Єдиний державний реєстр судових рішень
612/191/24
3/612/60/24
ПОСТАНОВА
ІМЕНЕМ УКРАЇНИ
28 березня 2024 року смт Близнюки
Суддя Близнюківськогорайонного судуХарківської областіМасло С.П.,розглянувши матеріали,які надійшлиз Сьомогоуправління (зобслуговування Харківськоїобласті)Департаменту стратегічнихрозслідувань Національноїполіції Українипро притягненнядо адміністративноївідповідальності ОСОБА_1 , ІНФОРМАЦІЯ_1 ,громадянки України, РНОКПП НОМЕР_1 , працюючої на посаді Генерального директора Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області, проживаючої та зареєстрованої за адресою: АДРЕСА_1 ,
за вчинення адміністративних правопорушень, передбачених ч. 1 ст. 172-7 та ч. 2 ст. 172-7 КУпАП,
ВСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 , будучи генеральним директором Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області (далі Підприємство), являючись згідно з п. п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII суб`єктом, на якого поширюється дія вказаного Закону, діючи умисно, на власну користь, усупереч службовим повноваженням, маючи приватний інтерес у вигляді прагнення відмовити у наданні стосовно себе запитуваної інформації та копій документів, з метою уникнення перевірки дотримання нею вимог Закону України «Про запобігання корупції», а також уникнення притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення вимог п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII не повідомила безпосереднього керівника, а саме: Близнюківську селищну раду Лозівського району Харківської області, Близнюківського селищного голову, у встановленомузаконом випадкута порядкупро наявністьу неїреального конфліктуінтересів під час отримання 22.11.2023 на підпис відповіді на лист 7-го управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України (далі Управління) від 17.11.2023 № 4133/55/119/01-2023.
Відповідно до п. п. 1.1, 1.2 р. 1 Статуту Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області, затвердженого рішенням XLVII сесії Близнюківської селищної ради VIIІ скликання від 05.09.2023 № 1140- VIIІ, Підприємство є закладом охорони здоров`я комунальним унітарним некомерційним підприємством, що входить до спроможної мережі закладів охорони здоров`я Харківського госпітального округу. Підприємство створене за рішенням VII сесії Близнюківської районної ради V скликання від 24 жовтня 2006 року, І сесії скликання Близнюківської селищної ради від 08.12.2000 № 7- VIIІ.
Згідно з п. 4.1 р. 4 вказаного Статуту Підприємство є юридичною особою публічного права. Права та обов`язки юридичної особи Підприємства набуває з дня його державної реєстрації.
Підприємство є юридичною особою публічного права.
Відповідно до рішення XXXІ сесії Близнюківської районної ради Харківської області VII скликання від 26.02.2019 № 752-VII з генеральним директором Підприємства ОСОБА_1 продовжено трудові відносини на умовах контракту з 02.04.2019 терміном на п`ять років.
ОСОБА_1 , будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, яка не зазначена у п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, є суб`єктом, на якого поширюється дія цього Закону.
З метою підтвердження або спростування фактичного вчинення правопорушень, пов`язаних з корупцією, та інших фактичних даних про можливе порушення ОСОБА_1 вимог Закону України «Про запобігання корупції», що можуть стати підставою для складання протоколів про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, Управлінням Підприємству направлено лист від 17.11.2023 № 4133/55/119/01-2023 про надання інформації, у тому числі стосовно ОСОБА_1 , та копій відповідних документів. Підприємством у відповідь направлено лист від 22.11.2023 № 338, підписаний генеральним директором Підприємства ОСОБА_1 , щодо відмови в наданні цієї інформації та копій документів.
Згідно з п. 2.3 р. 2 Методичних рекомендацій Національного агентства з України «Про запобігання корупції» стосовно запобігання та врегулювання конфлікту інтересів, дотримання обмежень щодо запобігання корупції» від 21.10.2022 № 13 приватний інтерес може впливати на об`єктивність або неупередженість прийняття рішень, вчинення чи не вчинення дій лише під час реалізації службових/представницьких повноважень, що є дискреційними. Дискреція можливість діяти на власний розсуд, обираючи з декількох різних варіантів дій, рішень.
