порушення умов об`єктивності та неупередженості під час організації та проведення закупівлі в інтересах замовника; порушення положення про комерційну таємницю підприємства, за розголошення персональних даних працівників підприємства; порушення вимог антикорупційного законодавства; невикористання або неналежне використання наданих повноважень.
До обов`язків фахівця з публічних закупівель згідно з п.п. 5.1 5.2 Посадової інструкції належить необхідність знання законодавства у сфері публічних закупівель, нормативно-правових актів та документів з державного регулювання функціонування підприємства.
Згідно ч. 3 ст. 18 КК України службовими особами є особи, які постійно чи тимчасово обіймають на підприємствах посади, пов`язані з виконанням організаційно-розпорядчих чи адміністративно-господарських функцій, або виконують такі функції за спеціальним повноваженням, яким особа наділяється повноважною службовою особою підприємства, установи, організації, судом або законом.
Отже ОСОБА_6 , постійно обіймала посаду головного спеціаліста (фахівця з публічних закупівель) фінансово-господарського відділу апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, була особою, уповноваженою на проведення публічних закупівель, тобто фахівцем з публічних закупівель, на якого покладено обов`язки виконання функцій з організації та проведення процедур закупівель у Виконавчому комітеті Кобеляцької міської ради, яка пов`язана з виконанням організаційно-розпорядчих функцій та відповідно до ч. 3 ст. 18 КК України в період з 07.08.2023 по 28.08.2023 була службовою особою.
Відповідно до вимог статей 8, 19, 68 Конституції України в Україні визнається і діє принцип верховенства права, органи державної влади та органи місцевого самоврядування, їх посадові особи зобов`язані діяти лише на підставі, в межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України. Кожен зобов`язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.
Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 7 Бюджетного кодексу України, що закріплює принцип ефективності та результативності, при складанні та виконанні бюджетів усі учасники бюджетного процесу мають прагнути досягнення цілей, запланованих на основі національної системи цінностей і завдань інноваційного розвитку економіки, шляхом забезпечення якісного надання публічних послуг при залученні мінімального обсягу бюджетних коштів та досягнення максимального результату при використанні визначеного бюджетом обсягу коштів.
Згідно з частиною 1 статті 13 Закону України «Про публічні закупівлі» від 25.12.2015 № 922-VIII (в редакції, чинній на час виникнення правовідносин) під процедурою закупівлі розуміється відкриті торги, торги з обмеженою участю, конкурентний діалог, переговорна процедура закупівлі.
Законом України «Про публічні закупівлі» (далі Закон № 922-VIII) визначено правові та економічні засади здійснення закупівель товарів, робіт і послуг для забезпечення потреб держави, територіальних громад.
Зокрема відповідно до вимог ст. ст. 3, 5, 11 Закону № 922-VIII його положення обов`язково застосовуються в тому числі і до органів місцевого самоврядування, за умови, що вартість предмета закупівлі товару (товарів) дорівнює або перевищує 200 тисяч гривень.
Закупівлі здійснюються на принципах: 1) добросовісної конкуренції серед учасників; 2) максимальної економії, ефективності та пропорційності; 3) відкритості та прозорості на всіх стадіях закупівель; 4) недискримінації учасників та рівне ставлення до них; 5) об`єктивного та неупередженого визначення переможця процедури закупівлі; 6) запобігання корупційним діям і зловживанням.
Згідно з розділом 3 «Методи визначення очікуваної вартості» Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020, визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі може здійснюватися наступними методами:
1. Розрахунок очікуваної вартості товарів/послуг методом порівняння ринкових цін.
Метод порівняння ринкових цін це метод визначення очікуваної вартості на підставі даних ринку, а саме загальнодоступної відкритої інформації про ціни та інформації з отриманих цінових пропозицій та прайс-листів на момент вивчення ринку.
Способи, що рекомендуються для отримання інформації про ціну товарів та послуг:
1) здійснити пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну, до якої відноситься в тому числі:
- інформація про ціни товарів та послуг, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на сайтах виробників та/або постачальників відповідної продукції, спеціалізованих торгівельних майданчиках, в електронних каталогах, рекламі, прайс-листах, в електронній системі закупівель «Prozorro» та на аналогічних торгівельних електронних майданчиках;
- довідкові ціни на товари та послуги, що публікуються в спеціалізованих виданнях, які випускаються в друкованій та електронній формі або розміщуються в мережі Інтернет (у разі їх наявності);
- біржові котирування світових, регіональних, місцевих та профільних бірж (в разі біржового товару);
- дані спеціалізованих інформаційно-аналітичних видань;
- дані офіційних статистичних видань, в тому числі іноземних.
Під час збору інформації про ціну слід враховувати, що умови запланованих закупівель (обсяги закупівлі, умови оплати та поставки тощо) мають бути співставні з умовами закупівель, інформація про які міститься у відкритих джерелах та може бути використана для розрахунку очікуваної вартості. Крім того, слід враховувати інші можливі чинники, що впливають на ціну товарів та послуг, як, наприклад, сезонні коливання цін на певні предмети закупівлі.
2) направити не менше 3-х письмових запитів цінових пропозицій (електронною поштою) виробникам, офіційним представникам та дилерам, постачальникам конкретного товару, надавачам послуг.
