Постанова № 126611546, 03.04.2025, Луцький міськрайонний суд Волинської області

Дата ухвалення
03.04.2025
Номер справи
161/4504/25
Номер документу
126611546
Форма судочинства
Про адмінправопорушення
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України Єдиний державний реєстр судових рішень

Справа № 161/4504/25

Провадження № 3/161/1740/25

П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

м.Луцьк 03 квітня 2025 року

Луцький міськрайонний суд Волинської області в складі:

головуючого судді Ковтуненка В.В.,

за участі секретаря судового засідання Камінського Ю.В.,

порушника ОСОБА_1 ,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду м. Луцьк справу № 161/4504/24 за адміністративними матеріалами, які надійшли від Луцького РУП ГУНП у Волинській області, про притягнення до адміністративної відповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП,

В С Т А Н О В И В :

11.03.2025 року на адресу суду з Луцького РУП ГУНП у Волинській області надійшли матеріали про вчинення ОСОБА_1 адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП.

В судовому засіданні ОСОБА_1 свою вину у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП визнав, однак, повідомив, що будь-яких деталей не пам`ятає.

Заслухавши пояснення порушника, дослідивши письмові матеріали справи, суд приходить до висновку про визнання ОСОБА_1 винним у вчиненні адміністративних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 187 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту, з наступних підстав.

Відповідно до статті 36 КУпАП при вчиненні однією особою двох або більше адміністративних правопорушень адміністративне стягнення накладається за кожне правопорушення окремо. Якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається в межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених. До основного стягнення в цьому разі може бути приєднано одне з додаткових стягнень, передбачених статтями про відповідальність за будь-яке з вчинених правопорушень.

Відповідно до ч. 1, 2 статті 187 КУпАП порушення правил адміністративного нагляду особами, щодо яких встановлено такий нагляд, а саме:

1) неявка за викликом органу Національної поліції у вказаний термін і ненадання усних або письмових пояснень з питань, пов`язаних з виконанням правил адміністративного нагляду;

2) неповідомлення працівників Національної поліції, які здійснюють адміністративний нагляд, про зміну місця роботи чи проживання або про виїзд за межі району (міста) у службових справах;

3) порушення заборони виходу з будинку (квартири) у визначений час, який не може перевищувати восьми годин на добу;

4) порушення заборони перебування у визначених місцях району (міста);

5) нереєстрація в органі Національної поліції -

тягнуть за собою накладення штрафу від трьох до десяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Дії, передбачені частиною першою цієї статті, якщо вони вчинені повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення, - тягнуть за собою накладення штрафу від десяти до п`ятнадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або виправні роботи на строк від одного до двох місяців з відрахуванням двадцяти відсотків заробітку, а в разі, якщо за обставинами справи з урахуванням особи порушника застосування цих заходів буде визнано недостатнім, - адміністративний арешт на строк до п`ятнадцяти діб.

Відповідно до ст. 245 КУпАП завданнями провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності з законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.

Судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 14 лютого 2025 року, о 22.25 годин, ОСОБА_1 , відносно якого встановлений адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 КУпАП, був відсутній за місцем проживання в АДРЕСА_1 після 22.00 годин, чим порушив правила адміністративного нагляду. Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 статті 187 КУпАП.

Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 15 лютого 2025 року, о 22.15 годин, ОСОБА_1 , відносно якого встановлений адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 КУпАП, був відсутній за місцем проживання в АДРЕСА_1 після 22.00 годин, чим порушив правила адміністративного нагляду. Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 статті 187 КУпАП.

Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 17 лютого 2025 року, о 23.10 годин, ОСОБА_1 , відносно якого встановлений адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 КУпАП, був відсутній за місцем проживання в АДРЕСА_1 після 22.00 годин, чим порушив правила адміністративного нагляду. Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 статті 187 КУпАП.

Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 19 лютого 2025 року, о 22.30 годин, ОСОБА_1 , відносно якого встановлений адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 КУпАП, був відсутній за місцем проживання в АДРЕСА_1 після 22.00 годин, чим порушив правила адміністративного нагляду. Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 статті 187 КУпАП.

Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 20 лютого 2025 року, о 22.14 годин, ОСОБА_1 , відносно якого встановлений адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 КУпАП, був відсутній за місцем проживання в АДРЕСА_1 після 22.00 годин, чим порушив правила адміністративного нагляду. Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 статті 187 КУпАП.

Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 21 лютого 2025 року, о 22.45 годин, ОСОБА_1 , відносно якого встановлений адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 КУпАП, був відсутній за місцем проживання в АДРЕСА_1 після 22.00 годин, чим порушив правила адміністративного нагляду. Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 статті 187 КУпАП.

Також судом при розгляді справи встановлено та підтверджується письмовими матеріалами справи, що 22 лютого 2025 року, о 00.05 годин, ОСОБА_1 , відносно якого встановлений адміністративний нагляд, повторно протягом року після накладення адміністративного стягнення за вчинення адміністративного правопорушення передбаченого ст. 187 КУпАП, був відсутній за місцем проживання в АДРЕСА_1 після 22.00 годин, чим порушив правила адміністративного нагляду. Своїми умисними протиправними діями ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч. 2 статті 187 КУпАП.

Керуючись ст. 36, ч. 2 ст. 187, 245 КУпАП, враховуючи характер вчиненого правопорушення, особу правопорушника, ступінь його вини, обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність,

П О С Т А Н О В И В :

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, РНОКПП невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту на строк 15 (п`ятнадцять) діб.

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, РНОКПП невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту на строк 15 (п`ятнадцять) діб.

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, РНОКПП невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту на строк 15 (п`ятнадцять) діб.

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, РНОКПП невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту на строк 15 (п`ятнадцять) діб.

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, РНОКПП невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту на строк 15 (п`ятнадцять) діб.

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, РНОКПП невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту на строк 15 (п`ятнадцять) діб.

ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, РНОКПП невідомий, визнати винним у вчиненні адміністративного правопорушення передбаченого ч. 2 ст. 187 КУпАП і піддати його адміністративному стягненню у вигляді адміністративного арешту на строк 15 (п`ятнадцять) діб.

На підставі статті 36 КУпАП, піддати ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , мешканця АДРЕСА_1 , громадянина України, непрацюючого, РНОКПП невідомий, - остаточному адміністративному стягненню в межах санкції ч. 2 статті 187 КУпАП у вигляді адміністративного арешту на строк 15 (п`ятнадцять) діб.

Стягнути з ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,мешканця АДРЕСА_1 ,громадянина України,непрацюючого,РНОКПП невідомийна користьдержави ((отримувачкоштів:ГУК ум.Києві/м.Київ/22030106;код ЄДРПОУ:37993783;банк отримувача:Казначейство України(ЕАП);;рахунок отримувачаUA 908999980313111256000026001); код класифікації доходів бюджету 22030106 судовий збір в сумі 605,60 гривень.

Постанова може бути оскаржена в апеляційному порядку до Волинського апеляційного суду.

Скаргу на постанову про адміністративне правопорушення може бути подано протягом десяти днів з дня винесення постанови.

Суддя В.В. Ковтуненко