Так, під час реалізації своїх службових повноважень ОСОБА_1 мала дискреційні повноваження, оскільки діяла на власний розсуд, обираючи з декількох різних варіантів дій, рішень (або надати інформацію та копії запитуваних документів у повному обсязі, або частково, або відмовити у їх наданні).
22.11.2023 ОСОБА_1 прийняла рішення про відмову в наданні Управлінню інформації та копій документів стосовно себе та вчинила дії шляхом підписання відповідного листа від 22.11.2023 № 338.
При цьому у ОСОБА_1 виник приватний інтерес, який зумовлений особистим немайновим інтересом у вигляді уникнення проведення стосовно неї перевірки на предмет дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та уникнення адміністративної відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, за умови ненадання нею запитуваної інформації та копій документів.
Вказаний приватний інтерес впливає на об`єктивність і неупередженість вчинення ОСОБА_1 дій та прийняття рішення під час реалізації службових повноважень, у зв`язку з чим у даному випадку має місце реальний конфлікт інтересів.
Відповідно до листа Національного агентства з питань запобігання корупції від 15.12.2023 № 93-06/31480-23 ОСОБА_1 у період з 01.01.2021 по 15.12.2023 зі зверненнями щодо роз`яснення з приводу наявності у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів та повідомленнями з цих питань до вказаного Національного агентства не зверталась.
Згідно з п. 7.2 р. 7 вказаного Статуту поточне керівництво (оперативне управління) Підприємством здійснює керівник Підприємства Генеральний директор, який призначається на посаду і звільняється з неї за рішенням Близнюківської селищної ради.
Згідно злистом Близнюківської селищноїради Лозівськогорайону Харківськоїобласті від 11.12.2023 № 02-20-3666 повідомлень від ОСОБА_1 про наявність/відсутність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів з приводу вище наведених фактів до Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області, Близнюківського селищного голови не надходило.
ОСОБА_1 не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї вказаного реального конфлікту інтересів, безпосереднього керівника, а саме: Близнюківську селищну раду Лозівського району Харківської області, Близнюківського селищного голову, не повідомила, чим порушила вимоги п. 2 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700VII.
Крім того, ОСОБА_1 будучи генеральнимдиректором Комунальногопідприємства «Близнюківськацентральна районналікарня» Близнюківськоїселищної радиЛозівського районуХарківської області(далі Підприємство),являючись згідноз п.п.а п.2ч.1ст.3Закону №1700-VIIсуб`єктом,на якогопоширюється діяцього Закону, діючи умисно, на власну користь, усупереч службовим повноваженням, маючи приватний інтерес у вигляді прагнення відмовити у наданні стосовно себе запитуваної інформації та копій документів, з метою уникнення перевірки дотримання нею вимог Закону України «Про запобігання корупції», а також уникнення притягнення до адміністративної відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, у порушення вимог п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII прийняла рішення про відмову в наданні 7-ууправлінню (зобслуговування Харківськоїобласті)Департаменту стратегічнихрозслідувань Національноїполіції України(далі Управління) інформації та копій документів стосовно себе і вчинила дії шляхом підписання відповідного листа від 22.11.2023 № 338.
З метою підтвердження або спростування фактичного вчинення правопорушень, пов`язаних з корупцією, та інших фактичних даних про можливе порушення ОСОБА_1 вимог Закону України «Про запобігання корупції», що можуть стати підставою для складання протоколів про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, Управлінням Підприємству направлено лист від 17.11.2023 № 4133/55/119/01-2023 про надання інформації, у тому числі стосовно ОСОБА_1 , та копій відповідних документів. Підприємством у відповідь направлено лист від 22.11.2023 № 338, підписаний генеральним директором Підприємства ОСОБА_1 , щодо відмови в наданні цієї інформації та копій документів.
