Єдиний державний реєстр судових рішень номер провадження справи 22/178/23
ГОСПОДАРСЬКИЙ СУД ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
УХВАЛА
26.10.2023 Справа № 908/2693/23
м. Запоріжжя Запорізької області
Господарський суд Запорізької області у складі судді Ярешко О.В.,
розглянувши без виклику учасників справи матеріали справи № 908/2693/23
за позовом Товариства з обмеженою відповідальністю Твій Газзбут (вул. Князів Острозьких, буд. 32/2, м. Київ, 01010)
до відповідача: Товариства з обмеженою відповідальністю Онколайф (вул. Північнокільцева, буд. 4А, м. Запоріжжя, 69059)
про стягнення 241 515,35 грн.
ВСТАНОВИВ:
Ухвалою Господарського суду Запорізької області від 18.09.2023 суддею Ярешко О.В. прийнято позовну заяву Товариства з обмеженою відповідальністю Твій Газзбут до розгляду та відкрито провадження у справі № 908/2693/23 за правилами спрощеного позовного провадження без повідомлення (без виклику) учасників справи за наявними у справі матеріалами. Ухвалено розгляд справи по суті розпочати через тридцять днів з дня відкриття провадження у справі. Встановлено відповідачу строк для подання до суду відзиву на позов із доказами, що підтверджують надіслання (надання) відзиву і доданих до нього доказів іншим учасникам справи - протягом 15 днів з дня вручення даної ухвали.
25.10.2023 відповідачем у системі «Електронний суд» сформовано відзив на позовну заяву. Зазначено про сплату після відкриття провадження у справі 40000,00 грн., які просить розподілити наступним чином: 7000 гривень направити на погашення пені; 1000 гривень на сплату 3% річних; 10 038,74 грн на сплату інфляційних нарахувань; 21961,26 грн на сплату основного боргу. Просить зменшити нараховану пеню з 63 370,44 грн до 7 000 грн; зменшити 3% річних з 3826,53 грн до 1000 гривень. Позов задовольнити частково, прийняти рішення, яким стягнути з відповідача 142 318,38 гривень основного боргу, в іншій частині відмовити.
У відзиві викладено клопотання про поновлення строку для надання відзиву з додатками.
Згідно ч. 2 ст. 119 ГПК України, встановлений судом процесуальний строк може бути продовжений судом за заявою учасника справи, поданою до закінчення цього строку, чи з ініціативи суду.
Ухвала суду про відкриття провадження у справі отримана представником відповідача 11.10.2023, що підтверджується рекомендованим повідомленням про вручення поштового відправлення.
Таким чином, останнім днем строку для подання відзиву було 26.10.2023.
Відзив сформовано відповідачем у системі «Електронний суд» 25.10.2023, тобто, у встановлений судом строк. До відзиву додано докази його надіслання позивачу (з усіма додатками).
На підставі викладеного вище, суд відмовляє в задоволенні клопотання відповідача у зв`язку з його процесуальною необґрунтованістю. Відзив відповідача приймається судом до розгляду.
На підставі викладеного, керуючись ст.ст. 119, 234, 235 Господарського процесуального кодексу України, суд
У Х В А Л И В:
1. Відмовити в задоволенні клопотання Товариства з обмеженою відповідальністю Онколайф про поновлення строку для надання відзиву.
2. Відзив Товариства з обмеженою відповідальністю Онколайф прийняти до розгляду.
3. Екземпляр даної ухвали надіслати учасникам справи.
4. Ухвала набирає законної сили з моменту її підписання суддею 26.10.2023 та може бути оскаржена в апеляційному порядку.
Отримати інформацію по справі можливо на офіційному веб-порталі Судової влади України в мережі Інтернет за посиланням: http://court.gov.ua/sud5009/.
Суддя О.В. Ярешко
Судове рішення № 114451859, Господарський суд Запорізької області було прийнято 26.10.2023. Форма судочинства - Господарське, форма рішення - Ухвала суду. На цій сторінці ви зможете знайти ключові дані про це судове рішення. Ми забезпечуємо зручний та швидкий доступ до актуальних судових рішень, щоб ви могли бути в курсі недавніх судових прецедентів. Наша база даних містить повний спектр необхідної інформації, дозволяючи вам зручно знаходити ключові дані.
Це рішення відноситься до справи № 908/2693/23. Компанії, які зазначені в тексті цього судового документа: