Постанова № 12268240, 15.11.2010, Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим

Дата ухвалення
15.11.2010
Номер справи
2а-13436/10/2/0170
Номер документу
12268240
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД

АВТОНОМНОЇ РЕСПУБЛІКИ КРИМ

вул. Київська, 150, м. Сімферополь, Автономна Республіка Крим, Україна, 95493

ПОСТАНОВА

Іменем України

15.11.10Справа №2а-13436/10/2/0170 Окружний адміністративний суд Автономної Республіки Крим у складі головуючого судді Яковлєва С.В., при секретарі Дрягіні В.П., розглянув в порядку письмового провадження адміністративну справу

за позовом Державної податкової інспекції в Бахчисарайському районі АР Крим

до Поштовського житлово-комунального підприємства

про стягнення заборгованості в сумі 24241,60 грн.

за участю представників:

від позивача – не з’явився;

від відповідача – не з’явився;

Суть спору: Державна податкова інспекція в Бахчисарайському районі АР Крим (далі позивач) звернулась до Окружного адміністративного суду АР Крим з адміністративним позовом про стягнення з Поштовського житлово-комунального підприємства (далі відповідач) заборгованості в сумі 24241,60 грн., у тому числі: 1831,90 грн. з податку на прибуток підприємств; 10497,00 грн. з податку на додану вартість; 57,18 грн. з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин; 73,10 грн. з комунального податку; 21,00 грн. зі збору за забруднення навколишнього природного середовища; 11548,18 грн. зі збору за спеціальне водокористування; 113,34 грн. штрафні санкції за несвоєчасну сплату податкового боргу та 99,90 грн. за порушення термінів розрахунків в іноземній валюті.

Позивач явку свого представника в судове засідання не забезпечив, про час, дату та місце його проведення був повідомлений належним чином, надав суду клопотання про розгляд справи за відсутності його представника та підтримання позовних вимог у повному обсязі.

Відповідач заперечення на позовну заяву до суду не надав, явку свого представника в судове засідання не забезпечив, про час, дату та місце його проведення повідомлений належним чином, про причини неявки суд не повідомив.

Відповідно до ч. 6 ст. 128 КАС України, якщо немає перешкод для розгляду справи у судовому засіданні, визначених цією статтею, але прибули не всі особи, які беруть участь у справі, хоча і були належним чином повідомлені про дату, час і місце судового розгляду, суд має право розглянути справу у письмовому провадженні у разі відсутності потреби заслухати свідка чи експерта.

Враховуючи неявку сторін, належним чином повідомлених про час, дату та місце судового розгляду, достатність доказів, наявних в матеріалах справи, суд вважає за можливе розглянути справу в порядку письмового провадження за відсутності сторін.

Розглянувши матеріали справи, дослідивши надані докази, суд

ВСТАНОВИВ:

Поштовське житлово-комунальне підприємство 18.12.1997 року зареєстроване Бахчисарайською районною державною адміністрацією АР Крим як юридична особа, що підтверджується свідоцтвом про державну реєстрацію серії А00 № 570799.

Відповідно до довідки № 343 від 15.08.2000 року, відповідач з 08.01.1998 року перебуває на обліку в ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим як платник податків.

Згідно зі статтею 4 Закону України «Про систему оподаткування», платниками податків і зборів (обов’язкових платежів) є юридичні особи, на яких відповідно до Законів України покладений обов’язок сплачувати податки і збори.

Пунктом 4.1 статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що платник податків самостійно обчислює суму податкового зобов’язання, яку вказує у податковій декларації.

Згідно з пунктом 5.3.1 статті 5 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку для подання податкової декларації.

Статтею 9 Закону України «Про систему оподаткування» встановлено, що платники податків зобов’язані сплачувати належні суми податків і зборів (обов'язкових платежів) у встановлені законами терміни.

Відповідно до пункту 10.2 статті 10 Закону України «Про податок на додану вартість» платники податку, відповідають за дотримання достовірності та своєчасності визначення сум податку, а також за повноту та своєчасність його внесення до бюджету відповідно до закону.

