Ухвала суду № 126975871, 06.03.2025, Красногвардійський районний суд м. Дніпропетровська

Дата ухвалення
06.03.2025
Номер справи
204/2485/25
Номер документу
126975871
Форма судочинства
Кримінальне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 204/2485/25

Провадження № 1-кс/204/578/25

У Х В А Л А

ІМЕНЕМ УКРАЇНИ

06 березня 2025 року слідчий суддя Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська ОСОБА_1 , за участю секретаря ОСОБА_2 , слідчого ОСОБА_3 , розглянувши клопотання старшого слідчого слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровської області капітана юстиції ОСОБА_3 , яке погоджене прокурором відділу Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_4 , про проведення обшуку, в рамках кримінального провадження №22024040000001377 від 18.11.2024 року, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України,-

встановив:

До Красногвардійського районного суду м.Дніпропетровська надійшло клопотання старшого слідчого слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровської області капітана юстиції ОСОБА_3 , яке погоджене прокурором відділу Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_4 , про проведення обшуку, в рамках кримінального провадження №22024040000001377 від 18.11.2024 року, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України.

В обґрунтування клопотання зазначено, що у слідчим відділом Управління СБ України у Дніпропетровській області здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 22024040000001377 від 18.11.2024 року за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України.

Досудовим розслідуванням встановлено, що згідно з Конституцією України, Україна є суверенною і незалежною державою. Суверенітет України поширюється на всю її територію, яка в межах існуючого кордону є цілісною і недоторканною. Перебування на території України підрозділів збройних сил інших держав з порушенням процедури, визначеної Конституцією та законами України, Гаазькими конвенціями 1907 року, IV Женевською конвенцією 1949 року, а також всупереч Меморандуму про гарантії безпеки у зв`язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї 1994 року, Договору про дружбу, співробітництво і партнерство між Україною і Російською Федерацію (далі - РФ) 1997 року та іншими міжнародно-правовими актами є окупацією частини території суверенної держави Україна та міжнародним протиправним діянням з усіма наслідками, передбаченими міжнародним правом. Всупереч вказаним нормам міжнародного гуманітарного права невстановлені досудовим розслідуванням представники влади РФ) діючи всупереч вимогам п.п. 1, 2 Меморандуму про гарантії безпеки у зв`язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 05.12.1994, принципам Заключного акту Наради з безпеки та співробітництва в Європі від 01.08.1975 та вимогам ч. 4 ст. 2 Статуту ООН і Декларацій Генеральної Асамблеї Організації Об`єднаних Націй від 09.12.1981 № 36/103, від 16.12.1970 № 2734 (ХХV) від 21.12.1965 № 2131 (ХХ), від 14.12.1974 № 3314 (ХХІХ), спланували, підготували і розв`язали агресивну війну та воєнний конфлікт проти України, а саме віддали наказ на військове вторгнення збройних сил та інших збройних підрозділів Російської Федерації на територію України, з метою її незаконного збройного захоплення та подальшої військової окупації. Відповідно до п. 6 ч. 1 ст. 1-1 Закону України «Про забезпечення прав свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» окупаційна адміністрація Російської Федерації - сукупність державних органів структур Російської Федерації, функціонально відповідальних за управління тимчасово окупованими територіями та підконтрольних Російській Федерації самопроголошених органів, які узурпували виконання владних повноважень тимчасово окупованих територіях та які виконували чи виконують властиві органам державної влади чи органам місцевого самоврядування функції на тимчасово окупованій території України, в тому числі органи, організації, підприємства