Постанова № 11904544, 19.10.2010, Донецький окружний адміністративний суд

Дата ухвалення
19.10.2010
Номер справи
2а-16665/10/0570
Номер документу
11904544
Форма судочинства
Адміністративне
Компанії, зазначені в тексті судового документа
Державний герб України

Україна

ДОНЕЦЬКИЙ ОКРУЖНИЙ АДМІНІСТРАТИВНИЙ СУД П О С Т А Н О В А

І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И

19 жовтня 2010 р. справа № 2а-16665/10/0570

Приміщення суду за адресою: 83052, м.Донецьк, вул. 50-ої Гвардійської дивізії, 17

час прийняття постанови: <година >

Донецький окружний адміністративний суд в складі:

головуючого судді Зеленова А. С.

при секретарі Кобець О.А.

представника позивача Криворучка В.Ж.,

представника відповідача Мигулі П.В.,

розглянувши у відкритому судовому засіданні в залі суду за адресою: м. Донецьк-52, вул. 50 Гвардійської дивізії, 17, адміністративну справу за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю «Азов-Олімп» до Державної податкової інспекції у Першотравневому районі про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень, -

В С Т А Н О В И В:

01.07.2010 Товариство з обмеженою відповідальністю «Азов-Олімп» звернулось до Донецького окружного адміністративного суду з позовною заявою до Державної податкової інспекції у Першотравневому районі про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень / а.с. 4-8/.

В обґрунтування позовних вимог позивач зазначив, що Державною податковою інспекцією у Першотравневому районі проведена планова перевірка ТОВ «Азов-Олімп» з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 14.03.2008 року по 31.12.2009 року, по результатам якої складений акт № 479/23-35614243 від 27.05.2010 року. Не погодившись з його висновками, Позивачем надавались заперечення до акту. Незважаючи на подані заперечення, податковим органом винесені податкові повідомлення-рішення від 07.06.2010 року про донарахування:

- податку на додану вартість № 0000082340/0 в сумі 4629,00 грн. та фінансові санкції в сумі 2314,50 грн.;

- податку на прибуток № 00000723/0 в сумі 12117,00 грн. та фінансові санкції в сумі 3580,60 грн.;

- податку з доходів найманих працівників № 0005611700/0 в сумі 2925,00 грн. та фінансові санкції в сумі 5850,00 грн.

Також Відповідачем винесено рішення № 0000092340 від 07.06.2010 року про донарахування штрафних санкцій за порушення норм регулювання обігу готівки в сумі 64400,00 грн.

Вважає, що ДПІ у Першотравневому районі безпідставно прийняті дані податкові повідомлення-рішення.

Просив визнати податкові повідомлення-рішення № 0000082340/0 від 07.06.2010, № 00000723/0 від 07.06.2010, № 0005611700/0 від 07.06.2010 та рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій від 07.06.10 №0000092340 недійсними.

У судовому засіданні представник позивача підтримав позовні вимоги та просив задовольнити їх у повному обсязі.

Представник відповідача у судовому засіданні надав заперечення проти адміністративного позову /а.с.64-66/ в яких вказав, що актом про результати планової виїзної перевірки з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства від 27.05.2010 року №479/23-35614243 встановлені наступні порушення, а саме: пп. 7.4.4. п. 7.4 ст. 7 Закону України від 03.04.1997 р. № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді, що перевірявся, на загальну суму 4629,00 грн., у тому чисті 4629,00 грн. за червень 2009 року;

п. 5.9. ст. 5 Закону України від 28.12.1994 р. № 334/94-ВР "Про оподаткування придутку підприємства" (у редакції Закону України від 22.05.1997р. № 283/97-ВР із змінами та доповненнями) в результаті чого занижено податок на прибуток в періоді, що перевірявся, на загальну суму 12117,00 грн. у тому числі за 2 квартал 2009 року в сумі 5786,00 грн., у тому числі за 4 квартал 2009 року на загальну суму 6331,00 грн.

Встановлено порушення п. 2.8, 3.5 Положення про ведення касових операцій в національній валюті України, затвердженого Правлінням Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованого в Мінюсті України 13 січня 2005 року № 40/10320: перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касі на суму 23500,00 грн.