Судом встановлено, що відповідачем в порядку податкової звітності до ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим було надано декларації з податку на додану вартість:

- № 11644 від 21.06.2010 року за травень 2010 року на суму 2476,00 грн.;

- № 15512 від 20.07.2010 року за червень 2010 року на суму 4100,00 грн.;

- № 18480 від 20.08.2010 року за липень 2010 року на суму 3921,00 грн.

Згідно з п.п. 5.3.1 п.5.3 ст. 5 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» платник податків зобов'язаний самостійно сплатити суму податкового зобов'язання, зазначену у поданій ним податковій декларації, протягом десяти календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, передбаченого підпунктом 4.1.4 пункту 4.1 статті 4 цього Закону для подання податкової декларації.

Проте, у визначені законодавством строки, відповідачем сума самостійно визначеного податкового зобов’язання з податку на додану вартість у розмірі 10497,00 грн. сплачена не була.

Відповідно до наданих ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим відомостей, відповідач є також платником податку на прибуток.

Порядок, підстави та строки сплати податку на прибуток, надання податкової звітності встановлений Законом України «Про оподаткування прибутку підприємств» від 28.12.1994 року N 333/94, п.п. 11.1 якого передбачені такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік.

Таким чином, відповідач зобов’язаний щоквартально протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового кварталу, подавати до ДПІ в м. Керч декларації з податку на прибуток.

          Посадовими особами ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим 08.05.2010 року було проведено невиїзну документальну (камеральну) перевірку податкової звітності з податку на прибуток.

          За результатами проведеної перевірки складено акт № 92/15-01/2514232 від 08.05.2008 року, в якому зафіксовано порушення відповідачем п.п. 5.2.5 п.5.2 ст. 5 Закону України «Про оподаткування прибутку підприємств» в часині заниження податку на прибуток за 2007 рік на суму 778,00 грн.

          На підставі п.п.17.1.4 п.17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» до відповідача були застосовані штрафні (фінансові) санкції у розмірі 38,90 грн.

          На підставі акту перевірки, позивачем 15.05.2008 року прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000691501,0, в якому визначено суму податкового зобов’язання відповідача з податку на прибуток підприємств у розмірі 816,90 грн., у тому числі 778,00 грн. за основним платежем та 38,90 грн. за штрафними (фінансовими) санкціями.

          Вказане податкове повідомлення-рішення отримане відповідачем 21.05.2008 року, про що свідчить відмітка на повідомленні про вручення поштового відправлення № 120840.

          Посадовими особами ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим 16.03.2010 року проведено невиїзну документальну перевірку відповідача з питання своєчасності подання податкової звітності.

          За результатами проведеної перевірки складено акт № 66/1501/25142132 від 16.03.2010 року, в якому зафіксовано порушення відповідачем п.п.4.1.4 п.4.1 ст.4 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» в частині неподання декларації з податку на прибуток підприємств за 11 місяців 2008 року, 2008 рік, І квартал 2009 року, І півріччя 2009 року, 9 місяців 2009 року, 2009 рік.

          На підставі акту перевірки позивачем 16.03.2010 року прийнято податкове повідомлення-рішення № 0000711501/0, в якому визначено суму податкового зобов’язання відповідача з податку на прибуток підприємств за штрафними (фінансовими) санкціями у розмірі 1020,00 грн.

          Вказане податкове повідомлення-рішення отримане відповідачем 16.03.2010 року, про що свідчить відмітка на корінці цього рішення.

          Відповідачем, в порядку, передбаченому ст. 71 КАС України, не надано доказів сплати заборгованості з податку на прибуток підприємств у розмірі 1831,90 грн.

          

Види місцевих податків і зборів, їх граничні розміри та порядок обчислення і спрямований на зміцнення бюджетів місцевого самоврядування визначені Декретом Кабінету Міністрів України «Про місцеві податки і збори» від 20.05.1993 року № 56-93, відповідно до ч. 1 якого комунальний податок належить до місцевих податків.

