Єдиний державний реєстр судових рішень
Справа № 712/10600/23
Провадження №1-кс/712/4815/23
У Х В А Л А
І М Е Н Е М У К Р А Ї Н И
02 жовтня 2023 року м. Черкаси
Слідчий суддя Соснівського районного суду м. Черкаси ОСОБА_1 за участю секретаря судових засідань ОСОБА_2 , прокурора ОСОБА_3 , розглянувши у відкритому судовому засіданні в м. Черкаси клопотання прокурора Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 про надання дозволу на проведення обшуку у кримінальному провадженні № 62021000000000861 від 07.10.2021, -
В С Т А Н О В И В:
Прокурор Офісу Генерального прокурора ОСОБА_4 звернувся до слідчого судді з указаним клопотанням, в якому просить надати дозвіл на проведення обшуку приміщень за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Зелена, 2, які використовуються ТСЦ № 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області .
Клопотання обґрунтовується тим, що Слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62021000000000861 від 07.10.2021 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України.
Під час досудового розслідування отримано інформацію про те, що службові особи юридичних осіб та інші невстановлені особи, діючи за попередньою змовою з керівництвом Міністерства інфраструктури України та Головного сервісного центру МВС України, зловживають службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших фізичних і юридичних осіб, що спричиняє тяжкі наслідки у вигляді заподіяння шкоди охоронюваним законом державним інтересам, а також правам та інтересам окремих громадян та юридичних осіб.
Досудовим розслідуванням установлено, що Мінінфраструктури визначено органи сертифікації колісних транспортних засобів, а саме: ТОВ «УКР-ТЕСТ-СТАНДАРТ» (35809174), ТОВ «ЦЕНТР АВТО» (38683765), ТОВ «ЄВРОЦЕНТР АВТО» (38620642), ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІ ПРОЕКТ» (01527695), ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» (02568182), ДП НДІ «СИСТЕМА» (04728690), ТОВ «АВТОТЕХНО СЕРВІС» (32946875), ТОВ «ДЕСНА-ТРАНС» (33336370), ПП «АЄС СТАНДАРТ» (37673164), ТОВ «КСЦ-КОНКОРД» (38708538), ТОВ «ТРИМАКС-АВТО» (37221171), ТОВ «УКРТЕХКОНТРОЛЬ» (38886995), ТОВ «РІВНЕСТАНДАРТ» (38888641), які, здійснюючи господарську діяльність з надання послуг із сертифікації та технічного огляду автотранспортних засобів, приховали реальну кількість / вартість здійснених операцій, що надало їм можливість не відображати в податковій звітності такі операції.
Відповідно до п. 11.9 Порядку затвердження конструкції транспортних засобів, їх частин та обладнання, затвердженого наказом Міністерства інфраструктури України від 17.08.2012 № 521, уповноважені органи та органи із сертифікації ведуть реєстр виданих сертифікатів відповідності щодо індивідуального затвердження. Реєстраційні номери сертифікатів відповідності щодо індивідуального затвердження присвоюють уповноважені органи та органи із сертифікації згідно з вимогами додатка 7 до цього Порядку. Ці органи надають інформацію про сертифікат відповідності до підприємства, що належить до сфери управління Міністерства інфраструктури України, для внесення інформації до Державного реєстру сертифікатів відповідності транспортних засобів або обладнання відповідно до вимог, передбачених у додатку 9 до вказаного Порядку.
Однак Реєстру колісних транспортних засобів не створено, і відповідно призначені органи сертифікації не надають інформацію про видані сертифікати відповідності до підприємства, що належить до сфери управління Мінінфраструктури.
При цьому призначені органи сертифікації не ведуть власні реєстри виданих сертифікатів відповідності, що підтверджується протоколами тимчасового доступу до речей і документів, здійсненого на підставі ухвал Соснівського районного суду м. Черкаси.
Разом з цим, згідно отриманих відомостей, висновки та протоколи випробування, які передаються до призначених органів сертифікації, складаються без заїзду транспортного засобу або з формальним заїздом без здійснення фактичного огляду у випробувальних лабораторіях.