Порушення п.2.11 Положення про ведення касових операцій в національній валюті України, затвердженого Правлінням Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованого в Мінюсті України 13 січня 2005 року № 40/10320: проведення готівкових розрахунків без надання підтверджуючого документу (товарного або касового чеку, корінця до прибуткового касового ордеру іншого письмового документу) на суму 17400,00 грн.

п.п. 3.2.1.п.3.2, п.п. 3.3.1.п.3.3. ст.3, пп. 4.2.1.п. 4.2.ст. 4, пп.8.1.1, пп. 8.1.2. п.81 ст.8, пп. 9.1.1. п.9.1.ст.9 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" № 889-ІV від 22.05.2003 року зі змінами та доповненнями, у результаті чого донараховано податок з доходів фізичних осіб при виплаті доходів громадян за період, що перевірявся, на суму 2925,00 грн. за 2009 рік.

Прийняті податкові повідомлення-рішення та рішення про застосування штрафних (фінансових) санкцій вважає законними та обґрунтованими.

Просив суд відмовити у задоволенні позову.

Заслухавши пояснення представників сторін, свідків, дослідивши обставини справи та перевіривши їх доказами в межах заявлених позовних вимог, суд встановив наступне.

Позивач Товариство з обмеженою відповідальністю «Азов-Олімп» зареєстроване як юридична особа Першотравневою районною державною адміністрацією Донецької області 13.08.2008 /а.с.9/, включено до ЄДРПОУ за № 35614243 /а.с.10/, здійснює діяльність відповідно до Статуту.

Позивач перебуває на обліку в ДПІ у Першотравневому районі Донецької області як платник податків з 14.03.2008 /а.с.11/.

Відповідно до Свідоцтва про реєстрацію платника податку на додану вартість від 25.03.2008 року № 100106771, виданого ДПІ у Першотравневому районі, індивідуальний податковий номер - 356142405401, ТОВ «Азов-Олімп» зареєстроване платником ПДВ з 25.03.2008 р.

Відповідно до пунктів 1-5 ст. 11-1 Закону України "Про державну податкову службу в Україні" зі змінами та доповненнями, направлення на перевірку № 00025 від 26.04.2010 року, № 00029 від 13.05.2010 року та наказу ДПІ у Першотравневому районі від 26.05.2010 р. № 10-О, проведена планова виїзна перевірка з питань дотримання вимог податкового, валютного та іншого законодавства за період з 14.03.2008 р. по 31.12.2009 р. відповідно до затвердженого плану перевірки за результатами якої складено акт № 479/23-35614243 від 27.05.2010 /а.с. 67/.

Даним актом встановлено наступні порушення:

1. пп. 7.4.4. п. 7.4 ст. 7 Закону України від 03.04.1997 р. № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді, що перевірявся, на загальну суму 4629,00 грн., у тому чисті 4629,00 грн. за червень 2009 року;

2. п. 5.9. ст. 5 Закону України від 28.12.1994 р. № 334/94-ВР "Про оподаткування придутку підприємства" (у редакції Закону України від 22.05.1997р. № 283/97-ВР із змінами та доповненнями) в результаті чого занижено податок на прибуток в періоді, що перевірявся, на загальну суму 12117,00 грн. у тому числі за 2 квартал 2009 року в сумі 5786,00 грн., у тому числі за 4 квартал 2009 року на загальну суму 6331,00 грн.

3. Встановлено порушення п. 2.8, 3.5 Положення про ведення касових операцій в національній валюті України, затвердженого Правлінням Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованого в Мінюсті України 13 січня 2005 року № 40/10320: перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касі на суму 23500,00 грн.

Порушення п.2.11 Положення про ведення касових операцій в національній валюті України, затвердженого Правлінням Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованого в Мінюсті України 13 січня 2005 року № 40/10320: проведення готівкових розрахунків без надання підтверджуючого документу (товарного або касового чеку, корінця до прибуткового касового ордеру іншого письмового документу) на суму 17400,00 грн.

4. п.п. 3.2.1.п.3.2, п.п. 3.3.1.п.3.3. ст.3, пп. 4.2.1.п. 4.2.ст. 4, пп.8.1.1, пп. 8.1.2. п.81 ст.8, пп. 9.1.1. п.9.1.ст.9 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" № 889-ІV від 22.05.2003 року зі змінами та доповненнями, у результаті чого донараховано податок з доходів фізичних осіб при виплаті доходів громадян за період, що перевірявся, на суму 2925,00 грн. за 2009 рік./а.с.67-100/.

За наслідками перевірки відповідачем були прийняті спірні податкові повідомлення-рішення :

- по податку на додану вартість № 0000082340/0 в сумі 4629,00 грн. та фінансові санкції в сумі 2314,50 грн.;

- по податку на прибуток № 00000723/0 в сумі 12117,00 грн. та фінансові санкції в сумі 3580,60 грн.;

- по податку з доходів найманих працівників № 0005611700/0 в сумі 2925,00 грн. та фінансові санкції в сумі 5850,00 грн.

Також Відповідачем винесено рішення № 0000092340 від 07.06.2010 року про донарахування штрафних санкцій за порушення норм регулювання обігу готівки в сумі 64400,00 грн./а.с.12-15/.

У відповідності до ч. 3 ст. 2 КАС України у справах щодо оскарження рішень, дій чи бездіяльності субєктів владних повноважень адміністративні суди перевіряють, чи прийняті (вчинені) вони:

1) на підставі, у межах повноважень та у спосіб, що передбачені Конституцією та законами України;

2) з використанням повноваження з метою, з якою це повноваження надано;

3) обґрунтовано, тобто з урахуванням усіх обставин, що мають значення для прийняття рішення (вчинення дії);

4) безсторонньо (неупереджено);

5) добросовісно;

6) розсудливо;

7) з дотриманням принципу рівності перед законом, запобігаючи несправедливій дискримінації;

8) пропорційно, зокрема з дотриманням необхідного балансу між будь-якими несприятливими наслідками для прав, свобод та інтересів особи і цілями, на досягнення яких спрямоване це рішення (дія);

9) з урахуванням права особи на участь у процесі прийняття рішення;

10) своєчасно, тобто протягом розумного строку.

Згідно з ч. 2 ст. 71 КАС України в адміністративних справах про протиправність рішень, дій чи бездіяльності субєкта владних повноважень обовязок щодо доказування правомірності свого рішення, дії чи бездіяльності покладається на відповідача, якщо він заперечує проти адміністративного позову.

Суд приходить до висновку, що відповідачем у повній мірі не доведено правомірність прийнятих ним податкових повідомлень-рішень, виходячи при цьому з наступного.

Підставою для прийняття податкового повідомлення-рішення від 07.06.2010 року №0000072340/0 є порушення позивачем п. 5.9. ст. 5 Закону України від 28.12.1994 р. № 334/94-ВР "Про оподаткування прибутку підприємства" (у редакції Закону України від 22.05.1997р. № 283/97-ВР із змінами та доповненнями) в результаті чого занижено податок на прибуток в періоді, що перевірявся, на загальну суму 12117,00 грн. у тому числі за 2 квартал 2009 року в сумі 5786,00 грн., у тому числі за 4 квартал 2009 року на загальну суму 6331,00 грн.

Але з даним твердженням суд не може погодитись, виходячи з наступного.

Так в акті перевірки (стор.6) вказано, що перевіряючими не встановлено факт повернення товару - кильки в томатному соусі на суму 18810,00 грн. СПД ОСОБА_3

Але в ході перевірки по цьому питанню були надані пояснення листом № 23 від 19.05.10 року, що повернення товару здійснено по накладній від 01.12.09, що відображено в бухгалтерському обліку по рахунку № 28 "Товари" за грудень 2009 р. Товарна накладна від 01.12.09 р. була надана до перевірки, має порядковий номер № РН-0000013. Крім цього, виконання цієї господарської операції підтверджується довіреністю на отримання товару від 01.12.2009 року /а.с.30-32/.

Також в акті перевірки (стор. 6) вказано про зайве списання 7217,02 грн., що призвело до зниження залишків по рахунку № 28 "Товари на складі" 7260,15 грн., що не відповідає дійсності.