Згідно зі ст. 15 Декрету комунальний податок справляється з юридичних осіб, крім бюджетних установ, організацій, планово-дотаційних та сільськогосподарських підприємств. Його граничний розмір не повинен перевищувати 10 відсотків річного фонду оплати праці, обчисленого виходячи з розміру неоподатковуваного мінімуму доходів громадян.

Органи місцевого самоврядування самостійно встановлюють і визначають порядок сплати місцевих податків і зборів відповідно до переліку і в межах установлених граничних розмірів ставок.

Місцеві податки і збори перераховуються до бюджетів місцевого самоврядування в порядку, визначеному Радами народних депутатів, якими вони встановлюються. Стягнення не внесених в установлений термін місцевих податків і зборів здійснюється згідно з чинним законодавством.

          Підпунктом 4.1.4. статті 4 Закону України «Про порядок погашення зобов'язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» встановлено, що податкові декларації подаються за базовий податковий (звітний) період, що дорівнює: б) календарному кварталу або календарному півріччю (у тому числі при сплаті квартальних або піврічних авансових внесків).

Таким чином, відповідач зобов’язаний щоквартально протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем податкового кварталу, подавати до ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим декларації з комунального податку.

Відповідачем до ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим 09.08.2010 року в порядку податкової звітності було надано податковий розрахунок комунального податку за ІІ квартал 2010 року № 17507 на суму 73,10 грн.

Однак, у визначені законодавством строки відповідачем сума заборгованості з комунального податку у розмірі 73,10 грн. сплачена не була.

Правові, економічні та соціальні основи організації охорони навколишнього природного середовища в інтересах нинішнього і майбутніх поколінь визначені Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» від 25.06.1991 року № 1264-XII.

Ст. 24 зазначеного Закону передбачено, що об'єкти, які шкідливо впливають або можуть вплинути на стан навколишнього природного середовища, види та кількість шкідливих речовин, що потрапляють у навколишнє природне середовище, види й розміри шкідливих фізичних та біологічних впливів на нього підлягають державному обліку.

Підприємства, установи та організації проводять первинний облік у галузі охорони навколишнього природного середовища і безоплатно подають відповідну інформацію органам, що ведуть державний облік у цій галузі.

Єдині на території України правила встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища, а також його стягнення передбачені Постановою Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку встановлення нормативів збору за забруднення навколишнього природного середовища і стягнення цього збору» від 01.03.1999 року № 303, в пункті 2 якої зазначено, що збір за забруднення навколишнього природного середовища справляється за: викиди в атмосферне повітря забруднюючих речовин стаціонарними та пересувними джерелами забруднення;скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти; розміщення відходів.

Територіальні органи Мінприроди подають до органів державної податкової служби перелік підприємств, установ, організацій, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності, яким в установленому порядку видано дозволи на викиди, спеціальне водокористування та розміщення відходів.

Невключення підприємств, установ, організацій, громадян - суб'єктів підприємницької діяльності до зазначеного переліку не звільняє їх від сплати збору.

Безпосередньо порядок обчислення і сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища (далі - збір), а також відповідальність платників за достовірність даних про обсяги викидів в атмосферне повітря забруднюючих речовин, скиди забруднюючих речовин безпосередньо у водні об'єкти, розміщені відходи та за правильність обчислення, повноту і своєчасність сплати збору передбачено Інструкцією про порядок обчислення та сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища, затвердженою Наказом Міністерства охорони навколишнього природного середовища та ядерної безпеки України, Державною податковою адміністрацією України від 19 липня 1999 року № 162/379.

          Згідно з п. 2.1. Інструкції платниками збору є суб'єкти господарювання, незалежно від форм власності, включаючи їх об'єднання, філії, відділення та інші відокремлені підрозділи, що не мають статусу юридичної особи, розташовані на території іншої територіальної громади; бюджетні, громадські та інші підприємства, установи і організації; постійні представництва нерезидентів, які отримують доходи в Україні; громадяни, які здійснюють на території України і в межах її континентального шельфу та виключної (морської) економічної зони викиди і скиди забруднюючих речовин у навколишнє природне середовище та розміщення відходів.