Під час досудового розслідування отримано інформацію про те, що ОСОБА_5 разом із ОСОБА_6 є організаторами запровадження протиправної схеми з видачі сертифікатів відповідності колісних транспортних засобів призначеними органами сертифікації ТОВ «ЦЕНТР АВТО» та ТОВ «ЄВРОЦЕНТР АВТО», ТОВ «ДП «ЦЕНТРСТАНДАРТ СИСТЕМА», а також випробувальних лабораторій ТОВ «ЗАХІДСТАНДАРТ СИСТЕМА», ТОВ «ЄВРОСТАНДАРТ СИСТЕМА» та ТОВ «ДЖИ-АВТО»,
Також отримано інформацію, що ОСОБА_6 є шеф редактором «Судово-юридичної газети», вміло користується своїм медійним ресурсом, надаючи послуги відповідним особам, може подати будь-яку інформацію в потрібному ракурсі, завдяки чому має на судову систему великий вплив.
Зазначеними особами до своєї протиправної діяльності залучено колишнього начальника управління з акредитації органів сертифікації та інспектування НААУ ОСОБА_7 та інших осіб, які виконують функції кураторів, фінансистів, програмістів, бухгалтерів, охоронців, водіїв / кур`єрів.
В свою чергу ОСОБА_5 та ОСОБА_6 здійснюють організаційно розпорядчі функції під час фінансово-господарської діяльності зазначених суб`єктів господарювання, та за наслідками такої діяльності отримують основний дохід.
З метою всебічного і неупередженого дослідження обставин кримінального провадження, а також для встановлення всіх осіб, причетних до вчинення кримінального правопорушення виникла необхідність в досліджені та аналізі реєстрів виданих сертифікатів відповідності призначеними органами сертифікації.Однак, ведення відповідних реєстрів виданих сертифікатів відповідності призначеними органами сертифікації, не здійснюється.
Встановлено, що Національним агентством з акредитації здійснюється щорічне опитування усіх акредитованих ООВ за формою Ф-08.12.86 з метою підтвердження наявного сталого досвіду робіт як вимагає Загальний документ НААУ «Критерії сталого досвіду органів з оцінки відповідності» ЗД-08.00.19. ООВ у відповідь на запит НААУ надсилають інформацію про кількість виданих сертифікатів відповідності.
Відтак, листом НААУ від 29.08.2023 № 6-5/5-2214, надано інформацію про видачу ТОВ «ЦЕНТР АВТО» сертифікатів відповідності колісних транспортних засобів за 2021 у кількості 36 475 шт., за 2022 - 93 801 шт.
Проте, згідно даних Головного сервісного центру МВС у 2021 році поставлено на облік 161 842транспортних засобів, які були вперше зареєстровані на території України на підставі виданих сертифікатів відповідності колісних транспортних засобів ТОВ «ЦЕНТР АВТО», за 2022 рік - 122 031 транспортних засобів.
Таким чином, встановлена розбіжність між інформацією, поданою ТОВ «ЦЕНТР АВТО» до НААУ про кількість виданих сертифікатів відповідності колісних транспортних засобів та фактичною кількістю виданих сертифікатів цим товариством, на підставі яких здійснено реєстрацію транспортних засобів у сервісних центрах МВС.
Крім того, під час досудового розслідування, отримано відомості, що службові особи ТОВ «ЦЕНТР АВТО», під час надання послуг із сертифікації колісних транспортних засобів, вносять завідомо неправдиві відомості до сертифікатів відповідності.
Зокрема, в ході аналізу відомостей, отриманих в ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_8 отримував погодження у ОСОБА_5 щодо безпідставного внесення в сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу марки «Renault» модель «Kangoo Express» із VIN НОМЕР_1 в частині категорії транспортного засобу.
Так, із електронної копії технічного паспорту виданого Федеративною Республікою Німеччини встановлено, що вказаний транспортний засіб є вантажним, 5-місним. В той же час, згідно отриманих даних ОСОБА_8 просив дозволу у ОСОБА_5 на зазначення в сертифікаті відповідності, що даний транспортний засіб є пасажирським, на що ОСОБА_5 надав дозвіл ОСОБА_8 на видачу такого сертифікату із недостовірними даними.