У запитах цінових пропозицій рекомендується зазначати інформацію щодо повної характеристики предмета закупівлі (марка, креслення, розмір, ДСТУ, ГОСТ, технічні умови, тип, сорт, категорія, артикул, ємність, густина, тип упаковки (тара), а також рік випуску для техніки та обладнання), необхідної кількості, графіку поставок, умов постачання, умов оплати та системи надання знижок, гарантійного терміну тощо. Зазначати, що збір інформації не тягне за собою ніяких зобов`язань замовника. Також рекомендується зазначати щодо відповідності якості товарів та послуг вимогам чинних нормативних документів та документів на їх виготовлення.
Однак, не дотримуючись вищевказаних норм законодавства, головний спеціаліст (фахівець з публічних закупівель) фінансово-господарського відділу апарату Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, ОСОБА_6 , будучи службовою особою, діючи недбало, тобто не передбачаючи суспільної небезпечності вчинюваного нею діяння, не передбачаючи його суспільно небезпечних наслідків, хоча повинна була і могла їх передбачити, не вжила реальних заходів з вивчення середньоринкових цін на товари, тобто не направила 3 і більше письмових запитів цінових пропозицій виробникам, офіційним представникам та дилерам грейдерів та планувальників (автогрейдерів або еквівалентів) ДК 021:2015:43220000-1 з метою визначення середньої ринкової вартості товару, який в подальшому став предметом закупівлі, не здійснила пошук, збір та аналіз загальнодоступної інформації про ціну, не вжила інших заходів, спрямованих на ефективне використання бюджетних коштів та їх економію, тобто діючи, всупереч встановлених ч. 1 ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі» принципів (максимальна економія, ефективність та пропорційність, запобігання корупційним діям і зловживанням), не усвідомлюючи, що внаслідок неналежного виконання нею своїх службових обов`язків може бути спричинена шкода державним інтересам, але враховуючи займану посаду та покладені на неї посадові обов`язки, повинна була і могла їх передбачити, в результаті неналежного виконання своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, забезпечила проведення публічної закупівлі та в подальшому укладання договору про закупівлю товару за завищеною ціною, чим спричинила тяжкі наслідки державним інтересам за таких обставин.
Уповноважена особа Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, ОСОБА_6 , 07.08.2023 о 09 годині 37 хвилин, перебуваючи в приміщенні Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради за адресою: Полтавська обл., Полтавський р-н, м. Кобеляки, вул. Касьяна, 29, з використанням власного електронного ключа (підпису) на авторизованому електронному майданчику інформаційно-телекомунікаційній системі публічних закупівль «Prozorro» за адресою в мережі Інтернет: www.prozorro.gov.ua, опублікувала оголошення за номером № UA-2023-08-07-000939-a про закупівлю товару «Грейдерів та планувальників (автогрейдерів або еквівалентів) ДК 021:2015:43220000-1» Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради (код ЄДРПУО 04057304) (далі Замовник) з очікуваною вартістю 4 600 000, 00 грн.
Відповідно до інформації розміщеної на сайті публічних закупівель «Prozorro» предметом вказаної закупівлі є «ДК 021:2015: 43220000-1 Грейдери та планувальники (Автогрейдер або еквівалент)». Технічні умови, що визначають характеристику даного товару визначені Додатком 2 «Технічне завдання» до тендерної документації. Зокрема, вказаним додатком визначено, що товар (та окремі його складові) має бути новим, в стандартному заводському виконанні, таким, що не перебував в експлуатації, належать йому на праві власності, не перебуває в угоні, у розшуку, під забороною відчуження, арештом, не є предметом застави та іншим засобом забезпечення виконання зобов`язань перед будь-якими фізичними або юридичними особами, державними органами і державою, а також не є предметом будь-якого іншого обтяження, передбаченого чинним законодавством. Гарантійний термін на товар повинен бути не менше 12 календарних місяців або 2000 мотогодин з дати поставки товару Замовнику. До ціни товару входять витрати на передпродажну підготовку, транспортування товару до місця поставки та введення його в експлуатацію, навчання обслуговуючого персоналу на базі Замовника.
Характеристики товару: експлуатаційна маса грейдера (без переднього відвалу та розпушувача) не менше 11200 кг; повна маса грейдера з переднім відвалом та розпушувачем не менше 13500 кг; мінімальний радіус повороту не більше 6600 мм; тип рами шарнірно-зчленована; кут повороту рами (вправо/вліво) не менше +27-27?; максимальний кут повороту передніх коліс (вліво/вправо) не менше +48-49?; мінімальний дорожній просвіт не менше 430 мм; максимальна швидкість руху вперед не менше 42км/год; максимальна швидкість руху назад не менше 30 км/год; довжина без переднього відвалу і розпушувача не більше 8050 мм; ширина з врахуванням переднього відвалу не менше 2550 мм; висота до верхнього краю кабіни не більше 3500 мм; колісна база не більше 6000 мм; тип двигуна дизельний; потужність двигуна не менше 110 (150) кВт (к.с.); тип запуску електростартер; максимальний крутний момент не менше 560 НМ при 1500 об/хв; мінімальна норма витрати палива не більше 219 г/кВт*год; коробка передач гідромеханічна, не менше 6 швидкостей для руху вперед та не менше ніж 3 швидкості заднього ходу); задній міст двовісний тандемний балансирний привід; тиск гідравлічної системи не менше 16МПа; об`єм паливного баку не менше 280 л; довжина грейдерного відвалу не менше 3660 мм; висота грейдерного відвалу не менше 610 мм; максимальна висота підйому грейдерного відвалу не менше 410 мм; максимальне заглиблення грейдерного відвалу не менше 530 мм; ширина бульдозерного відвалу 2500-2550 мм. Комплектація включає грейдерний відвал, передній (бульдозерний) відвал, задній розпушувач на 5 зубів, кондиціонер, обігрівач, MP-3 магнітолу.