Так, під час реалізації своїх службових повноважень ОСОБА_1 мала дискреційні повноваження, оскільки діяла на власний розсуд, обираючи з декількох різних варіантів дій, рішень (або надати інформацію та копії запитуваних документів у повному обсязі, або частково, або відмовити у їх наданні).
22.11.2023 у ОСОБА_1 виник приватний інтерес, який зумовлений особистим немайновим інтересом у вигляді уникнення проведення стосовно неї перевірки на предмет дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та уникнення адміністративної відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, за умови ненадання нею запитуваної інформації та копій документів.
Вказаний приватний інтерес впливає на об`єктивність і неупередженість вчинення ОСОБА_1 дій та прийняття рішення під час реалізації службових повноважень, у зв`язку з чим у даному випадку має місце реальний конфлікт інтересів.
Відповідно до листа Національного агентства з питань запобігання корупції від 15.12.2023 № 93-06/31480-23 ОСОБА_1 у період з 01.01.2021 по 15.12.2023 зі зверненнями щодо роз`яснення з приводу наявності у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів та повідомленнями з цих питань до вказаного Національного агентства не зверталась.
Згідно злистом Близнюківськоїселищної радиЛозівського районуХарківської області від 11.12.2023 № 02-20-3666 повідомлень від ОСОБА_1 про наявність/відсутність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів з приводу вище наведених фактів до Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області, Близнюківського селищного голови не надходило.
Вказаний реальний конфлікт інтересів не врегульовано відповідно до вимог ч. 1 ст. 28 Закону № 1700-VII.
Тобто, перебуваючи в умовахреального конфліктуінтересів, ОСОБА_1 прийняла рішення про відмову в наданні Управлінню інформації та копій документів стосовно себе і вчинила дії шляхом підписання відповідного листа від 22.11.2023 № 338, чим не виконалаположення п. 3 ч. 1 ст. 28 Закону України «Про запобігання корупції».
В судовому засіданні ОСОБА_1 та її захисник Підлісний М.О. просили закрити провадження по справі, у зв`язку з відсутністю складів адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП.
Прокурор Павлюченко А.С. в судовому засіданні наполягав на наявності в діях ОСОБА_1 складів адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч. 1, 2 ст. 172-7 КУпАП та просив притягнути останню до адміністративної відповідальності.
Не зважаючина невизнання ОСОБА_1 вини увчиненні адміністративнихправопорушень передбаченихч.ч.1,2ст.172-7КУпАП,факт правопорушеньпідтверджується:двома протоколамипро адміністративнеправопорушення №152від 07.02.2024та №153від 07.02.2024;витягом зПоложення про 7 е управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України, затвердженого наказом Департаменту Стратегічних розслідувань Національної поліції України від 03.07.2023 №160-п; довідкою 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції від 02.02.2024; довідкою 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції від 07.02.2024; листом 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції від 17.11.2023 №4133/55/119/01-2023; листом Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області від 22.11.2023 №338; листом 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції від 23.11.2023 №4271/55/119/01-2023; листом Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області від 27.11.2023 №02-20/3487; рішенням Близнюківської районної ради Харківської області ХХХІ сесії VІІ скликання від 26.02.2019 №752-VІІ «Про продовження трудових відносин з ОСОБА_1 на посаді Генерального директора Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня»»; додатковою угодою №1 від 10.01.2023 до Контракту на призначення Генерального директора Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня», який є об`єктом спільної власності територіальних громад сіл, селище Близнюківського району Харківської області, укладеного 02.04.2019; контрактом з керівником комунального закладу охорони здоров`я, засновником якого є Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області від 10.01.2023; додатковою угодою №2 від 26.06.2023 до Контракту з керівником комунального закладу охорони здоров`я, засновником якого є Близнюківська селищна рада Лозівського району Харківської області від 10.01.2023; рішенням Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області ХLVII сесії VII скликання від 05.09.2023 №1140-VIII «Про затвердження статуту КП «Близнюківська ЦРЛ» в новій редакції»; статутом Комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області (нова редакція); розпорядженням Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області від 28.12.2022 №172-к «Про погодження надання ОСОБА_1 в 2023 році посад лікаря терапевта»; листом Комунально підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області від 02.01.2023 №3; листом Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області від 03.01.2023 №02-20/25; розпорядженням Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області від 03.01.2023 №02-к «Про здійснення заходів з врегулювання конфлікту інтересів»; листом 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції від 06.12.2023 №4492/55/119/01-2023; листом Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області від 11.12.2023 №02-20/3666; листом 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції від 05.12.2023 №4461/55/119/01-2023; листом Управління документообігу та контролю Національного агентства з питань запобігання корупції від 18.12.2023 №2070; рапортом оперуповноваженого 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції Димитрієва Олега від 07.02.2024; одним відеозаписом на оптичному диску, на якому зафіксований факт відмови ОСОБА_1 від підписання двох протоколів.