Згідно акту списання № СпТ-0000013 від 30.12.2009 року на господарські потреби підприємства списана сіль в кількості 34955 кг на суму 7260,15 грн. /а.с.28/, так в акті перевірки перевіряючи ми допущено неточність у визначенні кількості списаної солі.

Враховуючи наведене, суд вважає дане податкове повідомлення-рішення прийнято безпідставно та таким, що підлягає визнанню недійсним.

Підставою для прийняття податкового повідомлення-рішення від 07.06.2010 року №0000082340/0 є порушення пп. 7.4.4. п. 7.4 ст. 7 Закону України від 03.04.1997 р. № 168/97-ВР "Про податок на додану вартість" в результаті чого занижено податок на додану вартість в періоді, що перевірявся, на загальну суму 4629,00 грн., у тому чисті 4629,00 грн. за червень 2009 року.

З даним твердженням суд не може погодитись, оскільки як зазначено на сторінці 17 акту перевірки викладені припущення податкових службовців щодо отриманих послуг по заморозці риби та не враховані пояснення, надані підприємством листом № 24 від 19.05.2009 року щодо технологічних вимог державного стандарту. У зв'язку з чим неправомірно зменшена сума податкового кредиту підприємства у другому кварталі 2009 року в розмірі 4629,00 грн. /а.с.27/

Згідно до акту перевірки підприємство придбало свіжу рибу (тюлька-сирець) в ДП "Ілліч - Рибак" і передавало свою продукцію на заморожування ВКПП "Арсенал - Сервіс" на підставі договору з надання послуг на заморожування риби від 28.04.2008 року № 4 і згідно актів наданих послуг із заморожування риби /а.с.33-54/.

Заморожування риби виробляється відповідно з ГОСТом 1168 - 86 і ДСТУ 15 - 25 - 98. Згідно з вище зазначеним ГОСТом, температура в тілі риби при подальшому зберігання її до 6 місяців повинна складати не вище - 18 градусів за Цельсієм, а при терміні зберігання вище 6 місяців - не більше - 24 градусів за Цельсієм. Для забезпечення такого температурного режиму для заморожування риби і дотримання технологічного процесу, передбаченого вищезгаданими ГОСТами, температура в камері замороження повинна складати - 30 градусів за Цельсієм. Так як холодильні камери, орендовані ТОВ "Азов-Олімп" підтримують температуру до - 10 градусів за Цельсієм, то залишки товару повторно заморожувались підприємством ВКПП "Арсенал-Сервіс" до параметрів, передбачених Державним Стандартом. Так як право власності на товар залишалось за ТОВ "Азов-Олімп", то після наданих послуг по заморожуванню риби товар в повному обсязі повертався власнику, а саме:

- в квітні 2009 року придбаний в ДП "Ілліч-Рибак" товар (тюлька-сирець) в кількості 27000,00 кг був відправлений на заморожування ВКПП "Арсенал - Сервіс". Згідно акта наданих послуг по заморожуванню риби від 24.04.2009 р. № 1 товар був повернутий ТОВ "Азов-Олімп" у повному обсязі. Згідно видатковій накладній від 28.04.2009 р. № РН-01 заморожена риба (тюлька-сирець) була відвантажена ТОВ "ВЗПВ "Винтаж" в кількості 20000,00 кг. Залишок замороженої риби станом на 01.05.2009 року склав 7000,00 кг.

- у травні 2009 року придбаний в ДП "Ілліч-Рибак" товар (тюлька - сирець) в кількості 118367,00 кг додати залишок в кількості 7000,00 кг був відправлений на заморожування ВКПП "Арсенал-Сервіс". Згідно до акту наданих послуг по заморожуванню риби від 25.05.2009 р. № 1 був повернутий ТОВ "Азов-Олімп" в повному обсязі, а саме 125367,00 кг. Згідно видатковій накладній від 04.05.2009 р. № РН-02, від 05.05.2009 р. № РН-03, від 06.05.2009 р. № РН-04, від 11.05.2009 р. № РН-05 заморожена риба (тюлька-сирець) була відвантажена ТОВ "ВЗПВ "Винтаж" в кількості 80000,00 кг. Залишок замороженої риби за станом на 01.06.2009 р. склав 45367,00 кг.