Відповідно до протоколу розкриття тендерних пропозицій №UA-2023-08-07-000939-а від 15.08.2023 участь у торгах взяв лише один учасник ТОВ «ЄВРО-ТРАК» (код ЄДРПОУ 41675576) з первинною та остаточною ціновою пропозицією у розмірі 4 596 000 грн (чотири мільйони п`ятсот дев`яносто шість тисяч грн 00 коп.) з ПДВ.
За результатами закупівлі ОСОБА_6 , як уповноваженою особою 15.08.2023 складено та підписано протокол № 26 щодо прийняття рішення уповноваженою особою відповідно до якого ТОВ «ЄВРО-ТРАК» (код ЄДРПОУ 41675576) визнано переможцем процедури закупівлі за № UA-2023-08-07-000939-а, а також прийнято рішення про намір укласти договір про закупівлю та в подальшому оприлюднено звіт про результати проведення процедури закупівлі № UA-2023-08-07-000939-а в електронній системі закупівель.
Так, 21.08.2023, за результатами проведення закупівлі та протокольного рішення від 15.08.2023 ОСОБА_6 , між Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради в особі виконувача повноважень Кобеляцького міського голови -секретаря міської ради ОСОБА_7 та Товариством з обмеженою відповідальністю «ЄВРО-ТРАК» (код ЄДРПОУ 41675576) в особі директора ОСОБА_8 , укладено договір № 117 про закупівлю товарів, а саме: товар за кодом ДК 021:2015:43220000-1 Грейдери та планувальники (Автогрейдер або еквівалент) відповідно Додатку 1 (Специфікація) до Договору, зокрема 1 (один) автогрейдер XCMG GR135 з додатковим відвалом та розпушувачем за ціною 4 596 000 грн (чотири мільйони п`ятсот дев`яносто шість тисяч грн 00 коп.) з ПДВ.
У подальшому, 28.08.2023 на підставі рахунку на оплату № 10 від 23.08.2023, видаткової накладної № 14 від 23.08.2023 на розрахунковий рахунок НОМЕР_2 , відкритий в ПАТ «ПРИВАТБАНК» на ТОВ «ЄВРО-ТРАК» (код ЄДРПОУ 41675576), Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради перераховано грошові кошти в сумі 4 596 000 грн (чотири мільйони п`ятсот дев`яносто шість тисяч грн 00 коп) з ПДВ (платіжна інструкція № 1 від 28.08.2023, призначення платежу: за автогрейдер XCMG GR 135 з додатковим відвалом та розпушувачем; рах № 10 від 23.08.2023, накл. № 14 від 23.08.2023, дог. № 117 від 21.08.2023).
Водночас досудовим розслідуванням встановлено, що станом на 21.08.2023 ринкова вартість автогрейдера XCMG GR135 з додатковим відвалом та розпушувачем становила 4 062 920, 62 грн (чотири мільйони шістдесят дві тисячі дев`ятсот двадцять грн 62 коп).
Тобто, ОСОБА_6 , неналежно виконуючи свої обов`язки, не здійснила пошук збір та аналіз інформації щодо середньоринкових цін на вищевказаний автогрейдер, в порушення розділу 3 «Методи визначення очікуваної вартості» Примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, затвердженої наказом Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020, не скерувала жодного запиту цінових пропозицій на автогрейдери з відповідними характеристиками.
У подальшому ОСОБА_6 на власний розсуд визначила очікувану вартість предмету закупівлі грейдерів та планувальників (автогрейдерів або еквівалентів) ДК 021:2015:43220000-1.
Враховуючи вищевикладене, ОСОБА_6 у порушення 2.1-2.12 Розділу 2 Посадової інструкції, Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020, вимог ст. 5 Закону № 922-VIII в частині дотримання принципу максимальної економії та ефективності, почала процедуру закупівлі за завищеною вартістю предмета закупівлі, що дало можливість ТОВ «ЄВРО-ТРАК» (код ЄДРПОУ 41675576), подати пропозицію та в подальшому укласти договір і поставити предмет закупівлі за завищеною вартістю в сумі 4 596 000 грн (чотири мільйони п`ятсот дев`яносто шість тисяч грн 00 коп.) з ПДВ .
Внаслідок неналежного виконання ОСОБА_6 своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, остання не передбачаючи можливості настання суспільно-небезпечних наслідків свого діяння, хоча в силу займаної посади будучи достовірно обізнаною із порядком організації та проведення публічних закупівель від імені Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради як уповноважена особа, в порушення ст. 5 Закону України «Про публічні закупівлі», п.п. 2.1.- 2.1 Розділу 2 Посадової інструкції, Наказу Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України № 275 від 18.02.2020, належним чином не проаналізувала ціну на ринку автогрейдерів, що мають відповідні характеристики для об`єктивного визначення очікуваної вартості предмета закупівлі, внаслідок чого учасником закупівлі було подано пропозицію із значно завищеною ціною за одиницю товару, у той час як фактична ринкова вартість нового автогрейдера XCMG GR135 з додатковим відвалом та розпушувачем становила 4 062 920, 62 грн (чотири мільйони шістдесят дві тисячі дев`ятсот двадцять грн 62 коп.), в результаті чого, відповідно до висновку судової економічної експертизи, державним інтересам завдано збитків на суму 533 079, 43 грн (п`ятсот тридцять три тисячі сімдесят дев`ять грн 43 коп), що згідно з приміткою до ст. 364 КК України є тяжкими наслідками.
Органом досудового розслідування дії ОСОБА_6 кваліфіковано за ч. 2 ст. 367 КК України, а саме: службова недбалість, тобто неналежне виконання службовою особою своїх службових обов`язків через несумлінне ставлення до них, що спричинило тяжкі наслідки державним інтересам.
У судовому засіданні обвинувачена ОСОБА_6 свою вину визнала повністю та прохала закрити стосовно неї кримінальне провадження та просила звільнити її від кримінальної відповідальності за скоєний злочин, передбачений ч. 2 ст. 367 КК України, у зв`язку з передачею її на поруки трудовому колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.
Представник трудового колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області ОСОБА_9 в судовому засіданні підтримала раніше надане клопотання трудового колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської про звільнення ОСОБА_6 від кримінальної відповідальності за вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч.2 ст. 367 КК України та передачу її на поруки трудового колективу.
Прокурор ОСОБА_3 не заперечував щодо задоволення клопотання про звільнення обвинуваченої від кримінальної відповідальності за скоєння злочину, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України на підставі ст. 47 КК України і передачу її на поруки трудовому колективу.
Представник потерпілої особи Кобеляцької міської ради Кобеляцького району Полтавської області ОСОБА_5 в судовому засіданні щодо задоволення клопотання про звільнення обвинуваченої ОСОБА_6 від кримінальної відповідальності за вчинення вказаного злочину на підставі ст. 47 КК України і передачу її на поруки трудовому колективу покладалася на розсуд суду.
ОСОБА_6 свою винуватість у вчиненому кримінальному правопорушенні, передбаченому ч. 2 ст. 367 КК України визнала повністю, щиросердно розкаялася, просила суд звільнити її від кримінальної відповідальності за вчинене кримінальне правопорушення і закрити стосовно неї кримінальне провадження, передавши її на поруки трудовому колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області.
Вислухавши думку учасників судового провадження, дослідивши надані документи, суд вважає клопотання таким, що підлягає задоволенню, виходячи з такого.
Відповідно до п. 1 ч. 2 ст.284 КПК України кримінальне провадження закривається судом у зв`язку із звільненням особи від кримінальної відповідальності.
Згідно зі ст. 44 КК України, ч.1 ст.285, ч.1 ст.286 КПК України особа звільняється від кримінальної відповідальності виключно судом у випадках, передбаченим законом про кримінальну відповідальність.
Відповідно до ч. 3 ст. 288 КПК України, суд своєю ухвалою закриває кримінальне провадження та звільняє підозрюваного, обвинуваченого від кримінальної відповідальності у випадку встановлення підстав, передбачених законом України про кримінальну відповідальність.
Відповідно до ч. 1 ст. 47 КК України особу, яка вперше вчинила кримінальний проступок або нетяжкий злочин, крім корупційних кримінальних правопорушень, кримінальних правопорушень, пов`язаних з корупцією, порушень правил безпеки дорожнього руху або експлуатації транспорту особами, які керували транспортними засобами у стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебували під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, та щиро покаялася, може бути звільнено від кримінальної відповідальності з передачею її на поруки колективу підприємства, установи чи організації за їхнім клопотанням за умови, що вона протягом року з дня передачі її на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.
Кримінальне правопорушення, у скоєнні якого обвинувачується ОСОБА_6 , а саме ч. 2 ст. 367 КК України - відноситься до нетяжких злочинів і не є корупційним.
Судом встановлено, що обвинувачена ОСОБА_6 раніше до кримінальної відповідальності не була притягнута, вину у вчиненні інкримінованого кримінального правопорушення визнала у повному обсязі, щиро розкаюється, на обліку у лікаря нарколога та у лікаря психіатра не перебуває, за місцем роботи характеризується позитивно.
Обвинувачена ОСОБА_6 погодилася на звільнення від кримінальної відповідальності.
Протоколом загальних зборів трудового колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради від 10.04.2025 ОСОБА_6 вирішено взяти на поруки трудового колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради.
У вказаному протоколі вказано присутніх на зборах, окрім цього особи присутні на зборах, підтвердили свою присутність своїми власноручними підписами.
Крім того, трудовий колектив Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради 06.05.2025 звернувся до суду з клопотанням, відповідно до якого трудовий колектив зазначеної установи просить Кобеляцький районний суд Полтавської області передати ОСОБА_6 на поруки трудового колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, а кримінальне провадження стосовно неї за обвинуваченням у вчиненні кримінального правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 КК України просили закрити.
Відповідно до роз`яснень, викладених у п. 5 Постанови Пленуму Верховного Суду України № 12 від 23.12.2005 року «Про практику застосування судами України законодавства про звільнення особи від кримінальної відповідальності», підставою звільнення особи від кримінальної відповідальності з передачею її на поруки є щире розкаяння особи, яке свідчить про її бажання спокутувати провину перед колективом, установи чи організації та виправити свою поведінку. Звільнення від кримінальної відповідальності за ст. 47 КК України можливе лише за клопотанням колективу підприємства, установи чи організації, членом якого є особа, про передачу її на поруки. Звернення з клопотанням крім колективу можуть ініціювати сам обвинувачений. За наявності зазначених вище обставин, а також належно оформленого клопотання суд вправі звільнити особу від кримінальної відповідальності з передачею її на поруки колективу. Згідно з п.6 цієї постанови, звільнення особи від кримінальної відповідальності на підставі ст. 47 КК України має умовний характер, а саме: ця особа протягом року з дня передачі на поруки повинна виправдати довіру колективу, не ухилятися від заходів виховного характеру та не порушувати громадський порядок.
Враховуючи наведене, питання про звільнення особи від кримінальної відповідальності з передачею її на поруки є правом, а не обов`язком суду і є виправданим лише тоді, коли суд дійде висновку про те, що виправлення конкретної особи, яка вчинила злочин, є можливим без фактичного застосування до неї передбачених законом України про кримінальну відповідальність заходів примусу.
Разом з тим, вимогами п. 1 ч. 2, ч. 6 ст. 284 КПК України передбачено, що у випадку звільнення особи від кримінальної відповідальності кримінальне провадження закривається судом. Про закриття кримінального провадження суд постановляє ухвалу.
Враховуючи наведене, за наявності обставин, передбачених ст. 47 КК України, суд доходить висновку про можливість звільнення ОСОБА_6 від кримінальної відповідальності на підставі ст. 47 КК України з передачею її на поруки трудовому колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, роз`яснивши їй наслідки порушення умов передачі на поруки, а кримінальне провадження - закрити.
Із ОСОБА_6 підлягають до стягнення в дохід держави судові витрати за проведення експертиз в сумі 3029 грн 12 коп.
Цивільний позов прокурора в інтересах Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області треба залишити без розгляду.
Речові докази в кримінальному провадженні, що зберігаються в кімнаті збереження речових доказів відділення поліції №2 Полтавського РУП мобільний телефон «Samsung» (квитанція з порядковим номером 753, книга обліку речових доказів №2) потрібно повернути власнику ОСОБА_10 ; мобільний телефон «iPhone», що вилучено по АДРЕСА_2 за місцем проживання ОСОБА_11 (квитанція з порядковим номером 753, книга обліку речових доказів №2) потрібно повернути власнику ОСОБА_11 ; копію трудової книги на ім`я ОСОБА_10 , що міститься в матеріалах кримінального провадження потрібно повернути власнику ОСОБА_10 .
Документи, вилучені під час обшуку та тимчасового доступу в Кобеляцькій міській раді, що залучені до кримінального провадження, а саме:
- Протокол 35 сесії Кобеляцької міської ради 8-го скликання, на 139 арк.
- Рішення сесії № 2 від 21.07.2023 «Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2023 рік», на 1 арк;
- Пояснювальна записка до рішення сесії, на 3 арк;
- Додаток № 1 до рішення сесії № 2 від 21.07.2023 «Зміна доходів бюджету на 2023 рік», на 3 арк;
- Зміна фінансування бюджету, на 1 арк;
- Зміна розподілу видатків бюджету, на 3 арк;
- Зміна бюджетних трансферів, на 1 арк;
- Зміна обсягу капітальних вкладень бюджету, на 1 арк;
- Зміна розподілу витрат бюджету, на 3 арк;
- Довідка про зміни до річного розміру бюджету на 2023 рік, на 1 арк;
- Довідка про зміни до помісячного розміру спеціального фонду бюджету, на 1 арк;
- Довідка про зміни до кошторису на 2023 рік, на 1 арк;
- Довідка про зміни до спецфонду бюджету, на 1 арк;
- Протокол уповноваженої особи № 31 від 01.08.2023, на 1 арк;
- Річний план закупівель на 2023 рік, на 1 арк;
- Протокол уповноваженої особи № 24 від 07.08.2023, на 1 арк та додаток «обґрунтування технічних та якісних характеристик», на 1 арк;
- Копія тендерної документації по закупівлі «автогрейдер або еквівалент», на 24 арк;
- Протокол № 25 уповноваженої особи від 11.08.2023, на 2 арк;
- Реєстр отриманих тендерних пропозиції, на 1 арк;
- Протокол уповноваженої особи № 26 від 15.08.2023, на 1 арк;
- Копія протоколів уповноваженої особи № 25 та № 26, на 3 арк;
- Копія тендерної пропозиції ТОВ «Євро-трак» від 10.08.2023 № 01 на 1 арк, з копіями документів щодо повноважних осіб товариства, на 4 арк;
- Звіт про результати закупівлі від 21.08.2023, на 2 арк;
- Договір № 117 про закупівлю товарів від 21.08.2023, укладений між Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради та ТОВ «Євро-трак», на 4 арк.
