Єдиний державний реєстр судових рішень
Провадження № 3/537/1317/2024
Справа № 537/3530/24
ПОСТАНОВА
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
30.07.2024 року м. Кременчук
Крюківський районний суд м. Кременчука Полтавської області в складі головуючої судді Мурашової Наталі Валентинівни, за участі секретаря Дьяченко В.Ю., особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, ОСОБА_1 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі судових засідань у приміщенні суду адміністративний матеріал, який надійшов з Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції про притягнення до адміністративної відповідальності
ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянина України, паспорт № НОМЕР_1 , виданий 26.09.2023 року органом 5317, РНОКПП НОМЕР_2 , який одружений, працює ФОП, проживає за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП,
у с т а н о в и в:
20.06.2024 року о 09:54 год. у м. Кременчук Полтавської області по вул. Небесної Сотні, 6/20, до вул. Чумацький Шлях, 1, водій ОСОБА_1 керував транспортним засобом ЗАЗ110308, д.н.з. НОМЕР_3 , з явними ознаками наркотичного сп`яніння, а саме підвищена жвавість, почервоніння обличчя. Проте відмовився від проходження огляду на стан наркотичного сп`яніння в установленому законом порядку, чим порушив вимоги п.2.5 Правил дорожнього руху.
Таким чином, ОСОБА_1 вчинив адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП.
В судовому засіданні ОСОБА_1 пояснив, що 20.06.2024 року з ранку він поспішав на роботу, скерував свій автомобіль ЗАЗ110308, д.н.з. НОМЕР_3 , у м. Кременчуці з вул. Небесної Сотні до вул. Чумацький Шлях, де його незаконно зупинили працівники поліції. Так, працівники поліції спочатку безпідставно звинуватили ОСОБА_1 , що він керував транспортним засобом без паска безпеки. Але ОСОБА_1 не визнавав такий наклеп. Після цього працівники поліції ще безпідставно звинуватили ОСОБА_1 у перебуванні в стані наркотичного сп`яніння, запропонували пройти відповідний огляд в медичному закладі. ОСОБА_1 погодився пройти огляд на стан наркотичного сп`яніння, але він не мав залишити свій транспортний засіб на призволяще, тому запропонував працівникам поліції проїхати у медичний заклад на його транспортному засобі під його керуванням, можливо під керуванням працівника поліції або іншого «тверезого» водія. Проте працівники поліції необгрунтовано відхилили таку пропозицію ОСОБА_1 , та протиправно склали щодо нього протокол про адміністративне правопорушення, передбачене ч.1 ст.130 КУпАП, по факту відмови від проходження огляду на стан наркотичного сп`яніння, незважаючи на те, що він не відмовлявся від проходження такого огляду. Щоб довести свою невинуватість, ОСОБА_1 в установлений законом строк (2 години) самостійно пройшов огляд на стан наркотичного сп`яніння в медчиному закладі, за результатом якого лікар КП «Полтавський обласний центр терапії залежностей Полтавської обласної ради» склав висновок про те, що у нього не виявлено ознак наркотичного сп`яніння. Тому ОСОБА_1 вважав, що в його діях відсутній склад правопорушення, передбаченого ч.1 ст.130 КУпАП, просив суд закрити провадження у справі.
Заслухавши пояснення особи, яка притягається до адміністративної відповідальності, дослідивши матеріали справи, суд установив наступне.
Відповідно до ст.1 та ст.8 Основного Закону, Україна є правовою державою, де визнається і діє принцип верховенства права.
Згідно з положеннями ст.129 Конституції України суддя, здійснюючи правосуддя, є незалежним та керується верховенством права.
Завданням Кодексу Українипро адміністративніправопорушення є охорона прав і свобод громадян, власності, конституційного ладу України, прав і законних інтересів підприємств, установ і організацій, встановленого правопорядку, зміцнення законності, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі точного і неухильного додержання Конституції і законів України, поваги до прав, честі і гідності інших громадян, до правил співжиття, сумлінного виконання своїх обов`язків, відповідальності перед суспільством. (ст. 1 КУпАП).