В ході огляду додатків до листа Головного сервісного центру МВС № 31/13485-14123-2023 від 03.07.2023 встановлено наявність відомостей про реєстрацію транспортного засобу марки «Renault» модель «Kangoo» з VIN-кодом НОМЕР_2 .
Встановлено що, державну реєстрацію вище зазначеного транспортного засобу здійснено на підставі сертифікату відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу, що був виданий ТОВ «ЦЕНТР АВТО»,номер сертифікату UA.008.012590, дата видачі 08.02.2022, реєстраційну операцію проведено ТСЦ № 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області 10.02.2022,транспортному засобу присвоєно реєстраційний номерний знак НОМЕР_3 , власником вказаного транспортного засобу являється ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП - НОМЕР_4 .
Прокурор у клопотанні вказує, що враховуючи викладене, з метою належної перевірки та уточнення вказаної інформації, проведення судової почеркознавчої та судової технічної експертизи, у сторони обвинувачення виникла необхідність у вилученні оригіналів документів, що стосуються реєстрації на території України транспортного засобу марки «Renault» модель «Kangoo Express», державний номерний знак НОМЕР_3 , VIN НОМЕР_1 , зокрема: документів, що стали підставою для першої реєстрації, документів, які подавались під час реєстрації/перереєстрації, всіх документів, що створені в ході здійснення реєстраційних дій, сертифікатів відповідності щодо індивідуального затвердження завершеного колісного транспортного засобу, документів, що містять відомості про вартість транспортного засобу, платіжних документів, договорів, висновків/відомостей про експертне дослідження транспортного засобу та інших документів, що містяться в реєстраційній справі.
Враховуючи, що реєстраційна операція проведено ТСЦ № 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області, сторона обвинувачення вбачає достатні підстави вважати, що вищенаведені документи (реєстраційна справа транспортного засобу) зберігаються саме у цьому територіальному сервісному центрі.
Зазначені речі і документи мають безпосередній зв`язок із вчиненням указаного кримінального правопорушення, тому підлягають відшуканню та вилученню як речові докази, а також можуть бути використані при проведенні судових експертиз.
Необхідність отримання доступу до названих речей і документів саме під час обшуку, а не інших слідчих (розшукових) чи процесуальних діях, у тому числі заходів забезпечення кримінального провадження, зокрема в добровільному порядку, ґрунтується на отриманих під час досудового розслідування відомостях щодо ймовірної причетності вищевказаних фізичних осіб та службових осіб ГСЦ МВС до протиправної діяльності та можливого знищення речей і документів з метою приховування протиправної діяльності.
Вилучення вказаних речей та предмети в порядку тимчасового доступу до них на цьому етапі розслідування кримінального провадження є недоцільним, оскільки ці предмети можуть бути перетворені, приховані або вжиті заходи щодо їх передачі або відчуження.
Зазначене свідчить про недоцільність здійснення тимчасового доступу до речей і документів.
Указані речі та документи мають важливе значення для досудового розслідування та можуть бути доказами під час судового розгляду.
Відповідно до відомостей з офіційного веб сайту ГСЦ МВС України (https://hsc.gov.ua/kontakti/kontakti-gsts-pidrozdiliv), встановлено, що ТСЦ 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області використовується приміщення за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Зелена, 2 , у яких зберігаються вказані в даному клопотанні документи, які мають важливе значення для кримінального провадження та встановлення об`єктивної істини у провадженні.
Ураховуючи викладені обставини та вимоги ст. 2 КПК України щодо забезпечення швидкого, повного і неупередженого розслідування кримінального провадження, щоб кожен, хто вчинив кримінальне правопорушення, був притягнутий до відповідальності в міру своєї вини, сторона обвинувачення вважає, що єдиною доцільною і необхідною слідчою дією у цьому випадку є проведення обшуку приміщень, за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Зелена, 2 , які використовуються ТСЦ № 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області, оскільки в інший спосіб неможливо зафіксувати сліди вчиненого злочину та виявити і вилучити речі та документи, які будуть використані як докази в кримінальному провадженні.