Учасниками справи не оспорювалось доведення обставин перебування ОСОБА_1 на посаді, яка відноситься до п.п. «а» п.2 ч.1 ст. 3 Закону України «Про запобігання корупції» (далі - Закон).
Для встановлення наявності факту прийняття рішення, вчинення чи не вчинення дії в умовах реального конфлікту інтересів для кваліфікації рішення як такого, що прийняте в умовах реального конфлікту інтересів, необхідно встановити наявність обов`язкової сукупності таких юридичних фактів, як: наявність у правопорушника факту приватного інтересу, який має бути чітко сформульований та визначений; наявність факту суперечності між приватним інтересом і службовими чи представницькими повноваженнями із зазначенням того, в чому саме ця суперечність знаходить свій вияв або вплив на прийняття рішення; наявність повноважень на прийняття рішення, наявність факту реального впливу суперечності між приватним та службовим чи представницьким інтересом на об`єктивність або неупередженість рішення.
Відповідно до рішення Близнюківської районної ради Харківської області ХХХІ сесія VІІ скликання від 26.02.2019 №752-VII «Про продовження трудових відносин з ОСОБА_1 на посаді Генерального директора комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня», продовжено трудові відносини з ОСОБА_1 на посаді Генерального директора комунального підприємства «Близнюківська центральна районна лікарня» на умовах контракту з 02.04.2019 терміном на 5 років.
Згідно з п. 2 ч. 1 ст.28Закону України«Про запобіганнякорупції» - особи, зазначені у пункті 1, 2 частини першої статті 3 цього Закону, зобов`язані: вжити заходів щодо недопущення виникненню реального, потенційного конфлікту інтересів та повідомити про наявність реального чи потенційного конфлікту інтересів.
Згідно зприміткою дост.172-7 КУпАП суб`єктом правопорушень у цій статті є особи, зазначені у пунктах 1, 2 частини першої статті 3 Закону України «Про запобігання корупції».
Відповідно до п. п. а п. 2 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII посадові особи юридичних осіб публічного права, які не зазначені у пункті 1 частини першої цієї статті, є суб`єктами, на яких поширюється дія цього Закону.
Згідно з ч. 1 ст. 1 Закону № 1700-VII посадова особа юридичної особи публічного права голова та член наглядової ради, ради директорів, виконавчого органу, комісії з припинення (комісії з реорганізації, ліквідаційної комісії), ліквідатор, керівник, заступник керівника, головний бухгалтер, корпоративний секретар такої юридичної особи публічного права.
Таким чином, ОСОБА_1 , будучи посадовою особою юридичної особи публічного права, яка не зазначена у п. 1 ч. 1 ст. 3 Закону № 1700-VII, є суб`єктом, на якого поширюється дія цього Закону.