Відповідно до п 7.1. Інструкції платники збору складають податковий розрахунок збору за забруднення навколишнього природного середовища і подають його до органу державної податкової служби за місцем податкової реєстрації (місцеперебуванням на податковому обліку в органах державної податкової служби).

Пунктом 7.2. Інструкції встановлено, що базовий податковий (звітний) період збору за забруднення навколишнього природного середовища дорівнює календарному кварталу.

Податкові розрахунки збору подаються платниками органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за місцем податкової реєстрації платника (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби).

Збір сплачується платниками за місцем податкової реєстрації (місцем перебування на податковому обліку в органах державної податкової служби) протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку подання податкового розрахунку збору, тобто протягом 50 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу.

Згідно з п 8.2. Інструкції контроль за правильністю обчислення, повнотою та своєчасністю сплати збору за забруднення навколишнього природного середовища до бюджету, а також своєчасністю подання податкових розрахунків цього збору здійснюється органами державної податкової служби.

Крім того, в п. 9.2. Інструкції зазначено, що платники несуть відповідальність за правильність обчислення, повноту та своєчасність сплати, а також за правильність складання і своєчасність подання розрахунків органам державної податкової служби та органам Мінприроди України згідно з законодавством.

Судом встановлено, що 09.08.2010 року відповідачем до податкових органів було надано податковий розрахунок збору за забруднення навколишнього природного середовища № 17504, в якому визначено суму податкового зобов’язання за І півріччя 2010 року у розмірі 38,18 грн.

Як вбачається з наданого позивачем розрахунку, сума заборгованості зі збору за забруднення навколишнього природного середовища була сплачена відповідачем частково у розмірі 17,18 грн.

Доказів остаточної сплати заборгованості у розмірі 21,00 грн. відповідачем в порядку ст. 71 КАС України надано не було.

Єдині правила обчислення і справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту визначені Порядком справляння збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору для користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженого Постановою кабінету Міністрів України від 16.08.1999 року № 1494 (далі – Порядок № 1494).

Згідно з п. 3 Порядку № 1449 платниками збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту є підприємства, установи та організації незалежно від форми власності, а також громадяни - суб'єкти підприємницької діяльності, що використовують водні ресурси та користуються водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту.

Відповідно до п. 6.1. Інструкції про порядок обчислення і сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту, затвердженої спільним наказом Міністерства фінансів України, Державної податкової адміністрації України, Міністерства економіки України, Міністерства економічної безпеки від 01.10.1999 року № 231/539/118/219 водокористувачі самостійно обчислюють збір за спеціальне використання водних ресурсів та збір за користування водами для потреб гідроенергетики щоквартально наростаючим підсумком з початку року, а за користування водами для потреб водного транспорту - починаючи з I півріччя.

Розрахунки збору, базовий податковий (звітний) період для якого дорівнює календарному кварталу, подаються платниками органам державної податкової служби протягом 40 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) кварталу, за місцем податкової реєстрації.

Збір сплачується водокористувачами протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем граничного терміну подання розрахунку збору за місцем податкової реєстрації (п.141 Порядку № 1449).

          Відповідальність за правильність обчислення, своєчасність подання розрахунків і сплати збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту несуть платники відповідно до законодавства.

Згідно з п. 22 Порядку № 1449 контроль за повнотою обчислення і своєчасністю сплати до бюджетів збору за спеціальне використання водних ресурсів та збору за користування водами для потреб гідроенергетики і водного транспорту здійснюється органами державної податкової служби.

          Відповідачем до ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим були надані розрахунки збору за спеціальне водокористування в частині використання води теплоелектростанціями з прямоточною системою водоспоживання, та використання поверхневих і підземних вод, які входять до складу напоїв:

-          розрахунок № 17607 від 09.08.2010 року на суму 8676,15 грн.;

-          розрахунок № 17505 від 09.08.2010 року на суму 2872,03 грн.;

Таким чином, загальна сума самостійно задекларованих відповідачем зобов’язань зі збору за спеціальне водокористування становить 11548,18 грн.