Власниками приміщень за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Зелена, 2 , які використовуються ТСЦ 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області, згідно з інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна від 26.09.2023 № 348119016 є Міністерство внутрішніх справ України.
У судовому засіданні прокурор клопотання підтримала та просила слідчого суддю задовольнити заявлені вимоги.
Згідно із ч.1 ст. 233 КПК України ніхто не має права проникнути до житла чи іншого володіння особи з будь-якою метою, інакше як лише за добровільною згодою особи, яка ними володіє, або на підставі ухвали слідчого судді, крім випадків, установлених частиною третьою цієї статті.
Відповідно до ч. ч. 1, 3 статті 234 КПК України обшук проводиться з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини вчинення кримінального правопорушення, відшукання знаряддя кримінального правопорушення або майна, яке було здобуте у результаті його вчинення, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб. У разі необхідності провести обшук слідчий за погодженням з прокурором або прокурор звертається до слідчого судді з відповідним клопотанням, яке повинно містити відомості про: 1) найменування кримінального провадження та його реєстраційний номер; 2) короткий виклад обставин кримінального правопорушення, у зв`язку з розслідуванням якого подається клопотання; 3) правову кваліфікацію кримінального правопорушення з зазначенням статті (частини статті) закону України про кримінальну відповідальність; 4) підстави для обшуку; 5) житло чи інше володіння особи або частину житла чи іншого володіння особи, де планується проведення обшуку; 6) особу, якій належить житло чи інше володіння, та особу, у фактичному володінні якої воно знаходиться; 7) індивідуальні або родові ознаки речей, документів, іншого майна або осіб, яких планується відшукати, а також їхній зв`язок із вчиненим кримінальним правопорушенням; 8) обґрунтування того, що доступ до речей, документів або відомостей, які можуть у них міститися, неможливо отримати органом досудового розслідування у добровільному порядку шляхом витребування речей, документів, відомостей відповідно до частини другої статті 93 цього Кодексу, або за допомогою інших слідчих дій, передбачених цим Кодексом, а доступ до осіб, яких планується відшукати, - за допомогою інших слідчих дій, передбачених цим Кодексом. Зазначена вимога не поширюється на випадки проведення обшуку з метою відшукання знаряддя кримінального правопорушення, предметів і документів, вилучених з обігу. До клопотання також мають бути додані оригінали або копії документів та інших матеріалів, якими прокурор, слідчий обґрунтовує доводи клопотання, а також витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань щодо кримінального провадження, в рамках якого подається клопотання.
Частиною 5 статті 234 КПК України визначено, що слідчий суддя відмовляє у задоволенні клопотання про обшук, якщо прокурор, слідчий не доведе наявність достатніх підстав вважати, що: 1) було вчинено кримінальне правопорушення; 2) відшукувані речі і документи мають значення для досудового розслідування; 3) відомості, які містяться у відшукуваних речах і документах, можуть бути доказами під час судового розгляду; 4) відшукувані речі, документи або особи знаходяться у зазначеному в клопотанні житлі чи іншому володінні особи; 5) за встановлених обставин обшук є найбільш доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення речей і документів, які мають значення для досудового розслідування, а також встановлення місцезнаходження розшукуваних осіб, а також заходом, пропорційним втручанню в особисте і сімейне життя особи.
Згідно із ст. 235 КПК України ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи з підстав, зазначених у клопотанні прокурора, слідчого, надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз.
Аналіз положень ст. ст. 233-235 КПК України дає підстави для висновку про те, що особа, яка звертається до слідчого судді із клопотанням про проведення обшуку житла чи іншого володіння особи, має навести докази, які б давали підстави з великою ймовірністю вважати, що розшукувані речі чи документи перебувають у конкретному житлі чи іншому володінні особи і що такі речі чи документи матимуть доказове значення для досудового розслідування конкретного кримінального провадження. Обов`язок довести наявність достатніх для обшуку підстав покладається на слідчого, прокурора, який звернувся до слідчого судді з клопотання, а ступінь обґрунтованості таких підстав визначається в кожному конкретному випадку.