установи, включаючи правоохоронні та судові органи, нотаріусів та суб`єктів адміністративних послуг. Відповідно до п. 7 ч. 1 ст. 1-1 Закону України «Про забезпечення прав свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України» тимчасово окупована територія - це частини території України, в межах яких збройні формування Російської Федерації та окупаційна адміністрація Російської Федерації встановили та здійснюють фактичний контроль або в межах яких збройні формування Російської Федерації встановили та здійснюють загальний контроль з метою встановлення окупаційної адміністрації Російської Федерації. Згідно ст. 42 IV Конвенції про закони і звичаї війни на суходолі та додаток неї: положення про закони і звичаї війни на суходолі (1907 року) територія визнається окупованою, якщо вона фактично перебуває під владою армії супротивника. Починаючи з 20.05.2022 Російською Федерацією тимчасово окуповано територію Луганської області. У подальшому представниками Російської Федерації на тимчасово окупованій території м. Луганськ Луганської області створено підпорядковану, керовану та фінансовану російською федерацією окупаційну адміністрацію, в яку входять органи і структури, функціонально відповідальні за управління тимчасово окупованою територією України. При цьому, представники підконтрольних Російській Федерації самопроголошених органів узурпували виконання владних функцій держави на тимчасово окупованій території м. Луганськ Луганської області, здійснюють підбір кадрів для зайняття посад в незаконних самопроголошених органах, у тому числі із числа громадян України, які перебувають на вказаній тимчасово окупованій території. Кінцевою метою окупаційних органів, є інтеграція та подальше незаконне включення захопленої частини суверенної держави Україна до складу російської федерації, а також налагодження функціонування економіки на користь держави агресора. Так, керівництвом самопроголошеної «ЛНР» на тимчасово окупованій території Луганської області створено та організовано роботу незаконних органів влади, у тому числі воєнізованих органів т.зв. «МВД ЛНР», т.зв. «МЧС ЛНР» та т.зв., підпорядкованого окупаційній владі. Законом України «Про затвердження Указу Президента України «Про введення воєнного стану в Україні» від 24.02.2022 № 2102-IX затверджено Указ Президента України від 24.02.2022 № 64/2022 «Про введення воєнного стану в Україні», відповідно до якого із 05.30 год. 24.02.2022 в Україні введено воєнний стан. Встановлено, що 19.03.2003 громадянин України ОСОБА_5 зареєстрував приватне підприємство «Айленд» код ЄДРПОУ: 32418971, юридична адреса: м. Луганськ, вул. Херсонська, буд. 5а, кв. 58 (далі ПП «Айленд»). Основним видом діяльності ПП «Айленд» є надання в оренду й експлуатацію власного чи орендованого нерухомого майна, зокрема: Торговельного центру «Кристал» (далі ТЦ «Кристал») за адресою: Луганська область, м. Свердловськ, вул. Косіора, 7, а також ТЦ «Кристал» за адресою: Луганська область, м. Луганськ, вул. Радянська, 73. Місце знаходження ПП «Айленд» 23.10.2018 змінено на юридичну адресу: м. Київ, бульвар Лесі Українки, буд. 26, офіс 642, однак вказане нерухоме майно залишились на території тимчасово окупованої Луганської області. Після тимчасової окупації Російською Федерацією Луганської області, тобто після 20.02.2014, у громадян України ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , за попередньою змовою групою осіб, яким відомо, відповідно до ч. 2 ст. 9 Закону України «Про забезпечення прав і свобод громадян та правовий режим на тимчасово окупованій території України», будь-які органи, їх посадові та службові особи на тимчасово окупованій території та їх діяльність вважаються незаконними, якщо ці органи або особи створені, обрані чи призначені у порядку, не передбаченому законом, виник злочинний умисел, направлений на вчинення умисних дій, спрямованих на допомогу державі-агресору (пособництво), з метою завдання шкоди Україні шляхом передачі інших активів представникам