Відповідно до ст.7 КУпАП, ніхто не може бути підданий заходу впливу в зв`язку з адміністративним правопорушенням інакше як на підставах і в порядку, встановлених законом. Провадження в справах про адміністративні правопорушення здійснюється на основі суворого додержання законності. Застосування уповноваженими на те органами і посадовими особами заходів адміністративного впливу провадиться в межах їх компетенції, у точній відповідності з законом. Додержання вимог закону при застосуванні заходів впливу за адміністративні правопорушення забезпечується систематичним контролем з боку вищестоящих органів і посадових осіб, правом оскарження, іншими встановленими законом способами.
Відповідно до статті 280 КУпАП орган (посадова особа) при розгляді справи про адміністративне правопорушення зобов`язаний з`ясувати: чи було вчинено адміністративне правопорушення, чи винна дана особа в його вчиненні, чи підлягає вона адміністративній відповідальності, чи є обставини, що пом`якшують і обтяжують відповідальність, чи заподіяно майнову шкоду, чи є підстави для передачі матеріалів про адміністративне правопорушення на розгляд громадської організації, трудового колективу, а також з`ясувати інші обставини, що мають значення для правильного вирішення справи.
Відповідно до статті 245 КУпАП, завданням провадження в справах про адміністративні правопорушення є: своєчасне, всебічне, повне і об`єктивне з`ясування обставин кожної справи, вирішення її в точній відповідності із законом, забезпечення виконання винесеної постанови, а також виявлення причин та умов, що сприяють вчиненню адміністративних правопорушень, запобігання правопорушенням, виховання громадян у дусі додержання законів, зміцнення законності.
Пункт 1.3 Правил дорожньогоруху передбачає, що учасники дорожнього руху зобов`язані знати й неухильно виконувати вимоги цих Правил, а також бути взаємно ввічливими.
В пункті 1.9 ПДР встановлено, що особи, які порушують ці Правила, несуть відповідальність згідно із законодавством.
Так пунктом 2.5 ПДР встановлено, що водій повинен на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
Відповідальність за порушення вимог пункту 2.5 ПДР передбачена статтею 130 КУпАП.
Відповідно до ч.1 ст.130 КУпАП керування транспортними засобами особами в стані алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, а також передача керування транспортним засобом особі, яка перебуває в стані такого сп`яніння чи під впливом таких лікарських препаратів, а так само відмова особи, яка керує транспортним засобом, від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо вживання лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, тягнуть за собою накладення штрафу на водіїв у розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з позбавленням права керування транспортними засобами на строк один рік і на інших осіб накладення штрафу в розмірі однієї тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
Вина ОСОБА_1 у вчиненні правопорушення за обставин, наведених в протоколі про адміністративне правопорушення серії ААД №302755, складеному 20.06.2024 року інспектором взводу 1 роти 1 Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції ст. лейтенантом поліції Колесником А.І., підтверджується наступними доказами.
Направленням на огляд до закладу охорони здоров`я водія транспортного засобу ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , який мав ознаки наркотичного сп`яніння, а саме підвищена жвавість, почервоніння обличчя, з метою виявлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, складеним працівником поліції 20.06.2024 року о 10:36 год.
Довідкою відділення адміністративної практики Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції про те, що ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , отримував посвідчення водія серії НОМЕР_4 від 13.10.2023 року. Протягом року до адміністративної відповідальності за ст.130 КУпАП не притягувався.
Рапортом інспектора взводу 1 роти 1 Батальйону патрульної поліції в місті Кременчук Управління патрульної поліції в Полтавській області Департаменту патрульної поліції старшого лейтенанта поліції Колесника А. про те, що 20.06.2024 року перебуваючи у складі екіпажу Залік 110 спільно з сержантом поліції ОСОБА_2 , було зупинено транспортний засіб ЗАЗ 110308, д.н.з. НОМЕР_3 , який рухався з порушенням ПДР України. В ході спілкування з водієм у нього виявлено ознаки наркотичного сп`яніння, а саме підвищена жвавість, почервоніння обличчя. ОСОБА_3 було запропоновано пройти огляд на стан наркотичного сп`яніння у медичному закладі у лікаря-нарколога, на що він відмовився. Тому на водія було складено постанову про накладення адміністртаивного стягнення за ч.5 ст.121 КУпАП, а також протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП.