- Специфікація до Договору № 117 від 21.08.2023, на 1 арк;
- Звіт про виконання договору про закупівлю, на 2 арк;
- Видаткова накладна № 14, на 1 арк;
- Рахунок на оплату № 10 від 23.08.2023, на 1 арк;
- Акт приймання-передачі автогрейдера XCMG GR135, на 1 арк;
- Товарно-транспортна накладна № 23/08 від 23.08.2023, на 1 арк;
- Консультація собівартості продукції, на 1 арк;
- Копія виписок з рахунків, на 2 арк;
- Копії платіжних інструкцій, на 2 арк;
- Копія рішення Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради № 729 від 30.12.2021, на 1 арк. та копія «Рішення про уповноважену особу», на 4 арк;
- Копія розпорядження міського голови
№ 258 від 10.03.2021 «Про призначення уповноваженої особи», на 1 арк.
- Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель, на 3 арк;
- Особова справа ОСОБА_6 , на 43 арк;
- Копія журналу реєстрації вихідної кореспонденції по фінансово-господарському відділу 2022-2024 р., на 2 арк;
- Копія листа № 466 від 23.08.2023 КП «Водоканал Плюс» КМР, на 1 арк;
- Копія договору № 3 на закріплення майна від 18.09.2023, на 5 арк;
- Копія рішення № 19 від 29.08.2023 Кобеляцької міської ради, на 1 арк;
- Лист № 112 від 18.07.2023 Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, на 1 арк;
- Протокол № 50 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 24.09.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 50 від 24.09.2024;
- Протокол № 46 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 10.09.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 46 від 10.09.2024;
- Протокол № 38 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 29.07.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 38 від 29.07.2024;
- Протокол № 32 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 09.07.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 32 від 09.07.2024;
- Протокол № 27 щодо прийняти рішення уповноваженою особою від 17.06.2024;
- Протокол № 23 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 28.05.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 23 від 28.05.2024;
- Протокол № 12 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 08.04.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 12 від 08.04.2024;
- Протокол № 6 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 19.02.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 6 від 19.02.2024;
- Протокол № З щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 01.02.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 3 від 01.02.2024;
- Протокол № 1 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 15.01.2024;
- Протокол № 13 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 25.04.2023:
- Протокол № 2 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 18.01.2023;
- Протокол № 29 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 20.12.2022;
- Річний план закупівель на 2022 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 28 від 13.12.2022:
- Річний план закупівель на 2022 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 20 від 31.10.2022:
- Річний план закупівель на 2022 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 2 від 11.01.2022:
- Протокол № 61 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 20.12.2021;
- Протокол № 41 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 22.09.2021;
- Протокол № 20 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 24.05.2021;
- Річний план закупівель на 2021 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 11 від 24.03.2021;
- Заява ОСОБА_6 про надання частини основної щорічної відпустки від 01.05.2024;
- Заява ОСОБА_6 про надання частини основної щорічної відпустки від 26.09.2024:
- Лист Кобеляцької міської ради від 08.09.2023 № 02-30/2478 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 22.09.2023 № 02-30/2575 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 29.09.2023 № 02-30/2645 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 06.10.2023 № 02-30/2737 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 03.11.2023 № 02-30/2992 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 10.11.2023 № 02-30/3037 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 17.11.2023 № 02-30/3 100 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 24.11.2023 № 02-30/3153 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 01.12.2023 № 02-30/3218 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 08.12.2023 № 02-30/3609 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 15.12.2023 № 02-30/3673 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 05.01.2024 № 03.1-19/50 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 12.01.2024 № 03.1-19/109 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 26.01.2024 № 03.1-19/356 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 02.02.2024 № 03.1-19/399 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 29.03.2024 № 03.1-19/1010 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 22.03.2024 № 03.1-19/925 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 08.03.2024 № 03.1-19/776 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 01.03.2024 № 03.1-19/690 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 23.02.2024 № 03.1-19/636 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 09.02.2024 № 03.1-19/469 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 15.03.2024 № 03.1-18/845 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 13.10.2023 № 02-30/2807 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 29.12.2023 № 02-30/3791 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 10.02.2023 № 02-26/339 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Заява ОСОБА_12 про надання можливості використати робочий час в якості компенсації за раніше відпрацьований час від 02.05.2022;
- Заява ОСОБА_13 про надання частини щорічної основної відпустки від 25.07.2022;
- Заява ОСОБА_12 про надання частини щорічної основної відпустки від 02.09.2022;
- Заява ОСОБА_12 про продовження частини основної щорічної відпустки у зв`язку з хворобою від 05.10.2022;
- Заява ОСОБА_12 про звільнення із посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства від 17.11.2022
потрібно повернути Кобеляцькій міській раді Полтавського району Полтавської області.
Речові докази електронні носії інформації на дисках CD-R потрібно залишити в матеріалах кримінального провадження.
Запобіжний захід обвинуваченій ОСОБА_6 не обирався.