держави-агресора та її збройним формуванням. Усвідомлюючи перевагу вчинення злочинів, спрямованих на допомогу державі-агресору (пособництво), з метою завдання шкоди Україні шляхом передачі інших активів представникам держави-агресора та її збройним формуванням за попередньою змовою групою осіб, володіючи організаторськими здібностями і якостями лідера, усвідомлюючи суспільну небезпеку і наслідки своїх дій, діючи умисно, з корисливих мотивів, ОСОБА_5 та ОСОБА_6 створили та очолили групу, до складу якої увійшли ОСОБА_7 , яка працювала директором ПП «Айленд» до 02.06.2022, ОСОБА_8 , яка працювала економістом ПП «Айленд» та з 03.06.2022 ОСОБА_9 , який працює директором ПП «Айленд», з яким вони підтримували тривалі стосунки. У своєму розпорядженні члени групи мали та використовували офісне приміщення, комп`ютерну техніку, автомобілі та засоби зв`язку, телефонні апарати з SIM-картками операторів стільникового мобільного зв`язку. Для конспірації діяльності ОСОБА_5 зосередив спілкування між учасниками групи на собі та на рідному браті ОСОБА_6 . З ОСОБА_6 підтримував постійний зв`язок за телефоном шляхом листування у месенджері «Telegram» та особистих зустрічей, під час яких координували свої дії та узгоджували їх зі своїми і ОСОБА_8 , та ОСОБА_7 , а з 02.06.2022 року ОСОБА_10 . При цьому, за собою ОСОБА_5 та своїм рідним братом ОСОБА_6 залишили загальне керівництво діяльністю створеним ним підприємством ПП «Айленд», у тому числі керували його поточною господарською діяльністю на тимчасово-окупованій території у Луганській області, надавали вказівки щодо укладання договорів з представниками держави-агресора, визначали предмет таких договорів, умови оплати, а також способи перерахування коштів на їх особисті рахунки тощо. ОСОБА_8 , ОСОБА_7 та ОСОБА_10 (з 02.06.2022) постійно находилися на тимчасово окупованій території у Луганській області та безпосередньо виконували вказівки ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , забезпечували ведення господарської діяльності ПП «Айленд», вели бухгалтерський та податковий облік, безпосередньо забезпечували передачу матеріальних активів представникам держави-агресора та її збройним формуванням шляхом перерахування на розрахункові рахунки незаконних органів влади і збройних формувань, а також вели листування через електронну пошту « ІНФОРМАЦІЯ_1 » під час якої щомісячно надавали звіти щодо передачі таких матеріальних активів представникам держави-агресора та її збройним формуванням. На виконання спільного злочинного умислу, спрямованого на допомогу державі-агресору (пособництво), з метою завдання шкоди Україні шляхом передачі інших активів представникам держави-агресора та її збройним формуванням, за вказівкою ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , за невстановлених досудовим розслідуванням обставинах, у невстановлений досудовим розслідуванням, ПП «Айленд» укладено договір з незаконним органом, т.зв. «Министерсво чрезвычайных ситуация Луганськой народной республики» (далі - «МЧС ЛНР») про надання пожежнотехнічних послуг та обслуговування об`єктів нерухомості, що знаходяться у м. Свердловськ та м. Луганську Луганської області, на виконання якого за погодженням власника ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , директор ПП «Айленд» ОСОБА_7 , а з 02.06.2022 директор ПП «Айленд» ОСОБА_10 і економіст цього підприємства ОСОБА_8 здійснили перерахунок коштів представникам держави-агресора - т.зв. «МЧС ЛНР», у наступних розмірах: у квітні 2022 року 1 350 рублів рф; у травні 2022 року 1 350 рублів рф та 25 000 рублів рф; у червні 2022 року 1 350 рублів рф та 40 000 рублів рф, всього на загальну суму 69 050 рублів рф, чим вчинено передачу матеріальних активів представникам держави-агресора. У подальшому, на виконання спільного злочинного умислу спрямованого на допомогу державі-агресору її збройним формуванням, з метою завдання шкоди Україні шляхом передачі матеріальних ресурсів державі-агресору та її збройним формуванням, за невстановлених досудовим розслідуванням обставинах, у невстановлений досудовим розслідуванням, ПП «Айленд» укладено Договір №7-ОТТ/СВ/79 від 01.01.2016, а також за вказівкою власника ПП «Айленд» ОСОБА_5 та ОСОБА_6 27.12.2022 директор ПП «Айленд» ОСОБА_10 уклав додаткову угоду №6 від 27.12.2022 до Договору №7-ОТТ/СВ/79 від 01.01.2016 з т.