Відповідно до п. 2 та 3 ч. 1 ст. 28 Закон №1700-VII особи,зазначені упунктах 1,2частини 1статті 3цього Закону,зобов`язані: повідомляти не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли особа дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а у випадку перебування особи на посаді, яка не передбачає наявності у неї безпосереднього керівника, або в колегіальному органі - Національне агентство чи інший визначений законом орган або колегіальний орган, під час виконання повноважень у якому виник конфлікт інтересів, відповідно; не вчиняти дій та не приймати рішень в умовах реального конфлікту інтересів;.
З метою підтвердження або спростування фактичного вчинення правопорушень, пов`язаних з корупцією, та інших фактичних даних про можливе порушення ОСОБА_1 вимог Закону України «Про запобігання корупції», що можуть стати підставою для складання протоколів про адміністративне правопорушення, пов`язане з корупцією, Управлінням Підприємству направлено лист від 17.11.2023 № 4133/55/119/01-2023 про надання інформації, у тому числі стосовно ОСОБА_1 , та копій відповідних документів. Підприємством у відповідь направлено лист від 22.11.2023 № 338, підписаний генеральним директором Підприємства ОСОБА_1 , щодо відмови в наданні цієї інформації та копій документів.
Враховуючи вищезазначене,суддя дійшоввисновку,що 22.11.2023 у ОСОБА_1 виник приватний інтерес, який зумовлений особистим немайновим інтересом у вигляді уникнення проведення стосовно неї перевірки на предмет дотримання вимог Закону України «Про запобігання корупції» та уникнення адміністративної відповідальності за правопорушення, пов`язані з корупцією, за умови ненадання нею запитуваної інформації та копій документів.
Вказаний приватний інтерес впливає на об`єктивність і неупередженість вчинення ОСОБА_1 дій та прийняття рішення під час реалізації службових повноважень, у зв`язку з чим у даному випадку має місце реальний конфлікт інтересів.
Відповідно долиста Національногоагентства зпитань запобіганнякорупції від15.12.2023№ 93-06/31480-23 ОСОБА_1 у періодз 01.01.2021по 15.12.2023зі зверненнямищодо роз`ясненняз приводунаявності унеї реальногочи потенційногоконфлікту інтересівта повідомленнямиз цихпитань доНаціонального агентстваз питаньзапобігання корупції не зверталась.
Згідно злиста Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області від 11.12.2023 № 02-20-3666 повідомлень від ОСОБА_1 про наявність/відсутність у неї реального чи потенційного конфлікту інтересів з приводу вище наведених фактів до Близнюківської селищної ради Лозівського району Харківської області, Близнюківського селищного голови не надходило.
ОСОБА_1 не пізніше наступного робочого дня з моменту, коли дізналася чи повинна була дізнатися про наявність у неї вказаного реального конфлікту інтересів безпосереднього керівника, а саме: Близнюківську селищну раду Лозівського району Харківської області, Близнюківського селищного голову, не повідомила.
Отже, суд критично ставиться до позиції ОСОБА_1 та її захисника щодо відсутності в діях ОСОБА_1 складів адміністративних правопорушень, передбачених ч.ч. 1,2 ст. 172-7 КУпАП, оцінюючи її як бажання уникнути встановленої законом відповідальності за вчинення адміністративних правопорушень, так як винність ОСОБА_1 підтверджується сукупністю досліджених в судовому засіданні зазначених вище доказів, які є логічними, послідовними та узгоджуються між собою.
Долучені за клопотанням захисника копії роздруківки пересилання проекту листа-відповіді КП «Близнюківська ЦРЛ» на запит Управління від 17.11.2023 за № 4133/55/119/01-2023 про надання інформації, не спростовують вище встановлених судом обставин.
Доводи захисника щодо відсутності у 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції повноважень на запитувану у листі від 17.11.20923 інформацію стосовно ОСОБА_1 спростовуються даними довідки від 07.02.2024, складеної старшим оперуповноваженим в особливо важливих справах 7 о управління (з обслуговування Харківської області) Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції (а.с. 18 адміністративного матеріалу за ч.1 ст. 172-7 КУпАП).