На підставі ст.47 КК України та керуючись ст. ст. 284-286, 370-372 КПК України, суд
Постановив:
Клопотання ОСОБА_6 та трудового колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради про звільнення ОСОБА_6 від кримінальної відповідальності у зв`язку з передачею на поруки трудовому колективу задовольнити.
Звільнити ОСОБА_6 від кримінальної відповідальності за вчинений злочин, передбачений ч. 2 ст. 367 КК України у зв`язку з передачею її на поруки трудовому колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради за їхнім клопотанням за умови, що ОСОБА_6 протягом року з дня передання на поруки виправдає довіру колективу, не ухилятиметься від заходів виховного характеру та не порушуватиме громадського порядку.
Кримінальне провадження внесене до Єдиного реєстру досудових розслідувань № 42024172070000025 від 01.04.2024 стосовно ОСОБА_6 за ч. 2 ст. 367 КК України закрити.
Повідомити трудовий колектив Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради про передачу їм ОСОБА_6 на поруки.
Роз`яснити ОСОБА_6 , що у разі порушення нею умов передачі на поруки, відповідно до ч. 2 ст. 47 КК України вона буде притягнута до кримінальної відповідальності за вчинене нею крмінальне правопорушення.
Роз`яснити трудовому колективу Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, що відповідно до ч. 1 ст. 289 КПК України, якщо протягом року з дня передачі ОСОБА_6 на поруки колективу, вона не виправдає довіру колективу, ухилятиметься від заходів виховного характеру та порушуватиме громадський порядок, загальні збори колективу можуть прийняти рішення про відмову від поручительства за взяту ними на поруки особу. Відповідне рішення направляється до суду, який прийняв рішення про звільнення особи від кримінальної відповідальності.
Стягнути із ОСОБА_6 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП: НОМЕР_1 , в дохід держави судові витрати за проведення експертиз в сумі 3029, 12 грн (три тисячі двадцять девять грн 12 коп.).
Речові докази в кримінальному провадженні, що зберігаються в кімнаті збереження речових доказів відділення поліції №2 Полтавського РУП мобільний телефон «Samsung» (квитанція з порядковим номером 753, книга обліку речових доказів №2) повернути власнику ОСОБА_10 ; мобільний телефон «iPhone», що вилучено по АДРЕСА_2 за місцем проживання ОСОБА_11 (квитанція з порядковим номером 753, книга обліку речових доказів №2) повернути власнику ОСОБА_11 ; копію трудової книги на ім`я ОСОБА_10 , що міститься в матеріалах кримінального провадження повернути власнику ОСОБА_10 .
Документи, вилучені під час обшуку та тимчасового доступу в Кобеляцькій міській раді, що залучені до кримінального провадження, а саме:
- Протокол 35 сесії Кобеляцької міської ради 8-го скликання, на 139 арк.
- Рішення сесії № 2 від 21.07.2023 «Про внесення змін до показників бюджету Кобеляцької міської територіальної громади на 2023 рік», на 1 арк;
- Пояснювальна записка до рішення сесії, на 3 арк;
- Додаток № 1 до рішення сесії № 2 від 21.07.2023 «Зміна доходів бюджету на 2023 рік», на 3 арк;
- Зміна фінансування бюджету, на 1 арк;
- Зміна розподілу видатків бюджету, на 3 арк;
- Зміна бюджетних трансферів, на 1 арк;
- Зміна обсягу капітальних вкладень бюджету, на 1 арк;
- Зміна розподілу витрат бюджету, на 3 арк;
- Довідка про зміни до річного розміру бюджету на 2023 рік, на 1 арк;
- Довідка про зміни до помісячного розміру спеціального фонду бюджету, на 1 арк;
- Довідка про зміни до кошторису на 2023 рік, на 1 арк;
- Довідка про зміни до спецфонду бюджету, на 1 арк;
- Протокол уповноваженої особи № 31 від 01.08.2023, на 1 арк;
- Річний план закупівель на 2023 рік, на 1 арк;
- Протокол уповноваженої особи № 24 від 07.08.2023, на 1 арк та додаток «обґрунтування технічних та якісних характеристик», на 1 арк;
- Копія тендерної документації по закупівлі «автогрейдер або еквівалент», на 24 арк;
- Протокол № 25 уповноваженої особи від 11.08.2023, на 2 арк;
- Реєстр отриманих тендерних пропозиції, на 1 арк;
- Протокол уповноваженої особи № 26 від 15.08.2023, на 1 арк;
- Копія протоколів уповноваженої особи № 25 та № 26, на 3 арк;
- Копія тендерної пропозиції ТОВ «Євро-трак» від 10.08.2023 № 01 на 1 арк, з копіями документів щодо повноважних осіб товариства, на 4 арк;
- Звіт про результати закупівлі від 21.08.2023, на 2 арк;
- Договір № 117 про закупівлю товарів від 21.08.2023, укладений між Виконавчим комітетом Кобеляцької міської ради та ТОВ «Євро-трак», на 4 арк.