зв. «Управление Государственной службы охраны Министерства внутренних дел Луганской Народной Республики» про охорону та обслуговування об`єктів нерухомості, що знаходяться м. Свердловськ та м. Луганську Луганської області, на виконання якого та за погодженням ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , директором ПП «Айленд» ОСОБА_10 та економістом ОСОБА_8 здійснено перерахунок коштів до т.зв. «Управление Государственной службы охраны Министерства внутренних дел Луганской Народной Республики», у наступних розмірах: у червні 2022 року 1 350 рублів рф; у липні 2022 року 1 350 рублів рф; у серпні 2022 року 1 350 рублів рф; у вересні 2022 року 1 350 рублів рф; у листопаді 2022 року 1 350 рублів рф; у січні 2023 року 1 800 рублів рф; у лютому 2023 року 1 800 рублів рф; у травні 2023 року 1 800 рублів рф; у липні 2023 року 1 800 рублів рф, всього на суму 13 950 рублів рф, чим вчинено передачу матеріальних активів представникам збройних формувань. Надалі, з метою подальшого провадження господарської діяльності та отримання прибутку ОСОБА_5 зможе лише у взаємодії з державою-агресором, її незаконними органами влади створеними на тимчасово окупованій території, у тому числі окупаційною адміністрацією держави-агресора добровільно, будучи ідейно-мотивованими на співпрацю з ворогом, вирішив зареєструвати юридичну особу до законодавства Російської Федерації. Після цього, 05.06.2023 ОСОБА_5 за невстановлених обставин, у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території - т.зв. «Управление Федеральной налоговой службы Луганской Народной Республике №1», за адресою: м. Луганськ, вул. Оборонна, 4л), подали необхідні документи, на підставі яких вказаним незаконним податковим органом влади, створеними на тимчасово окупованій території, внесено запис до Єдиного державного реєстру юридичних осіб відомостей Російської Федерації про Общество с ограниченой ответсвенностью «Айленд» (далі ООО «Айленд») як юридичну особу, зареєстровану до прийняття до Російської Федерації, на підставі відомостей реєстру юридичних осіб, який вівся до прийняття до Російської Федерації. Відповідні зміни внесено до «Единый государственный реестр юридических лиц ЕГРЮЛ за номером 1229400002413», а також поставили на облік у вказаному незаконному податковому органі ООО «Айленд» як «Общество с ограниченой ответсвенностью «Айленд», (ОГРН 122940002413, юридический адрес: ЛНР, г. Луганск, ул. Советская, д. 73), директором зазначеного підприємства призначено ОСОБА_9 , економістом ОСОБА_8 . Рішенням №1 єдиного заснованика від 25.05.2023 затверджено Статут «Общество с ограниченой ответсвенностью «Айленд» (далі Статут), відповідно до якого: п. 2 розділу 3 Статуту визначено: предметом діяльності Товариства є: оренда и управління власним та орендованим нерухомим майном. Відповідно до Статуту ООО «Айленд» зазначено, що учасник Товариства вправі: брати участь у управлінні справами Товариства; отримувати інформацію про діяльність Товариства та знайомитися з її бухгалтерською та іншою документацією. На вимогу учасника Товариства останнє зобов`язане надати йому для ознайомлення річні та квартальні баланси, звіти про фінансово-господарську діяльність (п. 2 розділу 4 Статуту); номінальна вартість та розмір частки учасника складає: ОСОБА_5 вклад на суму 30 000 000 російських рублів, що становить 100% (п. 2 розділу 5 Статуту), найвищим органом Товариства є єдиний учасник Товариства. Усі рішення приймаються учасником Товариства одноосібно та оформлюються письмово (п. 1 розділу 7 Статуту); до компетенції єдиного учасника Товариства належить: визначення основних напрямів діяльності Товариства, принципів