- в липні 2009 р. залишок товару в кількості 45367,00 кг був відправлений на заморожування ВКПП "Арсенал-Сервіс". Згідно акту наданих послуг по заморожуванню риби від 16.06.2009 р. № 1 був повернутий ТОВ "Азов-Олімп" в повному обсязі, а саме 45367,00 кг. Згідно з видатковими накладними від 16.06.2009 р. №№ РН-10, РН-11 заморожена риба (тюлька-сирець) була відвантажена ТОВ "ВЗПВ "Винтаж" в кількості 26400,00 кг. Залишок замороженої риби станом на 01.07.2009 р. склав 18967,00 кг, що знайшло відображення в оборотно-сальдовій відомості за рахунком 28 "Товари" за І півріччя 2009 р.

Враховуючи наведене, суд вважає дане податкове повідомлення-рішення прийнято безпідставно та таким, що підлягає визнанню недійсним.

Підставою для прийняття податкового повідомлення-рішення від 07.06.2010 року №0005611700/0 є порушення п.п. 3.2.1.п.3.2, п.п. 3.3.1.п.3.3. ст.3, пп. 4.2.1.п. 4.2.ст. 4, пп.8.1.1, пп. 8.1.2. п.81 ст.8, пп. 9.1.1. п.9.1.ст.9 Закону України "Про податок з доходів фізичних осіб" № 889-ІV від 22.05.2003 року зі змінами та доповненнями, у результаті чого донараховано податок з доходів фізичних осіб при виплаті доходів громадян за період, що перевірявся, на суму 2925,00 грн. за 2009 рік.

На сторінці 25 акту перевірки вказано, що до сукупного оподатковуваного доходу СПД - фізичної особи ОСОБА_3 не включені кошти, які йому виплачені за товар в загальній сумі 12000 грн. та СПД - ФО ОСОБА_4 в сумі 6500 грн. за товар.

Але податковою службою не враховані норми пп. 9.12.1. ст. 9 Закону України "Про податок з доходу фізичних осіб" № 889-IV, 22.05.2003, згідно якого оподаткування доходів, отриманих фізичною особою від продажу нею товарів (надання послуг, виконання робіт) у межах її підприємницької діяльності без створення юридичної особи здійснюється за правилами, встановленими спеціальним законодавством з цих питань.

Відповідно до пункту 1.15 статті 15 Закону України «Про податок з доходів фізичних осіб» податковий агент це юридична особа (її філія, відділення, інший відокремлений підрозділ) або фізична особа чи представництво нерезидента юридичної особи, які незалежно від їх організаційно-правового статусу та способу оподаткування іншими податками зобовязані нараховувати, утримувати та сплачувати цей податок до бюджету від імені та за рахунок платника податку, вести податковий облік та подавати податкову звітність податковим органам відповідно до закону, а також нести відповідальність за порушення норм цього Закону.

У разі коли податковий агент до або під час виплати доходу на користь платника податку не здійснює нарахування, утримання або сплату (перерахування) цього податку, відповідальність за погашення суми податкового зобовязання або податкового боргу, що виникає внаслідок таких дій, покладається на такого податкового агента. При цьому платник податку отримувач таких доходів звільняється від обовязків погашення такої суми податкових зобовязань або податкового боргу.

Таким чином Позивач не є податковим агентом при здійсненні виплат за товар приватним підприємцям та не зобов'язаний утримувати та перераховувати в бюджет податок в сумі 2925 грн.

Враховуючи наведене, суд вважає дане податкове повідомлення-рішення прийнято безпідставно та таким, що підлягає визнанню недійсним.

Підставою для прийняття рішення № 0000092340 від 07.06.2010 року про донарахування штрафних санкцій за порушення норм регулювання обігу готівки в сумі 64400,00 грн. є порушення п. 2.8, 3.5 Положення про ведення касових операцій в національній валюті України, затвердженого Правлінням Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованого в Мінюсті України 13 січня 2005 року № 40/10320: перевищення встановлених лімітів залишку готівки в касі на суму 23500,00 грн.