В обґрунтування законності підстав зупинки транспортного засобу під керування ОСОБА_1 суду подано постанову про накладення на нього адміністративного стягнення у справі про адміністративне правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксоване не в автоматичному режимі, серії БАД №063424 від 20.06.2024 року, якою ОСОБА_1 визнаний винуватим за ч.5 ст.121 КУпАП із накладенням стягнення у виді штрафу в розмірі 510,00 грн., по факту керування ним транспортним засобом 20.06.2024 року о 09:54 год у м. Кременчуці по вул. Небесної Сотні, 6/20, без використання паска безпеки, чим порушено п.2.3. "в" ПДР. В судовому засіданні ОСОБА_1 повідомив, що не оскаржував вказану постанову в установленному законом порядку.
Події зазначені у рапорті працівника поліції об`єктивно підтверджені поданими відеозаписами, на яких зафіксоване правопорушення, вчинене ОСОБА_1 за обставин, зазначених в протоколі про адміністративне правопорушення.
Працівники поліції провели відеозйомку вчиненого ОСОБА_1 правопорушення та його оформлення з дотриманням положень ч.5 розділу ІІ Інструкції із застосування органами та підрозділами поліції технічних приладів і технічних засобів, що мають функції фото- і кінозйомки, відеозапису, засобів фото- і кінозйомки, відеозапису, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України 18.12.2018 року №1026, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11.01.2019 року за №28/32999. Матеріали відеозапису з камер долучені до протоколу про адміністративне правопорушення.
З поданого суду відеозапису з камер працівників поліції вбачається, що близько 09:54 год. у м. Кременчук по вулиці Небесної Сотні, 6/20, рухається транспортний засіб ЗАЗ 110308, д.н.з. НОМЕР_3 . Через невеличкий проміжок часу цей транспортний засіб зупинений працівниками поліції на вул. Чумацький Шлях, 1, що розташована поряд через р. Дніпро. Працівники поліції установили особу водія як ОСОБА_1 , повідомили про причину зупинки, роз`яснили права. ОСОБА_1 активно заперечував порушення ним ПДР під час керування транспортним засобом, стверджував, що був пристебнутий паском безпеки. Працівники поліції винесли щодо ОСОБА_1 постанову про накладення стягнення за ч.5 ст.121 КУпАП. Після чого працівники поліції повідомили ОСОБА_1 , що вбачають у нього ознаки наркотичного сп`яніння (підвищена жвавість, почервоніння обличчя). Запропонували пройти огляд на стан наркотичного сп`яніння в медичному закладі. ОСОБА_1 спочатку висловив згоду пройти такий огляд на стан сп`яніння в медичному закладі, але висунув свої умови, що він поїде в медичний заклад лише на своєму автомобілі. Працівники поліції пояснили ОСОБА_1 , що він чи працівники поліції не можуть керувати його транспортним засобом до медичної установи для проходження огляду на стан сп`яніння. Законом передбачено, що саме працівники поліції доставляють водія для огляду на стан сп`яніння в медичний заклад. А ОСОБА_1 може залишити свій автомобіль на місці зупинки, це буде безпечно, бо поряд розташований блок-пост поліції. Проте ОСОБА_1 відмовився на вимогу працівників поліції проїхати в медичний заклад для проходження огляду на стан наркотичного сп`яніння. Працівники поліції роз`яснили йому наслідки такої відмови, після чого склали протокол про адміністративне правопорушення за ч.1 ст.130 КУпАП, який зачитали в голос. ОСОБА_1 відмовився від підпису протоколу.
У рішенні по справі «О' Галлоран та Франціс проти Сполученого Королівства» від 29.06.2007 року, Європейський суд з прав людини у складі його Великої палати постановив, що будь-яка особа, яка володіє чи керує автомобілем, підпадає під дію спеціальних правил, оскільки володіння та використання автомобілів є таким, що потенційно може завдати серйозної шкоди. Ті, хто реалізували своє право володіти автомобілями та їздити на них, тим самим погодились нести певну відповідальність та виконувати додаткові обов`язки у правовому полі.