освіти та використання його майна, а також ухвалення рішення щодо участі в асоціаціях та інших об`єднаннях комерційних організацій; ухвалення рішення про розподіл чистого прибутку (п. 2 розділу 7 Статуту). Потім, засновник ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , та директор ОСОБА_10 та економіст цього підприємства ОСОБА_8 , за попередньою змовою групою осіб, вирішили продовжити свій спільний злочинний умисел спрямований на передачі матеріальних ресурсів незаконним збройним та воєнізованим формуванням, створеним на тимчасово окупованій території, провадження господарської діяльності у взаємодії з державою-агресором, незаконними органами влади, створеними на тимчасово окупованій території. При цьому, такі дії засновника ООО «Айленд» ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , директора ОСОБА_10 та економіста цього підприємства ОСОБА_8 , пов`язані з добровільною співпрацею з ворогом та не є способом виживання в умовах окупації. Так, на виконання спільного злочинного умислу спрямованого на допомогу державі-агресору її збройним формуванням, з метою завдання шкоди Україні шляхом передачі матеріальних ресурсів державі-агресору та її збройним формуванням за вказівкою ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , 26.02.2024 директор ООО «Айленд» ОСОБА_10 уклав Договір №62-ЛНР-03-00157» про надання послуг технічного обслуговування технічних засобів охорони на об`єктах у м. Свердловськ та у м. Луганськ Луганської області з т.зв. «Федеральное государсвтвенное унитарное предприятия «Охрана» Федеральной службы войск национальной гвардии Российской Федерации (ФГУП «Охрана» Росгвардии), на виконання якого за погодженням ОСОБА_5 та ОСОБА_6 , директором ОСОБА_10 і економістом ОСОБА_8 здійснено перерахунок коштів до т.зв. Федеральное государсвтвенное унитарное предприятия «Охрана» Федеральной службы войск национальной гвардии Российской Федерации», у наступних розмірах 26.02.2024 у сумі 65 153 рублів рф; у квітні 2024 року 1 078 рублів рф; у травні 2024 року 1 078 рублів рф; у червні 2024 року 1 078 рублів рф; у серпні 2024 року 1 078 рублів рф; у вересні 2024 року 1 078 рублів рф; 09 жовтня 2024 року у сумі 1 078 рублів рф та 25.10.2024 у сумі 1 078 рублів рф; у листопаді 2024 року 1 078 рублів рф; у грудні 2024 року 1 078 рублів рф, всього на загальну суму 74 855 рублів рф, чим вчинено передачу матеріальних активів представникам збройних формувань. Таким чином, громадянин України ОСОБА_5 будучи власником ПП «Айленд» та у подальшому ООО власником ООО «Айленд», за попередньою змовою із громадянином України ОСОБА_6 , а також директором ПП «Айленд» ОСОБА_7 , та з 03.06.2022 директором ПП «Айленд» та ООО «Айленд» ОСОБА_9 , економістом ПП «Айленд» та ООО «АЙЛЕНД» ОСОБА_8 вчинили умисні дії, спрямовані на допомогу державі-агресору (пособництво), з метою завдання шкоди Україні шляхом передачі інших активів представникам держави-агресора, зокрема: у порушення діючого законодавства уклали договори з воєнізованими органами, за рахунок яких забезпечено функціонування діяльності органів державної влади, а також підрозділів збройних сил та інших формувань Російської Федерації, які розпочали і продовжують агресивну війну проти України: 1) т.зв. «МЧС ЛНР» про надання пожежнотехнічних послуг та обслуговування об`єктів нерухомості, що знаходяться у м. Свердловськ та м. Луганську Луганської області, на підставі яких у період квітень-червень 2022 року перерахували грошові кошти у суму 69 050 рублів; 2) т.зв. «Управление Государственной службы охраны Министерства внутренних дел Луганской Народной Республики» про охорону та обслуговування об`єктів нерухомості, що знаходяться у м. Свердловськ та м. Луганську Луганської області, на підставі яких за період з червня 2022 року по липень 2023 року перерахували грошові кошти у 13 950 рублів; 3) т.