У порядку, визначеному ст. 71 КАС України, відповідачем не надано доказів сплати заборгованості зі збору за спеціальне водокористування в розмірі 11548,18 грн.

Як вбачається з матеріалів справи, 27.08.2004 року ДПІ в Бахчисарайському районі АР Крим на підставі п. 9 ст. 11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні», розділу IV Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» було прийнято рішення № 1/1396/24 про розстрочку (відстрочку) податкового боргу.

Відповідно до вказаного рішення було складено графік погашення розстроченої (відстроченої) суми податкового боргу з податку на додану вартість, податку на прибуток, податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин, комунального податку, збору за забруднення навколишнього природного середовища, пені за порушення термінів розрахунків в іноземній валюті та інших платежів (акт Контрольно-ревізійної служби).

Однак, у визначені у графіку строки відповідачем не було проведено сплату заборгованості з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин, пені за порушення термінів розрахунків в іноземній валюті та інших платежів (акт Контрольно-ревізійної служби).

На підставі рішення № 1/1396/24 від 27.08.2004 року, враховуючи не сплату у визначені у графіку строки заборгованості, позивачем було визначено суму боргу відповідача з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин у розмірі 57,18 грн.

Пунктом 1.3 статті 1 зазначеного Закону встановлено, що податковий борг (недоїмка) - податкове зобов'язання (з урахуванням штрафних санкцій за їх наявності), самостійно узгоджене платником податків або узгоджене в адміністративному чи судовому порядку, але не сплачене у встановлений строк, а також пеня, нарахована на суму такого податкового зобов'язання.

Згідно з п.п. 17.1.7 п. 17.1 ст. 17 Закону України «Про порядок погашення зобов’язань платників податків перед бюджетами та державними цільовими фондами» у разі, коли платник податків не сплачує узгоджену суму податкового зобов'язання протягом граничних строків, визначених цим Законом, такий платник податку зобов'язаний сплатити штраф у таких розмірах:

- при затримці до 30 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі десяти відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці від 31 до 90 календарних днів включно, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі двадцяти відсотків погашеної суми податкового боргу;

- при затримці, що є більшою 90 календарних днів, наступних за останнім днем граничного строку сплати узгодженої суми податкового зобов'язання, - у розмірі п'ятдесяти відсотків погашеної суми податкового боргу.

На підставі зазначеного вище, з урахуванням строків несплати узгодженої суми податкового боргу, позивачем було визначено суми штрафних (фінансових) санкцій згідно рішення № 1/1396/24 від 27.08.2004 року з пені за порушення термінів розрахунків в іноземній валюті у розмірі 99,90 грн. та інших платежів (акт Контрольно-ревізійної служби) у розмірі 113,34 грн.

Таким чином, загальна сума заборгованості відповідача перед бюджетом становить 24241,60 грн., у тому числі: 1831,90 грн. з податку на прибуток підприємств; 10497,00 грн. з податку на додану вартість; 57,18 грн. з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин; 73,10 грн. з комунального податку; 21,00 грн. зі збору за забруднення навколишнього природного середовища; 11548,18 грн. зі збору за спеціальне водокористування; 113,34 грн. штрафні санкції за несвоєчасну сплату податкового боргу та 99,00 грн. за порушення термінів розрахунків в іноземній валюті.

Згідно статті 2 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» однією із задач органів податкової служби є здійснення контролю за дотриманням податкового законодавства, повною і своєчасною сплатою до бюджетів податків і зборів.

Пунктом 11 статті 11 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» передбачено, що органи державної податкової служби мають право застосовувати до платників податків фінансові (штрафні) санкції, стягувати до бюджетів та державних цільових фондів суми недоїмки, пені у випадках, порядку та розмірі, встановлених законодавством.