Таким чином, водій ОСОБА_1 реалізував своє право володіти та керувати транспортним засобом, тим самим погодився нести певну відповідальність та виконувати додаткові обов`язки у правовому полі згідно встановлених норм закону держави Україна, зокрема виконати визначений у п. 2.5 ПДР обов`язок на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою встановлення стану сп`яніння.
Згідно з п.9 розділу ІІ Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, затвердженої Наказом Міністерства внутрішніх справ України, Міністерства охорони здоров`я України 09.11.2015року №1452/735, зареєстрованої в Міністерстві юстиції України 11.11.2015 року за №1413/27858, з метою забезпечення достовірності результатів огляду водіїв транспортних засобів, які мають бути оглянуті в закладах охорони здоров`я, поліцейський забезпечує доставку цих осіб до найближчого закладу охорони здоров`я не пізніше ніж протягом двох годин з моменту виявлення підстав для його проведення.
А тому не мають правового значення твердження ОСОБА_1 про те, що він не мав залишити свій транспортний засіб без нагляду, бажав проїхати у медичний заклад лише на своєму транспортному засобі самостійно чи з іншим "тверезим" водієм.
У ст.266 КУпАП встановлено порядок проведення огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції.
Так, огляд особи, яка керувала транспортним засобом, морським, річковим, малим, спортивним судном або водним мотоциклом, на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції, проводиться поліцейським з використанням спеціальних технічних засобів. Під час проведення огляду осіб поліцейський застосовує технічні засоби відеозапису, а в разі неможливості застосування таких засобів огляд проводиться у присутності двох свідків. Матеріали відеозапису обов`язково долучаються до протоколу про адміністративне правопорушення.
У разі незгоди особи, яка керувала транспортним засобом, морським, річковим, малим, спортивним судном або водним мотоциклом, на проведення огляду на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують його увагу та швидкість реакції, поліцейським з використанням спеціальних технічних засобів або в разі незгоди з його результатами огляд проводиться в закладах охорони здоров`я. Перелік закладів охорони здоров`я, яким надається право проведення огляду особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, затверджується управліннями охорони здоров`я місцевих державних адміністрацій. Проведення огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, в інших закладах забороняється.
Огляд осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, здійснюється в закладах охорони здоров`я не пізніше двох годин з моменту встановлення підстав для його здійснення. Огляд у закладі охорони здоров`я та складення висновку за результатами огляду проводиться в присутності поліцейського. Кожний випадок огляду осіб на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують їх увагу та швидкість реакції, у закладі охорони здоров`я реєструється в порядку, визначеному спеціально уповноваженим центральним органом виконавчої влади в галузі охорони здоров`я.
Огляд особи на стан алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або щодо перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують її увагу та швидкість реакції, проведений з порушенням вимог цієї статті, вважається недійсним.
За таких обставин, не має правового значення висновок №122 щодо результатів медичного огляду з метою встановлення факту вживання психоактивної речовини та стану сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, проведений 20.06.2024 року о 12:10 год. лікарем КП «Полтавський обласний центр терапії залежностей Полтавської обласної ради» ОСОБА_4 , в ході якого у ОСОБА_1 не виявлено ознак наркотичного сп`яніння, оскільки: 1) в порушення вимог ст.266 КУпАП такий огляд на стан сп`яніння проведений без присутності працівників поліції; 2) водій ОСОБА_1 , який керував транспортним засобом, притягається до відповідальності за порушення п. 2.5 ПДР, тобто за відмову від проходження огляду на стан сп`яніння в установленому законом порядку на вимогу працівників поліції, а не за порушення п.2.9. "а" керування транспортним засобом в стані наркотичного сп`яніння.
Зовнішній вигляд ОСОБА_1 , його поведінка, давали працівникам поліції підстави суб`єктивно вважати наявними у нього ознак наркотичного сп`яніння, про які вони і повідомили водію.