Доводи захисникащодо належноїабо неналежноїпроцедури преміювання ОСОБА_1 з посиланнямна долученіза йогоклопотанням письмовідокументи,виходиться замежі пред`явленогообвинувачення за ч.ч.1,2 ст. 172-7 КУпАП, а тому відхиляються.
Дослідивши надані докази, роблю висновок про доведеність вини ОСОБА_1 у скоєні адміністративних правопорушень:
-за ч. 1 ст. 172-7 КУпАП, неповідомлення особою у встановлених законом випадках та порядку про наявність у неї реального конфлікту інтересів;
-за ч.2ст.172-7КУпАП, прийняття рішень в умовах реального конфлікту інтересів.
Відповідно до ст. 34 КУпАП обставини, що пом`якшують відповідальність ОСОБА_1 за адміністративні правопорушення, відсутні.
Згідно ст. 35 КУпАП обставини, які обтяжують відповідальність ОСОБА_1 за адміністративні правопорушення відсутні.
Відповідно до вимог ч. 2 ст. 36 КУпАП, якщо особа вчинила кілька адміністративних правопорушень, справи про які одночасно розглядаються одним і тим же органом (посадовою особою), стягнення накладається у межах санкції, встановленої за більш серйозне правопорушення з числа вчинених.
При накладенні стягнення суддя враховує положення ч. 2 ст. 36 КУпАП, характер вчинених правопорушень, особу правопорушника, ступінь її вини, майновий стан, відсутність обставин, що пом`якшують та обтяжують відповідальність, та вважає можливим накласти адміністративне стягнення у виді штрафу в межах санкції ч. 2 ст. 172-7 КУпАП.
Відповідно до ч. 1 ст. 40-1 КУпАП підлягає стягненню з особи, щодо якої винесено постанову про накладення адміністративного стягнення, судовий збір в розмірі, передбаченому п. 5 ч. 2 ст. 4 Закону України «Про судовий збір».
На підставі викладеного та керуючись ст. ст. 36, 40-1, 249, 251, 252, 280, 283, 284, 285, 294 КУпАП, суддя,, -
ПОСТАНОВИВ:
ОСОБА_1 визнати винноюу скоєніадміністративних правопорушень,передбачених ч.1ст.172-7та ч.2ст. 172-7Кодексу Українипро адміністративніправопорушення та накластина останнюадміністративне стягнення,з урахуваннямположень ч.2ст.36КУпАП,у виді штрафу врозмірі 200(двісті)неоподатковуваних мінімумівдоходів громадян,що складає3400 (три тисячі чотириста) грн. 00 коп.
Штраф підлягає оплаті у 15-денний строк (Призначення платежу: 21081300; №152 від 07.02.2024, №153 від 07.02.2024; отримувач ГУК Харківськ обл./Харківобл/21081300, банк отримувача Казначейство України (ел. адм. подат.), рахунок отримувача UA168999980313020149000020001, код отримувача (код за ЄДРПОУ) 37874947.
Стягнути з ОСОБА_1 судовий збір на користь держави в розмірі 605 (шістсот п`ять) гривень 60 копійок.
Платiжнi реквiзити для перерахування судового збору: Отримувач коштів: ГУК у м. Києві/м.Київ/22030106, код отримувача (код за ЄДРПОУ): 37993783, банк отримувача Казначейство України (ЕАП), рахунок отримувача UA908999980313111256000026001, код класифікації доходів бюджету: 22030106.
Постанова може бути оскаржена особою, яку притягнуто до адміністративної відповідальності, її законним представником, захисником, потерпілим, його представником до Харківського апеляційного суду протягом десяти днів з дня її винесення.
Постанова набирає законної сили після закінчення строку подання апеляційної скарги.
Постанова підлягає зверненню до виконання протягом трьох місяців з дня винесення.
Суддя С.П. Масло
28 березня 2024 року