З матеріалів клопотання убачається, що Слідчими слідчого відділу Управління Служби безпеки України в Черкаській області за процесуального керівництва прокурорів Офісу Генерального прокурора здійснюється досудове розслідування у кримінальному провадженні № 62021000000000861 від 07.10.2021 за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч. 2 ст. 28, ч. 2 ст. 364, ч. 5 ст. 27, ч. 3 ст. 212 КК України.
За даними матеріалів досудового розслідування, службові особи юридичних осіб та інші невстановлені особи, діючи за попередньою змовою з керівництвом Міністерства інфраструктури України та Головного сервісного центру МВС України, зловживають службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе та інших фізичних і юридичних осіб, що спричиняє тяжкі наслідки у вигляді заподіяння шкоди охоронюваним законом державним інтересам, а також правам та інтересам окремих громадян та юридичних осіб. Органом досудового розслідування установлено, що Мінінфраструктури визначено органи сертифікації колісних транспортних засобів, а саме: ТОВ «УКР-ТЕСТ-СТАНДАРТ» (35809174), ТОВ «ЦЕНТР АВТО» (38683765), ТОВ «ЄВРОЦЕНТР АВТО» (38620642), ДП «ДЕРЖАВТОТРАНСНДІ ПРОЕКТ» (01527695), ДП «УКРМЕТРТЕСТСТАНДАРТ» (02568182), ДП НДІ «СИСТЕМА» (04728690), ТОВ «АВТОТЕХНО СЕРВІС» (32946875), ТОВ «ДЕСНА-ТРАНС» (33336370), ПП «АЄС СТАНДАРТ» (37673164), ТОВ «КСЦ-КОНКОРД» (38708538), ТОВ «ТРИМАКС-АВТО» (37221171), ТОВ «УКРТЕХКОНТРОЛЬ» (38886995), ТОВ «РІВНЕСТАНДАРТ» (38888641), які, здійснюючи господарську діяльність з надання послуг із сертифікації та технічного огляду автотранспортних засобів, приховали реальну кількість / вартість здійснених операцій, що надало їм можливість не відображати в податковій звітності такі операції.
Національним агентством з акредитації здійснюється щорічне опитування усіх акредитованих ООВ за формою Ф-08.12.86 з метою підтвердження наявного сталого досвіду робіт як вимагає Загальний документ НААУ «Критерії сталого досвіду органів з оцінки відповідності» ЗД-08.00.19. ООВ у відповідь на запит НААУ надсилають інформацію про кількість виданих сертифікатів відповідності.
Листом НААУ від 29.08.2023 № 6-5/5-2214, надано інформацію про видачу ТОВ «ЦЕНТР АВТО» сертифікатів відповідності колісних транспортних засобів за 2021 у кількості 36 475 шт., за 2022 - 93 801 шт.
Згідно даних Головного сервісного центру МВС у 2021 році поставлено на облік 161 842транспортних засобів, які були вперше зареєстровані на території України на підставі виданих сертифікатів відповідності колісних транспортних засобів ТОВ «ЦЕНТР АВТО», за 2022 рік - 122 031 транспортних засобів.
Звертаючись до суду з указаним клопотанням, прокурор указує на те, що під час досудового розслідування, отримано відомості, що службові особи ТОВ «ЦЕНТР АВТО», під час надання послуг із сертифікації колісних транспортних засобів, вносять завідомо неправдиві відомості до сертифікатів відповідності.
Зокрема, зазначає, що в ході аналізу відомостей, отриманих в ході досудового розслідування встановлено, що ОСОБА_8 отримував погодження у ОСОБА_5 щодо безпідставного внесення в сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу марки «Renault» модель «Kangoo Express» із VIN НОМЕР_1 в частині категорії транспортного засобу.
В ході огляду додатків до листа Головного сервісного центру МВС № 31/13485-14123-2023 від 03.07.2023 встановлено наявність відомостей про реєстрацію транспортного засобу марки «Renault» модель «Kangoo» з VIN-кодом НОМЕР_2 .