Твердження ОСОБА_1 про те, що він за власною ініціативою в той же день протягом 2 годин в медичному закладі пройшов огляд на стан наркотичного сп`яніння, результатом якого є встановлений лікарем висновок про відсутність в нього ознак наркотичного сп`яніння не має правового значення, оскільки водію інкриміновано не перебування в стані наркотичного сп`яніння, а відмова від проходження такого огляду в установленному законом порядку, що не є тотожними за своїм правовими змістом, а відтак наданий висновок про відсутність в нього ознак наркотичного сп`яніння не впливає на правильність кваліфікації його дій та доведеність його вини у порушенні п.2.5. ПДР, за що передбачена відповідальність за ч.1 ст.130 КУпАп.
Крім того, нормами як ПДР так і Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак наркотичного сп`яніння, не передбачено особисте проходження особою у якої виявлено ознаки сп`яніння огляду в медичному закладі.
Відповідно до п. 12 розділу ІІ Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного сп`яніння, у разі наявності підстав вважати, що водій ТЗ перебуває у стані наркотичного сп`яніння, згідно з ознаками, визначеними в п. 4 розділу І цієї Інструкції, поліцейський направляє цю особу до найближчого закладу охорони здоров`я.
Працівники поліції роз`яснили водію його права, повідомили виявлені ознаки наркотичного сп`яніння, роз`яснили наслідки відмови від проходження огляду на стан сп`яніння в установленому законом порядку.
Поліцейський неодноразово перепитував та уточнював у ОСОБА_1 чи буде він проходити огляд на стан сп`яніння в медичній установі, на що останній фактично відмовився, що і стало підставою для складання протоколу за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Посилання ОСОБА_1 на незаконність вимог працівників поліції проїхати до закладу охорони здоров`я є безпідставними, оскільки водій у відповідності до п.2.5 ПДР України зобов`язаний на вимогу поліцейського пройти в установленому порядку медичний огляд з метою встановлення стану алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння або перебування під впливом лікарських препаратів, що знижують увагу та швидкість реакції.
В разі наявності у водія ознак наркотичного сп`яніння, поліцейський повідомляє про них особу та пропонує проїхати до закладу охорони здоров`я для проходження огляду, де лікар-нарколог підтвердить чи спростує підозру поліцейського.
В даному випадку, встановивши наявність визначених п. 4 розділу І інструкції ознак наркотичного сп`яніння, останні були повідомлені водію та запропоновано пройти огляд в медичному закладі, на що ОСОБА_1 фактично відмовився.
Суд приходить до висновку, що матеріали справи не містять доказів, які б свідчили про недотримання працівниками поліції вимог ст. 266 КУпАП та Інструкції про порядок виявлення у водіїв транспортних засобів ознак алкогольного, наркотичного чи іншого сп`яніння, а наявними доказами в їх сукупності спростовуються доводи особи, яка притягається до відповідальності, та його захисника про недоведеність вчинення водієм порушення, передбаченого п.2.5 ПДР, за що передбачена адміністративна відповідальність за ч. 1 ст. 130 КУпАП.
Таким чином, суд вважає доведеною вину водія ОСОБА_1 , який керував транспортним засобом, у відмові від проходження відповідно до встановленого порядку огляду на стан наркотичного сп`яніння, тому його дії правильно кваліфіковані за ч.1 ст.130 КУпАП.
Такий висновок суду першої інстанції відповідає правовій позиції Полтавського апеляційного суду, викладеній у постанові від 02.02.2024 року у справі №537/3098/23, провадження 33/814/360/24, у постанові від 18.04.2024 року у справі № 537/4384/23.
Відповідно до вимог ст.33 КУпАП при призначенні стягнення суд, враховує характер правопорушення, особу правопорушника.
На підставі викладеного, суд приходить до висновку про необхідність призначення ОСОБА_1 стягнення у вигляді штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами, в межах санкції закону за вчинене ним правопорушення.
Як неодноразово вказував Європейський суд з прав людини, право на вмотивованість судового рішення сягає своїм корінням більш загального принципу, втіленого в Конвенції про захист прав людини і основоположних свобод, який захищає особу від сваволі; рішення національного суду повинно містити мотиви, які достатні для того, щоб відповісти на істотні аспекти доводів сторони (рішення у справі «Руїз Торія проти Іспанії», §§ 29-30). Це право не вимагає детальної відповіді на кожен аргумент, використаний стороною (§ 2 рішення у справі «Хірвісаарі проти Фінляндії»).