зв. «Федеральное государсвтвенное унитарное предприятия «Охрана» Федеральной службы войск национальной гвардии Российской Федерации» про охорону та обслуговування об`єктів нерухомості, що знаходяться у м. Свердловськ та м. Луганську Луганської області, на підставі яких у період з лютого по грудень 2024 року перерахували грошові кошти у 74 855 рублів. Так, на виконання слідчого доручення оперативним співробітниками 3 управління (з дислокацією у м. Сіверськолонецьк Луганської області) ГУ СБ України в Донецькій та Луганських областях встановлено, що ОСОБА_5 , ІНФОРМАЦІЯ_2 , зареєстрований за адресою: АДРЕСА_1 , фактично проживає за адресою: АДРЕСА_2 . Згідно з Витягу з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, відомості щодо об`єкта нерухомого майна за адресою: АДРЕСА_3 , відсутні. Таким чином, наявні обґрунтовані підстави вважати, що за місцем реєстрації ОСОБА_5 за адресою: . Київ, вул. Лейпцизька, 2/37, можуть зберігатись: установча та фінансово-бухгалтерська документація; відомості про здійснені фінансові операції у документальному та електронному вигляді; установча документація підприємств, посадові обов`язки, інструкції та інша супровідна документація підприємств щодо призначення осіб на посаду та звільнення з посади, а також визначення кола їх повноважень та обов`язків; грошові кошти у готівковій та електронній формі, отримані в результаті здійснення протиправної діяльності; засоби дистанційного керування розрахунковими рахунками підприємств, установ та організацій; печатки підприємства; комп`ютерні системи чи їх частини, мобільні термінали систем зв`язку, носії комп`ютерних даних (у тому числі планшети, ноутбуки, карти пам`яті, флеш-накопичувачі, переносні жорсткі диски і т.п.); роутери, маршрутизатори та інше телекомунікаційне обладнання, носії інформації, що містять в собі електронне листування з іншими особами; документальні носії інформації та особисті записи (записники, блокноти, чорнові записи тощо). Викладені вище обставини свідчать про те, що дане кримінальне правопорушення здійснювалося, у тому числі, з використанням комп`ютерної техніки, яка має вихід до всесвітньої мережі Інтернет, тому вилучення мобільних терміналів систем зв`язку, носів комп`ютерних даних (у тому числі планшети, ноутбуки, карти пам`яті, флеш-накопичувачі, переносні жорсткі диски і т.п.); роутери, маршрутизатори та інше телекомунікаційне обладнання, є необхідним для отримання доказів (у тому числі даних, що на теперішній час видалені з комп`ютерної техніки та інших електронних носіїв інформації) шляхом проведення в подальшому відповідних судових експертиз, через наявність обґрунтованих підстав вважати, що на зазначених вище предметах може міститися інформація чи містилися відомості, що мають значення для досудового розслідування у вказаному кримінальному провадженні. Отримати зазначені вище речі, документи та відомості у спосіб, передбачений ст. 93 КПК України та Главою 15 КПК України, не представляється за можливе, у зв`язку з тим, що в органу досудового розслідування наявні обґрунтовані підстави вважати, що у разі проведення слідчих та процесуальних дій у такий спосіб невстановленими в ході досудового розслідування особами будуть вчинені дії з приховання, знищення та/або зміни властивостей відповідних речей та документів. Слідчими слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області раніше за вказаною адресою обшук не проводився. Особи, у володінні яких перебуває вищезазначене майно, не являються народними депутатами України, професійними суддями України, адвокатами чи іншими особами, щодо яких розповсюджується особливий порядок кримінального провадження, відповідно до ст. 480 КПК України. На підставі вищевикладеного, зважаючи на те, що є достатні підстави вважати, що відшукувані речі і документи знаходяться у приміщенні за вказаною вище адресою та приймаючи до уваги, що відшукувані речі і документи мають важливе значення для досудового розслідування, з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення. На підставі викладеного, слідчий звертається до суду з даним клопотанням про проведення обшуку.