Встановлено що, державну реєстрацію вищезазначеного транспортного засобу здійснено на підставі сертифікату відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу, що був виданий ТОВ «ЦЕНТР АВТО»,номер сертифікату UA.008.012590, дата видачі 08.02.2022, реєстраційну операцію проведено ТСЦ № 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області 10.02.2022, транспортному засобу присвоєно реєстраційний номерний знак НОМЕР_3 , власником вказаного транспортного засобу являється ОСОБА_9 , ІНФОРМАЦІЯ_1 , РНОКПП - НОМЕР_4 .
Оцінюючи надані прокурором докази, слідчий суддя робить висновок про те, що органом досудового розслідування доведено ту обставину, що у приміщенні за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Зелена, 2 , які використовуються ТСЦ № 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області Львівській області з великою долею ймовірності можуть перебувати документи, що стосуються реєстрації на території України транспортного засобу марки «Renault» модель «Kangoo Express», державний номерний знак НОМЕР_3 , VIN НОМЕР_1 , а саме:сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу, виданого ТОВ «ЦЕНТР АВТО» № UA.008.012590, дата видачі 08.02.2022, документів, що стали підставою для першої реєстрації, документів, які подавались під час реєстрації/перереєстрації, всіх документів, що створені в ході здійснення реєстраційних дій, сертифікатів відповідності щодо індивідуального затвердження завершеного колісного транспортного засобу, документів, що містять відомості про вартість транспортного засобу, платіжних документів, договорів, висновків/відомостей про експертне дослідження транспортного засобу, митних документів та інших документів, що містяться в реєстраційній справі.
Крім того, слідчий суддя враховує, що доступ до вказаних речей та документів неможливо отримати органом досудового розслідування у добровільному порядку шляхом їх витребування або за допомогою інших слідчих дій, передбачених КПК України.
Власниками приміщень за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Зелена, 2, які використовуються ТСЦ № 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області, згідно з інформаційною довідкою з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об`єктів нерухомого майна від 26.09.2023 № 348119016 є Міністерство внутрішніх справ України.
Оскільки відшукувані документи мають значення для досудового розслідування; відомості, які містяться у відшукуваних документах, можуть бути доказами під час судового розгляду; відшукувані документи з великою долею ймовірності знаходяться за адресою вказаною у клопотанні прокурора , за встановлених обставин обшук є найбільш доцільним та ефективним способом відшукання та вилучення документів, які мають значення для досудового розслідування, тому клопотання прокурора про надання дозволу на проведення обшуку підлягає до задоволення.
Керуючись ст.ст. 233, 234, 236, 369, 372 КПК України, слідчий суддя, -
У Х В А Л И В:
Клопотання задовольнити.
Надати слідчим слідчої групи та прокурорам, які входять до складу групи прокурорів у кримінальному провадженні № 62021000000000861, дозвіл на проведення обшуку приміщень за адресою: Львівська область, Яворівський район, м. Новояворівськ, вул. Зелена, 2 , які використовуються ТСЦ № 4647 РСЦ ГСЦ МВС у Львівській області з метою виявлення та фіксації відомостей про обставини кримінального правопорушення, а також відшукання та вилучення оригіналів документів, що стосуються реєстрації на території України транспортного засобу марки «Renault» модель «Kangoo Express», державний номерний знак НОМЕР_3 , VIN НОМЕР_1 , а саме:сертифікат відповідності щодо індивідуального затвердження колісного транспортного засобу, виданого ТОВ «ЦЕНТР АВТО» № UA.008.012590, дата видачі 08.02.2022, документів, що стали підставою для першої реєстрації, документів, які подавались під час реєстрації/перереєстрації, всіх документів, що створені в ході здійснення реєстраційних дій, сертифікатів відповідності щодо індивідуального затвердження завершеного колісного транспортного засобу, документів, що містять відомості про вартість транспортного засобу, платіжних документів, договорів, висновків/відомостей про експертне дослідження транспортного засобу, митних документів та інших документів, що містяться в реєстраційній справі.
Ухвала слідчого судді про дозвіл на обшук житла чи іншого володіння особи надає право проникнути до житла чи іншого володіння особи лише один раз.
Строк дії цієї ухвали 30 (тридцять) днів з дня її постановлення.
Ухвала оскарженню не підлягає, заперечення проти неї можуть бути подані під час підготовчого провадження в суді.
Слідчий суддя: ОСОБА_1