Відповідно до п. 11 ч. 1 ст. 10 Закону України «Про державну податкову службу в Україні» державні податкові інспекції в районах, містах без районного поділу, районах у містах, міжрайонні та об`єднані державні податкові інспекції подають до судів позови до підприємств, установ, організацій та громадян про визнання угод недійсними і стягнення в доход держави коштів, одержаних ними за такими угодами, а в інших випадках— коштів, одержаних без установлених законом підстав, а також про стягнення заборгованості перед бюджетом і державними цільовими фондами.

Приймаючи до уваги те, що відповідач не надав у порядку, передбаченому ст. 71 КАС України, доказів сплати заборгованості в сумі 24241,60 грн., суд вважає, що позовні вимоги належить задовольнити частково в зазначеній частині.

На підставі викладеного, керуючись статтями 160-163 Кодексу адміністративного судочинства України, суд

ПОСТАНОВИВ:

1.Позов задовольнити.

2.Стягнути з Поштовського житлово-комунального підприємства (98420, АР Крим, Бахчисарайський район, смт. Поштове, вул. Чкаловська, 11-а; ЄДРПОУ 25142132, відомості про відкриті рахунки в матеріалах справи відсутні) заборгованість:

- з податку на додану вартість у розмірі 10497,00 грн.(код податку 14010100 в дохід державного бюджету України на р/р 31112029700048 в ГУ ДКУ в АРК, ЄДРПОУ 34741000, МФО 824026);

- з податку на прибуток у розмірі 1831,90 грн. (код податку 11021000 у дохід місцевого бюджету Поштовської селищної ради на р/р 33212806700051 в ГУ ДКУ в АРК, ЄДРПОУ 34741000, МФО 824026);

- з податку з власників транспортних засобів та інших самохідних машин у розмірі 57,18 грн. (код податку 12020100 у дохід місцевого бюджету м. Бахчисарая на р/р 33211807700051 в ГУ ДКУ в АРК, ЄДРПОУ 34741000, МФО 824026);

- з комунального податку у розмірі 73,10 грн. (код податку 16010200 у дохід місцевого бюджету м. Бахчисарая на р/р 33212828700051 в ГУ ДКУ в АРК, ЄДРПОУ 34741000, МФО 824026);

- зі збору за забруднення навколишнього природного середовища у розмірі 21,00 грн. (код платежу 50080200 у дохід місцевого бюджету м. Бахчисарая на р/р 33119329700051 в ГУ ДКУ в АРК, ЄДРПОУ 34741000, МФО 824026);

- зі збору за спеціальне водовикористання місцевого значення у розмірі 11548,18 грн. (код платежу 13020200 у дохід місцевого бюджету м. Бахчисарая на р/р 31419504700051 в ГУ ДКУ в АРК, ЄДРПОУ 34741000, МФО 824026);

- пені за порушення термінів розрахунків у сфері зовнішньоекономічної діяльності та за невиконання зобов’язань та порушення вимог валютного законодавства у розмірі 99,90 грн. (код платежу 21081000 у дохід державного бюджету України на р/р 3111115700048 в ГУ ДКУ в АРК, ЄДРПОУ 34741000, МФО 824026);

- за іншими платежами у розмірі 113,34 грн. (код платежу 24060300 у дохід державного бюджету України на р/р 31112115700048 в ГУ ДКУ в АРК, ЄДРПОУ 34741000, МФО 824026).

          У разі неподання апеляційної скарги, постанова набирає законної сили через 10 днів з дня її проголошення.

У разі застосування судом частини третьої статті 160 цього Кодексу, а також прийняття постанови у письмовому провадженні апеляційна скарга подається протягом десяти днів з дня отримання копії постанови.

Якщо суб'єкта владних повноважень у випадках та порядку, передбачених частиною четвертою статті 167 цього Кодексу, було повідомлено про можливість отримання копії постанови суду безпосередньо в суді, то десятиденний строк на апеляційне оскарження постанови суду обчислюється з наступного дня після закінчення п'ятиденного строку з моменту отримання суб'єктом владних повноважень повідомлення про можливість отримання копії постанови суду.

Суддя                                                   Яковлєв С.В.