У судовому засіданні слідчий підтримав клопотання, просив його задовольнити.

Вислухавши думку слідчого, вивчивши подане клопотання та додані до нього матеріали, якими обґрунтовується необхідність проведення обшуку, враховуючи положення ст.ст. 234, 235 КПК України, слідчий суддя приходить до наступного.

Згідно ч.1 ст.234 КПК України, обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб.

В ході судового розгляду слідчим доведено, що на даний час в рамках кримінального провадження №22024040000001377, проводиться комплекс заходів з метою відшукання та вилучення речей та документів, які містять відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення. З матеріалів провадження вбачається, що за вказаною адресою знаходитись речі та документи, які мають значення для розслідування даного кримінального провадження і можуть бути доказами в ході судового розгляду, тому з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, встановлення причетних до злочину осіб, вважаю за необхідне задовольнити клопотання слідчого та надати дозвіл на проведення обшуку. За викладених обставин, обшук є доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення вказаних речей та документів, які мають значення для досудового розслідування.

Керуючись ст. ст. 110, 234, 235, 309, 369-372 КПК України, суд,-

постановив:

Клопотання старшого слідчого слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровської області капітана юстиції ОСОБА_3 , яке погоджене прокурором відділу Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_4 , про проведення обшуку, в рамках кримінального провадження №22024040000001377 від 18.11.2024 року, за ознаками вчинення кримінального правопорушення, передбаченого ч. 1 ст. 111-2 КК України задовольнити.

Надати дозвіл старшому слідчому слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_3 , слідчим групи слідчих у кримінальному провадженні №22024040000001377 від 18.11.2024 року: начальнику 2 відділення слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_11 ; т.в.о начальника 1 відділення слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_12 ; старшому слідчому в ОВС-криміналісту слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_13 ; слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_14 ; слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_15 ; слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_16 ; старшому слідчому слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_17 ; старшому слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_18 ; слідчому слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_19 ; слідчому слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_20 ; слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_21 ; старшому слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_22 ; старшому слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_23 ; старшому слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_24 ; слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_25 ; слідчому в ОВС слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_26 ; слідчому слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_27 ; слідчому слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_28 ; старшому слідчому слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_29 ; слідчому слідчого відділу Управління СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_30 ; слідчому слідчого відділу СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_31 ; слідчому слідчого відділу СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_32 ; слідчому слідчого відділу СБ України у Дніпропетровській області ОСОБА_33 , а також прокурорам групи прокурорів прокурорам відділу Дніпропетровської обласної прокуратури ОСОБА_4 ОСОБА_34 , ОСОБА_35 , ОСОБА_36 , ОСОБА_37 , на проведення обшуку за місцем реєстрації ОСОБА_5 за адресою: АДРЕСА_4 , з метою відшукання та вилучення предметів та документів, які містять відомості про обставини вчинення кримінального правопорушення, а саме: установча та фінансово-бухгалтерська документація; відомості про здійснені фінансові операції у документальному та електронному вигляді; установча документація підприємств, посадові обов`язки, інструкції та інша супровідна документація підприємств щодо призначення осіб на посаду та звільнення з посади, а також визначення кола їх повноважень та обов`язків; засоби дистанційного керування розрахунковими рахунками підприємств, установ та організацій; печатки підприємства; комп`ютерні системи чи їх частини, мобільні термінали систем зв`язку, носії комп`ютерних даних (у тому числі планшети, ноутбуки, карти пам`яті, флеш-накопичувачі, переносні жорсткі диски і т.п.); роутери, маршрутизатори та інше телекомунікаційне обладнання, носії інформації; документальні носії інформації та особисті записи (записники, блокноти, чорнові записи тощо).

Строк дії ухвали 30 днів з моменту її постановлення.

Ухвала оскарженню не підлягає.

Слідчий суддя ОСОБА_1