Відповідно до ст.40-1КУпАП та ЗУ «Про судовий збір» у провадженні по справі про адміністративне правопорушення у разі винесення судом (суддею) постанови про накладення адміністративного стягнення особою, на яку накладено таке стягнення, сплачується судовий збір. Розмір і порядок сплати судового збору встановлюється законом.
Відповідно до п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір», у разі ухвалення судом постанови про накладення адміністративного стягнення ставка судового збору встановлюється у розмірі 0,2 розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб.
Керуючись ст. ст. 40-1, 130, 283, 284, 307, 308 КУпАП, суд
п о с т а н о в и в:
ОСОБА_1 визнативинуватим увчиненні правопорушення,передбаченого ч.1ст.130КУпАП,та призначитиадміністративне стягненняу виглядіштрафу накористь державиу розміріоднієї тисячінеоподатковуваних мінімумівдоходів громадян,тобто 17000(сімнадцятьтисяч)грн.00коп.,з позбавленнямправа керуваннятранспортними засобамина строкодин рік. Штраф підлягає добровільній сплаті протягом 15 днів з дня вручення копії постанови, а в разі оскарження такої постанови не пізніше як через 15 днів з дня повідомлення про залишення скарги без задоволення.
У разінесплати правопорушникомштрафу узазначений строк,у порядкупримусового виконанняпостанови простягнення штрафуза вчиненняадміністративного правопорушенняз правопорушника ОСОБА_1 стягується подвійний розмір штрафу в розмірі 34000 (тридцять чотири тисячі) грн. 00 коп.
Стягнути з правопорушника ОСОБА_1 на користь держави судовий збір в розмірі 605 (шістсот п`ять) грн. 60 коп.
Стягувач: держава.
Реквізити для сплати штрафу: Отримувач коштів: ГУК Полтав.обл/Полтавська/21081300, рахунок отримувача № UA048999980313050149000016001, Код отримувача за ЄДРПОУ :37959255, Банк отримувача: Казначейство України (ЕАП).
Реквізити для сплату судового збору: Отримувач коштів: ГУК у м.Києві/м.Київ/22030106, Код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37993783, Банк отримувача Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача № UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету 22030106, призначення платежу 101 _____(код клієнта за ЄДРПОУ для юридичних осіб (доповнюється зліва нулями до восьми цифр, якщо значущих цифр менше 8), реєстраційний номер облікової картки платника податків - фізичної особи (завжди має 10 цифр) або серія та номер паспорта громадянина України, в разі якщо платник через свої релігійні переконання відмовився від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомив про це відповідний орган Міністерства доходів і зборів України і має відповідну відмітку у паспорті);Судовий збір, стягнутий з ______(ПІБ чи назва установи, організації з якої стягується судовий збір)на користь держави, за рішенням №_/_/__(номер рішення про стягнення судового збору). При заповненні платіжного документа у графі "Код платника" платником судового збору - юридичною особою зазначається код ЄДРПОУ, а платником - фізичною особою - ідентифікаційний код, а при його відсутності, у зв`язку з релігійними переконаннями, зазначаються його паспортні дані.
Боржник: ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , громадянин України, паспорт № НОМЕР_1 , виданий 26.09.2023 року органом 5317, РНОКПП НОМЕР_2 , працює ФОП, проживає за адресою: АДРЕСА_1 .
На постанову може бути подано апеляційну скаргу до Полтавського апеляційного суду протягом 10 днів з моменту винесення постанови. Учасник справи, якому постанова не була вручена у день її винесення, може подати клопотання про поновлення пропущеного строку для подання апеляційної скарги, якщо така скарга подана протягом 10 днів з дня вручення йому постанови.
Повний текст постанови складений та оголошений 31.07.2024 року о 16:00 год.
Суддя Крюківського районного суду
м. Кременчука Полтавської області Мурашова Наталя Валентинівна