Порушення п.2.11 Положення про ведення касових операцій в національній валюті України, затвердженого Правлінням Національного банку України від 15 грудня 2004 року № 637, зареєстрованого в Мінюсті України 13 січня 2005 року № 40/10320: проведення готівкових розрахунків без надання підтверджуючого документу (товарного або касового чеку, корінця до прибуткового касового ордеру іншого письмового документу) на суму 17400,00 грн.

З даними висновками податкового органу суд не може погодитись з огляду на наступне.

На сторінці 30 акту перевірки вказано про відсутність видаткових касових ордерах № 14 від 20.10.2009 року, № 6 від 01.06.2009 року та № 7 від 09.06.2009 року підписів осіб, підтверджуючих отримання коштів, що не відповідає дійсності.

Позивачем до матеріалів справи в якості доказів надано видаткові касові ордери № 14 від 20.10.2009 року, № 6 від 01.06.2009 року та № 7 від 09.06.2009 року /а.с.130-131/, які відповідно заповнені , містять необхідні реквізити та мають всі підписи.

Згідно до пояснень директора підприємства ОСОБА_5 , допитаного у судовому засіданні в якості свідка, на підприємстві не встановлено лімітів каси, касові ордери № 14 від 20.10.2009 року, № 6 від 01.06.2009 року та № 7 від 09.06.2009 року були підписані та містили всі необхідні реквізити.

Тому суд не знаходить підтвердження висновків акту перевірки щодо перевищення позивачем встановлених лімітів залишку готівки в касі на суму 23500,00 грн., оскільки на дану суму виписані касові ордери.

Враховуючи наведене, суд вважає позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Азов-Олімп» до Державної податкової інспекції у Першотравневому районі про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень таким, що підлягає задоволенню.

У порядку ст. 94 Кодексу адміністративного судочинства України, суд присуджує судові витрати, здійснені позивачем, з Державного бюджету України, таким чином: на користь позивача підлягає стягненню з Державного бюджету України судові витрати (судовий збір) у розмірі 1, 70 грн. (одну гривню 70 копійок).

Керуючись ст.ст.2-15, 17-18, 33-35, 41-42, 47-51, 56-59, 69-71, 79, 86, 87, 94, 99, 104-107, 110-112, 121, 122-143, 151-154, 158, 162, 163, 167, 185-186, 254, Кодексу адміністративного судочинства України, суд, -

П О С Т А Н О В И В:

Позов Товариства з обмеженою відповідальністю «Азов-Олімп» до Державної податкової інспекції у Першотравневому районі про визнання недійсними податкових повідомлень-рішень - задовольнити.

Визнати недійсним податкове повідомлення-рішення ДПІ у Першотравневому районі з податку на додану вартість від 07.06.2010 року № 0000082340/0 в сумі 4629,00 грн. та фінансові санкції в сумі 2314,50 грн.

Визнати недійсним податкове повідомлення-рішення ДПІ у Першотравневому районі з податку на прибуток від 07.06.2010 року № 00000723/0 в сумі 12117,00 грн. та фінансові санкції в сумі 3580,60 грн.

Визнати недійсним податкове повідомлення-рішення ДПІ у Першотравневому районі податку з доходів найманих працівників від 07.06.2010 року № 0005611700/0 в сумі 2925,00 грн. та фінансові санкції в сумі 5850,00 грн.

Визнати недійсним рішення ДПІ у Першотравневому районі від 07.06.2010 року № 0000092340 від 07.06.2010 року про донарахування штрафних санкцій за порушення норм регулювання обігу готівки в сумі 64400,00 грн.

Стягнути з рахунків Державного бюджету України на користь Товариства з обмеженою відповідальністю «Азов-Олімп» 3, 40 грн. (три гривні 40 копійок) судових витрат.

Постанова постановлена у нарадчій кімнаті та проголошена її вступна та резолютивна частина у судовому засіданні 19 жовтня 2010 року. Повний текст постанови складений та підписаний 25 жовтня 2010 року.

Апеляційну скаргу на постанову може бути подано до Донецького апеляційного адміністративного суду через Донецький окружний адміністративний суд протягом десяти днів з дня отримання копії постанови. Копія апеляційної скарги одночасно надсилається особою, яка її подає, до суду апеляційної інстанції.

Суддя Зеленов А. С.