- Специфікація до Договору № 117 від 21.08.2023, на 1 арк;
- Звіт про виконання договору про закупівлю, на 2 арк;
- Видаткова накладна № 14, на 1 арк;
- Рахунок на оплату № 10 від 23.08.2023, на 1 арк;
- Акт приймання-передачі автогрейдера XCMG GR135, на 1 арк;
- Товарно-транспортна накладна № 23/08 від 23.08.2023, на 1 арк;
- Консультація собівартості продукції, на 1 арк;
- Копія виписок з рахунків, на 2 арк;
- Копії платіжних інструкцій, на 2 арк;
- Копія рішення Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради № 729 від 30.12.2021, на 1 арк. та копія «Рішення про уповноважену особу», на 4 арк;
- Копія розпорядження міського голови № 258 від 10.03.2021 «Про призначення уповноваженої особи», на 1 арк.
- Посадова інструкція фахівця з публічних закупівель, на 3 арк;
- Особова справа ОСОБА_6 , на 43 арк;
- Копія журналу реєстрації вихідної кореспонденції по фінансово-господарському відділу 2022-2024 р., на 2 арк;
- Копія листа № 466 від 23.08.2023 КП «Водоканал Плюс» КМР, на 1 арк;
- Копія договору № 3 на закріплення майна від 18.09.2023, на 5 арк;
- Копія рішення № 19 від 29.08.2023 Кобеляцької міської ради, на 1 арк;
- Лист № 112 від 18.07.2023 Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради, на 1 арк;
- Протокол № 50 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 24.09.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 50 від 24.09.2024;
- Протокол № 46 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 10.09.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 46 від 10.09.2024;
- Протокол № 38 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 29.07.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 38 від 29.07.2024;
- Протокол № 32 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 09.07.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 32 від 09.07.2024;
- Протокол № 27 щодо прийняти рішення уповноваженою особою від 17.06.2024;
- Протокол № 23 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 28.05.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 23 від 28.05.2024;
- Протокол № 12 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 08.04.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 12 від 08.04.2024;
- Протокол № 6 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 19.02.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 6 від 19.02.2024;
- Протокол № З щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 01.02.2024;
- Річний план закупівель на 2024 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 3 від 01.02.2024;
- Протокол № 1 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 15.01.2024;
- Протокол № 13 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 25.04.2023:
- Протокол № 2 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 18.01.2023;
- Протокол № 29 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 20.12.2022;
- Річний план закупівель на 2022 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 28 від 13.12.2022:
- Річний план закупівель на 2022 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 20 від 31.10.2022:
- Річний план закупівель на 2022 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 2 від 11.01.2022:
- Протокол № 61 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 20.12.2021;
- Протокол № 41 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 22.09.2021;
- Протокол № 20 щодо прийняття рішення уповноваженою особою від 24.05.2021;
- Річний план закупівель на 2021 рік Виконавчого комітету Кобеляцької міської ради до протоколу № 11 від 24.03.2021;
- Заява ОСОБА_6 про надання частини основної щорічної відпустки від 01.05.2024;
- Заява ОСОБА_6 про надання частини основної щорічної відпустки від 26.09.2024:
- Лист Кобеляцької міської ради від 08.09.2023 № 02-30/2478 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 22.09.2023 № 02-30/2575 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 29.09.2023 № 02-30/2645 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 06.10.2023 № 02-30/2737 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 03.11.2023 № 02-30/2992 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 10.11.2023 № 02-30/3037 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 17.11.2023 № 02-30/3 100 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 24.11.2023 № 02-30/3153 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 01.12.2023 № 02-30/3218 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 08.12.2023 № 02-30/3609 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 15.12.2023 № 02-30/3673 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 05.01.2024 № 03.1-19/50 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 12.01.2024 № 03.1-19/109 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 26.01.2024 № 03.1-19/356 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 02.02.2024 № 03.1-19/399 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 29.03.2024 № 03.1-19/1010 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 22.03.2024 № 03.1-19/925 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 08.03.2024 № 03.1-19/776 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 01.03.2024 № 03.1-19/690 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 23.02.2024 № 03.1-19/636 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 09.02.2024 № 03.1-19/469 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 15.03.2024 № 03.1-18/845 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 13.10.2023 № 02-30/2807 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Лист Кобеляцької міської ради від 29.12.2023 № 02-30/3791 про продовольчу потребу Кобеляцької громади:
- Лист Кобеляцької міської ради від 10.02.2023 № 02-26/339 про продовольчу потребу Кобеляцької громади;
- Заява ОСОБА_12 про надання можливості використати робочий час в якості компенсації за раніше відпрацьований час від 02.05.2022;
- Заява ОСОБА_13 про надання частини щорічної основної відпустки від 25.07.2022;
- Заява ОСОБА_12 про надання частини щорічної основної відпустки від 02.09.2022;
- Заява ОСОБА_12 про продовження частини основної щорічної відпустки у зв`язку з хворобою від 05.10.2022;
- Заява ОСОБА_12 про звільнення із посади головного спеціаліста відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства від 17.11.2022 повернути Кобеляцькій міській раді Полтавського району Полтавської області.
Речові докази електронні носії інформації на дисках CD-R залишити в матеріалах кримінального провадження.
Цивільний позов прокурора в інтересах Кобеляцької міської ради Полтавського району Полтавської області залишити без розгляду.
Апеляційна скарга на ухвалу може бути подана до Полтавського апеляційного суду через Кобеляцький районний суд Полтавської області протягом 7 днів з дня її проголошення.
Суддя